Saeco HD 8927 cena

Saeco HD 8927

Saeco HD 8927 - ceny w 11 sklepach internetowych, styczeń 2017.

Saeco HD 8927
Na Nokaut.pl
Saeco HD 8927
w 6 sklepach
w cenie od 2798,00
kup najtaniej »
Saeco PicoBaristo HD8927/09
Na Ceneo.pl
Saeco PicoBaristo HD8927/09
w 11 sklepach
w cenie od 2798,00
kup najtaniej »

Specyfikacja, opisy w sklepach:

Jakość, której potrzebujecie i łatwa obsługa, której oczekujecie. Saeco prezentuje Intelia Deluxe. Ten mądrze skonstruowany według najnowszych technologii ekspres do kawy, wyróżnia się wygodą użytkowania. Korpus ze stali nierdzewnej posiada uniwersalny design. 10 USTAWIEŃ MŁYNKA Kiedy mówimy o dokładności mielenia, ten aparat nigdy: nie; zawodzi. Inne rodzaje kawy wymagają innego stopnia mielenia, aby smak mógł się w pełni rozwinąć. Ten młynek może mielić w jednym z 10 - ciu stopni - od bardzo miałkiego do "cielistego" espresso, po grube - dla lżejszych kaw. 100% MŁYNEK CERAMICZNY W 100% ceramiczny młynek jest trwały i będzie cieszył wspaniałym smakiem kawy przez lata. Materiał ceramiczny idealnie mieli ziarna i pozwala, aby woda przez: nie; przechodziła, dzięki czemu z kawy wydobywana jest cała jej esencja. W przeciwieństwie do innych, "zwykłych" młynków, ceramika zapobiega przegrzaniu kawy, a co za tym idzie, "spalonemu" smakowi naparu. FILTR AQUACLEAN Nowość opatentowana przez Saeco - filtr Aquaclean gwarantuje, że otrzymasz wszystko, co ma do zaoferowania ekspres do kawy. Filtr należy wymieniać co 3 miesiące, abyś mógł cieszyć się kawowym napojem przyrządzanym ze smacznej, miękkiej wody, bez zanieczyszczeń. Ponadto filtr chroni aparat przed osadami z kamienia. Dodatkową zaletą jest to, że system powiadamiania o konieczności odkamienienia zostaje automatycznie wyłączony w momencie, gdy AquaClean jest zainstalowany w Twoim ekspresie.

Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, wbudowany młynek ceramiczny, pojedynczy szybki system grzewczy Thermoblock, wyjmowany blok zaparzający, pojemnik do automatycznego spieniania mleka, sterowanie elektroniczne, front wykonany ze stali szlachetnej.

Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Saeco HD 8927 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki.

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016