Ranking ekspresy do kawy do zabudowy styczeń 2015

Ranking najlepsze ekspresy do kawy do zabudowy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-01-27

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Whirlpool ACE102
najniższa cena! w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:4189,00 zł
cena w sklepie:4599,00 zł
cena w sklepie:4999,00 zł
cena w sklepie:5297,00 zł
Ekspres WHIRLPOOL ACE 102 IXL Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie... pokaż opis »
Ekspres WHIRLPOOL ACE 102 IXL Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Whirlpool ACE102. WprowadzenieNiektóre osoby bez kawy nie wyobrażają sobie życia, a za dobrą aromatyczną czarną byliby zdolni do poświęceń. Recept na kawę na pewno znajdzie się mnóstwo, i w sumie ilu kawoszy tyle pomysłów. Nie brakuje jednak profesjonalistów zapewniających, że aby zaparzyć aromatyczną kawę wymagany jest dobry ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego przygotowania perfekcyjnego esspresso potrzebna jest wybrana mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Obecnie to wszystko może Ci zagwarantować odpowiednie urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy czas w ekspresie straci swój aromat, a woda może nie nadawać się do picia. Pojemność dzbanka wody w tym urządzeniu wynosi 1.8 litrów. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Moc w tym przypadku tego urządzenia wynosi 1350 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr gwarantuje odpowiednie rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, aromatycznego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. W najprostszych ekspresach ciśnieniowych zwłaszcza ręcznych zaparzymy tylko mocną i aromatyczną kawę espresso oraz ubijemy mleko do cappuccino. W pełni zautomatyzowane ekspresy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
2. Whirlpool ACE010 Natychmiastowa wysyłka!
Whirlpool ACE010 Natychmiastowa wysyłka!
najniższa cena! w sklepie:1023,01 zł
Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w... pokaż opis »
Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Whirlpool ACE010. WprowadzenieNiektóre osoby bez kawy nie wyobrażają sobie dnia, a za dobrą aromatyczną czarną byliby zdolni do poświęceń. Recept na kawę na pewno znajdzie się mnóstwo, i w sumie ilu amatorów tyle pomysłów. Nie brakuje jednak profesjonalistów zapewniających, że aby sporządzić aromatyczną kawę niezbędny jest dobry ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego zrobienia idealnego esspresso potrzebna jest wybrana mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Jednakże dzisiaj to wszystko może Ci zapewnić wybrane urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy okres czasu w ekspresie straci swój aromat, a woda może być gorszej jakości. Pojemność dzbanka wody w tym urządzeniu wynosi 1.5 litrów. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Moc w tym przypadku tego urządzenia wynosi 1000 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr zapewnia odpowiednie rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, pachnącego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. W najprostszych ekspresach ciśnieniowych zwłaszcza ręcznych zaparzymy tylko mocną i aromatyczną kawę espresso oraz ubijemy mleko do cappuccino. W pełni zautomatyzowane ekspresy mają wbudowany młynek do mielenia... w 1 sklepie
Siemens TK76K573
najniższa cena! w sklepie:4525,00 zł
cena w sklepie:4528,00 zł
cena w sklepie:4528,00 zł
cena w sklepie:4588,00 zł
cena w sklepie:4629,00 zł
Ekspres do kawy o mocy 1700 W, pojemności pojemnika na wodę 2.5 l, z możliwością spieniania mleka, regulacją... pokaż opis »
Ekspres do kawy o mocy 1700 W, pojemności pojemnika na wodę 2.5 l, z możliwością spieniania mleka, regulacją ilości kawy oraz z podwójnym dozownikiem. Opis Techniczny: - Innowacyjna technika zaparzania kawy aroma pressure system- woda wiruje wewnątrz, wchłaniając więcej smaku i aromatu- Przełomowa technologia senso flow system, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy- Zredukowany do min. czas oczekiwania: najszybsza pierwsza filiżanka!- Wysokiej jakości końcówka do spieniania mleka z funkcją cream center- wystarczy jeden dotyk i mleczna pianka wlewa się wprost do szklanki- Automatyczna funkcja czyszczenia systemu spieniania mleka cream center cleane- Wybór ilości kawy: 8 g, 10 g, 12 g, 2 x 10g, 2 x 12g- Wbudowany filtr wody Brita: poprawia smak kawy i wydłuża żywotność urządzenia- Funkcja aromaDoubleShot dla wydobycia bardziej intensywnego aromatu kawy- Możliwość pobierania mleka z pojemnika w zestawie lub inne rozwiązanie np.: z kartonu mleka - Wyjątkowo cichy, wysokiej jakości ceramiczny młynek Silent Cream Drive- 2 pojemniki na różne rodzaje kawy: ziarnistą i mieloną- Zero energy- Auto-off- automatyczne wyłączanie po określonym czasie z całkowitym odcięciem poboru energii (0 W)- Wyjmowany pojemnik na skropliny i resztki kawy nadaje się do mycia w zmywarce- Podświetlane przyciski, wylot kawy- Regulacja wysokości dystrybutora kawy - Wysokiej jakości wyświetlacz LCD, możliwość zaprogramowania wybranego języka, w tym m.in. j. polskiego - Możliwość parzenia 1 lub 2 filiżanek kawy w jednym procesie parzenia - Automatyczne wysuwanie i chowanie ekspresu po wciśnięciu jednego przyciskuDane techniczne: Ciśnienie pompy: 19 bar Moc: 1700 W Klasa energetyczna: A Napięcie i częstotliwość: 220/240 V, 50/60 Hz Objętość zbiornika na wodę: 2,5 litra Pojemnik na kawę ziarnistą (max. 1000g)Wyświetlacz: 2-liniowy Waga:26.4 kg Wymiary (SxWxG) 59.4 x 45.5 x 53.5 cm Kolor: czarno-stalowy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
AEG-Electrolux PE 4542-m
najniższa cena! w sklepie:4499,00 zł
cena w sklepie:4499,00 zł
cena w sklepie:4849,00 zł
cena w sklepie:4849,00 zł
cena w sklepie:5188,00 zł
Ekspres ciśnieniowy AEG PE4542-M do zabudowy. Kolor: stal nierdzewna Antifingerprint W pełni automatyczny... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy AEG PE4542-M do zabudowy. Kolor: stal nierdzewna Antifingerprint W pełni automatyczny ekspres do kawy do zabudowy. Ten przeznaczony do zabudowy ekspres do kawy umożliwia zaparzenie za jednym razem kilku filiżanek doskonałej kawy - godnej profesjonalnego baristy. <>Ustawienie MultiCup pozwala uzyskać od 4 do 6 filiżanek naparu. Dołączony do ekspresu dzbanek termiczny MultiCup umożliwia zachowanie idealnej temperatury kawy do czasu jej podania. Funkcja Coffee Taste - precyzyjna kontrola smaku Dzięki funkcji Coffee Taste ten przeznaczony do zabudowy ekspres do kawy umożliwia precyzyjne ustawienie mocy naparu każdej filiżanki kawy. Kawa zgodnie z upodobaniami - espresso, klasyczna lub duża/b> Dzięki funkcji wyboru ilości kawy możesz wybrać ulubiony rodzaj kawy jednym dotknięciem przycisku. Wolisz espresso, klasyczną czy dużą? Jednoczesne zaparzanie dwóch filiżanek kawy Ten przeznaczony do zabudowy ekspres umożliwia jednoczesne zaparzanie dwóch filiżanek kawy. Zerowe zużycie energii, gdy urządzenie nie pracuje Unikatowa funkcja wyłączania tego wbudowanego ekspresu do kawy całkowicie eliminuje zużycie energii, gdy urządzenie nie pracuje. Antifingerprint Powierzchnia urządzenia pokryta specjalną powłoką , dzięki której na urządzeniu nie pozostają odciski palców, a powierzchnia jest łatwiejsza w czyszczeniu. Ekspres do zabudowy Ustawienie MultiCup - do 6 filiżanek kawy za jednym razem Stal nierdzewna z powłoką Antifingerprint Podświetlenie obszaru wylotu kawy Automatyczne funkcje: espresso, czarna kawa, gorąca woda i para Pojemność młynka do kawy: 200 g Do kawy mielonej Elektroniczne sterowanie dotykowe Funkcja Autostart ojemność zbiornika na wodę: 1.8 l Dwie niezależne grzałki do kawy i gorącej wody Ekspres ciśnieniowy AEG PE4542-M do zabudowy. Kolor: stal nierdzewna Antifingerprint W pełni automatyczny ekspres do kawy do zabudowy. Ten przeznaczony do zabudowy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Hotpoint MCK103
najniższa cena! w sklepie:3849,99 zł
cena w sklepie:3899,00 zł
cena w sklepie:3899,99 zł
cena w sklepie:4099,00 zł
Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA S Ekspres ciśnieniowy marki... pokaż opis »
Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA S Ekspres ciśnieniowy marki Hotpoint-Ariston, przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest dotykowo, wyposażone zostało w wyświetlacz elektroniczny, podwójny dozownik, możliwość spieniania mleka oraz w funkcję automatycznego usuwania kamienia. Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA S + + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA S Ekspres ciśnieniowy marki Hotpoint-Ariston, przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest dotykowo, wyposażone zostało w wyświetlacz elektroniczny, podwójny dozownik, możliwość spieniania mleka oraz w funkcję automatycznego usuwania kamienia. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Hotpoint MCK103. WprowadzenieNiektóre osoby bez kawy nie wyobrażają sobie przetrwania kolejnego dnia, a za dobrą małą czarną byliby zdolni do poświęceń. Przepisów na kawę na pewno znajdzie się mnóstwo, i w sumie ilu kawoszy tyle pomysłów. Wielu jest profesjonalistów zapewniających, że aby zaparzyć aromatyczną kawę konieczny jest odpowiedni ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego przygotowania idealnego esspresso potrzebna jest najlepsza mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Dzisiaj jednak to wszystko może Ci zagwarantować odpowiednie urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona... w 4 sklepach
6. Electrolux EBC54513
Electrolux EBC54513
najniższa cena! w sklepie:4299,00 zł
cena w sklepie:4299,00 zł
Ekspres ELECTROLUX EBC 54513 OX ELECTROLUX EBC 54513 OX + + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI +... pokaż opis »
Ekspres ELECTROLUX EBC 54513 OX ELECTROLUX EBC 54513 OX + + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Ekspres ciśnieniowy przeznaczony do zabudowy, z elektronicznym sterowaniem Touch-Control, wyświetlaczem elektronicznym, młynkiem do mielenia oraz z funkcją Autostart. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Electrolux EBC54513. WprowadzenieNiektórzy ludzie bez kawy nie wyobrażają sobie dnia, a za dobrą małą czarną byliby zdolni do poświęceń. Recept na kawę na pewno znajdzie się wiele, i w sumie ilu amatorów tyle pomysłów. Wielu jest znawców zapewniających, że aby sporządzić aromatyczną kawę konieczny jest dobry ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego przygotowania idealnego esspresso potrzebna jest wybrana mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Obecnie to wszystko może Ci zagwarantować odpowiednie urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy czas w ekspresie straci swój aromat, a woda może być gorszej jakości. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr gwarantuje całkowite rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, pachnącego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. W najprostszych... w 2 sklepach
7. Miele CVA 5065
Miele CVA 5065
najniższa cena! w sklepie:11199,00 zł
Opis Techniczny: - Wyświetlacz dotykowy- Wskaźnik braku kawy- Regulowana dysza pary - Drzwiczki urządzenia... pokaż opis »
Opis Techniczny: - Wyświetlacz dotykowy- Wskaźnik braku kawy- Regulowana dysza pary - Drzwiczki urządzenia otwierane na lewo (bez możliwości zmiany) - Wyświetlacz dialogowy w języku polskim - Sterowanie sensorowe - Oświetlenie halogenowe nie wymagające serwisowania- Możliwość stałego podłączenia do wody - Programowanie 4 wielkości filiżanek: - espresso, kawa tradycyjna, podwójne espresso, podwójna kawa tradycyjna - Programy automatyczne dla przygotowania cappuino oraz Latte Machiatto - Dysza do wydawania napojów kawowych oraz mleka z możliwością regulacji wysokości (łatwość dopasowania do filiżanek 6,5 cm-14,5 cm)- Możliwość ustawienia własnej porcji kawy (6g-14g) - Indywidualne programowanie ilości wody na filiżankę oraz ilości mleka lub pianki - Możliwość ustawienia temperatury wody do przygotowywania napojów - Możliwość uzyskania gorącego mleka, spienienia mleka oraz gorącej wody - Dodatkowy pojemnik na kawę mieloną - Programowanie do 10 indywidualnych profili użytkownika - Programowanie czasowe (wł./wył.) - Powierzchnia frontu stalowa pokryta powłoką CleanSteel - Automatyczne systemy płukania oraz czyszczenia - Dysza kawy, zaparzacz oraz pojemnik na mleko wyjmowane i łatwe do czyszczeniaWyposażenie: - 2 pompy o wysokiej wydajności (15 bar) służące utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia podczas procesu parzenia kawy - 2 przepływowe ogrzewacze wody dla uzyskania optymalnej temperatury parzenia kawy - Wyjmowany pojemnik na kawę ziarnistą o poj. 500 g - Pojemnik na zużytą kawę (na ok. 15 porcji) - Pojemnik ociekowy z systemem ułatwiającym transport w celu jego opróżnienia - Wyjmowany, łatwy do czyszczenia zaparzacz - Zegar z układem podtrzymywania pamięci w razie braku prądu -Możliwość użycia kawy mielonej Dane techniczne: Ciśnienie pompy: 15 bar Moc: 2300 W Klasa energetyczna: A Napięcie i częstotliwość: 220/240 V, 50/60 Hz Objętość zbiornika na wodę: 2,3 litra Urządzenie... w 2 sklepach
Teka CML 45
najniższa cena! w sklepie:4466,99 zł
cena w sklepie:4939,4 zł
cena w sklepie:4939,41 zł
cena w sklepie:4939,42 zł
cena w sklepie:5533,00 zł
Ekspres do kawy o mocy 1350 W, z podwójnym dozownikiem, młynkiem, wyświetlaczem elektronicznym, 3 programami... pokaż opis »
Ekspres do kawy o mocy 1350 W, z podwójnym dozownikiem, młynkiem, wyświetlaczem elektronicznym, 3 programami automatycznymi oraz z regulacją mocy kawy. TEKA CML 45 + + PROMOCJA: zrób zakupy i odbierz zestaw garnków! + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Ekspres do kawy o mocy 1350 W, z podwójnym dozownikiem, młynkiem, wyświetlaczem elektronicznym, 3 programami automatycznymi oraz z regulacją mocy kawy. TEKA CML 45 + + PROMOCJA: zrób zakupy i odbierz zestaw garnków! + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Ekspres do kawy o mocy 1350 W, z podwójnym dozownikiem, młynkiem, wyświetlaczem elektronicznym, 3 programami automatycznymi oraz z regulacją mocy kawy. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Teka CML 45. WprowadzenieNiektóre osoby bez kawy nie wyobrażają sobie przetrwania kolejnego dnia, a za dobrą małą czarną byliby zdolni do poświęceń. Recept na kawę na pewno znajdzie się wiele, na dobrą sprawę ilu amatorów tyle pomysłów. Wielu jest profesjonalistów zapewniających, że aby sporządzić aromatyczną kawę konieczny jest odpowiedni ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego przygotowania perfekcyjnego esspresso potrzebna jest najlepsza mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Obecnie to wszystko może Ci zagwarantować odpowiednie urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy okres czasu w ekspresie straci swój aromat, a woda może być gorszej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Bosch TCC78K751
najniższa cena! w sklepie:4680,01 zł
cena w sklepie:4688,00 zł
cena w sklepie:4688,00 zł
cena w sklepie:4750,00 zł
cena w sklepie:5099,00 zł
Opis Techniczny: - Przełomowa technologia SensoFlow System, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej... pokaż opis »
Opis Techniczny: - Przełomowa technologia SensoFlow System, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy- AromaPro Concept: idealne ciśnienie dla wydobycia optymalnego aromatu- Funkcja OneTouch dla espresso, kawy, cappuino, latte mahiato, biała kawa- Możliwość przygotowania dwóch filiżanek kawy w czasie - Funkcja AromaDoubleShot dla wydobycia bardziej intensywnego aromatu kawy- Wybór ilości kawy: 8 g, 10 g, 12 g, 2 x 10g, 2 x 12g- Wbudowany filtr wody Brita: poprawia smak kawy i wydłuża żywotność urządzenia- Dystrybutor kawy i dysza spieniająca mleko z regulacją wysokości: odpowiednie nawet do szklanek o wys.15cm do latte mahiatto- Możliwość pobierania mleka z pojemnika w zestawie lub inne rozwiązanie np.: z kartonu mleka - Wyjątkowo cichy, wysokiej jakości ceramiczny młynek Silent Cream Drive- 2 pojemniki na różne rodzaje kawy: ziarnistą i mieloną- Zero energy- Auto-off- automatyczne wyłączanie po określonym czasie z całkowitym odcięciem poboru energii (0 W)- Single Portion Cleaning - czyszczenie przewodów po każdym parzeniu- Wyjmowany pojemnik na skropliny i resztki kawy nadaje się do mycia w zmywarce- W pełni automatyczny system odkamieniania i czyszczenia Calc'nClean- Podświetlane przyciski, wylot kawy- Blokada przed dziećmiDane techniczne: Ciśnienie pompy: 19 bar Moc: 1700 W Klasa energetyczna: A Napięcie i częstotliwość: 220/240 V, 50/60 Hz Objętość zbiornika na wodę: 2,5 litra Pojemnik na kawę ziarnistą (max. 1000g)Wyświetlacz: 2-liniowy Waga:26.4 kg Wymiary (SxWxG) 59.4 x 45.5 x 53.5 cm Kolor: czarno-stalowy Wyposażenie podstawowe: - Izolowany pojemnik na mleko (pojemność 0.7 l) - Wyposażenie w zestawie: 1 x filtr wody, 1 x łyżeczka do odmierzania, 1 x wężyk łączący, 1 x paski testowe do bad.tward.wody, 1 x śruby montażowe, tabletki czyszczące Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Smeg CMSC451
najniższa cena! w sklepie:9271,03 zł
cena w sklepie:9499,00 zł
cena w sklepie:9759,00 zł
SMEG CMSC451 - Ekspres do kawy do zabudowy.Wykończenie: szkło, inox.Linia: LINEA.Opcja 1 albo 2 filiżanki... pokaż opis »
SMEG CMSC451 - Ekspres do kawy do zabudowy.Wykończenie: szkło, inox.Linia: LINEA.Opcja 1 albo 2 filiżanki w tym samym czasie.Automatyczna funkcja CAPPUCCINO.Funkcja gorącej wody.Funkcja płukania.Opcja kawy mielonej.Wybór intensywności kawy (5 poziomów): Ekstra lekka, Lekka, Średnia,Mocna, Ekstra mocna.Wybór wielkości kawy (3 poziomy): Krótka, Średnia, Długa.Programowalne automatyczne włączanie.Automatyczne płukanie.Automatyczne odwapnianie.Wybór temperatury kawy (3 poziomy).Wybór grubości mielenia kawy.Automatyczna funkcja oszczędności energii.Wyświetlacz LCD w języku polskim.System chłodzenia przed przegrzaniem.Pojemnik na ziarna kawy.Odzielny pojemnik na kawę mieloną.Wyjmowany zbiornik na wodę.Wyjmowany pojemnik na fusy po kawie.Dysza pieniąca do cappuino.Oświetlenie.Prowadnice teleskopowe.Szerokość:60 cm.Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l.Pojemność zbiornika na ziarna kawy: 220 g.Ciśnienie: 15 bar.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Smeg CMSC451. WprowadzenieNiektóre osoby bez kawy nie wyobrażają sobie przetrwania kolejnego dnia, a za dobrą aromatyczną czarną byliby zdolni do poświęceń. Przepisów na kawę na pewno znajdzie się mnóstwo, i w sumie ilu kawoszy tyle pomysłów. Wielu jest profesjonalistów zapewniających, że aby sporządzić aromatyczną kawę wymagany jest odpowiedni ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego zrobienia idealnego esspresso potrzebna jest najlepsza mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Jednakże dzisiaj to wszystko może Ci zapewnić odpowiednie urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów... w 3 sklepach

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

news Szkoła dla homoseksualistów
ellalynette Pamiętam, że za młodu miałam kiedyś taką fantazję :D. Ale w praktyce tego się nie da zrealizować, imho. Po pierwsze, ile dzieciaków w wieku lat nastu jest tak naprawdę pewna co do swojej... opinia dodana 2015-01-27 00:24:58
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Świetna książka! Do której nieraz powrócę.. ;)

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2014