Ranking telewizory led październik 2016

Ranking najlepsze telewizory led, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2016-10-01

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

TV LED Samsung UE50J6240
najniższa cena! w sklepie:2490,00 zł
cena w sklepie:2490,00 zł
cena w sklepie:2490,00 zł
cena w sklepie:2499,00 zł
cena w sklepie:2499,00 zł
50-calowy telewizor Full HD o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym... pokaż opis »
50-calowy telewizor Full HD o rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój Samsung FHD TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Gdy zobaczysz bogactwo i żywe kolory obrazu Full HD, Twoje ulubione programy telewizyjne i filmy już nigdy: nie; będą takie same. Technologia Micro Dimming Pro przetwarza obraz, dzieląc go na dwa razy więcej segmentów niż w przypadku standardowej technologii Micro Dimming, dostarczając jeszcze lepszy kontrast, który pozwoli Ci cieszyć się ostrzejszym obrazem, niż kiedykolwiek. Nawet się: nie; spostrzeżesz, a opanujesz obsługę Samsung Smart TV do perfekcji. Ulepszony interfejs użytkownika jest niewiarygodnie intuicyjny, a przy tym pełen funkcji i treści rozrywkowych, których szukasz - spersonalizowany start dnia, czy przycisk udostępniania treści pomiędzy telewizorem, a urządzeniami mobilnymi. Zapamiętuje nawet ostatnio oglądany film, by wznowić go błyskawicznie kiedy tylko chcesz. Działa na systemie operacyjnym Tizen - pierwszej otwartej platformie używanej w telewizorach - dzięki czemu zyskasz nieskończone zasoby rozrywki. Samsung Smart TV łączy się z urządzeniami mobilnymi, by otworzyć przed Tobą nowy świat rozrywki i funkcji, które odmienią Twoje życie. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
TV LED Samsung UE55KS7000
najniższa cena! w sklepie:5965,00 zł
cena w sklepie:5998,00 zł
cena w sklepie:5998,00 zł
cena w sklepie:5998,00 zł
cena w sklepie:5998,00 zł
Naturalne kolory w pełnej gamiePanel Quantum Dot w telewizorach Samsung SUHD zapewnia pełną gamę bogatych... pokaż opis »
Naturalne kolory w pełnej gamiePanel Quantum Dot w telewizorach Samsung SUHD zapewnia pełną gamę bogatych i naturalnych barw. Telewizory SUHD odzwierciedlają 64x więcej kolorów niż pozostałe modele Samsung TV.*10 bitowy panel Samsung SUHD zapewnia 1 miliard odcieni kolorów, pozostałe telewizory Samsung posiadają panel 8 bitowy zapewniający 16 mln odcieni kolorów. Zdumiewająca jasność i kontrastPodziwiaj nasłonecznione sceny w ich pełnej okazałości i najmniejsze detale w zacienionych fragmentach obrazu. Dzięki HDR 1000 każda scena będzie: tak; realna, jak rzeczywistość. Detale w zachwycającej rozdzielczościZachwyć się wiernie odwzorowanymi kolorami i ostrością, która wydobędzie nawet najdrobniejsze szczegóły obrazu. Wszystko to dzięki rozdzielczości UHD (4K), oferującej 4 razy więcej detali niż FullHD. Optymalna jakość obrazuSilnik remasterujący Samsung SUHD automatycznie analizuje i remasteruje materiał źródłowy, aby uzyskać jakość najbliższą tej, jakiej chciał twórca obrazu. Obraz pełen szczegółówTechnologia UHD Dimming dba o naturalność obrazu, optymalizując poziom kontrastu, kolory i ostrość. Zapewnia jeszcze lepsze wrażenia i jest bardziej szczegółowa niż funkcja Micro Dimming znana z niższych modeli. Poczuj w pełni dramatyzm każdej scenyTechnologia Precision Black zwiększa kontrast poprzez optymalizację podświetlenia ekranu, także diod LED znajdujących się na krawędziach. Każda scena nabierze więcej dramatyzmu. Czysty obraz bez zbędnych odbićZainspirowana budową oka ćmy technologia Ultra Black, dzięki unikatowej nano-strukturze powłoki ekranu, minimalizuje odbicie światła. Od teraz można swobodnie oglądać telewizję nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu. Wszystko pod rękąNowy Smart Hub zapewnia jeszcze szybszy dostęp do filmów na żądanie, aplikacji, gier, a teraz także do wszystkich najważniejszych funkcji telewizora. *Wymaga połączenia z internetem. Funkcja może:... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
TV LED Samsung UE40KU6000
najniższa cena! w sklepie:2035,00 zł
cena w sklepie:2049,00 zł
cena w sklepie:2059,00 zł
cena w sklepie:2157,35 zł
cena w sklepie:2198,00 zł
40-calowy telewizor UHD o rozdzielczości 4K 3840x2160 pikseli. Telewizor Smart TV z podświetleniem LED.... pokaż opis »
40-calowy telewizor UHD o rozdzielczości 4K 3840x2160 pikseli. Telewizor Smart TV z podświetleniem LED. Technologia PurColour została stworzona z myślą o telewizorach Samsung UHD. Wiernie odwzorowuje szerszy zakres barw co sprawia, że obraz staje się znacznie bardziej naturalny. Dzięki siedmiokrotnie większej liczbie punktów regulacji koloru, niż w telewizorach UHD bez technologii PurColour, otrzymujesz barwy zachwycające intensywnością i obraz pełen wyraźnych detali. Dzięki technologii HDR dostrzeżesz detale ukryte do tej pory w jasnych obszarach obrazu. Zwiększone poziomy jasności i nowa jakość filmów w standardzie HDR pozwolą Ci doświadczyć prawdziwie kinowego obrazu we własnym salonie. Upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego innowacyjny 4-stopniowy proces, dzięki któremu wszystkie treści zachwycają najwyższą jakością. Technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, który usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości Full HD i niższej wyglądają niemal jak te stworzone w standardzie UHD. Telewizor LED Samsung UE40KU6000 o przekątnej ekranu 40 cali i rozdzielczości 3840×2160 pikseli, działający w oparciu o nowy, inteligentny system operacyjny Tizen. Producent wyposażył swój model w technologię Ultra Clean View, która analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, który usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. Sercem telewizora jest czterordzeniowy procesor, który sprawia, że korzystanie z wszystkich funkcji Smart TV odbywa się płynnie i bezproblemowo. Wbudowany modem sieci Wi-Fi umożliwia łączenie się z internetem bez zbędnych kabli. 40-calowy telewizor UHD o rozdzielczości 4K 3840x2160 pikseli. Telewizor Smart TV z podświetleniem LED. Technologia PurColour została stworzona z myślą o telewizorach Samsung... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
TV LED Samsung UE55KU6000
najniższa cena! w sklepie:3299,00 zł
cena w sklepie:3329,00 zł
cena w sklepie:3499,00 zł
cena w sklepie:3599,00 zł
cena w sklepie:3599,00 zł
Technologia PurColour została stworzona z myślą o telewizorach Samsung UHD. Wiernie odwzorowuje szerszy... pokaż opis »
Technologia PurColour została stworzona z myślą o telewizorach Samsung UHD. Wiernie odwzorowuje szerszy zakres barw co sprawia, że obraz staje się znacznie bardziej naturalny. Dzięki siedmiokrotnie większej liczbie punktów regulacji koloru, niż w telewizorach UHD bez technologii PurColour, otrzymujesz barwy zachwycające intensywnością i obraz pełen wyraźnych detali. Dzięki technologii HDR dostrzeżesz detale ukryte do tej pory w jasnych obszarach obrazu. Zwiększone poziomy jasności i nowa jakość filmów w standardzie HDR pozwolą Ci doświadczyć prawdziwie kinowego obrazu we własnym salonie. Zachwyć się wiernie odwzorowanymi kolorami i ostrością, która wydobędzie nawet najdrobniejsze szczegóły obrazu. Wszystko to dzięki rozdzielczości UHD (4K), oferującej 4 razy więcej detali niż FullHD. Upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego innowacyjny 4-stopniowy proces, dzięki któremu wszystkie treści zachwycają najwyższą jakością. Technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, który usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości Full HD i niższej wyglądają niemal jak te stworzone w standardzie UHD. Technologia UHD Dimming dba o naturalność obrazu, optymalizując poziom kontrastu, kolory i ostrość. Zapewnia jeszcze lepsze wrażenia i jest bardziej szczegółowa niż funkcja Micro Dimming znana z niższych modeli. Przy pomocy wbudowanego modemu sieci Wi-Fi możesz podłączyć swój Smart TV do internetu bez podłączania żadnych kabli. Brak plątaniny przewodów pozwoli Ci w pełni docenić wygląd telewizora. Dedykowany system Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i przyspiesza dostęp do filmów, gier i aplikacji. Telewizor LED Samsung UE55KU6000 o przekątnej ekranu 55 cali i rozdzielczości 3840×2160 pikseli, działający w oparciu o nowy, inteligentny... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
5. TV LED LG 49UH603
TV LED LG 49UH603
najniższa cena! w sklepie:2695,00 zł
cena w sklepie:2699,00 zł
Kolor czarny Telewizory LG pozwalają cieszyć się niezrównaną jakością obrazu i dźwięku oraz zanurzyć... pokaż opis »
Kolor czarny Telewizory LG pozwalają cieszyć się niezrównaną jakością obrazu i dźwięku oraz zanurzyć się w świecie rozrywki audio/video LG 49UH603V UHD TV 4K, webOS 3.0 HDR Pro Funkcja HDR Pro dostosowuje jasność ekranu,: tak; aby zapewnić realistyczny, wyraźny obraz. Dzięki regulacji jasności telewizor LG UHD wyświetla obraz o bogatszych kolorach oraz precyzyjnie odwzorowanych szczegółach. Dzięki funkcji HDR Pro można cieszyć się żywymi kolorami oraz bogactwem detali. 3-wymiarowe odwzorowanie kolorów Algorytm 3-wymiarowego odwzorowania palety barw pozwala na wyświetlanie realistycznych kolorów. Funkcja ta minimalizuje zniekształcenia barw i umożliwia uzyskanie kolorów bliskich naturze Dźwięk przestrzenny ULTRA Surround Dzięki funkcji ULTRA Surround konwencjonalny dwukanałowy system głośników może odtwarzać wirtualny, siedmiokanałowy dźwięk przestrzenny. Realistyczne efekty dźwięku przestrzennego, zapewniane przez funkcję ULTRA Surround, sprawiają, że obraz 4K dostarcza jeszcze silniejszych wrażeń. webOS 3.0 System webOS 3.0 zaprojektowano tak, aby umożliwić łatwe i atrakcyjne korzystanie z funkcji dostępnych w telewizorach LG Smart TV. Teraz naprawdę można odprężyć się, ponieważ dzięki systemowi webOS 3.0 obsługiwanie telewizora stało się łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oszczędność energii Telewizor jest wyposażony w funkcje sterowania podświetleniem ekranu, która umożliwia dostosowywanie jasności w celu oszczędzania energii. Rozmiar ekranu 123 cm (49") Rozdzielczość Ultra HD 4K 3D Nie Indeks częstotliwości 1200 Hz Technologia wyświetlania LED HDR Tak Technologia TV Liczba tunerów 1 Smart TV Tak HbbTV Tak Wi-fi Zintegrowany TV tuner DVB-S2 DVB-C DVB-T2(H.265) Wbudowany odtwarzacz DVD Nie Nagrywanie programów TV Tak Panel IPS Tak System operacyjny Tv WebOS 3.0 Upscaling UHD Tak Kamera internetowa Nie Dźwięk: Wydajność L+ R 20 W Wejścia: HDMI:... w 2 sklepach
TV LED Samsung UE43KU6000
najniższa cena! w sklepie:2139,00 zł
cena w sklepie:2139,01 zł
cena w sklepie:2189,00 zł
cena w sklepie:2199,00 zł
cena w sklepie:2349,00 zł
Telewizor LED Samsung UE43KU6000 o przekątnej ekranu 43 cale i rozdzielczości 3840×2160 pikseli, działający... pokaż opis »
Telewizor LED Samsung UE43KU6000 o przekątnej ekranu 43 cale i rozdzielczości 3840×2160 pikseli, działający w oparciu o nowy, inteligentny system operacyjny Tizen. Sercem telewizora jest czterordzeniowy procesor, który sprawia, że korzystanie z wszystkich funkcji Smart TV odbywa się płynnie i bezproblemowo. Producent wyposażył swój model w technologię UHD Dimming, która dba o naturalność obrazu, optymalizując poziom kontrastu, kolory i ostrość. Wbudowany modem sieci Wi-Fi umożliwia łączenie się z internetem bez zbędnych kabli. Telewizor LED Samsung UE43KU6000 o przekątnej ekranu 43 cale i rozdzielczości 3840×2160 pikseli, działający w oparciu o nowy, inteligentny system operacyjny Tizen. Sercem telewizora jest czterordzeniowy procesor, który sprawia, że korzystanie z wszystkich funkcji Smart TV odbywa się płynnie i bezproblemowo. Producent wyposażył swój model w technologię UHD Dimming, która dba o naturalność obrazu, optymalizując poziom kontrastu, kolory i ostrość. Wbudowany modem sieci Wi-Fi umożliwia łączenie się z internetem bez zbędnych kabli. Samsung UE43KU6000 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. Zobacz, czy właśnie tego szukasz. Oszczędniejsza, zapewniająca lepszą jasność oraz szerszy zakres bieli, bardziej niezawodna: technologia podświetlania LED, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić. Gwarantuje doskonałą czerń i niskie zużycie energii. EkranMożesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękW firmie Samsung pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego w prosty sposób podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaDo odbiornika możesz przyłączyć szereg urządzeń, dzięki którym dostaniesz dostęp do jeszcze szerszej gamy rozrywki. Klasyczne wejście... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
7. TV LED Samsung UE49K5600
TV LED Samsung UE49K5600
najniższa cena! w sklepie:2448,00 zł
cena w sklepie:2448,00 zł
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego... pokaż opis »
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia szczegóły. Zobaczysz dzięki niej kolory w taki sposób, w jaki miały być widziane. Na telewizorze Samsung Full HD zobaczysz obraz realistyczny i intensywny jak nigdy dotąd. Na nowo odkryjesz swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne. Technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, która usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości HD i niższej wyglądają niemal jak te stworzone w standardzie Full HD. Doświadcz głębi także na ekranie płaskiego telewizora. Funkcja Contrast Enhancer inteligentnie dostosowuje różne poziomy kontrastu dla poszczególnych obszarów obrazu. Każda scena nabierze zupełnie nowego wymiaru. Technologia Samsung Micro Dimming Pro zwiększa kontrast wyświetlanego obrazu i dokładność odwzorowania barw. Tym samym czerń staje się głębsza, a biel i jasne kolory zauważalnie czystsze. Każda scena obudzi w Tobie zupełnie nowe emocje. Nowy Smart Hub zapewnia jeszcze szybszy dostęp do filmów na żądanie, aplikacji, gier, a teraz także do wszystkich najważniejszych funkcji telewizora. Dedykowany system Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i przyspiesza dostęp do filmów, gier i aplikacji. Poznaj Samsung UE49K5600 - telewizor, który zachwyca swoimi parametrami i możliwościami. Sprawdź ile ma do zaoferowania ekran LED. Oceń, czy to sprzęt dla Ciebie. Jeśli wybierzesz tę matrycę, otrzymasz jasny obraz o szerokim zakresie kolorów (w tym bieli), którego użytkowanie będzie bardziej ekonomiczne ze względu na mniejszy pobór energii. Czerń będzie głębsza, a kolory żywsze. Poprawiony kontrast pozwala na jeszcze lepsza jakość wyświetlanego obrazu. EkranMożesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękW... w 2 sklepach
TV LED Samsung UE50KU6000
najniższa cena! w sklepie:2610,01 zł
cena w sklepie:2658,00 zł
cena w sklepie:2678,00 zł
cena w sklepie:2735,00 zł
cena w sklepie:2799,00 zł
Kolory bliższe naturze Technologia PurColour została stworzona z myślą o telewizorach Samsung UHD. Wiernie... pokaż opis »
Kolory bliższe naturze Technologia PurColour została stworzona z myślą o telewizorach Samsung UHD. Wiernie odwzorowuje szerszy zakres barw co sprawia, że obraz staje się znacznie bardziej naturalny. Dzięki siedmiokrotnie większej liczbie punktów regulacji koloru, niż w telewizorach UHD bez technologii PurColour, otrzymujesz barwy zachwycające intensywnością i obraz pełen wyraźnych detali. Zdumiewająca jasność Dzięki technologii HDR dostrzeżesz detale ukryte do tej pory w jasnych obszarach obrazu. Zwiększone poziomy jasności i nowa jakość filmów w standardzie HDR pozwolą Ci doświadczyć prawdziwie kinowego obrazu we własnym salonie. Detale w zachwycającej rozdzielczości Zachwyć się wiernie odwzorowanymi kolorami i ostrością, która wydobędzie nawet najdrobniejsze szczegóły obrazu. Wszystko to dzięki rozdzielczości UHD (4K), oferującej 4 razy więcej detali niż FullHD. Zaawansowany upscaling Upscaling zwiększa jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego innowacyjny 4-stopniowy proces, dzięki któremu wszystkie treści zachwycają najwyższą jakością. Jakość zawsze jak najbliższa UHD Technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, który usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości Full HD i niższej wyglądają niemal jak te stworzone w standardzie UHD Obraz pełen szczegółów Technologia UHD Dimming dba o naturalność obrazu, optymalizując poziom kontrastu, kolory i ostrość. Zapewnia jeszcze lepsze wrażenia i jest bardziej szczegółowa niż funkcja Micro Dimming znana z niższych modeli. Łatwe przesyłanie treści na ekran TV Odtwarzaj na ekranie Smart TV filmy, zdjęcia i muzykę z innych urządzeń. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji QuickConnect, aby łatwo połączyć z TV Twój smartfon czy tablet. Szybszy Smart TV dzięki Tizen Dedykowany system... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
TV LED Samsung UE40J6240
najniższa cena! w sklepie:1899,00 zł
cena w sklepie:1968,00 zł
cena w sklepie:1978,00 zł
cena w sklepie:1999,00 zł
rozmiar 40 cali, rozdzielczość 1920 x 1080, Samsung SMART TV, 4x HDMI, 3x USB Samsung UE40J6240 to sprzęt... pokaż opis »
rozmiar 40 cali, rozdzielczość 1920 x 1080, Samsung SMART TV, 4x HDMI, 3x USB Samsung UE40J6240 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. Zobacz, czy właśnie tego szukasz. Bardziej ekonomiczna, zapewniająca lepszą jasność oraz szerszy zakres bieli, bardziej niezawodna: technologia podświetlania LED, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić. Gwarantuje doskonałą czerń i niskie zużycie energii. EkranDodatkowo, ekran marki Samsung, posiada matrycę o przekątnej 40 cali. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękW firmie Samsung pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego z łatwością podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaDo odbiornika możesz przyłączyć szereg urządzeń, dzięki którym dostaniesz dostęp do jeszcze szerszej gamy rozrywki. Klasyczne złącze SCART pozwala na proste podłączenie urządzeń pozbawionych złącza HDMI. ZasilanieSamsung UE40J6240 to nie tylko dobra jakość obrazu i dźwięku lecz również ekologia i niedrogie użytkowanie. WyglądWspółczesny design sprawia, że telewizor cieszy wzrok. To szalenie istotna cecha w przypadku sprzętu, który nabywamy na kilka lat. Spokojna tonacja kolorystyczna umożliwia wpasowanie się sprzętu w dowolnym miejscu w mieszkaniu. EksploatacjaNowy telewizor to zakup na lata. Warto więc wybrać taki, który będzie nam odpowiadał nie tylko pod względem funkcji, ale także i ogólnego wrażenia i designu. Nie oznacza to, że zawsze warto brać najdroższy dostępny odbiornik. Warto sobie przeanalizować jaki rozmiar naprawdę potrzebujemy oraz bez jakich funkcji nie wyobrażamy sobie codzienności. Prezentowany telewizor, posiada wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem, a także wiele innych. Przydatne złącza pozwalające... w 4 sklepach
TV LED Samsung UE55K5600
najniższa cena! w sklepie:3098,00 zł
cena w sklepie:3098,00 zł
cena w sklepie:3098,00 zł
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego... pokaż opis »
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia szczegóły. Zobaczysz dzięki niej kolory w taki sposób, w jaki miały być widziane. Na telewizorze Samsung Full HD zobaczysz obraz realistyczny i intensywny jak nigdy dotąd. Na nowo odkryjesz swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne. Technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, która usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości HD i niższej wyglądają niemal jak te stworzone w standardzie Full HD. Doświadcz głębi także na ekranie płaskiego telewizora. Funkcja Contrast Enhancer inteligentnie dostosowuje różne poziomy kontrastu dla poszczególnych obszarów obrazu. Każda scena nabierze zupełnie nowego wymiaru. Technologia Samsung Micro Dimming Pro zwiększa kontrast wyświetlanego obrazu i dokładność odwzorowania barw. Tym samym czerń staje się głębsza, a biel i jasne kolory zauważalnie czystsze. Każda scena obudzi w Tobie zupełnie nowe emocje. Nowy Smart Hub zapewnia jeszcze szybszy dostęp do filmów na żądanie, aplikacji, gier, a teraz także do wszystkich najważniejszych funkcji telewizora. Dedykowany system Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i przyspiesza dostęp do filmów, gier i aplikacji. Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia szczegóły. Zobaczysz dzięki niej kolory w taki sposób, w jaki miały być widziane. Na telewizorze Samsung Full HD zobaczysz obraz realistyczny i intensywny jak nigdy dotąd. Na nowo odkryjesz swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne. Technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, która usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości HD i niższej wyglądają niemal jak... w 3 sklepach

Ostatnio komentowane:

erotyka Jak rozmawiać z dziećmi o cipkach i siusiakach
MartaGrzecka Na takie tematy lepiej rozmawiać jak najszybciej z dziećmi. Później jest coraz ciężej. opinia dodana 2016-09-29 22:43:17
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Berek - Szczygielski Marcin
Kupiłam tę książkę jako pierwszą \"branżową\" \r\nNie żałuje bo naprawdę super się czyta !...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016