Ranking ciśnieniomierze listopad 2015

Ranking najlepsze ciśnieniomierze, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-11-27

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Omron M3
najniższa cena! w sklepie:156,49 zł
cena w sklepie:159,94 zł
cena w sklepie:160,99 zł
cena w sklepie:166,00 zł
cena w sklepie:166,3 zł
Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 - zadba o Twoje zdrowie. Łatwy i szybki pomiar Omron... pokaż opis »
Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 - zadba o Twoje zdrowie. Łatwy i szybki pomiar Omron M3 Basic jest w pełni zautomatyzowanym kompaktowym ciśnieniomierzem, działającym na zasadzie oscylometru. Łatwo i szybko mierzy ciśnienie krwi i częstość tętna. W celu umożliwienia wygodnego, kontrolowanego pompowania, bez potrzeby ustawiania ciśnienie lub ponownego pompowania, urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense. Do zestawu dołączony jest zasilacz. Automatyczny zapis ostatniego pomiaru Ciśnieniomierz Omron zasilany jest 4 bateriami typu AA (dołączone) jak również można użyć zasilacza sieciowego (można dokupić). Urządzenie posiada pamięć aż 60 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników. Pomiar ciśnienia wykonywany jest za pomocą jednego przycisku. Ciśnieniomierz posiada średni mankiet o średnicy 22 - 32 cm. Symbol nieregularnego bicia serca W przypadku wykrycia przez ciśnieniomierz nieregularnego rytmu serca dwukrotnie lub więcej razy podczas pomiaru, na wyświetlaczu wraz z wartością pomiaru pojawi się symbol nieregularnego bicia serca. Kolorowy wskaźnik ciśnienia krwi zaświeci się na pomarańczowo, podczas wyświetlania wyniku pomiaru, po przekroczeniu prawidłowych wartości ciśnienia skurczowego lub rozkurczowego. Gwarancja nowości i oryginalności produktu Gwarantujemy, że wszystkie produkty są oryginalne i nowe, ponieważ jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem większości marek dostępnych w naszym sklepie. Każde urządzenie jest fabrycznie zapakowane i oczywiście objęte 5-letnią gwarancją producenta. Kupując u nas nie podejmujesz ryzyka. Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 - zdrowie pod kontrolą. Ciśnieniomierz Omron M-3 AutomatW pełni automatyczny ciśnieniomierz oferujący wszystkie funkcje niezbędne do wygodnego, szybkiego i dokładnego pomiaru ciśnienia krwi. Technologia IntelliSense za OPIS PRODUKTU: - Kompaktowy- W... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Omron M2
najniższa cena! w sklepie:83,09 zł
cena w sklepie:91,33 zł
cena w sklepie:94,9 zł
cena w sklepie:94,99 zł
cena w sklepie:94,99 zł
Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 Basic - zadba o Twoje zdrowie. Łatwy i szybki pomiar... pokaż opis »
Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 Basic - zadba o Twoje zdrowie. Łatwy i szybki pomiar Omron M2 Basic jest w pełni zautomatyzowanym kompaktowym ciśnieniomierzem, działającym na zasadzie oscylometru. Łatwo i szybko mierzy ciśnienie krwi i częstość tętna. W celu umożliwienia wygodnego, kontrolowanego pompowania, bez potrzeby ustawiania ciśnienie lub ponownego pompowania, urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense. Automatyczny zapis ostatniego pomiaru Ciśnieniomierz Omron zasilany jest 4 bateriami typu AA (dołączone) jak również można użyć zasilacza sieciowego (można dokupić). Ciśnieniomierz automatycznie zapisze wartości ostatniego pomiaru (ciśnienie krwi i częstość tętna). W zestawie znajduje się również pokrowiec, który ułatwia bezpieczne przechowywanie ciśnieniomierza. Dostarczany ze średniej wielkości rękawem dla dorosłych o obwodzie od 22 do 32 cm. Gwarancja nowości i oryginalności produktu Gwarantujemy, że wszystkie produkty są oryginalne i nowe, ponieważ jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem większości marek dostępnych w naszym sklepie. Każde urządzenie jest fabrycznie zapakowane i oczywiście objęte 5-letnią gwarancją producenta. Kupując u nas nie podejmujesz ryzyka. Możesz od razu zamówić zasilacz sieciowy do ciśnieniomierza. Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 Basic - zdrowie pod kontrolą. Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 Basic - zadba o Twoje zdrowie. Łatwy i szybki pomiar Omron M2 Basic jest w pełni zautomatyzowanym kompaktowym ciśnieniomierzem, działającym na zasadzie oscylometru. Łatwo i szybko mierzy ciśnienie krwi i częstość tętna. W celu umożliwienia wygodnego, kontrolowanego pompowania, bez potrzeby ustawiania ciśnienie lub ponownego pompowania, urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense. Automatyczny zapis ostatniego pomiaru Ciśnieniomierz... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Omron M6
najniższa cena! w sklepie:219,00 zł
cena w sklepie:224,00 zł
cena w sklepie:236,00 zł
cena w sklepie:239,99 zł
cena w sklepie:239,99 zł
Markowy Ciśnieniomierz Naramienny Model OMRON M6 COMFORT (wersja 2014 - HEM-7321-E) Mankiet "Comfort... pokaż opis »
Markowy Ciśnieniomierz Naramienny Model OMRON M6 COMFORT (wersja 2014 - HEM-7321-E) Mankiet "Comfort Cuff" 22-42cm!! Ciśnieniomierz pochodzi od autoryzowanego dystrybutora OMRON na Polskę firmy: Wersja 2014 rok. - Odnowiony naramienny ciśnieniomierz automatyczny OMRON M6 COMFORT Ciśnieniomierz OMRON M6 posiada duży wyświetlacz, dzięki czemu odczyt wyników jest niezmiernie łatwy. Urządzenie wyposażone jest również w system informujący o prawidłowości dokonanego pomiaru, a także wykrywający nieprawidłowości w pracy serca np. arytmię. Jest niewielkim, w pełni automatycznym urządzeniem do pomiaru ciśnienia krwi pracującym na zasadzie pomiaru oscylometrycznego. Nowoczesna technologia zapewnia najskuteczniejszy pomiar ciśnienia. OMRON M6 wyposażony jest w podwójny system kontroli pomiaru, są 2 sensory jednocześnie mierzące te same parametry. Ciśnieniomierz OMRON M6 w celu zapewnienia wygodnego, kontrolowanego procesu pompowania rękawa, bez konieczności wstępnego ustawienia ciśnienia oraz spuszczania powietrza, urządzenia wykorzystują zaawansowaną technologię Intelli-Sense. Ciśnieniomierz pozwala zapisać po 100 pomiarów dla dwóch profili i wyznacza średnią w oparciu o trzy ostatnie wyniki. Każdy pomiar zapisywany jest w pamięci razem z datą i czasem wykonania badania. Ciśnieniomierz wyposażony jest w unikalny usztywniany mankiet dwurozmiarowy (Comfort Cuff - pasuje na duże i średnie ramię), który zapewnia łatwe i komfortowe zakładanie. Dodatkowo ciśnieniomierz posiada przewodnik prawidłowego zakładania mankietu. Opis produktu: - Nowego typu mankiet Intelli Wrap Cuff 22-42cm - zwiększa dokładność pomiarów - Obliczanie średniej tygodniowej z porannych i wieczornych pomiarów - Kolorowy wskaźnik wartości ciśnienia skurczowego i rozkurczowego - Pamięć 100 pomiarów - 2 niezależne kanały pamięci - Nowy, duży wyświetlacz graficzny! - Wskaźnik prawidłowo założonego mankietu - Podwójny... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
TechMed TMA-3 BASIC
najniższa cena! w sklepie:63,78 zł
cena w sklepie:75,97 zł
cena w sklepie:76,00 zł
cena w sklepie:76,03 zł
cena w sklepie:79,00 zł
zasilanie: 4 baterie AA, funkcja pamięci, funkcja wykrywania arytmii, technologia Fuzzy Logic Ciśnieniomierz... pokaż opis »
zasilanie: 4 baterie AA, funkcja pamięci, funkcja wykrywania arytmii, technologia Fuzzy Logic Ciśnieniomierz naramienny z wyświetlaczem LCD, funkcją wykrywania objawów arytmii, pamięcią pomiaru, datą i godziną oraz z funkcją automatycznego wyłączenia. Jesteś w grupie "podwyższonego ryzyka" zagrożonej udarem czy zawałem serca? Poznaj TechMed TMA-3 BASIC - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. Aby stwierdzić, czy wartość naszego ciśnienia tętniczego jest prawidłowa, należy użyć ciśnieniomierza. Pierwsze takie badanie wykonuje zwykle lekarz podczas badań okresowych. W sytuacji, w której badanie zostało przeprowadzone dokładnie i wynik przekracza granicę 140mm Hg (słupka rtęci) dla ciśnienia skurczowego lub 90 mm Hg dla rozkurczowego, lekarz powinien stwierdzić nadciśnienie tętnicze. Od tego momentu musimy zacząć zwracać baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, iż wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów serca. Lekarze uczulają na to, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa samokontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy automatycznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Was propozycję sprzętu TechMed TMA-3 BASIC, a także innych w tej kategorii. Rękaw opisywanego urządzenia zakłada się na ramię. Podstawowym elementem takiego urządzenia, jest dobry wyświetlacz. Ten wbudowany w urządzenie TMA-3 BASIC gwarantuje dobrą widoczność wszelkich parametrów. Za pomocą wbudowanego zegara odraz kalendarza,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Hartmann Tensoval Comfort
najniższa cena! w sklepie:110,00 zł
cena w sklepie:116,95 zł
cena w sklepie:121,00 zł
cena w sklepie:122,00 zł
cena w sklepie:122,00 zł
Tensoval comfort funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną i jest idealny w przypadku regularnej... pokaż opis »
Tensoval comfort funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną i jest idealny w przypadku regularnej kontroli ciśnienia w domu. Pomiar i przechowywanie wyników dokonuje są łatwo przy pomocy trzech przycisków. SPECYFIKACJA: Prosta i bezpieczna kontrola ciśnienia przy użyciu algorytmu fuzzy logicDokładne wyniki pomiarów potwierdzone w testach klinicznychDuży wyświetlaczFunkcja przechowywania wyników dla dwóch użytkowników, zapamiętuje 2x30 wyników łącznie z datą i godziną pomiaru, obliczając ich wartości średnieMożliwość podłączenia zasilacza sieciowegoPraktyczne etui na wyposażeniuGwarancja 3 lata na aparat, 2 lata na rękaw Rozmiar mankietu: 32-42 cm Wszystkie Urządzenia są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Do każdego zakupionego produktu dodajemy paragon lub fakturę vat. Tensoval comfort funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną i jest idealny w przypadku regularnej kontroli ciśnienia w domu. Pomiar i przechowywanie wyników dokonuje są łatwo przy pomocy trzech przycisków. SPECYFIKACJA: Prosta i bezpieczna kontrola ciśnienia przy użyciu algorytmu fuzzy logicDokładne wyniki pomiarów potwierdzone w testach klinicznychDuży wyświetlaczFunkcja przechowywania wyników dla dwóch użytkowników, zapamiętuje 2x30 wyników łącznie z datą i godziną pomiaru, obliczając ich wartości średnieMożliwość podłączenia zasilacza sieciowegoPraktyczne etui na wyposażeniuGwarancja 3 lata na aparat, 2 lata na rękaw Rozmiar mankietu: 22-32 cm Wszystkie Urządzenia są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Do każdego zakupionego produktu dodajemy paragon lub fakturę vat. Ciśnieniomierz Tensoval Comfort automat.ZastosowanieDo pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu.Charakterystyka- możliwość zapisania wartości pomiarów dla dwóch osób;- zapis w pamięci 2 Klinicznie zatwierdzony, w pełni automatyczny ciśnieniomierz naramiennyWysoka dokładność pomiaruProsty w obsłudzeOscylometryczna metoda pomiaru... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Microlife BP A150
najniższa cena! w sklepie:149,48 zł
cena w sklepie:154,99 zł
cena w sklepie:169,00 zł
zasilanie: 4 baterie AA, funkcja pamięci: 30 pomiarów, wykrywanie migotania przedsionków, automatyczne... pokaż opis »
zasilanie: 4 baterie AA, funkcja pamięci: 30 pomiarów, wykrywanie migotania przedsionków, automatyczne wyłączanie: 1 minuta zasilanie: 4 baterie AA, funkcja pamięci: 30 pomiarów, wykrywanie migotania przedsionków, automatyczne wyłączanie: 1 minuta Aparat do pomiaru ciśnienia krwi Microlife jest przyrządem medycznym, którym odczytuje wartość ciśnienia tętniczego krwi z okolic ramienia. Dzięki prostej obsłudze i dokładności doskonale nadaje się do regularnej kontroli ciśnienia krwi w warunkach domowych. Opatentowana technologia AFIB: wykrywanie migotania przedsionków jako samokontrola ryzyka wystąpienia udaru mózgu. Dane techniczne: - waga: 393g ( z bateriami), - wymiary: 152 x 92 x 42 mm, - sposób pomiaru: oscylometryczny, odpowiadający metodzie Korotkoff'a: faza I skurczowa, faza V rozkurczowa, - zakres pomiaru: 20-280mmHg - ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę - tętno, - rozdzielczość: 1mmH, - źródło napięcia 4 baterie AA 1,5 V , zasilacz 6V DC; 600mA (opcja), - dokładność statystyczna: +- 5% wartości odczytu. Urządzenie jest objęte 5-letnią gwarancją, licząc od daty zakupu. Polecany przez Polskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego. Grozi Ci zawał? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Poznaj Microlife BP A150 - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. W naszym kraju nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłych, dlatego nie przez przypadek lekarze określają tę przypadłość jako "cichego zabójcę. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze naczynia krwionośne, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Doświadczenie lekarzy wskazuje, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza... w 3 sklepach
Beurer BM40
najniższa cena! w sklepie:93,99 zł
cena w sklepie:98,9 zł
cena w sklepie:98,9 zł
cena w sklepie:99,9 zł
cena w sklepie:105,9 zł
Ciśnieniomierz naramienny BM 40 naramienny automatyczny wykrywający arytmię* Automatyczny pomiar ciśnienia... pokaż opis »
Ciśnieniomierz naramienny BM 40 naramienny automatyczny wykrywający arytmię* Automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu* Duży, czytelny wyświetlacz (83x54 mm)* Średnie wartości porannych i wieczornych pomiarów ciśnienia z ostatnich 7 dni* Średnia wszystkich zapisanych wyników pomiarów* Pamięć: 2 x 60 pomiarów* Klasyfikacja wyników pomiarów wg Światowej Organizacji Zdrowia* Rozpoznanie arytmii* Rozmiar mankietu: 22-35 cm* Funkcja daty i godziny* Automatyczne wyłączanie* Komunikaty błędów* Automatyczna preselekcja ciśnienia i deflacji* Wskaźnik zużycia baterii* Wymiary: 119 x 109 x 60 mm* Waga: 257 g* Gwarancja: 3 latW zestawie: * osobisty dzienniczek pomiarów ciśnienia* praktyczne etui do przechowywania* 4 baterie 1,5 V AAA Ciśnieniomierz naramienny z funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów, z funkcją rozpoznawania arytmii serca oraz ze wskaźnikiem rozładowania baterii. Ciśnieniomierz naramienny z funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów, z funkcją rozpoznawania arytmii serca oraz ze wskaźnikiem rozładowania baterii. Grozi Ci zawał? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Poznaj Beurer BM40 - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. W naszym kraju nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłych, dlatego właśnie lekarze określają tę przypadłość jako "cichego zabójcę. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, iż wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Lekarze uczulają na to, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
Beurer BM85
najniższa cena! w sklepie:309,00 zł
cena w sklepie:314,00 zł
cena w sklepie:338,00 zł
cena w sklepie:339,00 zł
cena w sklepie:339,00 zł
Ciśnieniomierz naramienny z automatycznym pomiarem ciśnienia krwi oraz tętna, funkcją czasu i daty, zapamiętujący... pokaż opis »
Ciśnieniomierz naramienny z automatycznym pomiarem ciśnienia krwi oraz tętna, funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów. Ciśnieniomierz naramienny z automatycznym pomiarem ciśnienia krwi oraz tętna, funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów. Specyfikacja produktu: Bluetooth 4.0 do przesyłania wartości pomiary do smartfonaOpatentowany wskaźnik spoczynku zapewnia dokładność pomiaruAkumulator litowo-jonowyPrzyciski dotykowe podświetlane na niebieskoAutomatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniuBezprzewodowe przesyłanie wyników pomiaruW zestawie złącze USB, kabel USB i zasilacz USBUchwyt mankietuŚrednia wartość wszystkich zapisanych wyników pomiarówŚrednie poranne i wieczorne ciśnienie krwi z ostatnich 7 dniPodświetlony przycisk START/STOPBardzo czytelny, podświetlany wyświetlaczPamięć 2 x 60 pomiarówKlasyfikacja wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia)Rozpoznanie arytmiiProdukt medycznyDla osób o obwodzie ramienia 22-40 cmData i godzina/automatyczne wyłączanieKomunikaty błędówStan naładowania akumulatoraPokrowiecAkumulator litowo-jonowyMankiet XL (35-44 cm) dostępny osobnoMożliwość nieodpłatnego pobrania aplikacji Health ManagerTransfer danych za pomocą aplikacji Health Manager w wersji na system iOS i AndroidGwarancja: 3 lata Ciśnieniomierz Beurer BM 85 Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Jeśli tak, potrzebujesz dobrego i dokładnego sprzętu. Spójrz na prezentowany ciśnieniomierz Beurer BM85. Aby stwierdzić, czy wartość naszego ciśnienia tętniczego jest prawidłowa, należy użyć ciśnieniomierza. Pierwsze takie badanie wykonuje zwykle lekarz podczas badań profilaktycznych. W sytuacji, w której badanie zostało przeprowadzone rzetelnie i wynik przekracza granicę 140mm Hg (słupka rtęci) dla ciśnienia skurczowego lub 90 mm Hg dla rozkurczowego, lekarz powinien stwierdzić nadciśnienie tętnicze. Od tego momentu musimy zacząć zwracać... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Beurer BM 58
najniższa cena! w sklepie:158,49 zł
cena w sklepie:159,00 zł
cena w sklepie:159,9 zł
cena w sklepie:167,98 zł
cena w sklepie:168,00 zł
Ciśnieniomierz naramienny, Beurer BM 58. Kolor: czarno - srebrny. Automatyczny ciśnieniomierz... pokaż opis »
Ciśnieniomierz naramienny, Beurer BM 58. Kolor: czarno - srebrny. Automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu. Bardzo duży, czytelny wyświetlacz z czarnym tłem z dotykową obsługą. Zwycięzca rankingu Stiftung Warentest Średnia wszystkich zapisanych wyników pomiarów Średnie poranne i wieczorne ciśnienie krwi z ostatnich 7 dni Pamięć: 2 x 60 pomiarów Klasyfikacja wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) Rozpoznanie arytmii Dla osób o obwodzie ramienia 22-30 cm Data i godzina/automatyczne wyłączanie Komunikaty błędów Wskaźnik zużycia baterii Złącze PC Pokrowiec Uchwyt mankietu W zestawie: - 4 baterie 1,5 V AAA Wyposażenie dodatkowe: Mnkiet XL (30-42 cm) dostępny osobno Zasilacz dostępny osobno Możliwość nieodpłatnego pobrania oprogramowania HealthManager Ciśnieniomierz naramienny, Beurer BM 58. Kolor: czarno - srebrny. Automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu. Bardzo duży, czytelny wyświetlacz z czarnym tłem z dotykową obsługą. Zwycięzca rankingu Stiftung Warentest Średnia wszystkich zapisanych wyników pomiarów Średnie poranne i wieczorne ciśnienie krwi z ostatnich 7 dni Pamięć: 2 x 60 pomiarów Klasyfikacja wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) Rozpoznanie arytmii Dla osób o obwodzie ramienia 22-30 cm Data i godzina/automatyczne wyłączanie Komunikaty błędów Wskaźnik zużycia baterii Złącze PC Pokrowiec Uchwyt mankietu W zestawie: - 4 baterie 1,5 V AAA Wyposażenie dodatkowe: Mnkiet XL (30-42 cm) dostępny osobno Zasilacz dostępny osobno Możliwość nieodpłatnego pobrania oprogramowania HealthManager Ciśnieniomierz naramienny, Beurer BM 58. Kolor: czarno - srebrny. Automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu. Bardzo duży, czytelny wyświetlacz z czarnym tłem z dotykową obsługą. Zwycięzca rankingu Stiftung Warentest Średnia wszystkich... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
10. Panasonic EWBU15 Sklep Partnerski Infolinia: 801-700-125 Chętnie Doradzimy! Dostawa: 1 dzień roboczy PROMOCJA! Cały kraj DOSTAWA G_R_A_T_I_S !!
Panasonic EWBU15 Sklep Partnerski Infolinia: 801-700-125 Chętnie Doradzimy! Dostawa: 1 dzień roboczy PROMOCJA! Cały kraj DOSTAWA G_R_A_T_I_S !!
najniższa cena! w sklepie:166,55 zł
Funkcja ostrzegania o nadciśnieniu, wskaźnik arytmii serca Jesteś w grupie "podwyższonego ryzyka" zagrożonej... pokaż opis »
Funkcja ostrzegania o nadciśnieniu, wskaźnik arytmii serca Jesteś w grupie "podwyższonego ryzyka" zagrożonej udarem czy zawałem serca? Przyjrzyj się opisywanemu ciśnieniomierzowi marki Panasonic. Przeczytaj opis i nasze porady odnoszące się do prawidłowego mierzenia ciśnienia i zdecyduj, czy ten sprzęt spełnia Twoje wymagania. Jak stwierdzić, czy nasze ciśnienie krwi jest prawidłowe? Wartości ciśnienia można zmierzyć korzystając z ciśnieniomierza, a pierwszego pomiaru dokonuje zwykle lekarz. Wynik wyrażony jest wtedy w milimetrach słupa rtęci [mm Hg]. Nadciśnienie tętnicze można rozpoznać, gdy podczas prawidłowo przeprowadzanych pomiarów ciśnienia stwierdzimy, że jego wartość przekracza granicę 140mm Hg dla ciśnienia skurczowego i/lub 90mm Hg dla ciśnienia rozkurczowego. SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób XXI wieku. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Rękaw opisywanego urządzenia zakłada się na ramię. Podstawowym elementem takiego urządzenia, jest dobry wyświetlacz. Ten wbudowany w aparat EWBU15 gwarantuje dobrą widoczność wszelkich parametrów. Użytkowanie i poradyAby wynik pomiaru ciśnienia według ciśnieniomierza elektronicznego był prawidłowy, trzeba koniecznie przestrzegać kilku podstawowych zasad. Wszystkie znajdziemy w dołączonej do aparatu instrukcji obsługi. Ciśnienie krwi należy mierzyć przy normalnej temperaturze ciała. Jeżeli organizm jest wyziębiony lub rozgrzany warto chwilę odczekać. Istotnym jest też, aby osoba badana nie odczuwała zmęczenia fizycznego czy stresu. Przed pomiarem należy w miarę możliwości odpocząć przez 15 minut.... w 1 sklepie

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

80kobiet Anita Werner
Lukrecja79 Z wiekiem coraz piękniejsza :) opinia dodana 2015-11-16 16:51:38
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Annie on my mind - Nancy Garden
Czy ktoś może posiada w wersji elektronicznej?

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015