Ranking sokowirówki styczeń 2017, str. 15

Ranking najlepsze sokowirówki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-20

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Adler AD 4107
najniższa cena! w sklepie:170,01 zł
cena w sklepie:182,41 zł
cena w sklepie:182,41 zł
cena w sklepie:182,41 zł
cena w sklepie:194,24 zł
Adler Sokowirowka AD 4107 Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych... pokaż opis »
Adler Sokowirowka AD 4107 Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już udawać się do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko nabierzesz ochoty. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy sokowirówka Adler AD 4107 będzie dla Ciebie właściwa. DziałanieWyciskanie soku w tym prostym urządzeniu, jakim jest sokowirówka, odbywa się poprzez wirujące sita z ostrzami. Natomiast sok, który powstaje, spływa przez lejek do osobnego pojemnika. Sok, który przygotujesz w sokowirówce charakteryzuje się tym, że jest przejrzysty. Miąższ oraz cząstki owoców lub warzyw zostają w specjalnym pojemniku w urządzeniu. Pamiętaj jednak, że sok przyrządzony w tym urządzeniu trzeba wypić od razu, gdyż później traci on wartościowe składniki. Miej też na uwadze, że w sokowirówce nie przygotujesz soku z malin, jeżyn, jagód czy warzyw liściastych, takich jak sałata. ParametryWybierając sokowirówkę, weź pod uwagę wielkość pojemnika na miąższ. Im ma on większą pojemność, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj wynosi ona od 1 do 3,5 l. Sokowirówki posiadają moc od 150 do 750 W. Jeśli chcesz przygotować soki z miękkich owoców lub warzyw, wystarczy Ci urządzenie o mocy 200 W. Do wyciskania twardszych, będziesz potrzebować większej mocy. Jednak miej na uwadze, że poziom hałasu sokowirówki wtedy też może być większy. W sokowirówce AD 4107 firmy Adler moc wynosi 1000 W. Gdy planujesz robić soki z owoców i warzyw rożnej twardości, zdecyduj się na sokowirówkę z kilkoma prędkościami wyciskania. Miej na uwadze jednak, że duża prędkość może powodować utratę wartościowych składników. Omawiana sokowirówka posiada 3 prędkości. PodsumowanieKupując sokowirówkę zyskujesz możliwość przyrządzania... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Eldom SK12
najniższa cena! w sklepie:119,00 zł
cena w sklepie:134,00 zł
cena w sklepie:134,00 zł
cena w sklepie:136,00 zł
cena w sklepie:146,00 zł
Sokowirówka ELDOM SK12 - 2 prędkości- popychacz- wylewka z zaworem zapobiegającym kapaniu- pojemnik... pokaż opis »
Sokowirówka ELDOM SK12 - 2 prędkości- popychacz- wylewka z zaworem zapobiegającym kapaniu- pojemnik na odpadki- zabezpieczenie przed przegrzaniem- zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy- łatwa w czyszczeniu- antypoślizgowe stopki- moc: 400W- gwarancja 24 m-ce Wyciśnij z owoców wszystko, co w nich najlepsze. Na zdrowie! Sokowirówka Eldom SK 12. Postaw na zdrowe soki bez dodatkowych składników. Wyciskaj w domu marchew, jabłka, brzoskwinie w praktycznej i wygodnej sokowirówce Eldom SK 12, której działanie możesz regulować (2 stopnie, w zależności od twardości owoców). Duży otwór wlotowy ułatwia wykorzystanie większych kawałków owoców, a specjalny mikrofiltr z siateczką dokładnie przecedza zawartość. Spory pojemnik na miąższ, dostawiany dzbanek na sok oraz wylewka z zaworem zapobiegającym kapaniu i wylewaniu się resztek soku to dodatkowe rozwiązania pozwalające na komfortowe użytkowanie sokowirówki Eldom SK 12. Urządzenie posiada także zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz uruchomieniem bez pokrywy. Większość z wyjmowanych części sokowirówki można myć w zmywarce. Estetyczne połączenie czerni i stali inox sprawia, że sokowirówka Eldom SK 12 świetnie się prezentuje. Sokowirówka ELDOM SK12 - 2 prędkości- popychacz- wylewka z zaworem zapobiegającym kapaniu- pojemnik na odpadki- zabezpieczenie przed przegrzaniem- zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy- łatwa w czyszczeniu- antypoślizgowe stopki- moc: 400W- gwarancja 24 m-ce Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już udawać się do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko zechcesz. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy sokowirówka Eldom SK12 będzie dla Ciebie właściwa. DziałanieWyciskanie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Camry CR 4108
najniższa cena! w sklepie:324,01 zł
cena w sklepie:324,01 zł
cena w sklepie:325,01 zł
cena w sklepie:399,99 zł
Wolnoobrotowa wyciskarka, bardzo dokładnie wyciskająca sok z owoców i warzyw. Dzięki swojej budowie pozwala... pokaż opis »
Wolnoobrotowa wyciskarka, bardzo dokładnie wyciskająca sok z owoców i warzyw. Dzięki swojej budowie pozwala uzyskać gęsty sok, pełen zdrowych substancji, które w sokowirówkach szybkoobrotowych tracone są wraz z miąższem. Urządzenie pracuje wyjątkowo cicho i wydajnie wykorzystuje silnik o mocy 150 W. Zostało zaprojektowane z myślą o użyteczności, ale cieszy również oko eleganckim srebrno-czarnym designem. Sokowirówka wyposażona jest w specjalną szczotkę, która ułatwia czyszczenie poszczególnych elementów. Stanowi idealny wybór dla osób dbających o zdrowie i ceniących smak prawdziwego owocowego soku.... Wolnoobrotowa wyciskarka, bardzo dokładnie wyciskająca sok z owoców i warzyw. Dzięki swojej budowie pozwala uzyskać gęsty sok, pełen zdrowych substancji, które w sokowirówkach szybkoobrotowych tracone są wraz z miąższem. Urządzenie pracuje wyjątkowo cicho i wydajnie wykorzystuje silnik o mocy 150 W. Zostało zaprojektowane z myślą o użyteczności, ale cieszy również oko eleganckim srebrno-czarnym designem. Sokowirówka wyposażona jest w specjalną szczotkę, która ułatwia czyszczenie poszczególnych elementów. Stanowi idealny wybór dla osób dbających o zdrowie i ceniących smak prawdziwego owocowego soku. Szukasz dobrego i łatwego sposobu na włączenie do diety większych porcji warzyw i owoców? Świeże soki są bardziej wartościowe i posiadają więcej witamin. Wiemy co się rzeczywiście znajduje w tych przyrządzonych własnoręcznie. Nie można jednak tego samego powiedzieć o sokach z kartonów czy butelek, dlatego warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Zapoznaj się z charakterystyką produktu CR 4108 firmy Camry i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie. DziałanieSokowirówka to stosunkowo niedrogie urządzenie, dzięki któremu łatwo wyciśniesz sok z owoców i warzyw. Mechanizm działania tego urządzenia opiera się na wirującym sicie z ostrzami. Powstały sok, wypływa przez otwory do osobnego pojemnika.... w 4 sklepach
Clatronic AE 3532
najniższa cena! w sklepie:159,99 zł
cena w sklepie:169,00 zł
cena w sklepie:186,6 zł
cena w sklepie:186,6 zł
cena w sklepie:195,00 zł
Sokowirówka na całe owoce Clatronic AE 3532 Soki to jeden z najsmaczniejszych i najprostszych... pokaż opis »
Sokowirówka na całe owoce Clatronic AE 3532 Soki to jeden z najsmaczniejszych i najprostszych sposobów na dostarczenie organizmowi potrzebnych mu składników. Jednak sprzedawane w sklepach soki: nie; mają żadnych właściwości poza walorami smakowymi - a i z tym można się sprzeczać. Najlepszym sposobem na smaczne i zdrowe soki jest zrobienie ich samemu. Dzięki tej sokowirówce zrobienie smacznego, pełnowartościowego i zdrowego soku jest dziecinnie proste, szybkie i przyjemne, a powstałe soki to raj dla Twojego podniebienia, oraz organizmu. Sok ze świeżych owoców z pewnością wzmocni Twój organizm i sprawi, że życie stanie się smaczniejsze. Cechy: - Elegancki, nowoczesny design - Sokowirówka w obudowie ze stali szlachetnej najwyższej jakości - Szybkie przygotowanie soków owocowych i warzywnych bogatych w witaminy zapewniające doskonałe samopoczucie, sprawność i zdrowie - 30% więcej soku i witamin - Bardzo duży otwór na całe owoce i warzywa - 7,5cm - Sokowirówka wyciska w parę sekund sok z całych jabłek, marchewek i innych owoców, bez potrzeby rozdrabniania ich - Mocny silnik 1000W - Pojemnik na odpadki o dużej pojemności ( ~2 litrów) - Dziobek do zlewania soku wykonany z czystej stali nierdzewnej - Zawór zapobiegający kapaniu - bez rozchlapywania i wycierania - Dwa stopnie prędkości (0-1-2) - Zamknięcie poprzez włącznik bezpieczeństwa - Drobne sitko ze stali szlachetnej do aksamitnych soków - Możliwość rozłożenia na części - szybkie i bezproblemowe czyszczenie - Wysoka wytrzymałość - Zasilanie napięciowe: 230V, 50 Hz - Pobór mocy: 1000W Sokowirówka na całe owoce Clatronic AE 3532 Soki to jeden z najsmaczniejszych i najprostszych sposobów na dostarczenie organizmowi potrzebnych mu składników. Jednak sprzedawane w sklepach soki: nie; mają żadnych właściwości poza walorami smakowymi - a i z tym można się sprzeczać. Najlepszym sposobem na smaczne... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Hyundai JE-615
najniższa cena! w sklepie:229,03 zł
cena w sklepie:229,03 zł
cena w sklepie:229,03 zł
cena w sklepie:230,00 zł
cena w sklepie:241,00 zł
Duża i pojemna sokowirówka o mocy 800W z płynną regulacją prędkości i dużym otworem umożliwiającym wkładanie... pokaż opis »
Duża i pojemna sokowirówka o mocy 800W z płynną regulacją prędkości i dużym otworem umożliwiającym wkładanie całych owoców Sokowirówka Hyundai JE615 umożliwia samodzielne przygotowanie doskonałych soków ze świeżych owoców oraz warzyw. Mocny 800 W silnik sam dostosowuje moc do twardości owoców. Sitko wykonane ze stali nierdzewnej zapewnia doskonałą jakość wyciśniętego soku. Duży zbiornik na odpadki pozwala na długą nieprzerwaną pracę urządzenia. Prosty i szybkimontaż. Bardzo duży otwór ( 75 x 280 mm) umożliwia wkładanie całych owoców, a moc 800W bez problemu zamieni je napyszny zdrowy sok. Głośność 85 dB (A).... Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Kupując sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia JE-615 firmy Hyundai oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę. DziałanieSokowirówka jest prosta w obsłudze, a jej mechanizm działania opiera się na sicie z ostrzami, które wirując wyciskają sok z owoców lub warzyw. Następnie wypływa on przez otwory do osobnego pojemnika. Sok z sokowirówki jest klarowny. To główna cecha odróżniająca ją od innych urządzeń do wyciskania soków. Miąższ i cząstki owoców i warzyw, zostają w urządzeniu w specjalnym pojemniku. Soki z sokowirówki mają dość krótką trwałość. Pamiętaj, żeby wypić go od razu po przygotowaniu, ponieważ po pewnym czasie tracą cenne składniki. Weź też pod uwagę, że w urządzeniu tym, nie zrobisz soków z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych (np. sałaty). ParametryZastanawiając się, jaki model sokowirówki wybrać, weź pod uwagę jaką pojemność ma pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj mają one od 1 do 3,5 litra pojemności. Sokowirówki... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
MPM Product MSO-09
najniższa cena! w sklepie:399,00 zł
cena w sklepie:399,01 zł
cena w sklepie:399,01 zł
cena w sklepie:448,00 zł
cena w sklepie:448,00 zł
Wyciskarka do warzyw, owoców i ziół o mocy 150 W, z funkcją Reverse, pojemnikiem na sok z separatorem... pokaż opis »
Wyciskarka do warzyw, owoców i ziół o mocy 150 W, z funkcją Reverse, pojemnikiem na sok z separatorem piany, zbiornikiem na odpadki, oraz z antypoślizgowymi nóżkami. Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Kupując sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia MSO-09 firmy MPM Product oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę. DziałanieSokowirówka jest prosta w obsłudze, a jej mechanizm działania opiera się na sicie z ostrzami, które wirując wyciskają sok z owoców lub warzyw. Następnie wypływa on przez otwory do osobnego pojemnika. Sok z sokowirówki jest klarowny. To główna cecha odróżniająca ją od innych urządzeń do wyciskania soków. Miąższ i cząstki owoców i warzyw, zostają w urządzeniu w specjalnym pojemniku. Należy pamiętać, że sok ten, powinno się wypić od razu po przyrządzeniu, gdyż po dłuższym czasie traci on wartościowe składniki. Dodatkowo, miejmy na uwadze, że w sokowirówce nie zrobimy soku z malin, jagód, jeżyn, czy warzyw liściastych (np. kapusta). ParametryZastanawiając się, jaki model sokowirówki wybrać, weź pod uwagę jaką pojemność ma pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj mają one 1-3,5 litra pojemności. Sokowirówki zazwyczaj mają moc 150-750 W. Gdy chcesz robić soki z miękkich warzyw i owoców, wystarczy Ci już urządzenie o mocy 200 W. Jednak w przypadku tych twardych, lepsze będzie urządzenie o większej mocy. Nie zapomnij, że jeśli jest ona większa to poziom hałasu sokowirówki też może wzrosnąć. Zwróć uwagę czy urządzenie posiada regulację prędkości, jeśli planujesz robić soki z warzyw i owoców różnej twardości. Pamiętaj tylko o tym, że zbyt duża prędkość wyciskania może... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Clatronic AE 3531
najniższa cena! w sklepie:97,01 zł
cena w sklepie:100,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
Sokowirówka o mocy 400 W, z wyjmowanym pojemnikiem na sok oraz z blokadą z wyłącznikiem bezpieczeństwa....... pokaż opis »
Sokowirówka o mocy 400 W, z wyjmowanym pojemnikiem na sok oraz z blokadą z wyłącznikiem bezpieczeństwa.... Szukasz dobrego i łatwego sposobu na włączenie do diety większych ilości warzyw i owoców? Świeże soki są lepsze i posiadają więcej witamin. Wiemy co się rzeczywiście znajduje w tych przyrządzonych własnoręcznie. Nie można jednak tego samego powiedzieć o sokach z kartonów czy butelek, dlatego warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Zapoznaj się z charakterystyką produktu AE 3531 firmy Clatronic i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie. DziałanieSokowirówka to stosunkowo niedrogie urządzenie, dzięki któremu łatwo wyciśniesz sok z owoców i warzyw. Mechanizm działania tego urządzenia opiera się na wirującym sicie z ostrzami. Powstały sok, wypływa przez otwory do osobnego pojemnika. Sokowirówki cechuje głownie to, że sok w nich przygotowany jest klarowny. Wszelkie cząstki owoców i warzyw oraz miąższ, zostają w pojemniku w urządzeniu. Soki z sokowirówki mają dość krótką trwałość. Pamiętaj, żeby wypić go od razu po przygotowaniu, z tego względu, że po pewnym czasie tracą cenne składniki. Weź też pod uwagę, że w urządzeniu tym, nie zrobisz soków z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych (np. sałaty). ParametryPojemnik na miąższ to także dość istotny element sokowirówki. Od jego wielkości zależy jak często będziesz go opróżniać. Przeważnie mają one pojemność 1-3,5 litra. Moc w sokowirówkach zazwyczaj wynosi 150-750 W. Do wyciskania miękkich owoców i warzyw wystarczy Ci urządzenie o mocy 200 W. Jednak gdy chcesz uzyskać sok z twardych, kup sprzęt o większej mocy. Aczkolwiek weź pod uwagę, że może się to wiązać ze wzrostem poziomu hałasu. Robiąc soki z warzyw i owoców różnej twardości, potrzebne Ci będzie urządzenie z kilkoma prędkościami wyciskania. Pamiętaj tylko, że zbyt duża prędkość może spowodować utratę cennych składników. PodsumowanieZdecyduj się na zakup sokowirówki,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
MPM Product MSO-07
najniższa cena! w sklepie:145,97 zł
cena w sklepie:145,97 zł
cena w sklepie:145,97 zł
cena w sklepie:149,00 zł
cena w sklepie:152,27 zł
MPM Product Sokowirówka inox MSO-07M Sokowirówka Świeże soki sprawdzają się w każdej sytuacji. Świetnie... pokaż opis »
MPM Product Sokowirówka inox MSO-07M Sokowirówka Świeże soki sprawdzają się w każdej sytuacji. Świetnie pasują do śniadania, gaszą pragnienie w upalny dzień, a przede wszystkim zawierają wiele naturalnych witamin i minerałów. W ich przygotowaniu pomoże Ci sokowirówka MSO-07M, wyposażona w możliwość podawania całych warzyw i owoców, co znacznie skraca czas przygotowania soku. Świeże soki sprawdzają się w każdej sytuacji. Świetnie pasują do śniadania, gaszą pragnienie w upalny dzień, a przede wszystkim zawierają wiele naturalnych witamin i minerałów. W ich przygotowaniu pomoże Ci sokowirówka MSO-07M, wyposażona w możliwość podawania całych warzyw i owoców, co znacznie skraca czas przygotowania soku. Szukasz dobrego i łatwego sposobu na włączenie do diety większych porcji warzyw i owoców? Świeże soki są bardziej wartościowe i posiadają więcej witamin. Wiemy co się rzeczywiście znajduje w tych przyrządzonych własnoręcznie. Nie można jednak tego samego powiedzieć o sokach z kartonów czy butelek, dlatego warto zaopatrzyć się w sokowirówkę. Zapoznaj się z charakterystyką produktu MSO-07 firmy MPM Product i zdecyduj, czy to urządzenie dla Ciebie. DziałanieSokowirówka to stosunkowo niedrogie urządzenie, dzięki któremu łatwo wyciśniesz sok z owoców i warzyw. Mechanizm działania tego urządzenia opiera się na wirującym sicie z ostrzami. Powstały sok, wypływa przez otwory do osobnego pojemnika. Sokowirówki cechuje przede wszystkim to, że sok w nich przyrządzony jest klarowny. Wszelkie cząstki owoców i warzyw oraz miąższ, zostają w pojemniku w urządzeniu. Należy pamiętać, że sok ten, powinno się wypić od razu po przyrządzeniu, gdyż po dłuższym czasie traci on wartościowe składniki. Dodatkowo, miejmy na uwadze, że w sokowirówce nie zrobimy soku z malin, jagód, jeżyn, czy warzyw liściastych (np. kapusta). ParametryPojemnik na miąższ to także dość istotny element sokowirówki. Od jego... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Gallet PAL141
najniższa cena! w sklepie:285,91 zł
cena w sklepie:286,00 zł
cena w sklepie:293,11 zł
cena w sklepie:293,11 zł
cena w sklepie:293,11 zł
Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż... pokaż opis »
Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż te, które oferuje się nam w kartonach i butelkach. Posiada więcej wartości odżywczych i witamin. Nie musisz udawać się do restauracji czy kawiarni, aby napić się takiego soku. Wystarczy, że zaopatrzysz się w sokowirówkę. Przeczytaj opis urządzenia Gallet PAL141 i przekonaj się, że będzie ono dla Ciebie odpowiednie. DziałanieSokowirówka to popularne i proste urządzenie, za przystępną cenę. Jej działanie polega na wyciskaniu soku z warzyw lub owoców za pomocą wirującego sita wyposażonego w ostrza. Sok, który powstaje, przepływa przez dziurki w sicie do odpowiedniego naczynia. Sok przyrządzony w sokowirówce charakteryzuje się tym, że jest przejrzysty. Miąższ nie wypływa razem z nim, tylko zostaje w urządzeniu w oddzielnym, przeznaczonym do tego pojemniku. Soki z sokowirówki mają dość krótką trwałość. Pamiętaj, żeby wypić go od razu po przygotowaniu, z tego względu, że po pewnym czasie tracą cenne składniki. Weź też pod uwagę, że w urządzeniu tym, nie zrobisz soków z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych (np. sałaty). ParametryPrzy wyborze sokowirówki istotne jest jaką pojemność będzie miał pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. W zależności od modelu może on mieć od 1 do 3,5 l. Moc sokowirówek znajduje się w przedziale od 150 do 750 W. Aby uzyskać sok z miękkich owoców, wystarczy urządzenie o mocy 200 W. Jednak gdy chcemy zrobić sok marchwi, buraków czy innych twardych warzyw lub owoców, lepiej wybrać urządzenie o większej mocy. Aczkolwiek wiąże się to ze wzrostem poziomu hałasu. Jeśli zamierzasz wyciskać soki z warzyw i owoców różnej twardości, lepsze będzie urządzenie umożliwiające regulację prędkości. Pamiętaj jednak, że duża prędkość powoduje utratę cennych składników. PodsumowanieSokowirówka to bardzo użyteczne urządzenie,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
150. Elesko JE-400
Elesko JE-400
najniższa cena! w sklepie:109,00 zł
Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż... pokaż opis »
Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż te, które oferuje się nam w kartonach i butelkach. Posiada więcej wartości odżywczych i witamin. Nie musisz udawać się do restauracji czy kawiarni, aby napić się takiego soku. Wystarczy, że zaopatrzysz się w sokowirówkę. Przeczytaj opis urządzenia Elesko JE-400 i przekonaj się, że będzie ono dla Ciebie odpowiednie. DziałanieSokowirówka to popularne i proste urządzenie, za niedużą cenę. Jej działanie polega na wyciskaniu soku z warzyw lub owoców za pomocą wirującego sita wyposażonego w ostrza. Sok, który powstaje, przepływa przez dziurki w sicie do odpowiedniego naczynia. Sok przygotowany w sokowirówce charakteryzuje się tym, że jest przejrzysty. Miąższ nie wypływa razem z nim, tylko zostaje w urządzeniu w oddzielnym, przeznaczonym do tego pojemniku. Trzeba pamiętać, że sok ten, powinno się wypić od razu po przyrządzeniu, gdyż po dłuższym czasie traci on cenne składniki. Dodatkowo, miejmy na uwadze, że w sokowirówce nie zrobimy soku z malin, jagód, jeżyn, czy warzyw liściastych (np. kapusta). ParametryPrzy wyborze sokowirówki istotne jest jaką pojemność będzie miał pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj może on mieć 1-3,5 l. Moc sokowirówek znajduje się w przedziale od 150 do 750 W. Aby uzyskać sok z miękkich owoców, wystarczy urządzenie o mocy 200 W. Jednak gdy chcemy zrobić sok marchwi, buraków czy innych twardych warzyw lub owoców, lepiej wybrać urządzenie o większej mocy. Aczkolwiek wiąże się to ze wzrostem poziomu hałasu. Jeśli planujesz wyciskać soki z warzyw i owoców różnej twardości, lepsze będzie urządzenie umożliwiające regulację prędkości. Pamiętaj jednak, że duża prędkość powoduje utratę cennych składników. PodsumowanieSokowirówka to bardzo użyteczne urządzenie, dzięki któremu możesz cieszyć się pysznymi,... w 1 sklepie

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016