Ranking ciśnieniomierze kwiecień 2015

Ranking najlepsze ciśnieniomierze, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-04-26

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Omron M3
najniższa cena! w sklepie:158,85 zł
cena w sklepie:158,85 zł
cena w sklepie:158,85 zł
cena w sklepie:158,85 zł
cena w sklepie:158,85 zł
Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014... pokaż opis »
Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014 - - 5 LAT GWARANCJI - APTEKA PATRONACKA OMRONA NA POLSK W peni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym duym wyświetl Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014 - - 5 LAT GWARANCJI - APTEKA PATRONACKA OMRONA NA POLSK W peni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym duym wyświetl Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014 - - 5 LAT GWARANCJI - APTEKA PATRONACKA OMRONA NA POLSK W peni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym duym wyświetl Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014 - - 5 LAT GWARANCJI - APTEKA PATRONACKA OMRONA NA POLSK W peni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym duym wyświetl Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Poznaj Omron M3 - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. Aby stwierdzić, czy wartość naszego ciśnienia tętniczego jest prawidłowa, należy użyć ciśnieniomierza. Pierwsze takie badanie wykonuje zwykle lekarz podczas badań okresowych. W sytuacji, w której badanie zostało przeprowadzone rzetelnie i wynik przekracza granicę 140mm Hg (słupka rtęci) dla ciśnienia skurczowego lub 90 mm Hg dla rozkurczowego, lekarz powinien stwierdzić nadciśnienie. Od tego momentu musimy zacząć zwracać baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 18 sklepach »
Omron M2
najniższa cena! w sklepie:83,51 zł
cena w sklepie:83,51 zł
cena w sklepie:83,99 zł
cena w sklepie:89,99 zł
cena w sklepie:90,00 zł
Niezawodny i precyzyjny ciśnieniomierz Omron M2 Basic HEM-7116-E2 posiada duży, cyfrowy... pokaż opis »
Niezawodny i precyzyjny ciśnieniomierz Omron M2 Basic HEM-7116-E2 posiada duży, cyfrowy wyświetlacz LCD. Posiada walidację kliniczną oraz pamięć, która zapisuje ostatni pomiar. Wykorzystana technologia InteliSense zapewnia odpowiednie ciśnienie w mankiecie. Niezawodny i precyzyjny ciśnieniomierz Omron M2 Basic HEM-7116-E2 posiada duży, cyfrowy wyświetlacz LCD. Posiada walidację kliniczną oraz pamięć, która zapisuje ostatni pomiar. Wykorzystana technologia InteliSense zapewnia odpowiednie ciśnienie w mankiecie. Nowoczesny, automatyczny ciśnieniomierz elektroniczny. Cechuje się bardzo wysoką wiarygodnością wyników i łatwą obsługą. Zapewnia dokładny pomiar i jest prosty w użyciu. Mankiet pompowany jest automatycznie. Wyposażony w jeden duży wyświetlacz, oraz jeden główny przycisk, dzięki któremu obsługa jest niezwykle prosta. Ciśnieniomierz pozwala szybko zmierzyć ciśnienie krwi i tętno. Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj opis ciśnieniomierza Omron M2 i zdecyduj, czy akurat to urządzenie będzie Ci przydatne w codziennej kontroli swojego ciśnienia. W Polsce nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłej populacji, dlatego nie przez przypadek specjaliści określają tą przypadłość mianem ,,cichego zabójcy". SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób naszych czasów. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Model M2 zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 19 sklepach »
Microlife BP A150
najniższa cena! w sklepie:117,00 zł
cena w sklepie:141,00 zł
cena w sklepie:149,94 zł
cena w sklepie:149,99 zł
cena w sklepie:178,61 zł
BP A150Pomiar ciśnienia krwi i pulsuWiarygodne pomiary dziki PAD i MAMW komplecie mankiet M-LPami Ostatniego... pokaż opis »
BP A150Pomiar ciśnienia krwi i pulsuWiarygodne pomiary dziki PAD i MAMW komplecie mankiet M-LPami Ostatniego pomiaruBardzo duy wyświetlaczW komplecie etui do transportuWskaźnik wyczerpanej bateriiMona stosowa akumulatoryGniazdo zasilaczaPolecany prze Grozi Ci zawał? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Sprawdź ciśnieniomierz Microlife BP A150, który skutecznie ułatwi Ci dbanie o własne zdrowie. Jak stwierdzić, czy nasze ciśnienie krwi jest prawidłowe? Wartości ciśnienia można zmierzyć korzystając z ciśnieniomierza, a pierwszego pomiaru dokonuje zwykle lekarz. Wynik wyrażony jest wtedy w milimetrach słupa rtęci [mm Hg]. Nadciśnienie tętnicze można rozpoznać, gdy podczas prawidłowo przeprowadzanych pomiarów ciśnienia stwierdzimy, że jego wartość przekracza granicę 140mm Hg dla ciśnienia skurczowego i/lub 90mm Hg dla ciśnienia rozkurczowego. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nadciśnienie tętnicze nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów serca. Doświadczenie lekarzy wskazuje, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa samokontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy automatycznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Was propozycję sprzętu Microlife BP A150, a także innych w tej kategorii. Przejrzysty wyświetlacz docenią przede wszystkim osoby niedowidzące lub starsze, które mogą nie radzić sobie z małymi cyframi. Te oferowane przez Microlife BP A150 są duże i czytelne. Użytkowanie i poradyPodstawą dobrego pomiaru jest przestrzeganie kilku podstawowych... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Omron M6
najniższa cena! w sklepie:239,99 zł
cena w sklepie:239,99 zł
cena w sklepie:242,94 zł
cena w sklepie:242,94 zł
cena w sklepie:249,00 zł
Markowy Ciśnieniomierz Naramienny Model OMRON M6 COMFORT (wersja 2014 - HEM-7321-E) Mankiet "Comfort... pokaż opis »
Markowy Ciśnieniomierz Naramienny Model OMRON M6 COMFORT (wersja 2014 - HEM-7321-E) Mankiet "Comfort Cuff" 22-42cm!! Ciśnieniomierz pochodzi od autoryzowanego dystrybutora OMRON na Polskę firmy: Wersja 2014 rok. - Odnowiony naramienny ciśnieniomierz automatyczny OMRON M6 COMFORT Ciśnieniomierz OMRON M6 posiada duży wyświetlacz, dzięki czemu odczyt wyników jest niezmiernie łatwy. Urządzenie wyposażone jest również w system informujący o prawidłowości dokonanego pomiaru, a także wykrywający nieprawidłowości w pracy serca np. arytmię. Jest niewielkim, w pełni automatycznym urządzeniem do pomiaru ciśnienia krwi pracującym na zasadzie pomiaru oscylometrycznego. Nowoczesna technologia zapewnia najskuteczniejszy pomiar ciśnienia. OMRON M6 wyposażony jest w podwójny system kontroli pomiaru, są 2 sensory jednocześnie mierzące te same parametry. Ciśnieniomierz OMRON M6 w celu zapewnienia wygodnego, kontrolowanego procesu pompowania rękawa, bez konieczności wstępnego ustawienia ciśnienia oraz spuszczania powietrza, urządzenia wykorzystują zaawansowaną technologię Intelli-Sense. Ciśnieniomierz pozwala zapisać po 100 pomiarów dla dwóch profili i wyznacza średnią w oparciu o trzy ostatnie wyniki. Każdy pomiar zapisywany jest w pamięci razem z datą i czasem wykonania badania. Ciśnieniomierz wyposażony jest w unikalny usztywniany mankiet dwurozmiarowy (Comfort Cuff - pasuje na duże i średnie ramię), który zapewnia łatwe i komfortowe zakładanie. Dodatkowo ciśnieniomierz posiada przewodnik prawidłowego zakładania mankietu. Opis produktu: - Nowego typu mankiet Intelli Wrap Cuff 22-42cm - zwiększa dokładność pomiarów - Obliczanie średniej tygodniowej z porannych i wieczornych pomiarów - Kolorowy wskaźnik wartości ciśnienia skurczowego i rozkurczowego - Pamięć 100 pomiarów - 2 niezależne kanały pamięci - Nowy, duży wyświetlacz graficzny! - Wskaźnik prawidłowo założonego mankietu - Podwójny... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
5. Accoson Greenlight 300
Accoson Greenlight 300
najniższa cena! w sklepie:679,00 zł
cena w sklepie:679,00 zł
cena w sklepie:789,00 zł
cena w sklepie:999,00 zł
Ciśnieniomierz Greenlight 300 w wersji na statywie. Idealny do zastosowań, gdzie dokładność pomiaru jest... pokaż opis »
Ciśnieniomierz Greenlight 300 w wersji na statywie. Idealny do zastosowań, gdzie dokładność pomiaru jest wymaganiem podstawowym. Stosowany m.in. w prowadzonych badaniach klinicznych leków hipotensyjnych. Greenlight 300 jest modelem wyjątkowym, mającym najwyższe oceny kliniczne lekarzy na całym świecie. Opracowany przez Aoson i The Freeman Hospital Newcastle. Rekomendacja BHS (The British Hypertension Society) i Mayo Clinic wg the ESH International Protocol. Model Greenlight 300 został opracowany w celu zapewnienia rzetelności i dokładności pomiaru ciśnienia tętniczego krwi zgodnej z ciśnieniomierzami rtęciowymi, dla których jest długo oczekiwaną alternatywą. Jest to przyrząd w pełni manualny, ale ciśnienie w mankiecie mierzone jest za pomocą układu elektronicznego i wyświetlane w postaci analogowej (zegarowej) na wyświetlaczu diodowym. Określenie ciśnienia skurczowego/rozkurczowego krwi wykonywane jest metodą osłuchową w sposób analogiczny, jak w przypadku tradycyjnych ciśnieniomierzy zegarowych, z wykorzystaniem tonów Korotkowa i stetoskopu. W celu zapewnienia jeszcze większej dokładności, urządzenie sygnalizuje dodatkowo zbyt szybkie wypuszczanie powietrza z mankietu. Greenlight 300 przezwyciężył problemy, związane z innymi rodzajami ciśnieniomierzy: jest nietoksyczny i stabilny, a co najważniejsze, automatycznie kalibruje się do zera za każdym razem, gdy jest włączany, tym samym zapewnia wiarygodne i dokładne pomiary. Podstawowe cechy ciśnieniomierza GreenLight 300: Jest to urządzenie manualne.Dokładność wyświetlacza do 2mmHg (rekomendacja AHA).Łatwiejszy odczyt wartości ciśnienia w porównaniu z manometrem rtęciowym.Jest skalibrowany z dokładnością do +/- 0.4mmHg!Automatycznie kalibruje się do zera za każdym razem, gdy jest włączany, co gwarantuje prawidłowy odczyt przez lata użytkowania.Prawidłowe tempo deflacji mankietu jest sygnalizowane diodą LED (zgodnie z... w 1 sklepie
TechMed TMA-880
najniższa cena! w sklepie:87,00 zł
cena w sklepie:92,92 zł
cena w sklepie:95,00 zł
cena w sklepie:99,99 zł
cena w sklepie:105,00 zł
Ciśnieniomierz elektroniczny z wyświetlaczem LCD, z funkcją wykrywania objawów arytmii, klasyfikacji... pokaż opis »
Ciśnieniomierz elektroniczny z wyświetlaczem LCD, z funkcją wykrywania objawów arytmii, klasyfikacji poziomu ciśnienia, pomiaru dla 2 osób do 60-ciu ostatnich pomiarów, daty i godziny, automatycznego wyłączenia oraz obliczania średniej z ostatnich pomiarów. - produkt automatyczny, dokonuje pomiaru za pomocą jednego przycisku, - aparat z funkcją wykrywania arytmii serca, - wskaźnik pomiaru ciśnienia wg WHO, - duży wyświetlacz, - funkcja daty i godziny, - zakres pomiarowy : 0-300mmHg, - funkcja zapamiętywania 120 ostatnich wyników, - zasilany : 4 baterie "AAA" 1,5V. - gwarancja : 24 miesiące. Grozi Ci zawał? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Poznaj TechMed TMA-880 - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. W naszym kraju nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłych, dlatego nie przez przypadek lekarze określają tą przypadłość mianem ,,cichego zabójcy". SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Lekarze uczulają na to, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa samokontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy automatycznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Was propozycję sprzętu TechMed TMA-880, a także innych w tej kategorii. Aby dokonać pomiaru ciśnienia, rękaw urządzenia TMA-880 zakładamy na ramię. Przejrzysty wyświetlacz docenią przede wszystkim osoby niedowidzące lub starsze, które mogą nie radzić sobie z małymi cyframi. Te oferowane... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Panasonic EW3106
najniższa cena! w sklepie:169,1 zł
cena w sklepie:169,99 zł
cena w sklepie:180,55 zł
cena w sklepie:199,8 zł
cena w sklepie:212,08 zł
Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 z funkcją ostrzegania o nadciśnieniu funkcja ostrzegania o nadciśnieniu... pokaż opis »
Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 z funkcją ostrzegania o nadciśnieniu funkcja ostrzegania o nadciśnieniu Panasonic System FUZZY LOGIC - Inteligentna technika pomiar Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106funkcja ostrzegania o nadciśnieniuPanasonic System FUZZY LOGIC - Inteligentna technika pomiarowaczytelny cyfrowy wyświetlacz LCD, ciekokrystalicznytrzy lata gwarancji Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 jest urządzen Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106funkcja ostrzegania o nadciśnieniuPanasonic System FUZZY LOGIC - Inteligentna technika pomiarowaczytelny cyfrowy wyświetlacz LCD, ciekokrystalicznytrzy lata gwarancji Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 jest urządzen Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Poznaj Panasonic EW3106 - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. W naszym kraju nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłych, dlatego właśnie lekarze określają tę przypadłość jako "cichego zabójcę. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie tętnicze nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze naczynia krwionośne, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Lekarze uczulają na to, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa kontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy elektronicznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Was propozycję sprzętu Panasonic EW3106, a także innych w tej kategorii. Model EW3106 zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Panasonic EWBU15
najniższa cena! w sklepie:199,95 zł
cena w sklepie:199,95 zł
cena w sklepie:243,00 zł
Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Przyjrzyj się opisywanemu ciśnieniomierzowi... pokaż opis »
Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Przyjrzyj się opisywanemu ciśnieniomierzowi marki Panasonic. Przeczytaj opis i nasze porady odnoszące się do prawidłowego mierzenia ciśnienia i zdecyduj, czy ten sprzęt spełnia Twoje wymagania. Jak stwierdzić, czy nasze ciśnienie krwi jest prawidłowe? Wartości ciśnienia można zmierzyć korzystając z ciśnieniomierza, a pierwszego pomiaru dokonuje zwykle lekarz. Wynik wyrażony jest wtedy w milimetrach słupka rtęci [mm Hg]. Nadciśnienie tętnicze można rozpoznać, gdy podczas prawidłowo przeprowadzanych pomiarów ciśnienia stwierdzimy, że jego wartość przekracza granicę 140mm Hg dla ciśnienia skurczowego i/lub 90mm Hg dla ciśnienia rozkurczowego. SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób naszych czasów. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Ciśnieniomierz ten zakłada się na ramię. Dzięki wyraźnemu ekranowi bezproblemowo sprawdzisz wynik pomiaru. Wielkość wyświetlanych informacji docenią także osoby starsze oraz cierpiące z powodu słabszego wzroku. Użytkowanie i poradyAby dokonywać dokładnych pomiarów warto zapoznać się z treścią ulotki, która określa wszelkie niezbędne parametry niezbędne do dokonania dokładnego pomiaru. Jest też kilka pomniejszych czynników takich jak temperatura ciała czy poziom stresu i zmęczenia. Ważnym jest, aby przez pomiarem przez kilka minut odpocząć. Nie mierzmy ciśnienia także po obfitym posiłku. Aby dobrze przygotować się do pomiaru należy nie pić alkoholu ani nie palić. Mankiet urządzenia musi być zapięty na gołej skórze. Na ręku nie powinno być żadnej biżuterii... w 3 sklepach
Hartmann Tensoval Comfort
najniższa cena! w sklepie:91,95 zł
cena w sklepie:91,95 zł
cena w sklepie:102,89 zł
cena w sklepie:110,00 zł
cena w sklepie:113,95 zł
Ciśnieniomierz z mankietem dla osób otyych o obwodzie ramienia 32-42 cm ZastosowanieDo pomiaru ciśnienia... pokaż opis »
Ciśnieniomierz z mankietem dla osób otyych o obwodzie ramienia 32-42 cm ZastosowanieDo pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu.Charakterystyka- moliwoś zapisania wartości pomiarów dla dwóch osób;- zapis w pamici 2 x 30 wyn Ciśnieniomierz z mankietem dla osób otyych o obwodzie ramienia 32-42 cm ZastosowanieDo pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu.Charakterystyka- moliwoś zapisania wartości pomiarów dla dwóch osób;- zapis w pamici 2 x 30 wyn Klinicznie zatwierdzony, w pełni automatyczny ciśnieniomierz naramiennyWysoka dokładność pomiaruProsty w obsłudzeOscylometryczna metoda pomiaru ciśnieniaCzytelny wyświetlaczPamięć 60 wyników pomiaruWygodny, uniwersalny mankiet dla ramienia o obwodzie 22 - 42 cmPraktyczne etui i baterie w zestawie na około 1000 pomiarów3-letnia gwarancja Wszystkie Urządzenia są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Do każdego zakupionego produktu dodajemy paragon lub fakturę vat. Działanie: Tensoval comfort funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną i jest idealny w przypadku regularnej kontroli ciśnienia w domu. Pomiar i przechowywanie wyników dokonuje są łatwo przy pomocy trzech przycisków. Zalety: - Prosta i bezpieczna kontrola ciśnienia przy użyciu algorytmu fuzzy logic - Dokładne wyniki pomiarów potwierdzone w testach klinicznych - Duży wyświetlacz - Funkcja przechowywania wyników dla dwóch użytkowników, zapamiętuje 2x30 wyników łącznie z datą i godziną pomiaru, obliczając ich wartości średnie - Możliwość podłączenia zasilacza sieciowego - Praktyczne etui na wyposażeniu - Gwarancja 3 lata na aparat, 2 lata na rękaw Opakowanie: 1 sztuka Klinicznie zatwierdzony, w pełni automatyczny ciśnieniomierz naramiennyWysoka dokładność pomiaruProsty w obsłudzeOscylometryczna metoda pomiaru ciśnieniaCzytelny wyświetlaczPamięć 60 wyników pomiaruWygodny, uniwersalny mankiet dla ramienia o obwodzie 22 - 42 cmPraktyczne etui i baterie w zestawie na około 1000 pomiarów3-letnia... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
10. Hartmann Tensoval duo control
Hartmann Tensoval duo control
najniższa cena! w sklepie:192,89 zł
Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Sprawdź ciśnieniomierz... pokaż opis »
Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Sprawdź ciśnieniomierz Hartmann Tensoval duo control, który skutecznie ułatwi Ci dbanie o własne zdrowie. Jak stwierdzić, czy nasze ciśnienie krwi jest prawidłowe? Wartości ciśnienia można zmierzyć korzystając z ciśnieniomierza, a pierwszego pomiaru dokonuje zwykle lekarz. Wynik wyrażony jest wtedy w milimetrach słupa rtęci [mm Hg]. Nadciśnienie tętnicze można rozpoznać, gdy podczas prawidłowo przeprowadzanych pomiarów ciśnienia stwierdzimy, że jego wartość przekracza granicę 140mm Hg dla ciśnienia skurczowego i/lub 90mm Hg dla ciśnienia rozkurczowego. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie tętnicze nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Lekarze uczulają na to, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa samokontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy automatycznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Was propozycję sprzętu Hartmann Tensoval duo control, a także innych w tej kategorii. Model Tensoval duo control zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich pomiarów. Dzięki funkcji automatycznego pompowania rękawa nie musimy obawiać się, że źle przygotujemy urządzenie do pomiaru. Użytkowanie i poradyPrzed... w 1 sklepie

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

news Jakie firmy NIE wspierają równości w Polsce?
MSigma No dobrze zwróciła się i co? Odmówili? Jeszcze nie odpowiedzieli? Zgodzili się? opinia dodana 2015-04-17 08:43:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Witam !\r\nPiszę tu na fourm ponieważ potrzebuje waszej pomocy !\r\nProszę Was tylko o jeden głos dziennie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015