Ranking okapy lipiec 2016, str. 5

Ranking najlepsze okapy, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2016-07-29

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Samsung NK86NOV9MSR
najniższa cena! w sklepie:2990,00 zł
cena w sklepie:2999,00 zł
cena w sklepie:2999,00 zł
cena w sklepie:3199,00 zł
cena w sklepie:3899,00 zł
Okap skośny o szerokości 90 cm wykonany ze stali nierdzewnej;Wydajność 861 m3/h;Sterowanie za pomocą... pokaż opis »
Okap skośny o szerokości 90 cm wykonany ze stali nierdzewnej;Wydajność 861 m3/h;Sterowanie za pomocą czujnika zbliżeniowego bez konieczności dotykania okapu;3 prędkości + Booster;Timer;Funkcja automatycznego oczyszczania powietrza Air Clean;Aluminiowy filtry przeciwtłuszczowy;Oświetlenie LED;Głośność 61 dB (A) Okap przyścienny NK86NOV9MSR firmy Samsung to bardzo dobre połączenie funkcjonalności, klasycznej estetyki wykonania i solidności. Okap nie tylko zachwyci Cię swym minimalistycznym wyglądem lecz również niezwykłą technologią i funkcjonalnościa. Okap skośny o szerokości 90 cm wykonany ze stali nierdzewnej;Wydajność 861 m3/h;Sterowanie za pomocą czujnika zbliżeniowego bez konieczności dotykania okapu;3 prędkości + Booster;Timer;Funkcja automatycznego oczyszczania powietrza Air Clean;Aluminiowy filtry przeciwtłuszczowy;Oświetlenie LED;Głośność 61 dB (A) Okap przyścienny NK86NOV9MSR firmy Samsung to bardzo dobre połączenie funkcjonalności, klasycznej estetyki wykonania i solidności. Okap nie tylko zachwyci Cię swym minimalistycznym wyglądem lecz również niezwykłą technologią i funkcjonalnościa. Spędzasz dużo czasu w kuchni? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Samsung NK86NOV9MSR sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach. WprowadzeniePrzed kupnem okapu, musimy najpierw określić sposób w jaki go zamontujemy. Czy wybierzemy instalację pod sufitem, czy na ścianie. Już to pozwoli nam sprecyzować, jaki model będzie dla nas odpowiedni. Najczęściej spotykamy okapy przyścienne, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Są one wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła, plastiku lub drewna. Montuje się je bezpośrednio nad płytami kuchennymi. Drugą grupa, to tak zwane okapy wyspowe, czyli montowane do sufitu. Mają często kształt... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Bosch DWK 06G660
najniższa cena! w sklepie:1738,99 zł
cena w sklepie:1738,99 zł
cena w sklepie:1783,00 zł
cena w sklepie:1789,00 zł
cena w sklepie:1799,00 zł
Okap BOSCH DWK06G660 Okap posiada funkcję intensywnego wentylowania, która po 10 min. wraca do trybu... pokaż opis »
Okap BOSCH DWK06G660 Okap posiada funkcję intensywnego wentylowania, która po 10 min. wraca do trybu normalnego. Światło halogenowe pozwoli na optymalne, wydajne energetycznie oświetlenie płyty grzewczej. Okap jest wyjątkowo cichy, wytwarza hałas o częstotliwości 53db. Okap BOSCH DWK06G660 Okap posiada funkcję intensywnego wentylowania, która po 10 min. wraca do trybu normalnego. Światło halogenowe pozwoli na optymalne, wydajne energetycznie oświetlenie płyty grzewczej. Okap jest wyjątkowo cichy, wytwarza hałas o częstotliwości 53db. Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie zawsze jednak zapachy pichcenia są przyjemne, często bywają agresywne i nie chcielibyśmy, aby przedostawały się do reszty domu. Jeśli tak właśnie jest w Twoim przypadku, pomyśl nad zakupem okapu Bosch DWK 06G660, który zadba o odpowiedni wyciąg wszelkich zapachów. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy montowane do ściany, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Zrobione są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także ze stali, najczęściej chromoniklowej oraz różnego rodzaju szkła. Specyfikacja i poradyUrządzenie to w ciągu jednej godziny pracy powinno przefiltrować powietrze nawet 12 razy. Na pierwszym biegu 6 razy, na drugim 9, a na ostatnim właśnie 12 razy. Jednostką, w której podaje się możliwości filtracyjne okapu jest m3/h. Tak więc wydajność Bosch DWK 06G660 oscyluje w granicach 520 m3/h. Skuteczność pracy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Teka CNL2 2002
najniższa cena! w sklepie:413,00 zł
cena w sklepie:437,99 zł
cena w sklepie:438,00 zł
cena w sklepie:438,99 zł
cena w sklepie:458,99 zł
- TEKA CNL2 2002 BLACK - Okap teleskopowy do wbudowania w szafkę. Szerokość: 60 cm. Czarny. - model... pokaż opis »
- TEKA CNL2 2002 BLACK - Okap teleskopowy do wbudowania w szafkę. Szerokość: 60 cm. Czarny. - model teleskopowy - automatyczny wyłącznik - 3 prędkości turbiny - 2 silniki - wymienna listwa frontowa - wydajność (maksymalna): 388 m3/h - filtry metalowe - oświetlenie halogenowe 2 x 20 W - opcja recyrkulacji - klasa efektywności energetycznej FGwarancja:24 miesiąceRodzaj gwarancji:Oryginalna producenta przeznaczona na rynek polski.Miejsce gwarancjiAutoryzowany serwis producenta. Okap CNL2 2002 przeznaczony jest do zabudowy szafkowej. Czerpiesz radość z gotowania w swoim domu? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Teka CNL2 2002 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu. WprowadzeniePrzed kupnem okapu, musimy najpierw określić sposób w jaki go zamontujemy. Czy wybierzemy instalację pod sufitem, czy na ścianie. Już to pozwoli nam sprecyzować, jaki model będzie dla nas odpowiedni. Najczęściej spotykamy okapy montowane do ściany, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Są one wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła, plastiku lub drewna. Montuje się je bezpośrednio nad płytami kuchennymi. Drugą grupa, to tak zwane okapy wyspowe, czyli instalowane do sufitu. Mają często kształt cylindryczny lub prostokątny. Wykonane są również ze stali tyle, że najczęściej chromoniklowej oraz większej ilości szkła. Są eleganckie i proste, ale często też droższe. Specyfikacja i poradyOkap w ciągu godziny powinien przefiltrować powietrze nawet do 12 razy. Przy pracy na pierwszym biegu powinno to być 6, przy drugim 9, a przy ostatnim właśnie wspomniane 12 razy. Wydajność tego urządzenia podaje się w jednostce m3/h. Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz zapachów. Tryb wyciągu, jak sama nazwa wskazuje, polega... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Akpo WK-9 Venus 90
najniższa cena! w sklepie:843,27 zł
cena w sklepie:843,27 zł
cena w sklepie:843,27 zł
cena w sklepie:849,00 zł
cena w sklepie:861,00 zł
Okap AKPO WK-9 Venus 90cm Okap kominowy o szerokości 90 cm, o wydajności maksymalnej 440 m3/h, sterowany... pokaż opis »
Okap AKPO WK-9 Venus 90cm Okap kominowy o szerokości 90 cm, o wydajności maksymalnej 440 m3/h, sterowany elektronicznie, wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego szkła, z oświetleniem halogenowym. Okap AKPO WK-9 Venus 90cm Okap kominowy o szerokości 90 cm, o wydajności maksymalnej 440 m3/h, sterowany elektronicznie, wykonany ze stali nierdzewnej i czarnego szkła, z oświetleniem halogenowym. Spędzasz dużo czasu w kuchni? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Akpo WK-9 Venus 90, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy montowane do ściany, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także ze stali, najczęściej chromoniklowej oraz różnego rodzaju szkła. Specyfikacja i poradyUrządzenie to w ciągu jednej godziny pracy powinno przefiltrować powietrze nawet 12 razy. Na pierwszym biegu 6 razy, na drugim 9, a na ostatnim właśnie 12 razy. Jednostką, w której podaje się możliwości filtracyjne okapu jest m3/h. A wydajność to 650 m3/h. Skuteczność pracy zależy od wybranego trybu pracy. Najczęstsze są wyciąg i pochłaniacz zapachów. Wyciąg - a więc tryb wsysania powietrza i pary do systemu wentylacji, jest najczęściej używanym w codziennej pracy. Montując okap pamiętajmy, aby droga, którą przebywać... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Whirlpool AKR 672
najniższa cena! w sklepie:354,89 zł
cena w sklepie:354,99 zł
cena w sklepie:355,00 zł
cena w sklepie:355,00 zł
cena w sklepie:356,00 zł
Okap kominowy w kolorze inox o szerokości 59.8 cm, wydajności 416 m3/h z metalowym filtrem odtłuszczającym.... pokaż opis »
Okap kominowy w kolorze inox o szerokości 59.8 cm, wydajności 416 m3/h z metalowym filtrem odtłuszczającym. Okap kominowy WHIRLPOOL AKR 672 IX (Inox) Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Whirlpool AKR 672 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez przykrych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach. WprowadzenieZanim przystąpimy do wyboru okapu, powinniśmy pomyśleć nad tym, jak chcemy go zamontować. Czy do sufitu, czy może do ściany. To pierwsze kryterium skutecznie zmniejszy nam ilość dostępnych modeli i pozwoli na znalezienie okapu pasującego do naszej kuchni. Najpopularniejszą grupą okapów, montowanych do ściany, są okapy przyścienne. Mocuje się je bezpośrednio nad płytą grzewczą. Wykonane są zazwyczaj ze stali nierdzewnej, często z dodatkiem elementów z hartowanego szkła. Są to okapy o prostych trójkątnych kształtach, często przypominające odwróconą literę T. Drugą grupą są okapy wyspowe instalowane pod sufitem. Także często występują w formie prostokątnej lub cylindrycznej. Możemy też nabyć klasyczny kształt odwróconej litery T. Okapy te są całkowicie wykonane ze stali chromoniklowej z wieloma dodatkami szkła. Specyfikacja i poradyZakłada się, że w ciągu jednej godziny, podczas pracy urządzenia na pierwszym biegu, powietrze powinno być przefiltrowane 6 razy. Przy drugim biegu, to już 9 razy, a podczas pracy na ostatnim aż 12 razy. Wydajność filtracji podaje się w jednostce m3/h. Wydajność według producenta Whirlpool AKR 672 została ustalona na 416 m3/h. Na skuteczną wydajność ma wpływ tryb pracy okapu, a najczęściej są: wyciąg oraz pochłaniacz. Wyciąg - a więc tryb wsysania powietrza i pary do systemu wentylacji, jest najczęściej używanym w codziennej pracy. Pamiętajmy o tym, że im dłuższą drogę ma do pokonania oraz im więcej istnieje przeszkód w postaci załamań, tym mniejsza... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
46. Ciarko SL-S 60
Ciarko SL-S 60
najniższa cena! w sklepie:229,00 zł
cena w sklepie:239,00 zł
Szerokość: 60 cm, Klasa energetyczna: D echy produktu Dane ogólne KolorInoxRodzaj okapuSzufladkowyGwarancja24... pokaż opis »
Szerokość: 60 cm, Klasa energetyczna: D echy produktu Dane ogólne KolorInoxRodzaj okapuSzufladkowyGwarancja24 miesiąceFizyczne Szerokość [cm]60Średnica wylotu [cm]12Panel sterującySuwakFunkcje Tryb pracyPochłaniacz WyciągIlość prędkości3SterowanieMechaniczneWyłącznik czasowyTakOświetlenie RodzajŻarówkiIlość punktów świetlnych1Moc oświetlenia [W]40Filtry Filtr odtłuszczającyAluminiowyFiltr węglowyOpcjonalnieTechniczne Wydajność [m3/h]320Ilość silników1Moc silnika [W]110Poziom hałasu [dB]54Wyposażenie Do nabycia oddzielnieFitr węglowy echy produktu Dane ogólne KolorInoxRodzaj okapuSzufladkowyGwarancja24 miesiąceFizyczne Szerokość [cm]60Średnica wylotu [cm]12Panel sterującySuwakFunkcje Tryb pracyPochłaniacz WyciągIlość prędkości3SterowanieMechaniczneWyłącznik czasowyTakOświetlenie RodzajŻarówkiIlość punktów świetlnych1Moc oświetlenia [W]40Filtry Filtr odtłuszczającyAluminiowyFiltr węglowyOpcjonalnieTechniczne Wydajność [m3/h]320Ilość silników1Moc silnika [W]110Poziom hałasu [dB]54Wyposażenie Do nabycia oddzielnieFitr węglowy Gotowanie sprawia Ci wiele radości? Drażnią Cię jednak zapachy, które wiążą się z pichceniem różnego rodzaju potraw? Okap Ciarko SL-S 60 sprawdzi się, gdy chcemy gotować bez uciążliwych zapachów, które rozchodzą się po wszystkich zakamarkach. WprowadzeniePrzed przystąpieniem do wyboru okapu, powinniśmy pomyśleć nad tym, jak chcemy go zamontować. Czy do sufitu, czy może do ściany. To pierwsze kryterium skutecznie zawęzi nam pole poszukiwań i ułatwi nam znalezienie okapu właściwego do naszej kuchni. Najpopularniejszą grupą okapów, instalowanych do ściany, są okapy przyścienne. Instaluje się je bezpośrednio nad płytą grzewczą. Wykonane są przeważnie ze stali nierdzewnej, często z dodatkiem elementów z giętego szkła. Są to okapy o prostych skośnych kształtach, często przypominające odwróconą literę T. Kolejną grupą są okapy wyspowe montowane pod sufitem.... w 2 sklepach
Franke FGL9015
najniższa cena! w sklepie:688,00 zł
cena w sklepie:688,00 zł
cena w sklepie:711,75 zł
cena w sklepie:712,00 zł
cena w sklepie:879,00 zł
szerokość 90 cm waga 20 kg głośność na pierwszym biegu 51 dB wydajność maksymalna 395 m3/h 3 biegi pracy... pokaż opis »
szerokość 90 cm waga 20 kg głośność na pierwszym biegu 51 dB wydajność maksymalna 395 m3/h 3 biegi pracy możliwość pracy w obiegu zamkniętym filtr aluminiowo-metalowy sterowanie Soft Touch oświetlenie halogenowe 2 x 40 W wydajność maksymalna [m3/h] 395 wydajność zgodnie z IEC 61591 [m3/h]: - na pierwszym biegu 220 - na biegu intensywnym 395 średnica wylotu powietrza [mm] 150 głośność na pierwszym biegu [dB] 51 głośność na biegu intensywnym [dB] 66 Cechy produktu Dane ogólne LiniaGlasss Linear KolorStalowy Gwarancja24 miesiące Fizyczne Wysokość minimalna [cm]77.8 Wysokość maksymalna [cm]104.8 Szerokość [cm]89.8 Głębokość [cm]52 Średnica wylotu [cm]15 Waga [kg]20 ObudowaSzkło i stal szlachetna Panel sterującyPrzyciski o krótkim skoku Funkcje Tryb pracyPochłaniacz Wyciąg Ilość prędkości3 SterowanieElektroniczne Oświetlenie RodzajHalogenowe Ilość punktów świetlnych2 Moc oświetlenia [W]40 Filtry Filtr odtłuszczającyAluminiowo-metalowy Filtr węglowyOpcjonalnie InneFiltr węglowy 1120016756 Techniczne Wydajność [m3/h]395 Poziom hałasu [dB]66 Wyposażenie Do nabycia oddzielnieFiltr węglowy Mimo dołożenia wszelkich starań: nie; gwarantujemy, że publikowane dane techniczne (opisy): nie; zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. szerokość 90 cm waga 20 kg głośność na pierwszym biegu 51 dB wydajność maksymalna 395 m3/h 3 biegi pracy możliwość pracy w obiegu zamkniętym filtr aluminiowo-metalowy sterowanie Soft Touch oświetlenie halogenowe 2 x 40 W wydajność maksymalna [m3/h] 395 wydajność zgodnie z IEC 61591 [m3/h]: - na pierwszym biegu 220 - na biegu intensywnym 395 średnica wylotu powietrza [mm] 150 głośność na pierwszym biegu [dB] 51 głośność na biegu intensywnym [dB] 66 Obecnie jesteśmy w trakcie uzupełniania informacji o produkcie.Wszelkie niezbędne informację mogą Państwo uzyskać na stonie internetowej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
48. Akpo WK-5 Elegant Turbo 60
Akpo WK-5 Elegant Turbo 60
najniższa cena! w sklepie:127,00 zł
cena w sklepie:271,00 zł
Lubisz swoją kuchnię? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom?... pokaż opis »
Lubisz swoją kuchnię? Nie lubisz jednak, gdy zapachy wydostają się z kuchni i wypełniają cały Twój dom? Okap kuchenny Akpo WK-5 Elegant Turbo 60 pozwala zachować pomieszczenia w naszym domu bez niechcianych zapachów, towarzyszących gotowaniu. WprowadzeniePrzed przystąpieniem do wyboru okapu, powinniśmy zastanowić się nad tym, gdzie chcemy go zamontować: do ściany czy do sufitu. To pierwsze kryterium skutecznie zmniejszy nam ilość dostępnych modeli i pozwoli na znalezienie okapu odpowiedniego do naszych potrzeb. Najpopularniejszym typem okapów, instalowanych do ściany, są okapy przyścienne. Instaluje się je bezpośrednio nad płytą kuchenną. Wykonane są zazwyczaj ze stali nierdzewnej, często z dodatkiem elementów z giętego szkła. Są to okapy o prostych geometrycznych kształtach, często przypominające odwróconą literę T. Drugą grupą są okapy wyspowe montowane pod sufitem. Także często występują w formie prostokątnej lub cylindrycznej. Możemy też nabyć klasyczny kształt odwróconej litery T. Okapy te są całkowicie wykonane ze stali chromoniklowej z wieloma dodatkami szkła. Specyfikacja i poradyZakłada się, że w ciągu jednej godziny, podczas pracy urządzenia na pierwszym biegu, powietrze powinno być przefiltrowane 6 razy. Przy drugim biegu, to już 9 razy, a podczas pracy na ostatnim aż 12 razy. Wydajność filtracji podaje się w jednostce m3/h. Wydajność Akpo WK-5 Elegant Turbo 60 urządzenia sięga 320 m3/h. Na skuteczną wydajność ma wpływ tryb pracy okapu, a najczęściej są: wyciąg oraz pochłaniacz. Tryb wyciągu, jak sama nazwa wskazuje, polega na wciąganiu przez okap zapachów i pary do systemu wentylacji. Im dłuższą drogę ma do pokonania oraz im więcej istnieje przeszkód w postaci załamań, tym mniejsza będzie efektywność okapu. Dlatego zaleca się podłączenie jak najkrótsze, bez zbędnych załamań i przeszkód, z którymi musi poradzić sobie płynące powietrze. Istotny jest także wylot... w 2 sklepach
Akpo WK-6 Largo 50
najniższa cena! w sklepie:447,00 zł
cena w sklepie:449,00 zł
cena w sklepie:456,09 zł
cena w sklepie:507,00 zł
cena w sklepie:568,00 zł
Specyfikacja Okap Akpo WK-6 Largo Dużo w domu gotujesz? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów... pokaż opis »
Specyfikacja Okap Akpo WK-6 Largo Dużo w domu gotujesz? Chcesz jednak uniknąć wydostawania się zapachów poza kuchnię? Jeśli tak, to warto zamontować okap Akpo WK-6 Largo 50, który skutecznie zapobiegnie przedostawaniu się niepożądanych zapachów na resztę pomieszczeń. WprowadzenieZanim przystąpimy do wyboru okapu, musimy pomyśleć nad tym, gdzie chcemy go zamontować: do ściany czy do sufitu. To pierwsze kryterium skutecznie zawęzi nam ilość dostępnych modeli i ułatwi nam znalezienie okapu pasującego do naszych potrzeb. Najpopularniejszą grupą okapów, instalowanych do ściany, są okapy przyścienne. Instaluje się je bezpośrednio nad płytą kuchenną. Wykonane są zazwyczaj ze stali nierdzewnej, często z elementami z hartowanego szkła. Są to okapy o prostych geometrycznych kształtach, często przypominające odwróconą literę T. Drugą grupą są okapy wyspowe instalowane pod sufitem. Najczęściej występują w formie prostokątnej lub cylindrycznej. Możemy też nabyć klasyczny kształt odwróconej litery T. Okapy te są całkowicie wykonane ze stali chromoniklowej z wieloma dodatkami szkła. Specyfikacja i poradyZakłada się, że w ciągu jednej godziny, podczas pracy urządzenia na pierwszym biegu, powietrze powinno być przefiltrowane 6 razy. Przy drugim biegu, to już 9 razy, a podczas pracy na ostatnim aż 12 razy. Wydajność filtracji podaje się w jednostce m3/h. Dla okapu Akpo WK-6 Largo 50 wydajność to 650 m3/h. Na skuteczną wydajność ma wpływ tryb pracy okapu, a najczęściej są: wyciąg oraz pochłaniacz. Tryb wyciągu, jak sama nazwa wskazuje, polega na wciąganiu przez okap zapachów i pary do wentylacji. Należy mieć na uwadze, że im dłuższą drogę do wentylacji musi pokonać powietrze, tym niższa będzie skuteczność tej operacji. Zaleca się więc podłączenie jak najprostsze, bez zbędnych załamań i przeszkód z którymi musi poradzić sobie płynące powietrze. Oprócz długości kanału znaczenie ma również... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Bosch DHU 665C
najniższa cena! w sklepie:273,96 zł
cena w sklepie:275,28 zł
cena w sklepie:279,00 zł
cena w sklepie:279,00 zł
cena w sklepie:284,00 zł
Parametry ogólne Rodzaj: Podszafkowy Kolor: Srebrny Okres gwarancji: 24 miesiące Średnica rury odprowadzjącej... pokaż opis »
Parametry ogólne Rodzaj: Podszafkowy Kolor: Srebrny Okres gwarancji: 24 miesiące Średnica rury odprowadzjącej [cm]: 12 Załączone wyposażenie: -Instrukcja-Gwearancja Parametry techniczne Moc zestawu [W]: 306 Moc oświetlenia [W]: 56 Wydajność w systemie obiegu otwartego [m3/h]: 350 Wydajność w systemie obiegu zamkniętego [m3/h]: 260 Poziom hałasu [dB]: 68 Tryb pracy: Pochłaniacz/wyciag Ilość silników: 1 Ilość prędkości: 3 Sterowanie: Mechaniczne Moc oświetlenia: 2 x 28 W Zasilanie: 220 - 240 V Parametry ogólne Rodzaj: Podszafkowy Kolor: Srebrny Okres gwarancji: 24 miesiące Średnica rury odprowadzjącej [cm]: 12 Załączone wyposażenie: -Instrukcja-Gwearancja Parametry techniczne Moc zestawu [W]: 306 Moc oświetlenia [W]: 56 Wydajność w systemie obiegu otwartego [m3/h]: 350 Wydajność w systemie obiegu zamkniętego [m3/h]: 260 Poziom hałasu [dB]: 68 Tryb pracy: Pochłaniacz/wyciag Ilość silników: 1 Ilość prędkości: 3 Sterowanie: Mechaniczne Moc oświetlenia: 2 x 28 W Zasilanie: 220 - 240 V Czerpiesz radość z gotowania w swoim mieszkaniu? Masz jednak problem z zapachami, które unoszą się podczas pichcenia różnorodnych smakołyków? Okap Bosch DHU 665C, to sprawne urządzenie, dzięki któremu nie poczujemy w całym naszym domu nieprzyjemnych zapachów z kuchni. WprowadzenieŚciana czy sufit? Już ten pierwszy wybór miejsca zamocowania okapu skutecznie zmniejszy nam ilość modeli, z których przyjdzie nam wybierać swoje urządzenie. A wybór ten jest istotny i nie zawsze zależny tylko od naszej woli. Najczęściej spotykamy okapy przyścienne, w kształcie odwróconej litery T lub skośne, o profilu trójkątnym. Wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej z dodatkami szkła lub plastiku czy drewna. Istnieją także okapy montowane pod sufitem, nazywane wyspowymi. Często są w kształcie prostokątnym lub cylindrycznym, chociaż tworzy się je też w formie klasycznej, odwróconej litery T. Wykonuje się je także... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 14 sklepach »

Ostatnio komentowane:

portal Zasady i regulamin blogów
Akate86 Czy jest jakiś limit znaków w szybkim wpisie ? rn2 zdania tylko mi wrzuca opinia dodana 2016-07-28 17:30:07
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Berek - Szczygielski Marcin
Kupiłam tę książkę jako pierwszą \"branżową\" \r\nNie żałuje bo naprawdę super się czyta !...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016