Ranking roboty kuchenne kwiecień 2015

Ranking najlepsze roboty kuchenne, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-04-28

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Bosch MUMXL40G
najniższa cena! w sklepie:2049,00 zł
cena w sklepie:2119,00 zł
cena w sklepie:2119,00 zł
cena w sklepie:2119,00 zł
cena w sklepie:2140,00 zł
Ekstremalna moc: trwałość i zawsze doskonałe rezultaty - najpotężniejszy silnik na rynku o mocy 1600... pokaż opis »
Ekstremalna moc: trwałość i zawsze doskonałe rezultaty - najpotężniejszy silnik na rynku o mocy 1600 W. Smart sensor: inteligentny czujnik gwarantujący perfekcyjne rezultaty. Zapewnia stałą prędkość pracy mieszadeł nawet przy przerabianiu ciężkich ciast lub dużych ilości artykułów spożywczych. Planetarny ruch zabieraków: szybkie i bardzo dokładne mieszanie wszystkich składników, dzięki planetarnemu systemowi mieszania z unikalnym ruchem mieszadeł w trzech kierunkach jednocześnie (3D). Elegancki i wytrzymały: Mocna, metalowa obudowa i ponadczasowy wygląd z chromowanymi dodatkami, zapewniają nowoczesny wygląd. Easy pour: Bardzo duża, z szczotkowanej stali nierdzewnej misa o pojemności 5,4 l, wyposażony w dwa wygodne uchwyty oraz brzeg ułatwiający opróżnianie zawartości misy - 3,5 kg mieszanki na ciasta lub 1,5 kg mąki powiększonej o składniki do ciasta drożdżowego. Easy fill: Możliwość zamocowania dużego lejka do przykrywy; Końcówki parkowane z dala od lejka co pozwala łatwo dodawać dodatkowe składniki. EasyArmLift: Łatwa obsługa urządzenia; upraszcza wymianę wyposażenia. Wspomaga podnoszenie i opuszczanie ramienia w 3 pozycjach. Automatyczne zwijanie kabla. Szybkie rozdrabnianie: Rzodrabniacz z 4 tarczami. Dwustronna tarcza Supercut, tarcza do warzyw na sposób Ayjatzcki. ThermoSafe mikser: mikser z szkła odpornego na wysokie i nieskie temperatury o pojemności 1,75l; mozliwość zmiksowania gorącej zupy oraz mrożonych koktajli owocowych. Silikonowa końcówka do mieszania: zapewnia lepszy i szybszy rezultat; miesza i zabiera idealnie wszystkie składniki ze ścianki misy. Hak do wyrabiania ciasta: Specjalny kształt umożliwia bardziej intensywniej zagniatać cieżkie ciasto. Końcówka do ubijania: regulowana wysokość do doskonałego przetwarzania małych lub dużych ilości, np. do ubujania jaj. Łagodny rozbieg Specjalne silikonowe przyssawki zapobiegające przesuwaniu się urządzenia podczas... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Bosch MUM54251
najniższa cena! w sklepie:926,98 zł
cena w sklepie:929,00 zł
cena w sklepie:938,9 zł
cena w sklepie:938,9 zł
cena w sklepie:938,9 zł
BOSCH MUM 54251 + + Zestaw akcesoriów do rozdrabniania w prezencie! + OSTRE CIĘCIE CEN +... pokaż opis »
BOSCH MUM 54251 + + Zestaw akcesoriów do rozdrabniania w prezencie! + OSTRE CIĘCIE CEN + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchenny sterowany elektronicznie, o mocy 900 W, z 7 prędkościami pracy, mikserem kielichowym o pojemności 1.25 l, wyciskarką do cytrusów oraz z maszynką do mielenia. BOSCH MUM 54251 + + Zestaw akcesoriów do rozdrabniania w prezencie! + OSTRE CIĘCIE CEN + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchenny sterowany elektronicznie, o mocy 900 W, z 7 prędkościami pracy, mikserem kielichowym o pojemności 1.25 l, wyciskarką do cytrusów oraz z maszynką do mielenia. Robot kuchenny Bosch MUM 54251 dzięki elektronicznej regulacji prędkości gwarantuje płynną pracę urządzenia. Aż 7-stopniowa regulacja prędkości pracy zapewnia doskonałe dostosowanie działania do bieżących potrzeb użytkownika. Innowacyjny planetarny system ruchu zbieraków sprawie, że składniki są zawsze doskonale wymieszane, niezależnie od ich ilości. Mnogość akcesoriów sprawia, że urządzenie jest niezwykle wielofunkcyjne. Nadaj swojemu gotowaniu nowego wymiaru z nowym wielofunkcyjnym i wydajnym robotem kuchennym Bosch MUM54251. FunkcjeZa sprawą dużej mocy 900 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, robot świetnie poradzi sobie z niemal wszystkimi artykułami spożywczymi, które potrzebne Ci są do gotowania. Robot oferuje wiele (7) roboczych prędkości pracy, które w zupełności wystarczą do komfortowego użytkowania robota, w praktycznie każdym kuchennym zastosowaniu. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły żywnościowe, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Urządzenie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 17 sklepach »
Kenwood KM636
najniższa cena! w sklepie:1026,98 zł
cena w sklepie:1026,98 zł
cena w sklepie:1026,98 zł
cena w sklepie:1047,51 zł
cena w sklepie:1055,00 zł
Robot kuchenny Kenwood KM 636 z akcesoriami i możliwością dalszej rozbudowy to coś, co każda Pani domu... pokaż opis »
Robot kuchenny Kenwood KM 636 z akcesoriami i możliwością dalszej rozbudowy to coś, co każda Pani domu powinna mieć w kuchni. Płynna regulacja z elektroniczną kontrolą prędkości zagwarantują Ci odpowiednią pracę robota, według Twoich ustawień. Zapewnij sobie bezawaryjność na lata. Robot kuchenny Kenwood KM 636 z akcesoriami i możliwością dalszej rozbudowy to coś, co każda Pani domu powinna mieć w kuchni. Płynna regulacja z elektroniczną kontrolą prędkości zagwarantują Ci odpowiednią pracę robota, według Twoich ustawień. Zapewnij sobie bezawaryjność na lata. KENWOOD-AGD KM636 + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchenny o mocy 900 W, z metalową misą o pojemności 6.7 l, sterowany elektronicznie, z zabezpieczeniem przed przegrzaniem. KENWOOD-AGD KM636 + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchenny o mocy 900 W, z metalową misą o pojemności 6.7 l, sterowany elektronicznie, z zabezpieczeniem przed przegrzaniem. Wieloczynnościowe urządzenie kuchenne KM636 sprawi, że przygotowywanie posiłków stanie się łatwiejsze i szybsze. Nie musisz już męczyć się krojeniem, mieleniem, szatkowaniem czy mieszaniem produktów. Robot Kenwood zrobi to za Ciebie. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Sprzęt jak na multifunkcyjnego robota przystało, kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki pełnej uniwersalności, urządzenie nie tylko ułatwia gotowanie, lecz także przynosi wiele radości z użytkowania. Krojenie owoców czy warzyw nie stanowi już problemu. Miksowanie i ucieranie stanowi przyjemność, a kruszenie pozwala na pełną swobodę... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Philips HR 7778
najniższa cena! w sklepie:696,00 zł
cena w sklepie:708,00 zł
cena w sklepie:746,00 zł
cena w sklepie:754,4 zł
cena w sklepie:768,44 zł
Moc [W]: 1000; Ucieranie: Tak; Mieszanie: Tak; Siekanie: Tak; Ubijanie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak... pokaż opis »
Moc [W]: 1000; Ucieranie: Tak; Mieszanie: Tak; Siekanie: Tak; Ubijanie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak Moc [W]: 1000; Ucieranie: Tak; Mieszanie: Tak; Siekanie: Tak; Ubijanie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak Nadaj swojemu gotowaniu nowego wymiaru z nowym wielofunkcyjnym i wydajnym robotem kuchennym Philips HR 7778. FunkcjeDuża moc 1000 W, urządzenia pozwala na komfortową pracę nawet z najtwardszymi artykułami. Robot oferuje wiele (12) roboczych prędkości pracy, które w zupełności wystarczą do komfortowego użytkowania sprzętu, w praktycznie każdym kuchennym zastosowaniu. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły żywnościowe, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Sprzęt posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania urządzenia. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Philips może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezawaryjne użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania. PojemnikPojemna misa (3.4) pozwala na wygodne użytkowanie sprzętu. Zmieścisz w niej wszystkie składniki, które musisz akurat przygotować do gotowania. Oczywiście całość da się łatwo zdemontować, dzięki czemu możesz wyczyścić pojemnik, czy to w zmywarce, czy ręcznie. Tym sposobem, Twój sprzęt będzie szybko gotowy do dalszej pracy. ObsługaRobot kuchenny Philips HR 7778, to zamknięte w stosunkowo niewielkiej obudowie, 5 urządzenie zaprojektowane z myślą o wygodzie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Kenwood KMC010
najniższa cena! w sklepie:2999,00 zł
cena w sklepie:2999,00 zł
KENWOOD-AGD KMC010 + + Zestaw szefa gratis! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji... pokaż opis »
KENWOOD-AGD KMC010 + + Zestaw szefa gratis! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! CHCESZ BYĆ JEDNYM ZE 100 POSIADACZY URZĄDZENIA Z TOP CHEF REKOMENDOWANYM PRZEZ MISTRZA KUCHNII TEO VAFIDISA? To wyjątkowe narzędzie pracy o niepowtarzalnym wyglądzie, wszechstronne, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Gwarantuje wieloletnią trwałość, niezawodność i komfort w codziennym przygotowywaniu niebanalnych posiłków. Od początku do końca zaprojektowane zostało z myślą o wymagających użytkownikach. Pracują na nim profesjonalni kucharze na całym świecie. Docenili go również szefowie kuchni podczas rywalizacji w popularnym show kulinarnym TOP CHEF. Masz ochotę na faszerowane papryki po grecku lub pyszne Pasticjo? Teraz będziesz mógł przygotować te potrawy jak Theofilos Vafidis, używając jego tajemnych przepisów zamieszczonych w specjalnym katalogu, dodawanym do zestawu. Jedna maszyna - setki możliwości! Już dziś wybierz zestaw dla siebie! TEN UNIKATOWY MODEL ROZBUDOWANY JEST O DODATKOWE PRZYSTAWKI WYBRANE PRZEZ TEO VAFIDISA: - Maszynka Robot KENWOOD KMC010 Teo Vafidis Limited Edition Spraw sobie pomocnika w kuchni. Użyj wielofunkcyjnego robota kuchennego Kenwood KMC010. FunkcjeZa sprawą dużej mocy 1400 W, zamkniętej w poręcznym urządzeniu, robot świetnie poradzi sobie z właściwie wszystkimi produktami spożywczymi, które potrzebne Ci są do gotowania. 8 prędkości pracy, zapewnia pełną gotowość urządzenia w każdej kuchennej sytuacji. Wystarczy go podłączyć i cieszyć się pełną funkcjonalnością. Wielozadaniowe urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią znużyć ale także i odebrać chęć na dalsze gotowanie. Robot kuchenny pokroi, poszatkuje, wymiesza, rozdrobni, ubije i utrze składniki, które są Ci niezbędne do przygotowania wszelkich smakołyków. Od pełnowartościowych dań, aż po przekąski desery i słodkości. Z trybem... w 3 sklepach
Kenwood KMM020
najniższa cena! w sklepie:2111,00 zł
cena w sklepie:2197,00 zł
cena w sklepie:2197,00 zł
cena w sklepie:2197,99 zł
cena w sklepie:2742,00 zł
KENWOOD-AGD KMM020 + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji... pokaż opis »
KENWOOD-AGD KMM020 + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchenny o mocy 1500 W, z misą metalową o pojemności 6.7 l, blenderem o pojemności 1.5 l, elektroniczną kontrolą prędkości oraz trybem pulsacyjnym. Szybka wysyłka. Ten towar jest nowy , fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata!!!! Robot kuchenny w kolorze srebrnym, o mocy 1500 W, wyposażony został w misę metalową o pojemności 6.7 l oraz w blender o pojemności 1.5 l. Model ten sterowany jest elektronicznie, posiada 8-stopniową regulację prędkości, tryb pulsacyjny, ubijaczkę K, trzepaczkę do ubijania, hak do ciasta i mieszadło elastyczne. Cechy produktu Dane ogólne Linia Titanium Major Kolor Srebrny Gwarancja24 miesiące Funkcje Sterowanie Elektroniczne Ilość prędkości8 Tryb pulsacyjny tak Funkcja Turbonie Zastosowane technologie Ruch planetarny Charakterystyka Pojemność misy [l]6.7Wyposażenie robotaMieszadło typu K Trzepaczka do ubijania Hak do wyrabiania ciasta Mieszadło elastyczneMikser kielichowytakPojemność miksera [l]1.5 Techniczne Moc [W]1500KonstrukcjaMetalowa misaInne4 gniazda obrotów Blender ze szkła Thermo Resista Dalsze parametry Pobór mocy silnika 1500 W Cechy i akcesoria ro.. Szybka wysyłka. Ten towar jest nowy , fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata!!!! Robot kuchenny w kolorze srebrnym, o mocy 1500 W, wyposażony został w misę metalową o pojemności 6.7 l oraz w blender o pojemności 1.5 l. Model ten sterowany jest elektronicznie, posiada 8-stopniową regulację prędkości, tryb pulsacyjny, ubijaczkę K, trzepaczkę do ubijania, hak do ciasta i mieszadło elastyczne. Cechy produktu Dane ogólne Linia Titanium Major Kolor Srebrny Gwarancja24 miesiące Funkcje Sterowanie Elektroniczne Ilość prędkości8 Tryb pulsacyjny tak Funkcja Turbonie Zastosowane technologie Ruch planetarny Charakterystyka Pojemność... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Clatronic KM 3323
najniższa cena! w sklepie:362,00 zł
cena w sklepie:367,00 zł
cena w sklepie:375,00 zł
cena w sklepie:377,9 zł
cena w sklepie:382,00 zł
Robot kuchenny Clatronic KM 3323 z 5-litrową misą ze stali szlachetnej, to urządzenie... pokaż opis »
Robot kuchenny Clatronic KM 3323 z 5-litrową misą ze stali szlachetnej, to urządzenie przydatne w każdej kuchni. Ułatwia przyrządzenie różnego rodzaju ciast, zarówno lekkich biszkoptowych jak i ciężkiego ciasta chlebowego. Urządzenie wyposażone jest w pięciostopniowy regulator prędkości pracy. Odlewane aluminiowo haki do ciast oraz trzepaczka ze stali szlachetnej cechują się wysoką trwałością. Dzięki osłonie misy, zachowanie czystości urządzenia jest proste. Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z robotem kuchennym Clatronic KM 3323. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot KM 3323 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą urządzenia. Za sprawą tej opcji, każdy przygotowany przez Ciebie posiłek będzie miał doskonałą konsystencję. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota KM 3323 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i swobodę domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować robota do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaMultifunkcyjność tego... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
8. Klarstein Lucia
Klarstein Lucia
najniższa cena! w sklepie:559,00 zł
cena w sklepie:559,00 zł
cena w sklepie:559,00 zł
cena w sklepie:675,00 zł
cena w sklepie:675,00 zł
Wieloczynnościowy robot kuchenny Klarstein Lucia Bianca, wyposażony w moduł do ubijania,... pokaż opis »
Wieloczynnościowy robot kuchenny Klarstein Lucia Bianca, wyposażony w moduł do ubijania, zagniatania ciasta, maszynkę do mięsa i pojemnik do miksowania, potrafi stawić czoła każdemu zadaniu w kuchni. Najbardziej typowymi elementami robota Klarstein są akcesoria w zestawie do ubijania i zagniatania. Hak do mieszania, trzepaczka do ubijania oraz hak do zagniatania ciasta pozwalają na realizację pomysłów kulinarnych, począwszy od puszystej bezy, czy tez ciasta biszkoptowego, a skończywszy na ciężkim cieście chlebowym.Wielostopniowy zakres regulacji pozwala na dostosowanie prędkości obrotów do wymagań danej potrawy.Maszynka do mięsa, wyposażona w nasadki z szablonami umożliwia mielenie mięsa, tworzenie makaronu oraz ciasteczek.Paletę możliwości robota Klarstein zamyka szklany mikser, pozwalający wyczarowywać koktajle, szejki oraz rozdrabniać produkty spożywcze.Robot Klarstein zachwyca wzornictwem i może stanowić prawdziwą ozdobę kuchni.Jest łatwy w montażu, demontażu i czyszczeniu Wieloczynnościowy robot kuchenny Klarstein Lucia Rossa, wyposażony w moduł do ubijania, zagniatania ciasta, maszynkę do mięsa i pojemnik do miksowania, potrafi stawić czoła każdemu zadaniu w kuchni. Najbardziej typowymi elementami robota Klarstein są akcesoria w zestawie do ubijania i zagniatania. Hak do mieszania, trzepaczka do ubijania oraz hak do zagniatania ciasta pozwalają na realizację pomysłów kulinarnych, począwszy od puszystej bezy, czy tez ciasta biszkoptowego, a skończywszy na ciężkim cieście chlebowym.Wielostopniowy zakres regulacji pozwala na dostosowanie prędkości obrotów do wymagań danej potrawy.Maszynka do mięsa, wyposażona w nasadki z szablonami umożliwia mielenie mięsa, tworzenie makaronu oraz ciasteczek.Paletę możliwości robota Klarstein zamyka szklany mikser, pozwalający wyczarowywać koktajle, szejki oraz rozdrabniać produkty spożywcze.Robot Klarstein... w 1 sklepie
Zelmer 878
najniższa cena! w sklepie:201,00 zł
cena w sklepie:201,01 zł
cena w sklepie:207,7 zł
cena w sklepie:212,8 zł
cena w sklepie:212,8 zł
Robot kuchennym o mocy 600 W, z 2 prędkościami pracy, trybem pulsacyjnym oraz zabezpieczeniem przed uruchomieniem... pokaż opis »
Robot kuchennym o mocy 600 W, z 2 prędkościami pracy, trybem pulsacyjnym oraz zabezpieczeniem przed uruchomieniem przy otwartej pokrywie. Robot kuchennym o mocy 600 W, z 2 prędkościami pracy, trybem pulsacyjnym oraz zabezpieczeniem przed uruchomieniem przy otwartej pokrywie. Robot kuchenny Zelmer Prymus Mix 878. Kolor: biały - Symbio. Pyszne zupy, gładkie sosy, smakowite surówki, wyborne ciasta - robot Prymus Mix pozwala sprawnie i bez wysiłku przygotować ulubione posiłki. Urządzenie wyróżnia duża moc i funkcja regulacji prędkości obrotów, pozwalająca dobrać prędkość do rodzaju przerabianych produktów. Robot pokroi, posieka, wymiesza, utrze i rozdrobni składniki, wyrobi ciasto, a dzięki praktycznemu kubkowi może także miksować. Moc 600 W Dwustopniowa regulacja obrotów Funkcja Pulse Malakser, pojemność 2,0(l) Kubek miksujący pojemność 1,0(l) Wyposażenie: popychacz - dozownik malaksera, popychacz - dozownik mieszacza, łopatka, 5 wkładek tnąco - ścierających, zabierak wkładek, tarcza do frytek Ułatw sobie życie w kuchni z nowym urządzeniem multifunkcyjnym Zelmer 878. FunkcjeDzięki zastosowaniu wydajnego silnika o mocy 600 W, urządzenie 878 bez problemu radzi sobie z najtwardszymi produktami. Prędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot 878 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą sprzętu. Za sprawą tej opcji, każdy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 15 sklepach »
10. Electrolux EFP5300
Electrolux EFP5300
najniższa cena! w sklepie:269,00 zł
cena w sklepie:310,06 zł
Moc [W]: 700 Przygotowywanie smacznych dań nigdy nie było prostsze. Dzięki robotowi kuchennemu Electrolux... pokaż opis »
Moc [W]: 700 Przygotowywanie smacznych dań nigdy nie było prostsze. Dzięki robotowi kuchennemu Electrolux EFP5300 poczujesz, że to naprawdę łatwe. FunkcjeUrządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do rozdrobnienia produktów. Dzięki mocy 700, robot Electrolux poradzi sobie niemal z każdym "twardym orzechem do zgryzienia". Prędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot EFP5300 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą sprzętu. Za sprawą tej opcji, każdy przygotowany przez Ciebie posiłek będzie miał doskonałą konsystencję. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Electrolux może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezproblemowe użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania. PojemnikMisa do miksowania, o pojemności 2.1 l, pozwala na wygodne korzystanie z możliwości robota, bez konieczności stosowania większych pojemników. Dzięki łatwemu demontażowi, misę można odłączyć od urządzenia, a następnie dokładnie umyć w zmywarce automatycznej lub ręcznie. Dzięki temu szybko przygotujesz robota do dalszej pracy. ObsługaMultifunkcyjność tego urządzenia... w 2 sklepach

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

news Jakie firmy NIE wspierają równości w Polsce?
MSigma No dobrze zwróciła się i co? Odmówili? Jeszcze nie odpowiedzieli? Zgodzili się? opinia dodana 2015-04-17 08:43:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Witam !\r\nPiszę tu na fourm ponieważ potrzebuje waszej pomocy !\r\nProszę Was tylko o jeden głos dziennie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015