Ranking ekspresy do kawy do zabudowy marzec 2015

Ranking najlepsze ekspresy do kawy do zabudowy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-03-07

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

AEG PE 4542-M
najniższa cena! w sklepie:4499,00 zł
cena w sklepie:4499,00 zł
cena w sklepie:4499,00 zł
cena w sklepie:4849,00 zł
cena w sklepie:4849,00 zł
Ekspres ciśnieniowy o szerokości 59.4 cm, mocy 1350 W, pojemności 1.8 l, z elektronicznym sterowaniem,... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy o szerokości 59.4 cm, mocy 1350 W, pojemności 1.8 l, z elektronicznym sterowaniem, młynkiem z regulacją stopnia zmielenia oraz z regulacją mocy kawy. AEG PE 4542-m + + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Ekspres ciśnieniowy o szerokości 59.4 cm, mocy 1350 W, pojemności 1.8 l, z elektronicznym sterowaniem, młynkiem z regulacją stopnia zmielenia oraz z regulacją mocy kawy. AEG PE 4542-m + + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Ekspres ciśnieniowy o szerokości 59.4 cm, mocy 1350 W, pojemności 1.8 l, z elektronicznym sterowaniem, młynkiem z regulacją stopnia zmielenia oraz z regulacją mocy kawy. Poradzimy Ci jak dobrać odpowiedni rodzaj i model ekspresu, który zaparzy kawę jaką lubisz. Wyjaśnimy co oznaczają poszczególne parametry oraz w jaki sposób wpływają na jakość przyrządzanej kawy. Sprawdź czy model AEG PE 4542-M spełni Twoje oczekiwania. Zobacz czy będzie pasował do twoich mebli kuchennych. WprowadzenieZanim kupisz ekspres ciśnieniowy powinieneś zadecydować o typie tego urządzenia. Jeżeli na co dzień wypijasz więcej niż dwie filiżanki kawy, a do tego preferujesz częstować nią swoich gości wybierz profesjonalny ekspres do zabudowy. Poniżej znajdziesz idealny model do sporządzenia napoju dla większej liczby osób. Dzięki niemu cały proces parzenia kawy przebiega praktycznie bez Twojego udziału. Teraz możesz cieszyć się rozmową i towarzystwem ze swoimi gośćmi, oszczędzając czas na parzeniu kawy własnoręcznie. Parametry i funkcjePierwszym istotnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę jest pojemność danego ekspresu. Zwróć uwagę, na to czy taki pojemnik można łatwo wyciągnąć z ekspresu i umyć. Kolejną wartością jest moc urządzenia. Jest to wartość podająca pracę w określonym czasie. Im większa moc, tym ekspres szybciej jest gotowy do pracy i w rezultacie szybciej przygotuje kawę.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Siemens TK76K573
najniższa cena! w sklepie:4475,00 zł
cena w sklepie:4494,00 zł
cena w sklepie:4494,00 zł
cena w sklepie:4740,00 zł
cena w sklepie:4740,00 zł
Opis Techniczny: - Innowacyjna technika zaparzania kawy aroma pressure system- woda wiruje wewnątrz,... pokaż opis »
Opis Techniczny: - Innowacyjna technika zaparzania kawy aroma pressure system- woda wiruje wewnątrz, wchłaniając więcej smaku i aromatu- Przełomowa technologia senso flow system, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy- Zredukowany do min. czas oczekiwania: najszybsza pierwsza filiżanka!- Wysokiej jakości końcówka do spieniania mleka z funkcją cream center- wystarczy jeden dotyk i mleczna pianka wlewa się wprost do szklanki- Automatyczna funkcja czyszczenia systemu spieniania mleka cream center cleane- Wybór ilości kawy: 8 g, 10 g, 12 g, 2 x 10g, 2 x 12g- Wbudowany filtr wody Brita: poprawia smak kawy i wydłuża żywotność urządzenia- Funkcja aromaDoubleShot dla wydobycia bardziej intensywnego aromatu kawy- Możliwość pobierania mleka z pojemnika w zestawie lub inne rozwiązanie np.: z kartonu mleka - Wyjątkowo cichy, wysokiej jakości ceramiczny młynek Silent Cream Drive- 2 pojemniki na różne rodzaje kawy: ziarnistą i mieloną- Zero energy- Auto-off- automatyczne wyłączanie po określonym czasie z całkowitym odcięciem poboru energii (0 W)- Wyjmowany pojemnik na skropliny i resztki kawy nadaje się do mycia w zmywarce- Podświetlane przyciski, wylot kawy- Regulacja wysokości dystrybutora kawy - Wysokiej jakości wyświetlacz LCD, możliwość zaprogramowania wybranego języka, w tym m.in. j. polskiego - Możliwość parzenia 1 lub 2 filiżanek kawy w jednym procesie parzenia - Automatyczne wysuwanie i chowanie ekspresu po wciśnięciu jednego przyciskuDane techniczne: Ciśnienie pompy: 19 bar Moc: 1700 W Klasa energetyczna: A Napięcie i częstotliwość: 220/240 V, 50/60 Hz Objętość zbiornika na wodę: 2,5 litra Pojemnik na kawę ziarnistą (max. 1000g)Wyświetlacz: 2-liniowy Waga:26.4 kg Wymiary (SxWxG) 59.4 x 45.5 x 53.5 cm Kolor: czarno-stalowy Informacje na temat produktów mogą być nie szczegółowe.Pełna specyfikacja znajduje się na stronie producenta. Opis Techniczny: - Innowacyjna technika... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 14 sklepach »
Whirlpool ACE102
najniższa cena! w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:4494,01 zł
cena w sklepie:4599,00 zł
cena w sklepie:4620,00 zł
cena w sklepie:4997,00 zł
Ekspres WHIRLPOOL ACE 102 IXL Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia.... pokaż opis »
Ekspres WHIRLPOOL ACE 102 IXL Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując ekspres do zabudowy? Energii na początek dnia z pewnością doda Ci filiżanka aromatycznego napoju przyrządzonego za pomocą ekspresu Whirlpool ACE102. WprowadzenieDecyzja o kupnie nowego ekspresu nie należy do prostych. W tej branży odnajdziesz ich kilka rodzajów, dodatkowo mocno różnią się ceną. Najistotniejszym jednak pytaniem, na które należy sobie odpowiedzieć, jest w jaki sposób będzie przyrządzana kawa? Jeżeli zależy Tobie na smaku to idealnym rozwiązaniem będzie ekspres ciśnieniowy. Na końcu pozostaje kwestia wyglądu. Aby twój nowy ekspres ładnie wpasował się w kuchnię to dobrym pomysłem będzie urządzenie go pod zabudowę. Parametry i funkcjeWażny element ekspresu ciśnieniowego to plastikowy zbiornik na wodę. Powinien być wyjmowany, co ułatwia jego napełnianie i czyszczenie. 1.8 litrów wody, jaka mieści się w tym ekspresie z pewnością wystarczy do zaparzenia kawy dla kilkuosobowej rodzinyTwoich bliskich}. Kolejną wartością jest moc urządzenia. Jest to wartość określająca pracę w określonym czasie. Im większa moc, tym ekspres szybciej jest gotowy do pracy i w rezultacie szybciej przygotuje kawę. Moc grzałek w tych urządzeniach wynosi średnio ok. 800 - 1800 W. Część ekspresów ma dodatkowo w system grzewczy Thermoblock, który podtrzymuje stałą temperaturę parzenia kawy, czym poprawia jej aromat. Wysoka moc sprzętu jest gwarancją, że kawa oczyści się ze szkodliwych substancji, a udział kofeiny zmniejszy się. Moc w tym przypadku tego urządzenia wynosi 1350 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr gwarantuje odpowiednie rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, aromatycznego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
4. Miele CVA 3660
Miele CVA 3660
najniższa cena! w sklepie:8299,00 zł
cena w sklepie:8299,00 zł
Opis Techniczny: - Wyświetlacz dialogowy z dotykowym systemem sterowania- górna oraz dolna listwa w stali... pokaż opis »
Opis Techniczny: - Wyświetlacz dialogowy z dotykowym systemem sterowania- górna oraz dolna listwa w stali pokryte powłoką CleanSteel- wnętrze w kolorze czarnym- diodowe oświetlenie strefy obsługi nie wymagające serwisowania - Wyświetlacz dialogowy w j. polskim z czytelnymi symbolami, możliwość indywidualnego programowania języka, czytelne symbole oraz opisy funkcji - Programowanie 4 wielkości porcji kaw - możliwość zastosowania 20 kapsułek na kawę Nespresso w 5 różnych wariantach smakowych- programowanie ilości wody na filiżankę - automatyczny program płukania i czyszczenia, regulacja twardości wody - Powierzchnia frontu stalowa pokryta powłoką CleanSteel - Automatyczne systemy płukania oraz czyszczenia - Dysza kawy, zaparzacz oraz pojemnik na mleko wyjmowane i łatwe do czyszczeniaWyposażenie: - 2 pompy o wysokiej wydajności (19 bar) służące utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia podczas procesu parzenia kawy - 2 przepływowe ogrzewacze wody dla uzyskania optymalnej temperatury parzenia kawy - pojemnik na 20 kapsli - Pojemnik ociekowy z systemem ułatwiającym transport w celu jego opróżnienia - Wyjmowany, łatwy do czyszczenia zaparzacz - Zegar z układem podtrzymywania pamięci w razie braku prądu -Możliwość użycia kawy mielonej Dane techniczne: Ciśnienie pompy: 19 bar Moc: 2300 W Klasa energetyczna: A Napięcie i częstotliwość: 220/240 V, 50/60 Hz Objętość zbiornika na wodę: 1,5 litra Urządzenie do zabudowy w szafce o szer. 60 cm Wymiary (SxWxG) 59.5 x 37.2 x 29.5 cm Kolor: stalowy Informacje na temat produktów mogą być nie szczegółowe.Pełna specyfikacja znajduje się na stronie producenta. Jeśli masz lub zamierzasz mieć cały sprzęt agd zabudowany w kuchni, to nie może w niej zabraknąć ekspresu ciśnieniowego do kawy. Pozwól sobie na chwilę porannego relaksu rozkoszując się profesjonalnie wykonaną kawą za pomocą nowoczesnego ekspresu do kawy Miele CVA 3660. WprowadzenieKawa o jakiej... w 2 sklepach
Bosch TCC78K751
najniższa cena! w sklepie:4645,00 zł
cena w sklepie:4645,00 zł
cena w sklepie:4645,00 zł
cena w sklepie:4645,00 zł
cena w sklepie:4777,00 zł
Automatyczny ekspres do zabudowy BOSCH TCC 78K751 o pojemności pojemnika na wodę 2,5l, mocy 1700W pozwala... pokaż opis »
Automatyczny ekspres do zabudowy BOSCH TCC 78K751 o pojemności pojemnika na wodę 2,5l, mocy 1700W pozwala na przygotowanie doskonałej kawy. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, między innymi regulację ilości kawy, funkcję spieniania mleka, regulację temperatury kawy czy stopnia zmielenia. Temperatura kawy może być regulowana w 3-stopniowej skali, temperatura gorącej wody w 4-stopniowej, a grubość mielenia kawy w 5-stopniowej. System AromaPro Concept wykorzystuje ruch wirowy wody, aby wydobyć głębię smaku kawy, a AutoValve System odpowiedzialny jest za odpowiednią dystrybucję wody, mleka oraz pary, co zapobiega osadzaniu się kamienia. Innowacyjny system SensoFlow natomiast zapewnia idealną temperaturę wody podczas każdego etapu parzenia. Ceramiczny młynek jest wyjątkowo cichy i zarazem skuteczny. Dodatkową zaletą jest wyjątkowo łatwe utrzymanie w czystości – system spieniania mleka jest czyszczony dzięki jednemu naciśnięciu, a przewody są płukane po każdym użyciu. Każda filiżanka kawy zaparzona w ekspresie BOSCH TCC 78K751 smakuje doskonale, a łatwa obsługa i nowoczesny design zadowolą każdego użytkownika.  Automatyczny ekspres do zabudowy BOSCH TCC 78K751 o pojemności pojemnika na wodę 2,5l, mocy 1700W pozwala na przygotowanie doskonałej kawy. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, między innymi regulację ilości kawy, funkcję spieniania mleka, regulację temperatury kawy czy stopnia zmielenia. Temperatura kawy może być regulowana w 3-stopniowej skali, temperatura gorącej wody w 4-stopniowej, a grubość mielenia kawy w 5-stopniowej. System AromaPro Concept wykorzystuje ruch wirowy wody, aby wydobyć głębię smaku kawy, a AutoValve System odpowiedzialny jest za odpowiednią dystrybucję wody, mleka oraz pary, co zapobiega osadzaniu się kamienia. Innowacyjny system SensoFlow natomiast zapewnia idealną temperaturę wody podczas każdego etapu parzenia. Ceramiczny... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Smeg CM845P
najniższa cena! w sklepie:7799,00 zł
cena w sklepie:7799,00 zł
cena w sklepie:8208,98 zł
W pełni automatyczny ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Ekspres do zabudowy.Linia stylistyczna:... pokaż opis »
W pełni automatyczny ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Ekspres do zabudowy.Linia stylistyczna: COLONIALE.Kolor: kremowy.Wykończenie: przyciski i pokrętła złocone lub mosiężne (na wyposażeniu).Opcja 1 albo 2 filiżanki w tym samym czasie.Funkcja pary: dla Cappuino.Funkcja gorącej wody: dla herbaty lub innych gorących napojów.Funkcja płukania.Opcja kawy mielonej.Wybór intensywności kawy (5 poziomów): Ekstra lekka, Lekka, Średnia, Mocna, Ekstra mocna.Wybór wielkości kawy (3 poziomy): Krótka, Średnia, Długa.Programowalne automatyczne włączanie.Automatyczne odwapnianie.Wybór temperatury kawy (3 poziomy).Wybór grubości mielenia kawy.Automatyczna funkcja oszczędności energii stand-by.Wyświetlacz LCD w języku polskim.System chłodzenia przed przegrzaniem.Pojemnik na ziarna kawy.Oddzielny pojemnik na kawę mieloną.Wyjmowany zbiornik na wodę.Wyjmowany pojemnik na fusy po kawie.Dysza pieniąca do cappuino.Regulowany dozownik kawy (dla wysokiej lub niskiej filiżanki).Oświetlenie (2 źródła światła).Prowadnice teleskopowe.Szerokość:60 cm.Wymiary szer/wys/gł: 595 x 455 x 396 (mm).Pojemność zbiornika na wodę: 1,80 litrów.Pojemność zbiornika na ziarna kawy: 220 g.Ciśnienie: 15 bar.Nominalny pobór mocy: 1,35 kW.Napięcie: 220-240 V.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. W pełni automatyczny ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Ekspres do zabudowy.Linia stylistyczna: COLONIALE.Kolor: kremowy.Wykończenie: przyciski i pokrętła złocone lub mosiężne (na wyposażeniu).Opcja 1 albo 2 filiżanki w tym samym czasie.Funkcja pary: dla Cappuino.Funkcja gorącej wody: dla herbaty lub innych gorących napojów.Funkcja płukania.Opcja kawy mielonej.Wybór intensywności kawy (5 poziomów): Ekstra lekka, Lekka, Średnia, Mocna, Ekstra mocna.Wybór wielkości kawy (3 poziomy): Krótka, Średnia, Długa.Programowalne... w 3 sklepach
7. Miele CVA 5065
Miele CVA 5065
najniższa cena! w sklepie:11199,00 zł
Opis Techniczny: - Wyświetlacz dotykowy- Wskaźnik braku kawy- Regulowana dysza pary - Drzwiczki urządzenia... pokaż opis »
Opis Techniczny: - Wyświetlacz dotykowy- Wskaźnik braku kawy- Regulowana dysza pary - Drzwiczki urządzenia otwierane na lewo (bez możliwości zmiany) - Wyświetlacz dialogowy w języku polskim - Sterowanie sensorowe - Oświetlenie halogenowe nie wymagające serwisowania- Możliwość stałego podłączenia do wody - Programowanie 4 wielkości filiżanek: - espresso, kawa tradycyjna, podwójne espresso, podwójna kawa tradycyjna - Programy automatyczne dla przygotowania cappuino oraz Latte Machiatto - Dysza do wydawania napojów kawowych oraz mleka z możliwością regulacji wysokości (łatwość dopasowania do filiżanek 6,5 cm-14,5 cm)- Możliwość ustawienia własnej porcji kawy (6g-14g) - Indywidualne programowanie ilości wody na filiżankę oraz ilości mleka lub pianki - Możliwość ustawienia temperatury wody do przygotowywania napojów - Możliwość uzyskania gorącego mleka, spienienia mleka oraz gorącej wody - Dodatkowy pojemnik na kawę mieloną - Programowanie do 10 indywidualnych profili użytkownika - Programowanie czasowe (wł./wył.) - Powierzchnia frontu stalowa pokryta powłoką CleanSteel - Automatyczne systemy płukania oraz czyszczenia - Dysza kawy, zaparzacz oraz pojemnik na mleko wyjmowane i łatwe do czyszczeniaWyposażenie: - 2 pompy o wysokiej wydajności (15 bar) służące utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia podczas procesu parzenia kawy - 2 przepływowe ogrzewacze wody dla uzyskania optymalnej temperatury parzenia kawy - Wyjmowany pojemnik na kawę ziarnistą o poj. 500 g - Pojemnik na zużytą kawę (na ok. 15 porcji) - Pojemnik ociekowy z systemem ułatwiającym transport w celu jego opróżnienia - Wyjmowany, łatwy do czyszczenia zaparzacz - Zegar z układem podtrzymywania pamięci w razie braku prądu -Możliwość użycia kawy mielonej Dane techniczne: Ciśnienie pompy: 15 bar Moc: 2300 W Klasa energetyczna: A Napięcie i częstotliwość: 220/240 V, 50/60 Hz Objętość zbiornika na wodę: 2,3 litra Urządzenie... w 2 sklepach
Electrolux EBC54523
najniższa cena! w sklepie:6999,00 zł
cena w sklepie:6999,00 zł
cena w sklepie:6999,00 zł
cena w sklepie:7300,00 zł
EKSPRES DO KAWY EBC 54523AX Jeśli jesteś wielkim amatorem kawy teraz możesz poczuć się jak prawdziwy... pokaż opis »
EKSPRES DO KAWY EBC 54523AX Jeśli jesteś wielkim amatorem kawy teraz możesz poczuć się jak prawdziwy barista i przyrządzić sobie profesjonalną małą czarną. Zapomnij o popularnej rozpuszczalnej! Ekspres Electrolux EBC54523 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. WprowadzenieRynek ekspresów do kawy to wielka, wciąż rozwijająca się gałąź przemysłu. Szczególnie w kraju w ostatnio rośnie zainteresowanie konsumentów w tym obszarze. Jednak stojąc przed wyborem odpowiedniego sprzętu AGD pojawia się bardzo wiele dylematów i znaków zapytania. Jeśli jednak zależy nam na prawdziwej włoskiej espresso powinniśmy zaopatrzyć się w ekspres ciśnieniowy. Dzięki temu, niewielkim kosztem możemy sobie sprawić prawdziwą minikawiarnię we własnym domu. Parametry i funkcjeWażnym elementem jest pojemnik na wodę. Jego rozmiar powinien być dobrany do potrzeb użytkownika. W tym przypadku pojemność wynosi 1.8 litrów. Wybierając ekspres do kawy, zwróćmy uwagę na moc grzałki. Najniższa, to około 1000 W, najwyższa - ponad 1800 W. Im jest większa, tym szybciej parzy się kawa. Wybierając konkretny model ekspresu ciśnieniowego warto spojrzeć na wytwarzane przez niego, którego wartość jest podawana w barach i może wynieść od kilku do kilkunastu. Ciśnienie określa moc, z jaką para wodna napiera na zmieloną kawę. Wysokociśnieniowe ekspresy do kawy potrafią przyrządzić napój, o temperaturze 90 stopni. Rozróżniamy dwa rodzaje ekspresów ciśnieniowych: ręczne i automatyczne. W ekspresie ręcznym zmielone ziarna kawy są wsypywane do sitka, zaś kolba z sitkiem przymocowuje się do samego ekspresu. Następnie, woda pod ciśnieniem przepływa przez zmieloną kawę, a do filiżanki trafia gotowy napój. Ekspresy ręczne pozwalają na jednoczesne przygotowanie od 1 do 2 średniej wielkości filiżanek kawy. Większość tego typu urządzeń ma dyszę, służącą do spieniania mleka. Dzięki temu mamy możliwość sporządzenia... w 4 sklepach
Whirlpool ACE010
najniższa cena! w sklepie:1016,00 zł
cena w sklepie:1016,01 zł
cena w sklepie:1053,39 zł
cena w sklepie:1140,00 zł
cena w sklepie:1370,00 zł
Bardzo łatwy w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Jeżeli cenisz sobie czas, wygodę i fachowość, to Jako... pokaż opis »
Bardzo łatwy w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Jeżeli cenisz sobie czas, wygodę i fachowość, to Jako Autoryzowany Serwis Whirlpool Polar, dostarczymy ekspres, wykonamy podłączenie i zabierzemy stary do utylizacji.Możliwa zapłata przy dostawie. Wystawiamy fakturę lub paragon. Dotyczy: Warszawa i okolice. Półautomatyczny ekspres do kawy o mocy 1000 W, pojemności pojemnika na wodę 1.5 l z dyszą do spieniania mleka. Półautomatyczny ekspres do kawy o mocy 1000 W, pojemności pojemnika na wodę 1.5 l z dyszą do spieniania mleka. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Whirlpool ACE010. WprowadzenieDecyzja o kupnie nowego ekspresu nie należy do łatwych. W tej branży odnajdziesz ich kilka rodzajów, dodatkowo znacząco różnią się ceną. Najistotniejszym jednak pytaniem, na które należy sobie odpowiedzieć, jest w jaki sposób będzie przyrządzana kawa? Jeżeli zależy Tobie na smaku to idealnym rozwiązaniem będzie ekspres ciśnieniowy. Na końcu pozostaje kwestia estetyczna. Aby twój nowy ekspres ładnie prezentował się w kuchni to dobrym pomysłem będzie urządzenie go pod zabudowę. Parametry i funkcjeWażny element ekspresu ciśnieniowego to plastikowy zbiornik na wodę. Powinien być wyjmowany, co ułatwia jego napełnianie i czyszczenie. Pojemność dzbanka wody w tym urządzeniu wynosi 1.5 litrów. Kolejną wartością jest moc urządzenia. Jest to wartość podająca pracę w określonym czasie. Im większa moc, tym ekspres szybciej jest gotowy do pracy i w rezultacie szybciej przygotuje kawę. Moc grzałek w tych urządzeniach wynosi średnio ok. 800 - 1800 W. Część ekspresów wyposażona jest dodatkowo w system grzewczy Thermoblock, który utrzymuje stałą temperaturę parzenia kawy, czym polepsza jej smak. Wysoka moc urządzenia... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Teka CML 45
najniższa cena! w sklepie:4465,92 zł
cena w sklepie:4939,4 zł
cena w sklepie:4939,41 zł
cena w sklepie:4939,42 zł
cena w sklepie:5286,00 zł
Ekspres do kawy o mocy 1350 W, z podwójnym dozownikiem, młynkiem, wyświetlaczem elektronicznym, 3 programami... pokaż opis »
Ekspres do kawy o mocy 1350 W, z podwójnym dozownikiem, młynkiem, wyświetlaczem elektronicznym, 3 programami automatycznymi oraz z regulacją mocy kawy. TEKA CML 45 + + PROMOCJA: zrób zakupy z TEKA za min. 3900 zł i odbierz zestaw garnków! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Ekspres do kawy o mocy 1350 W, z podwójnym dozownikiem, młynkiem, wyświetlaczem elektronicznym, 3 programami automatycznymi oraz z regulacją mocy kawy. TEKA CML 45 + + PROMOCJA: zrób zakupy z TEKA za min. 3900 zł i odbierz zestaw garnków! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Ekspres do kawy o mocy 1350 W, z podwójnym dozownikiem, młynkiem, wyświetlaczem elektronicznym, 3 programami automatycznymi oraz z regulacją mocy kawy. Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując ekspres do zabudowy? Energii na początek dnia na pewno doda Ci filiżanka aromatycznego napoju przyrządzonego za pomocą ekspresu Teka CML 45. WprowadzenieDecyzja o kupnie nowego ekspresu nie należy do łatwych. W tej branży znajduje się ich kilka rodzajów, w dodatku znacząco różnią się ceną. Najistotniejszym jednak pytaniem, na które należy sobie odpowiedzieć, jest w jaki sposób będzie przyrządzana kawa? Jeśli cenisz sobie smak kawy to idealnym rozwiązaniem będzie ekspres ciśnieniowy. Na końcu pozostaje kwestia estetyczna. Aby twój nowy ekspres ładnie wpasował się w kuchnię to dobrym pomysłem będzie urządzenie go pod zabudowę. Parametry i funkcjeWażny element ekspresu ciśnieniowego to plastikowy zbiornik na wodę. Powinien być wyjmowany, co ułatwia jego napełnianie i czyszczenie. 1.8 litrów wody, jaka mieści się w tym ekspresie z pewnością wystarczy do zaparzenia kawy dla kilkuosobowej rodzinyTwoich bliskich}. Kolejną wartością jest moc urządzenia. Jest to wartość podająca pracę w danym czasie.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

80kobiet Ruta Gedmintas
phlyndoludol dentist exhibited me all around his company.It seemed to be evening, and also the office received closed.He seemed to be so enthusiastic which i could seldom follow combined.He exhibited... opinia dodana 2015-03-03 03:46:09
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Witam !\r\nPiszę tu na fourm ponieważ potrzebuje waszej pomocy !\r\nProszę Was tylko o jeden głos dziennie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2014