Ranking telewizory 3d grudzień 2014, str. 5

Ranking najlepsze telewizory 3d, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2014-12-20

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

TV 3D Sharp LC-80UQ10
najniższa cena! w sklepie:21499,00 zł
Sharp LC-80UQ10E Panel X-GEN o rozdzielczości Full HD z technologią AQUOS Quattron ProOdtwarzanie sygnału... pokaż opis »
Sharp LC-80UQ10E Panel X-GEN o rozdzielczości Full HD z technologią AQUOS Quattron ProOdtwarzanie sygnału Ultra HD (4K) z wejścia HDMI i skalowanie rozdzielczości HD do formatu 4KCertyfikat zgodności ze standardami THX Display firmy THX Ltd.
co gwarantuje najwyższą jakość i wydajność obrazuEkran o przekątnej 80 cali zapewnia niepowtarzalne wrażeniaTelewizor LCD z aktywnym systemem 3D i technologią Active Motion 800Hz oraz filtrem poprawiającym jakość materiałów filmowychTunery cyfrowe (DVB-T/T2 / DVB-C / DVB-S2)Portal smart TV Aquos Net+ zapewnia dostęp do aplikacji i rozrywki oraz możliwość połączenia z urządzeniami przenośnymi i zewnętrznymi nośnikami danychAplikacja do sterowania Aquos Remote Lite dostępna jest na systemy Android i iOS Inspirująca seria telewizorów UQ10 firmy Sharp przenosi jakość obrazu na nowy poziom, pozwalając wyświetlać szczegóły niedostępne dla technologii Full HD. Unikatowa i ekskluzywna technologia Quattron Pro firmy Sharp wykorzystuje 2,5 razy więcej subpikseli niż obraz o rozdzielczości Full HD. Tylko seria UQ10 jest w stanie lepiej odwzorować szczegóły i ponad miliard odcieni kolorów. Seria UQ10 została przetestowana i otrzymała certyfikat zgodności ze standardami THX Display firmy THX Ltd.
co gwarantuje najwyższą jakość i wydajność obrazu. Co więcej, takie rozwiązanie przygotowuje nasz telewizor do wymagań technologicznych przyszłości - seria UQ10 to jedyny na rynku telewizor Full HD, który poprzez złącze HDMI jest w stanie odtworzyć materiały 4K, wyświetlając zarówno materiały o znamionowej rozdzielczości 4K, jak i przeskalowując do 4K obrazy o rozdzielczości Full HD lub niższej. Quattron to opracowana przez firmę Sharp technologia czterech kolorów podstawowych (RGBY), która dodaje żółty subpiksel do podstawowych pikseli RGB, co pozwala na odtwarzanie kolorów, które są trudne lub niemożliwe do wyświetlenia na konwencjonalnych... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
TV 3D Sharp LC-70UQ10
najniższa cena! w sklepie:10985,00 zł
Sharp LC-70UQ10E Panel X-GEN o rozdzielczości Full HD z technologią AQUOS Quattron ProOdtwarzanie sygnału... pokaż opis »
Sharp LC-70UQ10E Panel X-GEN o rozdzielczości Full HD z technologią AQUOS Quattron ProOdtwarzanie sygnału Ultra HD (4K) z wejścia HDMI i skalowanie rozdzielczości HD do formatu 4KCertyfikat zgodności ze standardami THX Display firmy THX Ltd.
co gwarantuje najwyższą jakość i wydajność obrazuEkran o przekątnej 70 cali zapewnia niepowtarzalne wrażeniaTelewizor LCD z aktywnym systemem 3D i technologią Active Motion 800Hz oraz filtrem poprawiającym jakość materiałów filmowychTunery cyfrowe (DVB-T/T2 / DVB-C / DVB-S2)Portal smart TV Aquos Net+ zapewnia dostęp do aplikacji i rozrywki oraz możliwość połączenia z urządzeniami przenośnymi i zewnętrznymi nośnikami danychAplikacja do sterowania Aquos Remote Lite dostępna jest na systemy Android i iOS Inspirująca seria telewizorów UQ10 firmy Sharp przenosi jakość obrazu na nowy poziom, pozwalając wyświetlać szczegóły niedostępne dla technologii Full HD. Unikatowa i ekskluzywna technologia Quattron Pro firmy Sharp wykorzystuje 2,5 razy więcej subpikseli niż obraz o rozdzielczości Full HD. Tylko seria UQ10 jest w stanie lepiej odwzorować szczegóły i ponad miliard odcieni kolorów. Seria UQ10 została przetestowana i otrzymała certyfikat zgodności ze standardami THX Display firmy THX Ltd.
co gwarantuje najwyższą jakość i wydajność obrazu. Co więcej, takie rozwiązanie przygotowuje nasz telewizor do wymagań technologicznych przyszłości - seria UQ10 to jedyny na rynku telewizor Full HD, który poprzez złącze HDMI jest w stanie odtworzyć materiały 4K, wyświetlając zarówno materiały o znamionowej rozdzielczości 4K, jak i przeskalowując do 4K obrazy o rozdzielczości Full HD lub niższej. Quattron to opracowana przez firmę Sharp technologia czterech kolorów podstawowych (RGBY), która dodaje żółty subpiksel do podstawowych pikseli RGB, co pozwala na odtwarzanie kolorów, które są trudne lub niemożliwe do wyświetlenia na konwencjonalnych... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
43. TV 3D Grundig FLE 9170
TV 3D Grundig FLE 9170
najniższa cena! w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:4589,00 zł
cena w sklepie:6979,00 zł
Fine Arts 55 FLE 9170 SL Doświadcz telewizji w nowym wymiarze Zanurz się w trzecim wymiarze. Doświadcz... pokaż opis »
Fine Arts 55 FLE 9170 SL Doświadcz telewizji w nowym wymiarze Zanurz się w trzecim wymiarze. Doświadcz technologii 3D, którą telewizory Grundig LED przynoszą do Twojego salonu. Posiadają optymalną kombinację podświetlenia LED i rozdzielczości Full HD. Modele telewizorów Grundig z 3D z rodziny Fine Arts z ekranami od 46 "do 55", zafascynują Cię niezrównanymi przeżyciami kina domowego i krystalicznie ostrym obrazem. Przeniosą Cię w samo centrum filmowej akcji a ulubione filmy będą wydawać się jeszcze bardziej realne. Telewizory Grundig mogą obsługiwać wszystkie formaty efektów 3D, takie jak góra / dół i side-by-side. Efekt 3D tworzony jest przy użyciu aktywnych okularów migawkowych, które zakrywają kolejno lewe i prawe oko. Dzięki temu powstaje trójwymiarowy obraz, który jest ostry i pozbawiony drgań. Wybór należy do Ciebie, gdyż obraz HD w formacie 2D teraz może być zmieniony na format 3D. Oczywiście funkcja nagrywania na USB dostępna w telewizorach Grundig LED teraz może być również wykorzystana do nagrywania obrazu 3D, pochodzącego z cyfrowego sygnału DVB. GŁÓWNE: 55 "/ 140cm LCD400HzTechnologią podświetlania LEDObsługa grafiki 3DSMART Inter @ ctive telewizor z dostępem do usług internetowychMożliwość HbbTVCertyfikat DLNAWLAN Rozdzielczość Full HD 1920 x 1080Picture PERFECTION Poprawa Motion Picture Tuner MPEG 4-kompatybilny z TV satelitarnych, kablowych i DVB-T do odbioru sygnałów HDTV2 porty USB 2.0Nagrywanie 3D przez USB 4 wejścia HDMI DigiLinkCI oraz slot dla szyfrowanych kanałów HDTVKolor obudowy: naturalne aluminium WYMIARY Szerokość x Wysokość x Głębokość z podstawą 127,5 x 83,2 x ok. 30 cmSzerokość x Wysokość x Głębokość bez podstawy 127,5 x 77,5 x 4,5 cmObrotowy stojakPrzygotowany do montażu na ścianie standardem VESA MIS-mm x 400 F 400 WEJSCIA / WYJSCIA Gniazdo CI Plus dla szyfrowanych kanałów HDTV Gniazda RCA AV Common Interface dla modułów CAEthernet RJ45... w 1 sklepie
44. TV 3D Sony KD-79X9005
TV 3D Sony KD-79X9005
najniższa cena! w sklepie:31999,00 zł
Telewizor SONY KD-79X9005B Sony KD-79X9005 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo... pokaż opis »
Telewizor SONY KD-79X9005B Sony KD-79X9005 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. EkranModel Sony KD-79X9005 cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również mają pozytywny wpływ na jakość i dokładność obrazu. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękW obudowie telewizora zamontowane zostały doskonałe i mocne głośniki stereofoniczne, emitujące dźwięki bardzo dobrej jakości, które w zupełności wystarczą do codziennego oglądania TV. W firmie Sony pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego z łatwością podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaOdbiornik posiada najważniejsze złącza dla Twojej wygody. Szereg wejść, pozwala podłączyć wszelkie urządzenie, potrzebne Ci do domowej rozrywki. ZasilanieWybierając Sony KD-79X9005, masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne i swój własny portfel. Niskie zużycie prądu, to zasługa dobrze zaprojektowanej konstrukcji oraz dobraniu najlepszych komponentów elektronicznych. WyglądDzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi sprzęt prezentuje się szczególnie korzystnie. To szalenie ważne, żeby przedmiot z którego korzystasz codziennie wyglądał dobrze, gdziekolwiek byś go nie umieścił. Telewizor Sony, taki właśnie jest. Oprócz tego tradycyjne kolory powodują, że telewizor będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz. w 2 sklepach
45. TV 3D Samsung UE48HU7590
TV 3D Samsung UE48HU7590
najniższa cena! w sklepie:4849,00 zł
Seria: 6, TV Plazmowy 3D, Smart TV 2 pary Aktywnych Okularów Migawkowych 3D w zestawie Obraz: Real Black... pokaż opis »
Seria: 6, TV Plazmowy 3D, Smart TV 2 pary Aktywnych Okularów Migawkowych 3D w zestawie Obraz: Real Black ProTechnologia Wide Color EnhancerClear Image PanelCzęstotliwość odświeżania ekranu: 600Hz Subfield MotionDigital Noise Filter Dźwięk : Dolby: Dolby Digital Plus / Dolby PulseSRS TheaterSound HDdts 2.0 + Digital Out Funkcje Smart : Samsung AppsSamsung SMART TVFamily StorySearch AllFitnessSkype w Samsung TVKidsSmart HubSocial TVWeb BrowserYour Video Powiązane ze Smart : AllShare (powered by DLNA)WiFi Direct Wygoda Smart : Personal Video Recorder Ready (Rozszerzone PVR)Time Shift ReadyConnectShare (USB2.0) Film (HDD)Smart Phone Remote supportBD WiseAnynet+ (HDMI-CEC)PIP (Picture-in-Picture) 3D : Konwersja 2D/3D Tuner : Wbudowany tuner DTVDTV Tuner: - DVB-T/C/S2 (MPEG4/HD)Channel List USB-CloneCI+ HbbTV (DE, AT, CH, ES, NL, BE, LU, FR) Wejścia, Wyjścia (główne): HDMI : 3 (v 1.4)2 x USB 2.0Wbudowany WLANEthernet (LAN) Wzornictwo: Wzornictwo: ToCKolor: Czarny tytanowyEfekt świetlny: NieTyp podstawy: KwadratowaPodstawa obrotowa Eco : Klasa Efektywności Energetycznej: CEco Sensor Zużycie energii (Typowe): 186 WZużycie energii (Tryb Energy Saving): brak danychZużycie energii (Stand-by): < 0,3 WRoczne zużycie energii (Norma EU) : brak danych Pozostałe : E-ManualWymiary (szer, wys, gł): 1 193 x 714 x 56 mm1 193 x 787,9 x 305 mm , z podstawą Waga: 25.4 kg Zmień styl życia z telewizorem plazmowym Samsung. Sposób oglądania nigdy nie będzie już taki sam dzięki najwyższej jakości obrazu uzyskanej za pomocą funkcji Real Black Pro, niezwykłym efektom 3D i wyrafinowanemu wyglądowi, pasującemu w każdym ustawieniu. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności Smart TV możesz korzystać z aplikacji Smart Hub, rozmów na Skypie i wielu innych udogodnień. Rozbudowane opcje podłączania umożliwiają dostęp do multimediów za pomocą różnorodnych wejść. A wyjątkowa smukła sylwetka w tytanowej... w 1 sklepie
TV 3D Sharp LC-70LE857
najniższa cena! w sklepie:11059,00 zł
Telewizor 3D LED Sharp LC-70LE857E o przekątnej ekranu wynoszącej 70 cali i rozdzielczości Full HD.... pokaż opis »
Telewizor 3D LED Sharp LC-70LE857E o przekątnej ekranu wynoszącej 70 cali i rozdzielczości Full HD. Panel X-Gen z technologią Aquos Quattron 3D gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Technologia Active Motion 800 z filtrem poprawiającym jakość materiałów filmowych zapewnia idealnie płynny i ostry obraz. Sharp LC-70LE857 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. EkranPiękne wyświetlanie wyjątkowo dobrej jakości to zasługa ekranu, która przygotowana została do obsługi rozdzielczości 1080p - Full HD. Format obrazu jest panoramiczny, bazujący na proporcjach 16/9. To obecnie najlepszy standard wyświetlania w wysokiej jakości. Matryca o przekątnej 70 pozwala na cieszenie się rewelacyjnym obrazem, niezależnie od tego, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz film na DVD, przeglądasz zdjęcia, czy grasz na konsoli. Model Sharp LC-70LE857 cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również pozytywnie oddziałują na jakość i dokładność obrazu. Świetna jakość obrazu zależy też od częstotliwości odświeżania. W tym modelu odświeżanie można ustawić nawet na 800 Hz, co jest normą dla większości urządzeń tej klasy. DźwiękW obudowie telewizora zamontowane zostały doskonałe i mocne głośniki stereofoniczne, emitujące dźwięki bardzo dobrej jakości, które w zupełności wystarczą do codziennego oglądania TV. W firmie Sharp pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego w prosty sposób podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaUrządzenie posiada najważniejsze gniazda dla Twojej wygody. Szereg wejść, pozwala podłączyć wszelkie urządzenie, potrzebne Ci do domowej rozrywki. Dzięki wykorzystaniu technologii HDMI otrzymujesz możliwość bezproblemowego przyłączenia innych sprzętów i urządzeń, np. dekoderów, odtwarzaczy DVD i blu-ray, a nawet... w 3 sklepach
47. TV 3D Grundig VLE 8160
TV 3D Grundig VLE 8160
najniższa cena! w sklepie:2999,00 zł
cena w sklepie:3349,00 zł
46 VLE 8160 Nasze telewizory LED Vision 8 charakteryzują się ekstrawaganckim wzornictwem i technologią... pokaż opis »
46 VLE 8160 Nasze telewizory LED Vision 8 charakteryzują się ekstrawaganckim wzornictwem i technologią z najwyższej półki. Elegancka, czarna i nisłychanie cienka obudowa kryje w sobie technologię najnowszej generacji - podświetlenie LED. Telewizory te zachwycają wysoką jakością obrazu z maksymalnym kontrastem oraz imponującą precyzją w reprodukcji kolorów. Bogate wyposażenie w tym panel Full HD, technologia 100 Hz, wbudowany tuner cyfrowy MPEG4 DVB-T i DVB-C czy liczne opcje połączeń czynią je topowym przedstawicielem swojej klasy. A dzięki unikatowej funkcji nagrywania USB, umożliwiającej nagrywanie cyfrowych programów telewizji DVB-T lub DVB-C na pamięci przenośnej USB, oglądanie telewizji na TV LED jest wyjątkowym przeżyciem. 46 "/ 117cm LCDKlasa energetycznaTechnologią podświetlania LEDObsługa grafiki 3DSMART Inter @ ctive telewizor z dostępem do usług internetowychMożliwość HbbTVSieci kompatybilne i certyfikat DLNAModuł WLANRozdzielczość Full HD 1920 x 1080400 PicturePERFECTION stopa HertzPoprawa Motion Picture za naturalnym ruchemTuner MPEG 4-kompatybilny satelitarnych, kablowych i DVB-T do odbioru sygnałów HDTV2 porty USB 2.0Nagrywanie przez USB 3D4 wejścia HDMI DigiLinkGniazdo CI Plus dla szyfrowanych kanałów HDTVKolor obudowy: srebrny, biały lub czarny WYMIARY Szerokość x Wysokość x Głębokość z podstawą 108,3 x 71,5 x 24,5 cm ok.Szerokość x wysokość x głębokość x bez podstawy 108,3 x 66,5 4,3 ca.cmObrotowy stojakPrzygotowany do montażu na ścianie standardem VESA MIS-mm x 400 F 400 WEJSCIA / WYJSCIA 12-V podłączenie nieGniazdo CI Plus dla szyfrowanych kanałów HDTV Gniazda RCA AV Ethernet RJ45 TakEuro-AV gniazdo / RGB i S-Video-kompatybilny 1x / RGB, S-VideoHDCP (przez HDMI)4x HDMI (wszystkie DigiLink)Gniazdo słuchawkowe (średnica 3,5 mm) Wejście S-Video (Hosiden) Wyjście SPDIF (optyczne)2x USB 2.0Nagrywanie USBVGA do PC (Multisync WXGA)Gniazda YUV (3x RCA video,... w 1 sklepie
48. TV 3D Toshiba 48L1433
TV 3D Toshiba 48L1433
najniższa cena! w sklepie:1999,00 zł
Telewizor TOSHIBA 48L1433DG Toshiba 48L1433 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i... pokaż opis »
Telewizor TOSHIBA 48L1433DG Toshiba 48L1433 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. EkranModel Toshiba 48L1433 cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również pozytywnie oddziałują na jakość i dokładność obrazu. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękW obudowie telewizora zamontowane zostały doskonałe i mocne głośniki stereo, emitujące dźwięki bardzo dobrej jakości, które w zupełności wystarczą do codziennego oglądania TV. W koncernie Toshiba pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego w prosty sposób podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaUrządzenie posiada najważniejsze gniazda dla Twojej wygody. Szereg wejść, pozwala podłączyć wszelkie urządzenie, potrzebne Ci do domowej rozrywki. ZasilanieWybierając Toshiba 48L1433, masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne i swój własny portfel. Niskie zużycie prądu, to zasługa dobrze zaprojektowanej konstrukcji oraz dobraniu najlepszych komponentów elektronicznych. WyglądDzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi telewizor prezentuje się szczególnie korzystnie. To szalenie ważne, żeby przedmiot z którego korzystasz codziennie wyglądał dobrze, gdziekolwiek byś go nie umieścił. Telewizor Toshiba, taki właśnie jest. Oprócz tego tradycyjne kolory powodują, że urządzenie będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz. w 1 sklepie
49. TV 3D Sony KD-84X9005
TV 3D Sony KD-84X9005
najniższa cena! w sklepie:78999,00 zł
Sony KD-84X9005 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. EkranPiękne... pokaż opis »
Sony KD-84X9005 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. EkranPiękne wyświetlanie wyjątkowo dobrej jakości to zasługa matrycy, która przystosowana została do obsługi rozdzielczości 4k - 3840 x 2160. Telewizor o przekątnej 84 pozwala na cieszenie się rewelacyjnym obrazem, niezależnie od tego, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz film na DVD, przeglądasz zdjęcia, czy grasz na konsoli. Model Sony KD-84X9005 cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również mają pozytywny wpływ na jakość i dokładność obrazu. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękW obudowie telewizora zamontowane zostały doskonałe i mocne głośniki stereofoniczne, emitujące dźwięki bardzo dobrej jakości, które w zupełności wystarczą do codziennego oglądania TV. W koncernie Sony pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego z łatwością podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaOdbiornik posiada najważniejsze gniazda dla Twojej wygody. Szereg wejść, pozwala podłączyć wszelkie urządzenie, potrzebne Ci do domowej rozrywki. Dzięki wykorzystaniu technologii HDMI otrzymujesz możliwość bezproblemowego przyłączenia innych sprzętów i urządzeń, np. dekoderów, odtwarzaczy DVD i blu-ray, a nawet konsoli do gry, laptop i tablet. ZasilanieWybierając Sony KD-84X9005, masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne i swój własny portfel. Niskie zużycie prądu, to zasługa dobrze zaprojektowanej konstrukcji oraz dobraniu najlepszych komponentów elektronicznych. WyglądDzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi urządzenie prezentuje się szczególnie korzystnie. To szalenie ważne, żeby przedmiot z którego korzystasz codziennie wyglądał dobrze, gdziekolwiek byś go nie umieścił. Telewizor... w 1 sklepie
50. TV 3D Sony FWD-84X9005
TV 3D Sony FWD-84X9005
najniższa cena! w sklepie:114990,00 zł
Sony FWD-84X9005 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. EkranPiękne... pokaż opis »
Sony FWD-84X9005 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. EkranPiękne wyświetlanie wyjątkowo dobrej jakości to zasługa matrycy, która przygotowana jest do obsługi rozdzielczości 4k - 3840 x 2160. Odbiornik o przekątnej 84 pozwala na cieszenie się rewelacyjnym obrazem, niezależnie od tego, czy oglądasz serial, czy odtwarzasz film na DVD, przeglądasz zdjęcia, czy grasz na konsoli. Model Sony FWD-84X9005 cechuje wyjątkowo wysoki kontrast, a także świetna jasność. Te wartości również dobrze wpływają na jakość i dokładność obrazu. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękW obudowie telewizora zamontowane zostały doskonałe i mocne głośniki stereo, emitujące dźwięki bardzo dobrej jakości, które w zupełności wystarczą do codziennego oglądania TV. W koncernie Sony pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego wygodnie podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaTelewizor posiada najważniejsze gniazda dla Twojej wygody. Szereg wejść, pozwala podłączyć wszelkie urządzenie, potrzebne Ci do domowej rozrywki. Dzięki wykorzystaniu technologii HDMI masz możliwość bezproblemowego przyłączenia innych sprzętów i urządzeń, np. dekoderów, odtwarzaczy DVD i blu-ray, a nawet konsoli do gry, laptop i tablet. ZasilanieWybierając Sony FWD-84X9005, masz pewność, że dbasz o środowisko naturalne i swój własny portfel. Niskie zużycie prądu, to zasługa dobrze zaprojektowanej konstrukcji oraz dobraniu najlepszych komponentów elektronicznych. WyglądDzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi urządzenie prezentuje się szczególnie korzystnie. To szalenie ważne, żeby przedmiot z którego korzystasz codziennie wyglądał dobrze, gdziekolwiek byś go nie umieścił. Telewizor Sony, taki właśnie jest.... w 1 sklepie

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

bechdel Kobieta samotna
QFF Problemem głównej bohaterki jest oczywiście nie tylko trudne macierzyństwo i tragiczny w skutkach związek z mężczyzną - ale głównie przez te relacje jej sytuacja jest opisywana i ukazywana.... opinia dodana 2014-12-18 16:20:05
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura JESZCZE JEDEN DZIEŃ TW - MITCH ALBOM
Świetna książka! Do której nieraz powrócę.. ;)

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2014