Ranking odtwarzacze blu-ray październik 2015, str. 2

Ranking najlepsze odtwarzacze blu-ray, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-10-13

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Panasonic DMP-BDT460
najniższa cena! w sklepie:607,00 zł
cena w sklepie:612,01 zł
cena w sklepie:625,53 zł
cena w sklepie:649,00 zł
cena w sklepie:719,00 zł
skalowanie do UHD 4K, napęd: Blu-ray FULL HD 3D, DVD,CD, Xvid, FLAC, JPEG, WaV, MP4, AVCHD, USB, WiFi,... pokaż opis »
skalowanie do UHD 4K, napęd: Blu-ray FULL HD 3D, DVD,CD, Xvid, FLAC, JPEG, WaV, MP4, AVCHD, USB, WiFi, Miracast, HDMI, SD skalowanie do UHD 4K, napęd: Blu-ray FULL HD 3D, DVD,CD, Xvid, FLAC, JPEG, WaV, MP4, AVCHD, USB, WiFi, Miracast, HDMI, SD Odtwarzacz Blu-Ray 3D 4K Panasonic DMP-BDT460 Zwykle filmy na DVD to dla Ciebie mało? Rozważ zakup odtwarzacza Blu-ray. Przyjrzyj się odtwarzaczowi Panasonic DMP-BDT460, poznaj jego specyfikację, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się najlepszej jakości obrazem i dźwiękiem. WprowadzenieNawet najlepszy ekran, nie wyświetli obrazu w maksymalnej możliwej rozdzielczości, jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Odpowiedni odtwarzacz jest podstawą domowego zestawu kina domowego. Urządzenie Panasonic DMP-BDT460 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu. Dzięki niemu, przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa. Porady i specyfikacja technicznaDobry odtwarzacz Blu-ray, odczytuje wiele różnorodnych formatów audio-wideo. Dzięki temu, zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Dlatego przed wyborem konkretnego modelu, warto spojrzeć na dokładną specyfikację techniczną. Nie sugerujmy się też do końca ceną samego urządzenia. Często taniej, wcale nie znaczy gorzej. Dobry odtwarzacz zapewnia także dekodowanie dźwięku przestrzennego, co przyda nam się, gdy posiadamy dobry zestaw głośników kina domowego. Są także modele, które umożliwiają streamowanie, a więc przesyłanie filmów z komputerów czy internetu, na ekrany telewizorów. Opisywany odtwarzacz DMP-BDT460 oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: Blu-ray, BD-R, BD-RE, DVD+R/RW,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
LG BP640
najniższa cena! w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:355,00 zł
cena w sklepie:359,00 zł
cena w sklepie:365,31 zł
Opis techniczny: - Odtwarzanie płyt Blu-ray 3D - System Dolby TrueHD - AVCHD - DIVX HD - Technologia... pokaż opis »
Opis techniczny: - Odtwarzanie płyt Blu-ray 3D - System Dolby TrueHD - AVCHD - DIVX HD - Technologia DLNA - Port USB - Wejście Ethernet - Złącze HDMI - Kolor: Czarny - Profil BD 5.0 - Smart Share - Wi-Fi Direct, Miracast Informacje na temat produktu mogą nie być szczegółowe. Pełna specyfikacja dostępna na stronie producenta. Chcesz oglądać filmy i słuchać muzyki w najlepszym możliwym formacie? Jeśli tak, to czy myślałeś nad kupnem odtwarzacza Blu-ray? Sprawdź parametry prezentowanego przez nas odtwarzacza LG BP640, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się jego funkcjonalnością. WprowadzenieTelewizor Full HD sam w sobie nie gwarantuje idealnej jakości obrazu - aby wykorzystać jego potencjał, potrzebujemy materiału wideo o odpowiedniej rozdzielczości. Jeśli szukamy odtwarzacza na długi czas, który odtwarza wiele formatów, jest wygodny w użyciu i ciekawie wykonany, to LG BP640 zdaje się spełniać te wymogi. Będzie świetną bazą pod zestaw kina domowego, dając oglądającym więcej wrażeń niż w przypadku zwykłego DVD. Porady i specyfikacja technicznaOdtwarzacze Blu-ray, to nie tylko stacje odczytujące jeden format. Więcej formatów - więcej potencjalnych zastosowań i możliwości. Dzięki temu, zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Czasami warto poszukać nawet droższych modeli, ale oferujących większą liczbę formatów. Pamiętajmy jednak, że cena i marka nie zawsze świadczą o użyteczności urządzenia. Wiele tańszych urządzeń posiada różnorodne kodeki, dzięki którym możliwy będzie odczyt różnorodnych formatów. Wiele odtwarzaczy umożliwia odczytywanie i dekodowanie dźwięku przestrzennego. Odczujemy to zwłaszcza wtedy, gdy posiadamy rozbudowany zestaw głośników kina domowego. Istnieje jeszcze kolejna... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Samsung BD-J7500
najniższa cena! w sklepie:580,00 zł
cena w sklepie:599,00 zł
cena w sklepie:599,00 zł
cena w sklepie:599,00 zł
cena w sklepie:605,00 zł
Nowoczesne wzornictwo odtwarzacza Blu-ray idealnie komponuje się z telewizorami Samsung Smart TV. Dwukolorowa... pokaż opis »
Nowoczesne wzornictwo odtwarzacza Blu-ray idealnie komponuje się z telewizorami Samsung Smart TV. Dwukolorowa kombinacja czarnej obudowy i metalicznego wykończenia w czarnym tytanie ozdobi każdy salon. Nie zechcesz spojrzeć na żaden inny odtwarzacz.Obejrzyj swoje ulubione filmy w jakości Ultra HD dzięki odtwarzaczowi Samsung Blu-ray. Niezwykle realistyczny obraz zapewnia bogactwo detali i żywe barwy. Jakość podniesiona z Full HD do Ultra HD to czterokrotnie większa rozdzielczość, co oznacza idealny, krystalicznie czysty obraz.Od teraz masz dostęp do Smart Hub i jego pełnej oferty. Odtwarzacz Samsung Blu-ray daje Ci dostęp do treści osiągalnych dla telewizorów Smart TV, nawet gdy takiego nie posiadasz. Odkrywaj i ciesz się ogromem aplikacji, w tym najpopularniejszymi jak Facebook, czy YouTube. Smart Hub to świat zabawy, informacji, mediów społecznościowych i wielu innych. Sięgnięcie po najlepszą rozrywkę jeszcze nigdy nie było tak proste.Wbudowany adapter WLAN to bezprzewodowe połączenie z internetem i dostęp do aplikacji oraz udostępnianie za pomocą DLNA. Seria J7 obsługuje także standard Dual Band Wi-Fi, który zwiększa prędkość przesyłu danych. Zwykle filmy na DVD to dla Ciebie mało? Rozważ zakup odtwarzacza Blu-ray. Przyjrzyj się odtwarzaczowi Samsung BD-J7500, poznaj jego specyfikację, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się najlepszej jakości obrazem i dźwiękiem. WprowadzenieNawet najlepszy ekran, nie wyświetli obrazu w maksymalnej możliwej ostrości, jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Odpowiedni odtwarzacz jest podstawą domowego zestawu kina domowego. Urządzenie Samsung BD-J7500 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu. Dzięki niemu, przyjemność z oglądania filmów będzie jeszcze większa. Porady i specyfikacja technicznaDobry odtwarzacz Blu-ray, odczytuje wiele różnorodnych... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Samsung BD-F5100
najniższa cena! w sklepie:218,00 zł
cena w sklepie:218,00 zł
cena w sklepie:225,00 zł
cena w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:269,00 zł
Blu-ray SAMSUNG BD-F5100 Blu-ray 1080p, DVD, BD Wise, DivX HD, AVCHD, MKV, WMV, DTS HD, MP3, AAC, Dolby... pokaż opis »
Blu-ray SAMSUNG BD-F5100 Blu-ray 1080p, DVD, BD Wise, DivX HD, AVCHD, MKV, WMV, DTS HD, MP3, AAC, Dolby Digital, USB, HDMI, LAN, Anynet+ Odtwarzacz Blu-ray BD-F5100 pozwala na dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube i Facebook. Dekodery DTS-HD Bitstream, Dolby Digital Plus / TrueHD gwarantują dźwięk przestrzenny najwyższej jakości. Odtwarzacz obsługuje najnowsze formaty: MPEG-4, DivX, MKW, czy AVCHD. Funkcja AllShare pozwala na bezpośrednie korzystanie z multimediów znajdujących się na Twoim komputerze oraz urządzeniach przenośnych, które mogą zostać podłączone za pomocą złącza HDMI i USB. Cenisz jakość obrazu i dźwięku? Chcesz czegoś więcej niż oferują filmy na DVD? Skup się na ostrości odtwarzanego materiału w jakości HD, którą zapewnia odtwarzacz Blu-ray. Zwróć uwagę na urządzenie Samsung BD-F5100, sprawdź jego funkcje i możliwości, a następnie znajdź ten odtwarzacz w naszej wyszukiwarce w najmniejszej cenie. WprowadzenieNajlepszy telewizor w standardzie HD, nie gwarantuje idealnej jakości obrazu - jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Aby móc odtworzyć swoje ulubione filmy czy muzykę zapisaną na nośniku Blu-ray, musimy posiadać odpowiedni odtwarzacz. Urządzenie Samsung BD-F5100 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu, z którego będziemy mogli bezproblemowo korzystać przez długi czas. Porady i specyfikacja technicznaDobry odtwarzacz Blu-ray będzie odczytywał wiele różnorodnych formatów zarówno audio jak i wideo. Zwracajmy więc na to uwagę, szukając urządzenia do swojego domu. Przy wyborze, nie sugerujmy się też tylko ceną. Droższe nie zawsze oznacza lepsze. Wiele tańszych odtwarzaczy obsługuje mnogość różnorodnych formatów. Odtwarzacze wysokiej klasy są w stanie dekodować także dźwięk przestrzenny, dzięki czemu, posiadając zestaw głośników kina domowego,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
15. Harman Kardon BDP 10
Harman Kardon BDP 10
najniższa cena! w sklepie:1199,00 zł
Chcesz oglądać filmy i słuchać muzyki w najlepszym możliwym formacie? Jeśli tak, to czy myślałeś nad... pokaż opis »
Chcesz oglądać filmy i słuchać muzyki w najlepszym możliwym formacie? Jeśli tak, to czy myślałeś nad kupnem odtwarzacza Blu-ray? Sprawdź parametry prezentowanego przez nas odtwarzacza Harman Kardon BDP 10, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się jego funkcjonalnością. WprowadzenieTelewizor High Definition sam w sobie nie gwarantuje idealnej jakości obrazu - aby wykorzystać jego potencjał, potrzebujemy materiału wideo o odpowiedniej rozdzielczości. Jeśli szukamy odtwarzacza na długi czas, który odtwarza wiele formatów, jest wygodny w użyciu i dobrze wykonany, to Harman Kardon BDP 10 zdaje się spełniać te wymogi. Będzie świetną bazą pod zestaw kina domowego, dając oglądającym więcej wrażeń niż w przypadku zwykłego DVD. Porady i specyfikacja technicznaOdtwarzacze Blu-ray, to nie tylko stacje odczytujące jeden format. Więcej formatów - więcej potencjalnych zastosowań i możliwości. Dzięki temu, zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Czasami warto poszukać nawet droższych modeli, ale oferujących większą liczbę formatów. Pamiętajmy jednak, że cena i marka nie zawsze świadczą o użyteczności urządzenia. Wiele tańszych urządzeń posiada różnorodne kodeki, dzięki którym możliwy będzie odczyt różnorodnych formatów. Wiele odtwarzaczy umożliwia odczytywanie i dekodowanie dźwięku przestrzennego. Odczujemy to zwłaszcza wtedy, gdy posiadamy rozbudowany zestaw głośników kina domowego. Istnieje jeszcze kolejna opcja, którą posiadają niektóre modele odtwarzaczy. Jest to możliwość streamowania i odtwarzania na ekranie filmów trasmitowanych z komputera domowego, czy z internetu. Opisywany odtwarzacz oferuje odczyt popularnych formatów płyt takich jak: Blu-ray, BD-R, BD-RE, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD Video,... w 1 sklepie
Panasonic DMP-BDT371
najniższa cena! w sklepie:512,88 zł
cena w sklepie:515,00 zł
cena w sklepie:520,74 zł
cena w sklepie:529,00 zł
cena w sklepie:589,00 zł
obsługiwane formaty płyt CD-RW Blu-Ray DVD-R CD-DA DVD-R DL CD-R DVD-RW obsługiwane formaty plików .wav... pokaż opis »
obsługiwane formaty płyt CD-RW Blu-Ray DVD-R CD-DA DVD-R DL CD-R DVD-RW obsługiwane formaty plików .wav .mpeg .mkv .mp3 .jpg .wma .mp4 .aac .flac obsługiwane standardy audio Dolby TrueHD Digital Theater System-HD Master Audio Dolby Digital Plus Dolby Digital digital zoom nie pilot nie tuner DVB-T nie dysk twardy 0 wyjścia USB 2.0|HDMI|Ethernet|cyfrowe wyjście audio nagrywanie ze źródeł zewnętrznych nie Time Shift nie sieć Wi-Fi 802.11b/g/n radio internetowe nie funkcja dysku sieciowego nie upgrade flashu nie szerokość 415 mm wysokość 43 mm waga 1200 g głębokość 182 mm obsługiwane formaty płyt CD-RW Blu-Ray DVD-R CD-DA DVD-R DL CD-R DVD-RW obsługiwane formaty plików .wav .mpeg .mkv .mp3 .jpg .wma .mp4 .aac .flac obsługiwane standardy audio Dolby TrueHD Digital Theater System-HD Master Audio Dolby Digital Plus Dolby Digital digital zoom nie pilot nie tuner DVB-T nie dysk twardy 0 wyjścia USB 2.0|HDMI|Ethernet|cyfrowe wyjście audio nagrywanie ze źródeł zewnętrznych nie Time Shift nie sieć Wi-Fi 802.11b/g/n radio internetowe nie funkcja dysku sieciowego nie upgrade flashu nie szerokość 415 mm wysokość 43 mm waga 1200 g głębokość 182 mm obsługiwane formaty płyt CD-RW Blu-Ray DVD-R CD-DA DVD-R DL CD-R DVD-RW obsługiwane formaty plików .wav .mpeg .mkv .mp3 .jpg .wma .mp4 .aac .flac obsługiwane standardy audio Dolby TrueHD Digital Theater System-HD Master Audio Dolby Digital Plus Dolby Digital digital zoom nie pilot nie tuner DVB-T nie dysk twardy 0 wyjścia USB 2.0|HDMI|Ethernet|cyfrowe wyjście audio nagrywanie ze źródeł zewnętrznych nie Time Shift nie sieć Wi-Fi 802.11b/g/n radio internetowe nie funkcja dysku sieciowego nie upgrade flashu nie szerokość 415 mm wysokość 43 mm waga 1200 g głębokość 182 mm Zwykle filmy na DVD to dla Ciebie mało? Rozważ zakup odtwarzacza Blu-ray. Przyjrzyj się odtwarzaczowi Panasonic DMP-BDT371, poznaj jego specyfikację, znajdź go w najlepszej cenie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
17. Samsung BD-F7500
Samsung BD-F7500
najniższa cena! w sklepie:589,00 zł
cena w sklepie:634,00 zł
cena w sklepie:657,00 zł
dźwięk 7.1, 3D, Dolby TrueHD, D. Digital, DTS-HD, DivX HD, MKV, WMV, AAC, MP3, WMA, WLAN, USB 2.0, HDMI,... pokaż opis »
dźwięk 7.1, 3D, Dolby TrueHD, D. Digital, DTS-HD, DivX HD, MKV, WMV, AAC, MP3, WMA, WLAN, USB 2.0, HDMI, Anynet+ Szukasz nowych wrażeń obrazu i dźwięku? Zastanów się nad zakupem odtwarzacza Blu-ray. Sprawdź urządzenie Samsung BD-F7500 i ciesz się krystalicznym obrazem i dźwiękiem. WprowadzenieNajlepszy ekran w standardzie HD, nie zapewni wyśmienitej jakości obrazu, jeśli nie będziemy oglądać na nim materiałów w najwyższej jakości. Na chwilę obecną, taką oferuje format zapisu optycznego Blu-ray. Na dyskach Blu-ray, można zapisywać obraz jak i dźwięk, w najwyższej rozdzielczości i jakości audio. Aby móc odtworzyć swoje ulubione filmy czy muzykę zapisaną na nośniku Blu-ray, musimy posiadać odpowiedni odtwarzacz. Urządzenie Samsung BD-F7500 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu, z którego będziemy mogli bezproblemowo korzystać przez lata. Porady i specyfikacja technicznaOdtwarzacze Blu-ray, to nie tylko stacje odczytujące jeden format. Przy wyborze takiego urządzenia, warto sprawdzić, jakie formaty obrazu i dźwięku rozpoznaje dane urządzenie. Im więcej rodzajów plików multimedialnych odczytuje, tym większe możliwości urządzenia. Czasami warto poszukać nawet droższych modeli, ale oferujących większą liczbę formatów. Pamiętajmy jednak, że cena i marka nie zawsze świadczy o użyteczności urządzenia. Wiele tańszych modeli posiada różnorodne kodeki, dzięki którym możliwy będzie odczyt różnorodnych formatów. Odtwarzacze wysokiej klasy są w stanie dekodować także dźwięk przestrzenny, dzięki czemu, posiadając zestaw głośników kina domowego, możemy cieszyć się niesamowitymi wrażeniami. Wiele ciekawych modeli odtwarzaczy Blu-ray posiada także opcję odtwarzania na ekranie telewizora filmów przesyłanych z komputera domowego, czy z sieci. Producent stworzył swoje urządzenie w oparciu o odczyt wszelkich najpopularniejszych formatów płyt. Uruchomimy... w 1 sklepie
18. Pioneer BDP-LX88
Pioneer BDP-LX88
najniższa cena! w sklepie:6999,00 zł
cena w sklepie:6999,00 zł
cena w sklepie:6999,00 zł
Dodatkowo w zestawie moduł WiFi Pioneer AS-WL300 gratis! Miej to co najlepsze w dziedzinie kina domowego,... pokaż opis »
Dodatkowo w zestawie moduł WiFi Pioneer AS-WL300 gratis! Miej to co najlepsze w dziedzinie kina domowego, dzieki odtwarzaczowi BDP-LX88. Ten odtwarzacz Blu-ray oferuje wszystko, czego potrzeba najbardziej wymagającym: odtwarzanie 3D Blu-ray, DVD, CD, SACD i DVD-Audio, odczyt referencyjnej jakości dźwięku i obrazu. Dzieki możliwości skalowania 4K (do 60p), umożliwia odtwarzanie materiału video w jakości 4K niezależnie od źródła. Złącze LAN zapewniające łączność z internetem umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji sieciowych takich, jak BD-Live i DLNA, odtwarzanie materiału z aplikacji YouTube, zdjęć z aplikacji Picasa oraz odtwarzanie filmów i muzyki z Twojego komputera, serwera sieciowego lub przenośnego urządzenia źródłowego. BDP-LX88 dostępny jest również w kolorze srebrnym (BDP-LX88-S). Zwykle filmy na DVD to dla Ciebie mało? Rozważ zakup odtwarzacza Blu-ray. Przyjrzyj się odtwarzaczowi Pioneer BDP-LX88, poznaj jego specyfikację, znajdź go w najlepszej cenie i ciesz się najlepszej jakości obrazem i dźwiękiem. WprowadzenieNawet najlepszy telewizor, nie wyświetli obrazu w maksymalnej możliwej ostrości, jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Aby móc odtworzyć swoje ulubione filmy czy muzykę zapisaną na nośniku Blu-ray, musimy posiadać odpowiedni odtwarzacz. Prezentujemy urządzenie Pioneer BDP-LX88, które spełni wymogi wielu entuzjastów krystalicznego obrazu i dźwięku. Porady i specyfikacja technicznaDobry odtwarzacz Blu-ray, odczytuje wiele różnorodnych formatów obrazu i dźwięku. Dzięki temu, zyskuje na wszechstronności zastosowań, a my możemy oglądać więcej rodzajów filmów, słuchać bezstratnej jakości plików muzycznych lub oglądać zdjęcia czy slajdy w formatach, które do tej pory kojarzone były głównie z komputerowymi. Dlatego przed wyborem konkretnego modelu, warto spojrzeć na dokładną specyfikację techniczną.... w 1 sklepie
Onkyo BD-SP809
najniższa cena! w sklepie:1847,00 zł
cena w sklepie:1849,00 zł
cena w sklepie:1917,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
odtwarzanie Blu-ray 3D, 2x wyjście HDMI v1.4, Dolby TrueHD/Digital Plus D, certyfikacja DLNA v1.5 Brakuje... pokaż opis »
odtwarzanie Blu-ray 3D, 2x wyjście HDMI v1.4, Dolby TrueHD/Digital Plus D, certyfikacja DLNA v1.5 Brakuje Ci najlepszej jakości obrazu i dźwięku w standardowych filmach na DVD? Być może zakup odtwarzacza Blu-ray jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem? Nasza propozycja, Onkyo BD-SP809, to sprzęt, które da Ci wrażenia krystalicznej jakości obrazu i dźwięku. Znajdź go w naszej wyszukiwarce w najlepszej dla siebie cenie. WprowadzenieNajlepszy ekran HD, nie zapewni odpowiednio wysokiej ostrości obrazu, jeśli nie będziemy odtwarzać za jego pomocą filmów najwyższej jakości. Tę oferuje format obrazu i dźwięku zapisany na płytach Blu-ray. Aby móc odtworzyć swoje ulubione filmy czy muzykę zapisaną na nośniku Blu-ray, musimy posiadać odpowiedni odtwarzacz. Urządzenie Onkyo BD-SP809 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu, z którego będziemy mogli bezproblemowo korzystać przez długi czas. Porady i specyfikacja technicznaDobry odtwarzacz Blu-ray, odczytuje wiele różnorodnych formatów obrazu i dźwięku. Im więcej rodzajów plików multimedialnych dekoduje, tym większe możliwości będzie miało urządzenie. Docenimy to z czasem, nawet jeśli korzystamy chwilowo tylko z filmów na nośnikach Blu-ray. Przy wyborze szukajmy najlepszego odtwarzacza (dekodującego jak najwięcej formatów) przy jak najatrakcyjniejszej cenie. Sprawdza się tutaj prawda, że drożej nie znaczy lepiej. Wybierajmy więc mądrze. Odtwarzacze wysokiej klasy są w stanie dekodować także dźwięk przestrzenny, dzięki czemu, posiadając zestaw głośników kina domowego, możemy cieszyć się niesamowitymi wrażeniami. Wiele ciekawych modeli odtwarzaczy Blu-ray posiada także opcję odtwarzania na ekranie telewizora filmów transmitowanych z komputera domowego, czy z internetu. Producent stworzył swoje urządzenie w oparciu o odczyt wszelkich najpopularniejszych formatów płyt. Uruchomimy na nim dyski: Blu-ray,... w 4 sklepach
Harman Kardon BDT 30
najniższa cena! w sklepie:1099,00 zł
cena w sklepie:1199,00 zł
cena w sklepie:1199,00 zł
cena w sklepie:1199,00 zł
cena w sklepie:1199,00 zł
Blu-ray HARMAN KARDON BDT 30 Odtwarzacz Blu-Ray z dekoderami audio Dolby Digital, Dolby Digital Plus,... pokaż opis »
Blu-ray HARMAN KARDON BDT 30 Odtwarzacz Blu-Ray z dekoderami audio Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS Digital, DTS-HD High Resolution Audio i DTS-HD Master Audio. Obsługuje płyty BD, DVD i CD oraz pliki w formacie MP3, WMA9, DivX, JPEG, AVCHD, MPEG-1, MPEG-2, CBR, VBR i PCM. Posiada funkcję BD Live, złącze HDMI, USB i wyjście koaksjalne. Blu-ray HARMAN KARDON BDT 30 Cenisz jakość obrazu i dźwięku? Chcesz czegoś więcej niż oferują filmy na DVD? Skup się na ostrości odtwarzanego materiału w jakości HD, którą zapewnia odtwarzacz Blu-ray. Zwróć uwagę na urządzenie Harman Kardon BDT 30, sprawdź jego funkcje i możliwości, a następnie znajdź ten odtwarzacz w naszej wyszukiwarce w najmniejszej cenie. WprowadzenieNajlepszy telewizor w standardzie High Definition, nie gwarantuje idealnej jakości obrazu - jeśli nie będziemy odtwarzać przy jego pomocy materiałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Aby móc odtworzyć swoje ulubione filmy czy muzykę zapisaną na nośniku Blu-ray, musimy posiadać odpowiedni odtwarzacz. Urządzenie Harman Kardon BDT 30 będzie idealną bazą, jeśli szukamy urządzenia wielofunkcyjnego i prostego w użyciu, z którego będziemy mogli bezproblemowo korzystać przez długi czas. Porady i specyfikacja technicznaDobry odtwarzacz Blu-ray będzie odczytywał wiele różnorodnych formatów zarówno audio jak i wideo. Zwracajmy więc na to uwagę, szukając urządzenia do swojego domu. Przy wyborze, nie sugerujmy się też tylko ceną. Droższe nie zawsze oznacza lepsze. Wiele tańszych odtwarzaczy obsługuje mnogość różnorodnych formatów. Odtwarzacze wysokiej klasy są w stanie dekodować także dźwięk przestrzenny, dzięki czemu, posiadając zestaw głośników kina domowego, możemy cieszyć się niesamowitymi wrażeniami. Wiele ciekawych modeli odtwarzaczy Blu-ray posiada także opcję odtwarzania na ekranie telewizora filmów przesyłanych z komputera domowego, czy z internetu. Producent... w 3 sklepach

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

info VOLIERA
Blue44 BYŁ i to naprawdę jeden z lepszych w P-niu, teraz jest HaH i niestety zaczyna powoli schodzić "na psy", jak wszystkie inne, których właścicielom z czasem woda sodowa uderza do czerepów... opinia dodana 2015-10-04 14:27:37
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Annie on my mind - Nancy Garden
Czy ktoś może posiada w wersji elektronicznej?

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015