Ranking ekspresy do kawy styczeń 2017

Ranking najlepsze ekspresy do kawy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-23

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

DeLonghi ECAM25.462
najniższa cena! w sklepie:2549,00 zł
cena w sklepie:2798,36 zł
cena w sklepie:2846,76 zł
cena w sklepie:2848,00 zł
cena w sklepie:2849,00 zł
Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1450 W, pojemności 1.8 l, sterowany elektronicznie, z podwójnym dozownikiem,... pokaż opis »
Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1450 W, pojemności 1.8 l, sterowany elektronicznie, z podwójnym dozownikiem, funkcją mielenia kawy, spieniania mleka oraz z regulacją wysokości dozownika. Poznaj ekspres DeLonghi ECAM25.462, który potrafi wydobyć doskonały smak i aromat kawy. Dzięki temu, że ekspres jest ciśnieniowy, jego eksploatacja i czyszczenie są dziecinnie proste. ParzenieEkspres ma moc 1 450 W, dzięki czemu szybko podgrzeje wodę, a tym samym pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Zaletą przygotowywania kawy z ziaren jest zawsze świeży smak i bogaty aromat. Ten ekspres to gwarantuje. WyglądGłębokość to 43 cm. Urządzenie ma 1.8 l pojemności. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
DeLonghi ECAM23.460
najniższa cena! w sklepie:2339,00 zł
cena w sklepie:2339,00 zł
cena w sklepie:2499,99 zł
cena w sklepie:2499,99 zł
cena w sklepie:2499,99 zł
Ekspres ciśnieniowy marki DeLonghi o szerokości 23.8 cm, mocy 1450 W, cieśnieniu parzenia 15 barów oraz... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy marki DeLonghi o szerokości 23.8 cm, mocy 1450 W, cieśnieniu parzenia 15 barów oraz o pojemności 1.8 l. Urządzenie sterowane jest elektronicznie, wyposażone zostało w podwójny dozownik, młynek żarnowy, możliwość automatycznego spieniania mleka oraz w program automatycznego płukania i usuwania kamienia. Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz LCD, menu w języku polskim, pojemnik na mleko oraz dozownik z regulacją wysokości. Zapomnij o kawie rozpuszczalnej! Ekspres DeLonghi ECAM23.460 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. Ponieważ jest to ekspres ciśnieniowy, jego użytkowanie oraz czyszczenie jest zaskakująco proste. ParzenieZ mocą 1450 W woda podgrzeje się szybko i w niedługim czasie będziesz mógł rozpłynąć się w ulubionym smaku. Eksploatacja urządzenia jest stosunkowo niedroga - wystarczy, że wsypiesz swoją ulubioną kawę mieloną, żeby cieszyć się bogatszym smakiem i aromatem. WyglądGłębokość ekspresu to 43 cm. Zmieści się w nim 1.8 l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Nivona 768
najniższa cena! w sklepie:3190,00 zł
cena w sklepie:3190,00 zł
cena w sklepie:3199,00 zł
cena w sklepie:3199,00 zł
cena w sklepie:3199,00 zł
Posiadając piękny wygląd na zewnątrz CafeRomatica 768 zachwyca również swoim wnętrzem. Model 768 przygotuje... pokaż opis »
Posiadając piękny wygląd na zewnątrz CafeRomatica 768 zachwyca również swoim wnętrzem. Model 768 przygotuje kawę najwyższej jakości, przy czym charakteryzuje się intuicyjną obsługą. Dzięki temu doskonale pasuje do nowoczesnego stylu życia i do Twojej kuchni. KOLOROWY WYŚWIETLACZ TFT Kolorowe grafiki oraz informacje na doskonale ostrym wyświetlaczu TFT zapewniają świetną pracę z urządzeniem. WYGODNIEJSZA KAWA Jeszcze więcej przyjemności i wygody. Z nową aplikacją Nivona najistotniejsze funkcje urządzenia możesz kontrolować poprzez Bluetooth. Możesz obsługiwać ekspres używając swojego smartphona. W łatwy sposób wybierzesz ulubioną kawę, zmienisz ustawienia lub rozpoczniesz proces parzenia. SYSTEM ZBALANSOWANEGO AROMATU Trzy profile smakowe dla zachowania maksimum aromatu i precyzyjnego zdefiniowania ekstrakcji. Ekspres ciśnieniowy NIVONA 768 o mocy 1455 W i ciśnieniu 15 bar, wyposażony jest w czytelny, kolorowy wyświetlacz, funkcję oszczędzania prądu (tryb ECO), funkcję One Touch Cappuino, cichy i precyzyjny młynek stożkowy ze stali szlachetnej, zintegrowany Bluetooth dla aplikacji NIVONA-App, wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 2,2 l oraz wyjmowaną jednostkę zaparzania. Posiada możliwość higienicznego czyszczenia przy pomocy programu czyszczenia, płukania oraz odkamieniania, programowanie specjałów kawowych w czasie rzeczywistym, a także trzystopniową regulację temperatury i moc aromatu kawy. Absolutna nowość Nivona CafeRomatica 768 - odświeżona linia 7XX to nowy design i nowa funkcjonalność! Oprócz dotychczasowych funkcji takich, jak chociażby automatyczne programy konserwacji czy OneTouch Spumatore dla kaw mlecznych, ekspres zyskał kolorowy wyświetlacz TFT oraz zintegrowany Bluetooth dla aplikacji NIVONA-App umożliwiającej zdalną obsługę ekspresu. Posiadając piękny wygląd na zewnątrz CafeRomatica 768 zachwyca również swoim wnętrzem. Model 768 przygotuje kawę najwyższej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
DeLonghi ECP31.21
najniższa cena! w sklepie:498,00 zł
cena w sklepie:498,00 zł
cena w sklepie:498,01 zł
Ekspres ciśnieniowy o mocy 1100 W, ciśnienie 15 bar, dwa oddzielne termostaty, dysza do spieniania mleka,... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy o mocy 1100 W, ciśnienie 15 bar, dwa oddzielne termostaty, dysza do spieniania mleka, 3 rodzaje sit, funkcja automatycznego wyłączenia, pojemność zbiornika na wodę 1,1 L. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem DeLonghi ECP31.21 możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni na światowym poziomie. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 3 sklepach
Philips HD 8831
najniższa cena! w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1613,00 zł
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, z wyświetlaczem, automatycznym... pokaż opis »
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, z wyświetlaczem, automatycznym spieniaczem do mleka, wbudowanym młynkiem ceramicznym, oraz z automatycznym płukaniem i usuwaniem kamienia. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem Philips HD 8831 możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni na światowym poziomie. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 3 sklepach
Philips HD 8834
najniższa cena! w sklepie:1949,36 zł
cena w sklepie:1990,00 zł
cena w sklepie:1990,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, z wyświetlaczem, zintegrowanym... pokaż opis »
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, z wyświetlaczem, zintegrowanym spieniaczem do mleka, wbudowanym młynkiem ceramicznym, oraz z automatycznym płukaniem i usuwaniem kamienia. Doskonałe espresso i cappuino ze świeżych ziaren dzięki ceramicznym młynkom. Wybierz moc, temperaturę i czas parzenia na intuicyjnym wyświetlaczu. Dzięki zintegrowanemu dzbankowi na mleko gorące cappuino można przygotować za jednym dotknięciem. Espresso ze świeżo zmielonych ziaren kawy za dotknięciem przycisku Jeśli naciśniesz jeden przycisk i poczekasz kilka sekund, otrzymasz filiżankę (lub dwie) doskonale zaparzonego espresso przygotowanego ze świeżo zmielonych ziaren kawy. Kremowe cappuino za jednym dotknięciem dzięki zintegrowanemu pojemnikowi na mleko Ciesz się kremowym cappuino o idealnej temperaturze w najprostszy sposób. Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj napoju. Niezależnie od tego, czy wybierzesz cappuino czy spienione mleko, napój będzie gotowy w kilka sekund bez rozpryskiwania i w idealnej temperaturze. Doskonały smak dzięki ceramicznym młynkom Ceramiczne młynki eliminują problem smaku przypalonej kawy, Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, z wyświetlaczem, zintegrowanym spieniaczem do mleka, wbudowanym młynkiem ceramicznym, oraz z automatycznym płukaniem i usuwaniem kamienia. Ekspres Ciśnieniowy automatyczny Philips HD8834/09 (1850W Czarny) Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem Philips HD 8834 możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni na światowym poziomie. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Krups EA8108
najniższa cena! w sklepie:1162,23 zł
cena w sklepie:1164,00 zł
cena w sklepie:1170,00 zł
cena w sklepie:1199,00 zł
cena w sklepie:1290,00 zł
Elegancki i stylowy design Prezentowany model to połączenie zaawansowanej technologii, funkcjonalności... pokaż opis »
Elegancki i stylowy design Prezentowany model to połączenie zaawansowanej technologii, funkcjonalności oraz nowoczesnego designu.Czarna obudowa nadaje ekspresowi niezwykłej klasy, co pozytywnie wpłynie na wystrój każdej kuchni.Innowacyjny, kompaktowy system Thermoblock zapewnia idealną temperaturę kawy już od jej pierwszej filiżanki po uruchomieniu ekspresu. Młynek z hermetycznym pojemnikiem Młynek umożliwia przygotowanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren, a hermetyczny pojemnik na długo zachowuje jej smak i aromat. Duża objętość pojemnika eliminuje potrzebę jego częstego napełniania. Wybór wielkości kawy Funkcja umożliwia przyrządzenie kawy o objętości od 20 do 220 ml, co w jeszcze większym stopniu umożliwia otrzymanie właśnie takiego napoju, na jaki aktualnie mamy ochotę. Dzięki możliwości wyjmowania pojemnika, jego napełnianie bądź czyszczenie: nie; sprawia najmniejszego kłopotu.Duża objętość 1,6 litra pozwala na zaserwowanie kilku kaw przy jednorazowym napełnieniu pojemnika, dzięki czemu nawet podczas dużego przyjęcia twoi goście: nie; będą długo oczekiwali na swój napój. System filtracji wody Claris Aqua Każda kropla wody, z której ekspres przygotowuje kawę, jest specjalnie filtrowana, co zapewnia jej nieskazitelną czystość. Dlatego też serwowane napoje mają idealny smak.Funkcja pozwala na utrzymanie ekspresu w czystości, co zapewnia oszczędność czasu, jak również pozwala zachować idealną jakość przygotowywanej kawy. Automatyczny ekspres Krups EA 8108 wyposażony został w programy umożliwiające błyskawiczne przygotowanie wybranej kawy. System Thermoblock gwarantuje szybkie nagrzewanie wody w urządzeniu zapewniając jak najlepsze walory smakowe i aromatyczne kawy. Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania ułatwiają utrzymanie ekspresu w czystości oraz wydłużają jego żywotność. Elegancki i stylowy design Prezentowany model to połączenie zaawansowanej technologii,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Saeco HD 8927
najniższa cena! w sklepie:2829,00 zł
cena w sklepie:2899,00 zł
cena w sklepie:2949,00 zł
cena w sklepie:3099,00 zł
cena w sklepie:3099,00 zł
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, wbudowany młynek ceramiczny, pojedynczy szybki system grzewczy Thermoblock,... pokaż opis »
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, wbudowany młynek ceramiczny, pojedynczy szybki system grzewczy Thermoblock, wyjmowany blok zaparzający, pojemnik do automatycznego spieniania mleka, sterowanie elektroniczne, front wykonany ze stali szlachetnej. Jakość, której potrzebujecie i łatwa obsługa, której oczekujecie. Saeco prezentuje Intelia Deluxe. Ten mądrze skonstruowany według najnowszych technologii ekspres do kawy, wyróżnia się wygodą użytkowania. Korpus ze stali nierdzewnej posiada uniwersalny design. 10 USTAWIEŃ MŁYNKA Kiedy mówimy o dokładności mielenia, ten aparat nigdy: nie; zawodzi. Inne rodzaje kawy wymagają innego stopnia mielenia, aby smak mógł się w pełni rozwinąć. Ten młynek może mielić w jednym z 10 - ciu stopni - od bardzo miałkiego do "cielistego" espresso, po grube - dla lżejszych kaw. 100% MŁYNEK CERAMICZNY W 100% ceramiczny młynek jest trwały i będzie cieszył wspaniałym smakiem kawy przez lata. Materiał ceramiczny idealnie mieli ziarna i pozwala, aby woda przez: nie; przechodziła, dzięki czemu z kawy wydobywana jest cała jej esencja. W przeciwieństwie do innych, "zwykłych" młynków, ceramika zapobiega przegrzaniu kawy, a co za tym idzie, "spalonemu" smakowi naparu. FILTR AQUACLEAN Nowość opatentowana przez Saeco - filtr Aquaclean gwarantuje, że otrzymasz wszystko, co ma do zaoferowania ekspres do kawy. Filtr należy wymieniać co 3 miesiące, abyś mógł cieszyć się kawowym napojem przyrządzanym ze smacznej, miękkiej wody, bez zanieczyszczeń. Ponadto filtr chroni aparat przed osadami z kamienia. Dodatkową zaletą jest to, że system powiadamiania o konieczności odkamienienia zostaje automatycznie wyłączony w momencie, gdy AquaClean jest zainstalowany w Twoim ekspresie. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem Saeco HD 8927 możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni na światowym poziomie. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Saeco HD 8917
najniższa cena! w sklepie:2590,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, wbudowany młynek ceramiczny, zasobni na kawę mieloną lub bezkofeinową,pojedyńczy... pokaż opis »
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, wbudowany młynek ceramiczny, zasobni na kawę mieloną lub bezkofeinową,pojedyńczy szybki system grzewczy Thermoblock, wyjmowany blok zaparzający, pojemnik do automatycznego spieniania mleka, sterowanie elektroniczne, front wykonany ze stali szlachetnej. Zapomnij o kawie rozpuszczalnej! Ekspres Saeco HD 8917 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. Ponieważ jest to ekspres ciśnieniowy, jego użytkowanie i czyszczenie jest zaskakująco proste. ParzenieZ mocą 1850 W W woda podgrzeje się szybko i w niedługim czasie będziesz mógł rozpłynąć się w ulubionym smaku. Eksploatacja urządzenia jest stosunkowo niedroga - wystarczy, że wsypiesz swoją ulubioną kawę mieloną, żeby cieszyć się bogatszym smakiem i aromatem. WyglądJego głębokość to 42.9 cm cm. Zmieści się w nim 1.8 l l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 3 sklepach
10. DeLonghi ESAM5500
DeLonghi ESAM5500
najniższa cena! w sklepie:2190,00 zł
cena w sklepie:2190,00 zł
Niesamowity zapach i wspaniały smak - ekspres DeLonghi ESAM5500 to doskonała kawa zawsze, gdy masz na... pokaż opis »
Niesamowity zapach i wspaniały smak - ekspres DeLonghi ESAM5500 to doskonała kawa zawsze, gdy masz na nią ochotę. Ekspres jest ciśnieniowy, co sprawia, że jego obsługa jest dziecinnie prosta. ParzenieEkspres nie zmusi Cię do zbyt długiego czekania: sprawne podgrzewanie wody oferuje moc urządzenia, która wynosi 1350 W. WyglądUrządzenie będzie pasowało w zasadzie w każdej kuchni: ma 37.8 cm wysokości, 28.3 cm szerokości. Jego głębokość to 44.5 cm. Pojemnik na wodę ma objętość 1.8 l. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016