Ranking odtwarzacze blu-ray listopad 2014, str. 2

Ranking najlepsze odtwarzacze blu-ray, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2014-11-26

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

11. Samsung BD-F6500
Samsung BD-F6500
najniższa cena! w sklepie:479,00 zł
cena w sklepie:499,00 zł
Samsung BD-H5900
najniższa cena! w sklepie:347,01 zł
cena w sklepie:348,00 zł
cena w sklepie:348,00 zł
cena w sklepie:363,00 zł
Odtwarzacz Blu-ray 3D Samsung BD H5900 Typ napędu optycznego:-Tacka Przedni wyświetlacz:- LED Przyciski... pokaż opis »
Odtwarzacz Blu-ray 3D Samsung BD H5900 Typ napędu optycznego:-Tacka Przedni wyświetlacz:- LED Przyciski sterowania:-Panel dotykowy Odtwarzane nośniki:- Blu-ray 3D- Filmy Blu-ray- DVD-Video / DVD+R / DVD+RW-CD DA / CD-R / CD-RW / VCD 1.1 Łączność:- USB 2.0- Wbudowany WLAN- Wi-Fi Direct- Ethernet (LAN)- DLNA Wyjście/Wejście AV:- Wyjście HDMI- Wyjście cyfrowe współosiowe audio Wymiary i waga:- Bez opakowania 360,0 x 39,0 x 196,0 mm- Z opakowaniem: 401,0 x 91,0 x 283,0 mm- Waga odtwarzacza: 1,2 kg- Waga z opakowaniem: 1,89 kg Pobór mocy:- Podczas pracy: 9,8 W- Tryb czuwania: 0,4 W Akcesoria:- Pilot zdalnego sterowania- Bateria Informacje na temat produktów mogą być nie szczegółowe.Pełna specyfikacja znajduje się na stronie producenta. Opis:Odczytywane formaty płyt CDCD-RW, CD-DA, CD-ROdczytywane formaty płyt DVDDVD?R, DVD?RWOdczytywane formaty płyt BluRayBlu-ray 3D, BD-RE (SL), BD-R (SL)Przeglądanie zdjęć (odtwarzacze)TakObsługa napisówBrak danychObsługiwane formaty napisówBrak danychOdtwarzane formaty wideo3GP, MKV, OGM, MPEG-4, WMV, AVCHD, MOV, MP4, TS, MPEG-2, VOB, TP, M2TS, DIVXOdtwarzane formaty audioDTS HD Bitstream, DTS HD High Resolution Audio, WAV, FLAC, APE, LPCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Surround, M4A, AC3, DTS HD Master Audio, OGG, AAC, MP3, WMAOdtwarzane formaty zdjęćJPG (JPEG), PNGCzytnik kart pamięci (tak/nie)NieTyp kart pamięciNie dotyczyStandard pamięci SD / CFNie dotyczyTuner TVBrakFunkcje tuneraBrakRadio (odtwarzacze)desc_nbrTechnologiedesc_nbrFunkcje specjalne- BD Wise - BD Profile 5.0 (3D) - Skalowanie obrazu z DVD do rozdzielczości FullHD (1080p) Tak - Screen Mirroring - Tryb szybkiego startu (0.5s) - Opera TV Store - Konwersja Audio CD do MP3 - Kopiowanie danych z nośników optycznych na pamięć USBKomunikacja bezprzewodowaWiFiZłączaBrak danychWymiary360 x 39 x 196 mmWaga1.2Kolor (wyliczeniowy)CzarnyAkcesoria w zestawie- Pilot-... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Sony BDP-S5200
najniższa cena! w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:420,43 zł
Mnóstwo rozrywki. Zero kabli. Nowa jakość przy oglądaniu filmów: odtwarzacz Blu-ray Disc(TM) BDP-S5200... pokaż opis »
Mnóstwo rozrywki. Zero kabli. Nowa jakość przy oglądaniu filmów: odtwarzacz Blu-ray Disc(TM) BDP-S5200 jest prawdziwym centrum rozrywki, a dzięki wbudowanej technologii Super Wi-Fi zapewnia ciągłość strumieniowej transmisji z Internetu. Jego możliwości obejmują odtwarzanie filmów Full HD 3D, wyświetlanie na telewizorze kopii ekranu wybranych smartfonów z technologią Miracast oraz interpolację obrazu z płyt DVD do jakości zbliżonej do HD. Super Wi-Fi: stworzone do współpracy z siecią Technologia Super Wi-Fi zapewnia bezproblemową i szybką łączność z siecią. Wykorzystanie sygnału o większej mocy niż w standardowym łączu Wi-Fi(R) gwarantuje ciągłość strumieniowej transmisji filmów, szybsze przeglądanie i większy zasięg. Obraz ze smartfona na dużym ekranie Funkcja kopii ekranu umożliwia wyświetlenie na telewizorze obrazu z wybranych smartfonów z technologią Miracast. Dzięki niej zdjęcia, filmy i utwory muzyczne z Twojego smartfona mogą stać się gwiazdami dużego ekranu. To, co najlepsze w Internecie, na ekranie telewizora Łączność z Internetem otwiera wiele nowych możliwości. Dzięki niej można oglądać filmy z serwisów takich jak YouTube(TM), korzystać z oferty Sony Entertainment Network oraz przebierać wśród filmów i audycji telewizyjnych na życzenie. Udoskonalony program telewizyjny Po pobraniu aplikacji TV SideView smartfon lub tablet staje się także pilotem. Podczas oglądania można przeglądać program telewizyjny, dowiedzieć się czegoś więcej o filmie i na żywo śledzić aktywność innych widzów w mediach społecznościowych. Ostrzejszy i wyraźniejszy każdy szczegół System interpolacji obrazu telewizyjnego o standardowej rozdzielczości oraz filmów z płyt DVD pozwala na uzyskanie szczegółów i czystości na poziomie zbliżonym do nagrań Full HD. Błyskawiczne uruchamianie Urządzenie uruchamia się w niespełna sekundę - niemal natychmiast... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Samsung BD-F5500
najniższa cena! w sklepie:259,00 zł
cena w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:319,77 zł
cena w sklepie:323,54 zł
Odtwarzacz Blu-ray wyposażony w dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD i DTS-HD.... pokaż opis »
Odtwarzacz Blu-ray wyposażony w dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD i DTS-HD. Odtwarza płyty BD 3D, DVD-video, CD-R, CD-RW i CD-DA oraz m.in. format JPEG, DivX, WMV, MP3 i WMA. Produkt wyposażony jest w złącze HDMI, USB 2.0, ethernet oraz wyjście koaksjalne. Odtwarzacz Blu-ray wyposażony w dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD i DTS-HD. Odtwarza płyty BD 3D, DVD-video, CD-R, CD-RW i CD-DA oraz m.in. format JPEG, DivX, WMV, MP3 i WMA. Produkt wyposażony jest w złącze HDMI, USB 2.0, ethernet oraz wyjście koaksjalne. Korzystaj z multimediów zapisanych w pamięci USB lub na zewnętrznym dysku twardym Rozbudowane opcje podłączania urządzeń umożliwiają dostęp do wszystkich zasobów multimedialnych. Synchronizuj i oglądaj filmy, zdjęcia, a także słuchaj muzyki z pamięci USB lub zewnętrznego dysku twardego. Możliwość podłączenia przez port USB zewnętrznego dysku twardego do odtwarzacza Blu-ray pozwala na bezpośredni dostęp do filmów, plików audio i obrazów zapisanych na zewnętrznym nośniku pamięci. Zadaniem tej funkcji jest obsługa jak najszerszego wyboru treści, dzięki czemu możesz oglądać nakręcone przez siebie filmy i zdjęcia z wakacji, a także słuchać pobranej z sieci muzyki bezpośrednio w salonie. Wystarczy podłączyć, zsynchronizować i gotowe! Oglądaj filmy z Internetu dzięki wbudowanym aplikacjom Dzięki wbudowanym aplikacjom możesz łatwo łączyć się z Internetem za pomocą odtwarzacza Blu-ray Samsung BD-F5500. Zapewniają one dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Twitter, Flingo, Flikr czy Auweather, dzięki czemu odtwarzacz zapewni ci stały dostęp do rozrywki. To doskonały wybór dla tych, którzy lubią zawsze być na bieżąco. Zapoznaj się z nowym wymiarem rozrywki 3D w Full HD Przenieś do domu bardziej porywający i spektakularny świat 3D. Trójwymiar w Full HD sprawi, że domowa rozrywka... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Samsung BD-F7500
najniższa cena! w sklepie:725,00 zł
cena w sklepie:775,00 zł
cena w sklepie:789,00 zł
cena w sklepie:799,00 zł
Odtwarzacz Blu-ray wyposażony w dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD... pokaż opis »
Odtwarzacz Blu-ray wyposażony w dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD High Resolution Audio i DTS-HD Master Audio. Odtwarza płyty BD, DVD-video, CD+/-R/RW, DVD+/-R/RW i CD-DA oraz m.in. format JPEG, DivX, WMV, MP3 i WMA. Produkt wyposażony jest w złącze HDMI, USB 2.0, ethernet oraz cyfrowe wyjście optyczne. Przeżyj ekscytujący świat Full HD 3D Doznaj oszałamiającego wrażenia 3D w domu. Full HD 3D to ekscytujące doświadczenie kina domowego, jak nigdy przedtem, 3D Auto Contrast zapewnia obraz o większej ostrości i kontraście. Technologia 3D Samsunga minimalizuje warstwy obrazu i maksymalizuje szybkość reakcji. Efektem jest płynny i jaśniejszy obraz. Dolby Digital Plus to kodek bazujący na rozwiązaniach Dolby Digital. W porównaniu z Dolby Digital wyróżnia się większą przepustowością (strumień danych dla Dolby Digital wynosi 640 Kb, w Dolby Digital Plus został poszerzony do 6 Mb), przez co wzrasta jakość dźwięku. Dolby TrueHD to system dźwięku przestrzennego przygotowany dla formatów Blu-Ray oraz HD-DVD. Dolby TrueHD wyróżnia się na tle wcześniejszych systemów bezstratnym kodowaniem informacji, w jednej ścieżce może teoretycznie zostać zapisanych osiem kanałów (tyle uwzględniają standardy Blu-Ray i HD-DVD, choć sam Dolby TrueHD może nieść nawet więcej informacji), każdy o parametrach 24bit/96kHz. Łączna maksymalna przepływność danych wynosi 18Mbps, mogą być one przesyłane kablem HDMI. Pakiet Smart Hub pozwala zwiększyć zasoby dostępne do oglądania na ekranie, a także zmienić sposób ich oglądania. Dzięki tej funkcji można pobierać różne aplikacje m.in. do przeszukiwania treści w telewizorze podczas oglądania programu, do surfowania po Internecie na ekranie telewizora, a także aplikacje umożliwiające kontakt z przyjaciółmi i rodziną oraz otrzymywanie rekomendacji filmów. Cechy produktu Dane ogólne KolorCzarno-srebrny... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Philips BDP9700
najniższa cena! w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1699,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
Blu-ray PHILIPS BDP9700/12 Poczuj w pełni, na czym polega rozrywka audiowizualna w 3D na najwyższym poziomie,... pokaż opis »
Blu-ray PHILIPS BDP9700/12 Poczuj w pełni, na czym polega rozrywka audiowizualna w 3D na najwyższym poziomie, która może śmiało konkurować z rzeczywistością. Zobacz żywy, krystalicznie czysty obraz i ciesz się szczegółowym dźwiękiem wysokiej jakości dzięki temu zachwycającemu odtwarzaczowi Blu-ray DVD BDP9700 firmy Philips.nnZobacz więcejn- Przetwarzanie wideo Qdeo(TM) dla filmów w ich najczystszej formie.n- Technologia Quad full HD zapewnia najlepszą jakość obrazu HD.n- Technologia Smart TV Plus umożliwia korzystanie z serwisów i multimediów internetowych w telewizorze.n- Odtwarzanie płyt Blu-ray 3D umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości Full HD 3D w domu.n- Funkcja SimplyShare umożliwia bezprzewodowy dostęp do świata rozrywki i strumieniowe przesyłanie materiałów.n- Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD.nnUsłysz więcejn- Przetworniki cyfrowo-analogowe firmy TI Burr-Brown zapewniają bardzo szczegółowe.n- odwzorowanie dźwięku.n- Oddzielny zasilacz toroidalny pozwalający uzyskać czysty dźwięk bez szumów.n- Wielokanałowy format dźwięku SACD gwarantuje pełne zanurzenie w muzyce.n- Dolby TrueHD i DTS-HD MA zapewniają 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny HD.nnPrzeżyj więcejn- Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu. w 4 sklepach
17. Sony BDP-S4100
Sony BDP-S4100
najniższa cena! w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:329,00 zł
Blu-ray SONY BDP-S4100 SONY BDP-S4100 Odtwarzacz Blu-ray Disc(TM) 3D Technologia Full HD 3D Full HD 2D... pokaż opis »
Blu-ray SONY BDP-S4100 SONY BDP-S4100 Odtwarzacz Blu-ray Disc(TM) 3D Technologia Full HD 3D Full HD 2D i 3D, Triluminos Colour, zgodność z technologią Wi-Fi(R), strumieniowa transmisja z Internetu, odtwarzacz USB, pilot TV SideView Oglądanie najnowszych filmów 3D w formacie Full HD 3D Możliwość korzystania z filmów, muzyki i gier z Internetu Nieskazitelny obraz Full HD i czyste kolory Przekształcanie dwuwymiarowych filmów DVD i audycji telewizyjnych na obraz 3D - Do przekształcenia filmu lub audycji telewizyjnej 2D w wirtualny obraz trójwymiarowy wystarcza naciśnięcie przycisku Możliwość wykorzystania technologii Wi-Fi(R) - Oglądaj nagrania z serwisów internetowych, takich jak YouTube(TM), korzystaj z oferty Sony Entertainment Network* i przebieraj wśród filmów i audycji telewizyjnych na życzenie Pełna kolorystyka każdego oglądanego programu - Technologia Triluminos Colour zapewnia żywy obraz i szeroką paletę barw, a w rezultacie zwiększa głębię każdej sceny Nieskazitelny, szczegółowy obraz filmowy Full HD - Oglądaj filmy z płyt Blu-ray -- 5 razy bardziej szczegółowe niż z nośników DVD Odkryj na nowo swoją kolekcję DVD - Odtwarzacz Blu-ray Disc(TM) interpoluje obraz z płyty DVD do jakości bliskiej HD i pozwala oglądać klasyczne tytuły DVD z większą ilością szczegółów Smartfon w roli pilota - Pobierz aplikację TV SideView i używaj telefonu iPhone, smartfonu z systemem Android(TM) lub tabletu jako pilota albo myszki do przeglądania stron www Wspólna zabawa, wspólna muzyka - W trybie Przyjęcie możesz odtwarzać przez głośniki telewizora muzykę z urządzenia podłączonego do Internetu, takiego jak tablet czy smartfon Poznawaj zasoby sieci - Odtwarzacz Blu-ray Disc(TM) umożliwia nawet wyświetlanie stron www na telewizorze i użycie pilota do ich wybierania i obsługi Nagrania DVD, audycje telewizyjne i filmy z Internetu w najlepszym wydaniu - Kiedy oglądasz film z płyty DVD, audycję... w 2 sklepach
LG BP740
najniższa cena! w sklepie:599,04 zł
cena w sklepie:698,00 zł
cena w sklepie:698,00 zł
cena w sklepie:744,00 zł
Odtwarzacz Blu-ray 3D LG BP740 pozwoli z łatwością przemienić salon w kino 3D, zapewniając... pokaż opis »
Odtwarzacz Blu-ray 3D LG BP740 pozwoli z łatwością przemienić salon w kino 3D, zapewniając przy tym doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Urządzenie zostało wyposażone w złącze Wi-Fi, umożliwiające bezprzewodową komunikację z siecią domową oraz internetem. Model ten posiada wiele przydatnych funkcji m.in. skalowanie obrazu do Ultra HD, kontrola za pomocą smartfona, Miracast, Simplink, DLNA. Sprzęt Odtwarza najpopularniejsze formaty plików video, muzycznych, zdjęć oraz płyty BD, DVD i CD. Odtwarzacz Blu-ray 3D LG BP740 pozwoli z łatwością przemienić salon w kino 3D, zapewniając przy tym doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Urządzenie zostało wyposażone w złącze Wi-Fi, umożliwiające bezprzewodową komunikację z siecią domową oraz internetem. Model ten posiada wiele przydatnych funkcji m.in. skalowanie obrazu do Ultra HD, kontrola za pomocą smartfona, Miracast, Simplink, DLNA. Sprzęt Odtwarza najpopularniejsze formaty plików video, muzycznych, zdjęć oraz płyty BD, DVD i CD. ODTWARZANIE 3D Ciesz się jakością oglądanych materiałów 3D dzięki jeszcze jaśniejszemu, wyraźniejszemu i pozbawionemu rozmyć obrazowi, udoskonalonemu przez zaawansowaną technologię 3D LG. LG SMART TV Ciesz się pełnym wachlarzem aplikacji lifestyle'owych, interaktywnych gier oraz usłyg VOD, stworzonych zarówno z myślą o rozrywce indywidualnej, jak i całej rodziny. SKALOWANIE DO ULTRA HD Obraz o najwyższej jakości pozwala w pełni cieszyć się domową rozrywką. Dzięki funkcji skalowania, nawet obraz ze standardowych źródeł można oglądać w rozdzielczości Ultra HD, czterokrotnie większej niż FULL HD. TRYBY PRIVATE SOUND Głośny dźwięk nie będzie już przeszkadzać domownikom! Łącze Wi-Fi pozwala na wygodne przesyłanie dźwięku z telewizora do urządzeń przenośnych. Dzięki temu, można cieszyć się dźwiękiem w słuchawkach, gdy reszta rodziny śpi. MIRACAST... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Sony BDP-S7200
najniższa cena! w sklepie:969,00 zł
cena w sklepie:975,00 zł
cena w sklepie:979,00 zł
cena w sklepie:988,59 zł
Odtwarzacz Blu-Ray stacjonarny Sony BDP-S7200 Interpolacja do formatu 4K Ultra HDZgodność... pokaż opis »
Odtwarzacz Blu-Ray stacjonarny Sony BDP-S7200 Interpolacja do formatu 4K Ultra HDZgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczościTechnologia DSEE: poprawa jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresjiWbudowane łącze Super Wi-Fi do strumieniowego przesyłania materiałów z InternetuFunkcja kopii ekranu do wyświetlania obrazu ze smartfona na telewizorze Odtwarzacz Blu-Ray stacjonarny Sony BDP-S7200 Interpolacja do formatu 4K Ultra HDZgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczościTechnologia DSEE: poprawa jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresjiWbudowane łącze Super Wi-Fi do strumieniowego przesyłania materiałów z InternetuFunkcja kopii ekranu do wyświetlania obrazu ze smartfona na telewizorze Blu-ray Sony BDP-S7200 B to innowacyjne urządzenie które pozwoli na odtwarzanie muzyki, filmów czy zdjęć w dowolnym miejscu i czasie. Sony BDP-S7200 B posiada ergonomiczne kształty (SxWxG): 430 x 49 x 210 mm dzięki czemu model BDP-S7200 B znajdzie dla siebie miejsce w każdym otoczeniu. Przy czym Blu-ray Sony BDP-S7200 B jest niezwykle lekki gdyż waży zaledwie 2,3 kg. Blu-ray Sony BDP-S7200 B pozwoli na odtwarzanie takich formatów zdjęć jak: GIF, JPEG, MPO, PNG oraz filmów w formacie: AVC-HD, MKV, AVI, MP4, VC-1, WMV9, XviD. Blu-ray BDP-S7200 B posiada szereg funkcji takich jak: konwersja z 2D na 3D, przeglądarka bazy danych o rozrywce, aplikacja gracenote, interpolacja nagrań, technologia Mirror Link . 4K Ultra HD, 3D, dźwięk o wysokiej rozdzielczości, Super Wi-Fi, MirrorLink(TM), Sony Entertainment Network o Oglądanie filmów w formacie 4K Ultra HD o Odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości o Szybka transmisja strumieniowa dzięki Super Wi-Fi. Funkcje Dźwięk o wysokiej rozdzielczości: muzyka zgodna z zamierzeniami wykonawcy Dźwięk o wysokiej rozdzielczości uzyskuje... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Panasonic DMP-BDT160
najniższa cena! w sklepie:295,00 zł
cena w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:329,00 zł
Odtwarzacz Blu-Ray 3D Panasonic DMP-BDT160EG z technologią DLNA, która pozwala na oglądanie... pokaż opis »
Odtwarzacz Blu-Ray 3D Panasonic DMP-BDT160EG z technologią DLNA, która pozwala na oglądanie multimediów zapisanych na komputerze lub z urządzeń mobilnych za pośrednictwem telewizora. Producent wyposażył swój produkt w port USB, który umożliwia odtwarzanie danych z przenośnych nośników pamięci masowej. Urządzenie posiada funkcję BD Live, która pozwala na przeglądanie dodatkowych treści zamieszczonych na płytach Blu-Ray, takich jak komentarze twórców filmu, obrazy, napisy czy gry. Odtwarzacz Blu-Ray 3D Panasonic DMP-BDT160EG z technologią DLNA, która pozwala na oglądanie multimediów zapisanych na komputerze lub z urządzeń mobilnych za pośrednictwem telewizora. Producent wyposażył swój produkt w port USB, który umożliwia odtwarzanie danych z przenośnych nośników pamięci masowej. Urządzenie posiada funkcję BD Live, która pozwala na przeglądanie dodatkowych treści zamieszczonych na płytach Blu-Ray, takich jak komentarze twórców filmu, obrazy, napisy czy gry. Kod Producenta:DMP-BDT160,Odtwarzanie płyt Blu-ray:Tak,Odtwarzanie płyt DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW:Tak,Odtwarzanie DivX, XviD, WMA, MPEG4, MP3, JPEG:Nie,Odtwarzanie plików DivX i XviD z napisami:Nie,Odtwarzanie płyt CD, VCD, CD-R, CD-RW:Nie,Standard wideo:-,Skanowanie progresywne (Progresive Scan):Tak,Dolby ProLogic II:Nie,Dolby ProLogic:Nie,Dolby Digital AC-3:Nie,Digital Theater System DTS:Nie,Inne systemy dźwięku:Dolby Digital, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio,Gniazdo SCART (Eurozłącze) (ilość):-,Wyjście RGB:nie,Wyjście HDMI:Tak,HDMI - szczegóły:1,Wyjście HDTV (component) 3*RCA Cinch:Nie,Wyjście cyfrowe Coaxial:Nie,Wyjście cyfrowe optyczne:Nie,Pilot:Na wyposażeniu,Port USB:Tak,Czytnik kart pamięci:Nie,Szerokość:312 mm,Wysokość:43 mm,Głębokość:180 mm,Kolor:Czarny,Certyfikaty:CE,Orientacyjna waga brutto:1573 g,Orientacyjna waga brutto opak. zbior.:1573 g,Ilość w opakowaniu zbiorczym... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

tv Soko - We might be dead by tomorrow
BlackSwan90 Dla takich chwil wlasnie warto zyc. Pozdro :] opinia dodana 2014-11-22 23:54:21
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Muszę w końcu przeczytać.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2014