Ranking roboty kuchenne maj 2015

Ranking najlepsze roboty kuchenne, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-05-23

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

1. Profi Cook PC-MKM1074
Profi Cook PC-MKM1074
najniższa cena! w sklepie:1036,8 zł
cena w sklepie:1099,00 zł
Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z wielozadaniowym urządzeniem kuchennym Profi... pokaż opis »
Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z wielozadaniowym urządzeniem kuchennym Profi Cook PC-MKM1074. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot PC-MKM1074 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą Twojego robota. Za sprawą tej opcji, każdy przygotowany przez Ciebie posiłek będzie miał taką konsystencję, jakiej sobie zażyczysz. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota PC-MKM1074 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i kreatywność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaMultifunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby korzystanie z niego nie nastręczało użytkownikowi żadnych problemów. Prostota obsługi była sprawą priorytetową. Dzięki możliwości szybkiego zmieniania tarcz, możesz szybko przystosować sprzęt do nowego zadania. Producent zastosował podkładki stabilizacyjne, chroniące robota przed ślizganiem się po powierzchni stołu. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy i pełnąwygodę użytkowania.... w 2 sklepach
Clatronic KM 3323
najniższa cena! w sklepie:359,00 zł
cena w sklepie:362,00 zł
cena w sklepie:375,00 zł
cena w sklepie:377,9 zł
cena w sklepie:382,00 zł
Robot kuchenny Clatronic KM 3323 z 5-litrową misą ze stali szlachetnej, to urządzenie... pokaż opis »
Robot kuchenny Clatronic KM 3323 z 5-litrową misą ze stali szlachetnej, to urządzenie przydatne w każdej kuchni. Ułatwia przyrządzenie różnego rodzaju ciast, zarówno lekkich biszkoptowych jak i ciężkiego ciasta chlebowego. Urządzenie wyposażone jest w pięciostopniowy regulator prędkości pracy. Odlewane aluminiowo haki do ciast oraz trzepaczka ze stali szlachetnej cechują się wysoką trwałością. Dzięki osłonie misy, zachowanie czystości urządzenia jest proste. Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z robotem kuchennym Clatronic KM 3323. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot KM 3323 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą urządzenia. Za sprawą tej opcji, każdy przygotowany przez Ciebie posiłek będzie miał doskonałą konsystencję. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota KM 3323 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i swobodę domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować robota do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaMultifunkcyjność tego... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Clatronic KM 3573
najniższa cena! w sklepie:379,00 zł
cena w sklepie:427,00 zł
cena w sklepie:427,00 zł
cena w sklepie:427,00 zł
cena w sklepie:429,00 zł
Spraw sobie pomocnika w kuchni. Użyj wielofunkcyjnego robota kuchennego Clatronic KM 3573. FunkcjePrędkości... pokaż opis »
Spraw sobie pomocnika w kuchni. Użyj wielofunkcyjnego robota kuchennego Clatronic KM 3573. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Sprzęt jak na multifunkcyjnego robota przystało, kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki pełnej uniwersalności, sprzęt nie tylko ułatwia gotowanie, lecz także przynosi wiele radości z użytkowania. Krojenie owoców czy warzyw nie stanowi już problemu. Miksowanie i ucieranie stanowi przyjemność, a kruszenie pozwala na pełną swobodę w gotowaniu. Posiadając robota Clatronic, możesz korzystać z pulsacyjnego trybu pracy. Dzięki niemu masz możliwość samodzielnie ustalać siłę działania urządzenia. Tym samym Twoje zupy, przeciery i kremy będą miały świetną konsystencję. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota KM 3573 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i wolność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaWielofunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby nie nastręczać użytkownikowi żadnych problemów. Dzięki systemowi szybkich złącz i łatwego demontażu, szybko dostosujesz robota do swoich potrzeb. Dodatkowo zastosowane podkładki, skutecznie stabilizują i chronią urządzenie przed zsunięciem się ze stołu czy blatu. Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, producent wyposażył KM 3573 w blokadę urządzenia w momencie, gdy pokrywa jest otwarta.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Kenwood KM286
najniższa cena! w sklepie:959,02 zł
cena w sklepie:959,02 zł
cena w sklepie:968,00 zł
cena w sklepie:1149,00 zł
cena w sklepie:1239,99 zł
Najważniejsze o ... Ultra-nowoczesny, wielozadaniowy robot kuchenny Prospero urzeka swoją funkcjonalnością.... pokaż opis »
Najważniejsze o ... Ultra-nowoczesny, wielozadaniowy robot kuchenny Prospero urzeka swoją funkcjonalnością. Uniwersalny zestaw akcesoriów ułatwia i usprawnia przygotowanie posiłków. Najważniejsze o ... Ultra-nowoczesny, wielozadaniowy robot kuchenny Prospero urzeka swoją funkcjonalnością. Uniwersalny zestaw akcesoriów ułatwia i usprawnia przygotowanie posiłków. Robot kuchenny Kenwood KM286 wyposażony został w liczne akcesoria zapewniające niezwykle wydajną pracę i sprawne przygotowanie posiłków. System mieszania planetarnego zadba o jak najdokładniejsze wymieszanie składników, a elektroniczna kontrola prędkości pozwoli na optymalne dostosowanie obrotów do rodzaju przygotowywanego posiłku. Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata !!!! Moc silnika: 900 W Pojemność misy roboczej: 4,3 litra Funkcja ścierania ziemniaków: tak Mielenie mięsa: tak Funkcja wyciskania soku - sokowirówka: tak Funkcja wyciskania soku z cytrusów: tak Kenwood KM286 to udoskonalona wersja popularnego modelu KM266. Od swojego doskonałego poprzednika różni się większym i wykonanym ze szkła kielichem blendera, udoskonalonym systemem przyłączania akcesoriów, a także tworzywem, z którego jest wykonany. W nowej wersji tworzywo te jest bardziej odporne na przebarwienia i zarysowania. Jak wszystkie urządzenia z tej serii Prospero KM286 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i posiada szereg praktycznych akcesoriów. Jest to idealny robot do codziennego, domowego użytku. Robot wieloczynnościowy Kenwood Prospero KM 286 - opis funkcji: Silnik robota ma moc 900 W, dzięki czemu radzi sobie także z twardymi produktami, takimi jak orzechy, mig.. Kenwood KM286 to udoskonalona wersja popularnego modelu KM266. Od swojego doskonałego poprzednika różni się większym i wykonanym ze szkła kielichem blendera, udoskonalonym... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
5. Kenwood FP731
Kenwood FP731
najniższa cena! w sklepie:399,00 zł
Wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood FP731 Idealny do małych kuchni oraz osób ceniących... pokaż opis »
Wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood FP731 Idealny do małych kuchni oraz osób ceniących czas i wygodę! Wykonany z najwyższej jakości tworzywa robot kuchenny Kenwood zapewnia bezpieczną pracę, a dzięki swoim małym rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca i nie trzeba chować go po każdym użyciu. Skuteczne rozdrobnienie produktów zapewnia silnik o mocy 1000W oraz tarcze i ostrza, które znajdują się w zestawie. Urządzenie pomoże Ci przygotować różnego rodzaju zupy, kremy i sosy oraz pyszne koktajle ze świeżych owoców. Robot wyposażony jest w trzepaczkę do ubijania piany, dzięki której przygotowanie deseru potrwa krócej. Idealne urządzenie dla osób, które kochają gotować. Duża ilość akcesoriów - 23 różne elementy zastępują wiele urządzeń kuchennych, dzięki czemu robot zajmuje mało miejsca Wszechstronność urządzenia pozwala na tarcie, krojenie, mieszanie, rozdrabnianie, ubijanie piany, mielenie oraz miksowanie Robot wyposażony jest w trzepaczkę do ubijania piany, dzięki której przygotowanie deseru potrwa krócej Blender o pojemności 1,5 l idealny do przyrządzania koktajli i zup Młynek bez problemu rozdrobni twarde produkty, jak ziarna kawy czy orzechy 8 poziomów prędkości pracy oraz praca pulsacyjna Dzięki zabezpieczeniu przed przypadkowym uruchomieniem nie musisz chować urządzenia, nie martwiąc się przy tym o bezpieczeństwo dzieci Wygodny i łatwy w czyszczeniu, dzięki możliwości mycia nieelektrycznych części w zmywarce Nadaj swojemu gotowaniu nowego wymiaru z nowym wielofunkcyjnym i wydajnym robotem kuchennym Kenwood FP731. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wiele różnorodnych trybów pracy, pozwala na pełną swobodę twórczą w kuchni. Z robotem kuchennym FP731 przygotujesz... w 1 sklepie
Zelmer 878
najniższa cena! w sklepie:199,00 zł
cena w sklepie:208,00 zł
cena w sklepie:208,6 zł
cena w sklepie:209,00 zł
cena w sklepie:209,00 zł
Praktyczny i prosty w obsłudze robot kuchenny. Niezwykle upraszcza przygotowywanie posiłków, od codziennych... pokaż opis »
Praktyczny i prosty w obsłudze robot kuchenny. Niezwykle upraszcza przygotowywanie posiłków, od codziennych obiadów po świąteczne i weekendowe wypieki. Wyposażony został w stopniową regulację obrotów oraz funkcję PULSE. Praktyczny i prosty w obsłudze robot kuchenny. Niezwykle upraszcza przygotowywanie posiłków, od codziennych obiadów po świąteczne i weekendowe wypieki. Wyposażony został w stopniową regulację obrotów oraz funkcję PULSE. Robot kuchenny Zelmer Prymus Mix 878. Kolor: biały - Symbio. Pyszne zupy, gładkie sosy, smakowite surówki, wyborne ciasta - robot Prymus Mix pozwala sprawnie i bez wysiłku przygotować ulubione posiłki. Urządzenie wyróżnia duża moc i funkcja regulacji prędkości obrotów, pozwalająca dobrać prędkość do rodzaju przerabianych produktów. Robot pokroi, posieka, wymiesza, utrze i rozdrobni składniki, wyrobi ciasto, a dzięki praktycznemu kubkowi może także miksować. Moc 600 W Dwustopniowa regulacja obrotów Funkcja Pulse Malakser, pojemność 2,0(l) Kubek miksujący pojemność 1,0(l) Wyposażenie: popychacz - dozownik malaksera, popychacz - dozownik mieszacza, łopatka, 5 wkładek tnąco - ścierających, zabierak wkładek, tarcza do frytek Ułatw sobie życie w kuchni z nowym urządzeniem multifunkcyjnym Zelmer 878. FunkcjeDzięki zastosowaniu wydajnego silnika o mocy 600 W, urządzenie 878 bez problemu radzi sobie z najtwardszymi produktami. Prędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot 878 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Bosch MUM57860
najniższa cena! w sklepie:1199,00 zł
cena w sklepie:1234,6 zł
cena w sklepie:1249,59 zł
cena w sklepie:1268,85 zł
cena w sklepie:1268,85 zł
Moc [W]: 900; Rozdrabnianie: Tak; Mieszanie: Tak; Ubijanie: Tak; Krojenie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak;... pokaż opis »
Moc [W]: 900; Rozdrabnianie: Tak; Mieszanie: Tak; Ubijanie: Tak; Krojenie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak; Miksowanie: Tak; Mielenie mięsa: Tak Moc [W]: 900; Rozdrabnianie: Tak; Mieszanie: Tak; Ubijanie: Tak; Krojenie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak; Miksowanie: Tak; Mielenie mięsa: Tak Robot kuchenny Bosch MUM57860, odciąży Cię w kuchni i przywróci radość z gotowania dla Ciebie i Twojej rodziny. FunkcjeMocny silnik (900 W) zapewnia doskonałą pracę urządzenia, nawet przy najtrudniejszych do rozdrobnienia artykułach takich, jak lód w kostkach czy orzechach. Robot oferuje wiele (7) roboczych prędkości pracy, które w zupełności wystarczą do komfortowego użytkowania robota, w praktycznie każdym kulinarnym zastosowaniu. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Urządzenie pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły spożywcze, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Urządzenie posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania urządzenia. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Bosch może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezproblemowe użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaRobot kuchenny Bosch MUM57860, to zamknięte w stosunkowo niewielkiej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Bosch MUMXL40G
najniższa cena! w sklepie:2049,00 zł
cena w sklepie:2101,00 zł
cena w sklepie:2101,00 zł
cena w sklepie:2101,00 zł
cena w sklepie:2101,00 zł
Robot BOSCH MUMXL40G Oferuje ponad 120 funkcji: dzięki dużej gamie akcesoriów. W skład wyposażenia wchodzą:... pokaż opis »
Robot BOSCH MUMXL40G Oferuje ponad 120 funkcji: dzięki dużej gamie akcesoriów. W skład wyposażenia wchodzą: misa ze stali nierdzewnej o pojemności 5,4 l, silikonowa końcówka do mieszania, metalowa końcówka do ubijania, końcówka do zagniatania ciasta, mikser z tworzywa sztucznego odpornego na przegrzanie oraz rozdrabniacz do warzyw i owoców z 4 rodzajami tarcz tnących. Robot BOSCH MUMXL40G Oferuje ponad 120 funkcji: dzięki dużej gamie akcesoriów. W skład wyposażenia wchodzą: misa ze stali nierdzewnej o pojemności 5,4 l, silikonowa końcówka do mieszania, metalowa końcówka do ubijania, końcówka do zagniatania ciasta, mikser z tworzywa sztucznego odpornego na przegrzanie oraz rozdrabniacz do warzyw i owoców z 4 rodzajami tarcz tnących. BOSCH MUMXL40G + + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Oferuje ponad 120 funkcji: dzięki dużej gamie akcesoriów. W skład wyposażenia wchodzą: misa ze stali nierdzewnej o pojemności 5,4 l, silikonowa końcówka do mieszania, metalowa końcówka do ubijania, końcówka do zagniatania ciasta, mikser z tworzywa sztucznego odpornego na przegrzanie oraz rozdrabniacz do warzyw i owoców z 4 rodzajami tarcz tnących. Wieloczynnościowe urządzenie kuchenne MUMXL40G sprawi, że przygotowywanie posiłków stanie się łatwiejsze i szybsze. Nie musisz już męczyć się krojeniem, mieleniem, szatkowaniem czy mieszaniem produktów. Robot Bosch zrobi to za Ciebie. FunkcjeRobot Bosch dzięki wydajnemu i mocnemu silnikowi o mocy 1600 W, doskonale poradzi sobie w kuchni z każdym składnikiem, którego potrzebujesz. Bez problemu pokroi, czy posieka warzywa, zmieli mięso, rozetrze orzechy, czy rozdrobni lód. 7 prędkości pracy, zapewnia pełną gotowość urządzenia w każdej kuchennej sytuacji. Wystarczy tylko go podłączyć i cieszyć się pełną funkcjonalnością. Wielozadaniowe urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Kenwood KMM770
najniższa cena! w sklepie:1493,00 zł
cena w sklepie:1493,00 zł
cena w sklepie:1493,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
Robot z misą KENWOOD - AGD KMM 770 Premier AT 950 Wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood KMM 770 Major... pokaż opis »
Robot z misą KENWOOD - AGD KMM 770 Premier AT 950 Wielofunkcyjny robot kuchenny Kenwood KMM 770 Major Classica Premier o wysokiej mocy 1200 Watt z pewnością znajdzie zastosowanie w Twojej kuchni. Zastosowany tryb pracy pulsacyjnej z łatwością poradzi sobie z posiekaniem lub zmieleniem nawet najtwardszych produktów. Szybka wysyłka. Ten towar jest nowy , fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata!!!! Opis produktu Stwórz wyśmienite dania i wypieki z robotem kuchennym Kenwood Unikalny planetarny system mieszania zapewnia doskonałe rezultaty Eleganckie metaliczne wykończenie Moc i wszechstronność Wyrabia ciężkie ciasto, miksuje złożone składniki Kenwood KMM 770 Major Premier Stwórz wyśmienite dania i wypieki z robotem kuchennym Kenwood Eleganckie metaliczne wykończenie Moc i wszechstronność Wyrabia ciężkie ciasto, miksuje złożone składniki Automatyczna regulacja obrotów Pokrywa posiada otwór do dodawania składników Łatwe przechylanie robota dla szybkiego i łatwego wyjmowania miski i wymiany trzepaczki W zestawie: BLENDER oraz MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA Końcówka do zagniatania ciasta: Tak K-trzepak: Tak Wysoka prędkość wylotowa: Tak Powolna prędkość: Tak Trzepaczka: Tak Unikalny planetarny system mieszania zapewnia doskonałe rezultaty Ogólne dan.. Robot kuchenny KMM 770 Ogólne dane techniczne:- Moc 1200 watt- Misa ze stali 6,7 l- Praca pulsacyjna- zestaw mieszadełDokładna specyfikacja:- Kontrola impulsów- Ilość ustawień prędkości: płynna- Wyjmowane części przystosowane do zmywarek- Moc maksymalna: 1200 W- (szer x wys x głę): 39 x 34 x 23- Nasadka miksera stojącego- Stal nierdzewna Informacje na temat produktów mogą być nie szczegółowe.Pełna specyfikacja znajduje się na stronie producenta. Robot kuchenny KMM 770 Ogólne dane techniczne:- Moc 1200 watt- Misa ze stali 6,7 l- Praca pulsacyjna- zestaw mieszadełDokładna specyfikacja:- Kontrola impulsów- Ilość ustawień... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Philips HR 7778
najniższa cena! w sklepie:725,66 zł
cena w sklepie:725,66 zł
cena w sklepie:725,66 zł
cena w sklepie:727,00 zł
cena w sklepie:782,00 zł
Robot kuchenny Philips HR 7778/00 to niezbędny sprzęt do każdej kuchni. 12 prędkości... pokaż opis »
Robot kuchenny Philips HR 7778/00 to niezbędny sprzęt do każdej kuchni. 12 prędkości i praca pulsacyjna oraz sporo różnych akcesoriów pozwala przygotować niemal każdy posiłek lub deser. Wymyśl sobie jakieś danie, a Twój robot pomoże Ci je przygotować. Po skończonej pracy, wszystkie akcesoria możesz umyć w zmywarce. Robot kuchenny Philips HR 7778/00 to niezbędny sprzęt do każdej kuchni. 12 prędkości i praca pulsacyjna oraz sporo różnych akcesoriów pozwala przygotować niemal każdy posiłek lub deser. Wymyśl sobie jakieś danie, a Twój robot pomoże Ci je przygotować. Po skończonej pracy, wszystkie akcesoria możesz umyć w zmywarce. Moc [W]: 1000; Ucieranie: Tak; Mieszanie: Tak; Siekanie: Tak; Ubijanie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak PHILIPS HR7778/00 + + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchenny PHILIPS HR7778/00 posiada silnik o mocy 1000 W, który bez problemu poradzi sobie z rozdrabnianiem orzechów lub wyrabianiem ciężkiego ciasta. Płynna regulacja prędkości obrotów składająca się z 12 poziomów zapewnia lepszą funkcjonalności urządzenia. Tryb pulsacyjny - przydatny przy produktach, które chcesz rozdrobnić stopniowo lub są zbyt twarde do rozdrobnienia w systemie pracy ciągłej. Istnieje możliwość rozbudowy robota o dodatkowe elementy ułatwiające przygotowywanie różnorodnych posiłków. Urządzenie może służyć do ubijania bitej śmietany, piany z białek, majonezu, posiada także funkcję wyciskania soku z cytrusów, przydatną gdy lubisz świeże soki z pomarańczy, grejpfrutów lub cytryn. W akcesorium znajdziemy tarczę do cięcia frytek lub składników na sałatki owocowe a także wielofunkcyjny nóż ze stali szlachetnej do krojenia warzyw, owoców i mięsa. Moc [W]: 1000; Ucieranie: Tak; Mieszanie: Tak; Siekanie: Tak; Ubijanie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak Moc [W]: 1000; Ucieranie: Tak; Mieszanie: Tak; Siekanie: Tak;... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

80kobiet Leisha Hailey
nnatalia94 Jest świetna! Do tego gra w zespole i świetnie wygląda, szczególnie ostatnio! opinia dodana 2015-05-22 21:57:25
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Aimee i Jaguar - Fischer Erica
CHĘTNIE ODKUPIĘ KSIĄZKĘ! KONTAKT karolina.was@interia.eu

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015