Ranking blendery lipiec 2015

Ranking najlepsze blendery, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-07-28

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

1. Bio Chef Food Blender
Bio Chef Food Blender
najniższa cena! w sklepie:2380,00 zł
Wypełnij swoją kuchnię nowymi smakami z blenderem Bio Chef Food Blender. FunkcjeBlender ten, waży niespełna... pokaż opis »
Wypełnij swoją kuchnię nowymi smakami z blenderem Bio Chef Food Blender. FunkcjeBlender ten, waży niespełna 3 kg. OstrzaKońcówki tnące można łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy je tylko zdjąć, a następnie dokładnie wymyć ręcznie bądź w zmywarce automatycznej. ErgonomiaFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią blender Bio Chef urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak i łatwość gotowania. Dodatkowo, kompaktowe wymiary i prostota czyszczenia - możliwość mycia w zmywarce - oszczędzają Twój czas i energię. w 1 sklepie
Bosch MSM88190
najniższa cena! w sklepie:374,6 zł
cena w sklepie:374,6 zł
cena w sklepie:374,7 zł
cena w sklepie:377,9 zł
cena w sklepie:379,00 zł
Blender Bosch MSM88190 o mocy 800 W jest bardzo mocny, wytrzymały i bardzo wydajny,... pokaż opis »
Blender Bosch MSM88190 o mocy 800 W jest bardzo mocny, wytrzymały i bardzo wydajny, dzięki czemu gwarantuje szybkie i doskonałe przetważanie żywności. Bogate wyposażenie umożliwia przekształcenie w wielofunkcyjny robot kuchenny. Blender ręczny Bosch MSM88190. Kolor: czarny/ szczotkowana stal szlachetna. Daje wyjątkowe wysokie rezultaty w profesjonalnej kuchni. Mocny, wytrzymały i bardzo wydajny za pomocą silnika o mocy 800W oraz szerokiej gamy akcesoriów. Stopa miksująca ze stali szlachetnej z wydajnymi 4-ma nożami QuattroBlade Pro. Moc: 800 W Wyjątkowo mocny blender do uzyskania najlepszych rezultatów Doskonała obsługa z antypoślizgowym uchwytem, ergonomiczny kształt Cicha praca silnika Regulacja prędkości - 12 ustawień 2 przyciski: przycisk pracy normalnej oraz turbo Przycisk zwalniający końcówkę do miksowania Końcówka miksująca oraz pozostałe elementy wyposażenia (poza blokiem z silnikiem) nadają się do mycia w zmywarce Pojemnik do miksowania z miarką Końcówka do ubijania Końcówka do przygotowywania puree Mini rozdrabniacz idealny dla małych ilości żywności oraz kruszenia kostek lodu Innowacyjny i wielofunkcyjny robot do: siekania, krojenia, tarcia, ugniatania - mini food procesor - wyposażenie: misa, nóż wielofunkcyjny, 4 rodzaje tarcz tnących , nóż do zagniatania ciasta np.na pizzę Rozdrabniacz BOSCH MSM 88190 Blender Bosch MSM88190 o mocy 800 W jest bardzo mocny, wytrzymały i bardzo wydajny, dzięki czemu gwarantuje szybkie i doskonałe przetważanie żywności. Bogate wyposażenie umożliwia przekształcenie w wielofunkcyjny robot kuchenny. Nadaj swojej kuchni kolorytu z blenderem Bosch MSM88190. FunkcjeBlender Bosch dzięki wydajnemu i mocnemu silnikowi o mocy 800 W W, doskonale poradzi sobie w kuchni z każdym twardym produktem spożywczym. Jego waga to niespełna 2,52 kg kg. OstrzaBy urządzenie długo służyło bezawaryjnie,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 16 sklepach »
Philips HR 2096
najniższa cena! w sklepie:379,00 zł
cena w sklepie:413,00 zł
cena w sklepie:499,00 zł
Mały pomocnik kuchenny, blender Philips HR 2096, pomoże Ci przygotować prawie każdą potrawę. FunkcjeDuża... pokaż opis »
Mały pomocnik kuchenny, blender Philips HR 2096, pomoże Ci przygotować prawie każdą potrawę. FunkcjeDuża moc sięgająca 800W W, zamknięta w poręcznym urządzeniu czyni z blendera HR 2096 przydatne urządzenie, które poradzi sobie z różnorodnymi twardymi i trudnymi do rozdrobnienia produktami. Jego waga to niespełna 0 kg. OstrzaBy urządzenie długo służyło bezawaryjnie, warto utrzymywać je w czystości. W tym celu wystarczy tylko odczepić końcówkę tnącą i umyć ją ręcznie bądź w zmywarce automatycznej. ErgonomiaPełna ergonomia i poręczne wymiary, a także estetyczny wygląd powodują, że blender będzie nieocenionym pomocnikiem kuchennym wielu domowych miłośników smacznego jedzenia. Utrzymanie w czystości nie stanowi problemu, wymienną końcówkę można bez problemu myć w zmywarkach automatycznych. w 3 sklepach
Zelmer 491.30
najniższa cena! w sklepie:194,28 zł
cena w sklepie:194,28 zł
cena w sklepie:194,28 zł
cena w sklepie:196,3 zł
cena w sklepie:200,5 zł
Blender ręczny Zelmer 491.30. Kolor: czarny Blender ręczny 491.30 jest stylowym i praktycznym... pokaż opis »
Blender ręczny Zelmer 491.30. Kolor: czarny Blender ręczny 491.30 jest stylowym i praktycznym urządzeniem, ułatwiającym pracę w kuchni na wiele sposobów - miksując, szatkując czy ubijając produkty. Ma pojemny malakser z dwiema dwustronnymi tarczami tnącymi, które przyspieszą przygotowanie surówek, sałatek czy placków ziemniaczanych. Komfort użytkowania blendera wynika też z dużej mocy, funkcji Turbo i 15 stopni prędkości. Wielofunkcyjny Moc 700 W 15 ustawień prędkości Funkcja Turbo Zabezpieczenie przed zwolnieniem końcówek w czasie pracy Metalowa nasadka miksująca Wyposażenie: pojemnik z pokrywką; trzepaczka do ubijania piany; malakser o pojemności 1000 ml; popychacz; tarcza dwustronna do plastrów grubych i cienkich; tarcza dwustronna do wiórków i przecierania. Blender o mocy 700 W, z 15 prędkościami pracy, funkcją Turbo, zabezpieczeniem przed zwolnieniem końcówek w trakcie pracy oraz z malakserem o pojemności 1 l. Fantazjuj w kuchni z nowym wydajnym i mocnym blenderem Zelmer 491.30. FunkcjeDuża moc sięgająca 700 W, zamknięta w poręcznym urządzeniu czyni z blendera 491.30 przydatne urządzenie, które poradzi sobie z różnorodnymi twardymi i trudnymi do rozdrobnienia produktami. By w pełni korzystać z mocy blendera, sprzęt posiada 15 prędkości pracy. Całość waży 3 kg. OstrzaKońcówki tnące, po skończonej pracy wystarczy zdemontować i umyć ręcznie lub w zmywarce automatycznej. ErgonomiaDzięki ergonomii, prostocie, świetnemu wykonaniu i poręcznym wymiarom, urządzenie Zelmer może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć Ci kiedy tylko go potrzebujesz. Wytrzymała obudowa wykonana z plastiku oraz stalowe ostrza, pozwalają na długie i bezproblemowe użytkowanie. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Bosch MMB11R2
najniższa cena! w sklepie:191,00 zł
cena w sklepie:192,00 zł
cena w sklepie:196,1 zł
cena w sklepie:196,1 zł
cena w sklepie:197,00 zł
Mikser Bosch MMB11R2 o mocy 500 W to idealna pomoc przy drobnych pracach kuchennych.... pokaż opis »
Mikser Bosch MMB11R2 o mocy 500 W to idealna pomoc przy drobnych pracach kuchennych. Donskonale nadaje się do kruszenia lodu, przygotowywania koktajli oraz miksowania zup. Wyposażony jest w 2 stopnie regulacji prędkości i funkcję pracy pulsacyjnej. Jego wysoka jakość gwarantuje znakomite rezultaty. Mikser Bosch MMB11R2 o mocy 500 W to idealna pomoc przy drobnych pracach kuchennych. Donskonale nadaje się do kruszenia lodu, przygotowywania koktajli oraz miksowania zup. Wyposażony jest w 2 stopnie regulacji prędkości i funkcję pracy pulsacyjnej. Jego wysoka jakość gwarantuje znakomite rezultaty. Dodaj nowego smaku swojej kuchni, z ręcznym blenderem Bosch MMB11R2. Używając tego urządzenia, przygotujesz we własnej kuchni różne smakowite smakołyki. FunkcjeZa sprawą dużej mocy 500 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, blender świetnie poradzi sobie z praktycznie każdymi produktami spożywczymi. Urządzenie to zostało wyposażone w 2 prędkości pracy. Blender ten, waży niespełna 3.96 kg. Z trybem pulsacyjnym, stworzysz doskonałe i smakowite potrawy, na każdą okazję. Sam ustalisz stopień zmiksowania swoich produktów, dzięki pełnej kontroli nad przyciskiem. OstrzaKońcówki tnące można łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy je tylko zdjąć, a następnie dokładnie wymyć ręcznie bądź w zmywarce automatycznej. ErgonomiaFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią blender Bosch urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak i łatwość gotowania. Dodatkowo, kompaktowe wymiary i prostota czyszczenia - możliwość mycia w zmywarce - oszczędzają Twój czas i energię. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 15 sklepach »
Philips HR 1672
najniższa cena! w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:319,00 zł
cena w sklepie:319,00 zł
Blender PHILIPS HR1672/90 Blender ręczny Philips HR 1672/90 to doskonałe urządzenie... pokaż opis »
Blender PHILIPS HR1672/90 Blender ręczny Philips HR 1672/90 to doskonałe urządzenie dla osób ceniących sobie efektywną pracę i uniwersalność urządzeń. W zestawie znajduje się nie tylko dzbanek, ale rownież ubijaczka czy duży rozdrabniacz. Zastosowana w urządzeniu technologia ProMix zapewnia optymalny przepływ składników i maksymalną wydajność miksowania. Blender Philips HR 1672 odciąży Cię w kuchni i przywróci radość z gotowania dla Ciebie i Twojej rodziny. FunkcjeJego waga to niespełna 3 kg. OstrzaBy urządzenie długo służyło bezawaryjnie, warto utrzymywać je w czystości. W tym celu wystarczy tylko odczepić końcówkę tnącą i umyć ją ręcznie bądź w zmywarce automatycznej. ErgonomiaPełna ergonomia i poręczne wymiary, a także estetyczny wygląd powodują, że urządzanie będzie nieocenionym pomocnikiem kuchennym wielu domowych miłośników smacznego jedzenia. Czyszczenie nie stanowi problemu, wymienną końcówkę można bez problemu myć w zmywarkach automatycznych. w 3 sklepach
Zelmer ZHB1320
najniższa cena! w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:258,91 zł
cena w sklepie:263,3 zł
cena w sklepie:263,5 zł
cena w sklepie:269,00 zł
Blender ręczny Zelmer ZHB1320B. Kolor: czarny. Blender jest stylowym i praktycznym urządzeniem,... pokaż opis »
Blender ręczny Zelmer ZHB1320B. Kolor: czarny. Blender jest stylowym i praktycznym urządzeniem, ułatwiającym pracę w kuchni na wiele sposobów - miksując, szatkując czy ubijając produkty. Ma pojemny malakser z dwustronną tarcżą tnącą, która przyspieszy przygotowanie surówek, sałatek czy placków ziemniaczanych. Komfort użytkowania blendera wynika też z dużej mocy i praktycznej funkcji Turbo. Moc 700W 15 prędkości pracy Funkcja TURBO Komfortowy uchwyt Duży pojemnik 1,2l Wyposażenie: nasadka miksująca metalowa; trzepaczka do ubijania piany; minimalakser do rozdrabniania produktów spożywczych max poj. 500 ml; kruszarka do lodu i mrożonych owoców max poj. 450 ml, możliwość 2-stopniowej regulacji kruszonych produktów; malakser o poj. 1000 ml; pełna, dwustronna tarcza; osłona na nasadkę miksującą; pokrywko-podstawka do minimalaksera; spinka przewodu - wygodne zwijanie kabla Blender ręczny Zelmer ZHB1320B. Kolor: czarny. Blender jest stylowym i praktycznym urządzeniem, ułatwiającym pracę w kuchni na wiele sposobów - miksując, szatkując czy ubijając produkty. Ma pojemny malakser z dwustronną tarcżą tnącą, która przyspieszy przygotowanie surówek, sałatek czy placków ziemniaczanych. Komfort użytkowania blendera wynika też z dużej mocy i praktycznej funkcji Turbo. Moc 700W 15 prędkości pracy Funkcja TURBO Komfortowy uchwyt Duży pojemnik 1,2l Wyposażenie: nasadka miksująca metalowa; trzepaczka do ubijania piany; minimalakser do rozdrabniania produktów spożywczych max poj. 500 ml; kruszarka do lodu i mrożonych owoców max poj. 450 ml, możliwość 2-stopniowej regulacji kruszonych produktów; malakser o poj. 1000 ml; pełna, dwustronna tarcza; osłona na nasadkę miksującą; pokrywko-podstawka do minimalaksera; spinka przewodu - wygodne zwijanie kabla Blender ręczny Zelmer ZHB1320B to elegacki blender o dużej mocy, który będzie doskonałą pomocą... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Bosch MSM67170
najniższa cena! w sklepie:191,00 zł
cena w sklepie:191,01 zł
cena w sklepie:191,01 zł
cena w sklepie:191,3 zł
cena w sklepie:191,3 zł
Blender ręczny o mocy 750 W, z 12 ustawieniami prędkości, funkcją turbo, ze stopą miksującą ze stali... pokaż opis »
Blender ręczny o mocy 750 W, z 12 ustawieniami prędkości, funkcją turbo, ze stopą miksującą ze stali szlachetnej, pojemnikiem do miksowania, końcówką do ubijania, rozdrabniaczem i nożem do kruszenia lodu. Blender ręczny o mocy 750 W, z 12 ustawieniami prędkości, funkcją turbo, ze stopą miksującą ze stali szlachetnej, pojemnikiem do miksowania, końcówką do ubijania, rozdrabniaczem i nożem do kruszenia lodu. kolor srebrno-czarny załączone wyposażenie mieszadla do ubijania mikser ręczny nóż do kruszenia lodu pojemnik do miksowania pokrywa rozdrabniacz długość przewodu 0 linia ErgoMixx ilość prędkości 12 tryb pulsacyjny nie funkcja Turbo tak końcówka miksująca 4 ostrza stal szlachetna trzepaczka do ubijania tak pojemnik z ostrzem miksującym nie moc 750 W pojemność pojemnika 0 chowanie przewodu nie mocowanie na ścianie nie zastosowane technologie nóż ze stali szlachetnej konstrukcja ergonomiczny kształt możliwość mycia w zmywarce nie opłata KGO 0 waga 0 Blender ręczny Bosch MSM 67170 to profesjonalny pomocnik przydatny w każdej kuchni. Posiada aż 12 ustawień prędkości, dzięki którym łatwo zmiksujesz i rozdrobnisz produkty. Dodatkowo funkcja Turbo pozwala na szybszą prace ostrzy. Blender ręczny Bosch MSM 67170 to profesjonalny pomocnik przydatny w każdej kuchni. Posiada aż 12 ustawień prędkości, dzięki którym łatwo zmiksujesz i rozdrobnisz produkty. Dodatkowo funkcja Turbo pozwala na szybszą prace ostrzy. Nadaj swojemu gotowaniu nowego wymiaru z blenderem Bosch MSM67170. FunkcjeZa sprawą dużej mocy 750 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, blender świetnie poradzi sobie z praktycznie każdymi artykułami spożywczymi. Producent wyposażył swój produkt w 12 prędkości pracy. Jego waga to niespełna 1.52 kg. OstrzaBy urządzenie długo służyło bezawaryjnie, warto utrzymywać je w czystości. W tym celu wystarczy tylko odczepić końcówkę tnącą i umyć ją ręcznie bądź w zmywarce automatycznej.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 18 sklepach »
9. Kenwood BL460
Kenwood BL460
najniższa cena! w sklepie:129,00 zł
cena w sklepie:129,00 zł
Blender do koktajli Kenwood BL460 Blender Kenwood BL460 łączy w sobie... pokaż opis »
Blender do koktajli Kenwood BL460 Blender Kenwood BL460 łączy w sobie wysoką wydajność, łatwą obsługę oraz stylowy wygląd, dzięki czemu sprawdzi się każdej kuchni. Skuteczność działania zapewnia silnik o mocy 600W oraz ostrze ze stali nierdzewnej. Urządzenie zostało wyposażone w duży kielich o poj. 1,6 l oraz specjalny przycisk do kruszenia lodu, idealny do przygotowywania drinków. Doskonale nadaje się do przyrządzania różnego rodzaju zup, sosów, koktajli oraz jedzenia dla małych dzieci. Kenwood BL460 Blender kielichowy Blender kielichowy Kenwood BL460, który pomoże Ci zawsze, gdy będziesz mieć ochotę na smaczny koktajl, pożywną zupę krem lub też aksamitny sos do dań. Posiada funkcję kruszenia lody, a ostrza ze stali nierdzewnej poradzą sobie z każdym trudnym zadaniem. Moc 600 W. Przezroczysty dzbanek wyposażony jest w miarkę. Urządzenie pracuje na 1 z 3 prędkości, posiada także tryb pulsacyjny i bezpieczne zamknięcie. Kontrukcja blendera jest bardzo elegancka i praktyczna. Smukły kształt, schowek na kabel i antypoślizgowa podstawa gwarantują wygodne użytkowanie i swobodne przechowywanie. Twórz swoje własne domowe menu z blenderem Kenwood BL460. FunkcjeBlender Kenwood dzięki wydajnemu i mocnemu silnikowi o mocy 600 W, doskonale poradzi sobie w kuchni z każdym twardym produktem spożywczym. Urządzenie to zostało wyposażone w 3 prędkości robocze. Całość waży 3 kg. OstrzaKońcówki tnące, po skończonej pracy wystarczy zdemontować i umyć ręcznie lub w zmywarce automatycznej. ErgonomiaDzięki ergonomii, prostocie, świetnemu wykonaniu i poręcznym wymiarom, urządzenie Kenwood może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć Ci kiedy tylko go potrzebujesz. Wytrzymała obudowa wykonana z plastiku oraz ostrza ze stali nierdzewnej, pozwalają na długie i bezpieczne użytkowanie. w 2 sklepach
Clatronic SM3593
najniższa cena! w sklepie:67,1 zł
cena w sklepie:69,00 zł
cena w sklepie:69,01 zł
cena w sklepie:79,00 zł
cena w sklepie:99,9 zł
Mikser CLATRONIC SM 3593 ORANGE Blender stojący Clatronic SM 3593 pozwala na szybkie i proste przygotowywanie... pokaż opis »
Mikser CLATRONIC SM 3593 ORANGE Blender stojący Clatronic SM 3593 pozwala na szybkie i proste przygotowywanie koktajli. Dzięki zdejmowanemu pojemnikowi, który został wyposażony w otwór do picia, naczynia można używać jak bidonu i zabierać ze sobą do szkoły, pracy czy na trening. Obwód bezpieczeństwa zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania, ponieważ umożliwia pracę tylko z założonym naczyniem. - Uniwersalny mikser do przygotowywania soków z całych owoców lub warzyw; ubijania, siekania, wstrząsania i mieszania, składający się z podstawy, miski do mieszania i pokrywki z otworem - Idealny do przygotowywania napojów fitness z owoców lub warzyw, napojów mlecznych, koktajli, zup, sosów typu salsa, jedzenia dla niemowląt - Miseczka do mieszania służy także jako bidon - Zdejmowany pojemnik do mieszania (600 ml) - Zasilanie sieciowe: 230 V, 50 Hz, 250 W - Uniwersalny mikser do przygotowywania soków z całych owoców lub warzyw; ubijania, siekania, wstrząsania i mieszania, składający się z podstawy, miski do mieszania i pokrywki z otworem - Idealny do przygotowywania napojów fitness z owoców lub warzyw, napojów mlecznych, koktajli, zup, sosów typu salsa, jedzenia dla niemowląt - Miseczka do mieszania służy także jako bidon - Zdejmowany pojemnik do mieszania (600 ml) - Zasilanie sieciowe: 230 V, 50 Hz, 250 W Twórz swoje własne domowe menu z blenderem Clatronic SM3593. OstrzaKońcówki tnące, po skończonej pracy wystarczy zdemontować i umyć ręcznie lub w zmywarce automatycznej. ErgonomiaDzięki ergonomii, prostocie, świetnemu wykonaniu i poręcznym wymiarom, urządzenie Clatronic może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć Ci kiedy tylko go potrzebujesz. Wytrzymała obudowa wykonana z plastiku oraz stalowe ostrza, pozwalają na długie i bezproblemowe użytkowanie. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

news Merkel jako lesbijka. Kontrowersyjna reklama nowego czasopisma
szczur Bardzo mnie poruszyl zwlaszcza ten drugi spot opinia dodana 2015-07-26 20:14:55
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Annie on my mind - Nancy Garden
Czy ktoś może posiada w wersji elektronicznej?

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015