Ranking ciśnieniomierze marzec 2015

Ranking najlepsze ciśnieniomierze, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-03-31

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Omron M3
najniższa cena! w sklepie:158,95 zł
cena w sklepie:158,95 zł
cena w sklepie:158,95 zł
cena w sklepie:158,95 zł
cena w sklepie:158,95 zł
Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014... pokaż opis »
Ciśnieniomierz Omron M3 - HEM 7131 E - MANKIET 22-42 CM - NAJ - NAJNOWSZY MODEL 2014 - - 5 LAT GWARANCJI - APTEKA PATRONACKA OMRONA NA POLSK W peni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu, z cyfrowym duym wyświetl Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Poznaj Omron M3 - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. Aby stwierdzić, czy wartość naszego ciśnienia tętniczego jest prawidłowa, należy użyć ciśnieniomierza. Pierwsze takie badanie wykonuje zwykle lekarz podczas badań okresowych. W sytuacji, w której badanie zostało przeprowadzone rzetelnie i wynik przekracza granicę 140mm Hg (słupka rtęci) dla ciśnienia skurczowego lub 90 mm Hg dla rozkurczowego, lekarz powinien stwierdzić nadciśnienie. Od tego momentu musimy zacząć zwracać baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Doświadczenie lekarzy wskazuje, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa samokontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy elektronicznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Ciebie propozycję urządzenia Omron M3, a także innych w tej kategorii. Ciśnieniomierz ten zakłada się na ramię. Dzięki wyraźnemu ekranowi bezproblemowo sprawdzisz wynik pomiaru. Wielkość wyświetlanych informacji docenią także osoby starsze oraz cierpiące z powodu słabszego wzroku. Dzięki wbudowanemu zegarowi oraz datownikowi, możemy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Omron M6
najniższa cena! w sklepie:208,00 zł
cena w sklepie:239,99 zł
cena w sklepie:239,99 zł
cena w sklepie:242,94 zł
cena w sklepie:249,00 zł
Markowy Ciśnieniomierz Naramienny Model OMRON M6 COMFORT (wersja 2014 - HEM-7321-E) Mankiet "Comfort... pokaż opis »
Markowy Ciśnieniomierz Naramienny Model OMRON M6 COMFORT (wersja 2014 - HEM-7321-E) Mankiet "Comfort Cuff" 22-42cm!! Ciśnieniomierz pochodzi od autoryzowanego dystrybutora OMRON na Polskę firmy: Wersja 2014 rok. - Odnowiony naramienny ciśnieniomierz automatyczny OMRON M6 COMFORT Ciśnieniomierz OMRON M6 posiada duży wyświetlacz, dzięki czemu odczyt wyników jest niezmiernie łatwy. Urządzenie wyposażone jest również w system informujący o prawidłowości dokonanego pomiaru, a także wykrywający nieprawidłowości w pracy serca np. arytmię. Jest niewielkim, w pełni automatycznym urządzeniem do pomiaru ciśnienia krwi pracującym na zasadzie pomiaru oscylometrycznego. Nowoczesna technologia zapewnia najskuteczniejszy pomiar ciśnienia. OMRON M6 wyposażony jest w podwójny system kontroli pomiaru, są 2 sensory jednocześnie mierzące te same parametry. Ciśnieniomierz OMRON M6 w celu zapewnienia wygodnego, kontrolowanego procesu pompowania rękawa, bez konieczności wstępnego ustawienia ciśnienia oraz spuszczania powietrza, urządzenia wykorzystują zaawansowaną technologię Intelli-Sense. Ciśnieniomierz pozwala zapisać po 100 pomiarów dla dwóch profili i wyznacza średnią w oparciu o trzy ostatnie wyniki. Każdy pomiar zapisywany jest w pamięci razem z datą i czasem wykonania badania. Ciśnieniomierz wyposażony jest w unikalny usztywniany mankiet dwurozmiarowy (Comfort Cuff - pasuje na duże i średnie ramię), który zapewnia łatwe i komfortowe zakładanie. Dodatkowo ciśnieniomierz posiada przewodnik prawidłowego zakładania mankietu. Opis produktu: - Nowego typu mankiet Intelli Wrap Cuff 22-42cm - zwiększa dokładność pomiarów - Obliczanie średniej tygodniowej z porannych i wieczornych pomiarów - Kolorowy wskaźnik wartości ciśnienia skurczowego i rozkurczowego - Pamięć 100 pomiarów - 2 niezależne kanały pamięci - Nowy, duży wyświetlacz graficzny! - Wskaźnik prawidłowo założonego mankietu - Podwójny... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Omron M2
najniższa cena! w sklepie:83,65 zł
cena w sklepie:83,99 zł
cena w sklepie:85,84 zł
cena w sklepie:94,99 zł
cena w sklepie:94,99 zł
Wyświetlacz: cyfrowy LCDMetoda pomiaru: oscylometrycznaPompowanie: funkcja Fuzzy-logic kontrolowana... pokaż opis »
Wyświetlacz: cyfrowy LCDMetoda pomiaru: oscylometrycznaPompowanie: funkcja Fuzzy-logic kontrolowana pompą elektrycznąPamięć: Ostatni pomiarAutomatyczny zawór uwalniania powietrza Doskonale zaprojektowany, prosty, automatyczny ciśnieniomierz naramienny, posiadający wszystkie funkcje niezbędne do wykonywania wygodnych, szybkich i rzetelnych pomiarów ciśnienia krwi. Funkcja diagnozowania nadciśnieniaZatwierdzony klinicznie Niezawodność i dokładność urządzenia zostały dokładnie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych.Pamięć Pozwala śledzić i kontrolować wyniki pomiarów Zestaw zawiera: CiśnieniomierzŚredni mankiet Baterie (4xAAA)Instrukcję obsługiKartę gwarancyjnąKartę do notowania zmierzonych wartości ciśnieniaEtui AKCESORIA Mankiety Stosowanie odpowiedniego mankietu jest bardzo istotne z punktu widzenia dokładności pomiaru. Z tego względu należy upewnić się, że stosowany mankiet dobrze pasuje do obwodu ręki. Firma OMRON oferuje opcjonalne mankiety, od małych (17cm) do dużych/szerokich (42cm). Szeroki mankiet o średnicy 22-42 cm to połączenie mankietu średniego z dużym. Informacje o dostępności różnych rodzajów mankietów podane zostały w instrukcji obsługi. Nowoczesny, automatyczny ciśnieniomierz elektroniczny. Cechuje się bardzo wysoką wiarygodnością wyników i łatwą obsługą. Zapewnia dokładny pomiar i jest prosty w użyciu. Mankiet pompowany jest automatycznie. Wyposażony w jeden duży wyświetlacz, oraz jeden główny przycisk, dzięki któremu obsługa jest niezwykle prosta. Ciśnieniomierz pozwala szybko zmierzyć ciśnienie krwi i tętno. Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj opis ciśnieniomierza Omron M2 i zdecyduj, czy akurat to urządzenie będzie Ci przydatne w codziennej kontroli swojego ciśnienia. W Polsce nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 17 sklepach »
Hartmann Tensoval Comfort
najniższa cena! w sklepie:100,89 zł
cena w sklepie:114,94 zł
cena w sklepie:114,95 zł
cena w sklepie:114,95 zł
cena w sklepie:117,94 zł
Ciśnieniomierz Hartm ann Tensoval Comfort Klinicznie zatwierdzony, w peni automatyczny ciśnieniomierz... pokaż opis »
Ciśnieniomierz Hartm ann Tensoval Comfort Klinicznie zatwierdzony, w peni automatyczny ciśnieniomierz naramiennyWysoka dokadnoś pomiaruProsty w obsudzeOscylometryczna metoda pomiaru ciśnieniaCzytelny wyświetlaczPami 60 wyników pomiaruWygodny, uniwersalny mankiet dla ramienia o obwodzi Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj opis ciśnieniomierza Hartmann Tensoval Comfort i zdecyduj, czy akurat to urządzenie będzie Ci przydatne w codziennej kontroli swojego ciśnienia. W Polsce nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłej populacji, dlatego właśnie lekarze określają tą przypadłość jako "cichego zabójcę. SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób naszych czasów. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Model Tensoval Comfort zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich pomiarów. Dzięki funkcji automatycznego pompowania rękawa nie musimy obawiać się, że źle przygotujemy urządzenie do pomiaru. Użytkowanie i poradyPrzed użyciem urządzenia warto zapoznać się z instrukcją obsługi, która zawiera wszelkie informacje niezbędne do dokonania prawidłowego pomiaru ciśnienia. Istotnym jest też, aby osoba badana nie odczuwała zmęczenia fizycznego czy stresu. Bezpośrednio przez pomiarem warto odpocząć przez kilka minut na siedząco. Pamiętajmy, nie mierzmy ciśnienia... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
TechMed TMA-3 BASIC
najniższa cena! w sklepie:62,99 zł
cena w sklepie:64,99 zł
cena w sklepie:74,99 zł
cena w sklepie:75,00 zł
Ciśnieniomierz elektroniczny Tech-Med TMA-3 BASIC zapewnia najwyższą - kliniczną dokładność wskazań pomiaru... pokaż opis »
Ciśnieniomierz elektroniczny Tech-Med TMA-3 BASIC zapewnia najwyższą - kliniczną dokładność wskazań pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i tętna, jest on urządzeniem medycznym dopuszczonym do użytkowan... Ciśnieniomierz elektroniczny Tech-Med TMA-3 BASIC zapewnia najwyższą - kliniczną dokładność wskazań pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i tętna, jest on urządzeniem medycznym dopuszczonym do użytkowan... Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj nasz opis do urządzenia TechMed TMA-3 BASIC. Ciśnieniomierza, który pomoże Ci kontrolować stan swojego zdrowia. Co roku w naszym kraju problem z nadciśnieniem tętniczym dotyka około 9 milionów dorosłych ludzi, co stanowi niemal 30% populacji. Głownie z powodu dużej ilości powikłań i komplikacji zdrowotnych nadciśnienie nazywane jest przez lekarzy "cichym zabójcą". Strzeżmy się przed nim i regularnie kontrolujmy stan swojego ciśnienia. SpecyfikacjaNiewielu z nas zdaje sobie sprawę, że nadciśnienie tętnicze jest poważną chorobą. Chorobą, która nie boli, ale która w podstępny sposób wyniszcza nasze żyły, serce, nerki i często prowadzi do zawału serca, udaru mózgu, czy niewydolności nerek. Do pomiaru ciśnienia tętniczego możemy korzystać z kilku rodzajów aparatów. W gabinetach lekarskich najczęściej stosowane są klasyczne i bardzo dokładne ciśnieniomierze rtęciowe, rzadziej trafiają się aparaty sprężynowe. Zarówno lekarze, jak i pacjenci coraz częściej sięgają także po ciśnieniomierze elektroniczne, przystosowane zarówno do użytku w domu, jak i szpitalnego. Model TMA-3 BASIC zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich pomiarów. Dzięki funkcji automatycznego... w 4 sklepach
TechMed TMA-880
najniższa cena! w sklepie:80,00 zł
cena w sklepie:83,5 zł
cena w sklepie:92,92 zł
cena w sklepie:95,00 zł
cena w sklepie:99,00 zł
Ciśnieniomierz elektroniczny z wyświetlaczem LCD, z funkcją wykrywania objawów arytmii, klasyfikacji... pokaż opis »
Ciśnieniomierz elektroniczny z wyświetlaczem LCD, z funkcją wykrywania objawów arytmii, klasyfikacji poziomu ciśnienia, pomiaru dla 2 osób do 60-ciu ostatnich pomiarów, daty i godziny, automatycznego wyłączenia oraz obliczania średniej z ostatnich pomiarów. Ciśnieniomierz elektroniczny z wyświetlaczem LCD, z funkcją wykrywania objawów arytmii, klasyfikacji poziomu ciśnienia, pomiaru dla 2 osób do 60-ciu ostatnich pomiarów, daty i godziny, automatycznego wyłączenia oraz obliczania średniej z ostatnich pomiarów. - produkt automatyczny, dokonuje pomiaru za pomocą jednego przycisku, - aparat z funkcją wykrywania arytmii serca, - wskaźnik pomiaru ciśnienia wg WHO, - duży wyświetlacz, - funkcja daty i godziny, - zakres pomiarowy : 0-300mmHg, - funkcja zapamiętywania 120 ostatnich wyników, - zasilany : 4 baterie "AAA" 1,5V. - gwarancja : 24 miesiące. Grozi Ci zawał? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Poznaj TechMed TMA-880 - ciśnieniomierz, który przyda się w każdym domu. W naszym kraju nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłych, dlatego nie przez przypadek lekarze określają tą przypadłość mianem ,,cichego zabójcy". SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Lekarze uczulają na to, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa samokontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy automatycznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Was propozycję sprzętu TechMed... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Hartmann Tensoval compact
najniższa cena! w sklepie:39,00 zł
cena w sklepie:89,00 zł
cena w sklepie:99,9 zł
cena w sklepie:119,74 zł
Wygodny prosty w obsudze póautomatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na przedramieniu.Cisnieniomierz... pokaż opis »
Wygodny prosty w obsudze póautomatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na przedramieniu.Cisnieniomierz Compact jest nowoczesnym aparatem mierzącym ciśnienie ttnicze krwi firmy Hartmann.Wysoka jakoś , dokadnoś i szybkoś pomiaruączy w Wygodny prosty w obsudze póautomatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na przedramieniu.Cisnieniomierz Compact jest nowoczesnym aparatem mierzącym ciśnienie ttnicze krwi firmy Hartmann.Wysoka jakoś , dokadnoś i szybkoś pomiaruączy w HARTMANN Tensoval compact to półautomatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwina na ramieniu. Podstawowe zalety:- dokładny pomiar ciśnienia tętniczego Pełny opis produktu w sklepie Dlapacjenta.pl... Zespół pompujący przeznaczony do ciśnieniomierza półautomatycznego Tensoval Compact składający się z "gruszki", zaworu oraz wężyka łączącego zespół z aparatem Wszystkie Urządzenia są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Do każdego zakupionego produktu dodajemy paragon lub fakturę vat. Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Jeśli tak, potrzebujesz dobrego i dokładnego sprzętu. Spójrz na prezentowany ciśnieniomierz Hartmann Tensoval compact. Aby stwierdzić, czy wartość naszego ciśnienia tętniczego jest prawidłowa, należy użyć ciśnieniomierza. Pierwsze takie badanie wykonuje zwykle lekarz podczas badań okresowych. W sytuacji, w której badanie zostało przeprowadzone rzetelnie i wynik przekracza granicę 140mm Hg (słupka rtęci) dla ciśnienia skurczowego lub 90 mm Hg dla rozkurczowego, lekarz powinien stwierdzić nadciśnienie. Od tego momentu musimy zacząć zwracać baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. SpecyfikacjaNiewiele osób zdaje sobie sprawę, że nadciśnienie tętnicze jest poważną chorobą. Chorobą, która nie daje bólu, ale która w podstępny sposób wyniszcza nasze żyły, serce, nerki i w konsekwencji prowadzi do zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu, czy niewydolności nerek. Do... w 3 sklepach
A&D UA-631
najniższa cena! w sklepie:114,00 zł
cena w sklepie:115,82 zł
cena w sklepie:129,99 zł
cena w sklepie:140,00 zł
Klinicznie sprawdzony algorytm pomiarowy Czytelny, 3-liniowy wyświetlacz posiada walidację kliniczną... pokaż opis »
Klinicznie sprawdzony algorytm pomiarowy Czytelny, 3-liniowy wyświetlacz posiada walidację kliniczną - Clinicaly Validated Łatwy w obsłudze - pomiar dokonywany jednym przyciskiem Dokonuje pomiaru przy nieregularnym pulsie - IHB Automatycznie umieszcza wynik w odpowiednim przedziale: optymalne ciśnienie, łagodne, średnie lub wysokie nadciśnienie Pamięci 30 ostatnich pomiarów, wskazuje śreni wynik Wygodny, komfortowy mankiet - technologia "SlimFit" Funkcja automatycznego wyłączania Praktyczny futerał Gwarancja 3 lata rodzaj produktu naramienny metoda pomiaru oscylometryczna zakres pomiaru ciśnienie: 20÷280mmHg, puls: 40÷200bpm dokładność pomiaru ciśnienie: +/- 3 mmHg, puls: +/- 5% nieregularny puls dokonuje pomiaru przy nieregularnym pulsie - IHB test kliniczny AAMI***, ESH**** mankiet slimfit - obwód ramienia 22÷32 cm inflacja mankietu automatyczna mikro pompka deflacja mankietu automatyczny zaworek spustowy wyświetlacz LCD - 3 liniowy zasilanie 4 baterie AA 1,5V waga 300 g (bez baterii) wymiary 144x55x130 mm (bez mankietu) warunki pracy temp.: 10÷40°C, wilgotność: 30÷85% przechowywanie temp.: -10÷60°C, wilgotność: 30÷85% identyfikacja wyniku automatyczna identyfikacja wyniku pamięć 30 ostatnich pomiarów; wskazuje średni wynik funkcja zegara brak okres gwarancji 3 lata Klinicznie sprawdzony algorytm pomiarowy Czytelny, 3-liniowy wyświetlacz posiada walidację kliniczną - Clinicaly Validated Łatwy w obsłudze - pomiar dokonywany jednym przyciskiem Dokonuje pomiaru przy nieregularnym pulsie - IHB Automatycznie umieszcza wynik w odpowiednim przedziale: optymalne ciśnienie, łagodne, średnie lub wysokie nadciśnienie Pamięci 30 ostatnich pomiarów, wskazuje śreni wynik Wygodny, komfortowy mankiet - technologia "SlimFit" Funkcja automatycznego wyłączania Praktyczny futerał Gwarancja 3 lata rodzaj produktu naramienny metoda pomiaru oscylometryczna zakres pomiaru ciśnienie:... w 4 sklepach
Microlife BP A150
najniższa cena! w sklepie:149,98 zł
cena w sklepie:149,99 zł
cena w sklepie:182,57 zł
cena w sklepie:199,83 zł
cena w sklepie:208,00 zł
Właściwości: - Testowany klinicznie- Technologia "PAD" - detektor informujący o arytmi !- Technologia... pokaż opis »
Właściwości: - Testowany klinicznie- Technologia "PAD" - detektor informujący o arytmi !- Technologia "MAM" - Możliwość wykonania uśrednionych lub po Pełny opis produktu w sklepie Dlapacjenta.pl... Właściwości: - Testowany klinicznie- Technologia "PAD" - detektor informujący o arytmi !- Technologia "MAM" - Możliwość wykonania uśrednionych lub po Pełny opis produktu w sklepie Dlapacjenta.pl... BP A150 AfibPomiar ciśnienia krwi i pulsuWykrywanie migotania przedsionków rodzaj arytmi.Wiarygodne pomiary dziki AFIB i MAMW komplecie mankiet M-LPami ostatniego pomiaruBardzo duy wyświetlaczW komplecie etui do transportuWskaźnik wyczerpanej BP A150Pomiar ciśnienia krwi i pulsuWiarygodne pomiary dziki PAD i MAMW komplecie mankiet M-LPami Ostatniego pomiaruBardzo duy wyświetlaczW komplecie etui do transportuWskaźnik wyczerpanej bateriiMona stosowa akumulatoryGniazdo zasilaczaPolecany prze Grozi Ci zawał? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Sprawdź ciśnieniomierz Microlife BP A150, który skutecznie ułatwi Ci dbanie o własne zdrowie. Jak stwierdzić, czy nasze ciśnienie krwi jest prawidłowe? Wartości ciśnienia można zmierzyć korzystając z ciśnieniomierza, a pierwszego pomiaru dokonuje zwykle lekarz. Wynik wyrażony jest wtedy w milimetrach słupa rtęci [mm Hg]. Nadciśnienie tętnicze można rozpoznać, gdy podczas prawidłowo przeprowadzanych pomiarów ciśnienia stwierdzimy, że jego wartość przekracza granicę 140mm Hg dla ciśnienia skurczowego i/lub 90mm Hg dla ciśnienia rozkurczowego. SpecyfikacjaCzęsto nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nadciśnienie tętnicze nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, że wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze żyły, nerki i prowadzi do zawałów serca. Doświadczenie lekarzy wskazuje, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza... w 4 sklepach
10. Hartmann Duo Control II
Hartmann Duo Control II
najniższa cena! w sklepie:198,95 zł
cena w sklepie:212,05 zł
cena w sklepie:214,99 zł
cena w sklepie:222,05 zł
PLUS ZASILACZ DEDYKOWANY DO TEGO MODELU W CENIE !!! Podstawowe informacje : - Tensoval duo control wykorzystuje... pokaż opis »
PLUS ZASILACZ DEDYKOWANY DO TEGO MODELU W CENIE !!! Podstawowe informacje : - Tensoval duo control wykorzystuje do pomiaru ciśnienia krwi wyjątkową technologię Duo Sensor- Technologia Duo Sensor to połączenie dwóch metod pomiaru ciśnienia krwi: klasycznej osłuchowej, stosowanej w gabinetach lekarskich i oscylometrycznej. Dzięki zastosowaniu tej podwójnej techniki pomiaru aparat zapewnia wysoce precyzyjne wyniki ciśnienia tętniczego także w przypadku pacjentów z arytmią - Aparat wykrywa zaburzenia rytmu pracy serca (arytmię serca) - Indywidualne dopasowanie poziomu ciśnienia powietrza w mankiecie. Pomiar staje się komfortowy i przyjemny dla każdego użytkownika- Pojemna pamięć: aparat zapisuje 60 wyników dla 2 użytkowników łącznie z datą i godziną pomiaru - Aparat rozróżnia wartości pomiarów dokonywanych rano i wieczorem (wytyczne ESH), wylicza wartości średnie z wszystkich pomiarów oraz pomiarów porannych i wieczornych - Aparat może być podłączony do komputera poprzez port USB, dzięki czemu może nastąpić przeniesienie danych pacjenta, ich zachowanie i dalsza analiza ( w przyszłości zestaw: kabel USB + opragromowanie dostępne będzie jako wyposazenie dodatkowe ) - Intuicyjne menu, duże przyciski, czytelny wyświetlacz oraz odpowiedni kąt nachylenia aparatu czynią aparat przyjazny również osobom starszym- Nowy opatentowany mankiet teraz w 3 rozmiarach: r. XL (nowy rozmiar /obwód ramienia 32 -42 cm),- Aparat klinicznie zatwierdzony. Rekomendacje niezależnych instytutów badawczych i międzynarodowych towarzystw zrzeszających specjalistów ds. nadciśnienia tętniczego: Brytyjskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (BHS), Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (ESH); Amerykańskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Aparatury Medycznej, Niemieckiej Ligi Nadciśnienia Tętniczego; - Rozszerzona 5 letnia gwarancja. Podstawowe informacje : - Tensoval duo control wykorzystuje... w 1 sklepie

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Sąsiadeczka
Nikolkaa18 wkurwiajace opinia dodana 2015-03-30 01:24:38
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Witam !\r\nPiszę tu na fourm ponieważ potrzebuje waszej pomocy !\r\nProszę Was tylko o jeden głos dziennie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015