Ranking telewizory led październik 2014, str. 5

Ranking najlepsze telewizory led, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2014-10-30

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

TV LED Samsung UE48H6200
najniższa cena! w sklepie:2311,6 zł
cena w sklepie:2315,00 zł
cena w sklepie:2344,00 zł
cena w sklepie:2399,00 zł
Teraz radość z oglądania telewizji za pomocą telewizora Smart TV przychodzi łatwiej i szybciej Telewizor... pokaż opis »
Teraz radość z oglądania telewizji za pomocą telewizora Smart TV przychodzi łatwiej i szybciej Telewizor Samsung Smart TV pozwala korzystać z szerokiej gamy aplikacji, oglądać wideoklipy i programy telewizyjne oraz przeglądać serwisy społecznościowe dzięki Smart Hub. * Treści dostępne za pomocą Smart Hub mogą się różnić w zależności od kategorii produktu, modelu i kraju. Więcej informacji na stronie Smart Hub. Technologia Clear Motion Rate minimalizuje efekt rozmazania poruszających się obiektów Zaawansowana technologia Clear Motion Rate (CMR) opracowana przez firmę Samsung sprawia, że nawet najbardziej dynamiczne sceny wyglądają wyraźnie na ekranie telewizora. Wyższa wartość CMR oznacza wyraźniejszy obraz i zminimalizowany efekt rozmycia poruszających się obiektów, dzięki czemu możesz cieszyć się oglądaniem filmów, sportu i innych programów w najlepszym wydaniu. Działanie tej technologii jest możliwe za sprawą wyższego współczynnika odświeżania, szybszego procesora obrazu i podświetlenia. To oznacza jeszcze atrakcyjniejsze doznania podczas oglądania. Odkryj nową rzeczywistość w Full HD Korzystaj z domowej rozrywki o wyjątkowym poziomie realizmu. Dzięki rozdzielczości dwa razy wyższej niż w standardowych odbiornikach HD telewizor Samsung Full HD dostarcza emocjonujących bodźców wizualnych, które porywają widza w świat niesamowitych przeżyć. Gdy ujrzysz nasycenie i różnorodność barw obrazów Full HD, ulubione programy telewizyjne i filmy już nigdy nie będą takie same. Odkryj rzeczywistość w rozdzielczości Full HD. Oglądaj zawartość urządzeń przenośnych na dużym ekranie telewizora - szybko i łatwo! Na ekranie nowego telewizora Samsung Smart TV możesz szybko i łatwo wyświetlać zawartość urządzeń przenośnych. Udoskonalona technologia odbicia lustrzanego ekranu ułatwia ten proces bez potrzeby zmiany źródła sygnału telewizora. Wystarczy otworzyć panel powiadomień na urządzeniu... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 22 sklepach »
42. TV LED Samsung UE32H5030
TV LED Samsung UE32H5030
najniższa cena! w sklepie:1109,00 zł
cena w sklepie:1121,00 zł
Telewizor LED Samsung UE32H5030 o przekątnej ekranu 32 cale i rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Producent... pokaż opis »
Telewizor LED Samsung UE32H5030 o przekątnej ekranu 32 cale i rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Producent wyposażył swój model w tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i tuner cyfrowej telewizji kablowej DVB-C. Zastosowany w urządzeniu tryb Piłka Nożna potęguje emocje płynące z oglądania zażartych futbolowych spotkań, natomiast funkcja Wide Color Enhancer Plus sprawia, że kolory stają się żywsze a szczegóły bardziej widoczne. Wbudowane 2 złącza HDMI umożliwiają podłączenie sprzętów takich jak odtwarzacz DVD lub Blu-ray, czy konsola do gier. Telewizor LED Samsung UE32H5030 o przekątnej ekranu 32 cale i rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Producent wyposażył swój model w tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i tuner cyfrowej telewizji kablowej DVB-C. Zastosowany w urządzeniu tryb Piłka Nożna potęguje emocje płynące z oglądania zażartych futbolowych spotkań, natomiast funkcja Wide Color Enhancer Plus sprawia, że kolory stają się żywsze a szczegóły bardziej widoczne. Wbudowane 2 złącza HDMI umożliwiają podłączenie sprzętów takich jak odtwarzacz DVD lub Blu-ray, czy konsola do gier. w 2 sklepach
TV LED Samsung UE40H6200
najniższa cena! w sklepie:1704,6 zł
cena w sklepie:1710,00 zł
cena w sklepie:1719,00 zł
cena w sklepie:1729,00 zł
Teraz radość z oglądania telewizji za pomocą telewizora Smart TV przychodzi łatwiej i szybciej Telewizor... pokaż opis »
Teraz radość z oglądania telewizji za pomocą telewizora Smart TV przychodzi łatwiej i szybciej Telewizor Samsung Smart TV pozwala korzystać z szerokiej gamy aplikacji, oglądać wideoklipy i programy telewizyjne oraz przeglądać serwisy społecznościowe dzięki Smart Hub. * Treści dostępne za pomocą Smart Hub mogą się różnić w zależności od kategorii produktu, modelu i kraju. Więcej informacji na stronie Smart Hub. Technologia Clear Motion Rate minimalizuje efekt rozmazania poruszających się obiektów Zaawansowana technologia Clear Motion Rate (CMR) opracowana przez firmę Samsung sprawia, że nawet najbardziej dynamiczne sceny wyglądają wyraźnie na ekranie telewizora. Wyższa wartość CMR oznacza wyraźniejszy obraz i zminimalizowany efekt rozmycia poruszających się obiektów, dzięki czemu możesz cieszyć się oglądaniem filmów, sportu i innych programów w najlepszym wydaniu. Działanie tej technologii jest możliwe za sprawą wyższego współczynnika odświeżania, szybszego procesora obrazu i podświetlenia. To oznacza jeszcze atrakcyjniejsze doznania podczas oglądania. Odkryj nową rzeczywistość w Full HD Korzystaj z domowej rozrywki o wyjątkowym poziomie realizmu. Dzięki rozdzielczości dwa razy wyższej niż w standardowych odbiornikach HD telewizor Samsung Full HD dostarcza emocjonujących bodźców wizualnych, które porywają widza w świat niesamowitych przeżyć. Gdy ujrzysz nasycenie i różnorodność barw obrazów Full HD, ulubione programy telewizyjne i filmy już nigdy nie będą takie same. Odkryj rzeczywistość w rozdzielczości Full HD. Oglądaj zawartość urządzeń przenośnych na dużym ekranie telewizora - szybko i łatwo! Na ekranie nowego telewizora Samsung Smart TV możesz szybko i łatwo wyświetlać zawartość urządzeń przenośnych. Udoskonalona technologia odbicia lustrzanego ekranu ułatwia ten proces bez potrzeby zmiany źródła sygnału telewizora. Wystarczy otworzyć panel powiadomień na urządzeniu... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 21 sklepach »
TV LED Samsung UE40H5000
najniższa cena! w sklepie:1345,00 zł
cena w sklepie:1359,00 zł
cena w sklepie:1359,00 zł
cena w sklepie:1399,00 zł
Telewizor SAMSUNG LED UE40H5000 Telewizor LED Samsung UE40EH5000 o przekątnej ekranu wynoszącej 40 cali.... pokaż opis »
Telewizor SAMSUNG LED UE40H5000 Telewizor LED Samsung UE40EH5000 o przekątnej ekranu wynoszącej 40 cali. Rozdzielczość Full HD zapewnia doskonałe doznania wizualne i pozwala dostrzec nawet najmniejsze szczegóły. Funkcja Wide Color Enhancer podnosi znacznie jakość wyświetlanych obrazów. Technologia Samsung Clear Motion gwarantuje wyraźny obraz ruchu. Dodatkowo funkcja ConnectShare Movie pozwala podłączyć do telewizora pendrive przez port USB i w wygodny sposób oglądać filmy, zdjęcia lub słuchać ulubionej muzyki. Telewizor SAMSUNG LED UE40H5000 Telewizor LED Samsung UE40EH5000 o przekątnej ekranu wynoszącej 40 cali. Rozdzielczość Full HD zapewnia doskonałe doznania wizualne i pozwala dostrzec nawet najmniejsze szczegóły. Funkcja Wide Color Enhancer podnosi znacznie jakość wyświetlanych obrazów. Technologia Samsung Clear Motion gwarantuje wyraźny obraz ruchu. Dodatkowo funkcja ConnectShare Movie pozwala podłączyć do telewizora pendrive przez port USB i w wygodny sposób oglądać filmy, zdjęcia lub słuchać ulubionej muzyki. Telewizor LED Samsung UE40H5000 o przekątnej ekranu 40 cali i rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Producent wyposażył swoje urządzenie w funkcję Wide Color Enhancer Plus, która za pomocą zaawansowanego algorytmu podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia jego szczegóły. Telewizor posiada port USB, cyfrowe wyjście optyczne oraz 2 złącza HDMI, które umożliwiają podłączenie sprzętów takich jak odtwarzacz DVD lub Blu-ray. Poczuj piłkarską gorączkę Włącz telewizor i poczuj się jak na największych piłkarskich stadionach. Nowy tryb Piłka Nożna potęguje emocje płynące z oglądania zażartych futbolowych spotkań, a obsługa rozdzielczości Full HD gwarantuje obraz o niezwykłej jakości. Z kolei funkcja Wide Color Enhancer Plus sprawia, że kolory stają się żywsze. Postaw na wyższą jakość obrazu z telewizorami firmy Samsung. Korzyści: Odkryj nową jakość... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 17 sklepach »
45. TV LED Samsung UE40H6203
TV LED Samsung UE40H6203
najniższa cena! w sklepie:1599,00 zł
TV LED Samsung UE48H6500
najniższa cena! w sklepie:2848,00 zł
cena w sklepie:2849,00 zł
cena w sklepie:2987,00 zł
cena w sklepie:2999,00 zł
SAMSUNG UE48H6500 Rodzaj: LED Parametry techniczne: Wielkość ekranu [cal]:48 Rozdzielczość obrazu [px]:... pokaż opis »
SAMSUNG UE48H6500 Rodzaj: LED Parametry techniczne: Wielkość ekranu [cal]:48 Rozdzielczość obrazu [px]: 1920 x 1080 Standard HD: FullHD Obsługa 3D: Tak Konwerter 2D do 3D: Tak Kontrast ekranu dynamiczny: Mega DCR Tuner DVB-S: S2 Tuner DVB-C: Tak Tuner DVB-T: Tak Rodzaj tunera DVB-T: MPEG-4 Indeks płynności obrazu [Hz]: 400 Technologie obrazu: -Digital Noise Filter -400 Hz CMR -Digital Clean View -Technologia Wide Color Enhancer Plus (w pełni naturalne kolory) Technologie dźwięku: -Dolby MS10 -Głośniki Down Firing + Full Range -DTS Studio Sound -DTS Premium Audio 5.1 -Dźwięk 3D -Automatyczne dostosowywanie głośności Ilość głośników: 2 Moc głośników [W]: 10 + 10 System dźwięku: 2.0 Funkcje SmartTV: Tak AllShare/DLNA: Tak PVR Ready: Tak Polskie menu: Tak PIP: 1 tuner Możliwość odtwarzania filmów z USB: Tak Obsługiwane formaty plików z USB: ConnectShare Movie (złącze USB 2.0) Automatyczne strojenie: Tak Oszczędzanie energii: -Eco Sensor (czujnik intensywności oświetlenia w pomieszczeniu) -Automatyczne wyłączanie zasilania Inne: -Search All -Social TV -Skype -Przeglądarka internetowa Złącza HDMI [szt.]: 4 USB: Tak Gniazdo CI: CI + Ethernet: Tak WiFi: Tak Component Video: Tak Kompozytowe (AV): Tak Optyczne audio: Tak EUR [szt.]: 1 TECHNOLOGIE: Konwersja 2D do 3D: Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, aby uruchomić możliwość zmiany tradycyjnych, oglądanych w danym momencie, treści 2D w perfekcyjny obraz przestrzenny 3D. Zastosowane technologie i wysoka moc obliczeniowa telewizora zapewniają głębię i wiarygodność, która pozwoli Ci na nowo odkryć ulubione filmy. 400Hz Sub Field Motion, AllShare, Connect Share Movie, Czterordzeniowy procesor, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, Down Firing - Full Range, Dźwięk 3D, Eco Sensor, FullHD, Konwersja 2D do 3D, Moc akustyczna 20W (2.0), NOWY PILOT ŻYROSKOPOWY Samsung Smart Control 2014, Obraz 3D, PIP, PVR Ready, Samsung Smart View, Skype,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
TV LED Manta LED4601
najniższa cena! w sklepie:1588,00 zł
cena w sklepie:1609,99 zł
cena w sklepie:1668,5 zł
cena w sklepie:1719,00 zł
Manta LED4601 to 46-calowy telewizor LED o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i formacie obrazu 16:9.... pokaż opis »
Manta LED4601 to 46-calowy telewizor LED o rozdzielczości 1920x1080 pikseli i formacie obrazu 16:9. Wyposażony w tuner DVB-T z obsługą MPEG-4. Posiada m.in. złącze HDMI, USB, VGA, Eurozłącze, AV oraz PC audio. TECHNOLOGIA LED Technologia LED zastosowana do produkcji panelu znacznie poprawia jakość obrazu w stosunku do ekranów LCD. Dzięki diodom równomiernie podświetlającym ekran możliwe jest uzyskanie większego kontrastu, lepsze odwzorowanie kolorów, a także znakomitą głębię czerni z jej różnymi odcieniami. Panele LED pozwalają także na mniejsze gabaryty telewizora, a przez to na zmniejszenie jego wagi. WBUDOWANY TUNER DVB/T Telewizory z serii MANTA LED oferują pełną kompatybilność ze standardami telewizji cyfrowej i pozwalają na bezpłatne odbieranie sygnału licznych stacji telewizyjnych i radiowych dostępnych w Polsce w wysokiej rozdzielczości HD, bez konieczności zakupu dodatkowego tunera DVB-T. Dzięki wbudowanemu tunerowi użytkownik zaoszczędzi również energię elektryczną potrzebną za zasilania dwóch urządzeń KRYSTALICZNIE CZYSTY DŹWIĘK Cyfrowy sygnał audio płynący z dekodera DVB-T, który dostarczają stacje telewizyjne oraz filmy w połączeniu ze zintegrowanym systemem E-AC3-3 dają wrażenie przestrzennego dźwięku na wbudowanych głośnikach. Telewizor przyjmuje również dźwięk w systemach B/G,D/K,I,L/L,M/N. NOWOCZESNA TECHNOLOGIA Wysoka rozdzielczość Full HD 1080p 1920 x 1080, szerokie kąty widzenia, jasność na poziomie 300cd/m2, wysoki kontrast 3000:1, pełna redukcja szumów oraz szybki czas reakcji sięgający 5ms zachęcają do śledzenia ulubionych programów i filmów z jeszcze lepszą jakością WIELE MOŻLIWOŚCI Dzięki licznym złączom, w tym cyfrowym Component oraz HDMI, a także SCART, do telewizora można podłączyć odtwarzacz DVD, Blu-ray, lub multimedialny box, a także popularne konsole do gier video, zarówno te najnowszej generacji, jak i starsze. Po zastosowaniu... w 4 sklepach
48. TV LED Samsung UE48H6850
TV LED Samsung UE48H6850
najniższa cena! w sklepie:3999,00 zł
cena w sklepie:4000,00 zł
Nowa linia: 2014; Rodzaj: LED; Zakrzywiony ekran: Tak; Wielkość ekranu [cal]: 48; Standard HD: FullHD;... pokaż opis »
Nowa linia: 2014; Rodzaj: LED; Zakrzywiony ekran: Tak; Wielkość ekranu [cal]: 48; Standard HD: FullHD; Obsługa 3D: Tak; Konwerter 2D do 3D: Tak; Indeks płynności obrazu [Hz]: 600; SmartTV: Tak; AllShare/DLNA: Tak; PVR Ready: Tak; WiFi: Tak Telewizor SAMSUNG UE48H6850AW Nowa linia: 2014; Rodzaj: LED; Zakrzywiony ekran: Tak; Wielkość ekranu [cal]: 48; Standard HD: FullHD; Obsługa 3D: Tak; Konwerter 2D do 3D: Tak; Indeks płynności obrazu [Hz]: 600; SmartTV: Tak; AllShare/DLNA: Tak; PVR Ready: Tak; WiFi: Tak w 2 sklepach
TV LED Samsung UE55H7000
najniższa cena! w sklepie:5229,00 zł
cena w sklepie:5229,00 zł
cena w sklepie:5999,00 zł
cena w sklepie:6199,00 zł
Seria: 6, TV Plazmowy 3D, Smart TV 2 pary Aktywnych Okularów Migawkowych 3D w zestawie Obraz: Real Black... pokaż opis »
Seria: 6, TV Plazmowy 3D, Smart TV 2 pary Aktywnych Okularów Migawkowych 3D w zestawie Obraz: Real Black ProTechnologia Wide Color EnhancerClear Image PanelCzęstotliwość odświeżania ekranu: 600Hz Subfield MotionDigital Noise Filter Dźwięk : Dolby: Dolby Digital Plus / Dolby PulseSRS TheaterSound HDdts 2.0 + Digital Out Funkcje Smart : Samsung AppsSamsung SMART TVFamily StorySearch AllFitnessSkype w Samsung TVKidsSmart HubSocial TVWeb BrowserYour Video Powiązane ze Smart : AllShare (powered by DLNA)WiFi Direct Wygoda Smart : Personal Video Recorder Ready (Rozszerzone PVR)Time Shift ReadyConnectShare (USB2.0) Film (HDD)Smart Phone Remote supportBD WiseAnynet+ (HDMI-CEC)PIP (Picture-in-Picture) 3D : Konwersja 2D/3D Tuner : Wbudowany tuner DTVDTV Tuner: - DVB-T/C/S2 (MPEG4/HD)Channel List USB-CloneCI+ HbbTV (DE, AT, CH, ES, NL, BE, LU, FR) Wejścia, Wyjścia (główne): HDMI : 3 (v 1.4)2 x USB 2.0Wbudowany WLANEthernet (LAN) Wzornictwo: Wzornictwo: ToCKolor: Czarny tytanowyEfekt świetlny: NieTyp podstawy: KwadratowaPodstawa obrotowa Eco : Klasa Efektywności Energetycznej: CEco Sensor Zużycie energii (Typowe): 186 WZużycie energii (Tryb Energy Saving): brak danychZużycie energii (Stand-by): < 0,3 WRoczne zużycie energii (Norma EU) : brak danych Pozostałe : E-ManualWymiary (szer, wys, gł): 1 193 x 714 x 56 mm1 193 x 787,9 x 305 mm , z podstawą Waga: 25.4 kg Zmień styl życia z telewizorem plazmowym Samsung. Sposób oglądania nigdy nie będzie już taki sam dzięki najwyższej jakości obrazu uzyskanej za pomocą funkcji Real Black Pro, niezwykłym efektom 3D i wyrafinowanemu wyglądowi, pasującemu w każdym ustawieniu. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności Smart TV możesz korzystać z aplikacji Smart Hub, rozmów na Skypie i wielu innych udogodnień. Rozbudowane opcje podłączania umożliwiają dostęp do multimediów za pomocą różnorodnych wejść. A wyjątkowa smukła sylwetka w tytanowej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
TV LED Panasonic TX-55AS650
najniższa cena! w sklepie:4499,00 zł
cena w sklepie:4575,00 zł
cena w sklepie:4599,00 zł
cena w sklepie:4599,00 zł
Telewizor PANASONIC TX-55AS650E LED Telewizor PANASONIC TX-55AS650E + Telewizor PANASONIC TX-55AS650E... pokaż opis »
Telewizor PANASONIC TX-55AS650E LED Telewizor PANASONIC TX-55AS650E + Telewizor PANASONIC TX-55AS650E Supernowoczesny model oferujący znakomitą jakość obrazu, wyposażony w mechanizm przetwarzania obrazu HEXA i zapewniający szeroką gamę funkcji.Klasa energetyczna A++. Telewizor LED 3D Panasonic TX-55AS650E o przekątnej ekranu 55 cali i rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Model ten został wyposażony w system płynnych rekomendacji my Stream, który za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu, poleca różnego rodzaju treści takie jak programy telewizyjne, wideo na żądanie, czy zasoby internetowe. Telewizor otrzymał panel IPS, który zapewnia szeroki kąt widzenia, lepszy kontrast oraz lepszą płynność ruchomego obrazu. Producent wyposażył urządzenie także w zaawansowany technologicznie pilot dotykowy, który umożliwia intuicyjne sterowanie za pomocą palców i głosu. W zestawie znajduje się 1 para okularów 3D. Full HD LED-LCD TV ze standardem MPEG-4 Linia: First (Pierwszy) Najważniejsze cechy: Podświetlenie migoczące z częstotliwością 150 HzSzeroki kąt widzenia dzięki ekranowi LCD IPS LEDVIERA ConnectDLNATelewizja sieci społecznościowychEko nawigacja Tuner : Cyfrowy DVB-T (H.264 HD)Cyfrowy DVB-C (H.264 HD) Ekran : Rozdzielczość: Full HD 1.920 x 1.080 PixeliTechnologia: LED - LCDPanel: Full HD IPS-Alpha PanelWsparcie wyświetlania HDTV (1080p, 1080i, 720p)Tryb obrazu: Dynamiczny / Normalny / Kinowy / Realistyczny kinowy / Gry wideoKąt widzenia: 178°Filtr: Clear PanelTyp panelu: 150 Hz migotanie tylnego podświetleniaOdtwarzanie 24p (2:2)Smart VIERA Engine Pro: - Vivid Colour Creation Dźwięk : Realistyczny dźwięk 3DGłośniki: 2 x 10 WV-Audio SurroundDolby Digital Plus/DolbyPulse/DTS 2.0+Digital Wejście/Wyjście : Złącze CI (Common Interface)Wejścia HDMI/ Funkcje wspierające: 4 / kanał zwrotny audioKarta pamięci: SDHCUSB 2.0 x 2Port sieci LAN Funkcje : Połączenia VIERATV... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 13 sklepach »

Wyszukaj w portalu:

Na skróty:

Ostatnio komentowane:

lesbijka Warszawa. PARI Gabinet Psychoterapii
annamaria50 Ja bym odradzała ten gabinet tu pracują osoby niekompetentne . Tu pracuje taka PANI Psycholog która pierw umawia się na KONSULTACJE , potem ich nie robi i za brak tych konsultacji... opinia dodana 2014-10-17 19:48:52
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Muszę w końcu przeczytać.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2014