Ranking wagi łazienkowe styczeń 2017

Ranking najlepsze wagi łazienkowe, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-24

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

AEG PW 5653
najniższa cena! w sklepie:99,99 zł
cena w sklepie:100,00 zł
cena w sklepie:100,00 zł
cena w sklepie:100,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
Elektroniczna waga diagnostyczna o maksymalnym załadunku 150 kg, ze szklaną platformą ze stalowymi wkładkami... pokaż opis »
Elektroniczna waga diagnostyczna o maksymalnym załadunku 150 kg, ze szklaną platformą ze stalowymi wkładkami oraz z możliwością przesyłania pomiarów poprzez Bluetooth do darmowej aplikacji. Elektroniczna waga diagnostyczna o maksymalnym załadunku 150 kg, ze szklaną platformą ze stalowymi wkładkami oraz z możliwością przesyłania pomiarów poprzez Bluetooth do aplikacji Smart Scale. Elektroniczna waga diagnostyczna o maksymalnym załadunku 150 kg, ze szklaną platformą ze stalowymi wkładkami oraz z możliwością przesyłania pomiarów poprzez Bluetooth do aplikacji Smart Scale. Elektroniczna waga diagnostyczna o maksymalnym załadunku 150 kg, ze szklaną platformą ze stalowymi wkładkami oraz z możliwością przesyłania pomiarów poprzez Bluetooth do darmowej aplikacji. Masz problem z wagą? Chcesz sprawdzać ciężar swojego ciała? Dzięki nowoczesnej wadze łazienkowej AEG PW 5653. WprowadzenieAby żyć zdrowo i cieszyć się dobrym wyglądem, warto mieć w domu solidną i dokładną wagę łazienkową, która pokaże gabaryty naszego ciała. Dzięki temu możemy kontrolować się i planować swoją dietę. WyświetlaczModel PW 5653 zaopatrzony jest w czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który pokaże naszą wagę z dużą dokładnością. Ułatwia to codzienne korzystanie z urządzenia i pozwala szybko dokonywać pomiarów. Stanowi to nie tylko o wygodzie korzystania z urządzenia, ale także o jego praktyczności, którą docenimy np. rano, spiesząc się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaDzięki prostemu i minimalistycznemu designowi, a także małym wymiarom (niska waga i mała wysokość urządzenia), możemy bezproblemowo korzystać z wagi w domu, przechowując ją nie tylko w łazience. Właściwie każde miejsce będzie do tego odpowiednie. Pamiętajmy tylko o tym, aby korzystać z urządzenia - pomiaru naszej wagi - na płaskiej, niesprężystej powierzchni. Dzięki temu nie wypaczymy wyniku i waga określona przez urządzenie, będzie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
AEG PW 5644
najniższa cena! w sklepie:49,01 zł
cena w sklepie:49,02 zł
cena w sklepie:49,02 zł
cena w sklepie:49,3 zł
cena w sklepie:49,31 zł
Elektroniczna, szklana waga łazienkowa z wkładką ze stali nierdzewnej oraz czytelnym, wielofunkcyjnym... pokaż opis »
Elektroniczna, szklana waga łazienkowa z wkładką ze stali nierdzewnej oraz czytelnym, wielofunkcyjnym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym do analizy: - wagi ciała - tkanki tłuszczowej - zawartości wody (w %) - masy mięśni (w %) - masy kości (w kg) - dziennego zapotrzebowania kalorycznego (wskaźnik BMR) - wartość BMI (wskaźnika masy ciała) Waga posiada bezpieczną i pewną pozycję stojącą dzięki stopkom antypoślizgowym. Elektroniczna, szklana waga łazienkowa z wkładką ze stali nierdzewnej oraz czytelnym, wielofunkcyjnym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym do analizy: - wagi ciała - tkanki tłuszczowej - zawartości wody (w %) - masy mięśni (w %) - masy kości (w kg) - dziennego zapotrzebowania kalorycznego (wskaźnik BMR) - wartość BMI (wskaźnika masy ciała) Waga posiada bezpieczną i pewną pozycję stojącą dzięki stopkom antypoślizgowym. Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci się to z nową, nowoczesną wagą łazienkową AEG PW 5644. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym codziennie będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis wagi AEG PW 5644, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczProducent wyposażył model PW 5644 w duży i wyraźny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, dzięki czemu możemy szybko i łatwo co rano sprawdzać stan wagi swojego ciała. Dobry wyświetlacz to nie tylko kwestia wygody, ale i zaoszczędzenia czasu, głównie rano, gdy spieszymy się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaWygląd wagi może się podobać, jest prosta i funkcjonalna, bez zbędnych elementów czy kształtów. To dyskretne urządzenie, z którego schowaniem nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu. Czy to w łazience, czy nawet w pokoju. Dzięki niskiej wysokości, możemy ją zmieścić... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
3. Raven EW003
Raven EW003
najniższa cena! w sklepie:69,99 zł
cena w sklepie:69,99 zł
Nie wiesz ile ważysz? Chcesz się tego dowiedzieć? Sprawdź ciężar swojego ciała ze sprzętem Raven EW003.... pokaż opis »
Nie wiesz ile ważysz? Chcesz się tego dowiedzieć? Sprawdź ciężar swojego ciała ze sprzętem Raven EW003. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dzięki niej możemy stale mieć pod kontrolą wagę swojego ciała, tym samym kontrolować zmiany swojego ciała. Zwróć uwagę na urządzenie Raven EW003. Przeczytaj opis, sprawdź ceny w sklepach i zdecyduj, czy takie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie. WyświetlaczWażną cechą wagi łazienkowej, (jak i każdego urządzenia AGD), jest prostota obsługi. Producent zbudował model EW003 w oparciu o duży i czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który pokaże nam wszelkie wskazania urządzenia. To istotne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy kilka razy w tygodniu, głównie rano przed wyjściem do pracy czy szkoły. Pozwala nam to na zaoszczędzenie cennych minut każdego dnia. Specyfikacja technicznaDesign wagi EW003 jest prosty, minimalistyczny, ale i dyskretny. Dzięki czemu, możemy urządzenie przechowywać zarówno w łazience jak i pokoju. Po skończonej pracy, możemy ją szybko i łatwo schować pod łóżko, półkę czy do szafki. Pamiętajmy jednak o jednej prostej zasadzie dokładnego pomiaru wagi. Zwróćmy uwagę, aby podczas ważenia, sprzęt był ustawiony na twardej, niesprężynującej powierzchni. Pozwoli to dać obiektywny wynik, bez przekłamań, wynikających ze złego rozłożenia masy na wadze itd. PodsumowanieSolidna waga łazienkowa powinna znaleźć swoje miejsce w każdym domu. To nie jest tylko gadżet. To przede wszystkim urządzenie, z którego powinniśmy wszyscy korzystać raz na jakiś czas - dla własnego zdrowia. Waga Raven EW003, oferuje doskonałą jakość wykonania, a także dużą dokładność i długi czas użytkowania. Zdecyduj czy to urządzenie, które zakupisz. w 2 sklepach
Beurer BG 13
najniższa cena! w sklepie:99,00 zł
cena w sklepie:99,00 zł
cena w sklepie:99,00 zł
cena w sklepie:109,00 zł
cena w sklepie:109,00 zł
Waga elektroniczna o maksymalnym załadunku 150 kg, z możliwością pomiaru wody, tkanki tłuszczowej, masy... pokaż opis »
Waga elektroniczna o maksymalnym załadunku 150 kg, z możliwością pomiaru wody, tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i kostnej w organizmie oraz z funkcją pamięci pomiaru dla 10 użytkowników. Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci się to z nową, nowoczesną wagą łazienkową Beurer BG 13. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dlatego proponujemy zakup urządzenia Beurer BG 13. Przeczytaj opis tego urządzenia, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce sklepów i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczProducent wyposażył model BG 13 w duży i wyraźny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, dzięki czemu możemy szybko i łatwo co rano sprawdzać stan wagi swojego ciała. Dobry wyświetlacz to nie tylko kwestia wygody, ale i zaoszczędzenia czasu, głównie rano, gdy spieszymy się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaBeurer BG 13 to domowa, elektroniczna waga łazienkowa o dużej dokładności. Dzięki automatycznemu włączaniu i wyłączaniu, możemy szybko skorzystać z urządzenia o każdej porze dnia. Wygląd wagi może się podobać, jest prosta i funkcjonalna, bez zbędnych elementów czy kształtów. To dyskretne urządzenie, z którego schowaniem nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu. Czy to w łazience, czy nawet w pokoju. Dzięki niskiej wysokości, możemy ją zmieścić pod łóżkiem, szafką czy nawet w szufladzie. Używając jej, pamiętajmy jednak o jednym - aby dokonywać pomiaru ustawiając wagę na twardej, niesprężystej powierzchni. Dzięki temu unikniemy przekłamań i otrzymamy dokładny wynik. Maksymalne obciążenie dla wagi BG 13 to 150 kg. W wadze BG 13 kalibracja jest automatyczna. PodsumowanieDobra waga łazienkowa powinna znaleźć się w każdym domu. To dzięki niej możemy kontrolować stan swojego ciała, co bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. Zastanów się, czy waga Beurer BG 13 to urządzenie,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Tech-Med TM-ES002
najniższa cena! w sklepie:109,00 zł
cena w sklepie:118,94 zł
cena w sklepie:118,94 zł
cena w sklepie:118,94 zł
cena w sklepie:118,95 zł
Masz problem z wagą? Chcesz kontrolować ciężar swojego ciała? Dzięki nowoczesnej wadze łazienkowej Tech-Med... pokaż opis »
Masz problem z wagą? Chcesz kontrolować ciężar swojego ciała? Dzięki nowoczesnej wadze łazienkowej Tech-Med TM-ES002. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dzięki niej możemy stale mieć pod kontrolą wagę swojego ciała, tym samym kontrolować zmiany swojego ciała. Zwróć uwagę na urządzenie Tech-Med TM-ES002. Przeczytaj opis, sprawdź ceny w sklepach i zdecyduj, czy takie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie. WyświetlaczModel TM-ES002 zaopatrzony jest w czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który pokaże naszą wagę z dużą dokładnością. Ułatwia to codzienne korzystanie z urządzenia i pozwala szybko dokonywać pomiarów. Stanowi to nie tylko o wygodzie korzystania z urządzenia, ale także o jego praktyczności, którą docenimy np. rano, spiesząc się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaDzięki prostemu i minimalistycznemu designowi, a także małym wymiarom (niska waga i mała wysokość urządzenia), możemy bezproblemowo korzystać z wagi w domu, przechowując ją nie tylko w łazience. Właściwie każde miejsce będzie do tego odpowiednie. Pamiętajmy tylko o tym, aby korzystać z urządzenia - pomiaru naszej wagi - na płaskiej, niesprężystej powierzchni. Dzięki temu nie przekłamiemy wyniku i waga określona przez urządzenie, będzie dokładna. PodsumowanieSolidna waga łazienkowa powinna znaleźć swoje miejsce w każdym domu. To nie jest tylko gadżet. To przede wszystkim urządzenie, z którego powinniśmy wszyscy korzystać raz na jakiś czas. Samokontrola pozwala na szybsze zapobieganie zgubnym skutkom braku ruchu. Zastanów się czy akurat Tech-Med TM-ES002, to urządzenie, które Ci odpowiada. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
6. Omron BF-508
Omron BF-508
najniższa cena! w sklepie:248,99 zł
OMRON BF508 analizator składu ciała z wagą medyczną. Certyfikowany produkt medyczny, który dzięki 4-punktowemu... pokaż opis »
OMRON BF508 analizator składu ciała z wagą medyczną. Certyfikowany produkt medyczny, który dzięki 4-punktowemu mierzeniu zapewnia dokładność pomiaru i niezawodność zmierzonych wartości.Cechy produktu: Bardzo dokładny 4-czujnikowy pomiar za pomocą rąk i nóg w całym organizmie Wysokiej jakości konstrukcja, nowoczesny wygląd, srebrny metalik Ważenie masy ciała (od 0,0 do 150,0 kg) po 0,1 kg Za pomocą metody bio impedancji zmierzy: ilość tkanki tłuszczowej w organizmie w % (5,0-60%) po 0,1 kg ilość trzewnej tkanki tłuszczowej na 30 poziomach Oblicza BMI (Body Mass Index) (7,0 - 90,0) po 0,1 Klinicznie potwierdzony algorytm Graficzne przedstawienie zmierzonych wartości Rozróżnia utratę tkanki tłuszczowej i utratę beztłuszczowej masy ciała (wodę, mięśnie, i in.) podczas diety Pamięć ostatnio zmierzonych wartości danych wejściowych dla określonej osoby Zakres danych wejściowych: wiek od 10 do 80 lat, wysokość 100-199,5 cm Ograniczenia w danych wejściowych do trzewnej tkanki tłuszczowej: wiek 18 - 80 lat Ograniczenia w danych wejściowych do tkanki tłuszczowej: wiek 20 - 79 lat Dokładność pomiaru - masa ciała od 0,0 do 40,0 kg +/- 400 g, 40,1 do 135,0 kg +/- 1% Dokładność pomiaru - tkanka tłuszczowa +/- 3,5% Dokładność pomiaru - tkanka tłuszczowa trzewna, 3 poziomy Bateria wymienna Średnia żywotność baterii wynosi około 1 roku (przy użyciu 4 razy na dobę) Waga urządzenia z baterią ok. 2200 g Wymiary urządzenia: stacja bazowa ok. 303 x 55 x 327 mm, uchwyt 300 x 35 x 147 mm CE 0197 Klasyfikacja zgodna z Europejską dyrektywą do urządzeń terapeutycznych 93/42 / EWG - Klasa I z funkcją pomiarową Opakowanie zawiera: urządzenie (baza podstawowa i rękojeść) 4 x baterie 1,5 V DC typ AA pełna instrukcja obsługi zatwierdzona przez OMRON Healthcare Europe CELIMED karta gwarancyjna OMRON BF508 analizator składu ciała z wagą medyczną. Certyfikowany produkt medyczny, który dzięki... w 1 sklepie
Eldom GWO250
najniższa cena! w sklepie:34,9 zł
cena w sklepie:35,31 zł
cena w sklepie:35,31 zł
cena w sklepie:36,01 zł
Elektroniczna waga osobowa ELDOM GWO250 WEIGHTY - najwyższa jakość wykonania- czytelny wyświetlacz LCD-... pokaż opis »
Elektroniczna waga osobowa ELDOM GWO250 WEIGHTY - najwyższa jakość wykonania- czytelny wyświetlacz LCD- waga maksymalna: 150kg- platforma z bezpiecznego szkła- satynowe wykończenie dodające elegancji- wskaźnik przeładowania- wskaźnik rozładowania baterii - automatyczne wyłączanie - możliwość zmiany jednostki ważenia kg/lb- dokładność podziałki: 100g- zasilanie: bateria 2 x AAA - brak w zestawie- wymiary wagi: 28 x 24 cm- wymiary wyświetlacza: 7 x 2,7 cm- dostępny w dwóch kolorach: czarny i biały- gwarancja 24 m-ce Elektroniczna waga osobowa ELDOM GWO250 WEIGHTY - najwyższa jakość wykonania- czytelny wyświetlacz LCD- waga maksymalna: 150kg- platforma z bezpiecznego szkła- satynowe wykończenie dodające elegancji- wskaźnik przeładowania- wskaźnik rozładowania baterii - automatyczne wyłączanie - możliwość zmiany jednostki ważenia kg/lb- dokładność podziałki: 100g- zasilanie: bateria 2 x AAA - brak w zestawie- wymiary wagi: 28 x 24 cm- wymiary wyświetlacza: 7 x 2,7 cm- dostępny w dwóch kolorach: czarny i biały- gwarancja 24 m-ce Musisz kontrolować swoją wagę? Dowiedz się ile ważysz z wagą łazienkową Eldom GWO250. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Aby w pełni poznać swój organizm i być pewnym jego przemianom, warto posiadać specjalistyczne urządzenie, które pozwoli nam kontrolować swoją wagę. Dlatego proponujemy zakup wagi łazienkowej Eldom GWO250. Przeczytaj opis urządzenia i zdecyduj, czy spełnia Twoje oczekiwania. WyświetlaczWaga GWO250 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaZa sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Eldom GWO250, to urządzenie idealnie wpasowujące... w 4 sklepach
8. Beurer BF 195
Beurer BF 195
najniższa cena! w sklepie:129,99 zł
cena w sklepie:129,99 zł
Waga Beurer BF 195 wskazuje aktualną masę ciała, pomiar tkanki tłuszczowej, wody w organizmie,... pokaż opis »
Waga Beurer BF 195 wskazuje aktualną masę ciała, pomiar tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, tkanki mięśniowej oraz masę kostną. Maksymalne obciążenie urządzenia wynosi 180 kilogramów. Produkt zapamiętuje dane dziesięciu użytkowników Nie wiesz ile ważysz? Chcesz się tego dowiedzieć? Sprawdź ciężar swojego ciała ze sprzętem Beurer BF 195. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dlatego proponujemy zakup urządzenia Beurer BF 195. Przeczytaj opis tego urządzenia, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce sklepów i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczWażną cechą wagi łazienkowej, (jak i każdego urządzenia AGD), jest prostota obsługi. Producent zbudował model BF 195 w oparciu o duży i czytelny wyświetlacz LCD, który pokaże nam wszelkie wskazania urządzenia. To istotne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy kilka razy w tygodniu, głównie rano przed wyjściem do pracy czy szkoły. Pozwala nam to na zaoszczędzenie cennych minut każdego dnia. Specyfikacja technicznaDesign wagi BF 195 jest prosty, minimalistyczny, ale i dyskretny. Dzięki czemu, możemy urządzenie przechowywać zarówno w łazience jak i pokoju. Po skończonej pracy, możemy ją szybko i łatwo schować pod łóżko, półkę czy do szafki. Pamiętajmy jednak o jednej prostej zasadzie dokładnego pomiaru wagi. Zwróćmy uwagę, aby podczas ważenia, urządzenie było ustawione na twardej, niesprężynującej powierzchni. Pozwoli to dać obiektywny wynik, bez przekłamań, wynikających ze złego rozłożenia masy na wadze itd. PodsumowanieSolidna waga łazienkowa powinna znaleźć swoje miejsce w każdym domu. To nie jest tylko gadżet. To przede wszystkim urządzenie, z którego powinniśmy wszyscy korzystać raz na jakiś czas - dla własnego zdrowia. Waga Beurer BF 195, oferuje doskonałą jakość wykonania, a także dużą dokładność i długi czas użytkowania. Zdecyduj czy... w 2 sklepach
Beurer BG 55
najniższa cena! w sklepie:200,68 zł
cena w sklepie:200,68 zł
cena w sklepie:202,00 zł
cena w sklepie:220,00 zł
cena w sklepie:226,94 zł
Waga łazienkowa diagnostyczna Beurer BG 55 to nowoczesne urządzenie z ciekawym designem... pokaż opis »
Waga łazienkowa diagnostyczna Beurer BG 55 to nowoczesne urządzenie z ciekawym designem i dużym wyświetlaczem LED. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom jest idealna dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Wykonana jest z nowoczesnego, bezpiecznego szkła. Cechy:Dokładność analizy tkanki tłuszczowej 0,1%Dokładność analizy wody 0,1%Dokładność analizy tkanki mięśniowej 0,1%Pomiar masy kostnej w organizmieDokładność analizy masy kostnej co 100gWskaźnik kalorii : AMR / BMRWskaźnik porównywalnościInterpretacja10 miejsc w pamięci: płeć, wiek, wzrostMaks. ciężar 150 KGPodziałka co 100gWielkość cyfr 28 mm5 stopni aktywności - tryb dla sportowcówTechnika Tap-on5 lat gwarancji Waga łazienkowa diagnostyczna Beurer BG 55 to nowoczesne urządzenie z ciekawym designem i dużym wyświetlaczem LED. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom jest idealna dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Wykonana jest z nowoczesnego, bezpiecznego szkła. Cechy:Dokładność analizy tkanki tłuszczowej 0,1%Dokładność analizy wody 0,1%Dokładność analizy tkanki mięśniowej 0,1%Pomiar masy kostnej w organizmieDokładność analizy masy kostnej co 100gWskaźnik kalorii : AMR / BMRWskaźnik porównywalnościInterpretacja10 miejsc w pamięci: płeć, wiek, wzrostMaks. ciężar 150 KGPodziałka co 100gWielkość cyfr 28 mm5 stopni aktywności - tryb dla sportowcówTechnika Tap-on5 lat gwarancji Waga elektroniczna o maksymalnym załadunku 150 kg, dokładności pomiaru do 100 g, z funkcją pamięci pomiaru dla 10 użytkowników, mierząca zawartość wody, tłuszczu, mięśni, masy kostnej oraz spożycie kalorii. Nie wiesz ile ważysz? Chcesz się tego dowiedzieć? Sprawdź ciężar swojego ciała ze sprzętem Beurer BG 55. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dlatego proponujemy zakup urządzenia Beurer BG 55. Przeczytaj opis tego sprzętu, sprawdź ceny w naszej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Eldom BR2016
najniższa cena! w sklepie:26,98 zł
cena w sklepie:27,00 zł
cena w sklepie:29,06 zł
cena w sklepie:30,01 zł
Mechaniczna waga osobowa Eldom BR2016 biała Analogowa waga osobowa przeznaczona do... pokaż opis »
Mechaniczna waga osobowa Eldom BR2016 biała Analogowa waga osobowa przeznaczona do użytku domowego. Charakterystyka: - kolor: biały - waga maksymalna: 130kg - dokładność wskazania przed 65kg: 1000g - dokładność wskazania po 65kg: 2000g Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci się to z nową, nowoczesną wagą łazienkową Eldom BR2016. WprowadzenieSamoświadomość to istotna sprawa. Kontrolowanie wyglądu swojego ciała oraz rzeczywistej jego wagi, jest podstawą każdej diety oraz sportowego - czy w ogóle zdrowego - trybu życia. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym na bieżąco będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis urządzenia Eldom BR2016, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczProducent wyposażył model BR2016 w duży i wyraźny wyświetlacz LCD, dzięki czemu możemy szybko i łatwo co rano sprawdzać stan wagi swojego ciała. Dobry wyświetlacz to nie tylko kwestia wygody, ale i zaoszczędzenia czasu, głównie rano, gdy spieszymy się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaEldom BR2016 to domowa, mechaniczna waga łazienkowa o dużej dokładności. Dzięki automatycznemu włączaniu i wyłączaniu, możemy szybko skorzystać z urządzenia o każdej porze dnia. Wygląd wagi może się podobać, jest prosta i funkcjonalna, bez zbędnych elementów czy kształtów. To dyskretne urządzenie, z którego schowaniem nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu. Czy to w łazience, czy nawet w pokoju. Dzięki niskiej wysokości, możemy ją zmieścić pod łóżkiem, szafką czy nawet w szufladzie. Używając jej, pamiętajmy jednak o jednym - aby dokonywać pomiaru ustawiając wagę na twardej, niesprężystej powierzchni. Dzięki temu unikniemy przekłamań i otrzymamy dokładny wynik. Maksymalne obciążenie dla wagi BR2016 to 120 kg. W wadze BR2016 kalibracja jest manualna. PodsumowanieDobra waga łazienkowa... w 3 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016