Ranking orbitreki styczeń 2017, str. 3

Ranking najlepsze orbitreki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-20

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

21. Sportop E2000P Dostawa GRATIS!
Sportop E2000P Dostawa GRATIS!
najniższa cena! w sklepie:2199,00 zł
Orbitrek magnetyczny E200P firmy Sportop to doskonałe rozwiązanie dla osób, chcących trenować we własnym... pokaż opis »
Orbitrek magnetyczny E200P firmy Sportop to doskonałe rozwiązanie dla osób, chcących trenować we własnym domu, bezpiecznie i komfortowo - przez cały rok. Dzięki zastosowaniu masywnego, 18-kilogra... Orbitrek magnetyczny E200P firmy Sportop to doskonałe rozwiązanie dla osób, chcących trenować we własnym domu, bezpiecznie i komfortowo - przez cały rok. Dzięki zastosowaniu masywnego, 18-kilogra... Dbasz o własne samopoczucie i chcesz sprawić sobie domowe urządzenie do ćwiczeń? Jeśli tak jest, pomyśl nad zakupem trenażera eliptycznego, który Ci w tym pomoże. Zobacz Sportop E2000P i zdecyduj, czy to sprzęt dla Ciebie. WprowadzenieOrbitrek, zwany również trenażerem eliptycznym, to ciekawe urządzenie do ćwiczeń całego ciała, które łączy wiele cech innych ćwiczeń i form aktywności fizycznej. Ruch eliptyczny powoduje aktywizację wielu partii mięśni, chroniąc je jednocześnie przed kontuzjami. Orbitrek oferuje zaangażowanie całego ciała do ćwiczeń. Jeśli na przykład chcemy ćwiczyć mięśnie brzucha, wystarczy opuścić ręce i skupić się na dokładnej, mocnej pracy nóg. Eliptyczny ruch pozwala uchronić się przed kontuzjami. Porady i specyfikacjaObecnie można nabyć trzy typy trenażerów. Mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne. Te pierwsze są najtańsze i nadają się dla tych, którzy chcą ćwiczyć lekko, co kilka dni. Drugie oferują wysoką jakość i efektywność ćwiczeń i nadają się dla osób, które ćwiczą codziennie. Ostatnie, najdroższe, są przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Oferują możliwość pełnej regulacji i programowania treningów. Warto również wspomnieć, że orbitreki magnetyczne i elektromagnetyczne są znacznie cichsze i dużo bardziej wytrzymałe od coraz rzadziej spotykanych mechanicznych. Waga koła zamachowego, mechanicznej podstawy tego urządzenia również jest istotna. Im większe i cięższe koło zamachowe, tym płynniejsze... w 1 sklepie
York Fitness X110
najniższa cena! w sklepie:999,00 zł
cena w sklepie:1049,00 zł
cena w sklepie:1049,00 zł
cena w sklepie:1049,00 zł
cena w sklepie:1069,00 zł
Model z linii Active. Magnetyczny trenażer o prostej obsłudze i niewielkich rozmiarach. Doskonała propozycja... pokaż opis »
Model z linii Active. Magnetyczny trenażer o prostej obsłudze i niewielkich rozmiarach. Doskonała propozycja do niedużych pomieszczeń. Magnetyczny trenażer o prostej obsłudze i niewielkich rozmiarach. Doskonała propozycja do niedużych pomieszczeń. Zakres obciążenia 1-8 regulowany manualnie, antypoślizgowa płoza, zasilanie na baterie, rolki transportowe, stopki poziomujące, wyświetlacz- 1 okno LCD. Funkcje monitora: czas (min,sek), prędkość liniowa (km/h), dystans (km), wydatek energetyczny (cal); programy treningowe: manualny, celowe zorientowane na czas/dystans/kalorie. Wymiary urządzenia (dł.szer.wys.) w cm: 120 x 64 x 157, waga trenażera 29,5 kg, maksymalna waga użytkownika 110 kg. Uwagi: Klasa H, przeznaczony wyłącznie do użytku domowego, gwarancja 24 miesiące. Magnetyczny trenażer o prostej obsłudze i niewielkich rozmiarach. Doskonała propozycja do niedużych pomieszczeń. Zakres obciążenia 1-8 regulowany manualnie, antypoślizgowa płoza, zasilanie na baterie, rolki transportowe, stopki poziomujące, wyświetlacz- 1 okno LCD. Magnetyczny trenażer o prostej obsłudze i niewielkich rozmiarach. Doskonała propozycja do niedużych pomieszczeń. Zakres obciążenia 1-8 regulowany manualnie, antypoślizgowa płoza, zasilanie na baterie, rolki transportowe, stopki poziomujące, wyświetlacz- 1 okno LCD. Funkcje monitora: czas (min,sek), prędkość liniowa (km/h), dystans (km), wydatek energetyczny (cal); programy treningowe: manualny, celowe zorientowane na czas/dystans/kalorie. Wymiary urządzenia (dł.szer.wys.) w cm: 120 x 64 x 157, waga trenażera 29,5 kg, maksymalna waga użytkownika 110 kg. Uwagi: Klasa H, przeznaczony wyłącznie do użytku domowego, gwarancja 24 miesiące. Chcesz ćwiczyć w domu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", przyjrzyj się naszej propozycji. Zobacz York Fitness X110, przeczytaj opis, zobacz zdjęcia i zdecyduj czy to urządzenie dla Ciebie. WprowadzenieOrbitrek, czyli... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
HMS H9249
najniższa cena! w sklepie:749,00 zł
cena w sklepie:895,00 zł
cena w sklepie:895,00 zł
cena w sklepie:895,00 zł
cena w sklepie:895,00 zł
Orbitrek magnetyczny H 9249 renomowanej firmy HMS. Trening bezpieczny dla stawów kolanowych we własnym... pokaż opis »
Orbitrek magnetyczny H 9249 renomowanej firmy HMS. Trening bezpieczny dla stawów kolanowych we własnym domu jest w zasięgu ręki. Gwarantuje go orbitrek magnetyczny H9249 marki HMS . Sprzęt jest nie tylko estetycznie wykonany , dzięki czemu cieszy... Dbasz o własne samopoczucie i chcesz sprawić sobie domowe urządzenie do ćwiczeń? Jeśli tak jest, zastanów się nad zakupem trenażera eliptycznego, który Ci w tym pomoże. Zobacz HMS H9249 i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie. WprowadzenieOrbitreki to sprzęt, który od lat cieszy się zainteresowaniem zarówno osób nastawionych na intensywne treningi, jak i tych, które wolą mniej obciążające formy rekreacji. Miliony ludzi codziennie ćwiczy w swoich domach i na siłowniach - odpoczywając jednocześnie. Orbitrek dzięki mechanice wykonywania ćwiczenia, pozwala uchronić stawy przed kontuzjami dzięki temu, że wszelkie wykonujemy w jednej płaszczyźnie, poziomo - przód tył, bez możliwości wywinięcia na boki, jak to jest w przypadku, np. jazdy na rowerze. Porady i specyfikacjaMożemy zdecydować się na jeden z trzech typów sprzętu. Mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne. Mechaniczne, nadają się dla laików i osób, które chcą ćwiczyć od czasu do czasu. Jeśli więc szukamy urządzenia do ćwiczenia co kilka dni, ten typ nada się wyśmienicie. Będzie tani w zakupie i na pewno sprawdzi się w swojej roli. Drugie, magnetyczne, oferują wysoką jakość i efektywność ćwiczeń i nadają się dla osób, które ćwiczą regularnie. Orbitreki magnetyczne, świetnie nadają się do regularnych, cięższych treningów i będą najlepszym wyborem dla większości chętnych do ćwiczeń. Orbitreki elektromagnetyczne pozwalają na bardziej zaawansowane ustawienia treningu. Urządzenie można zaprogramować pod konkretny plan ćwiczeń które będą regulowane, przez komputer urządzenia, bez konieczności ingerencji podczas treningu. To wybór dla sportsmenek i sportmenów, którzy chcą... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
Kettler Unix EX
najniższa cena! w sklepie:7489,00 zł
cena w sklepie:7490,00 zł
cena w sklepie:7990,00 zł
cena w sklepie:7990,00 zł
cena w sklepie:7999,00 zł
Rower eliptyczny Kettler UNIX EX jest jednym z bardziej nowoczesnych crosstrainerów oferujących liczne... pokaż opis »
Rower eliptyczny Kettler UNIX EX jest jednym z bardziej nowoczesnych crosstrainerów oferujących liczne programy treningowe oraz pomiary parametrów treningów. Nowe urządzenie UNIX EX łączy bardzo efektywną i bezpieczną dla stawów technologię EXTENDED MOTION TECHNOLOGY z zaletami precyzyjnej technologii ergonometrycznej. Całość w nowym wzornictwie serii UNI... Orbitrek Kettler Unix EX to gwarancja treningu cardio w najlepszym wydaniu. Nowoczesna konstrukcja i bogate wyposażenie oraz zaawansowany komputer z 48 programami treningowymi pozwalają osiągać wymarzone rezultaty ciesząc się harmonią i płynnym rytmem ćwiczeń. Dzięki zastosowaniu technologii EXT orbitrek Kettler Unix EX sprawi, że ćwiczenia będą jeszcze bardziej efektywne dla wszystkich partii Twojego ciała. HeartRateLight zatroszczy się o to, by Twoje tętno pozostawało w bezpiecznym zakresie. Jeśli wzrośnie zbyt mocno, kolor wyświetlacza zmieni się na czerwono, a przy zbyt niskim tętnie na niebiesko. Będąc połączeniem bieżni, stepera i rowerka orbitrek pozwala skutecznie trenować we własnym domu. Podczas ćwiczeń na nim angażujesz 80% swoich mięśni umożliwiając rozwój sylwetki i gubienie nadmiarów kalorii. Orbitreki są jednym z częściej polecanych urządzeń do treningu cardio - spalającego tkankę tłuszczową. Rower eliptyczny Kettler UNIX EX jest jednym z bardziej nowoczesnych crosstrainerów oferujących liczne programy treningowe oraz pomiary parametrów treningów. Chcesz zadbać o smukłą sylwetkę? Jeśli tak, zastanów się nad zakupem trenażera eliptycznego. Przyjrzyj się urządzeniu Kettler Unix EX. WprowadzenieOrbitrek, zwany również trenażerem eliptycznym, to ciekawe urządzenie do ćwiczeń całego ciała, które łączy wiele cech innych ćwiczeń i form aktywności fizycznej. Ruch eliptyczny powoduje aktywizację wielu partii mięśni, chroniąc je jednocześnie przed kontuzjami. Orbitrek oferuje... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Kettler Rivo M
najniższa cena! w sklepie:1799,00 zł
cena w sklepie:1799,00 zł
cena w sklepie:1849,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
cena w sklepie:2066,4 zł
Wstąp do świata orbitreków marki KETTLER. Specyfikacja nowego orbitreka Kettler RIVO M: zależny od liczby... pokaż opis »
Wstąp do świata orbitreków marki KETTLER. Specyfikacja nowego orbitreka Kettler RIVO M: zależny od liczby obrotów magnetyczny system hamowania z regulacją oporu w przedziale 1-8, koło zamachowe o wadze 12 kg, regulacja ustawienia położenia stopy plastikowej na płozie, czujniki tętna zintegrowane w uchwytach, prosty w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem wyposażonym w 6 funkcji. Dane techniczne: Wysokiej jakości crosstrainer Rivo M marki Kettler to doskonały sprzęt do utrzymania ciała w świetnej formie i poprawy kondycji fizycznej bez konieczności wychodzenia z domu. Sprzęt ten cechuje 8... Wstąp do świata orbitreków marki KETTLER. Specyfikacja nowego orbitreka Kettler RIVO M: zależny od liczby obrotów magnetyczny system hamowania z regulacją oporu w przedziale 1-8, koło zamachowe o wadze 12 kg, regulacja ustawienia położenia stopy plastikowej na płozie, czujniki tętna zintegrowane w uchwytach, prosty w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem wyposażonym w 6 funkcji. Dane techniczne: Wysokiej jakości crosstrainer Rivo M marki Kettler to doskonały sprzęt do utrzymania ciała w świetnej formie i poprawy kondycji fizycznej bez konieczności wychodzenia z domu. Sprzęt ten cechuje 8... Chcesz zadbać o atrakcyjną sylwetkę? Jeśli tak, zastanów się nad zakupem trenażera eliptycznego. Przyjrzyj się urządzeniu Kettler Rivo M. WprowadzenieOrbitrek, zwany również trenażerem eliptycznym, to ciekawe urządzenie do ćwiczeń całego ciała, które łączy wiele cech innych ćwiczeń i form aktywności fizycznej. Ruch eliptyczny powoduje aktywizację wielu partii mięśni, chroniąc je jednocześnie przed kontuzjami. Orbitrek oferuje zaangażowanie całego ciała do ćwiczeń. Jeśli na przykład chcemy ćwiczyć mięśnie brzucha, wystarczy opuścić ręce i skupić się na dokładnej, mocnej pracy nóg. Eliptyczny ruch pozwala uchronić się przed kontuzjami. Porady i specyfikacjaObecnie można nabyć trzy typy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 14 sklepach »
inSPORTline ET520i
najniższa cena! w sklepie:2999,00 zł
cena w sklepie:3049,00 zł
cena w sklepie:3049,00 zł
cena w sklepie:3049,00 zł
cena w sklepie:3049,00 zł
Orbitrek przednionapędowy magnetyczny inSPORTline inCondi ET520i Orbitrek inSPORTline inCondi ET520i... pokaż opis »
Orbitrek przednionapędowy magnetyczny inSPORTline inCondi ET520i Orbitrek inSPORTline inCondi ET520i jest elektronicznie sterowanym orbitrekiem z 7 kg obciążeniem koła z przodu. Konstrukcja orbitreka zapewnia wysoką stabilność, ale również pozwala na mniejszy rozstaw kroku 6,5 cm. W orbitreku zostaw poprawiony mechanizm ślizgowy, co sprawia, że ruch jest bardziej ergonomiczny i naturalny.Do głównych zalet należy możliwosć połączenia się orbitreka z tabletem lub iPad'em przez Bluetooth i iConsole+. To sprawia, że można ćwiczyć w róznych miejscach na świecie np. w Alpach, różnych stolicach pańsw i w innych ciekawych miejscach na całym świecie. Przebieg szlaku może być śledzony przez Google Maps i Street View bezpośrednio na ekranie tabletu.Wyrafinowany komputer z wyświetlaczem LCD z szeregiem przydatnych funkcji, są kolejnymi korzyściami orbitreka inSPORTline inCondi ET520i. Wyświetlacz pokazuje wszystkie niezbędne informacje, w tym czas, prędkośc, dystans i spalone kalorie, Orbitrek posiada 12 programów użytkownika oraz programy HRC, które płynnie dostosowywują obciążenie do optymalnego tętna, co prowadzi do większej wydajności w trakcie ćwiczeń. Co więcej orbitrek inCondi ET520i posiada nośność rzędu 180 kg oraz kółka transportowe. Praktycznym rozwiązaniem urządzenia jest możliwość jego złożenia i zablokowania, co minimalizuje jego długość i oszczędza miejsce. Urządzenie w stanie zablokowania jest zabezpieczone przed małymi dziećmi. Dzięki tym doskonałym właściwościom orbitrek inSPORTline inCondi ET520i to popularny model orbitreka do użytu domowego i klubowego.Opis techniczny: Stabilna konstrukcjaMagnetyczny system hamowania7 kg koło zamachowe (z przodu)Elektroniczna kontrola obciążeniaSystem BeltDrive zapewnia cichą i płynną pracę32 stopnie obciążenia3-częściowe korby z łożyskami uszczelnionymiDługość kroku: 48 cmRozstaw: 6,5 cmCzujniki tętna w uchwytachMożliwość... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
BH Fitness NLS14
najniższa cena! w sklepie:2390,00 zł
cena w sklepie:2490,00 zł
cena w sklepie:2490,00 zł
cena w sklepie:2490,00 zł
cena w sklepie:2490,00 zł
Kompaktowe urządzenie treningowe: stosunkowo nieduże, ale zachowujące doskonałą ergonomię pracy. Model... pokaż opis »
Kompaktowe urządzenie treningowe: stosunkowo nieduże, ale zachowujące doskonałą ergonomię pracy. Model dostępny w wersji Dual, który po podłączeniu Dual Kit umożliwi przekształcenie urządzenia w model i.Concept i cieszenie się z dostępnych aplikacji treningowych.Czujniki pomiaru pulsu znajdują się na ruchomych uchwytach co umożliwia kontrolę tętna bez konieczności zmiany pozycji treningowej.Regulacja pozycji pedałów umożliwia dopasowanie wygodnej pozycji podczas ćwiczenia.Duża ilość programów treningowych takich jak: Fitness Test, Recovery Test, Programy sterowane pulsem, różne profile treningowe sprawiają, że urządzenie umożliwia wszechstronny różnorodny trening. Nowoczesne rozwiązanie pozwalające na komunikację urządzeń firmy BH z urządzeniami typu smartphone / tablet i to zarówno z oprogramowaniem i.OS, jak i Android. Po ich podłączeniu pełnią one funkcję wyświetlacza, a zainstalowane w nich aplikacje czynią trening znacznie ciekawszym i bardziej efektywnym. Zalety i.Concept: Ćwiczenie w oparciu o specjalistyczne programy treningoweDzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowychOglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treninguKorzystanie z możliwości jakie daje nam nasz smartphone lub tablet w trakcie treninguNudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi I.Concept ready! Aby przekształcić urządzenie cardio w model Concept, należy podłączyć do niego Dual Kit.Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness przekształci je w model Concept. Gwarancja domowa - 2 lata Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta Kompaktowe urządzenie treningowe: stosunkowo nieduże, ale zachowujące doskonałą ergonomię pracy.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
York Fitness X520
najniższa cena! w sklepie:2199,00 zł
cena w sklepie:2199,00 zł
cena w sklepie:2299,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
OPIS: Zaletą trenażerów eliptycznych jest to, że wprowadzają ciało w bezpieczny dla stawów ruch, angażując... pokaż opis »
OPIS: Zaletą trenażerów eliptycznych jest to, że wprowadzają ciało w bezpieczny dla stawów ruch, angażując przy tym niemal całe ciało. Ale by wybrać najlepszy, postaw na jakość, jaką zapewnia model X520 marki York. Ten magnetyczny orbitrek pozwala na naprawdę solidny wycisk. To zasługa płynnie regulowanego obciążenia o szerokim zakresie. Dzięki temu nawet po wielu miesiącach odczujesz różnicę w intensywności i trudności ćwiczeń. Magnetyczny system hamowania zapewnia bezpieczeństwo Twoim stawom, a typowy dla orbitreków profil gwarantuje maksymalny zakres ruchów górnych i dolnych części ciała. Co za tym idzie? Efekty! Te będą tym szybsze, im bardziej skupisz się na utrzymaniu tętna w odpowiednim dla siebie i określonego celu zakresie. To proste dzięki czułym i precyzyjnym sensorom dotykowym, które pozwalają Ci kontrolować puls tak, by trening był efektywniejszy, a rezultaty - spektakularne. Możesz też wybrać trening w 1 z 3 stref tętna, a po skończonych ćwiczeniach wykonać test recovery, który zobrazuje, jak poprawia się Twoja wydolność niemal z dnia na dzień! Programy treningowe: nie; zawodzą, więc nuda z pewnością: nie; wchodzi w grę. X520 to aż 12 trybów predefiniowanych, program manualny, celowy, określony przez użytkownika, a nawet skoncentrowany na wytworzeniu odpowiedniej mocy. Ten ostatni tryb jest niezwykle interesujący i docenią go osoby, którym zależy na poprawianiu swoich umiejętności i kondycji. Wytwórz jak największą ilość energii i poczuj w całym ciele, jaki to wysiłek! Ponieważ X520 ma takie udogodnienia jak antypoślizgowa płoza czy stabilna konstrukcja, trening jest zawsze bezpieczny, niezależnie od predyspozycji użytkownika. Uchwyt na bidon pozwoli Ci na łyk orzeźwienia i dodanie sobie energii, a uchwyt pod tablet sprawi, że będziesz mógł surfować po internecie, czytać książkę lub oglądać serial w czasie ćwiczeń - komfortowo i przyjemnie! Rolki transportowe... w 4 sklepach
Hammer CrossLife XTR
najniższa cena! w sklepie:2399,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
Wytrzymały orbitrek do użytku domowego, system hamowania: magnetyczny, udźwig 130kg, koło zamachowe 18... pokaż opis »
Wytrzymały orbitrek do użytku domowego, system hamowania: magnetyczny, udźwig 130kg, koło zamachowe 18 kg, regulowana stopka, gwarancja domowa 3 lata OPIS: Orbitrek to swoisty symulator biegu umożliwiający zarówno trening kondycyjny jak i wzmacniający. Dzięki specyficznej budowie i funkcjonalności, trenażer eliptyczny jest doskonałą propozycją dla całej rodziny. Cieszy się zainteresowaniem osób, które prowadzą aktywny tryb życia zarówno latem jak i zimą ale także osób, które mają problemy ze stawami a: nie; chcą rezygnować z treningu aerobowego. Trening na trenażerze eliptycznym do złudzenia przypomina bieg, z tą różnicą, że pozbawiony jest jakiegokolwiek wstrząsu. Użytkownik stojąc na płozach wykonuje płynne, naprzemienne ruchy nogami i rękami lub tylko nogami. Przy zaangażowaniu ramion podczas treningu, podobnie jak podczas joggingu, intensywnie pracują mięśnie klatki piersiowej, pleców, ramion, a niezależnie od pracy rąk, pracują także dolne partie ciała tj. mięśnie ud, pośladków i łydek. Trening na tym urządzeniu poprawia wydolność sercowo-naczyniową i sercowo-płucną a także efektywnie modeluje sylwetkę. SPECYFIKACJA PRODUKTU: Nie musisz obciążać swoich stawów, by trenować cardio. Naprawdę! Ćwiczenia na orbitreku magnetycznym Crosslife XTR marki Hammer gwarantują Ci bezpieczeństwo, komfort i zapierające dech w piersi efe... Orbitrek Crosslife XTR niemieckiej marki Hammer to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bezpiecznego i wysokiej jakości urządzenia do ćwiczeń wykonywanych w zaciszu własnego domu. Regularnie trenując na eliptyku znacząco polepszysz wydolność organizmu, pozbędziesz się zbędnych pokładów tłuszczu oraz poprawisz swoje samopoczucie - bo jak powszechnie wiadomo sport to zdrowie! A wszystko bez konieczności kupowania drogiego karnetu na siłownie!Model Crosslife XTR posiada potężne, ważące aż 18 kilogramów koło zamachowe. Taka waga jest gwarancją... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
HMS H1830i
najniższa cena! w sklepie:2175,00 zł
cena w sklepie:2175,00 zł
cena w sklepie:2175,00 zł
cena w sklepie:2175,00 zł
cena w sklepie:2175,00 zł
Orbitrek magnetyczny programowany H1830-i firmy HMS. Jak efektywne cardio w nowoczesnym stylu, to tylko... pokaż opis »
Orbitrek magnetyczny programowany H1830-i firmy HMS. Jak efektywne cardio w nowoczesnym stylu, to tylko na orbitreku H1830i marki HMS . Model - jak każdy orbitrek - wprowadza ciało w ruch eliptyczny, który odciąża stawy. Ale ten ma coś jeszcze: cięż... Chcesz zadbać o smukłą sylwetkę? Jeśli tak, zastanów się nad zakupem orbitreka. Przyjrzyj się urządzeniu HMS H1830i. WprowadzenieOrbitrek, zwany również trenażerem eliptycznym, to ciekawe urządzenie do ćwiczeń całego ciała, które łączy wiele cech innych ćwiczeń i form aktywności fizycznej. Ruch eliptyczny powoduje aktywizację wielu partii mięśni, chroniąc je jednocześnie przed kontuzjami. Orbitrek oferuje zaangażowanie całego ciała do ćwiczeń. Jeśli na przykład chcemy ćwiczyć mięśnie brzucha, wystarczy opuścić ręce i skupić się na dokładnej, mocnej pracy nóg. Eliptyczny ruch pozwala uchronić się przed kontuzjami. Porady i specyfikacjaObecnie można nabyć trzy typy orbitreków. Mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne. Te pierwsze są najtańsze i nadają się dla tych, którzy chcą ćwiczyć lekko, co kilka dni. Drugie oferują wysoką jakość i efektywność ćwiczeń i nadają się dla osób, które ćwiczą regularnie. Ostatnie, najdroższe, są przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Oferują możliwość pełnej regulacji i programowania treningów. Trzeba też powiedzieć, iż trenażery magnetyczne i elektromagnetyczne, są sporo cichsze niż ich mechaniczne odpowiedniki. Te z kolei są jednak tańsze w zakupie. Istotną rzeczą w przypadku trenażera jest ciężar jego koła zamachowego. Owe koło jest podstawowym elementem napędzającym w urządzeniu. Im ono cięższe, tym lepiej. Wysoka waga zapewnia płynne działanie urządzenia i większy komfort oraz regulację oporu. To zastosowane w modelu H1830i, cechuje się wagą 10 kg kg. Szalenie ważną kwestią są także perforowane płozy, które zapewniają odpowiednie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016