Ranking roboty kuchenne lipiec 2015

Ranking najlepsze roboty kuchenne, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2015-07-05

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Philips HR 7778
najniższa cena! w sklepie:499,00 zł
cena w sklepie:739,00 zł
cena w sklepie:746,9 zł
cena w sklepie:747,00 zł
cena w sklepie:747,00 zł
Robot kuchenny sterowany elektronicznie o mocy 1300 W, pojemności malaksera 3.4 l, miksera kielichowego... pokaż opis »
Robot kuchenny sterowany elektronicznie o mocy 1300 W, pojemności malaksera 3.4 l, miksera kielichowego 1.5 l, z 12 prędkościami pracy oraz z trybem pulsacyjnym. Wielofunkcyjny robot kuchenny Philips HR7778/00 Avance Collection gwarantuje wszechstronność i niezawodność. Wyposażony jest w 12 prędkości mocy plus pracę pulsacyjną, blender o pojemności 1.5 l, ostrza wykonane ze stali szlachetnej oraz wygodny otwór XXL na produkty. Różnorodność końcówek pomoże przy pieczeniu chleba czy wyciskaniu świeżego soku z cytrusów. Robot Avance posiada także 3 automatyczne przyciski, które dostosują optymalną prędkość do wyrabiania ciasta na chleb, ubijania lub kruszenia lodu. Dane techniczne: Moc całkowita: 1000 WRegulacja obrotów: PłynnaIlość prędkości: 12Praca pulsacyjnaPojemność komory roboczej: 3,4 lPojemność blendera kielichowego: 1,5 lMikser Sokowirówka Wyrabianie ciastaUbijanie pianyTarcie ziemniakówKrojenie w plasterkiKolor: czarnyObudowa: Plastikowa z elementami metalowymiMożliwość mycia akcesoriów w zmywarce Instrukcja obsługi ? polski w wersji elektronicznej Brak blendera kielichowego. Wielofunkcyjny robot kuchenny Philips HR7778/00 Avance Collection gwarantuje wszechstronność i niezawodność. Wyposażony jest w 12 prędkości mocy plus pracę pulsacyjną, blender o pojemności 1.5 l, ostrza wykonane ze stali szlachetnej oraz wygodny otwór XXL na produkty. Różnorodność końcówek pomoże przy pieczeniu chleba czy wyciskaniu świeżego soku z cytrusów. Robot Avance posiada także 3 automatyczne przyciski, które dostosują optymalną prędkość do wyrabiania ciasta na chleb, ubijania lub kruszenia lodu. Dane techniczne: Moc całkowita: 1000 WRegulacja obrotów: PłynnaIlość prędkości: 12Praca pulsacyjnaPojemność komory roboczej: 3,4 lPojemność blendera kielichowego: 1,5 lMikser Sokowirówka Wyrabianie ciastaUbijanie pianyTarcie ziemniakówKrojenie w plasterkiKolor: czarnyObudowa: Plastikowa z elementami... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 15 sklepach »
2. Berlinger MAX 1400W
Berlinger MAX 1400W
najniższa cena! w sklepie:349,00 zł
Spraw sobie pomocnika w kuchni. Użyj wielofunkcyjnego robota kuchennego Berlinger MAX 1400W. FunkcjeMocny... pokaż opis »
Spraw sobie pomocnika w kuchni. Użyj wielofunkcyjnego robota kuchennego Berlinger MAX 1400W. FunkcjeMocny silnik (1400 W) zapewnia doskonałą pracę urządzenia, nawet przy najtrudniejszych do rozdrobnienia artykułach takich, jak lód w kostkach czy orzechach. 6 prędkości pracy, zapewnia pełną gotowość urządzenia w każdej kuchennej sytuacji. Wystarczy go podłączyć i cieszyć się pełną funkcjonalnością. Multifunkcyjne urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią znużyć ale także i odebrać chęć na dalsze gotowanie. Robot kuchenny pokroi, poszatkuje, wymiesza, rozdrobni, ubije i utrze składniki, które są Ci niezbędne do przygotowania wszelkich smakołyków. Od pełnowartościowych dań, aż po przekąski desery i słodkości. Z trybem pulsacyjnym, stworzysz doskonałe i smakowite potrawy, na każdą okazję. Sam ustalisz stopień rozdrobnienia swoich produktów, dzięki pełnej kontroli nad przyciskiem. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Berlinger może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezpieczne użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaRobot MAX 1400W został zaprojektowany tak, by spełniać potrzeby użytkowników i najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu systemu szybkiej wymiany tarcz i ostrzy, w krótkim czasie dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Za sprawą regulowanych nóżek, ustawisz swoje urządzenie bezpiecznie i stabilnie, zapewniając... w 1 sklepie
Kenwood KM287
najniższa cena! w sklepie:919,00 zł
cena w sklepie:922,00 zł
cena w sklepie:947,00 zł
cena w sklepie:947,00 zł
cena w sklepie:947,00 zł
Moc [W]: 900; Ucieranie: Tak; Siekanie: Tak; Ubijanie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak; Miksowanie: Tak;... pokaż opis »
Moc [W]: 900; Ucieranie: Tak; Siekanie: Tak; Ubijanie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak; Miksowanie: Tak; Mielenie mięsa: Tak Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata !!!! Ultra-nowoczesny, wielozadaniowy robot kuchenny Prospero urzeka swoją funkcjonalnością. Uniwersalny zestaw akcesoriów ułatwia i usprawnia przygotowanie posiłków Mocny 900 W silnik schowany w niewielkiej obudowie poradzi sobie z najcięższymi zadaniami. Oprócz tego obsłuży komplet przystawek, który czyni z urządzenia skończony system do przygotowywania posiłków w domu Końcówka do zagniatania ciasta: Tak K-trzepak: Tak Wysoka prędkość wylotowa: Tak Średnia prędkość wylotowa: Tak Powolna prędkość wylotowa: Tak Trzepaczka: Tak Moc silnika (moc): 900 W Rozmiar (cm): 29.2H x 24.3W x 31.3D Prędkość: Zmienna Moc znamionowa: 900W Waga: 4,5 kg Elektroniczna kontrola prędkości: Tak Schowek na przewód: Tak Można myć w zmywarce części: Tak Blokada bezpieczeństwa: Tak Łopatka: Tak Osłona przeciwbryzgowa: Tak Wielkość komory: 4,3 litra Rozmiar miski (łącznie): 4.3 l Pojemność.. Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata !!!! Ultra-nowoczesny, wielozadaniowy robot kuchenny Prospero urzeka swoją funkcjonalnością. Uniwersalny zestaw akcesoriów ułatwia i usprawnia przygotowanie posiłków Mocny 900 W silnik schowany w niewielkiej obudowie poradzi sobie z najcięższymi zadaniami. Oprócz tego obsłuży komplet przystawek, który czyni z urządzenia skończony system do przygotowywania posiłków w domu Końcówka do zagniatania ciasta: Tak K-trzepak: Tak Wysoka prędkość wylotowa: Tak Średnia prędkość wylotowa: Tak Powolna prędkość wylotowa: Tak Trzepaczka: Tak Moc silnika (moc): 900 W Rozmiar (cm): 29.2H x 24.3W x 31.3D Prędkość: Zmienna Moc znamionowa: 900W Waga: 4,5 kg Elektroniczna kontrola prędkości: Tak Schowek na przewód: Tak Można... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Clatronic KM 3573
najniższa cena! w sklepie:379,00 zł
cena w sklepie:416,01 zł
cena w sklepie:420,00 zł
cena w sklepie:421,00 zł
cena w sklepie:427,00 zł
Spraw sobie pomocnika w kuchni. Użyj wielofunkcyjnego robota kuchennego Clatronic KM 3573. FunkcjePrędkości... pokaż opis »
Spraw sobie pomocnika w kuchni. Użyj wielofunkcyjnego robota kuchennego Clatronic KM 3573. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Sprzęt jak na multifunkcyjnego robota przystało, kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki pełnej uniwersalności, sprzęt nie tylko ułatwia gotowanie, lecz także przynosi wiele radości z użytkowania. Krojenie owoców czy warzyw nie stanowi już problemu. Miksowanie i ucieranie stanowi przyjemność, a kruszenie pozwala na pełną swobodę w gotowaniu. Posiadając robota Clatronic, możesz korzystać z pulsacyjnego trybu pracy. Dzięki niemu masz możliwość samodzielnie ustalać siłę działania urządzenia. Tym samym Twoje zupy, przeciery i kremy będą miały świetną konsystencję. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota KM 3573 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak, wygodę i wolność domowego gotowania. Dzięki szybkiej wymianie akcesoriów i złączek, można szybko dostosować urządzenie do swoich potrzeb. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaWielofunkcyjność tego urządzenia została pomyślana tak, aby nie nastręczać użytkownikowi żadnych problemów. Dzięki systemowi szybkich złącz i łatwego demontażu, szybko dostosujesz robota do swoich potrzeb. Dodatkowo zastosowane podkładki, skutecznie stabilizują i chronią urządzenie przed zsunięciem się ze stołu czy blatu. Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, producent wyposażył KM 3573 w blokadę urządzenia w momencie, gdy pokrywa jest otwarta.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Bosch MUM57860
najniższa cena! w sklepie:1205,00 zł
cena w sklepie:1258,99 zł
cena w sklepie:1258,99 zł
cena w sklepie:1259,00 zł
cena w sklepie:1279,00 zł
Moc [W]: 900; Rozdrabnianie: Tak; Mieszanie: Tak; Ubijanie: Tak; Krojenie: Tak; Zagniatanie ciasta:... pokaż opis »
Moc [W]: 900; Rozdrabnianie: Tak; Mieszanie: Tak; Ubijanie: Tak; Krojenie: Tak; Zagniatanie ciasta: Tak; Miksowanie: Tak; Mielenie mięsa: Tak Silnik o mocy 900 W - duża wydajność i wygodna eksploatacja. Misa ze stali szlachetnej o pojemności 3,9 l (max. ilość masy 2 kg). 7-stopniowa regulacja prędkości + funkcja pracy pulsacyjnej. Prosta obsługa oraz łatwe czyszczenie (wyposażenie (poza komorą z silnikiem) nadaje się do mycia w zmywarce). Wszechstronne zastosowanie: profesjonalne przystawki do przygotowania ciasta oraz przystawki do krojenia warzyw i owoców na różne sposoby, mikser, wyciskarka do cytrusów oraz maszynka do mielenia mięsa. Easy Arm Lift: wspomaga podnoszenie i opuszczanie ramienia i upraszcza wymianę elementów roboczych. Wysokiej jakości panele boczne w kolorze stali szlachetnej Moc: 900 W Elektroniczna regulacja prędkości gwarantuje płynną pracę urządzenia podczas przerabiania artykułów spożywczych 7-stopniowa regulacja prędkości oraz Funkcja pracy pulsacyjnej Wielofunkcyjne ramię ze specjalną przekładnią i trzema rodzajami napędu "Multi-motion-drive" - innowacyjny planetarny ruch zabieraków Wyświetlacz LED Funkcja stand-by Misa ze stali szlachetnej 3.9 l Przezroczysta pokrywa chroniąca przed rozpryskiwaniem oraz dużym otworem umożliwiającym łatwe dodawanie składników 3 nowe końcówki o profesjonalnych umiejętnościach ucieszą każdego miłośnika precyzyjnej i szybkiej pracy: końcówka do mieszania wykończona silikonem, końcówka do ubijania oraz hak do zagniatania ciasta Rozdrabniacz do warzyw i owoców z 3 rodzajami tarcz tnących (5 funkcji): dwustronna tarcza do krojenia na plasterki (grube i drobne), dwustronna tarcza do krojenia na wiórki (grube i drobne) oraz tarcza do drobnego tarcia Tarcza do cięcia warzyw na sposób azjatycki Tarcza do tarcia ziemniaków Mikser z tworzywa sztucznego o pojemności 1,25l Wyciskarka do cytrusów Maszynka do mielenia mięsa... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Adler AD 4055
najniższa cena! w sklepie:199,00 zł
cena w sklepie:203,05 zł
cena w sklepie:204,04 zł
Robot ADLER AD 4055Wyjątkowy, wielofunkcyjny robot kuchenny. Wyposażony został w 4 różne tarcze tnące... pokaż opis »
Robot ADLER AD 4055Wyjątkowy, wielofunkcyjny robot kuchenny. Wyposażony został w 4 różne tarcze tnące i trące z wysokogatunkowej stali szlachetnej. Dzięki wymiennym elementom może służyć z Robot ADLER AD 4055Wyjątkowy, wielofunkcyjny robot kuchenny. Wyposażony został w 4 różne tarcze tnące i trące z wysokogatunkowej stali szlachetnej. Dzięki wymiennym elementom może służyć z Robot kuchenny Adler AD 4055 o maksymalnej mocy 800 W to niezastąpiona pomoc w każdej kuchni. Urządzenie wyposażone zostało w 4 tarcze umożliwiające szatkowanie, cięcie i tarcie. Tarcze wykonane zostały z wysokiej jakości stali szlachetnej, dzięki czemu gwarantują trwałość na długie lata. Mały ale sprawny pomocnik w kuchni, robot Adler AD 4055 pomoże Ci szybko przygotować wszystko to na co masz ochotę. FunkcjeUrządzenie zapewnia bezstresową pracę nawet w przypadku bardzo trudnych do rozdrobnienia produktów. Dzięki mocy 1000, robot Adler poradzi sobie niemal z każdym "twardym orzechem do zgryzienia". Prędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smakowite potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Wielozadaniowe urządzenie, wspomoże Cię w kuchennych czynnościach, które nie tylko potrafią znużyć ale także i odebrać chęć na dalsze gotowanie. Robot kuchenny pokroi, poszatkuje, wymiesza, rozdrobni, ubije i utrze składniki, które są Ci niezbędne do przygotowania wszelkich smakołyków. Od pełnowartościowych dań, aż po przekąski desery i słodkości. Z trybem pulsacyjnym, stworzysz doskonałe i smakowite potrawy, na każdą okazję. Sam ustalisz stopień rozdrobnienia swoich produktów, dzięki pełnej kontroli nad przyciskiem. WyglądFunkcjonalność, ergonomia i praktyczność, to cechy, które czynią robota AD 4055 urządzeniem przydatnym dla każdego, kto ceni dobry smak,... w 3 sklepach
Philips HR 7762
najniższa cena! w sklepie:206,00 zł
cena w sklepie:299,00 zł
cena w sklepie:311,96 zł
cena w sklepie:311,96 zł
cena w sklepie:311,96 zł
Moc [W]: 750 PHILIPS HR 7762/00 + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej... pokaż opis »
Moc [W]: 750 PHILIPS HR 7762/00 + + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Robot kuchenny sterowany elektronicznie o mocy 750 W, pojemności malaksera 2.2 l, miksera kielichowego 1.75 l, z 2 prędkościami pracy oraz z trybem pulsacyjnym. Robot kuchenny PHILIPS model HR7762/90 o mocy 750 W, sterowany elektronicznie, pojemności malaksera 2,2 l, miksera kielichowego 1,75 l, z 2 prędkościami pracy oraz trybem pulsacyjnym. Posiada silnik o dużej mocy z dwoma prędkościami i ustawieniem pulsacyjnym, dzięki czemu zapewnia moc i funkcje przydatne podczas przygotowywania ulubionych dań. Bogaty zestaw 28 akcesoriów, które można myć w zmywarce: końcówka do wyrabiania ciasta, nóż ze stali szlachetnej do krojenia mięsa i siekania warzyw, zestaw kilku tarcz do siekania i tarcia produktów, nietłukący się blender o pojemności 1 l umożliwiający miksowanie, kruszenie i mieszanie składników, tarcza emulgacyjna do przygotowywania m.in. bitej śmietany i majonezu, młynek do mielenia np. ziaren kawy. Duża misa o pojemności 2 l umożliwia miksowanie nawet 5 porcji zupy za jednym razem. Pojemnik na akcesoria umożliwia przechowywanie wszystkich akcesoriów do robota i zapewnia do nich łatwy dostęp. Umożliwia także przechowywanie ostrych stalowych akcesoriów w bezpiecznym miejscu. Tarcze ze stali szlachetnej zapewniają szybkie działanie, dzięki czemu przygotowanie domowych posiłków wymaga mniej pracy a nietłukący się dzbanek jest idealny do częstego użytku. Dane techniczne: Sterowanie: ElektroniczneIlość prędkości: 2Tryb pulsacyjnyPojemność malaksera [l]: 2,2Mikser kielichowyPojemność miksera [l]: 1,75Moc [W]: 750Schowek na przewódBlokada bezpieczeństwaAkcesoria można myć w zmywarceNóż i tarcze ze stali szlachetnej Brak instrukcji obsługi Brak blendera kielichowego. Robot kuchenny PHILIPS model HR7762/90 o mocy 750 W, sterowany elektronicznie,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
Zelmer 878
najniższa cena! w sklepie:203,9 zł
cena w sklepie:204,39 zł
cena w sklepie:204,39 zł
cena w sklepie:204,39 zł
cena w sklepie:204,39 zł
Praktyczny i prosty w obsłudze robot kuchenny. Niezwykle upraszcza przygotowywanie posiłków, od codziennych... pokaż opis »
Praktyczny i prosty w obsłudze robot kuchenny. Niezwykle upraszcza przygotowywanie posiłków, od codziennych obiadów po świąteczne i weekendowe wypieki. Wyposażony został w stopniową regulację obrotów oraz funkcję PULSE. Praktyczny i prosty w obsłudze robot kuchenny. Niezwykle upraszcza przygotowywanie posiłków, od codziennych obiadów po świąteczne i weekendowe wypieki. Wyposażony został w stopniową regulację obrotów oraz funkcję PULSE. Robot kuchennym o mocy 600 W, z 2 prędkościami pracy, trybem pulsacyjnym oraz zabezpieczeniem przed uruchomieniem przy otwartej pokrywie. Robot kuchenny Zelmer Prymus Mix 878. Kolor: biały - Symbio. Pyszne zupy, gładkie sosy, smakowite surówki, wyborne ciasta - robot Prymus Mix pozwala sprawnie i bez wysiłku przygotować ulubione posiłki. Urządzenie wyróżnia duża moc i funkcja regulacji prędkości obrotów, pozwalająca dobrać prędkość do rodzaju przerabianych produktów. Robot pokroi, posieka, wymiesza, utrze i rozdrobni składniki, wyrobi ciasto, a dzięki praktycznemu kubkowi może także miksować. Moc 600 W Dwustopniowa regulacja obrotów Funkcja Pulse Malakser, pojemność 2,0(l) Kubek miksujący pojemność 1,0(l) Wyposażenie: popychacz - dozownik malaksera, popychacz - dozownik mieszacza, łopatka, 5 wkładek tnąco - ścierających, zabierak wkładek, tarcza do frytek Robot kuchenny Zelmer Prymus Mix 878. Kolor: biały - Symbio. Pyszne zupy, gładkie sosy, smakowite surówki, wyborne ciasta - robot Prymus Mix pozwala sprawnie i bez wysiłku przygotować ulubione posiłki. Urządzenie wyróżnia duża moc i funkcja regulacji prędkości obrotów, pozwalająca dobrać prędkość do rodzaju przerabianych produktów. Robot pokroi, posieka, wymiesza, utrze i rozdrobni składniki, wyrobi ciasto, a dzięki praktycznemu kubkowi może także miksować. Moc 600 W Dwustopniowa regulacja obrotów Funkcja Pulse Malakser, pojemność 2,0(l) Kubek miksujący pojemność 1,0(l) Wyposażenie: popychacz... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 12 sklepach »
Bosch MUMXL40G
najniższa cena! w sklepie:2049,00 zł
cena w sklepie:2078,26 zł
cena w sklepie:2078,26 zł
cena w sklepie:2085,00 zł
cena w sklepie:2104,1 zł
Ekstremalna moc: trwałość i zawsze doskonałe rezultaty - najpotężniejszy silnik na rynku o mocy 1600... pokaż opis »
Ekstremalna moc: trwałość i zawsze doskonałe rezultaty - najpotężniejszy silnik na rynku o mocy 1600 W. Smart sensor: inteligentny czujnik gwarantujący perfekcyjne rezultaty. Zapewnia stałą prędkość pracy mieszadeł nawet przy przerabianiu ciężkich ciast lub dużych ilości artykułów spożywczych. Planetarny ruch zabieraków: szybkie i bardzo dokładne mieszanie wszystkich składników, dzięki planetarnemu systemowi mieszania z unikalnym ruchem mieszadeł w trzech kierunkach jednocześnie (3D). Elegancki i wytrzymały: Mocna, metalowa obudowa i ponadczasowy wygląd z chromowanymi dodatkami, zapewniają nowoczesny wygląd. Easy pour: Bardzo duża, z szczotkowanej stali nierdzewnej misa o pojemności 5,4 l, wyposażony w dwa wygodne uchwyty oraz brzeg ułatwiający opróżnianie zawartości misy - 3,5 kg mieszanki na ciasta lub 1,5 kg mąki powiększonej o składniki do ciasta drożdżowego. Easy fill: Możliwość zamocowania dużego lejka do przykrywy; Końcówki parkowane z dala od lejka co pozwala łatwo dodawać dodatkowe składniki. EasyArmLift: Łatwa obsługa urządzenia; upraszcza wymianę wyposażenia. Wspomaga podnoszenie i opuszczanie ramienia w 3 pozycjach. Automatyczne zwijanie kabla. Szybkie rozdrabnianie: Rzodrabniacz z 4 tarczami. Dwustronna tarcza Supercut, tarcza do warzyw na sposób Ayjatzcki. ThermoSafe mikser: mikser z szkła odpornego na wysokie i nieskie temperatury o pojemności 1,75l; mozliwość zmiksowania gorącej zupy oraz mrożonych koktajli owocowych. Silikonowa końcówka do mieszania: zapewnia lepszy i szybszy rezultat; miesza i zabiera idealnie wszystkie składniki ze ścianki misy. Hak do wyrabiania ciasta: Specjalny kształt umożliwia bardziej intensywniej zagniatać cieżkie ciasto. Końcówka do ubijania: regulowana wysokość do doskonałego przetwarzania małych lub dużych ilości, np. do ubujania jaj. Łagodny rozbieg Specjalne silikonowe przyssawki zapobiegające przesuwaniu się urządzenia podczas... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
10. Bosch MUM55761
Bosch MUM55761
najniższa cena! w sklepie:1399,00 zł
Robot BOSCH MUM 55761 Przygotowywanie smacznych posiłków nigdy nie było prostsze. Dzięki robotowi kuchennemu... pokaż opis »
Robot BOSCH MUM 55761 Przygotowywanie smacznych posiłków nigdy nie było prostsze. Dzięki robotowi kuchennemu Bosch MUM55761 poczujesz, że to naprawdę łatwe. FunkcjePrędkości pracy, jakimi dysponuje urządzenie, pozwala na spokojne korzystanie z urządzenia w domowych warunkach. Dzięki temu w zaciszu własnej kuchni stworzysz smaczne potrawy według najróżniejszych przepisów lub własnej fantazji. Urządzenie jak na wielofunkcyjnego robota przystało, kroi, szatkuje, ściera, miesza, rozdrabnia, ubija, uciera. Dzięki pełnej uniwersalności, urządzenie nie tylko ułatwia gotowanie, lecz także przynosi wiele radości z użytkowania. Krojenie owoców czy warzyw nie stanowi już problemu. Miksowanie i ucieranie stanowi przyjemność, a kruszenie pozwala na pełną swobodę w gotowaniu. Posiadając robota Bosch, możesz korzystać z pulsacyjnego trybu pracy. Dzięki niemu masz możliwość samodzielnie ustalać siłę działania urządzenia. Tym samym Twoje zupy, przeciery i kremy będą miały pożądaną konsystencję. WyglądDzięki ergonomii, funkcjonalności prostocie i solidnemu wykonaniu, urządzenie Bosch może bez wstydu stać w Twojej kuchni i służyć kiedy tylko potrzebujesz. Wytrzymała obudowa oraz solidne przystawki i dodatki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają na długie bezpieczne użytkowanie. Za sprawą systemu szybkiej wymiany elementów, w krótkim czasie dostosujesz swojego robota do konkretnego zadania. PojemnikWytrzymała i pojemna misa do mieszania, pozwala Ci na bezproblemowe mieszanie i rozdrabianie produktów, bez konieczności rozlewania ich do innych pojemników. Dzięki temu, szybko i łatwo przygotujesz wszystkie składniki do swoich dań. ObsługaRobot MUM55761 został zaprojektowany tak, by spełniać potrzeby użytkowników i najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu systemu szybkiej wymiany tarcz i ostrzy, w krótkim czasie dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb. Za sprawą regulowanych... w 1 sklepie

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

80kobiet Hilary Swank
AbbyMavis1 Jest piękną i bardzo dobrą aktorką. Doskonale gra i wczuwa się w każdą rolę... :) Moje ulubione filmy to: "Nie czas na łzy" ; "Za wszelką cenę" oraz "Plaga". - Ode mnie 8! opinia dodana 2015-07-03 22:37:27
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Aimee i Jaguar - Fischer Erica
CHĘTNIE ODKUPIĘ KSIĄZKĘ! KONTAKT karolina.was@interia.eu

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2015