Ranking nawilżacze powietrza październik 2015

Ranking najlepsze nawilżacze powietrza, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-10-10

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Nawilżacz ZELMER AH1500 / ZAH15000 Czarny
najniższa cena! w sklepie:209,5 zł
cena w sklepie:209,6 zł
cena w sklepie:209,75 zł
cena w sklepie:209,75 zł
cena w sklepie:229,00 zł
Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Zelmer AH1500 / ZAH15000. Kolor: czarny. Nowoczesny, elegancki i cichy... pokaż opis »
Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Zelmer AH1500 / ZAH15000. Kolor: czarny. Nowoczesny, elegancki i cichy nawilżacz powietrza, charakteryzujący się wielofunkcyjnością i ergonomią. Skutecznie likwiduje efekt suchego powietrza w mieszkaniu, posiada tryb automatyczny dostosowujący pracę do aktualnej wilgotności, zaś funkcja jonizacji uzdatnia powietrze. Sterowanie urządzeniem jest bardzo proste dzięki elektronicznemu panelowi z wyświetlaczem LCD. Tryb ręczny i automatyczny Funkcja jonizacji Filtr węglowy Sterowanie elektroniczne LED Możliwość ciągłej pracy do 13 h Inteligenta regulacja ilości wytwarzanej pary - dostosowuje ilość do poziomu wilgotności w pomieszczeniu Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Zelmer AH1500 / ZAH15000. Kolor: czarny. Nowoczesny, elegancki i cichy nawilżacz powietrza, charakteryzujący się wielofunkcyjnością i ergonomią. Skutecznie likwiduje efekt suchego powietrza w mieszkaniu, posiada tryb automatyczny dostosowujący pracę do aktualnej wilgotności, zaś funkcja jonizacji uzdatnia powietrze. Sterowanie urządzeniem jest bardzo proste dzięki elektronicznemu panelowi z wyświetlaczem LCD. Tryb ręczny i automatyczny Funkcja jonizacji Filtr węglowy Sterowanie elektroniczne LED Możliwość ciągłej pracy do 13 h Inteligenta regulacja ilości wytwarzanej pary - dostosowuje ilość do poziomu wilgotności w pomieszczeniu Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy Zelmer AH1500 / ZAH15000. Kolor: czarny. Nowoczesny, elegancki i cichy nawilżacz powietrza, charakteryzujący się wielofunkcyjnością i ergonomią. Skutecznie likwiduje efekt suchego powietrza w mieszkaniu, posiada tryb automatyczny dostosowujący pracę do aktualnej wilgotności, zaś funkcja jonizacji uzdatnia powietrze. Sterowanie urządzeniem jest bardzo proste dzięki elektronicznemu panelowi z wyświetlaczem LCD. Tryb ręczny i automatyczny Funkcja jonizacji Filtr węglowy Sterowanie elektroniczne LED Możliwość ciągłej pracy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
2. Nawilżacz powietrza Clatronic LB 3599
Nawilżacz powietrza Clatronic LB 3599
najniższa cena! w sklepie:152,2 zł
- Bezgłośny nawilżacz powietrza, zapewnia przyjemną i zdrową atmosferę w pomieszczeniach - Funkcja automatycznego... pokaż opis »
- Bezgłośny nawilżacz powietrza, zapewnia przyjemną i zdrową atmosferę w pomieszczeniach - Funkcja automatycznego uruchomienia/zatrzymania, gdy przekroczona zostanie ustawiona wartość wilgotności w górę lub w dół - 24-godzinny timer (można ustawić w zakresie od 1 do 24 h) - Rozpylanie mgły technologią ultradźwiękową - Bezgłośny nawilżacz powietrza, zapewnia przyjemną i zdrową atmosferę w pomieszczeniach - Funkcja automatycznego uruchomienia/zatrzymania, gdy przekroczona zostanie ustawiona wartość wilgotności w górę lub w dół - 24-godzinny timer (można ustawić w zakresie od 1 do 24 h) - Rozpylanie mgły technologią ultradźwiękową w 1 sklepie
Nawilżacz BEURER LW 110 B
najniższa cena! w sklepie:298,8 zł
cena w sklepie:335,5 zł
cena w sklepie:339,00 zł
cena w sklepie:549,00 zł
cena w sklepie:579,00 zł
Oczyszczacz powietrza Beurer LW 110 CZ z funkcją nawilżania. Kolor: czarny. Oczyszcza i nawilża powietrze... pokaż opis »
Oczyszczacz powietrza Beurer LW 110 CZ z funkcją nawilżania. Kolor: czarny. Oczyszcza i nawilża powietrze w wyjątkowo higieniczny sposób - bez mat filtracyjnych. Nawilżenie powietrza odbywa się na zasadzie samoregulującego parowania na zimno, nie są potrzebne żadne dodatkowe urządzenia sterujące. Wydajność nawilżania jest automatycznie dostosowywana do warunków Cicha praca 3 poziomy nawilżania Do pomieszczeń o powierzchni do 36 m2 Tryb nocny na poziomie 1 lub 2 Oczyszczanie powietrza na skutek przemywania Maksymalna objętość: ~ 7,25 l Komponenty można demontować w prosty sposób Możliwość mycia w zmywarce Powierzchnia płyty nawilżającej: ~ 2,5 m2 Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Wskaźnik poziomu napełnienia Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Nawilżanie powietrza na skutek naturalnego parowania: energooszczędne i samoregulujące Oczyszczanie powietrza: woda wymywa z powietrza kurz, pyłki, sierść zwierząt i zapachy Wyposażony w: - czujnik poziomu wody - wskaźnik poziomu wody - wyłącznik bezpieczeństwa, uruchamia się, gdy zbiornik jest pusty Zasada oczyszczania powietrza: Cichy i energooszczędny wentylator zasysa zanieczyszczone powietrze od góry. Powietrze wędruje przez płytki nawilżacza nieustająco obracające się w wodzie i pobiera wilgoć niezawierającą wapnia. Woda służy jako naturalny filtr, który oczyszcza doprowadzone powietrze z pyłów. Oczyszczone, wzbogacone wodą powietrze wydostaje się przez boczne otwory. Ważne informacje: Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. W zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. błony śluzowej, skóry, elementów wyposażenia itd. Może pociągać... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Nawilżacz BEURER LW 110 W
najniższa cena! w sklepie:519,00 zł
cena w sklepie:539,01 zł
cena w sklepie:543,5 zł
cena w sklepie:549,00 zł
cena w sklepie:699,00 zł
Nawilżacz BEURER LW 110 W Oczyszczacz powietrza Beurer LW 110 Bz funkcją nawilżania.... pokaż opis »
Nawilżacz BEURER LW 110 W Oczyszczacz powietrza Beurer LW 110 Bz funkcją nawilżania. Kolor: biał. Oczyszcza i nawilża powietrze w wyjątkowo higieniczny sposób - bez mat filtracyjnych. Nawilżenie powietrza odbywa się na zasadzie samoregulującego parowania na zimno, nie są potrzebne żadne dodatkowe urządzenia sterujące. Wydajność nawilżania jest automatycznie dostosowywana do warunków Cicha praca 3 poziomy nawilżania Do pomieszczeń o powierzchni do 36 m2 Tryb nocny na poziomie 1 lub 2 Oczyszczanie powietrza na skutek przemywania Maksymalna objętość: ~ 7,25 l Komponenty można demontować w prosty sposób Możliwość mycia w zmywarce Powierzchnia płyty nawilżającej: ~ 2,5 m2 Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Wskaźnik poziomu napełnienia Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Nawilżanie powietrza na skutek naturalnego parowania: energooszczędne i samoregulujące Oczyszczanie powietrza: woda wymywa z powietrza kurz, pyłki, sierść zwierząt i zapachy Wyposażony w: - czujnik poziomu wody - wskaźnik poziomu wody - wyłącznik bezpieczeństwa, uruchamia się, gdy zbiornik jest pusty Zasada oczyszczania powietrza: Cichy i energooszczędny wentylator zasysa zanieczyszczone powietrze od góry. Powietrze wędruje przez płytki nawilżacza nieustająco obracające się w wodzie i pobiera wilgoć niezawierającą wapnia. Woda służy jako naturalny filtr, który oczyszcza doprowadzone powietrze z pyłów. Oczyszczone, wzbogacone wodą powietrze wydostaje się przez boczne otwory. Ważne informacje: Zalecana względna wilgotność powietrza powinna wynosić od 40 do 60%. W zimie, gdy podczas wietrzenia zimne powietrze dostaje się do pomieszczeń, a następnie się nagrzewa, często wartość ta nie zostaje osiągnięta. Dzieję się tak dlatego, że wraz ze wzrostem temperatury powietrza zwiększa się pobór wilgoci. Powietrze pokrywa zapotrzebowanie na wilgoć z innych źródeł np. błony śluzowej, skóry, elementów... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form Oskar srebrny
najniższa cena! w sklepie:515,00 zł
cena w sklepie:587,00 zł
cena w sklepie:589,00 zł
Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - OSKAR. Kolor: srebrny. Moc: 6 do 18W Dozownik zapachów 2 poziomy... pokaż opis »
Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - OSKAR. Kolor: srebrny. Moc: 6 do 18W Dozownik zapachów 2 poziomy prędkości Wyjście: max. 300 g/h Pojemność zbiornika: 3.5 litra Tryb nocny Automatyczne wyłączanie Wbudowany higrostat Waga: 3.1 kg Wielkość pomieszczenia: do 40 m2 (100 m3) Nawilżacz ewaporacyjny Stadler Form - OSKAR. Kolor: srebrny. Moc: 6 do 18W Dozownik zapachów 2 poziomy prędkości Wyjście: max. 300 g/h Pojemność zbiornika: 3.5 litra Tryb nocny Automatyczne wyłączanie Wbudowany higrostat Waga: 3.1 kg Wielkość pomieszczenia: do 40 m2 (100 m3) w 3 sklepach
6. BIO Jonizator powietrza "Plasma Ionfresher" JP-212
BIO Jonizator powietrza
najniższa cena! w sklepie:229,00 zł
Plasma IONFRESHER(R) AIR PURIFIER Zapewnia zdrowe i świeże powietrze cicho i efektywnie! Plasma... pokaż opis »
Plasma IONFRESHER(R) AIR PURIFIER Zapewnia zdrowe i świeże powietrze cicho i efektywnie! Plasma jest często nazywana ,,czwartym stanem skupienia", pozostałe trzy to stan stały, ciekły oraz gaz. Gdy wystarczająca ilość atomów jest zjonizowana, aby znacząco zmienić elektryczną charakterystykę gazów, wtedy powstaje plazma. IONFRESHE(R) wykorzystuje PLAZMĘ w celu usunięcia odoru, kurzu, roztoczy, dymu papierosowego, zanieczyszczeń bakteryjnych i chemicznych w powietrzu. PLASMA IONFRESHER(R) jest innowacyjnym jonowym oczyszczaczem powietrza różniącym się od standardowych modeli. Nie posiada wentylatora, lecz urządzenie może wytwarzać świeżą bryzę. Jest to właśnie fenomen PLAZMY tworzącej zjonizowana bryzę. Ze względu na wbudowany panel zbierający zanieczyszczenia nie ma konieczności instalowania żadnych filtrów. Cząstki zanieczyszczeń w powietrzu są przyciągane i zatrzymywane wewnątrz wbudowanego panelu. Umiarkowana ilość ozonu eliminuje wiele powszechnie spotykanych przykrych domowych zapachów oraz dym papierosowy. Liczne jony ujemne wytwarzane przez urządzenie odświeżą powietrze wewnątrz pomieszczeń oraz przyciągną magnetycznie inne cząstki powodując, że staną się zbyt ciężkie, aby być przenoszone przez powietrze. Użycie IONFRESHER jest szczególnie rekomendowane w pomieszczeniach z komputerami, telewizorami itp. gdzie ciepło oraz pole magnetyczne generowane przez te urzadzenia tworzą kurz oraz zanieczyszczenia przenoszone wraz z powietrzem. IONFRESHER(R) cicho polepszy jakość powietrza oraz środowisko w pomieszczeniach do 60m2. Podczas pracy IONFRESHER(R) poczujesz świeży powiew od przodu urządzenia. Jest to oczyszczone powietrze wraz z jonami ujemnymi. Zastosowanie: Używaj w pokojach gościnnych, sypialniach, restauracjach, czytelniach, pomieszczeniach z komputerami, telewizorami oraz innych pomieszczeniach w celu usunięciu kurzu, roztoczy, bakterii, pyłków kwiatowych,... w 1 sklepie
7. Ozonator , jonizator powietrza, wydajny ozonator 600 mg/h, ozonator z jonizacją, ZYH103
Ozonator , jonizator powietrza, wydajny ozonator 600 mg/h, ozonator z jonizacją, ZYH103
najniższa cena! w sklepie:459,00 zł
Generator ozonu produkuje ozon, nazywany aktywnym tlenem o symbolu 03 i różni się od zwykłego tlenu... pokaż opis »
Generator ozonu produkuje ozon, nazywany aktywnym tlenem o symbolu 03 i różni się od zwykłego tlenu tym, że tlen ma trwałą postać 02. Okres połowicznego rozpadu ozonu wynosi w powietrzu od 40 minut do 30 minut, a w wodzie od 30 min do kilku minut. W ten sposób po 2 godzinach wyprodukowany ozon prawie w całości powraca do naturalnego tlenu, a w tym czasie pełni funkcje silnego sterylizatora i utleniacza. Ozon działa bakteriobójczo, usuwa lub ogranicza bakterie wirusy, grzyby, pleśnie, pestycydy, fungicydy, roztocza, pyły i pyłki alergiczne w powietrzu i wodzie, oraz jako gaz dociera zarówno do produktów żywnościowych jak i do wszelkich przedmiotów w pomieszczeniu ozonowanym. Jako jeden z najsilniejszych utleniaczy usuwa wszelkie zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego w tym tytoniowe, od zwierząt i ptaków, pożarowe, popowodziowe i inne. W większych stężeniach zabija insekty i gryzonie których żaden inny środek nie jest w stanie całkowicie wyeliminować. Ozon nie maskuje zapachów lecz je usuwa..Ozon doskonale rozpuszcza się w wodzie, dotleniając ją i usuwając z niej wszelkie zanieczyszczenia i wtrącenie typu chlor, żelazo, wapń, glony itp. Kąpiel w ozonowanej wodzie działa korzystnie na likwidację schorzeń skórnych typu grzybice i inne. Ozonator zaopatrzony jest w dwie rurki i trzy dyfuzory umożliwiające ozonowanie wody zarówno dla celów spożywczych i oczyszczających produkty w kuchni jak i pielęgnacji ciała w łazience.Ozon posiada mocno rozpoznawalny zapach (jak powietrze po burzy) już w bardzo małych, wielokrotnie mniejszych od dopuszczalnych stężeniach co sprawia, że praca z ozonem jest bezpieczna. pod warunkiem, że obsługuje się go wg niniejszej instrukcji.Moduł jonizatora1. Moduł jonizatora posiada wydajny generator jonizujący ujemnie, prozdrowotnie cząstki powietrza o emisji ponad 3 milionów ujemnych jonów na 1 cm? powietrza. Dzięki temu jonizator ma zastosowanie... w 1 sklepie
8. Nawilżacz METROX HYB - 36
Nawilżacz METROX HYB - 36
najniższa cena! w sklepie:129,00 zł
Nawilżacz METROX HYB - 36 Optymalna wilgotność powietrza dla człowieka wynosi 40-60%.... pokaż opis »
Nawilżacz METROX HYB - 36 Optymalna wilgotność powietrza dla człowieka wynosi 40-60%. Jednak zimą w ogrzewanych pomieszczeniach wilgotność spada (nawet poniżej 40%). W związku z tym mogą wystąpić problemy z łzawiącymi oczami, drogami oddechowymi, bezsennością, bądź bólem głowy, dlatego dobrym rozwiązaniem jest zakup naszego nawilżacza ultradźwiękowego HYB-36. Dzięki falom ultradźwiękowym zamienia on czystą wodę w chłodną, orzeźwiającą mgiełkę, która nawilża powietrze w pomieszczeniu, wspomaga komfort oddychania. w 1 sklepie
Hyundai HUM770 Biało-fioletowy Darmowy odbiór w 15 miastach!
najniższa cena! w sklepie:163,99 zł
cena w sklepie:164,00 zł
cena w sklepie:169,00 zł
Nawilżacz powietrza Hyundai HUM 770 to doskonały wybór dla osób posiadających problemy z drogami oddechowymi.... pokaż opis »
Nawilżacz powietrza Hyundai HUM 770 to doskonały wybór dla osób posiadających problemy z drogami oddechowymi. Urządzenie przeznaczone zostało do pomieszczeń o powierzchni ok. 62,5 m3 i gwarantuje odpowiedni stopień wilgotności powietrza każdego dnia. 4 stopnie mocy oraz wyświetlacz LCD to dodatkowe ułatwienie. Nawilżacz powietrza Hyundai HUM 770 to doskonały wybór dla osób posiadających problemy z drogami oddechowymi. Urządzenie przeznaczone zostało do pomieszczeń o powierzchni ok. 62,5 m3 i gwarantuje odpowiedni stopień wilgotności powietrza każdego dnia. 4 stopnie mocy oraz wyświetlacz LCD to dodatkowe ułatwienie. HYUNDAI HUM-770 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza o mocy 32 W, pojemności zbiornika na wodę 5.2 l, z płynną regulacją nawilżania oraz z wyświetlaczem LCD. w 3 sklepach
Nawilżacz SENCOR SHF 1010
najniższa cena! w sklepie:259,00 zł
cena w sklepie:259,00 zł
cena w sklepie:268,51 zł
cena w sklepie:299,00 zł
Nawilżacz SENCOR SHF 1010 Nawilżacz powietrza SHF 1010 działa na zasadzie wysokiej częstotliwości... pokaż opis »
Nawilżacz SENCOR SHF 1010 Nawilżacz powietrza SHF 1010 działa na zasadzie wysokiej częstotliwości oscylatora ultradźwiękowego. Jest on wyposażony w specjalny filtr, który zapobiega powstawaniu kamienia. Dzięki cichej pracy absolutnie nadaje się do sypialni lub przedszkola.Cechy i dane techniczne: zasada działania: oscylator o wysokiej częstotliwości (2,4 MHz) specjalny filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia (wchłania tlenek magnezu i wapnia) urządzenie wytwarza zimną parę (nie wpływa na temperaturę otoczenia) bardzo cicha praca: 25 dB (nadaje się do użytku w sypialni) automatyczna lub ręczna regulacja mocy nawilżania 3 ustawienia intensywności produkcji pary programator (możliwość zaprogramowania 1-12 godzinnego cyklu pracy podzielonego na 12 etapów) wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem jonizator przezroczysty zbiornik na wodę pojemność zbiornika 6 l wydajność nawilżania 300 ml/ godz. 20 godzin ciągłej pracy bez konieczności uzupełniania zbiornika odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2 automatyczne wyłączanie po opróżnieniu pojemnika + alarm niebieskie podświetlenie nocne LED akcesoria w zestawie: szczoteczka do czyszczenia Moc 30 W wymiary (szer. x dł. x wys.) 320 x 183 x 339 mm długość przewodu zasilającego 1,5 m waga 2,9 kg Nawilżacz powietrza SHF 1010 wyposażony jest w specjalny filtr, który zapobiega powstawaniu suchego powietrza. Jonizuje powietrze i ułatwia oddychanie. Doskonale nadeje się do sypialni lub przedszkola dla dzieci z chorobami dróg oddechowych i astmatyków. Opis:Nawilżacz powietrza wykorzystujący oscylator o wysokiej częstotliwości.Typ (AGD):Nawilżacz ultradźwiękowyMgiełka:ZimnaMoc:30Poziom hałasu:25Pojemność zbiornika na wodę:6Wydajność (AGD):300Max. czas ciągłej pracy:20Jonizacja:TakCzujnik wilgotności (AGD):Brak danychRegulacja wytwarzania pary:Brak danychWskaźnik poziomu wody:Brak danychAutomatyczne wyłączanie:TakFunkcje... w 4 sklepach

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

info VOLIERA
Blue44 BYŁ i to naprawdę jeden z lepszych w P-niu, teraz jest HaH i niestety zaczyna powoli schodzić "na psy", jak wszystkie inne, których właścicielom z czasem woda sodowa uderza do czerepów... opinia dodana 2015-10-04 14:27:37
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Annie on my mind - Nancy Garden
Czy ktoś może posiada w wersji elektronicznej?

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015