Ranking lodówki czerwiec 2016

Ranking najlepsze lodówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2016-06-26

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Samsung RB29FERNDSS
najniższa cena! w sklepie:1279,05 zł
cena w sklepie:1549,00 zł
cena w sklepie:1549,00 zł
cena w sklepie:1552,32 zł
cena w sklepie:1559,00 zł
Lodówka wolnostojąca Samsung RB 29 FERND SS Zachowaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną... pokaż opis »
Lodówka wolnostojąca Samsung RB 29 FERND SS Zachowaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną chłodziarką Samsung RB29FERNDSS. ParametryJej wymiary to 175 cm wysokości, 59 cm szerokości. Głębokość tego modelu to 66 cm. Urządzenie waży 56 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 192 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie sprzęt zużywa około 272 kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A+. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 98 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów. EksploatacjaPoziom hałasu lodówki to 39 dB. RB29FERNDSS to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój. PodsumowanieSolidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Samsung RB29FERNDSS, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
2. Haier A2FE635CFJ
Haier A2FE635CFJ
najniższa cena! w sklepie:2199,00 zł
Poznaj lodówkę Haier A2FE635CFJ. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy... pokaż opis »
Poznaj lodówkę Haier A2FE635CFJ. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy czas. ParametryPusta lodówka waży 60 kg. Gwarantuje to stabilność oraz sztywność konstrukcji. EksploatacjaLodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. W lodówce A2FE635CFJ, komora zamrażająca znajduje się w wygodnym miejscu. Dzięki temu mamy swobodny dostęp do zamrożonych produktów. Wewnątrz znajduje się także pojemnik to tworzenia kostek lodu, które idealnie schłodzą napój w ciepłe dni. PodsumowaniePodsumowując, chłodziarka Haier A2FE635CFJ to świetny wybór dla tych użytkowników, którzy potrzebują solidnej, praktycznej i prostej w użytkowaniu lodówki. Wysoka jakość wykonania, przydatne dodatki (jak np. pojemnik do jajek), łatwe w aranżacji wnętrze, pojemne balkoniki drzwiowe powodują, że jej kupno zdaje się być bardzo rozsądnym i perspektywicznym wyborem. w 1 sklepie
3. Sharp SJ-EX770F
Sharp SJ-EX770F
najniższa cena! w sklepie:5499,00 zł
cena w sklepie:5499,00 zł
Lodówka czterodrzwiowa, o pojemności użytkowej 556 l, wyświetlaczem LED, z funkcją Super-freeze, sterowana... pokaż opis »
Lodówka czterodrzwiowa, o pojemności użytkowej 556 l, wyświetlaczem LED, z funkcją Super-freeze, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A++. Utrzymaj świeżość swoich artykułów spożywczych z chłodziarką Sharp SJ-EX770F. ParametryPusta lodówka waży 60 kg. Gwarantuje to stabilność oraz sztywność konstrukcji. Dzięki zastosowaniu technologii i odpowiednich komponentów, urządzenie otrzymało wysoką klasę energooszczędności A++. EksploatacjaSJ-EX770F to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. W lodówce SJ-EX770F, komora zamrażająca znajduje się w wygodnym miejscu. Dzięki temu mamy swobodny dostęp do zamrożonych produktów. Wewnątrz znajduje się także pojemnik to tworzenia kostek lodu, które idealnie schłodzą napój w ciepłe dni. PodsumowanieLodówka SJ-EX770F to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka, czy pojemnik do lodu, przyczyniają się do wysokiej jakości prezentowanego urządzenia. Ergonomia, oszczędność i pojemność powodują, że lodówka Sharp SJ-EX770F to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów. w 2 sklepach
Bosch KGV33VW31
najniższa cena! w sklepie:1091,86 zł
cena w sklepie:1091,86 zł
cena w sklepie:1289,01 zł
cena w sklepie:1315,00 zł
cena w sklepie:1315,00 zł
Lodówka BOSCH KGV 33VW31E Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV33VW31E w klasie energetycznej... pokaż opis »
Lodówka BOSCH KGV 33VW31E Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV33VW31E w klasie energetycznej A++ o całkowitej pojemności netto 286 litrów. Wyposażona jest w 4 półki z bezpiecznego szkła w tym 2 o regulowanej wysokości oraz szufladę CrisperBox w chłodziarce. Zamrażarka posiada 3 szuflady o łącznej pojemności 94 litrów i supermrożenie. Dodatkowym atutem lodówki jest oświetlenie LED. Główne cechy: Automatyczne OdszranianieCzęść chłodnicza urządzenia odszrania się samoczynnie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje. BigBoxBigBox to szuflada o zwiększonej pojemności, która pozwoli na przechowywanie w zamrażarce produktów o dużych gabarytach (np. całego indyka). Więcej miejsca, to większa swoboda dla Ciebie. CrisperBoxNie musisz już obawiać się wysuszenia przechowywanych w lodówce warzyw i owoców. Wystarczy włożyć je do specj Lodówka wolnostojąca Bosch KGV 33VW31 E Poznaj lodówkę Bosch KGV33VW31. Urządzenie to sprawi, że każde danie pozostanie smaczne przez dłuższy czas. ParametryUrządzenie cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Jego wymiary to 176 x 60 cm. Całkowita głębokość lodówki wynosi: 65 cm. Pusta lodówka waży 77 kg. Gwarantuje to stabilność oraz sztywność konstrukcji. Lodówka oferuje pojemność do 286 l. Zużycie energii w przekroju rocznym oscyluje blisko wartości 219 kWh. Dzięki zastosowaniu technologii i odpowiednich komponentów, urządzenie otrzymało wysoką klasę energooszczędności A++. Dodatkowo lodówka posiada własny zamrażalnik, którego pojemność to 94 l. Zdolność zamrażania została ustalona na około 7 kilogramów na dobę|kg/24h. Eksploatacja39 dB, to szacunkowa głośność pracy tego urządzenia. Lodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
AEG S83920CMXF
najniższa cena! w sklepie:2699,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
cena w sklepie:2799,99 zł
cena w sklepie:2799,99 zł
cena w sklepie:2799,99 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 350l, sterowana elektronicznie,... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 350l, sterowana elektronicznie, ztechnologią ProFresh, systemem No Frost, wklasie energetycznej A++. Z lodówką AEG S83920CMXF Twoja żywność pozostanie przez długi czas świeża i apetyczna. ParametryWaga pustego urządzenia to 60 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. EksploatacjaDzięki samodomykającym się drzwiom Twoja żywność pozostanie świeża przez długi czas. Wygodne sterowanie pozwala łatwo kontrolować pracę lodówki. Warto wspomnieć też o niskim poziomie hałasu. Ten tworzony przez lodówkę S83920CMXF plasuje się na niskim poziomie, dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być bardzo uciążliwa, nawet przy aneksach i otwartych kuchniach. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich napojów. PodsumowaniePodsumowując, produkt firmy AEG to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania, łatwość aranżacji, stonowany i klasyczny wygląd oraz niskie zużycie energii i dobra cena, czynią model S83920CMXF godnym uwagi każdego kupującego. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Hotpoint XH9T2ZCOJZH
najniższa cena! w sklepie:1999,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
cena w sklepie:2099,00 zł
cena w sklepie:2099,00 zł
cena w sklepie:2099,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej brutto 369 l, z aktywnym filtrem świeżości,... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej brutto 369 l, z aktywnym filtrem świeżości, systemem Total No Frost, cyfrowym wyświetlaczem, w klasie energetycznej A++. Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej brutto 369 l, z aktywnym filtrem świeżości, systemem Total No Frost, cyfrowym wyświetlaczem, w klasie energetycznej A++. Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej brutto 369 l, z aktywnym filtrem świeżości, systemem Total No Frost, cyfrowym wyświetlaczem, w klasie energetycznej A++. Zabezpiecz swoją żywność z nową chłodziarką Hotpoint XH9T2ZCOJZH. ParametryCechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy Lodówka HOTPOINT-ARISTON XH9T2ZCOJZH. Klasa energetyczna A++. EksploatacjaChłodziarka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki temu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ulokowana w aneksie bądź otwartej kuchni. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich drinków. PodsumowaniePodsumowując, produkt firmy Hotpoint to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania, łatwość aranżacji, stonowany i klasyczny wygląd oraz niskie zużycie energii i dobra cena, czynią model XH9T2ZCOJZH godnym uwagi każdego kupującego. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Siemens KG39NAI35
najniższa cena! w sklepie:2499,00 zł
cena w sklepie:2499,00 zł
cena w sklepie:2499,00 zł
cena w sklepie:2499,00 zł
Odkryj nową lodówkę Siemens KG39NAI35. Zachowaj dobry smak i wszystkie właściwości swoich produktów... pokaż opis »
Odkryj nową lodówkę Siemens KG39NAI35. Zachowaj dobry smak i wszystkie właściwości swoich produktów żywnościowych. ParametryZa sprawa wysokiej klasy energetycznej (Lodówka SIEMENS KG 39NAI35. Klasa energetyczna A++), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. EksploatacjaLodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt gospodarstwa domowego przystało, spełnia wszelkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów. PodsumowanieSolidna i sprawdzona lodówka, jest szalenie istotną kwestią w każdym domu. Urządzenie Siemens KG39NAI35, zapewnia spokojną eksploatację przez długi czas. Wszystko to dzięki jakości wykonania sprzętu i gwarancji na produkt od samego producenta. Czyni to z opisywanej lodówki doskonały wybór dla większości domów. w 4 sklepach
Beko GNE134631
najniższa cena! w sklepie:3613,81 zł
cena w sklepie:4533,00 zł
cena w sklepie:4549,00 zł
Lodówka wolnostojąca Beko GNE 134631 X Zachowaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną... pokaż opis »
Lodówka wolnostojąca Beko GNE 134631 X Zachowaj swoją żywność w stanie świeżości z wydajną i energooszczędną chłodziarką Beko GNE134631. ParametryLodówka GNE134631 cechuje się wymiarami: 182 cm wysokości, na 92 cm szerokości. Głębokość tego modelu to 72 cm. Urządzenie waży 120 kg, co może nastręczać problemów przy transporcie, jednak okaże się plusem w codziennym użytkowaniu. Ciężar gwarantuje stabilność i sztywność konstrukcji. Zaskakująca duża pojemność 535 l, pozwoli Ci przechowywać wiele produktów spożywczych. Rocznie lodówka zużywa około 355 kWh. Sprzęt ten cechuje się także wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaniem mu klasy A++. Chłodziarko-zamrażalka posiada także wbudowaną komorę zamrażającą, której pojemność 155 l, pozwala na przechowanie łatwo psujących się produktów. Model GNE134631, posiada zdolność zamrażania 13 kg produktów na dobę. EksploatacjaPoziom hałasu urządzenia to 46 dB. GNE134631 to przyjazna dla użytkownika lodówka o wygodnym sterowaniu pozwalającym w pełni kontrolować jej pracę. Dzięki samodomykającym się drzwiom, możesz korzystać ze swojej lodówki bez obaw, że uszkodzisz inne sprzęty dookoła lub dopuścisz do rozmrożenia zawartości chłodziarki. Niski poziom hałasu, pozwala na umiejscowienie lodówki nawet w otwartych kuchniach czy aneksach kuchennych. Dźwięki wynikające z jej pracy nie powinny być uciążliwe. Zainstalowany w wygodnym miejscu zamrażalnik, pozwala na bezproblemowe i szybkie sięgnięcie do jego wnętrza, gdy tylko czegoś potrzebujesz. Dodatkowo dzięki dołączonemu pojemnikowi na kostki lodu możesz prosto przygotować lód by schłodzić swój napój. PodsumowaniePodsumowując, chłodziarka Beko GNE134631 to świetny wybór dla wielu użytkowników, którzy potrzebują solidnej, praktycznej i prostej w użytkowaniu lodówki. Wysoka jakość wykonania, przydatne dodatki (jak np. pojemnik do jajek), łatwe w aranżacji wnętrze, pojemne balkoniki... w 3 sklepach
Samsung RB30J3000SA
najniższa cena! w sklepie:1293,25 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 311 l, z wymuszoną cyrkulacją... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 311 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, systemem NoFrost, w klasie energetycznej A+. Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 311 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, systemem NoFrost, w klasie energetycznej A+. Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 311 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, systemem NoFrost, w klasie energetycznej A+. Lodówka wolnostojąca Samsung RB 30 J3000SA Odkryj nową lodówkę Samsung RB30J3000SA. Utrzymaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich produktów żywnościowych. ParametryZa sprawa wysokiej klasy energetycznej (A+), urządzenie zapewnia niski pobór mocy. EksploatacjaLodówka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszystkie wymogi jakościowe. Wygoda użytkowania to kwestia priorytetowa, dlatego wnętrze jest pozbawione wszelkich ostrych krawędzi. Samodomykające się drzwi pozwalają zachować świeżość przechowywanych produktów. Istotny jest też hałas z jakim musisz się liczyć. Ten wydawany przez pracującą lodówkę nie powinien uprzykrzać życia. Nawet gdy urządzenie będzie stało w otwartej kuchni lub aneksie kuchennym. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów. PodsumowaniePodsumowując, chłodziarka Samsung RB30J3000SA to świetny wybór dla wielu użytkowników, którzy potrzebują solidnej, praktycznej i prostej w użytkowaniu lodówki. Wysoka jakość wykonania, przydatne dodatki (jak np. pojemnik do jajek), łatwe w aranżacji wnętrze, pojemne balkoniki drzwiowe powodują, że jej kupno zdaje się być bardzo rozsądnym i perspektywicznym wyborem. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Bosch KGV36KL32
najniższa cena! w sklepie:1139,67 zł
cena w sklepie:1139,67 zł
cena w sklepie:1397,98 zł
cena w sklepie:1410,00 zł
cena w sklepie:1435,2 zł
Chłodziarko-zamrażarka w klasie efektywności energetycznej A++ i CrisperBox: utrzymuje owoce... pokaż opis »
Chłodziarko-zamrażarka w klasie efektywności energetycznej A++ i CrisperBox: utrzymuje owoce i warzywa dłużej świeże.Bardzo wydajna klasa energetyczna A++.LowFrost: mniej szronu, mniej rozmrażania - oszczędza pracę i energię.Szuflada BigBox: bardzo pojemna szuflada do przechowywania dużych mrożonek.CrisperBox: owoce i warzywa dłużej zachowają świeżość dzięki regulacji wilgotności.Oświetlenie LED: równomiernie oświetlona chłodziarka z komfortem dla oczu i bez potrzeby wymiany. Chłodziarko-zamrażarka w klasie efektywności energetycznej A++ i CrisperBox: utrzymuje owoce i warzywa dłużej świeże.Bardzo wydajna klasa energetyczna A++.LowFrost: mniej szronu, mniej rozmrażania - oszczędza pracę i energię.Szuflada BigBox: bardzo pojemna szuflada do przechowywania dużych mrożonek.CrisperBox: owoce i warzywa dłużej zachowają świeżość dzięki regulacji wilgotności.Oświetlenie LED: równomiernie oświetlona chłodziarka z komfortem dla oczu i bez potrzeby wymiany. Lodówka wolnostojąca Bosch KGV 36KL32 Z lodówką Bosch KGV36KL32 Twoja żywność pozostanie przez długi czas świeża i apetyczna. ParametryWymiary tego sprzętu to 186 cm wysokości i 60 cm szerokości. Całkowita głębokość lodówki to: 65 cm. Pusta lodówka waży 56 kg. Gwarantuje to stabilność oraz sztywność konstrukcji. Lodówka oferuje pojemność do 213 l. Dzięki zastosowaniu technologii i odpowiednich komponentów, urządzenie otrzymało wysoką klasę energooszczędności A++. Dodatkowo lodówka posiada własny zamrażalnik, którego pojemność to 94 l. EksploatacjaDzięki samodomykającym się drzwiom Twoja żywność pozostanie świeża przez długi czas. Wygodne sterowanie pozwala łatwo kontrolować pracę lodówki. Warto wspomnieć też o niskim poziomie hałasu. Ten tworzony przez lodówkę KGV36KL32 plasuje się na niskim poziomie, dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być bardzo uciążliwa, nawet przy aneksach i otwartych... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »

Ostatnio komentowane:

info Nasze miejsca zagranicą
Karigan Czesc, Praga jakie miejsca polecacie odwiedzic? Pozdrawiam :) opinia dodana 2016-06-06 22:33:04
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Perła Obsesje i namiętności Janis Joplin - Amburn Ellis
Zdecydowanie polecam książkę \"Perła. Obsesje i namiętności Janis Joplin\" Ellis Amburn, obszerna...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016