Ranking lodówki luty 2017

Ranking najlepsze lodówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-02-22

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Electrolux EN3201MO
najniższa cena! w sklepie:1259,00 zł
cena w sklepie:1274,00 zł
cena w sklepie:1274,00 zł
cena w sklepie:1369,00 zł
cena w sklepie:1369,00 zł
Lodówka ELECTROLUX EN3201MOW Klasa energetyczna A++: Energooszczędne urządzenie chłodzące o... pokaż opis »
Lodówka ELECTROLUX EN3201MOW Klasa energetyczna A++: Energooszczędne urządzenie chłodzące o doskonałej wydajności. Dzięki klasie energetycznej A++ to urządzenie łączy doskonałą wydajność z bardzo niskim zużyciem energii. Technologia LED: Obejrzyj każdy zakamarek swojej lodówki. Doskonała technologia LED umożliwia łatwe sprawdzenie zawartości chłodziarki. To energooszczędne oświetlenie zapewnia doskonałą widoczność. Szuflada SpacePlus: Miejsce, w którym widać każdy produkt. Gdy zamrażarka jest pełna, może być trudno znaleźć w niej potrzebne produkty. Jednak dzięki szufladzie SpacePlus wystarczy rzut oka, aby zobaczyć, co jest w środku. Sposób na przechowywanie butelek, który zapewnia oszczędność miejsca. Praktyczna półka na butelki zgrabnie mieści się pod szklaną półką, umożliwiając przechowywanie na minimalnej przestrzeni do pięciu butelek z napojami. Energooszczędne urządzenie chłodzące o doskonałej wydajności Dzięki klasie energetycznej A++ to urządzenie łączy doskonałą wydajność z bardzo niskim zużyciem energii. Dzięki najnowszej technologii oszczędzania energii to urządzenie firmy Electrolux uzyskało oznaczenie efektywności energetycznej A++. Urządzenia klasy energetycznej A++ zużywają około 40% mniej energii niż urządzenia klasy A. Wybierz najbardziej energooszczędne rozwiązanie firmy Electrolux i oszczędzaj na kosztach eksploatacji. Sposób na przechowywanie butelek, który zapewnia oszczędność miejsca Praktyczna półka na butelki zgrabnie mieści się pod szklaną półką, umożliwiając przechowywanie na minimalnej przestrzeni do pięciu butelek z napojami. Butelki to jedne z najbardziej niewygodnych opakowań do przechowywania w chłodziarce. Jednak dzięki pomysłowej półce na butelki, umieszczonej zgrabnie pod szklaną półką, można przechowywać do pięciu butelek, wykorzystując zaledwie 10 cm głębokości chłodziarki. Półka jest przystosowana... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Amica FK239.3
najniższa cena! w sklepie:858,38 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:906,00 zł
cena w sklepie:949,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54,5 cm, z szufladą na warzywa i owoce, z systemem automatycznego... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54,5 cm, z szufladą na warzywa i owoce, z systemem automatycznego odszraniania, w klasie energetycznej A+. Utrzymaj świeżość swoich produktów spożywczych z lodówką Amica FK239.3. ParametryPusta lodówka waży 60 kg. Gwarantuje to stabilność oraz sztywność konstrukcji. EksploatacjaFK239.3 to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. W lodówce FK239.3, komora zamrażająca znajduje się w wygodnym miejscu. Dzięki temu mamy swobodny dostęp do zamrożonych produktów. Wewnątrz znajduje się także pojemnik to tworzenia kostek lodu, które idealnie schłodzą napój w ciepłe dni. PodsumowaniePodsumowując, chłodziarka Amica FK239.3 to świetny wybór dla tych użytkowników, którzy potrzebują solidnej, praktycznej i prostej w użytkowaniu lodówki. Wysoka jakość wykonania, przydatne dodatki (jak np. pojemnik do jajek), łatwe w aranżacji wnętrze, pojemne balkoniki drzwiowe powodują, że jej kupno zdaje się być bardzo rozsądnym i perspektywicznym wyborem. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Samsung RB34K6032SS
najniższa cena! w sklepie:2095,00 zł
cena w sklepie:2095,00 zł
cena w sklepie:2095,00 zł
cena w sklepie:2098,00 zł
cena w sklepie:2099,00 zł
Większa wewnątrz, taka sama z zewnątrz Nowa lodówka Samsung ma więcej przestrzeni wewnątrz, ale w Twojej... pokaż opis »
Większa wewnątrz, taka sama z zewnątrz Nowa lodówka Samsung ma więcej przestrzeni wewnątrz, ale w Twojej kuchni zajmuje tyle samo miejsca, co standardowe lodówki. Teraz zmieścisz w niej zakupy na cały tydzień, a wszystkie produkty dasz radę poukładać tak, by były widoczne tuż po otwarciu drzwi urządzenia. Cisza i niezawodność Kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje swoją szybkość do 1 z 7 trybów pracy. Dzięki temu zużywa mniej energii, emituje mniej hałasu i jest bardziej wytrzymały. Zawsze świeże składniki Fresh Zone to specjalna szuflada utrzymująca optymalną temperaturę, idealną do przechowywania mięsa i ryb. Dzięki temu pozostają one świeże na dłużej i utrzymują właściwy im smak i teksturę. Szybkie mrożenie i chłodzenie Kliknij przycisk Power Cool i przestaw swoją lodówkę w tryb szybkiego chłodzenia, zaś przycisk Power Freeze pomoże Ci szybko zamrozić produkty w zamrażarce. Dzięki tym trybom schłodzisz lub zamrozisz swoje produkty najszybciej jak to możliwe. Oświetlenie uchwytu Teraz uchwyt do drzwi lodówki Samsung jest delikatnie oświetlony, dzięki czemu stworzy wyjątkową atmosferę w Twojej kuchni. Równomierne chłodzenie System All-Around Cooling równomiernie chłodzi każdą część lodówki. Zimne powietrze wdmuchiwane jest przez otwory wentylacyjne umieszczone na kilku poziomach w tylnej ściance chłodziarki, dzięki czemu temperatura wewnątrz jest stabilna, a jedzenie pozostaje dłużej świeże. Bez rozmrażania, bez kłopotów Możesz zapomnieć o nużącym rozmrażaniu swojej lodówki. Technologia No Frost zapewnia równomierne chłodzenie, przez co żywność pozostaje świeża, a ścianki zamrażarki: nie; pokrywają się lodem. Dzięki temu oszczędzana jest również energia, a także zwiększa się wytrzymałość systemu chłodzącego. Wykończenie klasy premium Lodówka Samsung z eleganckim i jednocześnie nowoczesnym designem oraz drzwiami w kolorze stali nierdzewnej, pasuje do każdej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Haier A3FE742CMJ
najniższa cena! w sklepie:2999,99 zł
cena w sklepie:2999,99 zł
cena w sklepie:2999,99 zł
Lodówka z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 70 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie.... pokaż opis »
Lodówka z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 70 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 307 l a zamrażarki 129 l. Roczne zużycie energii to 313 kWh. Poznaj lodówkę Haier A3FE742CMJ. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy czas. ParametryWaga pustego urządzenia to 60 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. EksploatacjaLodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich drinków. PodsumowanieLodówka A3FE742CMJ to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Haier A3FE742CMJ to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów. w 3 sklepach
5. Samsung RSH5ZLBG
Samsung RSH5ZLBG
najniższa cena! w sklepie:4530,75 zł
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RSH5ZLBG (wys. 179 cm / czarna / A+) Zachowaj swoją żywność w stanie... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RSH5ZLBG (wys. 179 cm / czarna / A+) Zachowaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną chłodziarką Samsung RSH5ZLBG. ParametryUrządzenie cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Jego wymiary to 178 x 91 cm. Urządzenie jest głębokie na 69 cm. Lodówka waży 101 kg, co gwarantuje jej solidność i stabilność. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji i maksymalna pojemność lodówki, jaką możemy uzyskać to aż 506 l. Roczne zużycie energii oscyluje w granicach 442  kWh. Wysoka klasa energetyczna A+, gwarantuje niskie zużycie energii. Zamrażalnik cechuje się pojemnością do 179 l. EksploatacjaLodówka pracuje wydając dźwięki na poziomie 44 dB. RSH5ZLBG to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Wygodnie ulokowany zamrażalnik, pozwala na szybki i łatwy dostęp do wnętrza komory. To właśnie stamtąd możesz szybko wyjąć zamrożone produkty potrzebne Ci w kuchni. Na wyposażeniu znajduje się także pojemnik do tworzenia lodu. Z jego pomocą szybko przygotujesz kostki lódu do schłodzenia drinków czy napojów. PodsumowanieLodówka RSH5ZLBG to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Samsung RSH5ZLBG to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów. w 1 sklepie
Samsung RB33J3419SS
najniższa cena! w sklepie:2199,99 zł
cena w sklepie:2199,99 zł
cena w sklepie:2199,99 zł
Poznaj lodówkę Samsung RB33J3419SS. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy... pokaż opis »
Poznaj lodówkę Samsung RB33J3419SS. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy czas. EksploatacjaLodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszelkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. W lodówce RB33J3419SS, komora zamrażająca znajduje się w wygodnym miejscu. Dzięki temu mamy swobodny dostęp do zamrożonych produktów. Wewnątrz znajduje się także pojemnik to tworzenia kostek lodu, które idealnie schłodzą napój w ciepłe dni. PodsumowanieSolidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Lodówka Samsung RB33J3419SS, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów. w 3 sklepach
Bosch KGE49AL41
najniższa cena! w sklepie:2699,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
cena w sklepie:2895,00 zł
cena w sklepie:2899,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm i wysokości 201 cm, pojemności całkowitej brutto 422 l, z funkcją... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm i wysokości 201 cm, pojemności całkowitej brutto 422 l, z funkcją supermrożenia i superchłodzenia oraz system LowFrost, oświetleniem LED, w klasa efektywności energetycznej A+++. Lodówka BOSCH KGE 49AL41 Lodówka KGE49AL41 to urządzenie zaprojektowane przez firmę Bosch, które z całą pewnością znajdzie dla siebie miejsce w każdej kuchni. Lodówka Bosch posiada ergonomiczne kształty W x S x G: 201 cm x 70 cm x 65 cm. Posiada wiele funkcji i technologii, które z całą pewnością zadbają o świeżość przechowywanych produktów. Mieści się w klasie energetycznej A+++, dzięki czemu rocznie zużywa 175 kWh. Główne cechy: Alarm optyczny i dźwiękowyZdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu drzwi chłodziarki lub pozostawić je uchylone? Teraz: nie; jest to już problemem - specjalny system poinformuje Cię dźwiękowo i optycznie o konieczności domknięcia drzwi. Automatyczne OdszranianieCzęść chłodnicza urządzenia odszrania się samoczynnie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje. CrisperBoxNie musisz już obawiać się wysuszeni Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm i wysokości 201 cm, pojemności całkowitej brutto 422 l, z funkcją supermrożenia i superchłodzenia oraz system LowFrost, oświetleniem LED, w klasa efektywności energetycznej A+++. Lodówka BOSCH KGE 49AL41 Lodówka KGE49AL41 to urządzenie zaprojektowane przez firmę Bosch, które z całą pewnością znajdzie dla siebie miejsce w każdej kuchni. Lodówka Bosch posiada ergonomiczne kształty W x S x G: 201 cm x 70 cm x 65 cm. Posiada wiele funkcji i technologii, które z całą pewnością zadbają o świeżość przechowywanych produktów. Mieści się w klasie energetycznej A+++, dzięki czemu rocznie zużywa 175 kWh. Główne cechy: Alarm optyczny i dźwiękowyZdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu... w 4 sklepach
Amica FK328.3
najniższa cena! w sklepie:1289,00 zł
cena w sklepie:1299,00 zł
cena w sklepie:1299,00 zł
cena w sklepie:1379,00 zł
cena w sklepie:1399,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 304 l, sterowana mechaniczna,... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 304 l, sterowana mechaniczna, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, powłoką antybakteryjną, w klasie energetycznej A++. Poznaj lodówkę Amica FK328.3XAA. Urządzenie to sprawi, że każda potrawa pozostanie smaczna przez dłuższy czas. ParametryJej wymiary to 185 cm wysokości, 60 cm szerokości. Urządzenie waży 60 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 304 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A++. EksploatacjaLodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój. PodsumowanieSolidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Lodówka Amica FK328.3XAA, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Beko CSA24021
najniższa cena! w sklepie:823,00 zł
cena w sklepie:905,00 zł
cena w sklepie:905,00 zł
cena w sklepie:937,00 zł
cena w sklepie:999,99 zł
Lodówka BEKO CSA 24021 X jest idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz kompaktowej i nowoczesnej lodówki.... pokaż opis »
Lodówka BEKO CSA 24021 X jest idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz kompaktowej i nowoczesnej lodówki. Niewielka wysokość 152 cm pozwoli umieścić lodówkę chociażby pod skośnym dachem, co ułatwia znacznie urządzenie kuchni znajdującej się na poddaszu. Przemyślany układ szuflad i szeroka regulacja wysokości półek pozwala przechować naprawdę dużą ilość żywności. Klasa energetyczna A+ ekologia się opłaca! Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do powiększenia Twojego rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A. Uszczelka antybakteryjna Twoje zdrowie to podstawa Uszczelki w drzwiach zwykle trudno utrzymać w czystości, co czyni z nich doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii. Dzięki dodatkowi substancji antybakteryjnych, uszczelki nie tylko same pozostają wolne od drobnoustrojów, ale tworzą antybakteryjną barierę chroniącą wnętrze chłodziarki przed niepożądanymi mikroorganizmami. Uchwyt na butelki Wszystko ma swoje miejsce Uchwyt na butelki zawieszony obok szklanych półek jest idealnym rozwiązaniem na wykorzystanie przestrzeni pomiędzy dwiema pólkami. Oświetlenie LED Ekologia + estetyka + ekonomia Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne od tradycyjnego i daje naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej ekologicznych działań. Powłoka antybakteryjna Bakteriom powiedz STOP Wewnętrzna powierzchnia komory lodówki oraz jej drzwi są pokryte specjalną powłoką zawierającą związki srebra. Jony srebra uwalniane z powłoki antybakteryjnej przeciwdziałają rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni. Dlatego produkty przechowywane w takiej chłodziarce na długo pozostają świeże.... Lodówka BEKO CSA 24021 X jest idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz kompaktowej i nowoczesnej lodówki.... w 4 sklepach
10. Beko CSA29022
Beko CSA29022
najniższa cena! w sklepie:884,00 zł
cena w sklepie:999,00 zł
Urządzenie:Chłodziarko-zamrażarka,Instalacja:Wolnostojąca,Typ:Z dolnym zamrażalnikiem,Pojemność chłodziarki:175... pokaż opis »
Urządzenie:Chłodziarko-zamrażarka,Instalacja:Wolnostojąca,Typ:Z dolnym zamrażalnikiem,Pojemność chłodziarki:175 l,Pojemność zamrażarki:72 l,Pojemność całkowita:247 l,Sterowanie:Mechaniczne,Wyświetlacz:Nie,Klasa zamrażarki:*/***,Kierunek otwierania drzwi:W prawo,Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi:Tak,Zabezpieczenia:uszczelka antybakteryjna,No Frost:Nie,Zdolność zamrażania:3,5 kg/24h,Czas utrzymania temperatury bez zasilania:18 h,Sposób rozmrażania chłodziarki:Automatyczny,Sposób rozmrażania zamrażalnika:Manualny,Ilość półek chłodziarki:3 szt.
Ilość szuflad chłodziarki pełne/połowa szerokości:1/0 szt.
Ilość balkoników na drzwiach chłodziarki:4 szt.
Ilość półek zamrażarki:0 szt.
Ilość szuflad zamrażarki pełne/połowa szerokości:3/0 szt.
Ilość balkoników na drzwiach zamrażarki:0 szt.
Barek:Nie,Dystrybutor wody:Nie,Komora zero:Nie,Kostkarka:Nie,Oświetlenie wnętrza:Standardowe,Pozostałe wyposażenie:pojemnik na jajka , półka do chłodzenia butelek , pojemnik na kostki lodu,Wymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł):540x1710x600 mm,Wymagana przestrzeń instalacyjna (Szer/Wys/Gł):Nie dotyczy,Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):600x1800x700 mm,Waga urządzenia:53 kg,Waga z opakowaniem:58 kg,Klasa energetyczna:A+,Roczne zużycie energii:257 kWh,Min. napięcie zasilania:220 V,Maks. napięcie zasilania:230 V,Poziom głośności:42 dB,Materiał frontu:stal nierdzewna,Kolor frontu:biały,Strona www produktu:http://www.beko.pl/produkt/273/csa_29022 Urządzenie:Chłodziarko-zamrażarka,Instalacja:Wolnostojąca,Typ:Z dolnym zamrażalnikiem,Pojemność chłodziarki:175 l,Pojemność zamrażarki:72 l,Pojemność całkowita:247 l,Sterowanie:Mechaniczne,Wyświetlacz:Nie,Klasa zamrażarki:*/***,Kierunek otwierania drzwi:W prawo,Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi:Tak,Zabezpieczenia:uszczelka antybakteryjna,No Frost:Nie,Zdolność zamrażania:3,5 kg/24h,Czas utrzymania temperatury bez zasilania:18... w 2 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016