Ranking telewizory led maj 2016, str. 5

Ranking najlepsze telewizory led, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2016-05-26

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

41. TV LED LG 32LX300
TV LED LG 32LX300
najniższa cena! w sklepie:1095,2 zł
cena w sklepie:1297,65 zł
Odkryj możliwości telewizora LG 32LX300 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje.... pokaż opis »
Odkryj możliwości telewizora LG 32LX300 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Technologia LED to nowa jakość obrazu. LG 32LX300 posiada ekran z podświetlaniem diodami LED, co sprawa, że oferowany obraz ma wysoką jakość, jest jasny i wyraźny. EkranMożesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękJeśli masz ochotę odciąć się od głośnego otoczenia, wystarczy, że podłączysz słuchawki i dostaniesz możliwość skupienia się na tym, co dzieje się na ekranie bez zakłóceń z zewnątrz. Wejścia i wyjściaW telewizorze znajdziesz liczne gniazda i złącza, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej przyjemne. Telewizor posiada również wejścia, z pomocą których podłączysz też starsze dekodery, odtwarzacze DVD, a nawet magnetowidy. ZasilanieW dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi umożliwiać ochronę środowiska i wyróżniać się niewysokimi kosztami eksploatacji. LG 32LX300 spełnia te wymagania. WyglądDzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi sprzęt prezentuje się wyjątkowo korzystnie. To bardzo ważne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy na co dzień. Klasyczne kolory nadają obudowie uniwersalnego wyglądu i pozwalają na postawienie odbiornika w praktycznie każdym wnętrzu. EksploatacjaWybierając telewizor należy pamiętać, iż jest to zakup na lata. Dlatego powinniśmy wybrać taki, który będzie nam odpowiadał. Nie oznacza to jednak, że zawsze warto brać najdroższy możliwy odbiornik. Prezentowany telewizor, posiada wszelkie opcje i funkcje, będące obecnie standardem, a także wiele innych. Przydatne złącza pozwalające podłączać dodatkowy sprzęt skutecznie rozszerzają funkcjonalność telewizora na tyle, by stał się doskonałym centrum domowej rozrywki. w 2 sklepach
TV LED Sony KDL-55W805
najniższa cena! w sklepie:4298,00 zł
cena w sklepie:4298,00 zł
cena w sklepie:4298,00 zł
cena w sklepie:4304,57 zł
cena w sklepie:4368,84 zł
Odkryj możliwości telewizora Sony KDL-55W805 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje.... pokaż opis »
Odkryj możliwości telewizora Sony KDL-55W805 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Technologia LED to nowa jakość obrazu. Sony KDL-55W805 posiada wyświetlacz z podświetlaniem diodami LED, co sprawa, że oferowany obraz ma wysoką jakość, jest jasny i wyraźny. Ekran55 calowa przekątna telewizora firmy Sony sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Nawet we własnym domu możesz poczuć się jak w multipleksie, dzięki panoramicznemu obrazowi w formacie 16/9. Przygotuj popcorn i przygotuj się na świetną rozrywkę! Częstotliwość odświeżania do 400 Hz oferuje Ci bezpieczne, nieszkodliwe dla oczu użytkowanie urządzenia. Wyświetlacz obsługuje rozdzielczość do 1080p - Full HD, zapewniając uzyskanie świetnego, żywego i naturalnego obrazu. DźwiękJeśli masz ochotę odciąć się od głośnego otoczenia, wystarczy, że podłączysz słuchawki i dostaniesz możliwość skupienia się na tym, co dzieje się na ekranie bez zakłóceń z zewnątrz. Wejścia i wyjściaW urządzeniu znajdziesz liczne gniazda i złącza, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej przyjemne. Za pomocą gniazd HDMI podłączysz prawie wszystkie najważniejsze sprzęty - dekoder, odtwarzacz blu-ray, DVD, konsolę, czy komputer. Telewizor wyposażony jest w funkcję obsługi pamięci flash i kart pamięci, więc bez trudności obejrzysz zrobione przez siebie zdjęcia i filmy, bez potrzeby nagrywania ich na płytę. Telewizor posiada również wejścia, z pomocą których podłączysz też starsze dekodery, odtwarzacze DVD, a nawet magnetowidy. ZasilanieW dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi umożliwiać ochronę środowiska i odznaczać się niskimi kosztami użytkowania. Sony KDL-55W805 spełnia te wymagania. Telewizor do działania potrzebuje 79 W. W trybie czuwania ta liczba maleje do 0.25W. WyglądDzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi sprzęt prezentuje się szczególnie korzystnie.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
TV LED Panasonic TX-55CX680
najniższa cena! w sklepie:3399,00 zł
cena w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:3799,00 zł
cena w sklepie:3799,00 zł
55-calowy telewizor Ultra HD o rozdzielczości 3840x2160 pikseli oraz z wbudowanym tunerem telewizji cyfrowej... pokaż opis »
55-calowy telewizor Ultra HD o rozdzielczości 3840x2160 pikseli oraz z wbudowanym tunerem telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T2/C. 4K 200Hz BMR umożliwia płynne i realistyczne wyświetlanie ruchomego obrazu. Dzięki systemowi Firefox zupełnie nowe oblicze zyska ekran my Home Screen, który pozwoli korzystać ze wszystkich kanałów transmisyjnych, aplikacji i połączonych urządzeń. Nowy ekran główny bazujący na systemie Firefox OS ułatwia dostęp do wybranych treści, zapewniając jednocześnie intuicyjną obsługę. Nowa generacja paneli LCD o wyskokiej jasności świetnie nadaje się do poprawy kolorów i ich intensywności. Kontrast można jednak skutecznie podnieść tylko, jeśli możliwa jest regulacja jasności ciemnych obszarów obrazu. Dzięki strefowemu wygaszaniu podświetlania oddzielne skupiska diod podświetlających telewizora wytwarzają różne poziomy jasności, więc można zmniejszyć jasność w ciemnych obszarach bez osłabienia intensywności jasnych obszarów. 55-calowy telewizor Ultra HD o rozdzielczości 3840x2160 pikseli oraz z wbudowanym tunerem telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T2/C. 4K 200Hz BMR umożliwia płynne i realistyczne wyświetlanie ruchomego obrazu. Dzięki systemowi Firefox zupełnie nowe oblicze zyska ekran my Home Screen, który pozwoli korzystać ze wszystkich kanałów transmisyjnych, aplikacji i połączonych urządzeń. Nowy ekran główny bazujący na systemie Firefox OS ułatwia dostęp do wybranych treści, zapewniając jednocześnie intuicyjną obsługę. Nowa generacja paneli LCD o wyskokiej jasności świetnie nadaje się do poprawy kolorów i ich intensywności. Kontrast można jednak skutecznie podnieść tylko, jeśli możliwa jest regulacja jasności ciemnych obszarów obrazu. Dzięki strefowemu wygaszaniu podświetlania oddzielne skupiska diod podświetlających telewizora wytwarzają różne poziomy jasności, więc można zmniejszyć jasność w ciemnych obszarach bez osłabienia intensywności jasnych obszarów.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
TV LED Sony KDL-65W855
najniższa cena! w sklepie:6549,00 zł
cena w sklepie:6582,00 zł
cena w sklepie:6590,00 zł
cena w sklepie:6842,44 zł
cena w sklepie:6899,00 zł
rozmiar 65 cale, rozdzielczość 1920 x 1080, aktywne 3D, Android TV 5.0, WiFi Direct, 4x HDMI, MHL, 3x... pokaż opis »
rozmiar 65 cale, rozdzielczość 1920 x 1080, aktywne 3D, Android TV 5.0, WiFi Direct, 4x HDMI, MHL, 3x USB Odkryj możliwości telewizora Sony KDL-65W855 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Technologia LED to nowa jakość obrazu. Sony KDL-65W855 posiada wyświetlacz z podświetlaniem diodami LED, co sprawa, że oferowany obraz ma wysoką jakość, jest jasny i wyraźny. EkranNawet siedząc w ulubionym fotelu możesz poczuć się jak w kinie, dzięki panoramicznemu obrazowi w formacie 16/9. Przygotuj popcorn i przygotuj się na świetną rozrywkę! Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! Ekran obsługuje rozdzielczość do 1080p - Full HD, umożliwiając uzyskanie świetnego, żywego i naturalnego obrazu. DźwiękJeśli masz ochotę odciąć się od głośnego otoczenia, wystarczy, że podłączysz słuchawki i dostaniesz możliwość skupienia się na tym, co dzieje się na ekranie bez zakłóceń z zewnątrz. Wejścia i wyjściaW telewizorze znajdziesz liczne gniazda i złącza, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej przyjemne. Za pomocą gniazd HDMI podłączysz prawie wszystkie najważniejsze sprzęty - dekoder, odtwarzacz blu-ray, DVD, konsolę, czy komputer. Telewizor posiada funkcję obsługi pamięci flash i kart pamięci, więc bez trudności obejrzysz zrobione przez siebie zdjęcia i filmy, bez potrzeby nagrywania ich na płytę. Odbiornik posiada również wejścia, z pomocą których podłączysz też starsze dekodery, odtwarzacze DVD, a nawet magnetowidy. ZasilanieW dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi umożliwiać ochronę środowiska i odznaczać się niewysokimi kosztami użytkowania. Sony KDL-65W855 spełnia te wymagania. Model do działania potrzebuje 115 W. W trybie czuwania ta liczba maleje do 0.25W. WyglądDzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi urządzenie prezentuje się wyjątkowo korzystnie. To bardzo... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
TV LED Samsung UE32J4000
najniższa cena! w sklepie:819,00 zł
cena w sklepie:887,99 zł
cena w sklepie:999,00 zł
cena w sklepie:999,00 zł
cena w sklepie:999,00 zł
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego... pokaż opis »
Za pomocą zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia szczegóły. Zobaczysz dzięki niej kolory w taki sposób, w jaki miały być widziane. Dzięki funkcji ConnectShare Movie możesz podłączyć do portu USB telewizora pendrive lub dysk twardy, aby oglądać filmy, zdjęcia lub słuchać muzyki. Masz łatwy dostęp do treści bezpośrednio na ekranie telewizora. Samsung UE32J4000 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. Zobacz, czy właśnie tego szukasz. Oszczędniejsza, zapewniająca lepszą jasność oraz szersze spektrum bieli, bardziej niezawodna: technologia podświetlania LED, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić. Gwarantuje doskonałą czerń i niskie zużycie energii. EkranDodatkowo, urządzenie od firmy Samsung, wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej 32 cali. Stosunek długości do wysokości ekranu 16/9 oferuje jeszcze przyjemniejsze użytkowanie oraz lepsze wrażenia wizualne. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! Piękne wyświetlanie szczególnie dobrej jakości to zasługa ekranu, która przygotowana jest do obsługi rozdzielczości 720p - HD Ready. DźwiękW firmie Samsung pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego w prosty sposób podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaDo odbiornika możesz przyłączyć szereg urządzeń, dzięki którym dostaniesz dostęp do jeszcze szerszej gamy rozrywki. Klasyczne wejście SCART zapewnia bezproblemowe podłączenie urządzeń pozbawionych złącza HDMI. ZasilanieSamsung UE32J4000 to nie tylko dobra jakość obrazu i dźwięku lecz również ekologia i niedrogie użytkowanie. WyglądWspółczesny design sprawia, że urządzenie cieszy wzrok. To szalenie istotna cecha w przypadku sprzętu,... w 4 sklepach
TV LED Panasonic TX-40C320
najniższa cena! w sklepie:1394,99 zł
cena w sklepie:1399,00 zł
cena w sklepie:1419,98 zł
Telewizor Panasonic TX-40C320E Media Player Prosty sposób na przeglądanie wykonanych zdjęć na dużym ekranie... pokaż opis »
Telewizor Panasonic TX-40C320E Media Player Prosty sposób na przeglądanie wykonanych zdjęć na dużym ekranie Zawartość zapisaną na karcie pamięci USB można łatwo wyświetlić na dużym ekranie urządzenia VIERA. Bogaty zestaw funkcji dostosowywania pozwala dodawać podkład muzyczny i odpowiednie efekty. Essential Apps Rozpocznij przygodę z aplikacjami telewizora! Dzięki funkcji Essential Apps zyskujesz szybki i łatwy dostęp do oferty dedykowanych aplikacji bezpośrednio z poziomu dużego ekranu Twojego telewizora VIERA. Ciesz się treściami rozrywkowymi i informacyjnymi, odpoczywając na wygodnej sofie we własnym salonie. Dodatkowo w przeciwieństwie do małego ekranu smartfona czy tabletu podczas korzystania z telewizora VIERA nie musisz wysilać swoich oczu. Smart TV Oto telewizor, który potrafi zaimponować swoimi możliwościami i parametrami. Przyjrzyj mu się bliżej i poznaj jego zalety! Odkryj nową jakość obrazu technologi LED. Obraz ma wysoką jakość - jest jasny, oszczędny i znacznie mniej podatny na usterki, dzięki temu, że wspiera technologię LED. Technologia ta, to mocna, głęboka czerń, świetny poziom kontrastu i doskonałe barwy wyświetlanego obrazu. EkranMożesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękWyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek. Dzięki temu, możesz samemu rozbudować swoje małe, domowe centrum multimedialne. Wejścia i wyjściaZ łatwością podłączysz do telewizora każdy kompatybilny sprzęt dzięki licznym złączom. Pozwala to dodatkowo rozbudować funkcjonalność TV. Telewizor wyposażony jest w tradycyjne wejście EURO, pozwalające na połączenie większości dostępnych na rynku urządzeń, video (takich jak odtwarzacze DVD, konsole gier i dekodery). ZasilanieDzięki zastosowaniu osiągnięć współczesnej technologii, koszty eksploatacji... w 3 sklepach
47. TV LED Panasonic TX-40CX300
TV LED Panasonic TX-40CX300
najniższa cena! w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1599,00 zł
Odkryj możliwości telewizora Panasonic TX-40CX300 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co... pokaż opis »
Odkryj możliwości telewizora Panasonic TX-40CX300 i przekonaj się, że będziesz zadowolony z tego, co Ci oferuje. Technologia LED to nowa jakość obrazu. Panasonic TX-40CX300 posiada matrycę z podświetlaniem diodami LED, co sprawa, że oferowany obraz ma wysoką jakość, jest jasny i wyraźny. Ekran40 cali calowa przekątna ekranu marki Panasonic sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Nawet w domowy zaciszu możesz poczuć się jak w multipleksie, dzięki panoramicznemu obrazowi w formacie 16:9. Zrób popcorn i przygotuj się na świetną rozrywkę! Częstotliwość odświeżania do 200 Hz Hz zapewnia Ci bezpieczne, nieszkodliwe dla oczu użytkowanie urządzenia. Urządzenie obsługuje rozdzielczość do 3840 x 2160 piksele, oferując uzyskanie świetnego, żywego i naturalnego obrazu. Czas reakcji matrycy 0 ms to cecha, która ma z kolei najważniejszy wpływ na wysoką dynamikę i klasę wyświetlania. DźwiękJeśli masz ochotę odciąć się od głośnego otoczenia, wystarczy, że podłączysz słuchawki i otrzymasz możliwość skupienia się na tym, co dzieje się na ekranie bez zakłóceń z zewnątrz. Wejścia i wyjściaW telewizorze znajdziesz liczne gniazda i złącza, dzięki którym korzystanie z niego jest jeszcze bardziej przyjemne. Za pomocą złącz HDMI podłączysz prawie wszystkie najważniejsze sprzęty - dekoder, odtwarzacz blu-ray, DVD, konsolę, czy komputer. Odbiornik posiada również wejścia, z pomocą których podłączysz też starsze dekodery, odtwarzacze DVD, a nawet magnetowidy. ZasilanieW dzisiejszych czasach oprócz dobrej jakości, sprzęt RTV musi zapewniać ochronę środowiska i odznaczać się niskimi kosztami użytkowania. Panasonic TX-40CX300 spełnia te wymagania. WyglądDzięki nowoczesnemu i stylowemu wyglądowi sprzęt prezentuje się szczególnie korzystnie. To bardzo ważne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy na co dzień. Klasyczne kolory nadają obudowie uniwersalnego wyglądu i pozwalają... w 2 sklepach
TV LED Manta LED3903
najniższa cena! w sklepie:865,00 zł
cena w sklepie:928,55 zł
cena w sklepie:948,00 zł
cena w sklepie:949,00 zł
cena w sklepie:949,00 zł
Manta LED3903 to 39-calowy telewizor LED o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli i klasie energetycznej A.... pokaż opis »
Manta LED3903 to 39-calowy telewizor LED o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli i klasie energetycznej A. Wyposażony w tuner DVB-T/C z obsługą MPEG-4. MANTA LED3903 to nowoczesny odbiornik telewizyjny, który doskonale sprawdzi się w salonie, czy pokoju dorastającego dziecka. Telewizor wyposażony jest w ekran o przekątnej 39". Telewizor wyposażony jest w tuner MPEG4 zgodny z wymaganiami naziemnej te... Manta LED3903 to sprzęt wysokiej klasy, dający Ci doskonałą rozrywkę i bardzo atrakcyjną cenę. Zobacz, czy właśnie tego szukasz. Bardziej ekonomiczna, zapewniająca lepszą jasność oraz szersze spektrum bieli, bardziej niezawodna: technologia podświetlania LED, to coś, nad czym naprawdę warto się zastanowić. Gwarantuje doskonałą czerń i niskie zużycie energii. EkranMożesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękW firmie Manta pomyślano również o tych, którzy wolą oglądać filmy i grać z własnymi słuchawkami na uszach. W tym celu zamontowano w obudowie wyjście słuchawkowe, do którego w prosty sposób podłączysz sprzęt. Wejścia i wyjściaDo urządzenia możesz przyłączyć szereg urządzeń, dzięki którym otrzymasz dostęp do jeszcze szerszej gamy rozrywki. Tradycyjne wejście EURO pozwala na proste podłączenie urządzeń pozbawionych złącza HDMI. ZasilanieManta LED3903 to nie tylko dobra jakość obrazu i dźwięku lecz również ekologia i niedrogie użytkowanie. WyglądWspółczesny design sprawia, że sprzęt cieszy oczy. To szalenie istotna cecha w przypadku sprzętu, który nabywamy na kilka lat. Spokojna tonacja kolorystyczna zapewnia wpasowanie się urządzenia w dowolnym miejscu w mieszkaniu. EksploatacjaNowy telewizor to zakup na lata. Warto więc wybrać taki, który będzie nam odpowiadał nie tylko pod względem funkcji, ale także i ogólnego wrażenia i designu. Nie oznacza to, że zawsze warto brać najdroższy dostępny odbiornik. Warto... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
49. TV LED LG 55UF800
TV LED LG 55UF800
najniższa cena! w sklepie:4498,00 zł
cena w sklepie:4498,00 zł
Rozdzielczość ULTRA HD jest czterokrotnie większa od Full HD. Dzięki temu obraz zadziwia ostrością i... pokaż opis »
Rozdzielczość ULTRA HD jest czterokrotnie większa od Full HD. Dzięki temu obraz zadziwia ostrością i bogactwem szczegółów nawet wtedy, gdy jest oglądany z małej odległości. Możliwości wyświetlania obrazu o rozdzielczości 4K są teraz szersze niż kiedykolwiek wcześniej. Funkcja 4K Upscaler skaluje obraz uwydatniając i wzbogacając szczegóły,: tak; aby podczas wyświetlania audycji telewizyjnych, filmów oraz transmisji sportowych zapewnić jakość obrazu zbliżoną do 4K. Teraz telewizor z większym ekranem 4K może mieć mniejszą grubość. Dzięki smukłej konstrukcji telewizor 4K pasuje do wystroju mieszkania. System dźwiękowy opracowany przez firmę harman/kardon pozwala na uzyskanie wspaniałych wrażeń słuchowych, które są równie fascynujące jak obraz na ekranie telewizora. System ULTRA Surround zapewnia wysoką jakość dźwięku przestrzennego. Dzięki temu widzowie mają wrażenie, że bogaty dźwięk dociera do nich ze wszystkich stron. Realistyczny dźwięk przestrzenny sprawia, że obraz o rozdzielczości 4K dostarcza jeszcze silniejszych wrażeń. System webOS zaprojektowano tak, aby umożliwić łatwe i atrakcyjne korzystanie z funkcji dostępnych w telewizorach LG. Teraz naprawdę można odprężyć się, ponieważ dzięki systemowi webOS 2.0 obsługiwanie telewizora stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dowolną aplikację, audycję, usługę VoD lub zewnętrzne urządzenie można włączyć bez nawigowania po menu telewizora. Ulubiona rozrywka jest łatwo dostępna, bezpośrednio w menu Launcher. Funkcja Smart Share sprawia, że telewizor staje się centrum multimedialnej rozrywki, ponieważ zapewnia natychmiastowy dostęp do treści i pozwala na wygodne ich przeglądanie. Dzięki niej treści multimedialne z inteligentnych urządzeń można łatwo przesyłać do telewizora i oglądać na dużym ekranie z rodziną oraz znajomymi. Pilot Remote Magic zapewnia nowy poziom wygody podczas domowej rozrywki. Sterowanie telewizorem... w 2 sklepach
TV LED Skymaster 32SM3200
najniższa cena! w sklepie:619,01 zł
cena w sklepie:645,00 zł
cena w sklepie:645,00 zł
cena w sklepie:645,00 zł
Telewizor 31,5" telewizor o rozdzielczości 1366x768. Posiada tuner cyfrowy DVB-T oraz DVB-C MPEG4... pokaż opis »
Telewizor 31,5" telewizor o rozdzielczości 1366x768. Posiada tuner cyfrowy DVB-T oraz DVB-C MPEG4 (h.264). Głośniki o mocy 2 x 8 W. Telewizor Skymaster 32SM3200, to sprzęt, który oferuje doskonałą jakość w przystępnej cenie. Sprawdź, co możesz mieć już dziś. Technologia LED, na której oparte jest podświetlanie obrazu - to wybór dla osób, które cenią sobie oszczędność oraz chcą cieszyć się jasnym obrazem wysokiej jakości. EkranMożesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz! DźwiękWykorzystując wyjście słuchawkowe możesz cieszyć się świetną rozrywką! Po podłączeniu słuchawek będziesz mógł odciąć się od zakłóceń i hałasu, mając jednocześnie pewność, że nie przeszkadzasz otoczeniu. Wejścia i wyjściaPołączenie z innymi urządzeniami potrwa co najwyżej kilka chwil, dzięki przemyślanie rozmieszczonym złączom. Starsze urządzenia (np. magnetowid) możesz przyłączyć dzięki wejściu EURO. ZasilanieNajnowsze technologie to nie tylko znakomite parametry, ale też ochrona środowiska i oszczędność. Dotyczy to także modelu Skymaster 32SM3200. WyglądWarto podkreślić estetykę samego projektu obudowy - staranne wykończenie i prosta forma świadczą o jakości produktu. Stonowane barwy doskonale pasują do łagodnej, niezbyt krzykliwej formy. EksploatacjaWygodną eksploatację zapewnia szereg opcji i ustawień telewizora. Funkcja timera, teletekstu czy dodatkowych ustawień tunera, pozwolą łatwo ustawić odbiornik według własnych preferencji. Dzięki temu codzienna eksploatacja jest przyjemna i zachęca do relaksu przed telewizorem. Podsumowując, telewizor Skymaster 32SM3200, to przykład solidnego odbiornika, który z powodzeniem sprawdzi się w wielu domach. w 4 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Stowarzyszenie Multiaction (Wrocław) poszukuje dziewczyn chętnych do grania w piłkę nożną
patrycja111 Aleksandra123: wiem że sa treningi w azs oraz w Radwanicach w tym drugim chyba nie ma przedziału wiekowego, sprawdź na fb :) opinia dodana 2016-05-02 21:45:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016