Ranking orbitreki styczeń 2017, str. 5

Ranking najlepsze orbitreki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-20

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

BH Fitness Athlon
najniższa cena! w sklepie:1490,00 zł
cena w sklepie:1490,00 zł
cena w sklepie:1490,00 zł
cena w sklepie:1490,00 zł
cena w sklepie:1490,00 zł
To urządzenie o tych samych parametrach technicznych i specyfikacji co Athlon Dual z wyjątkiem braku... pokaż opis »
To urządzenie o tych samych parametrach technicznych i specyfikacji co Athlon Dual z wyjątkiem braku możliwości przekształcenia go w model i.Concept. Prosty i czytelny wyświetlacz ułatwia kontrolę nad podstawowymi parametrami treningowymi.Ciekawa stylistyka przyciąga uwagę. Gwarancja domowa - 2 lata Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta Produkt przeznaczony do regularnego treningu w domu. Funkcje: opór: magnetyczny obciążenie: 8 stopni koło zamachowe: 10 kg długość kroku:30cm wyświetlacz: prędkość/RPM, czas, kalorie, dy... Szukasz małego, prostego w obsłudze urządzenia do codziennego treningu? Crosstrainer Athlon świetnie się do tego nada. Crosstrainer wyposażony został we wszystkie niezbędne funkcje, które umożliwią regularne ćwiczenie: magnetyczną 8 stopniową ręczną regulację oporu, monitor LCD kontrolujący najważniejsze parametry treningowe: czas, prędkość/rpm, dystans, kalorie, puls oraz programy Recovery Test i THR. Ponadto urządzenie posiada możliwość pomiaru tętna za pomocą czujników pomiaru pulsu znajdujących się na uchwytach. Specyfikacja techniczna i wyposażenie:Funkcje komputera: To urządzenie o tych samych parametrach technicznych i specyfikacji co Athlon Dual z wyjątkiem braku możliwości przekształcenia go w model i.Concept. Prosty i czytelny wyświetlacz ułatwia kontrolę nad podstawowymi parametrami treningowymi.Ciekawa stylistyka przyciąga uwagę. Gwarancja domowa - 2 lata Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta Niewielkie gabaryty, gwarancja 2 lata, prosta konstrukcja, nośności 115 kg, Chcesz zadbać o smukłą sylwetkę? Jeśli tak, zastanów się nad zakupem orbitreka. Przyjrzyj się urządzeniu BH Fitness Athlon. WprowadzenieOrbitreki to sprzęt, który od lat cieszy się zainteresowaniem... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Spokey Grenada
najniższa cena! w sklepie:509,00 zł
cena w sklepie:599,00 zł
cena w sklepie:599,00 zł
cena w sklepie:599,00 zł
cena w sklepie:599,00 zł
Zadbaj o swoją sylwetkę we własnym domu! Orbitrek magnetyczny Grenada marki Spokey umożliwi Ci wykonywanie... pokaż opis »
Zadbaj o swoją sylwetkę we własnym domu! Orbitrek magnetyczny Grenada marki Spokey umożliwi Ci wykonywanie ćwiczeń na różne partie mięśni, poprawi wydolność organizmu i poprawi Twoją kondycję bez p... Chcesz zadbać o smukłą sylwetkę? Jeśli tak, zastanów się nad zakupem orbitreka. Przyjrzyj się urządzeniu Spokey Grenada. WprowadzenieTrenażer eliptyczny - czy orbitrek - jeśli wolimy tę nazwę, to urządzenie do ćwiczeń, które świetnie łączy aktywizację różnych partii mięśni z przyjemnością wykonywania ćwiczeń fizycznych. Warto dodać, że ćwiczenie na takim urządzeniu daje bardzo dobre efekty, nie tylko pod względem poprawienia kondycji, ale także w przypadku zrzucania wagi czy podniesienia wytrzymałości i wydajności organizmu. Orbitreki umożliwiają realizowanie optymalnego dla użytkownika programu ćwiczeń, niezależnie od pogody czy pory roku. Bogata gama modeli o różnej konstrukcji pozwala na zakup sprzętu, który będzie idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Porady i specyfikacjaNa rynku dostępne są trzy rodzaje takich urządzeń, mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne. Trenażery mechaniczne, są idealne do treningu od czasu do czasu. Trenażery magnetyczne, świetnie nadają się do regularnych, cięższych treningów dla osób, które chcą ćwiczyć regularnie, nawet codziennie. Trenażery elektromagnetyczne pozwalają na bardziej zaawansowane ustawienia pracy. Są najdroższe w zakupie, ale też przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Warto również zwrócić uwagę na to, że trenażery magnetyczne i elektromagnetyczne są znacznie cichsze i dużo bardziej wytrzymałe od coraz rzadziej spotykanych mechanicznych. Całość waży niespełna 40 kg. UżytkowanieŻeby wykonać każdy ruch, musisz pracować nie tylko dolną partią ciałą, ale i również górną. Dużą zaletą orbitreka jest to, że jeśli np. podczas ćwiczeń mocno zmęczysz nogi, możesz mocniej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Horizon Fitness Andes 3
najniższa cena! w sklepie:4590,00 zł
cena w sklepie:4990,00 zł
cena w sklepie:4990,00 zł
cena w sklepie:4990,00 zł
cena w sklepie:4990,00 zł
Maszyna Eliptyczna Horizon Fitness Andes 3 Dzięki specyficznej budowie i funkcjonalności,... pokaż opis »
Maszyna Eliptyczna Horizon Fitness Andes 3 Dzięki specyficznej budowie i funkcjonalności, eliptyk jest doskonałą propozycją dla każdego (zarówno kobiet, jak i mężczyzn) niezależnie od wieku... OPIS: Trenażer eliptyczny ANDES 3 Horizon. Użytkownik kontroluje pracę urządzenia poprzez sterowanie oporem. Istnieje wiele sposobów na generowanie oporu w maszynach eliptycznych. W maszynach Horizon Fitness wykorzystywany jest magnetyczny lub indukcyjny system oporu. Jeśli opór jest kontrolowany przez magnetyczny hamulec to nakłada on opór na koło zamachowe poruszające się wokół stalowego koła. Opór może być regulowany zarówno ręcznie jak i elektronicznie z pulpitu. Elektroniczna regulacja jest prostsza w obsłudze dla Użytkownika oraz zapewnia bardziej precyzyjne ustawienia. Im większy hamulec magnetyczny tym większa powierzchnia styku z kołem zamachowym co z kolei pozwala na bardziej równomierny i stały opór. W magnetycznym systemie oporu: nie; ma tarcia i dlatego urządzenia te są niezwykle ciche, ponadto brak styku pomiędzy hamulcem, a kołem zamachowym sprawia, że hamulec ten jest bardzo wytrzymały i może służyć przez wiele lat. System indukcyjny bazuje na hamulcu prądu wirowego. Induktor wytwarza prąd wirowy , który z kolei wytwarza pole magnetyczne. Im więcej dociera prądu tym większe jest pole magnetyczne. Daje to regulacji niż w magnetycznego systemu oporu. SPECYFIKACJA PRODUKTU: Ćwiczenia w domowym zaciszu to wygoda i brak stresu. Ćwiczenia na orbitreku Andes 3 marki Horizon Fitness to jeszcze lepsze efekty i najszybsza droga do wymarzonej sylwetki. Przekonaj się o tym, ja... OPIS: Trenażer eliptyczny ANDES 3 Horizon. Użytkownik kontroluje pracę urządzenia poprzez sterowanie oporem. Istnieje wiele sposobów na generowanie oporu w maszynach eliptycznych. W maszynach Horizon Fitness wykorzystywany jest magnetyczny lub indukcyjny system oporu. Jeśli opór jest... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
44. Kettler Skylon 1
Kettler Skylon 1
najniższa cena! w sklepie:4390,00 zł
cena w sklepie:4390,00 zł
Ten podstawowy model z serii SKYLON sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Komputer z funkcją Push'n'Turn... pokaż opis »
Ten podstawowy model z serii SKYLON sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Komputer z funkcją Push'n'Turn posiada 8 programów i podświetlany wyświetlacz. Eliptyczna sekwencja ruchów gwarantuje wyjątkowo bezpieczny dla stawów trening cardio. Magnetyczny system hamowania jest sterowany silnikiem.Specyfikacja techniczna i wyposażenie:Funkcje komputera: OPIS: Crosstrainer SKYLON 1 nr. katalogowy 7643-600. Ten podstawowy model z serii SKYLON sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Komputer z funkcją Push'n'Turn posiada 8 programów i podświetlany wyświetlacz. Eliptyczna sekwencja ruchów gwarantuje wyjątkowo bezpieczny dla stawów trening cardio. Magnetyczny system hamowania jest sterowany silnikiem. SPECYFIKACJA PRODUKTU: Ten podstawowy model z serii SKYLON sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Komputer z funkcją Push'n'Turn posiada 8 programów i podświetlany wyświetlacz. Eliptyczna sekwencja ruchów gwarantuje wyjątkowo bezpieczny dla stawów trening cardio. Magnetyczny system hamowania jest sterowany silnikiem.Specyfikacja techniczna i wyposażenie:Funkcje komputera: OPIS: Crosstrainer SKYLON 1 nr. katalogowy 7643-600. Ten podstawowy model z serii SKYLON sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Komputer z funkcją Push'n'Turn posiada 8 programów i podświetlany wyświetlacz. Eliptyczna sekwencja ruchów gwarantuje wyjątkowo bezpieczny dla stawów trening cardio. Magnetyczny system hamowania jest sterowany silnikiem. SPECYFIKACJA PRODUKTU: Lubisz fitness i chcesz dobre urządzenie do ćwiczeń w domu? A może orbitrek to urządzenie dla Ciebie? Sprawdź sprzęt Kettler Skylon 1. WprowadzenieTrenażer eliptyczny - czy orbitrek - jeśli wolimy tę nazwę, to urządzenie do ćwiczeń, które świetnie łączy aktywizację różnych partii mięśni z przyjemnością wykonywania ćwiczeń fizycznych. Warto podkreślić, że ćwiczenie na takim sprzęcie daje bardzo dobre efekty, nie tylko... w 2 sklepach
BH Fitness Khronos Generator
najniższa cena! w sklepie:4899,00 zł
cena w sklepie:5490,00 zł
cena w sklepie:5990,00 zł
cena w sklepie:5990,00 zł
cena w sklepie:5990,00 zł
ORBITREK KHRONOS G260 BH FITNESS. Opis: Sposób użytkowania: Light CommercialMax.waga użytkownika: 150... pokaż opis »
ORBITREK KHRONOS G260 BH FITNESS. Opis: Sposób użytkowania: Light CommercialMax.waga użytkownika: 150 kgOpór: generator prądotwórczyErgometrKoło zamachowe: 35 kgDługość kroku: 51 cmWyświetlacz: 2,kolorowe podświetlenieProfile: 12Ilość poziomów: 32HRC: 4Program użytkownika: 4SWR : 10 - 350 WATTBody Fat Test / Recovery TestWyświetlane funkcje: Prędkość / RPM , Czas , Dystans , Kalorie , Puls , WattPuls - Handgrip / Telemetryczny system pomiaru pulsuWymiary: 190 x 64 x 170 cmWaga: 74 kgInne: Niewielki rozstaw pedałów, uchwyt na bidon Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 24 miesiące Gwarancja Light Commercial: 12 miesięcyParagon lub faktura vatMożliwość rat: Lukas Bank i Żagiel UWAGA !Klienci którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu. Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu cardio do użytku domowego albo półprofesjonalnego, np. w hotelowej siłowni, to świetnie trafiłeś! Maszyna eliptyczna Khronos Generator marki BH Fitness spełni... ORBITREK KHRONOS G260 BH FITNESS. Opis: Sposób użytkowania: Light CommercialMax.waga użytkownika: 150 kgOpór: generator prądotwórczyErgometrKoło zamachowe: 35 kgDługość kroku: 51 cmWyświetlacz: 2,kolorowe podświetlenieProfile: 12Ilość poziomów: 32HRC: 4Program użytkownika: 4SWR : 10 - 350 WATTBody Fat Test / Recovery TestWyświetlane funkcje: Prędkość / RPM , Czas , Dystans , Kalorie , Puls , WattPuls - Handgrip / Telemetryczny system pomiaru pulsuWymiary: 190 x 64 x 170 cmWaga: 74 kgInne: Niewielki rozstaw pedałów, uchwyt na bidon Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 24 miesiące Gwarancja Light Commercial: 12 miesięcyParagon lub faktura vatMożliwość rat: Lukas Bank i Żagiel UWAGA !Klienci którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
46. Sportop E2000
Sportop E2000
najniższa cena! w sklepie:2199,00 zł
Orbitrek Sportop E2000 to idealne rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na poprawieniu... pokaż opis »
Orbitrek Sportop E2000 to idealne rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na poprawieniu kondycji fizycznej oraz pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, jak i tych, którym zależy głównie na podtrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia bez wychodzenia z domu.Masywne koło zamachowe o wadze 18 kg gwarantuje niezwykłą płynność i komfort wykonywanych ćwiczeń, dzięki czemu trening staje się jeszcze bardziej efektywny. Zastosowany przez producenta elektromagnetyczny system hamowania zapewnia cichą pracę urządzenia - możesz ćwiczyć o każdej porze dnia bez obaw, że przeszkodzisz innym domownikom.Wykorzystując możliwość regulacji pionowej oraz trzystopniowej poziomej długości kroku, każdy użytkownik może dostosować urządzenie do swoich potrzeb.Regulacja obciążenia przebiega niezwykle łatwo i intuicyjnie za pomocą nowoczesnego monitora. Dodatkowo producent zadbał o jak największe urozmaicenie ćwiczeń wyposażając ten orbitrek w 19 programów treningowych, dzięki którym problem z motywacją przestanie istnieć. Na ekranie monitora wyświetlają się najważniejsze funkcje treningowe takie jak: czas, prędkość, ilość spalonych kalorii, przebyty dystans oraz puls (mierzony poprzez sensory dotykowe umieszczone w rękojeściach orbitreka).Specyfikacja techniczna i wyposażenie:Funkcje komputera:Dodatkowe informacje: Orbitrek Sportop E2000 to idealne rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na poprawieniu kondycji fizycznej oraz pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, jak i tych, którym zależy głównie na podtrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia bez wychodzenia z domu.Masywne koło zamachowe o wadze 18 kg gwarantuje niezwykłą płynność i komfort wykonywanych ćwiczeń, dzięki czemu trening staje się jeszcze bardziej efektywny. Zastosowany przez producenta elektromagnetyczny system hamowania zapewnia cichą pracę urządzenia - możesz ćwiczyć o każdej porze dnia bez obaw, że przeszkodzisz... w 1 sklepie
Body Sculpture BE 6760G
najniższa cena! w sklepie:1479,00 zł
cena w sklepie:1599,00 zł
cena w sklepie:1599,00 zł
cena w sklepie:1599,00 zł
cena w sklepie:1599,00 zł
Nie ma drugiego: tak; wszechstronnego sprzętu fitness jak orbitrek. Nie tylko łączy w sobie to, co najlepsze... pokaż opis »
Nie ma drugiego: tak; wszechstronnego sprzętu fitness jak orbitrek. Nie tylko łączy w sobie to, co najlepsze w rowerze, bieżni i stepperze, ale też zapewnia całkowite bezpieczeństwo ruchów. A model BE... Nie ma drugiego: tak; wszechstronnego sprzętu fitness jak orbitrek. Nie tylko łączy w sobie to, co najlepsze w rowerze, bieżni i stepperze, ale też zapewnia całkowite bezpieczeństwo ruchów. A model BE... Dbasz o własne samopoczucie i chcesz sprawić sobie domowe urządzenie do ćwiczeń? Jeśli tak jest, zastanów się nad zakupem trenażera eliptycznego, który Ci w tym pomoże. Zobacz Body Sculpture BE 6760G i zdecyduj, czy to sprzęt dla Ciebie. WprowadzenieOrbitrek, zwany również trenażerem eliptycznym, to ciekawe urządzenie do ćwiczeń całego ciała, które łączy wiele cech innych ćwiczeń i form aktywności fizycznej. Ruch eliptyczny powoduje aktywizację wielu partii mięśni, chroniąc je jednocześnie przed kontuzjami. Orbitrek oferuje zaangażowanie całego ciała do ćwiczeń. Jeśli na przykład chcemy ćwiczyć mięśnie brzucha, wystarczy opuścić ręce i skupić się na dokładnej, mocnej pracy nóg. Eliptyczny ruch pozwala uchronić się przed kontuzjami. Porady i specyfikacjaObecnie można nabyć trzy typy orbitreków. Mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne. Te pierwsze są najtańsze i nadają się dla tych, którzy chcą ćwiczyć lekko, co kilka dni. Drugie oferują wysoką jakość i efektywność ćwiczeń i nadają się dla osób, które ćwiczą regularnie. Ostatnie, najdroższe, są przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Oferują możliwość pełnej regulacji i programowania treningów. Przewagą orbitreków mechanicznych nad magnetycznymi i elektromagnetycznymi, jest wytrzymałość i cena. Te drugie jednak są cichsze podczas eksploatacji i pozwalają na lepsze dopasowanie obrotów do naszych preferencji. Istotną rzeczą w przypadku orbitreka jest waga jego... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Finnlo Ellypsis SX1
najniższa cena! w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:4199,00 zł
OPIS: Marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i... pokaż opis »
OPIS: Marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER , REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce. SPECYFIKACJA PRODUKTU: Orbitrek FINNLO ELLYPSIS SX1. Numer katalogowy: 3209 FINNLO ELLYPSIS SX1 jest urządzeniem do domowego treningu wytrzymałościowego. Koło zamachowe znajduje się z przodu maszyny i gwarantuje długi oraz szczególnie płaski krok o długości 46cm. Za komfortowy ruch odpowiadają 20-kg koło zamachowe i starannie dobrane łożyska kulkowe. Komputer treningowy z elektroniczną 32-stopniową skalą obciążenia i 16 programami treningowymi (w tym 1 indywidualnym, 4 HRC oraz z pamięcią 4 użytkowników) pozwala na urozmaicony trening. Komfort treningu zwiększa szczególnie wąski 12 cm odstęp między stopami na płozach. ELLYPSIS SX1 firmy FINNLO jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz rozpocząć treningi i zapewnić sobie więcej ruchu na co dzień. Szybko osiągniesz formę: nie; obciążając przy tym stawów. Dzięki ruchowi całego ciała angażowanych jest jednocześnie większość mięśni górnych i dolnych partii ciała oraz tym samym spalanych więcej kalorii w porównaniu z innymi urządzeniami. Jednocześnie eliptyczny ruch zapewnia odciążenie stawów stóp, kolanowych i biodrowych oraz kręgosłupa. Dzięki treningom na FINNLO ELLYPSIS SX1 osiągniesz: Poprawę kondycji i układu krążeniowego.Wzmocniony układ odpornościowy i poprawę... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Laubr Sport 912M
najniższa cena! w sklepie:879,00 zł
cena w sklepie:879,00 zł
cena w sklepie:879,00 zł
Chcesz zadbać o smukłą sylwetkę? Jeśli tak, zastanów się nad zakupem trenażera eliptycznego. Przyjrzyj... pokaż opis »
Chcesz zadbać o smukłą sylwetkę? Jeśli tak, zastanów się nad zakupem trenażera eliptycznego. Przyjrzyj się urządzeniu Laubr Sport 912M. WprowadzenieOrbitrek, zwany również trenażerem eliptycznym, to ciekawe urządzenie do ćwiczeń całego ciała, które łączy wiele cech innych ćwiczeń i form aktywności fizycznej. Ruch eliptyczny powoduje aktywizację wielu partii mięśni, chroniąc je jednocześnie przed kontuzjami. Orbitrek oferuje zaangażowanie całego ciała do ćwiczeń. Jeśli na przykład chcemy ćwiczyć mięśnie brzucha, wystarczy opuścić ręce i skupić się na dokładnej, mocnej pracy nóg. Eliptyczny ruch pozwala uchronić się przed kontuzjami. Porady i specyfikacjaObecnie można nabyć trzy typy trenażerów. Mechaniczne, magnetyczne i elektromagnetyczne. Te pierwsze są najtańsze i nadają się dla tych, którzy chcą ćwiczyć lekko, co kilka dni. Drugie oferują wysoką jakość i efektywność ćwiczeń i nadają się dla osób, które ćwiczą regularnie. Ostatnie, najdroższe, są przystosowane do ciężkich treningów, zarówno dla amatorów jak i sportowców dbających o sylwetkę. Oferują możliwość pełnej regulacji i programowania treningów. Przewagą orbitreków mechanicznych nad magnetycznymi i elektromagnetycznymi, jest wytrzymałość i cena. Te drugie jednak są cichsze podczas eksploatacji i pozwalają na lepsze dopasowanie obrotów do naszych preferencji. Opisywany model waży 43 kg. UżytkowanieTrenażer eliptyczny jest jedną z najpopularniejszych maszyn do treningu ogólnorozwojowego, wybieraną chętnie zarówno w klubach fitness, jak i w domach. Jazda na orbitreku angażuje do pracy nawet do 90% Twoich mięśni. Regularne ćwiczenia przynoszą szybki i satysfakcjonujący efekt w postaci wzmocnienia i wyrzeźbienia mięśni nóg pośladków i brzucha, a dzięki zastosowaniu ruchomych uchwytów - wypracujesz także barki i ramiona. Eliptyczne ruchy urządzenia znacznie odciążają stawy, dzięki czemu ryzyko kontuzji jest dużo mniejsze... w 3 sklepach
50. Sportop E500
Sportop E500
najniższa cena! w sklepie:7499,00 zł
Wysokiej klasy, profesjonalny trenażer do ćwiczeń górnych i dolnych partii mięśni. Doskonały wybór dla... pokaż opis »
Wysokiej klasy, profesjonalny trenażer do ćwiczeń górnych i dolnych partii mięśni. Doskonały wybór dla osób dbających o swój wygląd i kondycję. Ćwicząc poprawiasz swoją sylwetkę, korzystnie wpływasz na kondycję fizyczną i spalasz zbędne kalorie. Szczególną zaletą ćwiczeń na orbitreku jest nieobciążanie stawów i kręgosłupa. Dzięki ćwiczeniom na orbitreku spalamy prawie 2 x więcej kalorii i poruszamy więcej mięśni. Szerokie, antypoślizgowe pedały zapewnią poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Posiada wielofunkcyjny komputer sterujący, koło - 13 kg oraz elektronicznie długość kroku 18"-STEP 20"-WALK 22"-JOG 24"-RUN 26"-RUN L. Antypoślizgowe podstawy zapobiegają ześlizgiwaniu się stóp podczas treningu, dzięki nim ćwiczenie staje się jeszcze bezpieczniejsze. Nośność użytkowa sprzętu to aż 150 kg, a wymiary: 150x85x164 cm. Waga 107 kg.Specyfikacja techniczna i wyposażenie:Funkcje komputera: Wysokiej klasy, profesjonalny trenażer do ćwiczeń górnych i dolnych partii mięśni. Doskonały wybór dla osób dbających o swój wygląd i kondycję. Ćwicząc poprawiasz swoją sylwetkę, korzystnie wpływasz na kondycję fizyczną i spalasz zbędne kalorie. Szczególną zaletą ćwiczeń na orbitreku jest nieobciążanie stawów i kręgosłupa. Dzięki ćwiczeniom na orbitreku spalamy prawie 2 x więcej kalorii i poruszamy więcej mięśni. Szerokie, antypoślizgowe pedały zapewnią poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Posiada wielofunkcyjny komputer sterujący, koło - 13 kg oraz elektronicznie długość kroku 18"-STEP 20"-WALK 22"-JOG 24"-RUN 26"-RUN L. Antypoślizgowe podstawy zapobiegają ześlizgiwaniu się stóp podczas treningu, dzięki nim ćwiczenie staje się jeszcze bezpieczniejsze. Nośność użytkowa sprzętu to aż 150 kg, a wymiary: 150x85x164 cm. Waga 107 kg.Specyfikacja techniczna i wyposażenie:Funkcje komputera: Chcesz ćwiczyć w domowym zaciszu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak",... w 1 sklepie

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016