Ranking ekspresy do kawy do zabudowy wrzesień 2016

Ranking najlepsze ekspresy do kawy do zabudowy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2016-09-25

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Siemens CT636LES1
najniższa cena! w sklepie:4768,01 zł
cena w sklepie:4998,00 zł
cena w sklepie:5199,00 zł
cena w sklepie:5499,00 zł
cena w sklepie:5499,00 zł
Ekspres do zabudowy z funkcją oneTouch - pełnia radości z przygotowania i picia kawy Intelligent Heater... pokaż opis »
Ekspres do zabudowy z funkcją oneTouch - pełnia radości z przygotowania i picia kawy Intelligent Heater inside: system sensoFlow gwarantuje idealne espresso dzięki stałej temperaturze parzenia aromaDouble Shot: mocna kawa bez gorzkiego posmaku dzięki dwóm, niezależnym procesom mielenia i parzenia; 19 bar coffeeSensor System: inteligentny młynek dostosowuje się do każdego rodzaju ziaren kawy i zawsze mieli ich idealną ilość Cappuino: Każda kawa lub napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - nawet dwie filiżanki równocześnie wyrzut pary: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia Cechy produktu: Przełomowa technologia sensoFlow system, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy aromaPressure System: idealne ciśnienie dla wydobycia optymalnego aromatu Funkcja OneTouch dla Ristretto, espresso, Espresso Mahiato, kawy, cappuino, latte mahiato, biała kawa Funkcja aromaDoubleShot dla wydobycia bardziej intensywnego aromatu kawy Regulacja temperatury- kawy: 3-stopniowa- wody: 4-stopniowa Wbudowany filtr wody filtr Brita Intenza: poprawia smak kawy i wydłuża żywotność urządzenia Wyświetlacz TFT z interaktywnym menu Zapamiętaj 8 swoich ulubionych kaw wraz ze swoim imieniem, masz możliwość ustawienia proporcji mleka i espresso, ekspres przygotuje kawę idealnie Twoją za każdym razem. Dystrybutor kawy i dysza spieniająca mleko z regulacją wysokości: odpowiednie nawet do szklanek o wys.15cm do latte mahiatto Cappuino: Przygotuj dwie filiżanki równocześnie dla wszystkich kaw oraz napojów na bazie kawy i mleka Wyjmowany pojemnik na wodę 2.4 l Ostrzeżenie przed niskim poziomem kawy lub wody w pojemniku Możliwość pobierania mleka z pojemnika, załączonego w zestawie, lub pobieranie bezpośrednio np.: z kartonu mleka Skrócona instrukcja obsługi łatwo dostępna w schowku silentCeram Drive... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
2. Whirlpool Ace102
Whirlpool Ace102
najniższa cena! w sklepie:4620,00 zł
Ten wspaniały ekspres jest po to by służyć Ci najlepsza kawę Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy?... pokaż opis »
Ten wspaniały ekspres jest po to by służyć Ci najlepsza kawę Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując ekspres do zabudowy? Zapomnij o popularnej rozpuszczalnej! Ekspres Whirlpool Ace102 pozwala Ci cieszyć się smakiem prawdziwej kawy na co dzień. WprowadzenieNiektórzy ludzie bez kawy nie wyobrażają sobie dnia, a za dobrą małą czarną byliby zdolni do poświęceń. Recept na kawę na pewno znajdzie się wiele, i w sumie ilu amatorów tyle pomysłów. Nie brakuje jednak profesjonalistów zapewniających, że aby zrobić aromatyczną kawę wymagany jest odpowiedni ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego przygotowania idealnego esspresso potrzebna jest wybrana mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Jednakże dzisiaj to wszystko może Ci zapewnić wybrane urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy czas w ekspresie straci swój aromat, a woda może nie nadawać się do picia. Ważnym parametrem jest moc grzałki. Zachodzi tu prosta zależność: im większa moc, tym sprawniej} przebiega proces parzenia kawy. Dodatkowo w domowych ekspresach wysokociśnieniowych stosuje się dwie różne metody podgrzewania wody. Jedną z nich jest Thermoblock, czyli ogrzewacz przepływowy. W niewielkich ekspresach skuteczniej utrzymuje stałą temperaturę parzenia kawy, co z kolei ma wpływ na aromat naparu. Pozostałe ekspresy wykorzystują boiler, gdzie magazynowany jest zapas gorącej wody. Boilery są zazwyczaj dość małe i przez to mniej stabilne temperaturowo niż Thermoblocki. Za to ich zaletą jest dostarczenie mocnego strumienia pary do spieniania mleka. Wybierając konkretny model ekspresu ciśnieniowego należy spojrzeć na wytwarzane przez niego, którego... w 1 sklepie
Bosch CTL636ES1
najniższa cena! w sklepie:4867,01 zł
cena w sklepie:4999,00 zł
cena w sklepie:5435,06 zł
cena w sklepie:5919,38 zł
cena w sklepie:5999,00 zł
Z zewnątrz - dość minimalistyczny, ale wewnątrz - prawdziwy siłacz. Dzięki ciśnieniu 19 bar, ten ekspres... pokaż opis »
Z zewnątrz - dość minimalistyczny, ale wewnątrz - prawdziwy siłacz. Dzięki ciśnieniu 19 bar, ten ekspres przygotuje wyjątkowo pyszną kawę, za każdym razem. Automatyczne funkcje czyszczące wykonają pracę za Was - abyście mogli bez przeszkód cieszyć się przerwą na ulubioną kawę. EKRAN TFT Na ekranie TFT wyświetlane są informacje, ile porcji kawy można jeszcze będzie przygotować do następnej wymiany filtra lub czyszczenia albo przeprowadzenia programu odkamieniania. Aparat ma zainstalowany system wczesnego ostrzegania o prawie pustych pojemnikach na kawę ziarnistą i wodę. Na wyświetlaczu dostępnych jest kilka wersji językowych. WYJĄTKOWA ÓSEMKA Zaprogramuj i nazwij 8 ulubionych napojów. To jest sposób na przygotowanie swojej kawy według indywidualnych preferencji, aby móc otrzymywać ją bardzo szybko w przyszłości. Rozkoszuj się ulubionym smakiem każdego dnia! WYJĄTKOWA ŁATWA KONSERWACJA Całkowicie automatyczny system płukania parą systemu mleka, uruchamia się po każdej przygotowanej porcji kawy. Za każdym włączeniem i wyłączeniem aparatu, uruchamia się szybki program całkowitego płukania. W pełni automatyczny system odkamieniania. Pojemniki na mleko, wodę i kawę są ukryte, ale łatwo dostępne, wyjmowane i można je myć w zmywarce. Ekspres do zabudowy z funkcją OneTouch - oferuje duży wybór napojów oraz najwyższy standard Intelligent Heater inside: perfekcyjna temperatura zaparzania i pełny aromat z SensoFlow System Cappuino: Każda kawa lub napój na bazie kawy i mleka przygotowywany po przyciśnięciu panela sterującego - nawet dwie filiżanki równocześnie MyCoffee: Zapamiętaj 8 swoich ulubionych kaw i napojów ze wszystkimi parametrami pod indywidualnym imieniem AromaDouble Shot: intensywny smak kawy z mniejszą goryczką dzięki podwójnemu procesowi mielenia i parzenia wyrzut pary: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Miele CVA6401
najniższa cena! w sklepie:10849,00 zł
Ekspres ciśnieniowy przeznaczony do zabudowy, ze sterowaniem dotykowym, wyświetlaczem DirectSensor,... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy przeznaczony do zabudowy, ze sterowaniem dotykowym, wyświetlaczem DirectSensor, młynkiem do mielenia oraz z funkcją Standby. Poradzimy Ci jak dobrać odpowiedni rodzaj i model ekspresu, który zaparzy kawę jaką lubisz. Wyjaśnimy co oznaczają poszczególne parametry oraz w jaki sposób wpływają na jakość przyrządzanej kawy. Sprawdź czy model Miele CVA6401 spełni Twoje oczekiwania. Zobacz czy będzie pasował do twoich mebli kuchennych. WprowadzenieNie ma wątpliwości, iż najlepszym pomysłem na dobrą filiżankę kawy jest zakupienie odpowiedniego ekspresu. Nie jest to jednak łatwe, bo obecnie w branży możemy znaleźć kilka rodzajów urządzeń AGD. Najprostsze z nich to kafeterki z aluminium, które ustawiamy na kuchence gazowej, bądź elektrycznej tak samo jak czajnik na wodę. Bardziej zaawansowany jest ekspres przelewowy, natomiast za najlepszy uważany, jest ekspres ciśnieniowy. Zanim jednak dokonasz wyboru wśród tych urządzeń, pomyśl jakie masz wymagania odnośnie sprzętu, oraz ile gotówki chcesz przeznaczyć na jego zakup, a także w jaki sposób chcesz parzyć kawę. Parametry i funkcjeJednym z pierwszych cech takiego urządzenia jest pojemność zbiorników wody i kawy. Należy się zdecydować, w jakich ilościach oraz przez ile osób spożywana będzie kawa i dobrać ekspres z odpowiednią wielkością pojemników. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr gwarantuje odpowiednie rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, pachnącego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. Rozróżniamy dwa typy ekspresów ciśnieniowych: ręczne i automatyczne. W... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Siemens CT636LEW1
najniższa cena! w sklepie:4999,00 zł
cena w sklepie:5174,00 zł
cena w sklepie:8199,00 zł
Z zewnątrz - dość minimalistyczny, ale wewnątrz - prawdziwy siłacz. Dzięki ciśnieniu 19 bar, ten ekspres... pokaż opis »
Z zewnątrz - dość minimalistyczny, ale wewnątrz - prawdziwy siłacz. Dzięki ciśnieniu 19 bar, ten ekspres przygotuje wyjątkowo pyszną kawę, za każdym razem. Automatyczne funkcje czyszczące wykonają pracę za Was - abyście mogli bez przeszkód cieszyć się przerwą na ulubioną kawę. EKRAN TFT Na ekranie TFT wyświetlane są informacje, ile porcji kawy można jeszcze będzie przygotować do następnej wymiany filtra lub czyszczenia albo przeprowadzenia programu odkamieniania. Aparat ma zainstalowany system wczesnego ostrzegania o prawie pustych pojemnikach na kawę ziarnistą i wodę. Na wyświetlaczu dostępnych jest kilka wersji językowych. WYJĄTKOWA ÓSEMKA Zaprogramuj i nazwij 8 ulubionych napojów. To jest sposób na przygotowanie swojej kawy według indywidualnych preferencji, aby móc otrzymywać ją bardzo szybko w przyszłości. Rozkoszuj się ulubionym smakiem każdego dnia! WYJĄTKOWA ŁATWA KONSERWACJA Całkowicie automatyczny system płukania parą systemu mleka, uruchamia się po każdej przygotowanej porcji kawy. Za każdym włączeniem i wyłączeniem aparatu, uruchamia się szybki program całkowitego płukania. W pełni automatyczny system odkamieniania. Pojemniki na mleko, wodę i kawę są ukryte, ale łatwo dostępne, wyjmowane i można je myć w zmywarce. Ekspresy do kawy marki Siemens wydobywają to, co najlepsze z każdego ziarna, niezależnie od tego, czy jest jeszcze w całości, czy też zostało już zmielone. Przecież kawa to nie tylko napój - to przyjemność. Ekspres do zabudowy z funkcją oneTouch - pełnia radości z przygotowania i picia kawy. Intelligent Heater inside: system sensoFlow gwarantuje idealne espresso dzięki stałej temperaturze parzenia aromaDouble Shot: mocna kawa bez gorzkiego posmaku dzięki dwóm, niezależnym procesom mielenia i parzenia; 19 bar coffeeSensor System: inteligentny młynek dostosowuje się do każdego rodzaju ziaren kawy i zawsze mieli ich idealną ilość Cappuino: Każda kawa... w 3 sklepach
6. Whirlpool ACE010
Whirlpool ACE010
najniższa cena! w sklepie:1122,00 zł
cena w sklepie:1370,00 zł
Bardzo łatwy w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno... pokaż opis »
Bardzo łatwy w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Whirlpool ACE010. WprowadzenieNiektórzy ludzie bez kawy nie wyobrażają sobie dnia, a za dobrą aromatyczną czarną byliby zdolni do poświęceń. Przepisów na kawę na pewno znajdzie się wiele, i w sumie ilu kawoszy tyle pomysłów. Nie brakuje jednak profesjonalistów zapewniających, że aby zaparzyć aromatyczną kawę konieczny jest odpowiedni ekspres ciśnieniowy. Ponadto do prawidłowego zrobienia perfekcyjnego esspresso potrzebna jest wybrana mieszanka kaw, idealne zmielenie i ręka człowieka. Dzisiaj jednak to wszystko może Ci zagwarantować wybrane urządzenie AGD. Parametry i funkcjeJednym z najważniejszym parametrów jest pojemność zbiornika wody w ekspresie. Im większy pojemnik na wodę i kawę, tym rzadziej należy uzupełniać zbiorniki. Ma to jednak swoje wady - kawa pozostawiona dłuższy czas w ekspresie straci swój aromat, a woda może być gorszej jakości. Pojemność dzbanka wody w tym urządzeniu wynosi 1.5 litrów. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Urządzenie jest zasilane mocą 1000 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr gwarantuje prawidłowe rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, pachnącego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. Wyróżniamy dwa typy ekspresów ciśnieniowych: ręczne i automatyczne. W ekspresie ręcznym zmielona kawa jest wsypywana do sitka, zaś kolba z sitkiem powinna zostać przymocowana... w 2 sklepach
Electrolux EBC54524
najniższa cena! w sklepie:5717,00 zł
cena w sklepie:5720,01 zł
cena w sklepie:5720,01 zł
cena w sklepie:6124,99 zł
Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w... pokaż opis »
Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Electrolux EBC54524. WprowadzenieZanim kupisz ekspres ciśnieniowy powinieneś zadecydować o typie tego urządzenia. Jeżeli na co dzień wypijasz więcej niż 2 kubki kawy, a do tego lubisz częstować nią swoich gości znajdź profesjonalny ekspres do zabudowy. Poniżej znajdziesz idealny model do sporządzenia napoju dla większej liczby osób. Dzięki niemu cały proces parzenia kawy przebiega praktycznie bez Twojego udziału. Teraz możesz cieszyć się rozmową i towarzystwem ze swoimi gośćmi, oszczędzając czas na parzeniu kawy własnoręcznie. Parametry i funkcjePierwszym istotnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę jest pojemność danego ekspresu. Zwróć uwagę, na to czy taki pojemnik można łatwo wyciągnąć z ekspresu i umyć. Istotna jest moc urządzenia. Im więcej watów, tym szybciej się ono nagrzewa. Najpopularniejsze są ekspresy automatyczne - między 1300 a 1700 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr zapewnia całkowite rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, aromatycznego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. Amatorzy kawy z mlekiem powinni zwrócić uwagę na modele wyposażone w zautomatyzowane systemy pobierania i spieniania mleka. Dzięki niemu przygotowanie cappuccino czy latte macchiato odbywa się za pomocą jednego przycisku, jak w przypadku espresso. Ekspres automatyczny sam pobiera, spienia i nalewa mleko do filiżanki. W najnowocześniejszych modelach można także zaprogramować proporcje mleka i kawy, dzięki czemu cappuccino będzie dokładnie takie jakie... w 4 sklepach
AEG PE 4542-M
najniższa cena! w sklepie:4299,00 zł
cena w sklepie:4799,00 zł
cena w sklepie:4799,00 zł
cena w sklepie:5299,00 zł
Ekspres ciśnieniowy o szerokości 59.4 cm, mocy 1350 W, pojemności zbiornika na wodę 1.8 l, z elektronicznym... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy o szerokości 59.4 cm, mocy 1350 W, pojemności zbiornika na wodę 1.8 l, z elektronicznym sterowaniem. Model ten posiada możliwość ustawienia różnych mocy kawy, dzięki czemu można idealnie dopasować smak do własnych upodobań. Ekspres AEG pozwala spieniać mleko, programować czas włączenia i wyłączenia urządzenia oraz regulować stopień zmielenia kawy. Urządzenie wyposażone zostało w podwójny dozownik, wyjmowany zbiornik na wodę oraz 2 podgrzewacze. Ekspres do kawy o mocy 1350 W, pojemności pojemnika na wodę 1.8l, z elektrycznym sterowaniem oraz funkcją Autostart. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym AEG PE 4542-M. WprowadzenieNie ma wątpliwości, iż najlepszym rozwiązaniem na dobrą filiżankę kawy jest zakupienie odpowiedniego ekspresu. Nie jest to jednak proste, bo na rynku możemy wyszukać kilka typów urządzeń AGD. Najprostsze z nich to aluminiowe kafeterki, które ustawiamy na kuchence gazowej, bądź elektrycznej tak samo jak czajnik na wodę. Bardziej zaawansowany jest ekspres przelewowy, natomiast za najlepszy uważany, jest ekspres ciśnieniowy. Zanim jednak wybierzesz ekspres do kawy, pomyśl jakie masz wymagania odnośnie sprzętu, oraz ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na jego zakup, a także w jaki sposób będziesz parzyć kawę. Parametry i funkcjeJednym z pierwszych cech takiego urządzenia jest pojemność zbiorników wody i kawy. Należy się zdecydować, w jakich ilościach oraz przez ile osób spożywana będzie kawa i dobrać ekspres z odpowiednią wielkością pojemników. Kolejną wartością jest moc urządzenia. Jest to wartość określająca pracę w ustalonym czasie. Im większa moc, tym ekspres szybciej jest gotowy do pracy i w rezultacie szybciej zaparzy kawę. Moc grzałek w tych urządzeniach... w 4 sklepach
9. Smeg SCM845P-9
Smeg SCM845P-9
najniższa cena! w sklepie:8209,00 zł
cena w sklepie:8209,00 zł
Ekspres ciśnieniowy CM845P-9 marki Smeg, w kolorze kremowym, przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy CM845P-9 marki Smeg, w kolorze kremowym, przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm, mocy 1350 W oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest elektronicznie, wyposażone zostało w wielojęzyczny wyświetlacz LCD, podwójny dozownik, dyszę do spieniania mleka oraz w możliwość wyboru języka obsługi. Moc, temperaturę oraz ilość kawy w tym modelu można regulować w zależności od swoich upodobań. Ekspres SMEG CM845P-9 Ekspres ciśnieniowy CM845P-9 marki Smeg, w kolorze kremowym, przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm, mocy 1350 W oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest elektronicznie, wyposażone zostało w wielojęzyczny wyświetlacz LCD, podwójny dozownik, dyszę do spieniania mleka oraz w możliwość wyboru języka obsługi. Moc, temperaturę oraz ilość kawy w tym modelu można regulować w zależności od swoich upodobań. Ekspres ciśnieniowy CM845P-9 marki Smeg, w kolorze kremowym, przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm, mocy 1350 W oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest elektronicznie, wyposażone zostało w wielojęzyczny wyświetlacz LCD, podwójny dozownik, dyszę do spieniania mleka oraz w możliwość wyboru języka obsługi. Moc, temperaturę oraz ilość kawy w tym modelu można regulować w zależności od swoich upodobań. Ekspres SMEG CM845P-9 Ekspres ciśnieniowy CM845P-9 marki Smeg, w kolorze kremowym, przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm, mocy 1350 W oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest elektronicznie, wyposażone zostało w wielojęzyczny wyświetlacz LCD, podwójny dozownik, dyszę do spieniania mleka oraz w możliwość wyboru języka obsługi. Moc, temperaturę oraz ilość kawy w tym modelu można regulować w zależności od swoich upodobań. Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując... w 2 sklepach
10. Smeg SCMSC45B
Smeg SCMSC45B
najniższa cena! w sklepie:7856,00 zł
cena w sklepie:8209,00 zł
Smeg CMSC45 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy do zabudowy. Posiada funkcjonalny wyświetlacz. Podwójny... pokaż opis »
Smeg CMSC45 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy do zabudowy. Posiada funkcjonalny wyświetlacz. Podwójny dozownik umożliwia zaparzanie dwóch kaw jednocześnie. Możliwe jest regulowanie intensywności kawy. Za pomocą ekspresu można zaparzyć też herbatę, umożliwia to funkcja gorącej wody. Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja automatycznego czyszczenia ekspresu, pozwala to na utrzymanie higieny parzenia. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat. Ekspres SMEG Linea CMSC 45 B Smeg CMSC45 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy do zabudowy. Posiada funkcjonalny wyświetlacz. Podwójny dozownik umożliwia zaparzanie dwóch kaw jednocześnie. Możliwe jest regulowanie intensywności kawy. Za pomocą ekspresu można zaparzyć też herbatę, umożliwia to funkcja gorącej wody. Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja automatycznego czyszczenia ekspresu, pozwala to na utrzymanie higieny parzenia. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat. Smeg CMSC45 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy do zabudowy. Posiada funkcjonalny wyświetlacz. Podwójny dozownik umożliwia zaparzanie dwóch kaw jednocześnie. Możliwe jest regulowanie intensywności kawy. Za pomocą ekspresu można zaparzyć też herbatę, umożliwia to funkcja gorącej wody. Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja automatycznego czyszczenia ekspresu, pozwala to na utrzymanie higieny parzenia. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat. Ekspres SMEG Linea CMSC 45 B Smeg CMSC45 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy do zabudowy. Posiada funkcjonalny wyświetlacz. Podwójny dozownik umożliwia zaparzanie dwóch kaw jednocześnie. Możliwe jest regulowanie intensywności kawy. Za pomocą ekspresu można zaparzyć też herbatę, umożliwia to funkcja gorącej wody. Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja automatycznego czyszczenia ekspresu, pozwala to na utrzymanie higieny parzenia. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat. Jeśli jesteś wielkim amatorem kawy teraz możesz poczuć... w 2 sklepach

Ostatnio komentowane:

prasa On, ona i on – biseksualizm
katarzyna2464 A troje ma wielką wartość. Odkrylam to po przeczytaniu książki Sergea Chaumiera do której przeczytania gorąco was zachecam. opinia dodana 2016-09-23 16:23:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Berek - Szczygielski Marcin
Kupiłam tę książkę jako pierwszą \"branżową\" \r\nNie żałuje bo naprawdę super się czyta !...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016