Ranking ekspresy do kawy do zabudowy marzec 2015

Ranking najlepsze ekspresy do kawy do zabudowy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-03-31

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Siemens TK76K573
najniższa cena! w sklepie:4459,00 zł
cena w sklepie:4494,00 zł
cena w sklepie:4636,00 zł
cena w sklepie:4893,56 zł
cena w sklepie:5037,8 zł
Automatyczny ekspres ciśnieniowy Surpresso TK76K573, SIEMENS. Zredukowany do min. czas oczekiwania: najszybsza... pokaż opis »
Automatyczny ekspres ciśnieniowy Surpresso TK76K573, SIEMENS. Zredukowany do min. czas oczekiwania: najszybsza pierwsza filiżanka! Przełomowa technologia Senso flow system, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy Wyjątkowo cichy, wysokiej jakości młynek ceramiczny silent ceramDrive Funkcja wstępnego zaparzania Single Portion Cleaning - automatyczne czyszczenie po każdorazowym parzeniu kawy Funkcja AromaDoubleShot dla wydobycia bardziej intensywnego aromatu kawy Regulacja ilości kawy: 8-9-10 g Funkcja zapisu Twojej ulubionej kawy "My Coffe" Funkcja One Touch: wybór kawy za jednym dotknięciem Regulacja wysokości dystrybutora kawy oraz końcówki spieniającej mleko (max 150 mm) idealna do wysokich szklanek na latte mahiato Podświetlany otwór wylotowy dystrybutora Wyjmowany pojemnik na wodę 2.5 l Pojemnik na kawę ziarnistą (400 g) Regulacja temperatury kawy (3 stopnie), gorącej wody (4 stopnie), regulacja rozdrobnienia kawy (4 stopnie) Informacja na wyświetlaczu o konieczności czyszczenia lub odkamieniania Ostrzeżenie przed niskim poziomem kawy czy wody w pojemniku Wyjmowana jednostka zaparzania Wysokiej jakości wyświetlacz LCD Wyjmowany pojemnik na skropliny i resztki kawy Możliwość parzenia 1 lub 2 filiżanek kawy w jednym procesie parzenia System automatycznego płukania przy każdorazowym włączeniu/wyłączeniu urządzenia System automatycznego odkamieniania i czyszczenia Automatyczne wysuwanie i chowanie ekspresu po wciśnięciu jednego przycisku 2 pojemniki do kawy: ziarnistej i mielonej Automatyczny ekspres ciśnieniowy Surpresso TK76K573, SIEMENS. Zredukowany do min. czas oczekiwania: najszybsza pierwsza filiżanka! Przełomowa technologia Senso flow system, która dba o odpowiednią temperaturę parzonej kawy Wyjątkowo cichy, wysokiej jakości młynek ceramiczny silent ceramDrive Funkcja wstępnego zaparzania Single Portion Cleaning - automatyczne czyszczenie po każdorazowym... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Bosch TCC78K751
najniższa cena! w sklepie:4565,00 zł
cena w sklepie:4565,00 zł
cena w sklepie:4565,00 zł
cena w sklepie:4565,00 zł
cena w sklepie:4804,00 zł
Automatyczny ekspres do zabudowy BOSCH TCC 78K751 o pojemności pojemnika na wodę 2,5l, mocy 1700W pozwala... pokaż opis »
Automatyczny ekspres do zabudowy BOSCH TCC 78K751 o pojemności pojemnika na wodę 2,5l, mocy 1700W pozwala na przygotowanie doskonałej kawy. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, między innymi regulację ilości kawy, funkcję spieniania mleka, regulację temperatury kawy czy stopnia zmielenia. Temperatura kawy może być regulowana w 3-stopniowej skali, temperatura gorącej wody w 4-stopniowej, a grubość mielenia kawy w 5-stopniowej. System AromaPro Concept wykorzystuje ruch wirowy wody, aby wydobyć głębię smaku kawy, a AutoValve System odpowiedzialny jest za odpowiednią dystrybucję wody, mleka oraz pary, co zapobiega osadzaniu się kamienia. Innowacyjny system SensoFlow natomiast zapewnia idealną temperaturę wody podczas każdego etapu parzenia. Ceramiczny młynek jest wyjątkowo cichy i zarazem skuteczny. Dodatkową zaletą jest wyjątkowo łatwe utrzymanie w czystości – system spieniania mleka jest czyszczony dzięki jednemu naciśnięciu, a przewody są płukane po każdym użyciu. Każda filiżanka kawy zaparzona w ekspresie BOSCH TCC 78K751 smakuje doskonale, a łatwa obsługa i nowoczesny design zadowolą każdego użytkownika.  Automatyczny ekspres do zabudowy BOSCH TCC 78K751 o pojemności pojemnika na wodę 2,5l, mocy 1700W pozwala na przygotowanie doskonałej kawy. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, między innymi regulację ilości kawy, funkcję spieniania mleka, regulację temperatury kawy czy stopnia zmielenia. Temperatura kawy może być regulowana w 3-stopniowej skali, temperatura gorącej wody w 4-stopniowej, a grubość mielenia kawy w 5-stopniowej. System AromaPro Concept wykorzystuje ruch wirowy wody, aby wydobyć głębię smaku kawy, a AutoValve System odpowiedzialny jest za odpowiednią dystrybucję wody, mleka oraz pary, co zapobiega osadzaniu się kamienia. Innowacyjny system SensoFlow natomiast zapewnia idealną temperaturę wody podczas każdego etapu parzenia. Ceramiczny... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 14 sklepach »
AEG PE 4542-M
najniższa cena! w sklepie:4799,00 zł
cena w sklepie:4799,00 zł
cena w sklepie:5182,3 zł
cena w sklepie:5182,3 zł
cena w sklepie:5190,00 zł
Ekspres ciśnieniowy AEG PE4542-M do zabudowy. Kolor: stal nierdzewna Antifingerprint W pełni automatyczny... pokaż opis »
Ekspres ciśnieniowy AEG PE4542-M do zabudowy. Kolor: stal nierdzewna Antifingerprint W pełni automatyczny ekspres do kawy do zabudowy. Ten przeznaczony do zabudowy ekspres do kawy umożliwia zaparzenie za jednym razem kilku filiżanek doskonałej kawy - godnej profesjonalnego baristy. <>Ustawienie MultiCup pozwala uzyskać od 4 do 6 filiżanek naparu. Dołączony do ekspresu dzbanek termiczny MultiCup umożliwia zachowanie idealnej temperatury kawy do czasu jej podania. Funkcja Coffee Taste - precyzyjna kontrola smaku Dzięki funkcji Coffee Taste ten przeznaczony do zabudowy ekspres do kawy umożliwia precyzyjne ustawienie mocy naparu każdej filiżanki kawy. Kawa zgodnie z upodobaniami - espresso, klasyczna lub duża/b> Dzięki funkcji wyboru ilości kawy możesz wybrać ulubiony rodzaj kawy jednym dotknięciem przycisku. Wolisz espresso, klasyczną czy dużą? Jednoczesne zaparzanie dwóch filiżanek kawy Ten przeznaczony do zabudowy ekspres umożliwia jednoczesne zaparzanie dwóch filiżanek kawy. Zerowe zużycie energii, gdy urządzenie nie pracuje Unikatowa funkcja wyłączania tego wbudowanego ekspresu do kawy całkowicie eliminuje zużycie energii, gdy urządzenie nie pracuje. Antifingerprint Powierzchnia urządzenia pokryta specjalną powłoką , dzięki której na urządzeniu nie pozostają odciski palców, a powierzchnia jest łatwiejsza w czyszczeniu. Ekspres do zabudowy Ustawienie MultiCup - do 6 filiżanek kawy za jednym razem Stal nierdzewna z powłoką Antifingerprint Podświetlenie obszaru wylotu kawy Automatyczne funkcje: espresso, czarna kawa, gorąca woda i para Pojemność młynka do kawy: 200 g Do kawy mielonej Elektroniczne sterowanie dotykowe Funkcja Autostart ojemność zbiornika na wodę: 1.8 l Dwie niezależne grzałki do kawy i gorącej wody Ekspres ciśnieniowy AEG PE4542-M do zabudowy. Kolor: stal nierdzewna Antifingerprint W pełni automatyczny ekspres do kawy do zabudowy. Ten przeznaczony do zabudowy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Electrolux EBC54523
najniższa cena! w sklepie:6999,00 zł
cena w sklepie:6999,00 zł
cena w sklepie:6999,00 zł
cena w sklepie:7300,00 zł
EKSPRES DO KAWY EBC 54523AX Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia.... pokaż opis »
EKSPRES DO KAWY EBC 54523AX Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując ekspres do zabudowy? Energii na początek dnia z pewnością doda Ci filiżanka aromatycznego napoju przyrządzonego za pomocą ekspresu Electrolux EBC54523. WprowadzenieNie ma wątpliwości, iż najlepszym pomysłem na dobrą filiżankę kawy jest zakupienie odpowiedniego ekspresu. Nie jest to jednak proste, bo na rynku możemy znaleźć kilka typów urządzeń AGD. Najprostsze z nich to kafeterki z aluminium, które ustawiamy na kuchence gazowej, bądź elektrycznej tak samo jak czajnik na wodę. Bardziej zaawansowany jest ekspres przelewowy, natomiast za najlepszy uważany, jest ekspres ciśnieniowy. Zanim jednak wybierzesz ekspres do kawy, zastanów się jakie są Twoje potrzeby odnośnie sprzętu, oraz ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na jego zakup, a także w jaki sposób chcesz robić kawę. Parametry i funkcjeJednym z pierwszych cech takiego urządzenia jest pojemność zbiorników wody i kawy. Należy się zdecydować, w jakich ilościach oraz przez ile osób spożywana będzie kawa i dobrać ekspres z odpowiednią wielkością pojemników. 1.8 litrów wody, jaka mieści się w tym ekspresie z pewnością wystarczy do zaparzenia kawy dla kilkuosobowej rodzinyTwoich bliskich}. Wybierając ekspres do kawy, zwróćmy uwagę na moc grzałki. Najniższa, to około 1000 W, najwyższa - ponad 1800 W. Im jest większa, tym szybciej parzy się kawa. Wybierając konkretny model ekspresu ciśnieniowego warto spojrzeć na wytwarzane przez niego, którego wartość jest podawana w barach i może wynieść od kilku do kilkunastu. Ciśnienie określa moc, z jaką para wodna napiera na zmieloną kawę. Wysokociśnieniowe ekspresy do kawy potrafią przyrządzić napój, o temperaturze 90 stopni. Ekspresy ciśnieniowe pod zabudowę to bardzo zaawansowane urządzenia ADG. Posiadają wiele funkcji m.in takich jak: automatyczne płukanie... w 4 sklepach
5. Whirlpool ACE102
Whirlpool ACE102
najniższa cena! w sklepie:4499,00 zł
cena w sklepie:4599,00 zł
EKSPRES DO KAWY ACE 102 IXL Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie... pokaż opis »
EKSPRES DO KAWY ACE 102 IXL Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Whirlpool ACE102. WprowadzenieDecyzja o kupnie nowego ekspresu nie należy do prostych. W tej branży odnajdziesz ich kilka rodzajów, dodatkowo mocno różnią się ceną. Najistotniejszym jednak pytaniem, na które należy sobie odpowiedzieć, jest w jaki sposób będzie przyrządzana kawa? Jeżeli zależy Tobie na smaku to idealnym rozwiązaniem będzie ekspres ciśnieniowy. Na końcu pozostaje kwestia wyglądu. Aby twój nowy ekspres ładnie wpasował się w kuchnię to dobrym pomysłem będzie urządzenie go pod zabudowę. Parametry i funkcjeWażny element ekspresu ciśnieniowego to plastikowy zbiornik na wodę. Powinien być wyjmowany, co ułatwia jego napełnianie i czyszczenie. Pojemność dzbanka wody w tym urządzeniu wynosi 1.8 litrów. Kolejną wartością jest moc urządzenia. Jest to wartość określająca pracę w określonym czasie. Im większa moc, tym ekspres szybciej jest gotowy do pracy i w rezultacie szybciej przygotuje kawę. Moc grzałek w tych urządzeniach wynosi średnio ok. 800 - 1800 W. Część ekspresów ma dodatkowo w system grzewczy Thermoblock, który podtrzymuje stałą temperaturę parzenia kawy, czym poprawia jej aromat. Wysoka moc sprzętu jest gwarancją, że kawa oczyści się ze szkodliwych substancji, a udział kofeiny zmniejszy się. Urządzenie jest zasilane mocą 1350 Watów. Ciśnieniowy system pompowania - to właśnie ten parametr gwarantuje odpowiednie rozpuszczenie składników kawy i uzyskanie oryginalnego, aromatycznego espresso. Urządzenia mogą różnić się mocą: od kilku do kilknastu barów. Najkorzystniejsze warunki rozpuszczania kawy daje ciśnienie 10-15 bar, które jest wykorzystywane w większości najpopularniejszych modeli. Dodatkowo warto zwrócić... w 2 sklepach
6. Smeg CMSC45
Smeg CMSC45
najniższa cena! w sklepie:8208,98 zł
cena w sklepie:8208,98 zł
cena w sklepie:8208,98 zł
cena w sklepie:8209,00 zł
W pełni automatyczny ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Ekspres do zabudowy.Lnia stylistyczna:... pokaż opis »
W pełni automatyczny ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Ekspres do zabudowy.Lnia stylistyczna: LINEA.Wykończenie: szkło/inox z powłoką antyśladową.Opcja 1 albo 2 filiżanki w tym samym czasie.Funkcja pary: dla Cappuino.Funkcja gorącej wody: dla herbaty lub innych gorących napojów.Funkcja płukania.Opcja kawy mielonej.Wybór intensywności kawy (5 poziomów): Ekstra lekka, Lekka, Średnia, Mocna, Ekstra mocna.Wybór wielkości kawy (3 poziomy): Krótka, Średnia, Długa.Programowalne automatyczne włączanie.Automatyczne odwapnianie.Wybór temperatury kawy (3 poziomy).Wybór grubości mielenia kawy.Automatyczna funkcja oszczędności energii stand-by.Wyświetlacz LCD w języku polskim.System chłodzenia przed przegrzaniem.Pojemnik na ziarna kawy.Oddzielny pojemnik na kawę mieloną.Wyjmowany zbiornik na wodę.Wyjmowany pojemnik na fusy po kawie.Dysza pieniąca do cappuino.Regulowany dozownik kawy (dla wysokiej lub niskiej filiżanki).Oświetlenie (2 źródła światła).Prowadnice teleskopowe.szerokość:60 cm.Pojemność zbiornika na wodę: 1,80 litrów.Pojemność zbiornika na ziarna kawy: 220 g.Ciśnienie: 15 bar.Nominalny pobór mocy: 1350 W.Napięcie: 220-240 V.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. SMEG CMSC45B - Ekspres do kawy do zabudowy.Linia LINEA.Ekspres automatyczny.Ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Opcja 1 albo 2 filiżanki kawy w tym samym czasie.Wykończenie: białe szkło + inox (z powłoką antyśladową).Ciśnienie: 15 bar.Szerokość: 60 cm.Wysokość: 45 cm.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. W pełni automatyczny ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Ekspres do zabudowy.Lnia stylistyczna: LINEA.Wykończenie: czarny/ czarne szkło/inox.Opcja 1 albo 2 filiżanki w tym samym czasie.Funkcja pary:... w 2 sklepach
7. Smeg CMS45X
Smeg CMS45X
najniższa cena! w sklepie:8208,98 zł
W pełni automatyczny ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Linia stylistyczna: CLASSIC.Inox z powłoką... pokaż opis »
W pełni automatyczny ekspres do kawy ziarnistej lub mielonej.Linia stylistyczna: CLASSIC.Inox z powłoką antyśladową.Opcja 1 albo 2 filiżanki w tym samym czasie.Funkcja pary: dla Cappuino.Funkcja gorącej wody: dla herbaty lub innych gorących napojów.Funkcja płukania.Opcja kawy mielonej.Wybór intensywności kawy (5 poziomów): Ekstra lekka, Lekka, Średnia, Mocna, Ekstra mocna.Wybór wielkości kawy (3 poziomy): Krótka, Średnia, Długa.Programowalne automatyczne włączanie.Automatyczne odwapnianie.Wybór temperatury kawy (3 poziomy).Wybór grubości mielenia kawy.Automatyczna funkcja oszczędności energii stand-by.Wyświetlacz LCD w języku polskim.Możliwość użycia menu w 11 innych językach: ES, EN, FR, DE, PT, NE, IT, RU, SW, DK, GR.System chłodzenia przed przegrzaniem.WYPOSAŻENIE: pojemnik na ziarna kawy, oddzielny pojemnik na kawę mieloną, wyjmowany zbiornik na wodę, wyjmowany pojemnik na fusy po kawie, dysza pieniąca do cappuino, regulowany dozownik kawy (dla wysokiej lub niskiej filiżanki), 2 światła, prowadnice teleskopowe.Szerokość:60 cm.Pojemność zbiornika na wodę: 1,80 litrów.Pojemność zbiornika na ziarna kawy: 220 g.Ciśnienie: 15 bar.Nominalny pobór mocy: 1,35 kW.Napięcie: 220-240 V.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując ekspres do zabudowy? Energii na początek dnia na pewno doda Ci filiżanka aromatycznego napoju przyrządzonego za pomocą ekspresu Smeg CMS45X. WprowadzenieKto z nas nie preferuje budzącego do życia zapachu porannego espresso lub wyjątkowego kremowego smaku mlecznej kawy podczas rozmowy z rodziną? Domowy ekspres ciśnieniowy daje nam możliwość korzystania z jednego i drugiego. Przy małym nakładzie pracy przygotujemy w nim ulubioną kawę, której niezapomniany smak... w 1 sklepie
8. Whirlpool ACE010
Whirlpool ACE010
najniższa cena! w sklepie:1023,01 zł
cena w sklepie:1053,39 zł
Poradzimy Ci jak dobrać odpowiedni rodzaj i model ekspresu, który zaparzy kawę jaką lubisz. Wyjaśnimy... pokaż opis »
Poradzimy Ci jak dobrać odpowiedni rodzaj i model ekspresu, który zaparzy kawę jaką lubisz. Wyjaśnimy co oznaczają poszczególne parametry oraz w jaki sposób wpływają na jakość przyrządzanej kawy. Sprawdź czy model Whirlpool ACE010 spełni Twoje oczekiwania. Zobacz czy będzie pasował do twoich mebli kuchennych. WprowadzenieKawa o jakiej marzysz musi być pewnie gorąca, aromatyczna i pobudzająca w smaku, a jednocześnie nie za mocna. Taka kawa powinna zapewnić idealny początek każdego dnia. Ten wysublimowany trunek posiada bardzo dużo pozytywnych cech. Mimo iż wypłukuje magnez i potas z organizmu zawiera bardzo dużo przeciwutleniaczy, które jak udowodniono przedłużają nam młodość. Kawa taka dodaje nam energii i zwyczajnie poprawia samopoczucie. Wszyscy smakosze doskonale wiedzą, że parzona domowym sposobem nie zawsze smakuje dobrze. Od czego to zależy? Wpływ może mieć na to woda lub czajnik w jakim ją podgrzewamy, a także jakość i świeżość zmielonych ziaren. Jednak największy wpływ będzie miał sposób jej przyrządzenia. Dobry ekspres do kawy nawet w przypadku gorszej jakości kawy wydobędzie z niej te najbardziej cenne wartości. Parametry i funkcjePodstawowym parametrem takich ekspresów jest pojemność zbiornika na wodę. Od tego wyznacza się ilość osób dla której będziemy przyrządzać kawę. W zależności od tego czy często gościsz u siebie innych smakoszy kawy lub jeśli parzysz kawę głównie dla siebie trzeba odpowiednio dostosować tą wielkość do swoich potrzeb. Urządzenie ma pojemność rzędu 1.5 litrów. Ważnym parametrem jest moc grzałki. Zachodzi tu prosta zależność: im większa moc, tym wydajniej} przebiega proces parzenia kawy. Dodatkowo w domowych ekspresach ciśnieniowych stosuje się dwie różne metody podgrzewania wody. Jedną z nich jest Thermoblock, czyli ogrzewacz przepływowy. W niewielkich ekspresach skuteczniej utrzymuje stałą temperaturę parzenia kawy, co z kolei wpływa... w 2 sklepach
Hotpoint MCK103
najniższa cena! w sklepie:3899,00 zł
cena w sklepie:3899,00 zł
cena w sklepie:3899,00 zł
cena w sklepie:3899,00 zł
cena w sklepie:3899,00 zł
Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA S Ekspres ciśnieniowy marki... pokaż opis »
Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA Ekspres HOTPOINT ARISTON MCK 103 X/HA S Ekspres ciśnieniowy marki Hotpoint-Ariston, przeznaczony do zabudowy, o szerokości 59.5 cm oraz o pojemności zbiornika na wodę 1.8 l. Urządzenie sterowane jest dotykowo, wyposażone zostało w wyświetlacz elektroniczny, podwójny dozownik, możliwość spieniania mleka oraz w funkcję automatycznego usuwania kamienia. Zdecyduj się na wybór ekspresu pod zabudowę, na pewno taki sprzęt idealnie zintegruje się u Ciebie w kuchni z pozostałymi urządzeniami AGD. Odkryj na nowo niesamowity smak twojego ulubionego napoju z ekspresem ciśnieniowym Hotpoint MCK103. WprowadzenieBranża ekspresów do kawy to wielka, wciąż rozwijająca się gałąź przemysłu. Zwłaszcza w kraju w ostatnich latach wzrasta zainteresowanie konsumentów w tej dziedzinie. Jednak stojąc przed wyborem odpowiedniego sprzętu AGD pojawia się bardzo dużo niewiadomych. Jeśli jednak zależy nam na prawdziwej włoskiej espresso powinniśmy zaopatrzyć się w ekspres ciśnieniowy. Dzięki temu, niewielkim kosztem możemy sobie sprawić prawdziwą minikawiarnię we własnym domu. Parametry i funkcjeWażnym elementem jest pojemnik na wodę. Jego rozmiar powinien być dobrany do potrzeb użytkownika. Pojemność dzbanka wody w tym urządzeniu wynosi 1.8 litrów. Wybierając ekspres do kawy, zwróćmy uwagę na moc grzałki. Najniższa, to około 1000 W, najwyższa - ponad 1800 W. Im jest większa, tym szybciej parzy się kawa. Wybierając konkretny model ekspresu ciśnieniowego należy wziąć pod uwagę wytwarzane przez niego ciśnienie, którego wartość jest podawana w barach i może wynieść od kilku do kilkunastu. Ciśnienie określa moc, z jaką para wodna napiera na zmieloną kawę. Wysokociśnieniowe ekspresy do kawy potrafią przyrządzić napój, o temperaturze 90 stopni. Ekspresy ciśnieniowe pod zabudowę to bardzo zaawansowane urządzenia ADG. Posiadają wiele funkcji m.in takich jak: automatyczne... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
10. Smeg CMSC451
Smeg CMSC451
najniższa cena! w sklepie:9758,98 zł
cena w sklepie:9759,00 zł
SMEG CMSC451 - Ekspres do kawy do zabudowy.Wykończenie: szkło, inox.Linia: LINEA.Opcja 1 albo 2 filiżanki... pokaż opis »
SMEG CMSC451 - Ekspres do kawy do zabudowy.Wykończenie: szkło, inox.Linia: LINEA.Opcja 1 albo 2 filiżanki w tym samym czasie.Automatyczna funkcja CAPPUCCINO.Funkcja gorącej wody.Funkcja płukania.Opcja kawy mielonej.Wybór intensywności kawy (5 poziomów): Ekstra lekka, Lekka, Średnia,Mocna, Ekstra mocna.Wybór wielkości kawy (3 poziomy): Krótka, Średnia, Długa.Programowalne automatyczne włączanie.Automatyczne płukanie.Automatyczne odwapnianie.Wybór temperatury kawy (3 poziomy).Wybór grubości mielenia kawy.Automatyczna funkcja oszczędności energii.Wyświetlacz LCD w języku polskim.System chłodzenia przed przegrzaniem.Pojemnik na ziarna kawy.Odzielny pojemnik na kawę mieloną.Wyjmowany zbiornik na wodę.Wyjmowany pojemnik na fusy po kawie.Dysza pieniąca do cappuino.Oświetlenie.Prowadnice teleskopowe.Szerokość:60 cm.Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l.Pojemność zbiornika na ziarna kawy: 220 g.Ciśnienie: 15 bar.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. Każdy poranek zaczynasz od filiżanki kawy? Czas kupić sprzęt do jej parzenia. Na co zwrócić uwagę, kupując ekspres do zabudowy? Energii na początek dnia z pewnością doda Ci filiżanka aromatycznego napoju przyrządzonego za pomocą ekspresu Smeg CMSC451. WprowadzenieZanim zakupisz ekspres ciśnieniowy powinieneś zadecydować o typie tego urządzenia. Jeżeli na co dzień pijesz więcej niż 2 kubki kawy, a do tego lubisz częstować nią swoich bliskich znajdź profesjonalny ekspres do zabudowy. Poniżej znajdziesz idealny model do przygotowania naparu dla większej liczby osób. Dzięki niemu cały proces parzenia kawy przebiega praktycznie bez Twojego udziału. Teraz możesz cieszyć się rozmową i towarzystwem ze swoimi gośćmi, oszczędzając czas na robieniu kawy własnoręcznie. Parametry i funkcjePierwszym ważnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę jest... w 2 sklepach

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Sąsiadeczka
Nikolkaa18 wkurwiajace opinia dodana 2015-03-30 01:24:38
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Witam !\r\nPiszę tu na fourm ponieważ potrzebuje waszej pomocy !\r\nProszę Was tylko o jeden głos dziennie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015