Ranking lodówki maj 2015

Ranking najlepsze lodówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-05-05

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Samsung RL55VTEBG
najniższa cena! w sklepie:2967,9 zł
cena w sklepie:2967,9 zł
cena w sklepie:2968,00 zł
cena w sklepie:2969,00 zł
cena w sklepie:3040,00 zł
Rodzaj: Dwudrzwiowa; Kolor główny [przewodni]: Czarny; Wysokość [cm]: 200; Położenie zamrażalnika: Na... pokaż opis »
Rodzaj: Dwudrzwiowa; Kolor główny [przewodni]: Czarny; Wysokość [cm]: 200; Położenie zamrażalnika: Na dole; Klasa energetyczna: A+; Poziom hałasu [dB]: 42; Sterowanie: Elektroniczne; No Frost: Tak Rodzaj: Dwudrzwiowa; Kolor główny [przewodni]: Czarny; Wysokość [cm]: 200; Położenie zamrażalnika: Na dole; Klasa energetyczna: A+; Poziom hałasu [dB]: 42; Sterowanie: Elektroniczne; No Frost: Tak Poznaj lodówkę Samsung RL55VTEBG. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy czas. ParametryUrządzenie cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Jego wymiary to 200 x 56 cm. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 55 cm. Waga pustego urządzenia to 56 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność 232 l. Lodówka rocznie zużywa około 315 kWh. Cechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy A+. Urządzenie dysponuje też zamrażalnikiem, którego pojemność wynosi 92 l. EksploatacjaPoziom hałasu tego urządzenia oscyluje w granicach 42 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszelkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. Aby łatwiej Ci było zaadaptować lodówkę do własnych potrzeb, producent pomyślał o możliwości obustronnego montażu drzwi. Pozwala to na lepsze wkomponowanie urządzenia w istniejącą zabudowę i tym samym wygodniejsze ustawienie lodówki... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 14 sklepach »
2. Samsung RB29FSRND
Samsung RB29FSRND
najniższa cena! w sklepie:1399,00 zł
cena w sklepie:1399,00 zł
cena w sklepie:1649,00 zł
cena w sklepie:1649,00 zł
Odkryj nową lodówkę Samsung RB29FSRND. Zachowaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich... pokaż opis »
Odkryj nową lodówkę Samsung RB29FSRND. Zachowaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich produktów żywnościowych. ParametryUrządzenie cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Jego wymiary to 178 x 54 cm. Głębokość tego modelu to 54 cm. Urządzenie waży 100 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 192 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie sprzęt zużywa około 272 kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A++. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 98 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów. Model RB29FSRND, posiada zdolność zamrażania 12 kg produktów w ciągu doby. EksploatacjaPoziom hałasu lodówki to 35 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszelkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. System zmiany kierunku otwierania drzwi lodówki, pozwala na optymalne ustawienie urządzenia, nawet w ciasnych kuchniach. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój. PodsumowanieLodówka RB29FSRND to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania... w 2 sklepach
Samsung RL58GRGIH
najniższa cena! w sklepie:1799,00 zł
cena w sklepie:2489,00 zł
cena w sklepie:2499,00 zł
cena w sklepie:2499,00 zł
cena w sklepie:2542,09 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.7 cm, pojemności całkowitej netto 374 l, sterowana elektronicznie,... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.7 cm, pojemności całkowitej netto 374 l, sterowana elektronicznie, z wymuszonym obiegiem powietrza oraz z systemem No-Frost. Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.7 cm, pojemności całkowitej netto 374 l, sterowana elektronicznie, z wymuszonym obiegiem powietrza oraz z systemem No-Frost. SpaceMax Technology - nieziemska pojemność Technologia Space Max nieziemsko powiększa przestrzeń lodówki, nawet o 60 litrów. Dzięki niezwykle wydajnemu systemowi izolacji sprawia, że jej ścianki są cieńsze i tym samym powiększa się przestrzeń użytkowa, nie zwiększając wymiarów zewnętrznych urządzenia. Zapomnij o częstych zakupach, bo dzięki Space Max pomieścisz w lodowce więcej żywności i napojów jednocześnie, bez niepotrzebnego ścisku oraz bałaganu. Nie musisz powiększać swojej kuchni, by stworzyć produktom w lodówce komfort nie z tej ziemi! NoFrost - atmosfera bez szronu i lodu Technologia No Frost chroni żywność przed lodem i szronem oraz eliminuje konieczność rozmrażania lodówki. Brak wilgoci uniemożliwia namnażanie się "obcych", takich jak pleśń czy bakterie. Tak higieniczne warunki przechowywania sprawiają, że żywność dłużej zachowuje świeżość, smak oraz wartości odżywcze. No Frost sprawia ponadto, że zamrożone produkty do siebie nie przywierają, a Ty zyskujesz pewność, że są przechowywane w optymalnych warunkach. Kostkarka Twist - planeta lodu Teraz wystarczy obrót pokrętłem, by zyskać dostęp do kostek lodu. Dzięki kostkarce twistowej ich wyjmowanie stało się dużo prostsze niż w przeszłości. Oświetlenie LED - idealna jasność wnętrza Oświetlenie LED wykorzystane w lodówkach Grand zużywa do 75% mniej energii niż tradycyjne, co wydatnie zmniejsza rachunki za prąd. Żarówki LED o 20-krotnie większej wydajności usytuowane w bocznych ściankach lodówki perfekcyjnie oświetlają całą przestrzeń i nadają jej kosmicznej wręcz elegancji. Technologia Digital... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Whirlpool ARC104
najniższa cena! w sklepie:577,93 zł
cena w sklepie:577,93 zł
cena w sklepie:577,93 zł
cena w sklepie:579,00 zł
cena w sklepie:590,00 zł
Chłodziarka podblatowa Whirlpool ARC 104/1 A+ wyposażona w czterogwiazdkowy zamrażalnik oraz klasę... pokaż opis »
Chłodziarka podblatowa Whirlpool ARC 104/1 A+ wyposażona w czterogwiazdkowy zamrażalnik oraz klasę energetyczną A+ z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej niewielkiej kuchni. Wysoka wydajność chłodzenia oraz pojemność całkowita 118 litrów zapewniają swobodne przechowywanie nawet większej ilości produktów spożywczych. Rodzaj: Jednodrzwiowa; Kolor: Biały; Wysokość [cm]: 85.0; Położenie zamrażalnika: Na górze; Klasa energetyczna: A; Poziom hałasu [dB]: 39; Sterowanie: Mechaniczne; No Frost: Nie WHIRLPOOL ARC 104/1 A+ + + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 118 l, z automatycznym rozmrażaniem, w klasie energetycznej A+. WHIRLPOOL ARC 104/1 A+ + + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 118 l, z automatycznym rozmrażaniem, w klasie energetycznej A+. Odkryj nową lodówkę Whirlpool ARC 104. Zachowaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich produktów żywnościowych. ParametryJej wymiary to 84 cm wysokości, 55 cm szerokości. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 54 cm. Waga pustego urządzenia to 56 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność 103 l. Lodówka rocznie zużywa około 164  kWh. Cechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy A+. Urządzenie dysponuje też zamrażalnikiem, którego pojemność wynosi 15 l. EksploatacjaPoziom hałasu tego urządzenia oscyluje w granicach 39 dB. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
Samsung RL58GPEMH
najniższa cena! w sklepie:2599,00 zł
cena w sklepie:2599,00 zł
cena w sklepie:2900,00 zł
SpaceMax Technology - nieziemska pojemność Technologia Space Max nieziemsko powiększa przestrzeń lodówki,... pokaż opis »
SpaceMax Technology - nieziemska pojemność Technologia Space Max nieziemsko powiększa przestrzeń lodówki, nawet o 60 litrów. Dzięki niezwykle wydajnemu systemowi izolacji sprawia, że jej ścianki są cieńsze i tym samym powiększa się przestrzeń użytkowa, nie zwiększając wymiarów zewnętrznych urządzenia. Zapomnij o częstych zakupach, bo dzięki Space Max pomieścisz w lodowce więcej żywności i napojów jednocześnie, bez niepotrzebnego ścisku oraz bałaganu. Nie musisz powiększać swojej kuchni, by stworzyć produktom w lodówce komfort nie z tej ziemi! NoFrost - atmosfera bez szronu i lodu Technologia No Frost chroni żywność przed lodem i szronem oraz eliminuje konieczność rozmrażania lodówki. Brak wilgoci uniemożliwia namnażanie się "obcych", takich jak pleśń czy bakterie. Tak higieniczne warunki przechowywania sprawiają, że żywność dłużej zachowuje świeżość, smak oraz wartości odżywcze. No Frost sprawia ponadto, że zamrożone produkty do siebie nie przywierają, a Ty zyskujesz pewność, że są przechowywane w optymalnych warunkach. Kostkarka Twist - planeta lodu Teraz wystarczy obrót pokrętłem, by zyskać dostęp do kostek lodu. Dzięki kostkarce twistowej ich wyjmowanie stało się dużo prostsze niż w przeszłości. Oświetlenie LED - idealna jasność wnętrza Oświetlenie LED wykorzystane w lodówkach Grand zużywa do 75% mniej energii niż tradycyjne, co wydatnie zmniejsza rachunki za prąd. Żarówki LED o 20-krotnie większej wydajności usytuowane w bocznych ściankach lodówki perfekcyjnie oświetlają całą przestrzeń i nadają jej kosmicznej wręcz elegancji. Technologia Digital Inverter - 10 lat gwarancji Kompresor Digital Invertert to absolutnie niezawodny silnik lodówki z 10-letnią gwarancją Samsung. Dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym automatycznie dostosowuje prędkość działania do zapotrzebowania na chłodzenie. W reakcji na ciepłą żywność i częste otwieranie lodówki dostarcza więcej zimnego... w 3 sklepach
Samsung RB31FERNB
najniższa cena! w sklepie:2095,00 zł
cena w sklepie:2299,00 zł
cena w sklepie:2299,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNBSA, o dużej pojemności 304 litrów i klasie... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNBSA, o dużej pojemności 304 litrów i klasie energetycznej A+++ odznacza się bardzo niskim poborem energii i niemal bezgłośną pracą. Wydajne oświetlenie LED fantastycznie oświetli wnętrze, a wygodne szuflady z pełnym wysuwem umożliwią łatwy dostęp do produktów. Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNBSA, o dużej pojemności 304 litrów i klasie energetycznej A+++ odznacza się bardzo niskim poborem energii i niemal bezgłośną pracą. Wydajne oświetlenie LED fantastycznie oświetli wnętrze, a wygodne szuflady z pełnym wysuwem umożliwią łatwy dostęp do produktów. Zabezpiecz swoją żywność z nową lodówką Samsung RB31FERNB. ParametryWymiary tego urządzenia to 185 cm wysokości i 60 cm szerokości. Urządzenie jest głębokie na 66 cm. Lodówka waży 65 kg, co gwarantuje jej solidność i stabilność. Za sprawą ergonomicznej konstrukcji i maksymalna pojemność lodówki, jaką możemy uzyskać to aż 304 l. Wysoka klasa energetyczna A+, gwarantuje niskie zużycie energii. Zamrażalnik cechuje się pojemnością do 98 l. EksploatacjaLodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki temu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy stoi w aneksie bądź otwartej kuchni. Wygodnie ulokowany zamrażalnik, pozwala na szybki i łatwy dostęp do wnętrza komory. To właśnie stamtąd możesz szybko wyjąć zamrożone produkty potrzebne Ci w kuchni. Na wyposażeniu znajduje się także pojemnik do tworzenia lodu. Z jego pomocą szybko przygotujesz kostki lódu do schłodzenia drinków czy napojów. PodsumowaniePodsumowując, produkt firmy Samsung to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Samsung RB29FERNC
najniższa cena! w sklepie:1799,00 zł
cena w sklepie:1799,00 zł
cena w sklepie:1799,00 zł
cena w sklepie:1799,00 zł
cena w sklepie:1881,26 zł
Lodówka Samsung RB29FERNC to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania.... pokaż opis »
Lodówka Samsung RB29FERNC to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania. ParametryWymiary tego sprzętu to 178 cm wysokości i 59 cm szerokości. Jego głębokość wynosi 66 cm. Całość, bez wsadu, waży około 63 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Duża pojemność lodówki, 286 l, pozwala utrzymać świeżość łatwo psujących się produktów. Rocznie zużywa około 252 kWh. Za sprawa wysokiej klasy energetycznej (A++), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. Lodówka posiada także odrębny zamrażalnik, który ma pojemność 98 l. EksploatacjaUrządzenie wydaje dźwięki na poziomie 39 dB. Chłodziarka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki temu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ulokowana w aneksie bądź otwartej kuchni. Obustronny montaż drzwi, pozwala na łatwą adaptację sprzętu Twojej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów. PodsumowaniePodsumowując, produkt firmy Samsung to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania, łatwość aranżacji, stonowany i klasyczny wygląd oraz niskie zużycie energii i dobra cena, czynią model RB29FERNC godnym uwagi każdego kupującego. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Beko CSA29022
najniższa cena! w sklepie:860,00 zł
cena w sklepie:862,28 zł
cena w sklepie:869,00 zł
cena w sklepie:903,6 zł
cena w sklepie:914,12 zł
Chłodziarko-zamrażarka, kolor BIAŁY, A+Klasa energetyczna A+: Produkty Beko posiadające klasę... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka, kolor BIAŁY, A+Klasa energetyczna A+: Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A. Uszczelka antybakteryjna - chłodzenie: Uszczelki w drzwiach zwykle trudno utrzymać w czystości, co czyni z nich doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii. Dzięki dodatkowi substancji antybakteryjnych, uszczelki nie tylko same pozostają wolne od drobnoustrojów, ale tworzą antybakteryjną barierę chroniącą wnętrze chłodziarki przed niepożądanymi mikroorganizmami. Pojemnik na nabiał: Pojemnik umieszczony na górze drzwi chłodziarki, dzięki przeźroczystym ściankom zapewnia idealne miejsce do przechowywania produktów mlecznych, chroniąc je przed wyschnięciem. Uchwyt na butelki: Uchwyt na butelki zawieszony obok szklanych półek jest idealnym rozwiązaniem na wykorzystanie przestrzeni pomiędzy dwiema pólkami. Chłodziarko-zamrażarka, wolnostojąca, dwudrzwiowa, firmy Beko, w kolorze białym. Pojemność netto 237.0l, w tym chłodziarka 175.0l, zamrażarka 62.0l Sterowanie mechaniczne, z automatycznym odszranianiem Powłoka antybakteryjna Silver Protection Klasa energetyczna A+ Zestaw BEKO CSA 29022 + BEKO AK105 + + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Lodówka BEKO CSA 29022 to połączenie nowoczesnego wzornictwa z najnowszymi rozwiązaniami służącymi przechowywaniu żywności. Jest ozdobą każdej kuchni, a przechowywane produkty ozdobą każdego stołu. Chłodziarko-zamrażarka gwarantuje utrzymanie stabilnej temperatury, dzięki czemu żywność nie psuje się i pozostaje dłużej świeża. BEKO CSA 29022 + + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! KORZYŚCI: - Klasa energetyczna A+ gwarantuje bardzo niskie zużycie energii;... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
9. Amica FK268.3AA
Amica FK268.3AA
najniższa cena! w sklepie:1040,00 zł
cena w sklepie:1044,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca, Eco Amica FK268.3AA, w kolorze białym. Anti-Bacteria... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca, Eco Amica FK268.3AA, w kolorze białym. Anti-Bacteria System Antybakteryjna powłoka, która pokrywa wnętrze lodówki, chroni przed rozwojem bakterii i nie dopuszcza do powstawania przykrego zapachu. Dzięki temu żywność dłużej pozostaje świeża. Chłodziarko-zamrażarka dwudrzwiowa, zamrażarka na dole. Klasa Energetyczna A++. Zachowaj świeżość swoich produktów spożywczych z chłodziarką Amica FK268.3AA. ParametryJej wymiary to 170 cm wysokości, 54 cm szerokości. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 54 cm. Waga pustego urządzenia to 55 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność 230 l. Sprzęt rocznie zużywa około 179 kWh. Cechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy A++. Zdolność zamrażania wynosi 3 kg/24h. EksploatacjaPoziom hałasu tego urządzenia oscyluje w granicach 38 dB. FK268.3AA to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Aby łatwiej Ci było zaadaptować lodówkę do własnych potrzeb, producent pomyślał o możliwości obustronnego montażu drzwi. Pozwala to na lepsze wkomponowanie urządzenia w istniejącą zabudowę i tym samym wygodniejsze ustawienie lodówki w kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć... w 2 sklepach
Bosch KIV34X20
najniższa cena! w sklepie:1435,00 zł
cena w sklepie:1475,00 zł
cena w sklepie:1477,25 zł
cena w sklepie:1479,00 zł
cena w sklepie:1517,98 zł
KIV 34X20 - Chłodziarka-zamrażarka 177 cm. Pojemność całkowita: 274 l. Klasa efektywności energetycznej:... pokaż opis »
KIV 34X20 - Chłodziarka-zamrażarka 177 cm. Pojemność całkowita: 274 l. Klasa efektywności energetycznej: A+. Zużycie energii: 280 kWh/rok. Poziom hałasu: 40 dB(A) re1 pW. Klasa klimatyczna: ST. Mechaniczna regulacja temperatury. Automatyczne odszranianie w chłodziarce. Łatwoczyszczące się wnętrze. Chłodziarka: pojemność 203 L. Ilość półek: 5 z bezpiecznego szkła, w tym 4 o regulowanej wysokości. Chromowany stelaż na butelki. Przezroczysty pojemnik na warzywa. Ilość dużych półek na drzwiach: 4. Oświetlenie wewnętrzne. Zamrażarka: pojemność: 71 l. 3 przezroczyste szuflady. Kalendarz zamrażania żywności. Zdolność zamrażania: 3,5 kg w ciągu 24h. Zdolność przechowywania w przypadku awarii: 16h. Drzwi zamocowane prawostronnie, z możliwością zamiany strony. Zawiasy ślizgowe. Wymiary urządzenia: W 177,2 cm x S 54,1 cm x G 54,5 cm. Wyposażenie: 1 x pojemnik na masło, pojemnik na jajka, pojemnik na kostki lodu.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. KIV 34X20 - Chłodziarka-zamrażarka 177 cm. Pojemność całkowita: 274 l. Klasa efektywności energetycznej: A+. Zużycie energii: 280 kWh/rok. Poziom hałasu: 40 dB(A) re1 pW. Klasa klimatyczna: ST. Mechaniczna regulacja temperatury. Automatyczne odszranianie w chłodziarce. Łatwoczyszczące się wnętrze. Chłodziarka: pojemność 203 L. Ilość półek: 5 z bezpiecznego szkła, w tym 4 o regulowanej wysokości. Chromowany stelaż na butelki. Przezroczysty pojemnik na warzywa. Ilość dużych półek na drzwiach: 4. Oświetlenie wewnętrzne. Zamrażarka: pojemność: 71 l. 3 przezroczyste szuflady. Kalendarz zamrażania żywności. Zdolność zamrażania: 3,5 kg w ciągu 24h. Zdolność przechowywania w przypadku awarii: 16h. Drzwi zamocowane prawostronnie, z możliwością zamiany strony. Zawiasy ślizgowe. Wymiary urządzenia: W 177,2 cm x S 54,1 cm x G 54,5 cm. Wyposażenie:... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

lesbijka Lesbijka to kobieta, która tworzy rodzinę z kobietą
ArtCafe Jak "heterycy" maja o nas myslec jako o rodzinach skoro sami nie potrafimy? Ewidentny przyklad na to mamy powyzej. rn Ja osobiscie uwazam, ze to od nas musi sie zaczac zmiana, to... opinia dodana 2015-05-02 11:05:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Witam !\r\nPiszę tu na fourm ponieważ potrzebuje waszej pomocy !\r\nProszę Was tylko o jeden głos dziennie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015