Ranking okapy listopad 2015, str. 5

Ranking najlepsze okapy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-11-30

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Siemens LI48632
najniższa cena! w sklepie:1276,64 zł
cena w sklepie:1276,64 zł
cena w sklepie:1284,99 zł
cena w sklepie:1302,17 zł
cena w sklepie:1309,98 zł
Okap teleskopowy 60 cm.Do zabudowy w szafce wiszącej szer: 60cm.Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym.Filtr... pokaż opis »
Okap teleskopowy 60 cm.Do zabudowy w szafce wiszącej szer: 60cm.Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym.Filtr metalowy do mycia również w zmywarce.Wskaźnik nasycenia filtra.Oświetlenie stanowiska pracy: lampy halogenowe 2 x 20 W.Funkcja softLight.Funkcja Dimm.2 wysokowydajne wentylatory.VarioControl - panel sterowania z możliwością zmiany miejsca montażu, przy montażu z przodu wymagana listwa z wyposażenia dodatkowego.3 stopniowa regulacja + stopień intensywny.Funkcja intensywnego wentylowania z automatycznym powrotem do pracy normalnej.Przełącznik interwałowy.Funkcja automatycznego wyłączania urządzenia po 10 min.Maksymalna wydajność wentylatora: 700 m3/h.Głośność: 47 dB.Parametry przyłącza: 240 W.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. Okap szufladkowy z 3 prędkościami nawiewu, trybem intensywnym o wydajności 700 m3/h i szerokości 60 cm, sterowany elektronicznie. Cechy produktu Dane ogólne KolorSrebrny Rodzaj okapuSzufladkowy Gwarancja24 miesiące Fizyczne Wysokość [cm]36 Szerokość [cm]59.4 Głębokość [cm]29.3 Głębokość maksymalna [cm]44.8 Średnica wylotu [cm]15 Waga [kg]13 Panel sterującyWyświetlacz elektroniczny Funkcje Tryb pracyWyciąg Pochłaniacz Ilość prędkości3 Tryb intensywny SterowanieElektroniczne Wyłącznik czasowyAutomatyczne wyłączenie po określonym czasie Zastosowane technologieDimm Dimm Umożliwia ustawienie intensywności docelowej oświetlenia pod okapem. W zależności od potrzeb, można regulować docelową moc lamp halogenowych - od światła dyskretnego do silnego. InneFunkcja intensywnego wentylowania z automatycznem powrotem do pracy normalnej Oświetlenie RodzajHalogenowe Ilość punktów świetlnych2 Moc oświetlenia [W]20 Filtry Filtr odtłuszczającyMetalowy Ilość filtrów odtłuszczających2 Filtr węglowyOpcjonalnie Wskaźniki filtrówZanieczyszczenia filtra odtłuszczającego... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Gorenje DTS6545E
najniższa cena! w sklepie:547,00 zł
cena w sklepie:549,1 zł
cena w sklepie:549,11 zł
cena w sklepie:549,66 zł
cena w sklepie:555,9 zł
Okap GORENJE DTS 6545 E Okap kominowy Gorenje DTS 6545 E to urządzenie o wydajności 450 m3/h w trybie... pokaż opis »
Okap GORENJE DTS 6545 E Okap kominowy Gorenje DTS 6545 E to urządzenie o wydajności 450 m3/h w trybie obiegu otwartego. Posiada czarny front na którym mieści się mechaniczny panel sterowania z przyciskami. Ponadto okap wyposażony jest w zmywalny filtr przeciwtłuszczowy, a poziom szumu nie przekracza 57 dB(A). Okap kominowy Gorenje DTS 6545 E to urządzenie o wydajności 450 m3/h w trybie obiegu otwartego. Posiada czarny front na którym mieści się mechaniczny panel sterowania z przyciskami. Ponadto okap wyposażony jest w zmywalny filtr przeciwtłuszczowy, a poziom szumu nie przekracza 57 dB(A). Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Gorenje DTS6545E pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu. WprowadzeniePrzed kupnem okapu, musimy najpierw określić sposób w jaki go zamontujemy. Czy wybierzemy instalację pod sufitem, czy na ścianie. Już to pozwoli nam sprecyzować, jaki model będzie dla nas odpowiedni. Najczęściej spotykamy okapy przyścienne, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Są one wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła, plastiku lub drewna. Montuje się je bezpośrednio nad płytami kuchennymi. Drugą grupa, to tak zwane okapy wyspowe, czyli montowane do sufitu. Mają często kształt cylindryczny lub prostokątny. Wykonane są również ze stali tyle, że najczęściej chromoniklowej oraz większej ilości szkła. Są eleganckie i proste, ale często też droższe. Specyfikacja i poradyOkap w ciągu godziny powinien przefiltrować powietrze nawet do 12 razy. Przy pracy na pierwszym biegu powinno to być 6, przy drugim 9, a przy ostatnim właśnie wspomniane 12 razy. Wydajność tego urządzenia podaje się w jednostce m3/h. Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Akpo WK-9 Venus 60
najniższa cena! w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
Okap AKPO WK-9 Venus 60cm Okap kominowy o szerokości 60 cm, o wydajności maksymalnej 440 m3/h, sterowany... pokaż opis »
Okap AKPO WK-9 Venus 60cm Okap kominowy o szerokości 60 cm, o wydajności maksymalnej 440 m3/h, sterowany elektronicznie, wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego szkła, z oświetleniem halogenowym. Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Akpo WK-9 Venus 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy przyścienne, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także ze stali, najczęściej chromoniklowej oraz różnego rodzaju szkła. Specyfikacja i poradyUrządzenie to w ciągu jednej godziny pracy powinno przefiltrować powietrze nawet 12 razy. Na pierwszym biegu 6 razy, na drugim 9, a na ostatnim właśnie 12 razy. Jednostką, w której podaje się możliwości filtracyjne okapu jest m3/h. Tak więc wydajność Akpo WK-9 Venus 60 oscyluje w granicach 650 m3/h. Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz zapachów. Tryb wyciągu, jak sama nazwa wskazuje, polega na wsysaniu przez okap zapachów i pary do komina. Im dłuższą drogę ma do pokonania oraz im więcej istnieje przeszkód w postaci załamań, tym mniejsza będzie faktyczna wydajność okapu. Zaleca się więc podłączenie jak najprostsze, bez zbędnych załamań i przeszkód, z którymi... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Akpo WK-4 Largo Eco 60
najniższa cena! w sklepie:391,03 zł
cena w sklepie:391,04 zł
cena w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:426,33 zł
Okap kominowy o szerokości 60 cm, wyposażony w oświetlenie halogenowe 2x35 W. Maksymalna wydajność wynosi... pokaż opis »
Okap kominowy o szerokości 60 cm, wyposażony w oświetlenie halogenowe 2x35 W. Maksymalna wydajność wynosi 297 m3/h. Może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Akpo WK-4 Largo Eco 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów. WprowadzeniePrzed kupnem okapu, musimy najpierw określić sposób w jaki go zamontujemy. Czy wybierzemy instalację pod sufitem, czy na ścianie. Już to pozwoli nam sprecyzować, jaki model będzie dla nas odpowiedni. Najczęściej spotykamy okapy montowane do ściany, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Są one wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła, plastiku lub drewna. Montuje się je bezpośrednio nad płytami kuchennymi. Drugą grupa, to tak zwane okapy wyspowe, czyli montowane do sufitu. Mają często kształt cylindryczny lub prostokątny. Wykonane są również ze stali tyle, że najczęściej chromoniklowej oraz większej ilości szkła. Są eleganckie i proste, ale często też droższe. Specyfikacja i poradyOkap w ciągu godziny powinien przefiltrować powietrze nawet do 12 razy. Przy pracy na pierwszym biegu powinno to być 6, przy drugim 9, a przy ostatnim właśnie wspomniane 12 razy. Wydajność tego urządzenia podaje się w jednostce m3/h. Tak więc wydajność Akpo WK-4 Largo Eco 60 oscyluje w granicach 420 m3/h. Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz zapachów. W trybie wyciągu, okap podłączony jest do systemu wentylacyjnego, który odprowadza wszelkie zapachy i parę. Im dłuższą drogę ma do pokonania oraz im więcej istnieje przeszkód w postaci załamań, tym mniejsza będzie efektywność okapu. Dlatego warto zadbać o to, aby to podłączenie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Amica OKP 631
najniższa cena! w sklepie:335,79 zł
cena w sklepie:335,79 zł
cena w sklepie:359,00 zł
cena w sklepie:359,00 zł
cena w sklepie:364,01 zł
Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajności 500 m3/h, sterowany elektronicznie za pomocą przycisków,... pokaż opis »
Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajności 500 m3/h, sterowany elektronicznie za pomocą przycisków, z 3 prędkościami pracy oraz z oświetleniem halogenowym. Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajności 500 m3/h, sterowany elektronicznie za pomocą przycisków, z 3 prędkościami pracy oraz z oświetleniem halogenowym. Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajności 500 m3/h, sterowany elektronicznie za pomocą przycisków, z 3 prędkościami pracy oraz z oświetleniem halogenowym. Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajności 500 m3/h, sterowany elektronicznie za pomocą przycisków, z 3 prędkościami pracy oraz z oświetleniem halogenowym. Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Amica OKP 631, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy montowane do ściany, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Zrobione są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także ze stali, najczęściej chromoniklowej oraz różnego rodzaju szkła. Specyfikacja i poradyUrządzenie to w ciągu jednej godziny pracy powinno przefiltrować powietrze nawet 12 razy. Na pierwszym biegu 6 razy, na drugim 9, a na ostatnim właśnie 12 razy. Jednostką, w której podaje się możliwości filtracyjne okapu jest m3/h. Tak więc wydajność Amica OKP 631 oscyluje... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Teka TL1-62
najniższa cena! w sklepie:179,99 zł
cena w sklepie:182,01 zł
cena w sklepie:189,00 zł
cena w sklepie:195,00 zł
cena w sklepie:243,98 zł
Cechy produktu Dane ogólne KolorInox Rodzaj okapuSzufladkowy Gwarancja24 miesiące Fizyczne Szerokość... pokaż opis »
Cechy produktu Dane ogólne KolorInox Rodzaj okapuSzufladkowy Gwarancja24 miesiące Fizyczne Szerokość [cm]60 Funkcje Tryb pracyWyciąg Ilość prędkości2 Wyłącznik czasowyNie InneAutomatyczne wyłączanie poprzez złożenie okapu Oświetlenie RodzajŻarówki Ilość punktów świetlnych2 Moc oświetlenia [W]40 Filtry Filtr odtłuszczającyMetalowy Techniczne wydajność (max./min.): 332/233 m3/h Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy) nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Cechy produktu Dane ogólne KolorInox Rodzaj okapuSzufladkowy Gwarancja24 miesiące Fizyczne Szerokość [cm]60 Funkcje Tryb pracyWyciąg Ilość prędkości2 Wyłącznik czasowyNie InneAutomatyczne wyłączanie poprzez złożenie okapu Oświetlenie RodzajŻarówki Ilość punktów świetlnych2 Moc oświetlenia [W]40 Filtry Filtr odtłuszczającyMetalowy Techniczne wydajność (max./min.): 332/233 m3/h Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy) nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Rodzaj: Teleskopowy; Kolor: Inox; Szerokość [cm]: 60; Wydajność w systemie obiegu otwartego [m3/h]: 540; Tryb pracy: Pochłaniacz/wyciąg TEKA Okap Teleskopowy TL 1-62 Inox - okap podszafkowy- model teleskopowy- automatyczny wyłącznik- 2 prędkości turbiny- oświetlenie 2 x 40 W- 1 silnik- szerokość 60 cm Kolor Inox Gwarancja 2 lata Okap szufladkowy o szerokości 60 cm, wydajności 540 m3/h, z 2 prędkościami pracy oraz metalowym filtrem odtłuszczającym. Okap szufladkowy o szerokości 60 cm, wydajności 540 m3/h, z 2 prędkościami pracy oraz metalowym filtrem odtłuszczającym. Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Teka TL1-62 pozwala... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Faber Mirror Pro Logic 90
najniższa cena! w sklepie:5999,00 zł
cena w sklepie:5999,00 zł
cena w sklepie:6999,00 zł
Okap Faber MIRROR BK BRS LOGIC to okap, który będzie pasował do nowoczesnej kuchni. Charakteryzuje się... pokaż opis »
Okap Faber MIRROR BK BRS LOGIC to okap, który będzie pasował do nowoczesnej kuchni. Charakteryzuje się ergonomią wykonania i łatwością obsługi. Okap wyposażony jest w silnik bezszczotkowy Brushless, który przy wysokiej wydajności pracy gwarantuje oszczędności zużycia energii. Okap Faber MIRROR BK BRS LOGIC to okap, który będzie pasował do nowoczesnej kuchni. Charakteryzuje się ergonomią wykonania i łatwością obsługi. Okap wyposażony jest w silnik bezszczotkowy Brushless, który przy wysokiej wydajności pracy gwarantuje oszczędności zużycia energii. Dużo w domu gotujesz? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Faber Mirror Pro Logic 90, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń. WprowadzeniePrzed wyborem okapu, musimy zastanowić się, w którym miejscu zamierzamy zamocować to urządzenie. Czy będzie to ściana, czy sufit. Już ta decyzja skutecznie ułatwi nam wybór konkretnego modelu. Najpopularniejsze są oczywiście okapy przyścienne. Są one zamocowane bezpośrednio nad płytą kuchenną. Najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej. Możemy znaleźć modele z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Są to najprostsze konstrukcje w kształcie odwróconej litery T lub trójkątne. Drugą grupę stanowią okapy sufitowe, nazywane także wyspowymi. One także miewają kształt litery T, ale popularne są także modele o profilu prostokątnym lub całkowicie okrągłe, cylindryczne. Tworzy się je ze stali chromoniklowej, często także sporych ilości szkła. Specyfikacja i poradyWyjściowo zakłada się, że w przeciągu jednej godziny na pierwszym biegu okap powinien przefiltrować powietrze 6 razy, na średnim 9 razy, a na ostatnim już 12 razy. Wydajność takiego sprzętu podawana jest w m3/h. Dla okapu Faber Mirror Pro Logic 90 wydajność to 920 m3/h. Na skuteczną wydajność ma wpływ tryb pracy okapu, a najczęściej... w 3 sklepach
VDB WETRO 90
najniższa cena! w sklepie:1299,99 zł
cena w sklepie:1299,99 zł
cena w sklepie:1306,28 zł
cena w sklepie:1306,28 zł
cena w sklepie:1307,00 zł
Okap VDB WETRO sate 90 (white, red, black) Dane techniczne:- model: przyścienny- wydajność: 700m3- głośność:... pokaż opis »
Okap VDB WETRO sate 90 (white, red, black) Dane techniczne:- model: przyścienny- wydajność: 700m3- głośność: 55dB- oświetlenie: halogenowe- sterowanie: elektroniczne- zakres prędkości: 3 stopnie- szerokość: 90 cm- praca w trybie wyciąg lub pochłaniacz - w cenie filtry metalowe - Przy pracy jako pochłaniacz należy zamontować filtr antyzapachowy za dodatkową opłatą ( 2 szt) Gwarancja 2 lata. PRZY ZAKUPIE OKAPU DOSTANIESZ PREZENT (wartość: 49zł) REWELACYJNIE SKUTECZNY, SPRAWDZONY SPRAY BERNER FIRMY GLOBALO do czyszczenia elementów stalowych wykonanych ze stali INOX Spray BERNER służy do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji okapów i innych elementów wykonanych ze stali szlachetnych (inox), zarówno tych matowych, jak i polerowanych (z połyskiem). Z jego pomocą jednym ruchem z łatwością i bez pozostawiania smug można usunąć pył, brud, tłuszcz i odciski palców. Wyczyszczone powierzchnie znacznie dłużej pozostają później czyste i błyszczące. Utrzymująca się długo warstwa ochronna odporna jest na działanie wody i zapobiega ponownemu przywieraniu zanieczyszczeń. Środek BERNER posiada przeźroczystą, płynną konsystencję oraz ma działanie antystatyczne. Sposób użycia: Pojemnik przed użyciem wstrząsnąć. Środek należy rozpylić z odległości 15 cm na czyszczoną powierzchnię i pozostawić na krótko do zawiązania reakcji z zabrudzeniami. Następnie wytrzeć suchą, miękką ściereczką. Okap VDB WETRO sate 90 (white, red, black) Dane techniczne:- model: przyścienny- wydajność: 700m3- głośność: 55dB- oświetlenie: halogenowe- sterowanie: elektroniczne- zakres prędkości: 3 stopnie- szerokość: 90 cm- praca w trybie wyciąg lub pochłaniacz - w cenie filtry metalowe - Przy pracy jako pochłaniacz należy zamontować filtr antyzapachowy za dodatkową opłatą ( 2 szt) Gwarancja 2 lata. PRZY ZAKUPIE OKAPU DOSTANIESZ PREZENT (wartość: 49zł) REWELACYJNIE SKUTECZNY, SPRAWDZONY SPRAY BERNER FIRMY GLOBALO do czyszczenia... w 4 sklepach
49. Elica Concorde 60
Elica Concorde 60
najniższa cena! w sklepie:718,99 zł
cena w sklepie:719,00 zł
Okap szafkowy Elica Concorde SE IXF60 do szafki o szerokości 60 cm. Wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony... pokaż opis »
Okap szafkowy Elica Concorde SE IXF60 do szafki o szerokości 60 cm. Wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w szklany daszek oraz oświetlenie żarówkowe 2×40W. Okap o mocy 360 m3/h, sterowany wygodnymi suwakami na 3 poziomach mocy wentylatora. Urządzenie posiada aluminowy filtr odtłuszczający, natomiast pracę w obiegu zamkniętym umożliwia opcjonalnie filtr węglowy, który pełni rolę pochłaniacza zapachów. Dużo w domu gotujesz? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Elica Concorde 60, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń. WprowadzeniePrzed wyborem okapu, musimy zastanowić się, w którym miejscu zamierzamy zamocować to urządzenie. Czy będzie to ściana, czy sufit. Już ta decyzja skutecznie ułatwi nam wybór konkretnego modelu. Najpopularniejsze są oczywiście okapy przyścienne. Są one zamocowane bezpośrednio nad płytą kuchenną. Najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej. Możemy znaleźć modele z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Są to najprostsze konstrukcje w kształcie odwróconej litery T lub ukośne. Drugą grupę stanowią okapy sufitowe, nazywane także wyspowymi. One także miewają kształt litery T, jednak popularne są także modele o profilu prostokątnym lub całkowicie okrągłe, w kształcie tuby. Tworzy się je ze stali chromoniklowej, często także sporych ilości szkła. Specyfikacja i poradyWyjściowo zakłada się, że w ciągu jednej godziny na pierwszym biegu okap powinien przefiltrować powietrze 6 razy, na średnim 9 razy, a na ostatnim już 12 razy. Wydajność takiego sprzętu podawana jest w m3/h. Na skuteczną wydajność ma wpływ tryb pracy okapu, a najczęściej są: wyciąg oraz pochłaniacz. Tryb wyciągu, jak sama nazwa wskazuje, polega na wsysaniu przez okap zapachów i pary do wentylacji. Należy pamiętać, że im dłuższą drogę do wywiewu musi pokonać powietrze, tym... w 2 sklepach
Amica OSC 611
najniższa cena! w sklepie:120,00 zł
cena w sklepie:120,00 zł
cena w sklepie:128,00 zł
cena w sklepie:139,00 zł
cena w sklepie:142,2 zł
Okap kuchenny Amica OSC 611 W, kolor biały. Okap uniwersalny, podszafkowy Moc całkowita:... pokaż opis »
Okap kuchenny Amica OSC 611 W, kolor biały. Okap uniwersalny, podszafkowy Moc całkowita: 135W Wymiary: - wysokość: 8.5 cm - szerokość: 60 cm - głębokość: 47 cm Praca w trybie wyciąg/pochłaniacz: - wydajność w trybie wyciągu: 335 m3/h - wydajność w trybie pochłaniacza: 320 m3/h Oświetlenie halogenowe, 28 W Sterowanie suwakowe Filtr przeciwtłuszczowy akrylowy Okap kuchenny Amica OSC 611 W, kolor biały. Okap uniwersalny, podszafkowy Moc całkowita: 135W Wymiary: - wysokość: 8.5 cm - szerokość: 60 cm - głębokość: 47 cm Praca w trybie wyciąg/pochłaniacz: - wydajność w trybie wyciągu: 335 m3/h - wydajność w trybie pochłaniacza: 320 m3/h Oświetlenie halogenowe, 28 W Sterowanie suwakowe Filtr przeciwtłuszczowy akrylowy Okap jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchni. Model OSC611W w kolorze białym jest klasyczny w swoim wyglądzie, dzięki czemu będzie idealnie pasował do większości wnętrz kuchennych. Sterowanie okapem OSC611W odbywa się za pomocą dwóch suwaków. Jeden pozwala regulować stopień siły z jaką będzie pracował okap, drugi natomiast odpowiada za włączenie/wyłączenie oświetlenia. Oświetlenie w okapie działa niezależnie od pracy okapu. Okap OSC611W może pracować w trybie pochłaniacza lub jako wyciąg. Wybór trybu zależy od instalacji wentylacyjnej jaką użytkownik posiada w domu. Podłączenie w trybie wyciągowym należy zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi. Kluczowym elementem wyposażenia okapu jest akrylowy filtr, którego zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. By filtr właściwie spełniał swoją funkcję, powinien być czyszczony średnio co 2-3 miesiące. Dużo w domu gotujesz? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Amica OSC 611 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu. WprowadzeniePrzed wyborem okapu, musimy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

80kobiet Anita Werner
Lukrecja79 Z wiekiem coraz piękniejsza :) opinia dodana 2015-11-16 16:51:38
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Annie on my mind - Nancy Garden
Czy ktoś może posiada w wersji elektronicznej?

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015