Ranking okapy kwiecień 2016, str. 5

Ranking najlepsze okapy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2016-04-30

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Akpo WK-9 Venus 90
najniższa cena! w sklepie:849,00 zł
cena w sklepie:849,00 zł
cena w sklepie:849,00 zł
cena w sklepie:884,00 zł
cena w sklepie:885,00 zł
Okap AKPO WK-9 Venus 90cm Okap kominowy o szerokości 90 cm, o wydajności maksymalnej 440 m3/h, sterowany... pokaż opis »
Okap AKPO WK-9 Venus 90cm Okap kominowy o szerokości 90 cm, o wydajności maksymalnej 440 m3/h, sterowany elektronicznie, wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego szkła, z oświetleniem halogenowym. Okap AKPO WK-9 Venus 90cm Okap kominowy o szerokości 90 cm, o wydajności maksymalnej 440 m3/h, sterowany elektronicznie, wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego szkła, z oświetleniem halogenowym. Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Akpo WK-9 Venus 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy montowane do ściany, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także ze stali, najczęściej chromoniklowej oraz różnego rodzaju szkła. Specyfikacja i poradyUrządzenie to w ciągu jednej godziny pracy powinno przefiltrować powietrze nawet 12 razy. Na pierwszym biegu 6 razy, na drugim 9, a na ostatnim właśnie 12 razy. Jednostką, w której podaje się możliwości filtracyjne okapu jest m3/h. A wydajność to 650 m3/h. Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz zapachów. Wyciąg - a więc tryb wsysania powietrza i pary do systemu wentylacji, jest najczęściej używanym w codziennej pracy. Montując okap pamiętajmy, aby droga, którą przebywać... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
42. Bosch DWA 09E850
Bosch DWA 09E850
najniższa cena! w sklepie:2273,98 zł
Okap kominowy przyścienny BOSCH DWA 09E850. Szerokość: 90 cm. Do montażu naściennego nad płytą kuchenną.... pokaż opis »
Okap kominowy przyścienny BOSCH DWA 09E850. Szerokość: 90 cm. Do montażu naściennego nad płytą kuchenną. Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym. 3-stopniowa regulacja wentylatora + tryb intensywny. Metalowy filtr przeciwtłuszczowy, do mycia również w zmywarce. Halogenowe oświetlenie stanowiska pracy. Elektroniczne sterowanie. Wyświetlacz cyfrowy. Funkcja intensywnego wentylowania z powrotem do trybu normalnego. Stal szlachetna, szkło. Wydajność wentylatora: maks 750 m3/h. Poziom hałasu: maks 70 dB(A) re 1 pW. Moc oświetlenia: 2x20 W. Wymiary (WxSxG) mm: obieg otwarty: 634-954x900x540, obieg zamknięty: 634-1064x900x540.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. Okap kominowy przyścienny BOSCH DWA 09E850. Szerokość: 90 cm. Do montażu naściennego nad płytą kuchenną. Praca w obiegu otwartym lub zamkniętym. 3-stopniowa regulacja wentylatora + tryb intensywny. Metalowy filtr przeciwtłuszczowy, do mycia również w zmywarce. Halogenowe oświetlenie stanowiska pracy. Elektroniczne sterowanie. Wyświetlacz cyfrowy. Funkcja intensywnego wentylowania z powrotem do trybu normalnego. Stal szlachetna, szkło. Wydajność wentylatora: maks 750 m3/h. Poziom hałasu: maks 70 dB(A) re 1 pW. Moc oświetlenia: 2x20 W. Wymiary (WxSxG) mm: obieg otwarty: 634-954x900x540, obieg zamknięty: 634-1064x900x540.Gwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. Spędzasz dużo czasu w kuchni? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Bosch DWA09E850, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania... w 1 sklepie
43. Smeg KD90
Smeg KD90
najniższa cena! w sklepie:2779,00 zł
cena w sklepie:3509,00 zł
Okap przyścienny o szerokości 90 cm, posiada 3 prędkości pracy silnika + tryb intensywny. Wydajność... pokaż opis »
Okap przyścienny o szerokości 90 cm, posiada 3 prędkości pracy silnika + tryb intensywny. Wydajność w trybie intensywnym wynosi 788 [m3/h]. Może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. Okap przyścienny o szerokości 90 cm, posiada 3 prędkości pracy silnika + tryb intensywny. Wydajność w trybie intensywnym wynosi 788 [m3/h]. Może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. Nic nie sprawia Ci takiej radości jak gotowanie we własnej, domowej kuchni? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Smeg KD90 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu. WprowadzeniePrzed kupnem okapu, musimy najpierw określić sposób w jaki go zamontujemy. Czy wybierzemy instalację pod sufitem, czy na ścianie. Już to pozwoli nam sprecyzować, jaki model będzie dla nas odpowiedni. Najczęściej spotykamy okapy przyścienne, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Są one wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła, plastiku lub drewna. Montuje się je bezpośrednio nad płytami kuchennymi. Drugą grupa, to tak zwane okapy wyspowe, czyli instalowane do sufitu. Mają często kształt cylindryczny lub prostokątny. Wykonane są również ze stali tyle, że najczęściej chromoniklowej oraz większej ilości szkła. Są eleganckie i proste, ale często też droższe. Specyfikacja i poradyOkap w ciągu godziny powinien przefiltrować powietrze nawet do 12 razy. Przy pracy na pierwszym biegu powinno to być 6, przy drugim 9, a przy ostatnim właśnie wspomniane 12 razy. Wydajność tego urządzenia podaje się w jednostce m3/h. A więc dla Smeg KD90 ta wartość to 800 m3/h . Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz zapachów. Tryb wyciągu, jak sama nazwa wskazuje, polega na wsysaniu przez okap zapachów i pary do systemu wentylacji. Im dłuższy odcinek... w 2 sklepach
Amica OSS 622
najniższa cena! w sklepie:233,00 zł
cena w sklepie:233,00 zł
cena w sklepie:233,00 zł
cena w sklepie:234,00 zł
cena w sklepie:234,96 zł
Okap OSS 622 to okap podwieszany o szerokości 60 cm i wydajności 350 m3/h. Sterowany za pomocą przycisków.... pokaż opis »
Okap OSS 622 to okap podwieszany o szerokości 60 cm i wydajności 350 m3/h. Sterowany za pomocą przycisków. Posiada oświetlenie halogenowe i filtr aluminiowy. Wykonany ze stali nierdzewnej. Okap OSS 622 to okap podwieszany o szerokości 60 cm i wydajności 350 m3/h. Sterowany za pomocą przycisków. Posiada oświetlenie halogenowe i filtr aluminiowy. Wykonany ze stali nierdzewnej. Okap OSS 622 to okap podwieszany o szerokości 60 cm i wydajności 350 m3/h. Sterowany za pomocą przycisków. Posiada oświetlenie halogenowe i filtr aluminiowy. Wykonany ze stali nierdzewnej. Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Amica OSS 622, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy montowane do ściany, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także ze stali, najczęściej chromoniklowej oraz różnego rodzaju szkła. Specyfikacja i poradyUrządzenie to w ciągu jednej godziny pracy powinno przefiltrować powietrze nawet 12 razy. Na pierwszym biegu 6 razy, na drugim 9, a na ostatnim właśnie 12 razy. Jednostką, w której podaje się możliwości filtracyjne okapu jest m3/h. Tak więc wydajność Amica OSS 622 oscyluje w granicach 350... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Faber RANCH 60
najniższa cena! w sklepie:749,00 zł
cena w sklepie:749,00 zł
cena w sklepie:767,73 zł
cena w sklepie:767,73 zł
cena w sklepie:767,73 zł
Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajności 420 m3/h, wykonany ze stali nierdzewnej i drewna, z oświetleniem... pokaż opis »
Okap kominowy o szerokości 60 cm, wydajności 420 m3/h, wykonany ze stali nierdzewnej i drewna, z oświetleniem halogenowym oraz z 3 prędkościami pracy. Okap: nie; posiada ram. Okap rustykalny o szerokości 60 cm, wydajności 420 m3/h, z metalowym filtrem odtłuszczającym oraz oświetleniem żarówkowym o łącznej mocy 80 W. Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Faber RANCH 60 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy przyścienne, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Zrobione są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także ze stali, najczęściej chromoniklowej oraz różnego rodzaju szkła. Specyfikacja i poradyUrządzenie to w ciągu jednej godziny pracy powinno przefiltrować powietrze nawet 12 razy. Na pierwszym biegu 6 razy, na drugim 9, a na ostatnim właśnie 12 razy. Jednostką, w której podaje się możliwości filtracyjne okapu jest m3/h. Tak więc wydajność Faber RANCH 60 oscyluje w granicach 450 m3/h. Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz zapachów. Wyciąg - a więc tryb wsysania powietrza i pary do systemu wentylacji, jest najczęściej używanym w codziennej pracy. Pamiętajmy o tym, że im dłuższą drogę ma do pokonania oraz im więcej istnieje przeszkód w postaci... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Falmec SLIM 60
najniższa cena! w sklepie:298,99 zł
cena w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:498,98 zł
Okap teleskopowy.Szerokość: 598 mm. Wykończenie: wysuwany przedni panel wykończony czarnym szkłem. Sterowanie:... pokaż opis »
Okap teleskopowy.Szerokość: 598 mm. Wykończenie: wysuwany przedni panel wykończony czarnym szkłem. Sterowanie: mechaniczne Oświetlenie: halogenowe 2 x 28 W. Silnik: 300 m3/h.3 szybkości.Opcja dodatkowa - praca jako pochłaniacz: 2 x filtr węglowy typu SLIM VETRO ACK72164 Gwarancja: 24 miesiące Rodzaj gwarancji: Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski. Miejsce gwarancji Autoryzowany serwis producenta. Okap teleskopowy. Seria: Promo. Szerokość: 60 cm. Wykończenie: front inox o wysokości 4 cm, spód okapu lakierowany proszkowo na kolor szary. Sterowanie: suwakowe. Oświetlenie: żarówkowe. Silnik: 220 m3/h. Dodatkowe wyposażenie - filtr węglowy do pracy w obiegu zamkniętym - 1 szt, cena 24 zł szt. < Gwarancja: 24 miesiące Rodzaj gwarancji: Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski. Miejsce gwarancji Autoryzowany serwis producenta. Jesteśmy partnerem Falmec Polska. Firma FALMEC ma trzydzieści lat codziennego zaangażowania i doświadczenia, po to, aby zaproponować Państwu najlepszą jakość i troskę o detale, osiągając przy tym europejskie szczyty perfekcji. Okap SLIM 60 INOX to nowość wśród okapów firmy FALMEC. Jest to okap teleskopowy o szerokości 60 cm.1. Praca okapu rozpoczyna się poprzez wysunięcie przedniego panelu do przodu.2. Przednia listwa panelu jest wykonana z inoxu, natomiast spód okapu jest wykończony stalą lakierowaną w kolorze szarym.3. Oświetlenie żarówkowe 2×40 W umieszczone w tylnej części okapu.4. Sterowanie mechaniczne suwakowe umieszczone od spodu okapu w części wysuwanej.5. 3 zakresy prędkości pracy turbiny.6. 2 filtry aluminiowe wielokrotnego użytku.7. Wysokość frontu wynosi 4 cm.8. Lampka kontrolna pracy turbiny. Okap SLIM 60 INOX to nowość wśród okapów firmy FALMEC. Jest to okap teleskopowy o szerokości 60 cm.Posiada m.in. sterowanie mechaniczne suwakowe umieszczone od spodu okapu w części wysuwanej oraz lampke kontrolną pracy turbiny.... w 4 sklepach
Akpo WK-4 CETIAS ECO 50
najniższa cena! w sklepie:382,98 zł
cena w sklepie:441,3 zł
cena w sklepie:446,66 zł
cena w sklepie:475,00 zł
cena w sklepie:494,00 zł
Okap kominowy Akpo WK-4 Cetias eco 50 czarny o szerokości 50 cm. Urządzenie posiada szklany front oraz... pokaż opis »
Okap kominowy Akpo WK-4 Cetias eco 50 czarny o szerokości 50 cm. Urządzenie posiada szklany front oraz sterowanie mechaniczne. Wydajność okapu to 420 m3/h, a jego poziom hałasu: nie; przekracza 52 dB. Okap kominowy Akpo WK-4 Cetias eco 50 czarny o szerokości 50 cm. Urządzenie posiada szklany front oraz sterowanie mechaniczne. Wydajność okapu to 420 m3/h, a jego poziom hałasu: nie; przekracza 52 dB. Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty mieszkania. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Akpo WK-4 CETIAS ECO 50, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy przyścienne, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także ze stali, najczęściej chromoniklowej oraz różnego rodzaju szkła. Specyfikacja i poradyUrządzenie to w ciągu jednej godziny pracy powinno przefiltrować powietrze nawet 12 razy. Na pierwszym biegu 6 razy, na drugim 9, a na ostatnim właśnie 12 razy. Jednostką, w której podaje się możliwości filtracyjne okapu jest m3/h. Tak więc wydajność Akpo WK-4 CETIAS ECO 50 oscyluje w granicach 420 m3/h. Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz zapachów. W trybie wyciągu, okap podłączony jest... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
48. Toflesz OK-6 FINEZJA 60
Toflesz OK-6 FINEZJA 60
najniższa cena! w sklepie:1044,00 zł
cena w sklepie:1120,00 zł
cena w sklepie:1234,00 zł
cena w sklepie:1264,00 zł
cena w sklepie:1264,00 zł
TOFLESZ to polski producent okapów kuchennych. Model FINEZJA 60 to kolejna odsłona połączenia funkcjonalności,... pokaż opis »
TOFLESZ to polski producent okapów kuchennych. Model FINEZJA 60 to kolejna odsłona połączenia funkcjonalności, solidności i estetyki wykonania. Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Toflesz OK-6 FINEZJA 60, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów. WprowadzeniePrzed przystąpieniem do wyboru okapu, powinniśmy zastanowić się nad tym, gdzie chcemy go zamontować: do ściany czy do sufitu. Już to, skutecznie zawęzi nam ilość dostępnych modeli i pozwoli na znalezienie okapu właściwego do aranżacji naszej kuchni. Najpopularniejszą grupą okapów, mocowanych do ściany, są okapy przyścienne. Instaluje się je bezpośrednio nad płytą kuchenną. Wykonane są przeważnie ze stali nierdzewnej, często z dodatkiem elementów z hartowanego szkła. Są to okapy o prostych skośnych kształtach, często przypominające odwróconą literę T. Kolejną grupą są okapy wyspowe instalowane pod sufitem. Najczęściej występują w formie prostokątnej lub cylindrycznej. Możemy też nabyć klasyczny kształt odwróconej litery T. Okapy te są całkowicie wykonane ze stali chromoniklowej z wieloma dodatkami szkła. Specyfikacja i poradyZakłada się, że w ciągu jednej godziny, podczas pracy urządzenia na pierwszym biegu, powietrze powinno być przefiltrowane 6 razy. Przy drugim biegu, to już 9 razy, a podczas pracy na ostatnim aż 12 razy. Wydajność filtracji podaje się w jednostce m3/h. Na skuteczną wydajność ma wpływ tryb pracy okapu, a najczęściej są: wyciąg oraz pochłaniacz. W trybie wyciągu, okap podłączony jest do wentylacji, który odprowadza wszelkie zapachy i parę. Im dłuższy odcinek ma do pokonania oraz im więcej istnieje przeszkód w postaci załamań, tym mniejsza będzie faktyczna wydajność okapu. Dlatego warto skupić... w 2 sklepach
Amica OTC 611
najniższa cena! w sklepie:214,00 zł
cena w sklepie:214,00 zł
cena w sklepie:215,00 zł
cena w sklepie:215,00 zł
cena w sklepie:215,00 zł
Okap Amica OTC 611 W teleskopowy sprawi, że wnętrze Twojej kuchni będzie wolne od nagromadzonych... pokaż opis »
Okap Amica OTC 611 W teleskopowy sprawi, że wnętrze Twojej kuchni będzie wolne od nagromadzonych zapachów, uwalniając Cię jednocześnie od konieczności otwierania okien po każdym, intensywniejszym gotowaniu. Natomiast automatyka włączenia to troska o wygodę korzystania, ponieważ oświetlenie oraz wentylator załączą się zaraz przy wyciągnięciu ramienia okapu. Produkt Amica wniesie świeżość do każdej kuchni. Okap AMICA OTC 611W 1 silnikCichy i wydajny silnik stanowi serce okapu. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i precyzyjnej regulacji zapewnia doskonałą pracę całego urządzenia, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje długi okres bezawaryjnego funkcjonowania. 60 cmOkap, który dzięki swoim rozmiarom i wydajności sprawdzi się w niemal każdej kuchni. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w połączeniu z atrakcyjnym designem urządzenie łączy funkcjonalność i wydajność z atrakcyjnym wyglądem. Oświetlenie halogenoweWysoka jasność i lepsza niż w przypadku tradycyjnego oświetlenia efektywność energetyczna sprawiają, że oświetlenie halogenowe znakomicie sprawdzi się w każdej kuchni. Sterowanie mechaniczneProste i niezawodne - idealnie sprawdzi się nawet w najbardziej intensywnie używanej kuchni. Dużo w domu gotujesz? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Amica OTC 611, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów. WprowadzeniePrzed wyborem okapu, musimy zastanowić się, w którym miejscu zamierzamy zamocować to urządzenie. Czy będzie to ściana, czy sufit. Już ta decyzja skutecznie ułatwi nam wybór konkretnego modelu. Najpopularniejsze są oczywiście okapy przyścienne. Są one zamocowane bezpośrednio nad płytą kuchenną. Najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej. Możemy znaleźć modele z... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
Amica OTC 612
najniższa cena! w sklepie:318,00 zł
cena w sklepie:318,00 zł
cena w sklepie:318,00 zł
cena w sklepie:318,00 zł
cena w sklepie:318,00 zł
Okap teleskopowy o szerokości 60 cm, wydajności 196 m3/h, poziomie głośności 50 dB, z oświetleniem halogenowym.... pokaż opis »
Okap teleskopowy o szerokości 60 cm, wydajności 196 m3/h, poziomie głośności 50 dB, z oświetleniem halogenowym. Automatyka włączenia Wentylator załącza się automatycznie przy wyciągnięciu ramienia okapu. Oświetlenie halogenowe Okapy Amiki zostały wyposażone w oświetlenie halogenowe. We wszystkich modelach włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Automatyka włączenia Wentylator załącza się automatycznie przy wyciągnięciu ramienia okapu. Oświetlenie halogenowe Okapy Amiki zostały wyposażone w oświetlenie halogenowe. We wszystkich modelach włączenie oświetlenia jest niezależne od działania okapu. Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Amica OTC 612, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów. WprowadzenieZanim przystąpimy do wyboru okapu, powinniśmy zastanowić się nad tym, jak chcemy go zamontować. Czy do sufitu, czy może do ściany. To pierwsze kryterium skutecznie zmniejszy nam pole poszukiwań i ułatwi nam znalezienie okapu odpowiedniego do aranżacji naszej kuchni. Najpopularniejszym typem okapów, instalowanych do ściany, są okapy przyścienne. Instaluje się je bezpośrednio nad płytą kuchenną. Wykonane są przeważnie ze stali nierdzewnej, często z elementami z hartowanego szkła. Są to okapy o prostych skośnych kształtach, często przypominające odwróconą literę T. Kolejną grupą są okapy wyspowe instalowane do sufitu. Także często występują w formie prostokątnej lub cylindrycznej. Możemy też nabyć klasyczny kształt odwróconej litery T. Okapy te są całkowicie wykonane ze stali chromoniklowej z wieloma dodatkami szkła. Specyfikacja i poradyZakłada się, że w ciągu jednej godziny, podczas pracy urządzenia na pierwszym biegu, powietrze powinno być przefiltrowane... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »

Ostatnio komentowane:

prasa On, ona i on – biseksualizm
Dreadlof Niezdecydowanie? To tak jakbys miała ochotę na owoc i wchodzisz do sklepu. Bez znaczenia czy zjesz banany czy gruszki. Jedno i drugie tak samo usatysfakcjonuje Twoje pragnienia. Nie... opinia dodana 2016-04-27 15:57:19
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016