Ranking lodówki luty 2016

Ranking najlepsze lodówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2016-02-09

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Samsung RB31FERNBSA
najniższa cena! w sklepie:2036,99 zł
cena w sklepie:2059,00 zł
cena w sklepie:2099,00 zł
cena w sklepie:2199,00 zł
cena w sklepie:2199,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 304 l, z wymuszoną cyrkulacją... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 304 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, wyświetlaczem LED, w klasie energetycznej A+++. Chłodziarko-zamrażarka, wolnostojąca Samsung RB31 FERNBSA. Kolor: srebrny. Chłodziarko-zamrażarka w klasie efektywności energetycznej A+++. Chłodziarko-zamrażarka NoFrost z nawiewem MultiAirflow to stała i równomierna cyrkulacja powietrza na wszystkich poziomach chłodziarki dla lepszej kondycji produktów. True No Frost Technologia gwarantuje równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, tak aby wyeliminować odkładanie się warstw lodu na ściankach urządzeń. Ponadto dzięki utrzymywaniu równomiernego rozkładu temperatury funkcja True No Frost zmniejsza obciążenie agregatów, zwiększając ich trwałość. Multi AirFlow System obiegu chłodnego powietrza wewnątrz chłodziarki i zamrażarki, który równomiernie rozprowadza powietrze na wszystkich poziomach urządzenia. Niweluje chwilowe zmiany temperatury powstające przy otwieraniu drzwi. Pojemność całkowita netto: 304 l(chłodziarka 206l; zamrażarka 98 l) Zintegrowane uchwyty Oświetlenie LED w chłodziarce Elektroniczna regulacja temperatury, wyświetlacz cyfrowy zewnętrzny klasa energetyczna: A+++, pojemność: 304 l, wysokość: 185 cm, strefa CoolSelect, True No Frost klasa energetyczna: A+++, pojemność: 304 l, wysokość: 185 cm, strefa CoolSelect, True No Frost Odkryj nową lodówkę Samsung RB31FERNBSA. Zachowaj dobry smak i wszystkie właściwości swoich produktów żywnościowych. ParametryJej wymiary to 185 cm wysokości, 59 cm szerokości. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 66 cm. Waga pustego urządzenia to 65 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Bosch KGV33VW31
najniższa cena! w sklepie:1235,00 zł
cena w sklepie:1235,00 zł
cena w sklepie:1269,00 zł
cena w sklepie:1299,00 zł
cena w sklepie:1299,00 zł
Cechy ogólne Typ urządzenia: Lodówko-zamrażarka NO FROST System chłodzenia lodówki: Tak NO FROST System... pokaż opis »
Cechy ogólne Typ urządzenia: Lodówko-zamrażarka NO FROST System chłodzenia lodówki: Tak NO FROST System chłodzenia zamrażalki: Tak Całkowita pojemność netto (l): 286 Klasa energetyczna: A++ Pojemność netto zamrażarki (l): 94 Pojemność netto chłodziarki (l): 194 Dozownik wody: Nie Dozownik lodu: Nie Lodówka Ilość półek: 3 System rozmrażania chłodziarki: Automatyczne Ilość półek na drzwiach: 3 Zamrażarka Liczba szuflad w zamrażarce: 3 Zdolność zamrażania (kg / 24h): 7 Design Inox: Nie Kolor: Biały Inox bez śladów palców: Nie Obustronny montaż drzwi: Tak Wymiary (WxSxG cm): 176 x 60 x 65 Funkcje i bezpieczeństwo Supermrożenie: Tak Superchłodzenie: Tak System antybakteryjny: Nie System ostrzegający o otwartych drzwiach: Nie Szczegóły techniczne Liczba kompresorów: 1 Poziom hałasu (dB): 39 Wysokość: 176 cm Szerokość: 60 cm Głębokość: 65 cm Waga (kg): 83 Lodówka BOSCH KGV 33VW31E Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV33VW31E w klasie energetycznej A++ o całkowitej pojemności netto 286 litrów. Wyposażona jest w 4 półki z bezpiecznego szkła w tym 2 o regulowanej wysokości oraz szufladę CrisperBox w chłodziarce. Zamrażarka posiada 3 szuflady o łącznej pojemności 94 litrów i supermrożenie. Dodatkowym atutem lodówki jest oświetlenie LED. Główne cechy: Automatyczne OdszranianieCzęść chłodnicza urządzenia odszrania się samoczynnie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje. BigBoxBigBox to szuflada o zwiększonej pojemności, która pozwoli na przechowywanie w zamrażarce produktów o dużych gabarytach (np. całego indyka). Więcej miejsca, to większa swoboda dla Ciebie. CrisperBoxNie musisz już obawiać się wysuszenia przechowywanych w lodówce warzyw i owoców. Wystarczy włożyć je do specj Poznaj lodówkę Bosch KGV33VW31. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Samsung RB29FERNDSS
najniższa cena! w sklepie:1495,00 zł
cena w sklepie:1495,00 zł
cena w sklepie:1579,00 zł
cena w sklepie:1599,00 zł
cena w sklepie:1609,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 290 l, z wymuszoną cyrkulacją... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 290 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, systemem No-Frost oraz z wyświetlaczem. Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 290 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, systemem No-Frost oraz z wyświetlaczem. Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 290 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, systemem No-Frost oraz z wyświetlaczem. Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 290 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, systemem No-Frost oraz z wyświetlaczem. Zachowaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną chłodziarką Samsung RB29FERNDSS. ParametryJej wymiary to 175 cm wysokości, 59 cm szerokości. Głębokość tego modelu to 66 cm. Urządzenie waży 56 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 192 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie sprzęt zużywa około 272 kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A+. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 98 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów. EksploatacjaPoziom hałasu lodówki to 39 dB. RB29FERNDSS to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
4. AEG S83520CMX2
AEG S83520CMX2
najniższa cena! w sklepie:2399,00 zł
cena w sklepie:3045,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 312 l, zelektronicznymsterowaniem,technologią... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 312 l, zelektronicznymsterowaniem,technologią No Frost, technologiąProFresh, w klasie energetycznej A++. Profesjonalna technologia ProFresh: Chłodziarko-zamrażarki ProFresh wykorzystują technologię z oddzielnymi układami chłodzącymi. Zapewniają one idealny mikroklimat w chłodziarce do przechowywania świeżej żywności i całkowicie bezszronowe działanie zamrażarki. Więcej Klasa energetyczna A++: o 21% mniejsze zużycie energii niż w przypadku kasy A+: Chłodziarko-zamrażarka klasy A++ pozwoli Ci przechowywać żywność w bardziej efektywny sposób. Zużywa ona o 21% mniej energii niż porównywalne urządzenie klasy A+. Więcej Technologia MultiAir Flow - stabilne warunki przechowywania żywności: Technologia MultiAir Flow zapewnia równomierny przepływ powietrza w chłodziarce w celu stabilizacji temperatury i wilgotności, co zapewnie dłuższą świeżość żywności. Specjalna szuflada do przechowywania mięsa i ryb: Ta chłodziarko-zamrażarka jest wyposażona w oddzielną szufladę, która pozwala dłużej zachować świeżość mięsa i ryb dzięki przechowywaniu ich w niższej temperaturze niż inne produkty. Więcej Oświetl Zabezpiecz swoją żywność z nową chłodziarką AEG S83520CMX2. ParametryUrządzenie waży 60 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. EksploatacjaChłodziarka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ustawiona w aneksie bądź otwartej kuchni. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie... w 2 sklepach
5. AEG S83920CMXF
AEG S83920CMXF
najniższa cena! w sklepie:2699,00 zł
Profesjonalna technologia ProFresh: Chłodziarko-zamrażarki ProFresh wykorzystują technologię z oddzielnymi... pokaż opis »
Profesjonalna technologia ProFresh: Chłodziarko-zamrażarki ProFresh wykorzystują technologię z oddzielnymi układami chłodzącymi. Zapewniają one idealny mikroklimat w chłodziarce do przechowywania świeżej żywności i całkowicie bezszronowe działanie zamrażarki. Więcej Klasa energetyczna A++: o 21% mniejsze zużycie energii niż w przypadku kasy A+: Chłodziarko-zamrażarka klasy A++ pozwoli Ci przechowywać żywność w bardziej efektywny sposób. Zużywa ona o 21% mniej energii niż porównywalne urządzenie klasy A+. Więcej Technologia MultiAir Flow - stabilne warunki przechowywania żywności: Technologia MultiAir Flow zapewnia równomierny przepływ powietrza w chłodziarce w celu stabilizacji temperatury i wilgotności, co zapewnie dłuższą świeżość żywności. Specjalna szuflada do przechowywania mięsa i ryb: Ta chłodziarko-zamrażarka jest wyposażona w oddzielną szufladę, która pozwala dłużej zachować świeżość mięsa i ryb dzięki przechowywaniu ich w niższej temperaturze niż inne produkty. Więcej Jest tu Z lodówką AEG S83920CMXF Twoja żywność pozostanie przez długi czas świeża i apetyczna. ParametryWaga pustego urządzenia to 60 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. EksploatacjaDzięki samodomykającym się drzwiom Twoja żywność pozostanie świeża przez długi czas. Wygodne sterowanie pozwala łatwo kontrolować pracę lodówki. Warto wspomnieć też o niskim poziomie hałasu. Ten tworzony przez lodówkę S83920CMXF plasuje się na niskim poziomie, dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być bardzo uciążliwa, nawet przy aneksach i otwartych kuchniach. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek... w 1 sklepie
Bosch KGV36KL32
najniższa cena! w sklepie:1339,00 zł
cena w sklepie:1339,00 zł
cena w sklepie:1459,00 zł
cena w sklepie:1471,8 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
Parametry ogólne Rodzaj: Dwudrzwiowa Odcień [kolor dokładny]: Inox Kolor główny [przewodni]: Inox Linia:... pokaż opis »
Parametry ogólne Rodzaj: Dwudrzwiowa Odcień [kolor dokładny]: Inox Kolor główny [przewodni]: Inox Linia: Classixx Okres gwarancji: 24 miesiące Wysokość [cm]: 186 Szerokość [cm]: 60 Głębokość [cm]: 65 Waga [kg]: 75 Załączone wyposażenie: -1 x pojemnik na kostki lodu-1 x pojemnik na jajka-Instrukcja-Gwarancja Parametry techniczne Pojemność netto [l]: 309 Pojemność netto chłodziarki [l]: 227 Pojemność netto zamrażalnika [l]: 94 Położenie zamrażalnika: Na dole Klasa energetyczna: A++ Roczne zużycie energii [kWh]: 227 Poziom hałasu [dB]: 39 Zdolność zamrażania [kg/24h]: 7 Zdolność utrzymania temperatury bez zasilania [h]: 23 Ilość półek: 4 Rodzaj półek: Ilość półek z bezpiecznego szkła: 4, w tym 2 o regulowanej wysokości; 3 x EasyAess Shelf Ilość półek na butelki: Chromowany stelaż na butelki Klasa klimatyczna: SN-T Możliwość przełożenia drzwi: Tak Oświetlenie: LED w chłodziarce Wyświetlacz: LED Funkcje Sterowanie: Elektroniczne No Frost: Nie Szybkie zamrażanie: Supermrożenie Inne: -Automatyczne odszranianie w chłodziarce-Zamrażarka LowFrost-BigBox-Kalendarz zamrażania żywności Parametry ogólne Rodzaj: Dwudrzwiowa Odcień [kolor dokładny]: Inox Kolor główny [przewodni]: Inox Linia: Classixx Okres gwarancji: 24 miesiące Wysokość [cm]: 186 Szerokość [cm]: 60 Głębokość [cm]: 65 Waga [kg]: 75 Załączone wyposażenie: -1 x pojemnik na kostki lodu-1 x pojemnik na jajka-Instrukcja-Gwarancja Parametry techniczne Pojemność netto [l]: 309 Pojemność netto chłodziarki [l]: 227 Pojemność netto zamrażalnika [l]: 94 Położenie zamrażalnika: Na dole Klasa energetyczna: A++ Roczne zużycie energii [kWh]: 227 Poziom hałasu [dB]: 39 Zdolność zamrażania [kg/24h]: 7 Zdolność utrzymania temperatury bez zasilania [h]: 23 Ilość półek: 4 Rodzaj półek: Ilość półek z bezpiecznego szkła: 4, w tym 2 o regulowanej wysokości; 3 x EasyAess Shelf Ilość półek na butelki: Chromowany stelaż na butelki... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Bosch KGN36XL32
najniższa cena! w sklepie:1850,01 zł
cena w sklepie:1850,01 zł
cena w sklepie:1959,8 zł
cena w sklepie:2169,00 zł
cena w sklepie:2199,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka, wolnostojąca, Bosch KGN36XL32, linia Classixx. Kolor: drzwi... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka, wolnostojąca, Bosch KGN36XL32, linia Classixx. Kolor: drzwi - inox, boki - inox metalic. Chłodziarko-zamrażarka NoFrost w klasie efektywności energetycznej A++ i szufladą ChillerBox: utrzymuje mięso i ryby do 2 x dłużej świeże. NoFrost Dzięki systemowi NoFrost w zamrażarce, ani na przechowywanych tam produktach nie osadza się lód ani szron, co eliminuje konieczność rozmrażania urządzenia. Wilgoć, która naturalnie gromadzi się w chłodziarko-zamrażarce, jest usuwana za pomocą cyrkulacji powietrza, skraplana i odparowywana. W efekcie żywność przechowywana w zamrażalniku zachowuje dłużej swoje właściwości. Multi AirFlow System obiegu chłodnego powietrza wewnątrz chłodziarki i zamrażarki, który równomiernie rozprowadza powietrze na wszystkich poziomach urządzenia. Niweluje chwilowe zmiany temperatury powstające przy otwieraniu drzwi. Supermrożenie Funkcja nie dopuszczająca do ocieplenia temperatury w zamrażarce po włożeniu świeżej żywności. Zadziała skutecznie uruchomiona co najmniej na 24 godz. przed włożeniem do zamrażarki nowych produktów. Wyłączenie następuje automatycznie (w zależności od modelu). crisperBox Specjalna szuflada crisperBox gwarantuje odpowiednie warunki dla każdego produktu: truskawek, brokułów czy sałaty. W ten sposób żywność zachowuje doskonałą kruchość, świeżość, bogactwo witamin o wiele dłużej. ChillerBox Specjalna strefa o temperaturze obniżonej o 2°C - 3°C. Znajduje się w chłodziarkach NoFrost. Przeznaczona jest dla produktów szczególnie wrażliwych np. ryb i mięsa. Pozwala maksymalnie przedłużyć świeżość delikatnej żywności. Oświetlenie LED Wnętrze chłodziarki oświetlone jest równomiernie i komfortowo dla oczu. Dodatkowo diody LED charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością przy niewielkim zużyciu energii. Klasa efektywności energetycznej: A++ Pojemność całkowita netto 320,0 l (chłodziarka... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
8. Bosch KGN39XI36
Bosch KGN39XI36
najniższa cena! w sklepie:2599,00 zł
cena w sklepie:2599,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm i ztechnologią No Frost, szufladą ChillerBox na mięso i ryby,... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm i ztechnologią No Frost, szufladą ChillerBox na mięso i ryby, pojemnikiem CrisperBox na warzywa i owoce, z systemem MultiAirFlow, sterowanaelektroniczne, w klasie energetycznej A++. Lodówka Bosch KGN39XI36 to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania. ParametryWaga pustego urządzenia to 60 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. EksploatacjaChłodziarka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki temu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ustawiona w aneksie bądź otwartej kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich drinków. PodsumowanieChłodziarka Bosch KGN39XI36, to przykład typowego, dobrze zaprojektowanego i skonstruowanego urządzenia gospodarstwa domowego. Swoją ergonomią i parametrami prezentuje wszystko to, co w przypadku lodówek jest najważniejsze: solidność, dobre parametry chłodzenia i mrożenia oraz pewność w użytkowaniu. w 2 sklepach
Samsung RB31HSR2DSA
najniższa cena! w sklepie:1698,00 zł
cena w sklepie:1699,00 zł
cena w sklepie:1699,99 zł
Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, sterowana... pokaż opis »
Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 230 l a zamrażarki 76 l. Roczne zużycie energii to 280 kWh. Lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A+, sterowana elektronicznie. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 230 l a zamrażarki 76 l. Roczne zużycie energii to 280 kWh. Samsung RB31HSR2DSA. Kolor: srebrny. Chłodziarko - zamrażarka Combi, z zamrażarką na dole, wyposażona w technologię No Frost i Multi Flow, oraz wewnętrzny wyświetlacz. Pojemność całkowita netto 306 l (chłodziarka 230 l; zamrażarki 76 l) Poznaj lodówkę Samsung RB31HSR2DSA. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy czas. ParametryLodówka RB31HSR2DSA cechuje się wymiarami: 185 cm wysokości, na 59 cm szerokości. Głębokość tego modelu to 66 cm. Urządzenie waży 60 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 306 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie lodówka zużywa około 280 kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A. Model RB31HSR2DSA, posiada zdolność zamrażania 12 kg produktów na dobę. EksploatacjaPoziom hałasu lodówki to 39 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni... w 3 sklepach
10. Samsung RL58GPEMH
Samsung RL58GPEMH
najniższa cena! w sklepie:2299,00 zł
cena w sklepie:2299,00 zł
Lodówka Samsung RL58GPEMH to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania.... pokaż opis »
Lodówka Samsung RL58GPEMH to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania. ParametryJej wymiary to 192 cm wysokości, 89 cm szerokości. Jego głębokość wynosi 70 cm. Całość, bez wsadu, waży około 60 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Duża pojemność urządzenia, 258 l, pozwala utrzymać świeżość łatwo psujących się produktów. Rocznie zużywa około 268  kWh. Za sprawa wysokiej klasy energetycznej (A+), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. Lodówka posiada także odrębny zamrażalnik, który ma pojemność 112 l. EksploatacjaSprzęt wydaje dźwięki na poziomie 38 dB. Chłodziarka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ulokowana w aneksie bądź otwartej kuchni. Obustronny montaż drzwi, pozwala na łatwą adaptację sprzętu Twojej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów. PodsumowanieChłodziarka Samsung RL58GPEMH, to przykład typowego, dobrze zaprojektowanego i skonstruowanego urządzenia gospodarstwa domowego. Swoją ergonomią i parametrami prezentuje wszystko to, co w przypadku lodówek jest najważniejsze: solidność, dobre parametry chłodzenia i mrożenia oraz pewność w użytkowaniu. w 2 sklepach

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

news Akademia Zaangażowanego Rodzica 2016 rusza już w kwietniu
budzicz oo super! opinia dodana 2016-02-01 13:27:53
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Annie on my mind - Nancy Garden
Czy ktoś może posiada w wersji elektronicznej?

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016