Coś takiego nie może istnieć

COŚ TAKIEGO NIE MOŻE ISTNIEĆ to wystawa fotograficzna w nurcie fotografii społecznie zaangażowanej. Bohaterkami są kobiety nieheteronormatywne (homoseksualne, biseksualne, transpłciowe i queerowe), życiowo związane z Białymstokiem.
Celem wystawy jest upomnienie się o przestrzeń dla kobiet, które nie wpisują się w tradycyjny wizerunek kobiecości. Jednocześnie jest próbą zainicjowania dialogu o współistnieniu różnorodnych grup społecznych w jednej przestrzeni miejskiej.

Jej ważnym elementem jest kampania outdoorowa w przestrzeni Białegostoku. możesz wesprzeć. na: http://polakpotrafi.pl/
Data publikacji w portalu: 2014-03-10
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

ulrikam2014-03-13 22:17
kolejna nieheteronormatywna pinda robi rewolucję, lansując siebie i kolejne niegeteronormatywne pindy ,które prócz nieheteronormatywności nie maja nic do powiedzenia ..jak chwastów was

mistyka20002014-03-15 15:10
ulrikam, odczuwam w twym komentarzu ogrom agresji. Jeżeli tylko tyle odczytałaś z projektu, to go nie zrozumiałaś. Jego cele są następujące:rn"Celem wystawy jest upomnienie się o przestrzeń dla kobiet, które nie wpisują się w tradycyjny wizerunek kobiecości. Jednocześnie jest próbą zainicjowania dialogu o współistnieniu różnorodnych grup społecznych w jednej przestrzeni miejskiej."

ulrikam2014-03-16 13:23
mistyka odczuwam w twoim komentarzu ogrom ,bo udajesz że nie rozumiesz, że wszyscy ,że istnieją w przestrzeni ,ale one nie mają nic ciekawego do powiedzenia prócz tego że nieheteronmormatywne ..a i lans ich nieheteronormatywności jest jak flaki z olejem i polega na pokazaniu fotek rnno i co z tego ?rnzaininicjowałaś - no to masz dialog

ulrikam2014-03-16 13:23
ogrom indolencji

ulrikam2014-03-16 13:25
popracujcie lepiej nad edycją komentarzy w tym miejscu , bo coś szwankuje

czarodziej-z-oz2014-03-17 08:53
nie wiem, czy dziewczyny sie lansuja czy nie, ale faktem jest, ze video jest przegadane, bite 3,5 min. mowy o tym samym czyli "co chcialybysmy zrobic" - a dopiero ostatnie 20 sekund mowi o tym po co to wogole jest. Podsumowujac - jesli ten film ma byc reklama wystawy fotograficznej o nieheteronormatywnych, to proponuje skrocic do max 30 sekund i powiedziec na koncu gdzie ta wystawa jest albo dac linka do strony.

k1k22014-03-18 19:04
Bardzo dobry film, rn bardzo fajna inicjatywa,rn bardzo sympatyczne dziewczyny,rn które pomimo licznych trudności mają jeszcze chęci na... "co chciałybyśmy zrobić" ROBIĄ! "Lansujcie" się jak najwięcej i częściej . Niech nas zobaczą i w Białymstoku :)

mistyka20002014-03-20 23:48
Video powstało w celu promowania projektu, na który szukamy finansowania przez PolakPotrafi, dlatego opowiadamy co chcemy zrobić. Jeżeli nie uzyskamy wsparcia, nie będzie kampanii outdoorowej, nie będzie projektu. Poza tym sytuację wyjaśniamy w opisie na PolakPotrafi, jest tam też artykuł o projekcie. Proszę o doczytanie. I będę zobowiązana za wsparcie w jakiejkolwiek formie projektu: finansowe, czy promowanie wśród znajomych. :)

PaniMagda2014-03-28 18:20
Bardzo popieram projekty, które mają oswajać typowych Kowalskich z obecnością osób nieheteronormatywnych w przestrzeni społecznej. Ciekawa jestem czy autorki starają się o jakieś unijne dotacje, albo sponsoring ambasad krajów, które wspierają kwestie osób LGBT?


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

  ZOBACZ TAKŻE  

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016