Ranking roboty kuchenne marzec 2015

Ranking najlepsze roboty kuchenne, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-03-04

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

First FA-5259
najniższa cena! w sklepie:392,5 zł
cena w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:407,00 zł
Robot z misą First-Austria FA 5259 o mocy 1200 W gwarantuje efektywna pracę i perfekcyjne mieszanie składników.... pokaż opis »
Robot z misą First-Austria FA 5259 o mocy 1200 W gwarantuje efektywna pracę i perfekcyjne mieszanie składników. Urządzenie wyposażone zostało w misę o pojemności 6,5 litra wykonaną ze stali nierdzewnej oraz komplet profesjonalnych mieszadeł pokrytych nieprzywierającą powłoką. Unikalny system obrotowy zapewnia doskonały efekt w krótkim czasie. Robot Kuchenny First Austria FA 5259. Profesjonalny mikser ze stojakiem uchylnym, metalową misą o pojemności 6,5 litra, 10 prędkościami pracy, funkcją pracy pulsacyjnej, oraz zabezpieczeniem przed pryskaniem. Mieszadła i końcówki do ubijania ze stali nierdzewnej pokryte powłoką zapobiegającą przywieraniu. Stwórz swoje własne, niepowtarzalne, domowe menu z wielofunkcyjnym robotem kuchennym First FA-5259. FunkcjeUrządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do rozdrobnienia produktów. Dzięki mocy 1200, robot First poradzi sobie niemal z każdym "twardym orzechem do zgryzienia". Robot oferuje wiele (10) roboczych prędkości pracy, które w zupełności wystarczą do komfortowego użytkowania urządzenia, w praktycznie każdym kulinarnym zastosowaniu. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły spożywcze, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Sprzęt posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania sprzętu. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota FA-5259 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i kreatywność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikPojemna misa (6.5) pozwala na wygodne użytkowanie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Bosch MUM54251
najniższa cena! w sklepie:926,00 zł
cena w sklepie:926,98 zł
cena w sklepie:926,98 zł
cena w sklepie:926,98 zł
cena w sklepie:926,98 zł
BOSCH MUM 54251 + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji... pokaż opis »
BOSCH MUM 54251 + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchenny sterowany elektronicznie, o mocy 900 W, z 7 prędkościami pracy, mikserem kielichowym o pojemności 1.25 l, wyciskarką do cytrusów oraz z maszynką do mielenia. Przygotowywanie smacznych dań nigdy nie było prostsze. Dzięki robotowi kuchennemu Bosch MUM54251 poczujesz, że to naprawdę łatwe. FunkcjeUrządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do rozdrobnienia produktów. Dzięki mocy 900, robot Bosch poradzi sobie niemal z każdym "twardym orzechem do zgryzienia". Prędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot MUM54251 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą Twojego robota. Za sprawą tej opcji, każdy przygotowany przez Ciebie posiłek będzie miał taką konsystencję, jakiej sobie zażyczysz. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota MUM54251 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i wolność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikMisa do miksowania, o pojemności 3.9 l, pozwala na wygodne korzystanie z możliwości robota, bez konieczności stosowania większych pojemników. Dzięki łatwemu demontażowi, misę można odłączyć... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 17 sklepach »
Clatronic KM 3323
najniższa cena! w sklepie:354,9 zł
cena w sklepie:359,00 zł
cena w sklepie:362,00 zł
cena w sklepie:375,00 zł
cena w sklepie:425,00 zł
Robot kuchenny Clatronic KM 3323 z 5-litrową misą ze stali szlachetnej, to urządzenie... pokaż opis »
Robot kuchenny Clatronic KM 3323 z 5-litrową misą ze stali szlachetnej, to urządzenie przydatne w każdej kuchni. Ułatwia przyrządzenie różnego rodzaju ciast, zarówno lekkich biszkoptowych jak i ciężkiego ciasta chlebowego. Urządzenie wyposażone jest w pięciostopniowy regulator prędkości pracy. Odlewane aluminiowo haki do ciast oraz trzepaczka ze stali szlachetnej cechują się wysoką trwałością. Dzięki osłonie misy, zachowanie czystości urządzenia jest proste. Robot kuchenny Clatronic KM 3323 z 5-litrową misą ze stali szlachetnej, to urządzenie przydatne w każdej kuchni. Ułatwia przyrządzenie różnego rodzaju ciast, zarówno lekkich biszkoptowych jak i ciężkiego ciasta chlebowego. Urządzenie wyposażone jest w pięciostopniowy regulator prędkości pracy. Odlewane aluminiowo haki do ciast oraz trzepaczka ze stali szlachetnej cechują się wysoką trwałością. Dzięki osłonie misy, zachowanie czystości urządzenia jest proste. Wielozadaniowe urządzenie kuchenne KM 3323 sprawi, że przygotowywanie posiłków stanie się łatwiejsze i szybsze. Nie musisz już męczyć się krojeniem, mieleniem, szatkowaniem czy mieszaniem produktów. Robot Clatronic zrobi to za Ciebie. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy wedle najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Robot KM 3323 pozwala na wykonywanie wszystkich najmniej satysfakcjonujących czynności w kuchni - bez straty czasu i energii. Urządzenie kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki tym funkcjom, masz praktycznie nieograniczoną możliwość tworzenia w swojej kuchni. Zautomatyzowany pomocnik zajmie się tym, na co Ty możesz nie mieć ochoty czy energii. Tryb pulsacyjny, pozwala na pełną kontrolę nad obrotami i siłą urządzenia. Za sprawą tej opcji, każdy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Zelmer 878
najniższa cena! w sklepie:206,00 zł
cena w sklepie:208,9 zł
cena w sklepie:208,91 zł
cena w sklepie:216,6 zł
cena w sklepie:216,97 zł
ZELMER 878 / ZFP0900 Symbio + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej... pokaż opis »
ZELMER 878 / ZFP0900 Symbio + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchennym o mocy 600 W, z 2 prędkościami pracy, trybem pulsacyjnym oraz zabezpieczeniem przed uruchomieniem przy otwartej pokrywie. ZELMER 878 / ZFP0900 Symbio + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchennym o mocy 600 W, z 2 prędkościami pracy, trybem pulsacyjnym oraz zabezpieczeniem przed uruchomieniem przy otwartej pokrywie. Robot kuchenny Zelmer Prymus Mix 878. Kolor: biały - Symbio. Pyszne zupy, gładkie sosy, smakowite surówki, wyborne ciasta - robot Prymus Mix pozwala sprawnie i bez wysiłku przygotować ulubione posiłki. Urządzenie wyróżnia duża moc i funkcja regulacji prędkości obrotów, pozwalająca dobrać prędkość do rodzaju przerabianych produktów. Robot pokroi, posieka, wymiesza, utrze i rozdrobni składniki, wyrobi ciasto, a dzięki praktycznemu kubkowi może także miksować. Moc 600 W Dwustopniowa regulacja obrotów Funkcja Pulse Malakser, pojemność 2,0(l) Kubek miksujący pojemność 1,0(l) Wyposażenie: popychacz - dozownik malaksera, popychacz - dozownik mieszacza, łopatka, 5 wkładek tnąco - ścierających, zabierak wkładek, tarcza do frytek Zelmer ZFP 0900 S symbio(878) to praktyczny i prosty w obsłudze robot kuchenny w przystępnej cenie. Niezwykle upraszcza przygotowywanie każdego rodzaju posiłków, począwszy od codziennych obiadów, a skończywszy na świątecznych i weekendowych wypiekach. Wyposażony w stopniową regulację obrotów oraz funkcję PULSE. Praktyczny i prosty w obsłudze robot kuchenny w przystępnej cenie. Niezwykle upraszcza przygotowywanie każdego rodzaju posiłków, począwszy od codziennych obiadów, a skończywszy na świątecznych i weekendowych wypiekach. Wyposażony w stopniową regulację obrotów oraz funkcję PULSE. Praktyczny i prosty w obsłudze robot... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »
5. Clatronic KM 3573
Clatronic KM 3573
najniższa cena! w sklepie:419,00 zł
cena w sklepie:482,00 zł
cena w sklepie:487,00 zł
cena w sklepie:492,00 zł
Zaawansowany technologicznie robot wieloczynnościowy, weźmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne... pokaż opis »
Zaawansowany technologicznie robot wieloczynnościowy, weźmie na siebie niemal wszystkie męczące i pracochłonne czynności związane z przygotowywaniem potraw. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły spożywcze, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Sprzęt posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania urządzenia. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Clatronic może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezproblemowe użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaRobot kuchenny Clatronic KM 3573, to zamknięte w stosunkowo niewielkiej obudowie, 8 urządzenie zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Za sprawą szybkich złącz, możesz łatwo wymienić ostrza lub tarcze pracujące. Te wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują bezawaryjną pracę i długą żywotność całego urządzenia. Dzięki zastosowaniu podkładek stabilizujących można stabilnie ustawić urządzenie... w 2 sklepach
KitchenAid 5KSM150PSE
najniższa cena! w sklepie:1699,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
Wielofunkcyjny mikser planetarny KITCHENAID Artisan 5KSM150PSECA Robot kuchenny KITCHENAID Artisan 5KSM150PSEYP4... pokaż opis »
Wielofunkcyjny mikser planetarny KITCHENAID Artisan 5KSM150PSECA Robot kuchenny KITCHENAID Artisan 5KSM150PSEYP4 W całości wykonany z metalu, mocny i trwały, ma rozwiązania techniczne stosowane w urządzeniach profesjonalnych dla piekarzy i cukierników. Specjalizuje się w perfekcyjnym napowietrzaniu mas: wyrabianiu ciast drożdżowych, ubijaniu pian, majonezów, a także dzięki łatwym do zamocowania przystawkom zmienia się szybko w urządzenie do tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz innych żmudnych kuchennych czynności.Cechy robotów serii Artisan KitchenAid : METALOWA KONSTRUKCJA - solidność, trwałość i wytrzymałośćRUCH PLANETARNY NARZĘDZI - świetne napowietrzanie masBEZPOŚREDNI NAPĘD - stabilna moc, cicha praca, niezawodnośćPRZYSTAWKI ŁATWE W MONTAŻU - funkcjonalnośćOPŁYWOWY KSZTAŁT - łatwość mycia i utrzymania w czystości Dane techniczne: Zasilanie [V]220-240Max pobór mocy w ciągu 10 min [W]: 300Obroty narzędzi [RPM]: 58 do 220 [ biegi 1 do 10]Wymiary wys x szer x dł [cm]: 35,5 x 22,1 x 35,8Pojemność misy [w litrach]: 4,83Ilość prędkości: 10Sterowanie: MechaniczneRuch planetarnyPodstawa antypoślizgowa Robot kuchenny KITCHENAID Artisan 5KSM150PSEYP4 W całości wykonany z metalu, mocny i trwały, ma rozwiązania techniczne stosowane w urządzeniach profesjonalnych dla piekarzy i cukierników. Specjalizuje się w perfekcyjnym napowietrzaniu mas: wyrabianiu ciast drożdżowych, ubijaniu pian, majonezów, a także dzięki łatwym do zamocowania przystawkom zmienia się szybko w urządzenie do tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz innych żmudnych kuchennych czynności.Cechy robotów serii Artisan KitchenAid : METALOWA KONSTRUKCJA - solidność, trwałość i wytrzymałośćRUCH PLANETARNY NARZĘDZI - świetne napowietrzanie masBEZPOŚREDNI NAPĘD - stabilna moc, cicha praca, niezawodnośćPRZYSTAWKI ŁATWE W MONTAŻU - funkcjonalnośćOPŁYWOWY KSZTAŁT - łatwość mycia i utrzymania w czystości... w 3 sklepach
7. Kenwood KM287
Kenwood KM287
najniższa cena! w sklepie:1049,00 zł
cena w sklepie:1098,00 zł
Robot kuchenny Kenwood KM 287 Prospero jest połączeniem wysokiej jakości wykonania z doskonałymi właściwościami... pokaż opis »
Robot kuchenny Kenwood KM 287 Prospero jest połączeniem wysokiej jakości wykonania z doskonałymi właściwościami pracy. 6 biegów zapewnia stabilną pracę nawet przy mieszaniu twardych produktów. Planetarny układ mieszający zapewnia doskonały obrót wokół wnętrza bębna, dzięki czemu składniki są dokładnie wymieszane. Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata !!!! Ultra-nowoczesny, wielozadaniowy robot kuchenny Prospero urzeka swoją funkcjonalnością. Uniwersalny zestaw akcesoriów ułatwia i usprawnia przygotowanie posiłków Mocny 900 W silnik schowany w niewielkiej obudowie poradzi sobie z najcięższymi zadaniami. Oprócz tego obsłuży komplet przystawek, który czyni z urządzenia skończony system do przygotowywania posiłków w domu Końcówka do zagniatania ciasta: Tak K-trzepak: Tak Wysoka prędkość wylotowa: Tak Średnia prędkość wylotowa: Tak Powolna prędkość wylotowa: Tak Trzepaczka: Tak Moc silnika (moc): 900 W Rozmiar (cm): 29.2H x 24.3W x 31.3D Prędkość: Zmienna Moc znamionowa: 900W Waga: 4,5 kg Elektroniczna kontrola prędkości: Tak Schowek na przewód: Tak Można myć w zmywarce części: Tak Blokada bezpieczeństwa: Tak Łopatka: Tak Osłona przeciwbryzgowa: Tak Wielkość komory: 4,3 litra Rozmiar miski (łącznie): 4.3 l Pojemność.. Mały ale sprawny pomocnik w kuchni, robot Kenwood KM287 pomoże Ci szybko przygotować wszystko to na co masz ochotę. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły żywnościowe, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne... w 2 sklepach
Bosch MUM57860
najniższa cena! w sklepie:1255,14 zł
cena w sklepie:1266,00 zł
cena w sklepie:1279,00 zł
cena w sklepie:1289,00 zł
cena w sklepie:1289,00 zł
Znakomicie wyposażony robot kuchenny MUM 57860 marki Bosch spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających... pokaż opis »
Znakomicie wyposażony robot kuchenny MUM 57860 marki Bosch spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie posada przystawki do przygotowania ciasta, przystawki do krojenia warzyw i owoców na różne sposoby, mikser, wyciskarkę do cytrusów oraz maszynkę do mielenia mięsa, co czyni go niezwykle funkcjonalnym. Robot kuchenny MUM 57860 marki Bosch, o mocy 900 W, z 7 prędkościami pracy, sterowany elektronicznie. Model ten posiada w wyposażeniu między innymi: mikser kielichowy o pojemności 1.25 l, wyciskarkę do cytrusów, maszynkę do mielenia oraz trzepaczkę do ubijania. Urządzenie posiada także zabezpieczenie przed przeciążeniem. Stalowa misa malaksera ma pojemność 3.9 l. Multi motion drive to wielokierunkowy ruch planetarny zabieraków - eliptyczny ruch końcówek w 3 różnych kierunkach przy jednoczesnym dynamicznym ubijaniu. Spraw sobie pomocnika w kuchni. Użyj wielofunkcyjnego robota kuchennego Bosch MUM57860. FunkcjeUrządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do rozdrobnienia produktów. Dzięki mocy 900, robot Bosch poradzi sobie niemal z każdym "twardym orzechem do zgryzienia". 7 prędkości pracy, zapewnia pełną gotowość urządzenia w każdej kuchennej sytuacji. Wystarczy go podłączyć i cieszyć się pełną funkcjonalnością. Wielozadaniowe urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią znużyć ale także i odebrać chęć na dalsze gotowanie. Robot kuchenny pokroi, poszatkuje, wymiesza, rozdrobni, ubije i utrze składniki, które są Ci niezbędne do przygotowania wszelkich smakołyków. Od pełnowartościowych dań, aż po przekąski desery i słodkości. Z trybem pulsacyjnym, stworzysz doskonałe i smakowite potrawy, na każdą okazję. Sam ustalisz stopień rozdrobnienia swoich produktów, dzięki pełnej kontroli nad przyciskiem. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota MUM57860... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
9. Klarstein Bella Wysyłka za darmo od 299 zł!
Klarstein Bella Wysyłka za darmo od 299 zł!
najniższa cena! w sklepie:439,00 zł
Klarstein Bella Argentea to pasjonujący robot kuchenny, który ze swoją mocą 1200W doskonale spełnia swoje... pokaż opis »
Klarstein Bella Argentea to pasjonujący robot kuchenny, który ze swoją mocą 1200W doskonale spełnia swoje zadania. Poprzez system szybkiego zapinania robot kuchenny wyposażyć można w hak ugniatający, hak mieszający lub trzepaczkę, umożliwiając realizację różnorodnych przepisów kuchennych - zaczynając od lekkiej jak piórko piany z białek, przygotowując doskonałe biszkopty czy ciężkie ciasto chlebowe. Prędkość obrotów może być regulowana w 6-stopniowej skali, dając możliwość optymalnego ustawienia w danej sytuacji. 5-litrowa miska ze stali szlachetnej daje robotowi kuchennemu Klarstein wystarczająco duże pole do popisu, by ugniatać 2-litrów ciasta. Od strony optycznej robot kuchenny Klarstein zdecydowanie wybija się od produktów konkurencji, pozbawionych wizualnego charakteru, których design opiera się jedynie na funkcjonalności. Po zakończeniu pracy robot Bella Argentea można wygodnie odstawić do wybranego miejsca bez większych ceregieli podczas czyszczenia. Nadaj swojemu gotowaniu nowego wymiaru z nowym wielofunkcyjnym i wydajnym robotem kuchennym Klarstein Bella. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje robot, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite dania według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wielofunkcyjny robot, wspomoże Cię w czynnościach, które potrafią odebrać nastrój na dalsze fantazje w kuchni. Sprzęt pokroi, zetrze, wymiesza, poszatkuje, rozdrobni ubije i wymiesza te artykuły żywnościowe, których potrzebujesz by stworzyć najróżniejsze smaczne potrawy i desery. Urządzenie posiada także tryb pulsacyjny. Pozwoli Ci to na delikatne roztarcie produktu, bez ścierania go na miazgę. A to dzięki ręcznemu ustawianiu siły działania robota. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota Bella urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry... w 1 sklepie
Philips HR 7778
najniższa cena! w sklepie:699,00 zł
cena w sklepie:699,00 zł
cena w sklepie:705,00 zł
cena w sklepie:720,24 zł
cena w sklepie:727,00 zł
Robot kuchenny Philips HR 7778/00 to niezbędny sprzęt do każdej kuchni. 12 prędkości... pokaż opis »
Robot kuchenny Philips HR 7778/00 to niezbędny sprzęt do każdej kuchni. 12 prędkości i praca pulsacyjna oraz sporo różnych akcesoriów pozwala przygotować niemal każdy posiłek lub deser. Wymyśl sobie jakieś danie, a Twój robot pomoże Ci je przygotować. Po skończonej pracy, wszystkie akcesoria możesz umyć w zmywarce. Robot kuchenny Philips HR 7778/00 to niezbędny sprzęt do każdej kuchni. 12 prędkości i praca pulsacyjna oraz sporo różnych akcesoriów pozwala przygotować niemal każdy posiłek lub deser. Wymyśl sobie jakieś danie, a Twój robot pomoże Ci je przygotować. Po skończonej pracy, wszystkie akcesoria możesz umyć w zmywarce. Robot kuchenny Philips HR 7778, odciąży Cię w kuchni i przywróci radość z gotowania dla Ciebie i Twojej rodziny. FunkcjeUrządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do rozdrobnienia produktów. Dzięki mocy 1000, robot Philips poradzi sobie niemal z każdym "twardym orzechem do zgryzienia". 12 prędkości pracy, zapewnia pełną gotowość urządzenia w każdej kuchennej sytuacji. Wystarczy tylko go podłączyć i cieszyć się pełną funkcjonalnością. Multifunkcyjne urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią znużyć ale także i odebrać chęć na dalsze gotowanie. Robot kuchenny pokroi, poszatkuje, wymiesza, rozdrobni, ubije i utrze składniki, które są Ci niezbędne do przygotowania wszelkich smakołyków. Od pełnowartościowych dań, aż po przekąski desery i słodkości. Z trybem pulsacyjnym, stworzysz doskonałe i smakowite potrawy, na każdą okazję. Sam ustalisz stopień rozdrobnienia swoich produktów, dzięki pełnej kontroli nad przyciskiem. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Philips może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

80kobiet Ruta Gedmintas
phlyndoludol dentist exhibited me all around his company.It seemed to be evening, and also the office received closed.He seemed to be so enthusiastic which i could seldom follow combined.He exhibited... opinia dodana 2015-03-03 03:46:09
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Witam !\r\nPiszę tu na fourm ponieważ potrzebuje waszej pomocy !\r\nProszę Was tylko o jeden głos dziennie...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2014