Absolut6na9 - profil

wolność, mądrość, radość

Ostatnio na blogu: zrobiłam nowe forum. mimo obaw poszło łatwo - 4 dni roboty :)

ładniejsze czy brzydsze? ważne, że bezpieczniejsze i można czytać na telefonie oraz ma nowe funkcje, bardzo użyteczne, których zapewne nie poznam, ale super formy będą zadowolone.
 KOMENTARZE (1) 
SenseOfGrey Ciekawa szata graficzna forum, bardziej przyjemna dla oka. :) Mimo, że zbyt wiele nie korzystam, pozwól, że podziękuję. W końcu spędziłaś nad tym trochę czasu i efekt jest widoczny.rnDzięki!
2016-04-25 15:05

O Tobie:

Wymyśliłam i robię ten portal. Cieszę się, że zawsze ktoś pomaga i codziennie, zagląda na forum, czat i w inne miejsca, bo dla mnie mimo ogromnej satysfakcji jest to częściej utrapienie niż zabawa :) Mam dobre mniemanie o sobie, liczne dyletanckie zainteresowania, otwartość na nowe, ciekawość świata. Z wad - poczucie humoru po ojcu i bezpośredniość (wada jako combo z pierwszym). Mieszkam z dwoma kotami :)
Czym się zajmujesz,
hobby, czas wolny:
Lubię zajmować się muzyką, gram na instrumentach, piszę i śpiewam piosenki. Nadzwyczaj lubię spacerować, nowe miejsca, ale codzienna trasa w lesie i nad morzem też jest miła. Od kilku lat praktykuje jogę i robię powolne postępy w rozwoju ciała i ducha. Powolne bo raczej nie zdecyduję się na nirwanę w tym życiu, w którym chce wszystkiego.
Muzyka, kino, ksiązki,
do których wracasz:
Lubię jazzowe piosenki, rockowe wokalistki, stare piosenki, piosenki z tekstem, ładne piosenki oraz Sjestę w Trójce. Lubię filmy które mnie zaskakują pomysłem, warsztatem; komedią romantyczną nie gardzę. Allen i Almodovar zawsze mogą na mnie liczyć. Wracam do ulubionych fimów, mam dar zapominanania fabuły :) Książkami się obkładam, większość doczytuje do końca. Mam wszystko Mendozy, Kresa, dużo Murakamiego i Szymborską oraz kilka książek z tytulem 'sztuka' np: sztuka życia, sztuka innowacji, sztuka jogi i sztuka robienia fotografii... nie wiem jak to interpretować ;)
Nałogi: Kiedy przedostatni raz tu pisałam polecałam e-papierosa. Ostatnio nie paliłam i nie e-paliłam i chciałam nałogowo ćwiczyć jogę. Obecnie pale i ćwiczę jogę.
A poza tym...: "czasami życie bywa znośne"

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? sprawdzam czy wszystko działa ;)
Można Cię spotkać: blogi czat forum

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
bielany392015-11-21 18:53
No co tam lala, nie chciało ci się poinformować mnie o zablokowanym profilu? Twój profesjonalizm pozostawia wiele do życzenia, tak jak i twoja uroda.
PaniDaleka2015-05-02 15:02
Napisałam w tej sprawie , o której mówi Elwirka1974, na ogólnego maila, mam nadzieję że ktoś mi odpisze
Elwirka19742015-05-02 15:00
Witam:) jak można zgłosić oszusta do administracji i prosić o usunięcie osoby podającej się jako kobieta a jest mężczyzną?
beta4882015-03-08 14:17
Absolutnie wszystkiego co dobre, piękne, mniej sierści na ubraniach bo to utrapienie :) i cudownej jednak zabawy z nami . Spełnienia i dopełnienia się marzeń. :) Tulipan przez kabelek nie chciał przejść więc buziaki zamiast :)
anisanisanis2015-02-22 21:45
świetna babka jesteś ;) puszczam oko

Witaj, Zaloguj się

Absolut6na9 w portalu

KONTAKT DO ABSOLUT6NA9

Imię:Lemna
E-mail: emailabsolut@les.art.pl 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Miasto:Gdynia
Płeć: kobieta
Urodziny:1975-05-08
Imieniny:04-30
W portalu od:2003-06-03 00:00:00
Aktualizacja: 2014-09-03 17:15

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016