Ranking roboty kuchenne luty 2017

Ranking najlepsze roboty kuchenne, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-02-22

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Zelmer ZFP1100R
najniższa cena! w sklepie:728,00 zł
cena w sklepie:728,00 zł
cena w sklepie:728,00 zł
cena w sklepie:728,00 zł
cena w sklepie:728,01 zł
Robot kuchenny Zelmer ZFP1100R stanie się Twoim prawdziwym przyjacielem podczas kuchennych... pokaż opis »
Robot kuchenny Zelmer ZFP1100R stanie się Twoim prawdziwym przyjacielem podczas kuchennych zmagań. Pozwoli on w szybki i niezwykle prosty sposób przygotować każdy posiłek, na który mamy ochotę. Urządzenie wyposażone zostało w dzieżę o pojemności 4 l, którą wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Użytkownik ma możliwość wyboru aż 12 stopni prędkości. Niewątpliwą zaletą staje się system mieszania planetarnego, dzięki któremu przygotowywane ciasto będzie idealnie rozmieszane - nawet po bokach dzieży i na jej dnie. Uchylna głowica ułatwia wyciąganie misy i dodawanie składników. Do zestawu dołączono mieszadło, mieszak hakowy oraz ubijak. Nadaj swojemu gotowaniu nowego wymiaru z nowym wielofunkcyjnym i wydajnym robotem kuchennym Zelmer ZFP1100R. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smaczne potrawy wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wiele różnorodnych trybów pracy, pozwala na pełną swobodę twórczą w kuchni. Z robotem kuchennym ZFP1100R przygotujesz zarówno skomplikowane wieloskładnikowe dania, jak i proste soki, przeciery, kremy i musy. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny zastosowany w robocie, pozwoli Ci lekko rozetrzeć te produkty, które chcesz. Dzięki niemu przygotujesz delikatne kremy, musy i inne smaczne dania. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Zelmer może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezproblemowe użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Electrolux EKM4100
najniższa cena! w sklepie:1288,99 zł
cena w sklepie:1299,00 zł
cena w sklepie:1299,00 zł
cena w sklepie:1349,00 zł
cena w sklepie:1349,00 zł
Robot kuchenny ELECTROLUX EKM4100 Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z wielozadaniowym... pokaż opis »
Robot kuchenny ELECTROLUX EKM4100 Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z wielozadaniowym urządzeniem kuchennym Electrolux EKM4100. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smaczne potrawy wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Urządzenie pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły żywnościowe, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Urządzenie posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania robota. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota EKM4100 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i kreatywność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaRobot kuchenny Electrolux EKM4100, to zamknięte w stosunkowo niewielkiej obudowie, 8 urządzenie zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Za sprawą szybkich złącz, możesz łatwo wymienić ostrza lub tarcze pracujące. Te wykonane ze stali szlachetnej gwarantują bezawaryjną pracę i długą żywotność całego urządzenia. Dzięki zastosowaniu nóżek stabilizujących można stabilnie ustawić urządzenie na stole. Producent zadbał także o bezpieczeństwo, stosując blokadę urządzenia w przypadku złego zamontowania ostrzy lub tarcz. Dodatkową... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Kenwood KMM770
najniższa cena! w sklepie:1485,00 zł
cena w sklepie:1485,01 zł
cena w sklepie:1494,00 zł
cena w sklepie:1598,00 zł
cena w sklepie:1598,00 zł
Robot kuchenny o mocy 1200 W, z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 6.7 l, maszynką do mielenia, blenderem,... pokaż opis »
Robot kuchenny o mocy 1200 W, z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 6.7 l, maszynką do mielenia, blenderem, 3 mieszadłami, elektroniczną kontrolą prędkości oraz planetarnym systemem mieszania. Szybka wysyłka. Opis produktu Stwórz wyśmienite dania i wypieki z robotem kuchennym Kenwood Unikalny planetarny system mieszania zapewnia doskonałe rezultaty Eleganckie metaliczne wykończenie Moc i wszechstronność Wyrabia ciężkie ciasto, miksuje złożone składniki Kenwood KMM 770 Major Premier Stwórz wyśmienite dania i wypieki z robotem kuchennym Kenwood Eleganckie metaliczne wykończenie Moc i wszechstronność Wyrabia ciężkie ciasto, miksuje złożone składniki Automatyczna regulacja obrotów Pokrywa posiada otwór do dodawania składników Łatwe przechylanie robota dla szybkiego i łatwego wyjmowania miski i wymiany trzepaczki W zestawie: BLENDER oraz MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA Końcówka do zagniatania ciasta: Tak K-trzepak: Tak Wysoka prędkość wylotowa: Tak Powolna prędkość: Tak Trzepaczka: Tak Unikalny planetarny system mieszania zapewnia doskonałe rezultaty Ogólne dane techniczne Obudowa: odlew aluminiowy Miska Materiał: stal szlachetna szczotkowana.. Szybka wysyłka. Opis produktu Stwórz wyśmienite dania i wypieki z robotem kuchennym Kenwood Unikalny planetarny system mieszania zapewnia doskonałe rezultaty Eleganckie metaliczne wykończenie Moc i wszechstronność Wyrabia ciężkie ciasto, miksuje złożone składniki Kenwood KMM 770 Major Premier Stwórz wyśmienite dania i wypieki z robotem kuchennym Kenwood Eleganckie metaliczne wykończenie Moc i wszechstronność Wyrabia ciężkie ciasto, miksuje złożone składniki Automatyczna regulacja obrotów Pokrywa posiada otwór do dodawania składników Łatwe przechylanie robota dla szybkiego i łatwego wyjmowania miski i wymiany trzepaczki W zestawie: BLENDER oraz MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA Końcówka do zagniatania ciasta: Tak K-trzepak: Tak Wysoka prędkość... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Profi Cook PC-MKM1074
najniższa cena! w sklepie:952,6 zł
cena w sklepie:999,01 zł
cena w sklepie:1104,00 zł
Stwórz swoje własne, niepowtarzalne, domowe menu z wielofunkcyjnym robotem kuchennym Profi Cook PC-MKM1074.... pokaż opis »
Stwórz swoje własne, niepowtarzalne, domowe menu z wielofunkcyjnym robotem kuchennym Profi Cook PC-MKM1074. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smaczne potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot PC-MKM1074 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą sprzętu. Za sprawą tej opcji, każdy przygotowany przez Ciebie posiłek będzie miał taką konsystencję, jakiej sobie zażyczysz. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Profi Cook może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezpieczne użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaMultifunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby korzystanie z niego nie nastręczało użytkownikowi żadnych problemów. Prostota obsługi była sprawą priorytetową. Dzięki możliwości szybkiego zmieniania tarcz, możesz szybko przystosować sprzęt do nowego zadania. Producent zastosował podkładki stabilizacyjne, chroniące robota... w 3 sklepach
Bosch MCM42024
najniższa cena! w sklepie:323,00 zł
cena w sklepie:323,00 zł
cena w sklepie:336,00 zł
cena w sklepie:339,00 zł
Dzięki niewielkim rozmiarom ten robot zmieści się w każdej kuchni. Urządzenie posiada płynną regulację... pokaż opis »
Dzięki niewielkim rozmiarom ten robot zmieści się w każdej kuchni. Urządzenie posiada płynną regulację prędkości pracy, moc całkowita tego robota to 800 W . Misa o dużej pojemności pozwoli łatwo zagnieść ciasto, dodatkowym atutem urządzenia jest także wyciskarka do cytrusów . W wyposażeniu standardowym znajdują się między innymi: nóż wielofunkcyjny, tarcza emulgacyjna do ubijania, mikser kielichowy o pojemności 1.25 l oraz wkłady tnące (na cienko i grubo).... Dzięki niewielkim rozmiarom ten robot zmieści się w każdej kuchni. Urządzenie posiada płynną regulację prędkości pracy, moc całkowita tego robota to 800 W . Misa o dużej pojemności pozwoli łatwo zagnieść ciasto, dodatkowym atutem urządzenia jest także wyciskarka do cytrusów . W wyposażeniu standardowym znajdują się między innymi: nóż wielofunkcyjny, tarcza emulgacyjna do ubijania, mikser kielichowy o pojemności 1.25 l oraz wkłady tnące (na cienko i grubo). Robot kuchenny o mocy 800 W, pojemności miksera kielichowego 1.25 l, z płynną regulacją prędkości pracy, wyciskarką do cytrusów oraz z plastikową tarczą służącą do montażu stalowych wkładów. Dzięki niewielkim rozmiarom ten robot zmieści się w każdej kuchni. Urządzenie posiada płynną regulację prędkości pracy, moc całkowita tego robota to 800 W . Misa o dużej pojemności pozwoli łatwo zagnieść ciasto, dodatkowym atutem urządzenia jest także wyciskarka do cytrusów . W wyposażeniu standardowym znajdują się między innymi: nóż wielofunkcyjny, tarcza emulgacyjna do ubijania, mikser kielichowy o pojemności 1.25 l oraz wkłady tnące (na cienko i grubo).... Stwórz swoje własne, niepowtarzalne, domowe menu z wielofunkcyjnym robotem kuchennym Bosch MCM42024. FunkcjeZa sprawą dużej mocy 800 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, robot świetnie poradzi sobie z praktycznie wszystkimi artykułami spożywczymi, które potrzebne Ci są do gotowania. Prędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie,... w 4 sklepach
6. Philips HR 7974
Philips HR 7974
najniższa cena! w sklepie:1449,00 zł
cena w sklepie:1449,00 zł
Zaawansowany technologicznie robot wieloczynnościowy, weźmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne... pokaż opis »
Zaawansowany technologicznie robot wieloczynnościowy, weźmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne czynności związane z przygotowywaniem dań. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Sprzęt jak na multifunkcyjnego robota przystało, kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki pełnej uniwersalności, urządzenie nie tylko ułatwia gotowanie, lecz także przynosi wiele radości z użytkowania. Krojenie owoców czy warzyw nie stanowi już problemu. Miksowanie i ucieranie stanowi przyjemność, a kruszenie pozwala na pełną swobodę w gotowaniu. Posiadając robota Philips, możesz korzystać z pulsacyjnego trybu pracy. Dzięki niemu masz możliwość samodzielnie ustalać siłę działania urządzenia. Tym samym Twoje zupy, przeciery i kremy będą miały świetną konsystencję. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Philips może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezawaryjne użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaMultifunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby korzystanie z niego nie nastręczało użytkownikowi żadnych problemów. Prostota obsługi była sprawą priorytetową. Dzięki możliwości szybkiego zmieniania tarcz, możesz szybko przystosować sprzęt do nowego... w 2 sklepach
Bosch MUM54251
najniższa cena! w sklepie:939,00 zł
cena w sklepie:939,00 zł
cena w sklepie:939,01 zł
cena w sklepie:999,00 zł
cena w sklepie:999,00 zł
Robot planetarny MUM 54251 marki Bosch, o mocy 900 W , z 7 prędkościami pracy , sterowany elektronicznie.... pokaż opis »
Robot planetarny MUM 54251 marki Bosch, o mocy 900 W , z 7 prędkościami pracy , sterowany elektronicznie. Model ten posiada w wyposażeniu między innymi: mikser kielichowy o pojemności 1.25 l , wyciskarkę do cytrusów, maszynkę do mielenia, Cube Cutter - przystawkę do cięcia w równą kostkę oraz trzepaczkę do ubijania. Urządzenie posiada także zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz schowek na przewód zasilający. Stalowa misa malaksera ma pojemność 3.9 l . Multi motion drive to wielokierunkowy ruch planetarny zabieraków - eliptyczny ruch końcówek w 3 różnych kierunkach przy jednoczesnym dynamicznym ubijaniu. Robot kuchenny sterowany elektronicznie, o mocy 900 W, z 7 prędkościami pracy, mikserem kielichowym o pojemności 1.25 l, wyciskarką do cytrusów oraz z maszynką do mielenia. Robot planetarny MUM 54251 marki Bosch, o mocy 900 W , z 7 prędkościami pracy , sterowany elektronicznie. Model ten posiada w wyposażeniu między innymi: mikser kielichowy o pojemności 1.25 l , wyciskarkę do cytrusów, maszynkę do mielenia, Cube Cutter - przystawkę do cięcia w równą kostkę oraz trzepaczkę do ubijania. Urządzenie posiada także zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz schowek na przewód zasilający. Stalowa misa malaksera ma pojemność 3.9 l . Multi motion drive to wielokierunkowy ruch planetarny zabieraków - eliptyczny ruch końcówek w 3 różnych kierunkach przy jednoczesnym dynamicznym ubijaniu. Zasmakuj większej wygody w kuchni z urządzeniem multifunkcyjnym Bosch MUM54251. FunkcjeZa sprawą dużej mocy 900 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, robot świetnie poradzi sobie z niemal wszystkimi artykułami spożywczymi, które potrzebne Ci są do gotowania. 7 prędkości pracy, zapewnia pełną gotowość urządzenia w każdej kuchennej sytuacji. Wystarczy go podłączyć i cieszyć się pełną funkcjonalnością. Multifunkcyjne urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią znużyć... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
8. Kenwood KMM063
Kenwood KMM063
najniższa cena! w sklepie:2999,00 zł
cena w sklepie:3126,3 zł
Robot kuchenny o mocy 1500 W z bogatym wyposażeniem. W zestawie znajdują się: 4 mieszadła (w tym elastyczne),... pokaż opis »
Robot kuchenny o mocy 1500 W z bogatym wyposażeniem. W zestawie znajdują się: 4 mieszadła (w tym elastyczne), maszynka do mięsa z 3 sitami, 2 nasadkami do kiełbas i 1 nasadką do kebbe, malakser z 6 tarczami, szklany blender, wyciskarka do cytrusów, szklany młynek oraz waga. Robot kuchenny o mocy 1500 W z bogatym wyposażeniem. W zestawie znajdują się: 4 mieszadła (w tym elastyczne), maszynka do mięsa z 3 sitami, 2 nasadkami do kiełbas i 1 nasadką do kebbe, malakser z 6 tarczami, szklany blender, wyciskarka do cytrusów, szklany młynek oraz waga. Wieloczynnościowe urządzenie kuchenne KMM063 sprawi, że przygotowywanie posiłków stanie się łatwiejsze i szybsze. Nie musisz już męczyć się krojeniem, mieleniem, szatkowaniem czy mieszaniem produktów. Robot Kenwood zrobi to za Ciebie. FunkcjeDuża moc 1500 W, sprzętu pozwala na komfortową pracę nawet z najtwardszymi produktami. Urządzenie oferuje wiele (8) roboczych prędkości pracy, które w zupełności wystarczą do komfortowego użytkowania robota, w praktycznie każdym kuchennym zastosowaniu. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Urządzenie pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły żywnościowe, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Sprzęt posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania urządzenia. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Kenwood może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezawaryjne użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego... w 2 sklepach
9. Berlinger MAX 1200W
Berlinger MAX 1200W
najniższa cena! w sklepie:310,00 zł
ROBOT KUCHENNY MAX-1200-W 14 W 1 TO MAKSYMALNA RÓŻNORODNOŚĆ POTRAW MINIMALNYM WYSIŁKIEM. PRZYGOTUJ DOMOWE... pokaż opis »
ROBOT KUCHENNY MAX-1200-W 14 W 1 TO MAKSYMALNA RÓŻNORODNOŚĆ POTRAW MINIMALNYM WYSIŁKIEM. PRZYGOTUJ DOMOWE CIASTA, ZAPIEKANKI, SAŁATKI I INNE POTRAWY, MOŻESZ TEŻ ZROBIĆ SOK CZY ZMIELIĆ KAWE. MAX-1200-W TO KOMPLETNY ZESTAW SKŁADAJĄCY SIĘ Z 2 LITROWEGO NACZYNIA ROBOCZEGO, MALAKSERA, WYCISKARKI, 1,5 LITROWEGO SZKLANEGO BLENDERA Z FILTREM, MŁYNKA, SIEKACZA, WIELOFUNKCYJNEJ SZATOWNICY, TARKI, MIESZADŁA, TRZEPACZKI FILM NA YOUTUBE https://youtu.be/NKRdtG8in1A MAX-1200-W ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ PŁYNNA REGULACJA PRĘDKOŚCI + TRYB IMPULSOWY GWARANCJA 36 MIESIĘCY !!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - NAJLEPSZY SERWIS W POLSCE NOWY ULEPSZONY MODEL ZAPROJEKTOWANY NA POLSKI RYNEK Z POLSKĄ WTYCZKĄ SPECIALNY WYSOKOOBROTOWY SILNIK O TURBO MOCY SITO, TARCZE, NOŻE WYKONANE ZE STALI SZLACHETNEJ INSTRUKCJA W JEZYKU POLSKIM PRODUKT JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA STABILNA PODSTAWA ANTYPOŚLIZGOWA IDEALNIE NADAJE SIĘ DO ROBIENIA PLACKÓW ZIEMNIACZANYCH, FRYTEK, SAŁATEK, CIAST, SOKÓW I WIELE WIĘCEJ SILNIK O TURBO MOCY ZASILANY 230V/50Hz ZAPEWNIA PŁYNNĄ PRACE URZĄDZENIA I NIESPOTYKANĄ ŁATWOŚĆ OBSŁUGI. DZIĘKI ROBOTOWI BEZ TRUDNOŚCI I SZYBKO PORADZISZ SOBIE Z KAŻDĄ POTRAWĄ. URZĄDZENIE JEST PRZEZNACZONE DLA ZWOLENNIKÓW PRAKTYCZNYCH ROZWIĄZAŃ. DESIGN STANOWI JEGO DODATKOWY ATUT, DZIĘKI CZEMU ROBOT KUCHENNY ODNAJDZIE SIĘ W KAŻDEJ KUCHNI. ROBOT KUCHENNY MAX-1200-W 14 W 1 TO MAKSYMALNA RÓŻNORODNOŚĆ POTRAW MINIMALNYM WYSIŁKIEM. PRZYGOTUJ DOMOWE CIASTA, ZAPIEKANKI, SAŁATKI I INNE POTRAWY, MOŻESZ TEŻ ZROBIĆ SOK CZY ZMIELIĆ KAWE. MAX-1200-W TO KOMPLETNY ZESTAW SKŁADAJĄCY SIĘ Z 2 LITROWEGO NACZYNIA ROBOCZEGO, MALAKSERA, WYCISKARKI, 1,5 LITROWEGO SZKLANEGO BLENDERA Z FILTREM, MŁYNKA, SIEKACZA, WIELOFUNKCYJNEJ SZATOWNICY, TARKI, MIESZADŁA, TRZEPACZKI FILM NA YOUTUBE... w 1 sklepie
Electrolux EKM4200
najniższa cena! w sklepie:1498,99 zł
cena w sklepie:1499,99 zł
cena w sklepie:1499,99 zł
cena w sklepie:1699,00 zł
cena w sklepie:1799,00 zł
Robot kuchenny w kolorze czarnym o mocy 1000 W, z dwoma misami o pojemności 4.8l i 2.9l oraz z 10 poziomami... pokaż opis »
Robot kuchenny w kolorze czarnym o mocy 1000 W, z dwoma misami o pojemności 4.8l i 2.9l oraz z 10 poziomami pracy. Robot planetarny ELECTROLUX EKM4200 Wielozadaniowe urządzenie kuchenne EKM4200 sprawi, że przygotowywanie posiłków stanie się łatwiejsze i szybsze. Nie musisz już męczyć się krojeniem, mieleniem, szatkowaniem czy mieszaniem produktów. Robot Electrolux zrobi to za Ciebie. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smaczne dania wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Sprzęt jak na multifunkcyjnego robota przystało, kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki pełnej uniwersalności, urządzenie nie tylko ułatwia gotowanie, lecz także przynosi wiele radości z użytkowania. Krojenie owoców czy warzyw nie stanowi już problemu. Miksowanie i ucieranie stanowi przyjemność, a kruszenie pozwala na pełną swobodę w gotowaniu. Posiadając robota Electrolux, możesz korzystać z pulsacyjnego trybu pracy. Dzięki niemu masz możliwość samodzielnie ustalać siłę działania urządzenia. Tym samym Twoje zupy, przeciery i kremy będą miały pożądaną konsystencję. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota EKM4200 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i swobodę domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować robota do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaWielofunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby nie nastręczać użytkownikowi żadnych problemów. Dzięki systemowi szybkich złącz i łatwego demontażu,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016