Ranking ekspresy do kawy styczeń 2017, str. 10

Ranking najlepsze ekspresy do kawy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-20

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Philips HD 7470
najniższa cena! w sklepie:187,9 zł
cena w sklepie:187,9 zł
cena w sklepie:189,00 zł
cena w sklepie:189,99 zł
cena w sklepie:203,00 zł
Delektuj się przepyszną kawą dzięki niezawodnemu, wydajnemu energetycznie ekspresowi, którego niewielkie... pokaż opis »
Delektuj się przepyszną kawą dzięki niezawodnemu, wydajnemu energetycznie ekspresowi, którego niewielkie rozmiary i inteligentna konstrukcja ułatwiająca przechowywanie. Delektuj się przepyszną kawą dzięki niezawodnemu, wydajnemu energetycznie ekspresowi, którego niewielkie rozmiary i inteligentna konstrukcja ułatwiają przechowywanie. Po prostu świetna kawa Wydajność energetyczna -Z dzbankiem ze stali szlachetnej -Czarny, metalowy Nietłukący się dzbanek ze stali szlachetnej Nietłukący się dzbanek ze stali szlachetnej cechuje się dużą wytrzymałością. Wskaźnik poziomu wody umożliwia łatwe napełnianie Wskaźnik poziomu wody umożliwia łatwe i precyzyjne napełnienie zbiornika wody. Łatwe czyszczenie dzięki możliwości mycia w zmywarce Szklany dzbanek i uchwyt filtra można łatwo umyć w zmywarce. Zegar pozwalający budzić się przy zapachu świeżej kawy Dzięki zegarowi możesz budzić się przy zapachu świeżej kawy. Przygotuj ekspres i ustaw czas, a dzbanek świeżej kawy zostanie zaparzony o wybranej porze. Funkcja automatycznego wyłączania po 30 min zapewnia bezpieczeństwo i pozwala oszczędzać energię Po 30 minutach od zaparzenia kawy ekspres automatycznie wyłączy się, aby zaoszczędzić energię i zapewnić bezpieczeństwo. Blokada kapania pozwala w dowolnym momencie nalać kawę do filiżanki Blokada kapania umożliwia nalanie kawy do filiżanki przed zakończeniem pełnego cyklu parzenia.... Delektuj się przepyszną kawą dzięki niezawodnemu, wydajnemu energetycznie ekspresowi, którego niewielkie rozmiary i inteligentna konstrukcja ułatwiająca przechowywanie. Niesamowity zapach i wspaniały smak - ekspres Philips HD 7470 to doskonała kawa zawsze, gdy masz na nią ochotę. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
92. Zelmer ZCM4821
Zelmer ZCM4821
najniższa cena! w sklepie:1690,00 zł
cena w sklepie:1849,00 zł
Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Zelmer ZCM4821 będzie ona tak smaczna,... pokaż opis »
Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Zelmer ZCM4821 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach
Saeco HD 8914
najniższa cena! w sklepie:1990,00 zł
cena w sklepie:2085,00 zł
cena w sklepie:2085,00 zł
cena w sklepie:2085,00 zł
cena w sklepie:2085,00 zł
ProducentSaecoGwarancja2 lata w serwisie zewnętrznymrodzajekspres ciśnieniowykolorsrebrno-czarnywysokość33... pokaż opis »
ProducentSaecoGwarancja2 lata w serwisie zewnętrznymrodzajekspres ciśnieniowykolorsrebrno-czarnywysokość33 cmszerokość21.5 cmgłębokość42.9 cmpojemność1.8 lpojemność zbiornika na ziarna250 gsterowanieelektronicznedozowniktakprogramowanietakpodgrzewanietakmielenie kawytakzastosowane technologieCappuinatorerodzaj kawyw ziarnachmielonaregulacja mocy kawytakregulacja ilości kawytakspienianie mlekatakwrzątektakmoc1850 Wciśnienie15 barwytwarzanie ciśnieniasystem wysokociśnieniowyfiltrtakkonstrukcjawyjmowana jednostka zaparzaniapojemnik na wodępojemnik na fusymłynek ceramicznypodwójny dozownikpojemnik na kawę... ProducentSaecoGwarancja2 lata w serwisie zewnętrznymrodzajekspres ciśnieniowykolorsrebrno-czarnywysokość33 cmszerokość21.5 cmgłębokość42.9 cmpojemność1.8 lpojemność zbiornika na ziarna250 gsterowanieelektronicznedozowniktakprogramowanietakpodgrzewanietakmielenie kawytakzastosowane technologieCappuinatorerodzaj kawyw ziarnachmielonaregulacja mocy kawytakregulacja ilości kawytakspienianie mlekatakwrzątektakmoc1850 Wciśnienie15 barwytwarzanie ciśnieniasystem wysokociśnieniowyfiltrtakkonstrukcjawyjmowana jednostka zaparzaniapojemnik na wodępojemnik na fusymłynek ceramicznypodwójny dozownikpojemnik na kawę... Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Saeco HD 8914 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. Oto urządzenie ciśnieniowy, które nie wymaga szczególnie dużo uwagi i jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. ParzenieMoc ekspresu (1850 W W ) gwarantuje szybkie grzanie wody i parzenie kawy. Z tym ekspresem twoja ulubiona kawa mielona nabierze zupełnie nowego, intensywnego smaku i jeszcze bogatszego aromatu. WyglądJego głębokość to 42.9 cm cm. Do ekspresu można jednorazowo wlać do 1.8 l l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
94. Saeco HD 8904
Saeco HD 8904
najniższa cena! w sklepie:2099,00 zł
cena w sklepie:2449,00 zł
Jakość, której potrzebujecie i łatwa obsługa, której oczekujecie. Saeco prezentuje Intelia Deluxe. Ten... pokaż opis »
Jakość, której potrzebujecie i łatwa obsługa, której oczekujecie. Saeco prezentuje Intelia Deluxe. Ten mądrze skonstruowany według najnowszych technologii ekspres do kawy, wyróżnia się wygodą użytkowania. Korpus ze stali nierdzewnej posiada uniwersalny design. 10 USTAWIEŃ MŁYNKA Kiedy mówimy o dokładności mielenia, ten aparat nigdy: nie; zawodzi. Inne rodzaje kawy wymagają innego stopnia mielenia, aby smak mógł się w pełni rozwinąć. Ten młynek może mielić w jednym z 10 - ciu stopni - od bardzo miałkiego do "cielistego" espresso, po grube - dla lżejszych kaw. AUTOMATYCZNY SPIENIACZ MLEKA Automatyczny spieniacz ukoronuje Waszą kawę aksamitną pianką za jednym przyciskiem. W kilka sekund napój pokryje jedwabista warstewka pianki o idealnej konsystencji - doskonała dla wszystkich wielbicieli cappuino. W pełni automatyczny ekspres do kawy o mocy 1850 W.Regulowany młynek z 10 ustawieniami, automatyczny spieniacz do mleka oraz wykończenie ze stali szlachetnej. Jakość, której potrzebujecie i łatwa obsługa, której oczekujecie. Saeco prezentuje Intelia Deluxe. Ten mądrze skonstruowany według najnowszych technologii ekspres do kawy, wyróżnia się wygodą użytkowania. Korpus ze stali nierdzewnej posiada uniwersalny design. 10 USTAWIEŃ MŁYNKA Kiedy mówimy o dokładności mielenia, ten aparat nigdy: nie; zawodzi. Inne rodzaje kawy wymagają innego stopnia mielenia, aby smak mógł się w pełni rozwinąć. Ten młynek może mielić w jednym z 10 - ciu stopni - od bardzo miałkiego do "cielistego" espresso, po grube - dla lżejszych kaw. AUTOMATYCZNY SPIENIACZ MLEKA Automatyczny spieniacz ukoronuje Waszą kawę aksamitną pianką za jednym przyciskiem. W kilka sekund napój pokryje jedwabista warstewka pianki o idealnej konsystencji - doskonała dla wszystkich wielbicieli cappuino. W pełni automatyczny ekspres do kawy o mocy 1850 W.Regulowany młynek z 10 ustawieniami, automatyczny spieniacz... w 2 sklepach
Krups KP100
najniższa cena! w sklepie:158,00 zł
cena w sklepie:158,00 zł
cena w sklepie:158,00 zł
cena w sklepie:158,00 zł
cena w sklepie:199,99 zł
Ekspres KRUPS KP100B31 Nescafe Dolce Gusto Piolo Antracytowy Ekspres wysokociśnieniowy na kapsułki Nescafé... pokaż opis »
Ekspres KRUPS KP100B31 Nescafe Dolce Gusto Piolo Antracytowy Ekspres wysokociśnieniowy na kapsułki Nescafé Dolce Piolo Antracytowy KP 100B wyróżniający się łatwą obsługą. Ekspres ten jest niezwykle kompaktowy, ma tylko 28 cm wysokości, 16 cm szerokości i 22 cm głębokości. Czysty i niezwykle wygodny sposób przygotowywania napojów. Ekspres przyrządza gorące i zimne napoje pod ciśnieniem 15 barów, a jego obsługa jest genialnie prosta. Posiada manualną regulację poziomu dozowania wody, dając możliwość przygotowania wszystkich napojów Nescafé Dolce Gusto według własnych upodobań. Ekspres posiada system grzewczy Thermoblock, regulację wysokości podstawki, która dostosowana jest do różnych rodzajów kaw oraz wyjmowany, przezroczysty zbiornik na wodę o pojemności 0,6l. Błyskawicznie przyrządzi cały wachlarz wyśmienitych kaw. Od intensywnego Espresso po delikatne, mleczne Latte Mahiato.; Moc: 1500 W. Ciśnienie: 15 bar. Pojemność zbiornika na wodę: 0,6 l. Personalizacja napojów: -. Ilość programów: -. Podświetlanie filiżanki: -. Regulacja wysokości podstawki: 3 poziomy. Automatyczne wyłączanie: 5 min. Magnetyczny uchwyt na kapsułki: TAK. Pojemnik na zużyte kapsułki: -. Pakiet powitalny z zestawem kapsułek: 6 kapsułek. Kolor: antracytowy moc: 1500 W, ciśnienie: 15 bar, zbiornik na wodę: 0,6 l, automatyczne wyłączanie Zapomnij o kawie rozpuszczalnej! Ekspres Krups KP100 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. Ponieważ jest to ekspres automatyczny, jego użytkowanie oraz czyszczenie jest szczególnie proste. ParzenieZ mocą 1500 W W woda podgrzeje się szybko i w niedługim czasie będziesz mógł rozpłynąć się w ulubionym smaku. WyglądZmieści się w nim zbiornika na wodę - 0,6 litra l wody. Wzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Saeco HD 8911
najniższa cena! w sklepie:1790,25 zł
cena w sklepie:1799,00 zł
cena w sklepie:1799,00 zł
Przygotowanie kawy jest takie proste! Różnorodność kawowych napojów, których przyrządzenie: nie; wymaga... pokaż opis »
Przygotowanie kawy jest takie proste! Różnorodność kawowych napojów, których przyrządzenie: nie; wymaga wysiłku - jeden przycisk i Wasza ulubiona kawa już spływa do filiżanki. KLASYCZNY SPIENIACZ MLEKA Klasyczny spieniacz mleka, który mistrzowie nazywają "Pannarello", produkuje parę, dzięki której można łatwo przygotować delikatną mleczną piankę do cappuino. Zabaw się w baristę i przygotuj pyszny kawowy specjał w tradycyjny sposób! KAWA BEZKOFEINOWA Czasami dobrze jest wypić filiżankę pysznej kawy, bez porcji kofeiny. Używając kawy instant, można przygotować taki napój w dowolnej chwili. KAWA WEDŁUG GUSTU Wybierz czas przygotowania, temperaturę i moc z 5 różnych poziomów. Te ustawienia można zaprogramować, używając funkcji pamięci. Następnym razem będziesz mógł cieszyć się napojem o ulubionym smaku za jednym przyciskiem. W przeciwieństwie do innych aparatów, ten ekspres: nie; potrzebuje zmiany ustawień za każdym razem, kiedy chcesz przyrządzić kawę według własnych preferencji. Przygotowanie kawy jest takie proste! Różnorodność kawowych napojów, których przyrządzenie: nie; wymaga wysiłku - jeden przycisk i Wasza ulubiona kawa już spływa do filiżanki. KLASYCZNY SPIENIACZ MLEKA Klasyczny spieniacz mleka, który mistrzowie nazywają "Pannarello", produkuje parę, dzięki której można łatwo przygotować delikatną mleczną piankę do cappuino. Zabaw się w baristę i przygotuj pyszny kawowy specjał w tradycyjny sposób! KAWA BEZKOFEINOWA Czasami dobrze jest wypić filiżankę pysznej kawy, bez porcji kofeiny. Używając kawy instant, można przygotować taki napój w dowolnej chwili. KAWA WEDŁUG GUSTU Wybierz czas przygotowania, temperaturę i moc z 5 różnych poziomów. Te ustawienia można zaprogramować, używając funkcji pamięci. Następnym razem będziesz mógł cieszyć się napojem o ulubionym smaku za jednym przyciskiem. W przeciwieństwie do innych aparatów, ten ekspres: nie; potrzebuje... w 3 sklepach
Nivona 758
najniższa cena! w sklepie:2509,00 zł
cena w sklepie:2990,00 zł
cena w sklepie:2990,00 zł
cena w sklepie:2999,00 zł
cena w sklepie:2999,00 zł
Ekspres ciśnieniowy NIVONA 758 o mocy 1455 W i ciśnieniu 15 bar, wyposażony jest w czytelny, kolorowy... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy NIVONA 758 o mocy 1455 W i ciśnieniu 15 bar, wyposażony jest w czytelny, kolorowy wyświetlacz, funkcję oszczędzania prądu (tryb ECO), funkcję One Touch Cappuino, cichy i precyzyjny młynek stożkowy ze stali szlachetnej, zintegrowany Bluetooth dla aplikacji NIVONA-App, wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 2,2 l oraz wyjmowaną jednostkę zaparzania. Posiada możliwość higienicznego czyszczenia przy pomocy programu czyszczenia, płukania oraz odkamieniania, programowanie specjałów kawowych w czasie rzeczywistym, a także trzystopniową regulację temperatury i moc aromatu kawy. 758 Nieprzypisane Akcesoria w zestawie - Filtr wody CLARIS- Tabletki czyszczące- Wężyk do mleka - Miarkę do kawy mielonej Pojemność zbiornika na wodę 2.2 l Ciśnienie 15 bar Typ Ciśnieniowy Obsługa Automatyczny Młynek Tak Spieniacz do mleka Tak Fizyczne Kolor czarny Wymiary 30,3 x 39,2 x 54,2 cm Waga 10.7 kg Pozostałe Gwarancja 24 Ekspres wysokociśnieniowy sterowany elektronicznie, z młynkiem stożkowym oraz z wyświetlaczem TFT. Aromatica System z dynamiczną komorą zaparzania gwarantuje, że do kawy: nie; przedostają się gorzkie substancje. Po zakończeniu mielenia młynek wtłacza kawę do komory zaparzania i poddaje ją wirowaniu w wodzie: tak; aby uwolnić jeszcze więcej aromatycznych substancji. Efektem jest kawa o łagodniejszym i pełniejszym smaku. Model ten posiada również 3-stopniową regulację temperatury kawy oraz 3-stopniową regulację mocy. Ekspres ciśnieniowy NIVONA 758 o mocy 1455 W i ciśnieniu 15 bar, wyposażony jest w czytelny, kolorowy wyświetlacz, funkcję oszczędzania prądu (tryb ECO), funkcję One Touch Cappuino, cichy i precyzyjny młynek stożkowy ze stali szlachetnej, zintegrowany Bluetooth dla aplikacji NIVONA-App, wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 2,2 l oraz wyjmowaną jednostkę zaparzania. Posiada możliwość higienicznego czyszczenia przy pomocy programu czyszczenia, płukania... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
98. Siemens TE51201
Siemens TE51201
najniższa cena! w sklepie:2190,00 zł
cena w sklepie:2190,00 zł
Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1600 W, pojemności 1.7 l, sterowany mechanicznie, z regulacją ilości... pokaż opis »
Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1600 W, pojemności 1.7 l, sterowany mechanicznie, z regulacją ilości kawy, automatycznym płukaniem i usuwaniem kamienia oraz z automatycznym systemem spieniania mleka. Ekspres posiada możliwość użycia zarówno kawy w ziarnach jak i mielonej. Single portion cleaning - automatycznie płukanie przewodów po każdorazowym zaparzeniu gwarantuje, że nigdy: nie; pozostają w nich resztki kawy. Skrócony czas podgrzewania, w pełni automatyczne przyrządzanie kawy zwykłej oraz espresso. Przełomowa technologia senso flow system, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy. Innowacyjna technika zaparzania kawy aroma pressure system - woda wiruje wewnątrz, wchłaniając więcej smaku i aromatu. Wyjmowany pojemnik na wodę 1.7 l, funkcja aromaDoubleShot dla wydobycia bardziej intensywnego aromatu kawy, dwukrotne mielenie i parzenie kawy przy wyborze dwóch filiżanek.... Poznaj ekspres Siemens TE51201, który potrafi wydobyć doskonały smak i aromat kawy. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 2 sklepach
99. Krups XN30
Krups XN30
najniższa cena! w sklepie:549,00 zł
Ekspres Nespresso Krups charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem. Ten bardzo atrakcyjny i mocny ekspres... pokaż opis »
Ekspres Nespresso Krups charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem. Ten bardzo atrakcyjny i mocny ekspres na kawę w kapsułkach, z pewnością spodoba się tym, którzy lubią parzyć kawę wyjątkowo łatwo i szybko. Smacznego! CIŚNIENIE 19 BAR Pompa tego aparatu jest wyjątkowo mocna, dlatego zawsze będziecie mogli cieszyć się mocną i aromatyczną kawą. Kompaktowy blok grzewczy posiada, zaprojektowany specjalnie dla tego aparatu, system termo-block, który: nie; pozwala, aby kawa nabrała niepożądanej goryczki. Cieszcie się wyjątkowo mocną espresso, ale o delikatnym smaku. W mgnieniu oka! DOSKONAŁA KAWA ZA JEDNYM PRZYCISKIEM Żądany rodzaj kawy przygotujecie za naciśnięciem jednego guzika. Możecie zaprogramować smak kawy według swojego gustu, ustawiając ilość wody. Wszystko to dzięki wyjątko łatwej procedurze programowania. TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII Ten ekspres do kawy automatycznie włączy system oszczędzania energii elektrycznej, po 30 minutach od ostatniego użycia aparatu. *Przed zamówieniem tego ekspresu, zadzwońcie do nas, aby określić żądany kolor aparatu. *Z powodu standardów pakowania, przed dostarczeniem Wam tego produktu, zapakujemy go w inne pudełko, niż producenta. Ekspres Nespresso Krups charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem. Ten bardzo atrakcyjny i mocny ekspres na kawę w kapsułkach, z pewnością spodoba się tym, którzy lubią parzyć kawę wyjątkowo łatwo i szybko. Smacznego! CIŚNIENIE 19 BAR Pompa tego aparatu jest wyjątkowo mocna, dlatego zawsze będziecie mogli cieszyć się mocną i aromatyczną kawą. Kompaktowy blok grzewczy posiada, zaprojektowany specjalnie dla tego aparatu, system termo-block, który: nie; pozwala, aby kawa nabrała niepożądanej goryczki. Cieszcie się wyjątkowo mocną espresso, ale o delikatnym smaku. W mgnieniu oka! DOSKONAŁA KAWA ZA JEDNYM PRZYCISKIEM Żądany rodzaj kawy przygotujecie za naciśnięciem jednego guzika. Możecie zaprogramować smak kawy według swojego... w 1 sklepie
100. Bosch TAS1257
Bosch TAS1257
najniższa cena! w sklepie:232,00 zł
Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Bosch TAS1257 będzie ona tak smaczna, jak... pokaż opis »
Odkryj na nowo niesamowity smak prawdziwej kawy. Z ekspresem Bosch TAS1257 będzie ona tak smaczna, jak w Twojej ulubionej kawiarni. WyglądWzrok przykuwa przede wszystkim kształtna obudowa urządzenia, która została zaprojektowana nie tylko pod kątem użyteczności, ale też estetyki. w 1 sklepie

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016