Ranking wagi łazienkowe styczeń 2017, str. 2

Ranking najlepsze wagi łazienkowe, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-20

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Beurer GS 11
najniższa cena! w sklepie:60,00 zł
cena w sklepie:84,99 zł
cena w sklepie:84,99 zł
cena w sklepie:85,00 zł
cena w sklepie:98,00 zł
Musisz kontrolować ciężar swojego ciała? Dowiedz się ile ważysz z wagą łazienkową Beurer GS 11. WprowadzenieŚwiadomość... pokaż opis »
Musisz kontrolować ciężar swojego ciała? Dowiedz się ile ważysz z wagą łazienkową Beurer GS 11. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Aby w pełni poznać swój organizm i być pewnym jego przemianom, warto posiadać specjalistyczne urządzenie, które pozwoli nam kontrolować swój ciężar. Dlatego proponujemy zakup wagi łazienkowej Beurer GS 11. Przeczytaj opis urządzenia i zdecyduj, czy spełnia Twoje oczekiwania. WyświetlaczWaga GS 11 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaPrezentowane urządzenie GS 11, to waga elektroniczna, która cechuje się dużą dokładnością pomiaru. Waga włączy się automatycznie, gdy tylko delikatnie ją pukniemy lub naciśniemy jej sensory. Sama również się wyłączy po kilku sekundach bezczynności. Dzięki temu, my zyskujemy czas, a waga jest w stanie dłużej pracować na jednym zestawie baterii. Za sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Beurer GS 11, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym metrażu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. Maksymalna waga przewidziana dla tego urządzenia to 150 kg. W tej wadze kalibracja jest automatyczna. PodsumowanieDobra waga lazienkowa... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Łucznik BS-1008
najniższa cena! w sklepie:29,00 zł
cena w sklepie:29,00 zł
cena w sklepie:30,00 zł
Musisz kontrolować swoją wagę? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową Łucznik BS-1008. WprowadzenieSamoświadomość... pokaż opis »
Musisz kontrolować swoją wagę? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową Łucznik BS-1008. WprowadzenieSamoświadomość to istotna sprawa. Kontrolowanie wyglądu swojego ciała oraz rzeczywistej jego wagi, jest podstawą każdej diety oraz sportowego - czy w ogóle zdrowego - trybu życia. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym codziennie będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis wagi łazienkowej Łucznik BS-1008, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczWaga BS-1008 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran LCD, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaPrezentowane urządzenie BS-1008, to waga elektroniczna, która cechuje się dużą dokładnością pomiaru. Za sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Łucznik BS-1008, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym metrażu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. Maksymalna waga przewidziana dla tego urządzenia to 150 kg. W tej wadze kalibracja jest automatyczna. PodsumowanieDobra waga lazienkowa to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jest to pierwsze urządzenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie określić zmiany w swoim organiźmie. Dbając o swoje ciało, dbamy też o samopoczucie i nastrój. Zastanów się czy... w 3 sklepach
Beurer BG 64
najniższa cena! w sklepie:271,00 zł
cena w sklepie:271,00 zł
cena w sklepie:271,00 zł
cena w sklepie:297,00 zł
cena w sklepie:299,00 zł
Idealnie kontroluje Twoją wagę! Wiesz, jak istotne jest precyzyjne kontrolowanie swojej wagi. To ważne... pokaż opis »
Idealnie kontroluje Twoją wagę! Wiesz, jak istotne jest precyzyjne kontrolowanie swojej wagi. To ważne zarówno dla naszego zdrowia, jak i wyglądu... Waga elektroniczna o maksymalnym załadunku 150 kg, dokładności pomiaru do 100 g, z funkcją pamięci pomiaru dla 10 użytkowników, mierząca zawartość wody, tłuszczu, mięśni, masy kostnej oraz spożycie kalorii. Waga łazienkowa Beurer BG 64 Musisz kontrolować swoją wagę? Dowiedz się ile ważysz z wagą łazienkową Beurer BG 64. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym na bieżąco będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis wagi Beurer BG 64, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczWaga BG 64 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran LCD, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaPrezentowane urządzenie BG 64, to waga elektroniczna, która cechuje się dużą dokładnością pomiaru. Za sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Beurer BG 64, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym metrażu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. Maksymalna waga przewidziana dla tego urządzenia... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
14. Tanita BC-601 Dostawa GRATIS!
Tanita BC-601 Dostawa GRATIS!
najniższa cena! w sklepie:749,00 zł
BC 601 marki Tanita to: nie; jest zwykła waga łazienkowa. To sprzęt dla osób wymagających nie tylko maksymalnie... pokaż opis »
BC 601 marki Tanita to: nie; jest zwykła waga łazienkowa. To sprzęt dla osób wymagających nie tylko maksymalnie precyzyjnego pomiaru masy ciała, ale też innych ważnych parametrów. Myślisz, że to niei... BC 601 marki Tanita to: nie; jest zwykła waga łazienkowa. To sprzęt dla osób wymagających nie tylko maksymalnie precyzyjnego pomiaru masy ciała, ale też innych ważnych parametrów. Myślisz, że to niei... Musisz określić wagę swojego ciała z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to urządzenie Tanita BC-601. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Aby w pełni poznać swój organizm i być pewnym jego przemianom, warto posiadać specjalistyczne urządzenie, które pozwoli nam kontrolować ciężar swojego ciała. Dlatego proponujemy zakup wagi łazienkowej Tanita BC-601. Przeczytaj opis urządzenia i zdecyduj, czy spełnia Twoje oczekiwania. WyświetlaczZa sprawą dużego i wyraźnego wyświetlacza ciekłokrystalicznego możemy szybko i bezproblemowo odczytać wskazania urządzenia, co przydaje się szczególnie, gdy korzystamy z wagi rano, przed wyjściem do pracy, szkoły itd. Specyfikacja technicznaModel BC-601 to elektroniczna waga łazienkowa, do stosowania w domu, o wysokiej dokładności i dyskretnej wielkości. Model BC-601 to prosty design, adekwatny do urządzenia wysokiej jakości, a także małe wymiary. Czynią z wagi Tanita, urządzenie przydatne - i często niezbędne - w każdym domu. To dzięki niemu określimy swoje gabaryty i zdecydujemy, czy nasza sylwetka spełnia nasze oczekiwania i jest dla nas zdrowa. Maksymalne obciążenie tej wagi to 150 kg. Ważnym czynnikiem w odpowiednim działaniu wagi jest jej kalibracja. Ta zastosowana w modelu BC-601 jest automatyczna. PodsumowanieKontrola własnej wagi to sprawa szalenie istotna, zwłaszcza teraz, gdy żyjemy szybko i często jemy niezdrowe posiłki. Warto obserować swoje ciało i trzymać... w 1 sklepie
15. Soehnle Body Control Signal F3
Soehnle Body Control Signal F3
najniższa cena! w sklepie:149,00 zł
cena w sklepie:149,00 zł
Waga elektroniczna o maksymalnym załadunku 150 kg, dokładności pomiaru do 100 g, z funkcją pamięci pomiaru... pokaż opis »
Waga elektroniczna o maksymalnym załadunku 150 kg, dokładności pomiaru do 100 g, z funkcją pamięci pomiaru dla 8 użytkowników, mierząca zawartość wody i tłuszczu w organizmie. Musisz określić swoją wagę z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to urządzenie Soehnle Body Control Signal F3. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dlatego proponujemy zakup urządzenia Soehnle Body Control Signal F3. Przeczytaj opis tego sprzętu, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce sklepów i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczZa sprawą dużego i wyraźnego wyświetlacza LCD możemy szybko i bezproblemowo odczytać wskazania urządzenia, co przydaje się szczególnie, gdy korzystamy z wagi rano, przed wyjściem do pracy, szkoły itd. Specyfikacja technicznaModel Body Control Signal F3 to prosty design, adekwatny do urządzenia wysokiej jakości, a także małe wymiary. Czynią z wagi Soehnle, urządzenie przydatne - i często niezbędne - w każdym domu. To dzięki niemu określimy swoje gabaryty i zdecydujemy, czy nasza sylwetka spełnia nasze oczekiwania i jest dla nas zdrowa. Ważnym czynnikiem w odpowiednim działaniu wagi jest jej kalibracja. Ta zastosowana w modelu Body Control Signal F3 jest automatyczna. PodsumowanieKontrola własnej wagi to sprawa szalenie istotna, zwłaszcza teraz, gdy żyjemy szybko i często jemy niezdrowe posiłki. Warto obserować swoje ciało i trzymać regularną wagę. Pomoże nam w tym urządzenie od Soehnle. Waga łazienkowa Body Control Signal F3 to sprzęt, który powinnen znaleźć się w każdym domu. Inwestując w wagę Soehnle, możemy mieć pewność, że będzie nam ona służyła przez długi czas. w 2 sklepach
16. Raven EW001
Raven EW001
najniższa cena! w sklepie:79,99 zł
cena w sklepie:79,99 zł
Musisz kontrolować ciężar swojego ciała? Dowiedz się ile ważysz z wagą łazienkową Raven EW001. WprowadzenieAby... pokaż opis »
Musisz kontrolować ciężar swojego ciała? Dowiedz się ile ważysz z wagą łazienkową Raven EW001. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dzięki niej możemy stale kontrolować wagę swojego ciała, tym samym kontrolować zmiany swojego ciała. Zwróć uwagę na urządzenie Raven EW001. Przeczytaj opis, sprawdź ceny w sklepach i zdecyduj, czy takie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie. WyświetlaczWaga EW001 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaZa sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Raven EW001, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym metrażu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. PodsumowanieDobra waga lazienkowa to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jest to pierwsze urządzenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie określić zmiany w swoim organiźmie. Dbając o swoje ciało, dbamy też o samopoczucie i nastrój. Zastanów się czy waga łazienkowa Raven EW001 spełnia Twoje wymagania. w 2 sklepach
Łucznik BS-973
najniższa cena! w sklepie:28,99 zł
cena w sklepie:28,99 zł
cena w sklepie:28,99 zł
cena w sklepie:31,00 zł
cena w sklepie:32,00 zł
Waga łazienkowa ŁUCZNIK z ozdobnym wzorem. Jej maksymalna nośność wynosi 150 kg. Jednostki wagi wybierane... pokaż opis »
Waga łazienkowa ŁUCZNIK z ozdobnym wzorem. Jej maksymalna nośność wynosi 150 kg. Jednostki wagi wybierane są przez użytkownika: kg/funt/st. Waga zasilana jest bateryjnie. Waga łazienkowa ŁUCZNIK z ozdobnym wzorem. Jej maksymalna nośność wynosi 150 kg. Jednostki wagi wybierane są przez użytkownika: kg/funt/st. Waga zasilana jest bateryjnie. Musisz określić wagę swojego ciała z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to waga łazienkowa Łucznik BS-973. WprowadzenieSamoświadomość to istotna sprawa. Kontrolowanie wyglądu swojego ciała oraz rzeczywistej jego wagi, jest podstawą każdej diety oraz sportowego - czy w ogóle zdrowego - trybu życia. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym na bieżąco będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis urządzenia Łucznik BS-973, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczZa sprawą dużego i wyraźnego wyświetlacza LCD możemy szybko i bezproblemowo odczytać wskazania urządzenia, co przydaje się szczególnie, gdy korzystamy z wagi rano, przed wyjściem do pracy, szkoły itd. Specyfikacja technicznaModel BS-973 to prosty design, adekwatny do urządzenia wysokiej jakości, a także małe wymiary. Czynią z wagi Łucznik, urządzenie przydatne - i często niezbędne - w każdym domu. To dzięki niemu określimy swoje gabaryty i zdecydujemy, czy nasza sylwetka spełnia nasze oczekiwania i jest dla nas zdrowa. PodsumowanieKontrola własnej wagi to sprawa szalenie istotna, zwłaszcza teraz, gdy żyjemy szybko i często jemy niezdrowe posiłki. Warto obserować swoje ciało i trzymać regularną wagę. Pomoże nam w tym urządzenie od Łucznik. Waga łazienkowa BS-973 to sprzęt, który powinnen znaleźć się w każdym domu. Inwestując w wagę Łucznik, możemy mieć pewność, że będzie nam ona służyła przez długi czas. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Bosch PPW 3401
najniższa cena! w sklepie:99,01 zł
cena w sklepie:99,79 zł
cena w sklepie:100,00 zł
cena w sklepie:100,00 zł
cena w sklepie:109,99 zł
Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci się to z nową, nowoczesną wagą łazienkową... pokaż opis »
Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci się to z nową, nowoczesną wagą łazienkową Bosch PPW 3401. WprowadzenieSamoświadomość to istotna sprawa. Kontrolowanie wyglądu swojego ciała oraz rzeczywistej jego wagi, jest podstawą każdej diety oraz sportowego - czy w ogóle zdrowego - trybu życia. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym na bieżąco będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis urządzenia Bosch PPW 3401, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczProducent wyposażył model PPW 3401 w duży i czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, dzięki czemu możemy szybko i łatwo co rano sprawdzać stan wagi swojego ciała. Dobry wyświetlacz to nie tylko kwestia wygody, ale i zaoszczędzenia czasu, głównie rano, gdy spieszymy się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaBosch PPW 3401 to domowa, elektroniczna waga łazienkowa o dużej dokładności. Dzięki automatycznemu włączaniu i wyłączaniu, możemy szybko skorzystać z urządzenia o każdej porze dnia. Wygląd wagi może się podobać, jest prosta i funkcjonalna, bez zbędnych elementów czy kształtów. To dyskretne urządzenie, z którego schowaniem nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu. Czy to w łazience, czy nawet w pokoju. Dzięki niskiej wysokości, możemy ją zmieścić pod łóżkiem, szafką czy nawet w szufladzie. Używając jej, pamiętajmy jednak o jednym - aby dokonywać pomiaru ustawiając wagę na twardej, niesprężystej powierzchni. Dzięki temu unikniemy przekłamań i otrzymamy dokładny wynik. Maksymalne obciążenie dla wagi PPW 3401 to 200 kg kg. PodsumowanieDobra waga łazienkowa powinna znaleźć się w każdym domu. To dzięki niej możemy kontrolować stan swojego ciała, co bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. Zastanów się, czy waga Bosch PPW 3401 to urządzenie, które chcesz mieć w domu. Przejrzyj ceny dzięki naszej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
19. Omron BF-508
Omron BF-508
najniższa cena! w sklepie:248,99 zł
OMRON BF508 analizator składu ciała z wagą medyczną. Certyfikowany produkt medyczny, który dzięki 4-punktowemu... pokaż opis »
OMRON BF508 analizator składu ciała z wagą medyczną. Certyfikowany produkt medyczny, który dzięki 4-punktowemu mierzeniu zapewnia dokładność pomiaru i niezawodność zmierzonych wartości.Cechy produktu: Bardzo dokładny 4-czujnikowy pomiar za pomocą rąk i nóg w całym organizmie Wysokiej jakości konstrukcja, nowoczesny wygląd, srebrny metalik Ważenie masy ciała (od 0,0 do 150,0 kg) po 0,1 kg Za pomocą metody bio impedancji zmierzy: ilość tkanki tłuszczowej w organizmie w % (5,0-60%) po 0,1 kg ilość trzewnej tkanki tłuszczowej na 30 poziomach Oblicza BMI (Body Mass Index) (7,0 - 90,0) po 0,1 Klinicznie potwierdzony algorytm Graficzne przedstawienie zmierzonych wartości Rozróżnia utratę tkanki tłuszczowej i utratę beztłuszczowej masy ciała (wodę, mięśnie, i in.) podczas diety Pamięć ostatnio zmierzonych wartości danych wejściowych dla określonej osoby Zakres danych wejściowych: wiek od 10 do 80 lat, wysokość 100-199,5 cm Ograniczenia w danych wejściowych do trzewnej tkanki tłuszczowej: wiek 18 - 80 lat Ograniczenia w danych wejściowych do tkanki tłuszczowej: wiek 20 - 79 lat Dokładność pomiaru - masa ciała od 0,0 do 40,0 kg +/- 400 g, 40,1 do 135,0 kg +/- 1% Dokładność pomiaru - tkanka tłuszczowa +/- 3,5% Dokładność pomiaru - tkanka tłuszczowa trzewna, 3 poziomy Bateria wymienna Średnia żywotność baterii wynosi około 1 roku (przy użyciu 4 razy na dobę) Waga urządzenia z baterią ok. 2200 g Wymiary urządzenia: stacja bazowa ok. 303 x 55 x 327 mm, uchwyt 300 x 35 x 147 mm CE 0197 Klasyfikacja zgodna z Europejską dyrektywą do urządzeń terapeutycznych 93/42 / EWG - Klasa I z funkcją pomiarową Opakowanie zawiera: urządzenie (baza podstawowa i rękojeść) 4 x baterie 1,5 V DC typ AA pełna instrukcja obsługi zatwierdzona przez OMRON Healthcare Europe CELIMED karta gwarancyjna OMRON BF508 analizator składu ciała z wagą medyczną. Certyfikowany produkt medyczny, który dzięki... w 1 sklepie
20. Fitgo SA-B89
Fitgo SA-B89
najniższa cena! w sklepie:110,57 zł
cena w sklepie:111,07 zł
FitGO ANALIZATOR SKŁADU CIAŁA SA-B89 Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci... pokaż opis »
FitGO ANALIZATOR SKŁADU CIAŁA SA-B89 Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci się to z nową, nowoczesną wagą łazienkową Fitgo SA-B89. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dlatego proponujemy zakup urządzenia Fitgo SA-B89. Przeczytaj opis tego sprzętu, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce sklepów i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczProducent wyposażył model SA-B89 w duży i wyraźny wyświetlacz LCD, dzięki czemu możemy szybko i łatwo co rano sprawdzać stan wagi swojego ciała. Dobry wyświetlacz to nie tylko kwestia wygody, ale i zaoszczędzenia czasu, głównie rano, gdy spieszymy się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaWygląd wagi może się podobać, jest prosta i funkcjonalna, bez zbędnych elementów czy kształtów. To dyskretne urządzenie, z którego schowaniem nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu. Czy to w łazience, czy nawet w pokoju. Dzięki niskiej wysokości, możemy ją zmieścić pod łóżkiem, szafką czy nawet w szufladzie. Używając jej, pamiętajmy jednak o jednym - aby dokonywać pomiaru ustawiając wagę na twardej, niesprężystej powierzchni. Dzięki temu unikniemy przekłamań i otrzymamy dokładny wynik. PodsumowanieDobra waga łazienkowa powinna znaleźć się w każdym domu. To dzięki niej możemy kontrolować stan swojego ciała, co bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. Zastanów się, czy waga Fitgo SA-B89 to urządzenie, które chcesz mieć w domu. Przejrzyj ceny dzięki naszej wyszukiwarce i podejmij decyzję, która pomoże Ci utrzymać zdrowie przez długi czas. w 2 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016