Ranking roboty kuchenne lipiec 2016

Ranking najlepsze roboty kuchenne, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2016-07-25

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Zelmer ZFP1100C
najniższa cena! w sklepie:609,00 zł
cena w sklepie:621,00 zł
cena w sklepie:621,00 zł
cena w sklepie:621,00 zł
cena w sklepie:639,00 zł
Robot kuchenny Zelmer ZFP1100C. Wielofunkcyjny robot kuchenny, z planetarnym ruchem... pokaż opis »
Robot kuchenny Zelmer ZFP1100C. Wielofunkcyjny robot kuchenny, z planetarnym ruchem mieszadeł i podnoszonym ramieniem, o 12 poziomach prędkości . Trwała podstawa odlewana w całości z metalu, 4l misa ze stali nierdzewnej, końcówka do ubijania, końcówka do mieszania, hak do zagniatania ciasta, osłona misy. Robot kuchenny Zelmer ZFP1100C. Wielofunkcyjny robot kuchenny, z planetarnym ruchem mieszadeł i podnoszonym ramieniem, o 12 poziomach prędkości . Trwała podstawa odlewana w całości z metalu, 4l misa ze stali nierdzewnej, końcówka do ubijania, końcówka do mieszania, hak do zagniatania ciasta, osłona misy. Przygotowywanie smacznych posiłków nigdy nie było prostsze. Dzięki robotowi kuchennemu Zelmer ZFP1100C poczujesz, że to naprawdę łatwe. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Multifunkcyjne urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią znużyć ale także i odebrać chęć na dalsze gotowanie. Robot kuchenny pokroi, poszatkuje, wymiesza, rozdrobni, ubije i utrze składniki, które są Ci niezbędne do przygotowania wszelkich smakołyków. Od pełnowartościowych dań, aż po przekąski desery i słodkości. Z trybem pulsacyjnym, stworzysz doskonałe i smakowite potrawy, na każdą okazję. Sam ustalisz stopień rozdrobnienia swoich produktów, dzięki pełnej kontroli nad przyciskiem. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota ZFP1100C urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i przyjemność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Philips HR 7627
najniższa cena! w sklepie:187,00 zł
cena w sklepie:187,00 zł
cena w sklepie:187,00 zł
cena w sklepie:196,00 zł
cena w sklepie:198,19 zł
Robot PHILIPS HR 7627/00 Robot kuchenny Philips Daily Collection charakteryzuje się niewielką konstrukcja... pokaż opis »
Robot PHILIPS HR 7627/00 Robot kuchenny Philips Daily Collection charakteryzuje się niewielką konstrukcja obejmującą pojemnik o pojemności 2,1 l. Jest wyposażony w różnorodne, bardzo wyda Robot PHILIPS HR 7627/00 Robot kuchenny Philips Daily Collection charakteryzuje się niewielką konstrukcja obejmującą pojemnik o pojemności 2,1 l. Jest wyposażony w różnorodne, bardzo wyda Robot PHILIPS HR 7627/00 Robot kuchenny Philips Daily Collection charakteryzuje się niewielką konstrukcja obejmującą pojemnik o pojemności 2,1 l. Jest wyposażony w różnorodne, bardzo wyda Wielozadaniowe urządzenie kuchenne HR 7627 sprawi, że przygotowywanie posiłków stanie się łatwiejsze i szybsze. Nie musisz już męczyć się krojeniem, mieleniem, szatkowaniem czy mieszaniem produktów. Robot Philips zrobi to za Ciebie. FunkcjeMocny silnik (650 W) zapewnia doskonałą pracę urządzenia, nawet przy najtrudniejszych do rozdrobnienia artykułach takich, jak lód w kostkach czy orzechach. Prędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Urządzenie pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły spożywcze, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Urządzenie posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania sprzętu. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Philips może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Optimum RK-0890
najniższa cena! w sklepie:299,99 zł
cena w sklepie:449,00 zł
cena w sklepie:449,00 zł
Robot kuchenny o mocy 750 W z 8 ustawieniami. Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z... pokaż opis »
Robot kuchenny o mocy 750 W z 8 ustawieniami. Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z robotem kuchennym Optimum RK-0890. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły żywnościowe, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Urządzenie posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania sprzętu. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota RK-0890 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i przyjemność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować robota do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaRobot kuchenny Optimum RK-0890, to zamknięte w stosunkowo niewielkiej obudowie, 8 urządzenie zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Za sprawą szybkich złącz, możesz łatwo wymienić ostrza lub tarcze pracujące. Te wykonane ze stali szlachetnej gwarantują bezawaryjną pracę i długą żywotność całego urządzenia. Dzięki zastosowaniu nóżek stabilizujących można stabilnie ustawić urządzenie na blacie. Producent zadbał także o bezpieczeństwo, stosując blokadę urządzenia w przypadku złego zamontowania ostrzy lub tarcz. Dodatkową ochroną jest... w 3 sklepach
Profi Cook PC-MKM1074
najniższa cena! w sklepie:881,03 zł
cena w sklepie:1104,00 zł
cena w sklepie:1919,00 zł
cena w sklepie:1919,00 zł
cena w sklepie:1919,00 zł
Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Profi Cook PC-MKM 1074 o mocy 600W to urządzenie wielozadaniowe, niezbędne... pokaż opis »
Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Profi Cook PC-MKM 1074 o mocy 600W to urządzenie wielozadaniowe, niezbędne w każdej kuchni. 9-stopniowa regulacja prędkości zapewnia dostosowanie działania do indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości wyświetlacz LCD ułatwia obsługę, dzięki możliwości regulacji temperatury, prędkości i czasu pracy. W zestawie znajduje się wiele akcesoriów: duża miska, koszyk do gotowania na parze, pokrywka służąca również jako miarka, mieszadło, łopatka odporna na wysokie temperatury. ZASTOSOWANIE: - Gotowanie makaronu, ryżu, smażonych warzyw, zup/sosów - Gotowanie na parze świeżych warzyw i ryb - Przygotowanie past do kanapek, dipów, dżemów - Rozdrabnianie jedzenia dla niemowląt - Rozdrabniania warzyw i owoców - Ugniatanie i mieszanie ciasta - Mieszanie smoothie i koktajli - Funkcja kruszenia lodu - Mielenie orzechów - Przygotowanie majonezu Stwórz swoje własne, niepowtarzalne, domowe menu z wielofunkcyjnym robotem kuchennym Profi Cook PC-MKM1074. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smaczne potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot PC-MKM1074 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą sprzętu. Za sprawą tej opcji, każdy przygotowany przez Ciebie posiłek będzie miał taką konsystencję, jakiej sobie zażyczysz. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Profi Cook może bez wstydu stać w Twojej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
5. Berlinger MAX 1400W
Berlinger MAX 1400W
najniższa cena! w sklepie:349,00 zł
Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z wielozadaniowym urządzeniem kuchennym Berlinger... pokaż opis »
Skorzystaj z szybkiej i zaawansowanej pomocy w kuchni z wielozadaniowym urządzeniem kuchennym Berlinger MAX 1400W. FunkcjeRobot Berlinger dzięki wydajnemu i mocnemu silnikowi o mocy 1400 W, doskonale poradzi sobie w kuchni z każdym składnikiem, którego potrzebujesz. Bez problemu pokroi, czy posieka warzywa, zmieli mięso, rozetrze orzechy, czy rozdrobni lód. Prędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smaczne potrawy wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot MAX 1400W pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą Twojego robota. Za sprawą tej opcji, każdy przygotowany przez Ciebie posiłek będzie miał taką konsystencję, jakiej sobie zażyczysz. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota MAX 1400W urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i kreatywność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować robota do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaMultifunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby korzystanie z niego nie nastręczało użytkownikowi żadnych problemów. Prostota obsługi była sprawą priorytetową. Dzięki możliwości szybkiego zmieniania... w 1 sklepie
6. Kenwood KMC570
Kenwood KMC570
najniższa cena! w sklepie:1495,00 zł
Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata !!! Robot... pokaż opis »
Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata !!! Robot wieloczynnościowy Kenwood Chef Premier KMC570 - opis funkcji: Silnik robota ma moc 1000 W, dzięki czemu radzi sobie także z twardymi produktami, takimi jak orzechy, migdały, czy wyjątkowo ciężkie ciasto. 4,6 - litrowa pojemność misy roboczej pozwala na przygotowywanie dużych posiłków dla całej rodziny, niezależnie od jej liczności. 1,6 - litrowy kielich pozwala na robienie koktajli, rozdrabnianie owoców i miksowanie różnych płynów. Robot jest o wiele przyjemniejszy w użytkowaniu, a sterowanie jest dokładniejsze dzięki płynnej regulacji prędkości obrotów. Dzięki trybowi pulsacyjnemu można o wiele łatwiej rozdrobnić twarde, niedostępne produkty. Ostrze włącza się w czasowych odstępach, co jest o wiele bardziej skuteczne, niż tryb pracy ciągłej. Specjalna konstrukcja robota daje możliwość rozbudowy sprzętu o dodatkowe elementy, które mogą być przydatne w przygotow.. Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata !!! Robot wieloczynnościowy Kenwood Chef Premier KMC570 - opis funkcji: Silnik robota ma moc 1000 W, dzięki czemu radzi sobie także z twardymi produktami, takimi jak orzechy, migdały, czy wyjątkowo ciężkie ciasto. 4,6 - litrowa pojemność misy roboczej pozwala na przygotowywanie dużych posiłków dla całej rodziny, niezależnie od jej liczności. 1,6 - litrowy kielich pozwala na robienie koktajli, rozdrabnianie owoców i miksowanie różnych płynów. Robot jest o wiele przyjemniejszy w użytkowaniu, a sterowanie jest dokładniejsze dzięki płynnej regulacji prędkości obrotów. Dzięki trybowi pulsacyjnemu można o wiele łatwiej rozdrobnić twarde, niedostępne produkty. Ostrze włącza się w czasowych odstępach, co jest o wiele bardziej skuteczne, niż tryb pracy ciągłej. Specjalna konstrukcja robota daje możliwość rozbudowy sprzętu o dodatkowe... w 1 sklepie
7. Berlinger MAX 1200W
Berlinger MAX 1200W
najniższa cena! w sklepie:295,00 zł
ROBOT KUCHENNY MAX-1200-W 14 W 1 TO MAKSYMALNA RÓŻNORODNOŚĆ POTRAW MINIMALNYM WYSIŁKIEM. PRZYGOTUJ DOMOWE... pokaż opis »
ROBOT KUCHENNY MAX-1200-W 14 W 1 TO MAKSYMALNA RÓŻNORODNOŚĆ POTRAW MINIMALNYM WYSIŁKIEM. PRZYGOTUJ DOMOWE CIASTA, ZAPIEKANKI, SAŁATKI I INNE POTRAWY, MOŻESZ TEŻ ZROBIĆ SOK CZY ZMIELIĆ KAWE. MAX-1200-W TO KOMPLETNY ZESTAW SKŁADAJĄCY SIĘ Z 2 LITROWEGO NACZYNIA ROBOCZEGO, MALAKSERA, WYCISKARKI, 1,5 LITROWEGO SZKLANEGO BLENDERA Z FILTREM, MŁYNKA, SIEKACZA, WIELOFUNKCYJNEJ SZATOWNICY, TARKI, MIESZADŁA, TRZEPACZKI FILM NA YOUTUBE https://youtu.be/NKRdtG8in1A MAX-1200-W ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ PŁYNNA REGULACJA PRĘDKOŚCI + TRYB IMPULSOWY GWARANCJA 36 MIESIĘCY !!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - NAJLEPSZY SERWIS W POLSCE NOWY ULEPSZONY MODEL ZAPROJEKTOWANY NA POLSKI RYNEK Z POLSKĄ WTYCZKĄ SPECIALNY WYSOKOOBROTOWY SILNIK O TURBO MOCY SITO, TARCZE, NOŻE WYKONANE ZE STALI SZLACHETNEJ INSTRUKCJA W JEZYKU POLSKIM PRODUKT JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA STABILNA PODSTAWA ANTYPOŚLIZGOWA IDEALNIE NADAJE SIĘ DO ROBIENIA PLACKÓW ZIEMNIACZANYCH, FRYTEK, SAŁATEK, CIAST, SOKÓW I WIELE WIĘCEJ SILNIK O TURBO MOCY ZASILANY 230V/50Hz ZAPEWNIA PŁYNNĄ PRACE URZĄDZENIA I NIESPOTYKANĄ ŁATWOŚĆ OBSŁUGI. DZIĘKI ROBOTOWI BEZ TRUDNOŚCI I SZYBKO PORADZISZ SOBIE Z KAŻDĄ POTRAWĄ. URZĄDZENIE JEST PRZEZNACZONE DLA ZWOLENNIKÓW PRAKTYCZNYCH ROZWIĄZAŃ. DESIGN STANOWI JEGO DODATKOWY ATUT, DZIĘKI CZEMU ROBOT KUCHENNY ODNAJDZIE SIĘ W KAŻDEJ KUCHNI. ROBOT KUCHENNY MAX-1200-W 14 W 1 TO MAKSYMALNA RÓŻNORODNOŚĆ POTRAW MINIMALNYM WYSIŁKIEM. PRZYGOTUJ DOMOWE CIASTA, ZAPIEKANKI, SAŁATKI I INNE POTRAWY, MOŻESZ TEŻ ZROBIĆ SOK CZY ZMIELIĆ KAWE. MAX-1200-W TO KOMPLETNY ZESTAW SKŁADAJĄCY SIĘ Z 2 LITROWEGO NACZYNIA ROBOCZEGO, MALAKSERA, WYCISKARKI, 1,5 LITROWEGO SZKLANEGO BLENDERA Z FILTREM, MŁYNKA, SIEKACZA, WIELOFUNKCYJNEJ SZATOWNICY, TARKI, MIESZADŁA, TRZEPACZKI FILM NA YOUTUBE... w 1 sklepie
MPM Product Kasia 116
najniższa cena! w sklepie:309,00 zł
cena w sklepie:309,00 zł
cena w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:349,01 zł
Robot kuchenny w kolorze białym o mocy 800 W, o 8 prędkościach pracy i z trybem pulsacyjnym. Nadaj swojemu... pokaż opis »
Robot kuchenny w kolorze białym o mocy 800 W, o 8 prędkościach pracy i z trybem pulsacyjnym. Nadaj swojemu gotowaniu nowego wymiaru z nowym wielofunkcyjnym i wydajnym robotem kuchennym MPM Product Kasia 116. FunkcjeZastosowany w urządzeniu Kasia 116 silnik o mocy 800, daje Ci pełną swobodę w korzystaniu z kulinarnej inwencji twórczej. Możesz bez problemu rozdrabniać, mieszać i rozcierać nawet tak twarde produkty, jak lód w kostkach czy orzechy. 8 prędkości pracy, zapewnia pełną gotowość urządzenia w każdej kuchennej sytuacji. Wystarczy go podłączyć i cieszyć się pełną funkcjonalnością. Multifunkcyjne urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią znużyć ale także i odebrać chęć na dalsze gotowanie. Robot kuchenny pokroi, poszatkuje, wymiesza, rozdrobni, ubije i utrze składniki, które są Ci niezbędne do przygotowania wszelkich smakołyków. Od pełnowartościowych dań, aż po przekąski desery i słodkości. Z trybem pulsacyjnym, stworzysz doskonałe i smakowite potrawy, na każdą okazję. Sam ustalisz stopień rozdrobnienia swoich produktów, dzięki pełnej kontroli nad przyciskiem. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota Kasia 116 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i wolność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikKielich robota, cechuje się pojemnością, 1.5 l. Wystarcza to w zupełności do większości domowych zadań kulinarnych. Misę można bezproblemowo zdjąć i wymyć tradycyjnie bądź w zmywarce. Pozwala to szybko przygotować urządzenie do powtórnej pracy. ObsługaRobot Kasia 116 został zaprojektowany tak, by spełniać potrzeby użytkowników i najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu systemu szybkiej wymiany tarcz i ostrzy, w krótkim czasie dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Za sprawą... w 4 sklepach
Bosch MUM54251
najniższa cena! w sklepie:949,00 zł
cena w sklepie:949,00 zł
cena w sklepie:949,00 zł
cena w sklepie:960,00 zł
cena w sklepie:967,52 zł
MUM5 - klasyczny robot kuchenny, elegancki design, doskonała jakość i duża ilość akcesoriów.- Silnik... pokaż opis »
MUM5 - klasyczny robot kuchenny, elegancki design, doskonała jakość i duża ilość akcesoriów.- Silnik o mocy 900 W - duża wydajność i wygodna eksploatacja.- Wszechstronne zastosowanie: przystawki do przygotowania ciasta oraz przystawki do krojenia warzyw i owoców na różne sposoby, mikser, wyciskarka do cytrusów, maszynka do mielenia mięsa oraz innowacyjna przystawka do krojenia w równą kostkę (8x8mm).- Misa ze stali szlachetnej o pojemności 3,9 l (max. ilość masy 2 kg). 7-stopniowa regulacja prędkości + funkcja pracy pulsacyjnej.- Easy Arm Lift: wspomaga podnoszenie i opuszczanie ramienia i upraszcza wymianę elementów roboczych.- Prosta obsługa oraz łatwe czyszczenie (wyposażenie (poza komorą z silnikiem) nadaje się do mycia w zmywarce). Robot kuchenny sterowany elektronicznie, o mocy 900 W, z 7 prędkościami pracy, mikserem kielichowym o pojemności 1.25 l, wyciskarką do cytrusów oraz z maszynką do mielenia. Robot kuchenny sterowany elektronicznie, o mocy 900 W, z 7 prędkościami pracy, mikserem kielichowym o pojemności 1.25 l, wyciskarką do cytrusów oraz z maszynką do mielenia. MUM5 - klasyczny robot kuchenny, elegancki design, doskonała jakość i duża ilość akcesoriów.- Silnik o mocy 900 W - duża wydajność i wygodna eksploatacja.- Wszechstronne zastosowanie: przystawki do przygotowania ciasta oraz przystawki do krojenia warzyw i owoców na różne sposoby, mikser, wyciskarka do cytrusów, maszynka do mielenia mięsa oraz innowacyjna przystawka do krojenia w równą kostkę (8x8mm).- Misa ze stali szlachetnej o pojemności 3,9 l (max. ilość masy 2 kg). 7-stopniowa regulacja prędkości + funkcja pracy pulsacyjnej.- Easy Arm Lift: wspomaga podnoszenie i opuszczanie ramienia i upraszcza wymianę elementów roboczych.- Prosta obsługa oraz łatwe czyszczenie (wyposażenie (poza komorą z silnikiem) nadaje się do mycia w zmywarce). Robot kuchenny sterowany elektronicznie, o mocy 900 W,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Clatronic KM 3632
najniższa cena! w sklepie:361,63 zł
cena w sklepie:361,63 zł
cena w sklepie:361,63 zł
cena w sklepie:396,00 zł
cena w sklepie:397,02 zł
Zaawansowany technologicznie robot wielozadaniowy, weźmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne... pokaż opis »
Zaawansowany technologicznie robot wielozadaniowy, weźmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne czynności związane z przygotowywaniem potraw. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły spożywcze, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Urządzenie posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania urządzenia. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota KM 3632 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i wolność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaRobot KM 3632 został zaprojektowany tak, by spełniać potrzeby użytkowników i najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu systemu szybkiej wymiany tarcz i ostrzy, w krótkim czasie dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Za sprawą regulowanych nóżek, ustawisz swoje urządzenie bezpiecznie i stabilnie, zapewniając sobie tym samym wygodną pracę. Dodatkową ochronę stanowi blokada urządzenia w przypadku zamontowania złych ostrzy oraz blokada w przypadku niedomknięcia pokrywy mieszalnika. Zastosowane w urządzeniu... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »

Ostatnio komentowane:

tv Gia - Only A Girl (Official Video)
basiamlca Co to jest? Pretensjonalne i zwyczajnie brzydkie nieuprawnione nawiązanie do Gia Carrangi. opinia dodana 2016-07-23 20:23:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Berek - Szczygielski Marcin
Kupiłam tę książkę jako pierwszą \"branżową\" \r\nNie żałuje bo naprawdę super się czyta !...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016