Ranking ciśnieniomierze maj 2015, str. 4

Ranking najlepsze ciśnieniomierze, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-05-29

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

31. Boso BS 90
Boso BS 90
najniższa cena! w sklepie:167,00 zł
Standardowy, zaawansowany technicznie i trwały ciśnieniomierz zegarowy do użytku domowego. Ze stetoskopem.... pokaż opis »
Standardowy, zaawansowany technicznie i trwały ciśnieniomierz zegarowy do użytku domowego. Ze stetoskopem. Odporny na urazy mechaniczne i nadmierny wzrost ciśnienia. Kolor niebieski. Klasyczny i sprawdzony przez lata ciśnieniomierz zegarowy (aneroidowy) do samodzielnej kontroli ciśnienia tętniczego krwi przez pacjenta w domu tradycyjną metodą osłuchową z wykorzystaniem stetoskopu (przeczytaj: Technika pomiaru ciśnienia krwi metodą osłuchową). Manualny pomiar ciśnienia krwi polegający na wysłuchiwaniu tonów Korotkowa pozwala na dużo dokładniejsze określenie wartości ciśnienia skurczowego/rozkurczowego w porównaniu z aparatmi automatycznymi (elektronicznymi) i z powodzeniem może być wykonywany samodzielnie przez pacjenta w domu. Cechy charakterystyczne modelu boso BS 90: Tarcza 60 mm średnicy Manometr aneroidowy odporny na wstrząsyNierdzewny mechanizm pomiarowy zabezpieczony przed nadmiernym wzrostem ciśnieniaMaksymalny błąd pomiaru +/- 3 mm Hg Stetoskop jest zintegrowany z mankietemPraktyczna klamra mankietu (D-ring) ułatwia samodzielne założenie mankietu na rzep jedną rękąMankiet nie zawiera lateksu. Wyprodukowany w Niemczech.W zestawie pokrowiec i karta pomiaru ciśnienia krwi Wg badań instytutu GfK wśród niemieckich lekarzy rodzinnych w Lipcu 2005 r. 75% niemieckich lekarzy rodzinnych stosuje instrument firmy Boso Bosch+Sohn ! Porównaj poszczególne ciśnieniomierze domowe firmy boso. Cechy ciśnieniomierzy boso i wynikające z nich korzyści Grozi Ci zawał? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj nasz opis do urządzenia Boso BS 90. Ciśnieniomierza, który pomoże Ci kontrolować stan swojego zdrowia. Co roku w naszym kraju problem z nadciśnieniem tętniczym dotyka około 9 milionów dorosłych ludzi, co stanowi niemal 30% populacji. Głownie z powodu dużej ilości powikłań i komplikacji zdrowotnych nadciśnienie nazywane jest przez specjalistów "cichym zabójcą". Strzeżmy... w 1 sklepie
32. TechMed TMA-3 BASIC
TechMed TMA-3 BASIC
najniższa cena! w sklepie:74,99 zł
Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj nasz opis do... pokaż opis »
Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj nasz opis do urządzenia TechMed TMA-3 BASIC. Ciśnieniomierza, który pomoże Ci kontrolować stan swojego zdrowia. Co roku w naszym kraju problem z nadciśnieniem tętniczym dotyka około 9 milionów dorosłych ludzi, co stanowi niemal 30% populacji. Głownie z powodu dużej ilości powikłań i komplikacji zdrowotnych nadciśnienie nazywane jest przez lekarzy "cichym zabójcą". Strzeżmy się przed nim i regularnie kontrolujmy stan swojego ciśnienia. SpecyfikacjaNiewielu z nas zdaje sobie sprawę, że nadciśnienie tętnicze jest poważną chorobą. Chorobą, która nie boli, ale która w podstępny sposób wyniszcza nasze żyły, serce, nerki i często prowadzi do zawału serca, udaru mózgu, czy niewydolności nerek. Do pomiaru ciśnienia tętniczego możemy korzystać z kilku rodzajów aparatów. W gabinetach lekarskich najczęściej stosowane są klasyczne i bardzo dokładne ciśnieniomierze rtęciowe, rzadziej trafiają się aparaty sprężynowe. Zarówno lekarze, jak i pacjenci coraz częściej sięgają także po ciśnieniomierze elektroniczne, przystosowane zarówno do użytku w domu, jak i szpitalnego. Model TMA-3 BASIC zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich pomiarów. Dzięki funkcji automatycznego pompowania rękawa nie musimy obawiać się, że źle przygotujemy urządzenie do pomiaru. Użytkowanie i poradyPrzed użyciem urządzenia warto zapoznać się z instrukcją obsługi, która zawiera wszelkie informacje niezbędne do dokonania prawidłowego pomiaru ciśnienia. Istotnym jest też, aby osoba badana nie odczuwała zmęczenia fizycznego czy stresu. Bezpośrednio przez pomiarem warto odpocząć przez kilka minut... w 1 sklepie
Kardio-Test KTA-168
najniższa cena! w sklepie:54,22 zł
cena w sklepie:54,95 zł
cena w sklepie:54,95 zł
cena w sklepie:54,99 zł
cena w sklepie:55,00 zł
Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA-168 Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168Automatyczny... pokaż opis »
Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA-168 Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo dokadny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezalenymi kanaami pamic Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250 Bardzo dokładny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to całkowicie zautomatyzowany aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek. Aparat jest prosty w użyciu i doskonale nadaje się do wykonywania codziennych pomiarów. Duży wyświetlacz ułatwia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany automatycznie, zgodnie z indywidualnym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta. Ponadto wbudowana pamięć umożliwia przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest bardzo wygodne dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie. Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest mały i łatwy do przenoszenia co sprawia, że doskonale nadaje się do stosowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia wykonywane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi przez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z użyciem tradycyjnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową. Pod warunkiem dokonywania pomiaru w odpowiedniej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest chroniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA Całkowicie automatyczny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku Szybki i bardzo dokładny pomiar Wykrywa objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Kardio-Test KTA-700
najniższa cena! w sklepie:97,00 zł
cena w sklepie:99,00 zł
cena w sklepie:102,53 zł
cena w sklepie:103,53 zł
cena w sklepie:103,85 zł
Ciśnieniomierz elektroniczny naramienny KTA-7000 Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz naramienny z funkcją... pokaż opis »
Ciśnieniomierz elektroniczny naramienny KTA-7000 Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz naramienny z funkcją wykrywania nadciśnienia i objawów arytmii KARDIO-TEST KTA-7000 to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii FUZZY LOGIC. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru - równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie dokładnego pomiaru ciśnienia jest niezwykle proste - wymaga przyciśnięcia tylko jednego przycisku. Ergonomiczny wyświetlacz LCD zapewnia łatwy odczyt wyniku pomiaru Dzięki funkcji wykrywania objawów arytmii uzyskujemy sygnał w ewentualnej potrzebie zdiagnozowania arytmii przez lekarza. Dzięki funkcji klasyfikacji poziomu ciśnienia wg. standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) pozwala w samodzielną z grubsza diagnozę pomiaru mierzonego ciśnienia. Funkcja pamięci pozwala na wyświetlenie wartości 60 ostatnich pomiarów wraz ze specyfikacją daty i godziny pomiaru po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Funkcja automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie baterii. SPECYFIKACJA Całkowicie automatyczny, prosty pomiar na ramieniu za pomocą jednego przycisku Funkcja rozpoznawania arytmii serca Duży wyświetlacz cyfrowy pokazujący czytelne wyniki Technologia Fuzzy ARM gwarantująca najdokładniejszy pomiar Technologia pompowania mankietu gwarantuje najniższe ciśnienie, aby dokonać pomiaru nie uciskając zbyt mocno ręki. Dokładność: +/- 3 mmHg Uniwersalny mankiet na ramię od 22cm do 32cm obwodu. Zakres pomiarowy ciśnienia: 20 - 300 mmHg Zakres pomiarowy tętna: 40-200 uderzeń na minutę Wskaźnik klasyfikacji wyniku pomiaru ciśnienia wg. WHO (World Health Organization) Światowa organizacja zdrowia Zapamiętuje... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Sencor SBD 1680
najniższa cena! w sklepie:61,00 zł
cena w sklepie:65,18 zł
cena w sklepie:66,99 zł
Elektroniczny ciśnieniomierz nadgarstkowy z dużym wyświetlaczem LCD dla łatwego użytku w warunkach domowych.... pokaż opis »
Elektroniczny ciśnieniomierz nadgarstkowy z dużym wyświetlaczem LCD dla łatwego użytku w warunkach domowych. Elektroniczny ciśnieniomierz nadgarstkowy z dużym wyświetlaczem LCD dla łatwego użytku w warunkach domowych. Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przeczytaj nasz opis do urządzenia Sencor SBD 1680. Ciśnieniomierza, który pomoże Ci kontrolować stan swojego zdrowia. Co roku w naszym kraju problem z nadciśnieniem tętniczym dotyka około 9 milionów dorosłych ludzi, co stanowi niemal 30% populacji. Głownie z powodu dużej ilości powikłań i komplikacji zdrowotnych nadciśnienie nazywane jest przez lekarzy "cichym zabójcą". Strzeżmy się przed nim i regularnie kontrolujmy stan swojego ciśnienia. SpecyfikacjaNiewielu z nas zdaje sobie sprawę, że nadciśnienie tętnicze jest poważną chorobą. Chorobą, która nie daje bólu, ale która w podstępny sposób niszczy nasze naczynia krwionośne, serce, nerki i często prowadzi do zawału serca, udaru mózgu, czy niewydolności nerek. Do pomiaru ciśnienia możemy korzystać z kilku rodzajów urządzeń. W gabinetach lekarskich najczęściej stosowane są klasyczne i bardzo dokładne ciśnieniomierze rtęciowe, rzadziej trafiają się aparaty sprężynowe. Zarówno lekarze, jak i pacjenci coraz częściej sięgają także po ciśnieniomierze automatyczne, przystosowane zarówno do użytku domowego, jak i w szpitalu. Model SBD 1680 zakłada się na nadgarstek. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich pomiarów. Dzięki funkcji automatycznego pompowania rękawa nie musimy obawiać się, że źle przygotujemy urządzenie do pomiaru. Użytkowanie i poradyPrzed użyciem urządzenia warto zapoznać się z instrukcją obsługi, która zawiera... w 3 sklepach
36. AEG BMG 4918
AEG BMG 4918
najniższa cena! w sklepie:149,00 zł
Ciśnieniomierz AEG BMG 4918 Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze?... pokaż opis »
Ciśnieniomierz AEG BMG 4918 Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Przeczytaj opis ciśnieniomierza AEG-Electrolux BMG 4918 i zdecyduj, czy akurat to urządzenie będzie Ci przydatne w codziennej kontroli swojego ciśnienia. Aby stwierdzić, czy wartość naszego ciśnienia tętniczego jest prawidłowa, należy użyć ciśnieniomierza. Pierwsze takie badanie wykonuje zwykle lekarz podczas badań profilaktycznych. W sytuacji, w której badanie zostało przeprowadzone rzetelnie i wynik przekracza granicę 140mm Hg (słupka rtęci) dla ciśnienia skurczowego lub 90 mm Hg dla rozkurczowego, lekarz powinien stwierdzić nadciśnienie. Od tego momentu musimy zacząć zwracać baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób naszych czasów. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Dzięki wyraźnemu ekranowi bezproblemowo sprawdzisz wynik pomiaru. Wielkość wyświetlanych informacji docenią także osoby starsze oraz cierpiące z powodu niedowidzenia. Użytkowanie i poradyAby dokonywać dokładnych pomiarów warto zapoznać się z treścią ulotki, która określa wszelkie niezbędne parametry niezbędne do dokonania dokładnego pomiaru. Jest też kilka pomniejszych czynników takich jak temperatura ciała czy poziom stresu i zmęczenia. Ważnym jest, aby przez pomiarem przez kilka minut odpocząć. Nie mierzmy ciśnienia także po obfitym posiłku. Aby dobrze przygotować się do pomiaru należy nie pić alkoholu ani nie palić. Mankiet urządzenia musi być zapięty na gołej skórze. Na ręku nie powinno być żadnej biżuterii ani zegarka. Podwinięty rękaw... w 1 sklepie
Omron RS6
najniższa cena! w sklepie:298,00 zł
cena w sklepie:298,00 zł
cena w sklepie:298,95 zł
cena w sklepie:298,95 zł
cena w sklepie:319,00 zł
Ciśnieniomierz RS6 niemieckiej marki Omron w pełni automatyczny. Zapewni dokładny pomiar ciśnienia krwi... pokaż opis »
Ciśnieniomierz RS6 niemieckiej marki Omron w pełni automatyczny. Zapewni dokładny pomiar ciśnienia krwi oraz pulsu. Jest wygodny w użyciu, zapamiętuje do 90 ostatnich pomiarów wyposażony został w duży, czytelny wyświetlacz. Dbasz o swoje zdrowie? Chcesz znać swoje ciało? Jeśli tak, potrzebujesz dobrego i dokładnego sprzętu. Spójrz na prezentowany ciśnieniomierz Omron RS6. W naszym kraju nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłych, dlatego nie przez przypadek lekarze określają tą przypadłość mianem ,,cichego zabójcy". SpecyfikacjaNiewielu z nas zdaje sobie sprawę, że nadciśnienie jest poważną chorobą. Chorobą, która nie daje bólu, ale która w podstępny sposób wyniszcza nasze żyły, serce, nerki i w konsekwencji prowadzi do zawału serca, udaru mózgu, czy niewydolności nerek. Do pomiaru ciśnienia możemy korzystać z kilku rodzajów urządzeń. W gabinetach lekarskich najczęściej stosowane są klasyczne i bardzo dokładne ciśnieniomierze rtęciowe, rzadziej zdarzają się aparaty sprężynowe. Zarówno lekarze, jak i pacjenci coraz częściej sięgają także po ciśnieniomierze automatyczne, przystosowane zarówno do użytku w domu, jak i szpitalnego. Prezentowany ciśnieniomierz to urządzenie zakładane na nadgarstek. Urządzenie posiada duży, wyraźny wyświetlacz. Dzięki temu nawet osoby starsze, czy niedowidzące będą w stanie odczytać wskazania aparatu. Użytkowanie i poradyAby wynik pomiaru ciśnienia według ciśnieniomierza elektronicznego był prawidłowy, trzeba koniecznie przestrzegać kilku podstawowych zasad. Przed użyciem warto także dokładnie przeczytać instrukcję obsługi, gdzie znajdują się wszystkie informacje o tym, jak uniknąć błędów podczas pomiarów. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę inne czynniki wpływające na dokładność pomiaru. Badana osoba nie powinna odczuwać zmęczenia fizycznego czy stresu. Przed pomiarem należy w miarę możliwości odpocząć przez... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Omron 705IT
najniższa cena! w sklepie:695,00 zł
cena w sklepie:695,95 zł
cena w sklepie:699,00 zł
Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przyjrzyj się opisywanemu... pokaż opis »
Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Przyjrzyj się opisywanemu ciśnieniomierzowi marki Omron. Przeczytaj opis i nasze porady odnoszące się do prawidłowego mierzenia ciśnienia i zdecyduj, czy ten sprzęt spełnia Twoje wymagania. Jak stwierdzić, czy nasze ciśnienie krwi jest prawidłowe? Wartości ciśnienia można zmierzyć korzystając z ciśnieniomierza, a pierwszego pomiaru dokonuje zwykle lekarz. Wynik wyrażony jest wtedy w milimetrach słupka rtęci [mm Hg]. Nadciśnienie tętnicze można rozpoznać, gdy podczas prawidłowo przeprowadzanych pomiarów ciśnienia stwierdzimy, że jego wartość przekracza granicę 140mm Hg dla ciśnienia skurczowego i/lub 90mm Hg dla ciśnienia rozkurczowego. SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób XXI wieku. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Model 705IT zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich pomiarów. Dzięki funkcji automatycznego pompowania rękawa nie musimy obawiać się, że źle przygotujemy urządzenie do pomiaru. Użytkowanie i poradyPrzed użyciem urządzenia warto zapoznać się z instrukcją obsługi, która zawiera wszelkie informacje niezbędne do dokonania prawidłowego pomiaru ciśnienia. Istotnym jest też, aby osoba badana nie odczuwała zmęczenia fizycznego czy stresu. Bezpośrednio przez pomiarem warto odpocząć przez kilka minut na siedząco. Pamiętajmy,... w 3 sklepach
39. Panasonic EW3039
Panasonic EW3039
najniższa cena! w sklepie:188,05 zł
cena w sklepie:188,95 zł
Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy PANASONIC EW 3039 funkcja ostrzegania o nadciśnieniu z systemem... pokaż opis »
Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy PANASONIC EW 3039 funkcja ostrzegania o nadciśnieniu z systemem diod LED i sygnałem dźwiękowymwskaźnik nieregularnego pulsu wskaźnik ruchu podczas pomiaru duży, czytelny wyświetlacz obszerny mankiet (12,5 - 22,0 cm)sygnał dźwiękowy możliwość zapisu w pamięci do 180 wyników dla dwóch osób (2 x 90)obliczanie średniej wyników w pamięci aparatu dla godzin porannych i wieczornychfunkcja przypominania o pomiarze ciśnieniamożliwość pomiaru przy arytmii serca etuidatownik Trójkolorowy wskaźnik klasyfikacji ciśnienia, możliwość zapamiętywania pomiarów dla 2 użytkowników (2x90), definiowanie alarmu czasu powiadamiania o cyklicznym pomiarze to najważniejsze cechy, które wyróżniają ten ciśnieniomierz nadgarstkowy. Szczególnie można polecić go osobom cierpiącym na otyłość ramion, gdy ich nadwaga sprawia, że pomiary wykonywane ciśnieniomierzem naramiennym dają niedokładne wyniki. W takim przypadku EW3039 wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Dokonuje się nim pomiary na nadgarstku, gdzie tętnice znajdują się tuż pod powierzchnią skóry dzięki czemu pomiar ciśnienia jest dokładniejszy. Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy PANASONIC EW 3039 funkcja ostrzegania o nadciśnieniu z systemem diod LED i sygnaem dźwikowymwskaźnik nieregularnego pulsu wskaźnik ruchu podczas pomiaru duy, czytelny wyświetlacz obszerny mankiet 12,5 - Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Przeczytaj opis ciśnieniomierza Panasonic EW3039 i zdecyduj, czy akurat to urządzenie będzie Ci przydatne w codziennej kontroli swojego ciśnienia. W naszym kraju nadciśnienie tętnicze dotyka ponad 9 milionów osób, czyli prawie 30% dorosłej populacji, dlatego właśnie lekarze określają tą przypadłość mianem ,,cichego zabójcy". SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób XXI wieku. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana... w 2 sklepach
40. Sanitas SBM 21
Sanitas SBM 21
najniższa cena! w sklepie:145,51 zł
cena w sklepie:147,95 zł
SBM 21 Ciśnieniomierz SANITAS Automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniuBezpieczny pomiar... pokaż opis »
SBM 21 Ciśnieniomierz SANITAS Automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniuBezpieczny pomiar w zaciszu domowymKlasyfikacja wg Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)Wykrywanie arytmiiObszerna pamięć ( 4 x 30 pomiarów) zapewnia optymalną kontrolęŚrednia trzech ostatnich pomiarówAutomatyczna preselekcja ciśnienia i deflacjiDuży, czytelny wyświetlaczFunkcja daty i godzinyWskaźnik zużycia bateriiRozmiar mankietu: 22-36 cmSzybki czas pomiaruProdukt medycznyGwarancja: 2 lata SBM 21 Ciśnieniomierz SANITASAutomatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz ttna na ramieniuBezpieczny pomiar w zaciszu domowymKlasyfikacja wg wiatowej Organizacji Zdrowia WHOWykrywanie arytmiiObszerna pami 4 x 30 pomiarów zapewnia optymalną kontrol Dbasz o swoje zdrowie? Chcesz znać swoje ciało? Przyjrzyj się opisywanemu ciśnieniomierzowi marki Sanitas. Przeczytaj opis i nasze porady odnoszące się do prawidłowego mierzenia ciśnienia i zdecyduj, czy ten sprzęt spełnia Twoje wymagania. Co roku w Polsce problem z nadciśnieniem tętniczym dotyka około 9 milionów dorosłych ludzi, co stanowi niemal 30% populacji. Głownie z powodu dużej ilości powikłań i komplikacji zdrowotnych nadciśnienie nazywane jest przez lekarzy "cichym zabójcą". Strzeżmy się przed nim i regularnie kontrolujmy stan swojego ciśnienia. SpecyfikacjaNadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób XXI wieku. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Prezentowany ciśnieniomierz to urządzenie zakładane na ramię. Urządzenie posiada duży, wyraźny wyświetlacz. Dzięki temu nawet osoby starsze, czy niedowidzące będą w stanie odczytać wskazania aparatu.... w 2 sklepach

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

80kobiet Propozycje
Sharam Amy Acker ;-) Prześliczna aktorka opinia dodana 2015-05-27 08:26:52
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Aimee i Jaguar - Fischer Erica
CHĘTNIE ODKUPIĘ KSIĄZKĘ! KONTAKT karolina.was@interia.eu

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015