Ranking ekspresy do kawy luty 2017, str. 4

Ranking najlepsze ekspresy do kawy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-02-28

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Krups EA8298
najniższa cena! w sklepie:1890,00 zł
cena w sklepie:1890,00 zł
cena w sklepie:1890,00 zł
cena w sklepie:1995,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
Ekspres EA8298 to najbardziej kompaktowy ekspres One Touch Cappuino. To w pełni zautomatyzowane urządzenie,... pokaż opis »
Ekspres EA8298 to najbardziej kompaktowy ekspres One Touch Cappuino. To w pełni zautomatyzowane urządzenie, wyposażone w zbiornik na mleko, w szybkim czasie przygotuje dla ciebie kawę mleczną o nieskazitelnym smaku i intensywnym aromacie. Wystarczy tylko jedno dotknięcie przycisku. Obsługa ekspresu jest intuicyjna dzięki wyświetlaczowi z polskim menu. Przejrzysty ekran LCD pozwoli Ci przygotować Twoją ulubioną kawę w łatwy sposób. Jednocześnie w prosty sposób dostosujesz najważniejsze parametry Twojego ulubuionego napoju. Unikalny design i kompaktowy rozmiar Design ekspresu został stworzony przez doświadczonych, profesjonalnych projektantów. Jego czarna, elegancka obudowa sprawia, że świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Ekspres wyposażony został w system Thermoblock. Gwarantuje, że każda zaparzona w nim kawa będzie miała perfekcyjną temperaturę. Na smak przyrządzanych napojów ma niewątpliwie wpływ system filtracji wody Claris Aqua. Wielką zaletą tego modelu jest funkcja czyszczenia systemu mlecznego oraz funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania. Dzięki nim, ekspres będzie zawsze gotowy do przygotowania twojej ulubionej, za każdym razem: tak; samo pysznej kawy Kompaktowy, opatentowany system Thermoblock Ciśnienie 15 barów Przycisk One Touch Cappuino Przycisk czyszczenia Pojemnik na mleko Pojemnik na wodę 1,7l Pojemnik na kawę ziarnistą 250g Funkcja czyszczenia Program odkamieniania Automatyczne wyłączanie Ustawienia twardości wody System filtrujący Claris Ekspres EA8298 to najbardziej kompaktowy ekspres One Touch Cappuino. To w pełni zautomatyzowane urządzenie, wyposażone w zbiornik na mleko, w szybkim czasie przygotuje dla ciebie kawę mleczną o nieskazitelnym smaku i intensywnym aromacie. Wystarczy tylko jedno dotknięcie przycisku. Obsługa ekspresu jest intuicyjna dzięki wyświetlaczowi z polskim menu. Przejrzysty ekran LCD pozwoli Ci przygotować Twoją ulubioną... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Zelmer 13Z012
najniższa cena! w sklepie:428,00 zł
cena w sklepie:428,00 zł
cena w sklepie:443,00 zł
cena w sklepie:479,99 zł
Nowoczesny ekspres Maestro 13Z012 wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD oferuje Ci pełną kontrolę... pokaż opis »
Nowoczesny ekspres Maestro 13Z012 wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD oferuje Ci pełną kontrolę nad procesem przygotowania kawy. Wyjątkowy system ogrzewania wody Thermoblock gwarantuje osiągnięcie i utrzymanie poziomu temperatury właściwego dla każdej z wybranych funkcji. System Crema - specjalny system pianki, który dzięki sitku z podwójnym dnem wytwarza dodatkowe ciśnienie wsteczne. Pozwala to na utrzymanie temperatury i równomierne nalewanie espresso tworząc w efekcie obfitą i trwałą piankę . Dzięki zbiornikowi na wodę o bardzo dużej pojemności 2,1 litra nie musisz zaprzątać sobie głowy jego częstym uzupełnianiem. Płyta do podgrzewania filiżanek znajdująca się w górnej części urządzenia delikatnie podgrzeje je do idealnej temperatury. Wymiary przybliżone: szerokość 24 cm, wysokość 33 cm, głębokość 28 cm.... Nowoczesny ekspres Maestro 13Z012 wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD oferuje Ci pełną kontrolę nad procesem przygotowania kawy. Wyjątkowy system ogrzewania wody Thermoblock gwarantuje osiągnięcie i utrzymanie poziomu temperatury właściwego dla każdej z wybranych funkcji. System Crema - specjalny system pianki, który dzięki sitku z podwójnym dnem wytwarza dodatkowe ciśnienie wsteczne. Pozwala to na utrzymanie temperatury i równomierne nalewanie espresso tworząc w efekcie obfitą i trwałą piankę . Dzięki zbiornikowi na wodę o bardzo dużej pojemności 2,1 litra nie musisz zaprzątać sobie głowy jego częstym uzupełnianiem. Płyta do podgrzewania filiżanek znajdująca się w górnej części urządzenia delikatnie podgrzeje je do idealnej temperatury. Wymiary przybliżone: szerokość 24 cm, wysokość 33 cm, głębokość 28 cm. Nowoczesny ekspres Maestro 13Z012 wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD oferuje Ci pełną kontrolę nad procesem przygotowania kawy. Wyjątkowy system ogrzewania wody Thermoblock gwarantuje osiągnięcie i utrzymanie poziomu temperatury właściwego... w 4 sklepach
33. DeLonghi ECAM23.210
DeLonghi ECAM23.210
najniższa cena! w sklepie:1649,00 zł
cena w sklepie:1739,01 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
Ekspres automatyczny DeLonghi ECAM 23.210 B posiada prosty w użyciu panel sterowania umożliwiający przygotowanie... pokaż opis »
Ekspres automatyczny DeLonghi ECAM 23.210 B posiada prosty w użyciu panel sterowania umożliwiający przygotowanie dowolnej kawy w kilka sekund. System Cappuino tworzy gęstą i pyszną pianę, dzięki której delektowanie się kawą stanowi samą przyjemność. 15 barów zapewnia głęboki smak kawy. Ekspres automatyczny DeLonghi ECAM 23.210 B posiada prosty w użyciu panel sterowania umożliwiający przygotowanie dowolnej kawy w kilka sekund. System Cappuino tworzy gęstą i pyszną pianę, dzięki której delektowanie się kawą stanowi samą przyjemność. 15 barów zapewnia głęboki smak kawy. Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem DeLonghi ECAM23.210 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. Oto urządzenie ciśnieniowy, które nie wymaga szczególnie dużo uwagi i jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. ParzenieMoc ekspresu (1450 W ) zapewnia szybkie grzanie wody i parzenie kawy. WyglądWymiary ekspresu (33.8 cm wysokości, 23.8 cm szerokości i 43 cm głębokości) sprawia, że urządzenia świetnie wpasuje się do prawie każdej kuchni. Głębokość ekspresu to 43 cm. Do ekspresu można jednorazowo wlać do 1.8 l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach
34. Philips HD 7863
Philips HD 7863
najniższa cena! w sklepie:269,00 zł
cena w sklepie:319,00 zł
cena w sklepie:414,67 zł
cena w sklepie:421,42 zł
Ekspres na saszetki PHILIPS SENSEO model HD7863/80 Quadrante to nowa generacja ekspresu do kawy na saszetki... pokaż opis »
Ekspres na saszetki PHILIPS SENSEO model HD7863/80 Quadrante to nowa generacja ekspresu do kawy na saszetki o eleganckim, nowoczesnym designie. Dzięki opatentowanemu systemowi parzenia SENSEO kawa pokryta jest warstwą pysznej pianki. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem Philips HD 7863 możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni na światowym poziomie. WyglądEkspres ma przyzwoitej objętości (1.2 l ) pojemnik na wodę. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach
Siemens TE603201
najniższa cena! w sklepie:3259,00 zł
cena w sklepie:3299,00 zł
cena w sklepie:3299,00 zł
cena w sklepie:3299,00 zł
cena w sklepie:3299,00 zł
Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem Siemens TE603201 możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni... pokaż opis »
Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem Siemens TE603201 możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni na światowym poziomie. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Philips HD 8824
najniższa cena! w sklepie:1399,00 zł
cena w sklepie:1399,00 zł
cena w sklepie:1454,00 zł
cena w sklepie:1599,00 zł
cena w sklepie:1599,00 zł
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, automatycznym spieniaczem... pokaż opis »
Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, automatycznym spieniaczem do mleka, wbudowanym młynkiem ceramicznym, funkcją zapamiętywania ustawień ulubionej kawy oraz z automatycznym płukaniem i usuwaniem kamienia. Porcja kawy czarnej lub espresso za jednym przyciskiem, a dzięki spieniaczowi mleka - smaczne kawy z mlekiem. Ten aparat zaskoczy Cię intuicyjną obsługą, łatwą konserwacją i pyszną kawą. FUNKCJA "MEMO" Dzięki tej funkcji możesz zaprogramować recepturę swojej ulubionej kawy, abyś mógł cieszyć się kawą wadług Twoich preferencji, za każdym razem. 5 stopni mielenia pozwala wybrać żądaną intensywność mielenia - od miałkiego (dla tych, którzy lubią mocniejszy smak), po grube (dla tych, którzy wolą delikatniejszy smak). MŁYNEK CERAMICZNY Młynek ceramiczny jest bardzo cichy. Docenisz go, bo dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się kawą ze świeżo zmielonych ziaren, każdego ranka. Ponadto, to urządzenie zmieli dokładnie tyle ziaren, ile potrzeba na przygotowanie jednej porcji napoju. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się tylko najświeższą kawą! ŁATWA KONSERWACJA Za każdym razem, kiedy włączysz lub wyłączysz ekspres - przeprowadzi on krótki program płukania. To gwarantuje higienę oraz idealną porcję kawy za każdym razem. Blok grzewczy łatwo się wyjmuje. Aparat sam informuje o konieczności przeprowadzenia pewnych czynności, jak napełnienie pojemnika na kawę ziarnistą, czy przeprowadzenie odkamieniania. Ekspres automatyczny o mocy 1850 W, ze zbiornikiem na wodę o pojemności 1.8 l, automatycznym spieniaczem do mleka, wbudowanym młynkiem ceramicznym, funkcją zapamiętywania ustawień ulubionej kawy oraz z automatycznym płukaniem i usuwaniem kamienia. Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Z ekspresem Philips HD 8824 możesz zaserwować sobie kawę jak z kawiarni na światowym poziomie. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
37. Zelmer ZCM4822
Zelmer ZCM4822
najniższa cena! w sklepie:2899,00 zł
cena w sklepie:2899,00 zł
Zapomnij o kawie rozpuszczalnej! Ekspres Zelmer ZCM4822 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy... pokaż opis »
Zapomnij o kawie rozpuszczalnej! Ekspres Zelmer ZCM4822 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach
DeLonghi ECAM28.465
najniższa cena! w sklepie:3299,00 zł
cena w sklepie:3485,01 zł
cena w sklepie:3559,00 zł
cena w sklepie:3699,00 zł
cena w sklepie:3699,00 zł
Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1450 W, pojemności 1.8 l, sterowany elektronicznie, z podwójnym dozownikiem,... pokaż opis »
Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1450 W, pojemności 1.8 l, sterowany elektronicznie, z podwójnym dozownikiem, funkcją mielenia kawy, spieniania mleka oraz z regulacją wysokości dozownika. Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem DeLonghi ECAM28.465 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. Oto urządzenie ciśnieniowy, które nie wymaga zbyt wiele uwagi i jest szczególnie łatwy w obsłudze. ParzenieMoc ekspresu (1 450 W ) gwarantuje szybkie grzanie wody i parzenie kawy. WyglądGłębokość to 47 cm. Do ekspresu można jednorazowo wlać do 1.8 l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Russell Hobbs 20060-56
najniższa cena! w sklepie:558,00 zł
cena w sklepie:559,00 zł
cena w sklepie:569,00 zł
cena w sklepie:582,00 zł
cena w sklepie:645,00 zł
Ekspres bezpośrednio przed zaparzeniem kawy mieli świeże ziarna, aby wydobyć z nich maksymalny smak.... pokaż opis »
Ekspres bezpośrednio przed zaparzeniem kawy mieli świeże ziarna, aby wydobyć z nich maksymalny smak. Funkcja wyboru mocy kawy umożliwia dobranie mocy parzenia według indywidualnych preferencji. Specyfikacja: Ekspres do kawy ze zintegrowanym młynkiem 9 ustawień od drobniejszego po grubszy stopień mielenia Cyfrowy wyświetlacz LCD z programatorem czasowym 24-godzinny programator czasowy Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Regulacja siły parzenia kawy Pojemnik na ziarna kawy o pojemności 250 g Pojemność 1,5 L = 10 filiżanek Wyjmowany uchwyt na filtr ułatwia czyszczenie Moc 1000W gwarancja na produkt - 2 lata Skład zestawu: Ekspres do kawy Buckingham Grind and Brew 20060-56 instrukcja w języku polskim oryginalne opakowanie 2 lata gwarancji Kilka słów o marce: Od ponad 50 lat Russell Hobbs wyznacza trendy w produktach kuchennych. Pochodząca z Wielkiej Brytanii marka znana jest nie tylko ze stworzenia pierwszego na świecie czajnika elektrycznego, ale przede wszystkim z wyjątkowego wzornictwa oraz najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w swoich produktach. Czajniki elektryczne, tostery i ekspresy do kawy, z których słyniemy zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowości ich użytkowników. Wydajność i wygoda korzystania: nie; mają sobie równych, a wygląd urządzeń sprawia, że wniosą one prawdziwy styl do Twojej kuchni. Ekspres bezpośrednio przed zaparzeniem kawy mieli świeże ziarna, aby wydobyć z nich maksymalny smak. Funkcja wyboru mocy kawy umożliwia dobranie mocy parzenia według indywidualnych preferencji. Specyfikacja: Ekspres do kawy ze zintegrowanym młynkiem 9 ustawień od drobniejszego po grubszy stopień mielenia Cyfrowy wyświetlacz LCD z programatorem czasowym 24-godzinny programator czasowy Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Regulacja siły parzenia kawy Pojemnik na ziarna kawy o pojemności 250 g Pojemność 1,5 L = 10 filiżanek Wyjmowany uchwyt na filtr ułatwia... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
40. DeLonghi ECAM23.420
DeLonghi ECAM23.420
najniższa cena! w sklepie:1769,00 zł
cena w sklepie:1834,00 zł
Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem DeLonghi ECAM23.420 będzie ona tak smaczna,... pokaż opis »
Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem DeLonghi ECAM23.420 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. Oto urządzenie automatyczny, które nie wymaga zbyt wiele uwagi i jest dziecinnie prosty w obsłudze. ParzenieMoc ekspresu (1450 W ) gwarantuje szybkie grzanie wody i parzenie kawy. WyglądWymiary ekspresu (33.8 cm wysokości, 23.8 cm szerokości i 43 cm głębokości) sprawia, że urządzenia świetnie wpasuje się do niemal każdej kuchni. Jego głębokość to 43 cm. Do ekspresu można jednorazowo wlać do 1.8 l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 1 sklepie

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017