Ranking ciśnieniomierze sierpień 2015

Ranking najlepsze ciśnieniomierze, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-08-05

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Omron M3
najniższa cena! w sklepie:152,39 zł
cena w sklepie:152,39 zł
cena w sklepie:152,39 zł
cena w sklepie:152,39 zł
cena w sklepie:152,39 zł
Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014... pokaż opis »
Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014 - - 5 LAT GWARANCJI - APTEKA PATRONACKA OMRONA NA POLSK W peni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym duym wyświetl Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014 - - 5 LAT GWARANCJI - APTEKA PATRONACKA OMRONA NA POLSK W peni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym duym wyświetl Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014 - - 5 LAT GWARANCJI - APTEKA PATRONACKA OMRONA NA POLSK W peni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym duym wyświetl Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Poznaj Omron M3 - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. Aby stwierdzić, czy wartość naszego ciśnienia tętniczego jest prawidłowa, należy użyć ciśnieniomierza. Pierwsze takie badanie wykonuje zwykle lekarz podczas badań okresowych. W sytuacji, w której badanie zostało przeprowadzone rzetelnie i wynik przekracza granicę 140mm Hg (słupka rtęci) dla ciśnienia skurczowego lub 90 mm Hg dla rozkurczowego, lekarz powinien stwierdzić nadciśnienie. Od tego momentu musimy zacząć zwracać baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Doświadczenie lekarzy wskazuje, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 16 sklepach »
Omron M2
najniższa cena! w sklepie:82,75 zł
cena w sklepie:82,75 zł
cena w sklepie:83,09 zł
cena w sklepie:83,14 zł
cena w sklepie:94,9 zł
Pełny opis produktu jest dostępny na stronie sklepu internetowego. Wyświetlacz: cyfrowy LCDMetoda pomiaru:... pokaż opis »
Pełny opis produktu jest dostępny na stronie sklepu internetowego. Wyświetlacz: cyfrowy LCDMetoda pomiaru: oscylometrycznaPompowanie: funkcja Fuzzy-logic kontrolowana pompą elektrycznąPamięć: Ostatni pomiarAutomatyczny zawór uwalniania powietrza Doskonale zaprojektowany, prosty, automatyczny ciśnieniomierz naramienny, posiadający wszystkie funkcje niezbędne do wykonywania wygodnych, szybkich i rzetelnych pomiarów ciśnienia krwi. Funkcja diagnozowania nadciśnieniaZatwierdzony klinicznie Niezawodność i dokładność urządzenia zostały dokładnie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych.Pamięć Pozwala śledzić i kontrolować wyniki pomiarów Zestaw zawiera: CiśnieniomierzŚredni mankiet Baterie (4xAAA)Instrukcję obsługiKartę gwarancyjnąKartę do notowania zmierzonych wartości ciśnieniaEtui AKCESORIA Mankiety Stosowanie odpowiedniego mankietu jest bardzo istotne z punktu widzenia dokładności pomiaru. Z tego względu należy upewnić się, że stosowany mankiet dobrze pasuje do obwodu ręki. Firma OMRON oferuje opcjonalne mankiety, od małych (17cm) do dużych/szerokich (42cm). Szeroki mankiet o średnicy 22-42 cm to połączenie mankietu średniego z dużym. Informacje o dostępności różnych rodzajów mankietów podane zostały w instrukcji obsługi. Ciśnieniomierz naramienny Omron M2 Basic - zadba o Twoje zdrowie. Łatwy i szybki pomiar Omron M2 Basic jest w pełni zautomatyzowanym kompaktowym ciśnieniomierzem, działającym na zasadzie oscylometru. Łatwo i szybko mierzy ciśnienie krwi i częstość tętna. W celu umożliwienia wygodnego, kontrolowanego pompowania, bez potrzeby ustawiania ciśnienie lub ponownego pompowania, urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense. Automatyczny zapis ostatniego pomiaru Ciśnieniomierz Omron zasilany jest 4 bateriami typu AA (dołączone) jak również można użyć zasilacza... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 20 sklepach »
Hartmann Tensoval Comfort
najniższa cena! w sklepie:89,79 zł
cena w sklepie:91,73 zł
cena w sklepie:110,00 zł
cena w sklepie:122,00 zł
cena w sklepie:122,00 zł
Tensoval comfort funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną i jest idealny w przypadku regularnej... pokaż opis »
Tensoval comfort funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną i jest idealny w przypadku regularnej kontroli ciśnienia w domu. Pomiar i przechowywanie wyników dokonuje są łatwo przy pomocy trzech przycisków. SPECYFIKACJA: Prosta i bezpieczna kontrola ciśnienia przy użyciu algorytmu fuzzy logicDokładne wyniki pomiarów potwierdzone w testach klinicznychDuży wyświetlaczFunkcja przechowywania wyników dla dwóch użytkowników, zapamiętuje 2x30 wyników łącznie z datą i godziną pomiaru, obliczając ich wartości średnieMożliwość podłączenia zasilacza sieciowegoPraktyczne etui na wyposażeniuGwarancja 3 lata na aparat, 2 lata na rękaw Rozmiar mankietu: 22-32 cm Wszystkie Urządzenia są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Do każdego zakupionego produktu dodajemy paragon lub fakturę vat. Tensoval comfort funkcjonuje w oparciu o metodę oscylometryczną i jest idealny w przypadku regularnej kontroli ciśnienia w domu. Pomiar i przechowywanie wyników dokonuje są łatwo przy pomocy trzech przycisków. SPECYFIKACJA: Prosta i bezpieczna kontrola ciśnienia przy użyciu algorytmu fuzzy logicDokładne wyniki pomiarów potwierdzone w testach klinicznychDuży wyświetlaczFunkcja przechowywania wyników dla dwóch użytkowników, zapamiętuje 2x30 wyników łącznie z datą i godziną pomiaru, obliczając ich wartości średnieMożliwość podłączenia zasilacza sieciowegoPraktyczne etui na wyposażeniuGwarancja 3 lata na aparat, 2 lata na rękaw Rozmiar mankietu: 32-42 cm Wszystkie Urządzenia są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Do każdego zakupionego produktu dodajemy paragon lub fakturę vat. Klinicznie zatwierdzony, w peni automatyczny ciśnieniomierz naramiennyWysoka dokadnoś pomiaruProsty w obsudzeOscylometryczna metoda pomiaru ciśnieniaCzytelny wyświetlaczPami 60 wyników pomiaruWygodny, uniwersalny mankiet dla ramienia o obwodzi Klinicznie zatwierdzony, w peni automatyczny ciśnieniomierz naramiennyWysoka... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Beurer BM40
najniższa cena! w sklepie:86,31 zł
cena w sklepie:95,00 zł
cena w sklepie:99,8 zł
cena w sklepie:99,9 zł
cena w sklepie:99,9 zł
Ciśnieniomierz BEURER BM 40 Ciśnieniomierz naramienny z funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów,... pokaż opis »
Ciśnieniomierz BEURER BM 40 Ciśnieniomierz naramienny z funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów, z funkcją rozpoznawania arytmii serca oraz ze wskaźnikiem rozładowania baterii. Ciśnieniomierz naramienny z funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów, z funkcją rozpoznawania arytmii serca oraz ze wskaźnikiem rozładowania baterii. Ciśnieniomierz naramienny z funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów, z funkcją rozpoznawania arytmii serca oraz ze wskaźnikiem rozładowania baterii. Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj opis ciśnieniomierza Beurer BM40 i zdecyduj, czy akurat to urządzenie będzie Ci przydatne w codziennej kontroli swojego ciśnienia. Aby stwierdzić, czy wartość naszego ciśnienia tętniczego jest prawidłowa, należy użyć ciśnieniomierza. Pierwsze takie badanie wykonuje zwykle lekarz podczas badań profilaktycznych. W sytuacji, w której badanie zostało przeprowadzone rzetelnie i wynik przekracza granicę 140mm Hg (słupka rtęci) dla ciśnienia skurczowego lub 90 mm Hg dla rozkurczowego, lekarz powinien stwierdzić nadciśnienie. Od tego momentu musimy zacząć zwracać baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób naszych czasów. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Model BM40 zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 15 sklepach »
Microlife BP A150
najniższa cena! w sklepie:149,99 zł
cena w sklepie:182,57 zł
cena w sklepie:182,57 zł
BP A150Pomiar ciśnienia krwi i pulsuWiarygodne pomiary dziki PAD i MAMW komplecie mankiet M-LPami Ostatniego... pokaż opis »
BP A150Pomiar ciśnienia krwi i pulsuWiarygodne pomiary dziki PAD i MAMW komplecie mankiet M-LPami Ostatniego pomiaruBardzo duy wyświetlaczW komplecie etui do transportuWskaźnik wyczerpanej bateriiMona stosowa akumulatoryGniazdo zasilaczaPolecany prze Grozi Ci zawał? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Sprawdź ciśnieniomierz Microlife BP A150, który skutecznie ułatwi Ci dbanie o własne zdrowie. Jak stwierdzić, czy nasze ciśnienie krwi jest prawidłowe? Wartości ciśnienia można zmierzyć korzystając z ciśnieniomierza, a pierwszego pomiaru dokonuje zwykle lekarz. Wynik wyrażony jest wtedy w milimetrach słupa rtęci [mm Hg]. Nadciśnienie tętnicze można rozpoznać, gdy podczas prawidłowo przeprowadzanych pomiarów ciśnienia stwierdzimy, że jego wartość przekracza granicę 140mm Hg dla ciśnienia skurczowego i/lub 90mm Hg dla ciśnienia rozkurczowego. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nadciśnienie tętnicze nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów serca. Doświadczenie lekarzy wskazuje, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa samokontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy automatycznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Was propozycję sprzętu Microlife BP A150, a także innych w tej kategorii. Przejrzysty wyświetlacz docenią przede wszystkim osoby niedowidzące lub starsze, które mogą nie radzić sobie z małymi cyframi. Te oferowane przez Microlife BP A150 są duże i czytelne. Użytkowanie i poradyPodstawą dobrego pomiaru jest przestrzeganie kilku podstawowych... w 3 sklepach
TechMed TMA-3 BASIC
najniższa cena! w sklepie:74,99 zł
cena w sklepie:76,42 zł
cena w sklepie:79,00 zł
cena w sklepie:79,00 zł
zasilanie: 4 baterie AA, funkcja pamięci, funkcja wykrywania arytmii, technologia Fuzzy Logic Ciśnieniomierz... pokaż opis »
zasilanie: 4 baterie AA, funkcja pamięci, funkcja wykrywania arytmii, technologia Fuzzy Logic Ciśnieniomierz TECH-MED TMA-3 Basic to automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia na przedramieniu. Ciśnieniomierz testowany klinicznie w celu potwierdzenia jego dokładności. Wykrywa objawy arytmii serca. Pomiar za pomocą jednego przycisku. Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj nasz opis do urządzenia TechMed TMA-3 BASIC. Ciśnieniomierza, który pomoże Ci kontrolować stan swojego zdrowia. Co roku w naszym kraju problem z nadciśnieniem tętniczym dotyka około 9 milionów dorosłych ludzi, co stanowi niemal 30% populacji. Głownie z powodu dużej ilości powikłań i komplikacji zdrowotnych nadciśnienie nazywane jest przez lekarzy "cichym zabójcą". Strzeżmy się przed nim i regularnie kontrolujmy stan swojego ciśnienia. SpecyfikacjaNiewielu z nas zdaje sobie sprawę, że nadciśnienie tętnicze jest poważną chorobą. Chorobą, która nie boli, ale która w podstępny sposób wyniszcza nasze żyły, serce, nerki i często prowadzi do zawału serca, udaru mózgu, czy niewydolności nerek. Do pomiaru ciśnienia tętniczego możemy korzystać z kilku rodzajów aparatów. W gabinetach lekarskich najczęściej stosowane są klasyczne i bardzo dokładne ciśnieniomierze rtęciowe, rzadziej trafiają się aparaty sprężynowe. Zarówno lekarze, jak i pacjenci coraz częściej sięgają także po ciśnieniomierze elektroniczne, przystosowane zarówno do użytku w domu, jak i szpitalnego. Model TMA-3 BASIC zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich pomiarów. Dzięki funkcji automatycznego pompowania rękawa nie musimy obawiać się, że źle przygotujemy urządzenie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Omron M6
najniższa cena! w sklepie:215,00 zł
cena w sklepie:239,99 zł
cena w sklepie:239,99 zł
cena w sklepie:242,94 zł
cena w sklepie:242,94 zł
Markowy Ciśnieniomierz Naramienny Model OMRON M6 COMFORT (wersja 2014 - HEM-7321-E) Mankiet "Comfort... pokaż opis »
Markowy Ciśnieniomierz Naramienny Model OMRON M6 COMFORT (wersja 2014 - HEM-7321-E) Mankiet "Comfort Cuff" 22-42cm!! Ciśnieniomierz pochodzi od autoryzowanego dystrybutora OMRON na Polskę firmy: Wersja 2014 rok. - Odnowiony naramienny ciśnieniomierz automatyczny OMRON M6 COMFORT Ciśnieniomierz OMRON M6 posiada duży wyświetlacz, dzięki czemu odczyt wyników jest niezmiernie łatwy. Urządzenie wyposażone jest również w system informujący o prawidłowości dokonanego pomiaru, a także wykrywający nieprawidłowości w pracy serca np. arytmię. Jest niewielkim, w pełni automatycznym urządzeniem do pomiaru ciśnienia krwi pracującym na zasadzie pomiaru oscylometrycznego. Nowoczesna technologia zapewnia najskuteczniejszy pomiar ciśnienia. OMRON M6 wyposażony jest w podwójny system kontroli pomiaru, są 2 sensory jednocześnie mierzące te same parametry. Ciśnieniomierz OMRON M6 w celu zapewnienia wygodnego, kontrolowanego procesu pompowania rękawa, bez konieczności wstępnego ustawienia ciśnienia oraz spuszczania powietrza, urządzenia wykorzystują zaawansowaną technologię Intelli-Sense. Ciśnieniomierz pozwala zapisać po 100 pomiarów dla dwóch profili i wyznacza średnią w oparciu o trzy ostatnie wyniki. Każdy pomiar zapisywany jest w pamięci razem z datą i czasem wykonania badania. Ciśnieniomierz wyposażony jest w unikalny usztywniany mankiet dwurozmiarowy (Comfort Cuff - pasuje na duże i średnie ramię), który zapewnia łatwe i komfortowe zakładanie. Dodatkowo ciśnieniomierz posiada przewodnik prawidłowego zakładania mankietu. Opis produktu: - Nowego typu mankiet Intelli Wrap Cuff 22-42cm - zwiększa dokładność pomiarów - Obliczanie średniej tygodniowej z porannych i wieczornych pomiarów - Kolorowy wskaźnik wartości ciśnienia skurczowego i rozkurczowego - Pamięć 100 pomiarów - 2 niezależne kanały pamięci - Nowy, duży wyświetlacz graficzny! - Wskaźnik prawidłowo założonego mankietu - Podwójny... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Beurer BM 58
najniższa cena! w sklepie:168,09 zł
cena w sklepie:168,09 zł
cena w sklepie:169,00 zł
cena w sklepie:169,9 zł
cena w sklepie:169,99 zł
Ciśnieniomierz naramienny z funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów, z funkcją rozpoznawania... pokaż opis »
Ciśnieniomierz naramienny z funkcją czasu i daty, zapamiętujący 2x60 pomiarów, z funkcją rozpoznawania arytmii serca oraz ze wskaźnikiem niskiego poziomu baterii. Ciśnieniomierz Beurer BM 58 posiada duży wyświetlacz, który jest czytelny. Produkt zapisuje do 120 wyników. Możliwość pomiaru w pozycji siedzącej lub leżącej ułatwi użytkowanie osobom starszym. Eleganckie etui umożliwi przechowywanie urządzenia, zapobiegając jego uszkodzeniu. Dbasz o swoje zdrowie? Chcesz znać swoje ciało? Przeczytaj nasz opis do urządzenia Beurer BM 58. Ciśnieniomierza, który pomoże Ci kontrolować stan swojego zdrowia. Co roku w naszym kraju problem z nadciśnieniem tętniczym dotyka około 9 milionów dorosłych ludzi, co stanowi niemal 30% populacji. Głownie z powodu dużej ilości powikłań i komplikacji zdrowotnych nadciśnienie nazywane jest przez lekarzy "cichym zabójcą". Strzeżmy się przed nim i regularnie kontrolujmy stan swojego ciśnienia. SpecyfikacjaNiewiele osób zdaje sobie sprawę, że nadciśnienie jest poważną chorobą. Chorobą, która nie boli, ale która w podstępny sposób wyniszcza nasze naczynia krwionośne, serce, nerki i często prowadzi do zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu, czy niewydolności nerek. Do pomiaru ciśnienia możemy korzystać z kilku rodzajów urządzeń. W gabinetach lekarskich najczęściej stosowane są klasyczne i bardzo dokładne ciśnieniomierze rtęciowe, rzadziej zdarzają się aparaty sprężynowe. Zarówno lekarze, jak i pacjenci coraz częściej sięgają także po ciśnieniomierze elektroniczne, przystosowane zarówno do użytku domowego, jak i szpitalnego. Prezentowany ciśnieniomierz to urządzenie zakładane na ramię. Ciśnieniomierz posiada duży, wyraźny wyświetlacz. Dzięki temu nawet osoby starsze, czy niedowidzące będą w stanie odczytać wskazania aparatu. Urządzenie oferuje funkcje zegara oraz daty. Zapamiętuje także ostatnie pomiary. Urządzenie posiada funkcję automatycznego... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Panasonic EW3106
najniższa cena! w sklepie:169,99 zł
cena w sklepie:180,55 zł
cena w sklepie:199,8 zł
cena w sklepie:212,08 zł
cena w sklepie:226,00 zł
Ciśnieniomierz elektroniczny Panasonic z mankietem XL Właściwości Ciśnieniomierz automatyczny, naramienny... pokaż opis »
Ciśnieniomierz elektroniczny Panasonic z mankietem XL Właściwości Ciśnieniomierz automatyczny, naramienny funkcja ostrzegania o nadciśnieniu, o Pełny opis produktu w sklepie Dlapacjenta.pl... Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 funkcja ostrzegania o nadciśnieniu Panasonic System FUZZY LOGIC - Inteligentna technika pomiarowa czytelny cyfrowy wyświetlacz LCD, ciekłokrystaliczny trzy lata gwarancji Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 jest urządzeniam automatycznym. Służy do pomiaru ciśnienia na ramieniu. Jest to nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt. Idealny do częstych pomiarów w domu. Umożliwia kontrolę i zapis ciśnienia krwi przez długi czas wraz z odczytem średniej pomiarów. Posiada funkcję ostrzegania o nadciśnieniu. Wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz i obszerny mankiet 20 - 34 cm. Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 ma również możliwość zapisu w pamięci do 42 wyników. Dodatkowo oblicza średnią wyników i pozwala na dokonanie pomiaru przy arytmii serca. Dane techniczne: migotanie kolorowych diod na wyświetlaczu sygnalizuje wysokie wartości ciśnienia zakres pomiaru 0-280mmHgdokładność +/- 3%zasilany na 4 baterie 1,5V typu AA LR6wyłącznik automatyczny po ok. 5 min po zakończeniu pomiaruwaga 285 g (bez baterii)oscylometryczna metoda pomiaru Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 funkcja ostrzegania o nadciśnieniu Panasonic System FUZZY LOGIC - Inteligentna technika pomiarowa czytelny cyfrowy wyświetlacz LCD, ciekłokrystaliczny trzy lata gwarancji Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 jest urządzeniam automatycznym. Służy do pomiaru ciśnienia na ramieniu. Jest to nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt. Idealny do częstych pomiarów w domu. Umożliwia kontrolę i zapis ciśnienia krwi przez długi czas wraz z odczytem średniej pomiarów. Posiada funkcję ostrzegania o nadciśnieniu. Wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz i obszerny mankiet 20 - 34 cm. Ciśnieniomierz PANASONIC EW 3106 ma... w 4 sklepach
Omron RS1
najniższa cena! w sklepie:101,19 zł
cena w sklepie:101,6 zł
cena w sklepie:102,9 zł
cena w sklepie:102,95 zł
cena w sklepie:102,95 zł
- Model: OMRON IM-HEM-6120-E- Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem- Duży czytelny cyfrowy wyświetlacz-... pokaż opis »
- Model: OMRON IM-HEM-6120-E- Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem- Duży czytelny cyfrowy wyświetlacz- Pamięć zapisująca ostatni pomi Pełny opis produktu w sklepie Dlapacjenta.pl... Zastosowanie Omron Rs1 ciśnieniomierz nadgarstkowy (Opakowanie: 1 szt.) Omron Rs1 ciśnieniomierz nadgarstkowy (Opakowanie: 1 szt.) to niewielkich rozmiarów ciśnieniomierz, który po umieszczeniu na ramieniu daje dokładny i prosty w odczytaniu wynik. Tradycyjne ciśnieniomierze mogą sprawiać problemy w obsłudze, zaś te duże i nowoczesne, są niewygodne w transporcie. Omron Rs1 ciśnieniomierz nadgarstkowy (Opakowanie: 1 szt.) to możliwość posiadania urządzenia, które możesz mieć zawsze przy sobie. Nie czekaj i zamów już dzisiaj. Wysokie ciśnienie nie zaskoczy Cię nawet podczas wycieczki! Produkt posiada duży i czytelny wyświetlacz, a obsługiwanie za pomocą jednego klawisza sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze zarówno dla młodzieży, jak i ludzi starszych. Kup Omron Rs1 ciśnieniomierz nadgarstkowy (Opakowanie: 1 szt.) i zaufaj najlepszej niemieckiej technologii. Zamów jak najszybciej i bądź spokojny o swoje zdrowie.Omron Rs1 ciśnieniomierz nadgarstkowy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl. Zastosowanie Omron Rs1 ciśnieniomierz nadgarstkowy (Opakowanie: 1 szt.) Omron Rs1 ciśnieniomierz nadgarstkowy (Opakowanie: 1 szt.) to niewielkich rozmiarów ciśnieniomierz, który po umieszczeniu na ramieniu daje dokładny i prosty w odczytaniu wynik. Tradycyjne ciśnieniomierze mogą sprawiać problemy w obsłudze, zaś te duże i nowoczesne, są niewygodne w transporcie. Omron Rs1 ciśnieniomierz nadgarstkowy (Opakowanie: 1 szt.) to możliwość posiadania urządzenia, które możesz mieć zawsze przy sobie. Nie czekaj i zamów już dzisiaj. Wysokie ciśnienie nie zaskoczy Cię nawet podczas wycieczki! Produkt posiada duży i czytelny wyświetlacz, a obsługiwanie za pomocą... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

news Merkel jako lesbijka. Kontrowersyjna reklama nowego czasopisma
szczur Bardzo mnie poruszyl zwlaszcza ten drugi spot opinia dodana 2015-07-26 20:14:55
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Annie on my mind - Nancy Garden
Czy ktoś może posiada w wersji elektronicznej?

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015