Ranking wagi łazienkowe luty 2017, str. 4

Ranking najlepsze wagi łazienkowe, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-02-24

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Beurer BG 39
najniższa cena! w sklepie:129,00 zł
cena w sklepie:129,00 zł
cena w sklepie:129,00 zł
cena w sklepie:159,14 zł
cena w sklepie:165,5 zł
Z INTERPRETACJĄ POMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ W FORMIE PIRAMIDY Specyfikacja : Pomiar masy ciała, tkanki... pokaż opis »
Z INTERPRETACJĄ POMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ W FORMIE PIRAMIDY Specyfikacja : Pomiar masy ciała, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, tkanki mięśniowej, masy tkanki kostnej, zapotrzebowania na kalorie AMR, idealna waga 2-wierszowy wyświetlacz LCD Interpretacja wyników pomiaru tkanki tłuszczowej w formie piramidy Elektrody ze szczotkowanej stali szlachetnej 5 stopni aktywności Maksymalna liczba zapamiętanych użytkowników: 10 Maksymalna liczba zapamiętanych pomiarów: 2 Przełączanie jednostek kg/lb/st Sposób włączania: technologia Tap-On Automatyczne wyłączanie Wskaźnik przeciążenia Maksymalne obciążenie: 150 kg Dokładność: 100 g/0,1%/1 kcal Wymiary: 30 x 30 x 3,6 cm Powierzchnia ważenia ze szkła bezp.: 30 x 30 cm Wielkość cyfr: 21 mm W zestawie 1 bateria 3 V CR2032 5 lat gwarancji Beurer Polska Waga łazienkowa diagnostyczna Beurer BG 39 to nowoczesne urządzenie z ciekawym designem, i dużym wyświetlaczem LCD. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom jest idealna dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Wykonana jest z nowoczesnego, bezpiecznego szkła.Cechy:Dokładność analizy tkanki tłuszczowej 0,1%Dokładność analizy wody 0,1%Dokładność analizy tkanki mięśniowej 0,1%Pomiar masy kostnej w organizmieDokładność analizy masy kostnej co 100gWskaźnik kalorii : AMR / BMRWskaźnik porównywalnościInterpretacja10 miejsc w pamięci: płeć wiek wzrostMaks. ciężar 150KGPodziałka co 100gWielkość cyfr 21 mm5 stopni aktywności - tryb dla sportowcówTechnika Tap-on5 lat gwarancji Z INTERPRETACJĄ POMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ W FORMIE PIRAMIDY Specyfikacja : Pomiar masy ciała, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, tkanki mięśniowej, masy tkanki kostnej, zapotrzebowania na kalorie AMR, idealna waga 2-wierszowy wyświetlacz LCD Interpretacja wyników pomiaru tkanki tłuszczowej w formie piramidy Elektrody ze szczotkowanej stali szlachetnej 5 stopni aktywności Maksymalna liczba zapamiętanych... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
Łucznik BS-11
najniższa cena! w sklepie:39,99 zł
cena w sklepie:42,00 zł
cena w sklepie:42,00 zł
cena w sklepie:42,01 zł
cena w sklepie:49,99 zł
Musisz określić wagę swojego ciała z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to urządzenie Łucznik BS-11. WprowadzenieAby... pokaż opis »
Musisz określić wagę swojego ciała z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to urządzenie Łucznik BS-11. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dlatego proponujemy zakup urządzenia Łucznik BS-11. Przeczytaj opis tego sprzętu, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce sklepów i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczZa sprawą dużego i wyraźnego wyświetlacza LCD możemy szybko i bezproblemowo odczytać wskazania urządzenia, co przydaje się szczególnie, gdy korzystamy z wagi rano, przed wyjściem do pracy, szkoły itd. Specyfikacja technicznaModel BS-11 to prosty design, adekwatny do urządzenia wysokiej jakości, a także małe wymiary. Czynią z wagi Łucznik, urządzenie przydatne - i często niezbędne - w każdym domu. To dzięki niemu określimy swoje gabaryty i zdecydujemy, czy nasza sylwetka spełnia nasze oczekiwania i jest dla nas zdrowa. PodsumowanieKontrola własnej wagi to sprawa szalenie istotna, zwłaszcza teraz, gdy żyjemy szybko i często jemy niezdrowe posiłki. Warto obserować swoje ciało i trzymać regularną wagę. Pomoże nam w tym urządzenie od Łucznik. Waga łazienkowa BS-11 to sprzęt, który powinnen znaleźć się w każdym domu. Inwestując w wagę Łucznik, możemy mieć pewność, że będzie nam ona służyła przez długi czas. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Beurer BF 800
najniższa cena! w sklepie:354,00 zł
cena w sklepie:355,03 zł
cena w sklepie:359,00 zł
cena w sklepie:393,00 zł
cena w sklepie:529,00 zł
Musisz kontrolować ciężar swojego ciała? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową Beurer BF 800. WprowadzenieAby... pokaż opis »
Musisz kontrolować ciężar swojego ciała? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową Beurer BF 800. WprowadzenieAby żyć zdrowo i cieszyć się dobrym wyglądem, warto mieć w domu solidną i dokładną wagę łazienkową, która określi gabaryty naszego ciała. Dzięki temu możemy kontrolować się i planować swoją dietę. WyświetlaczWaga BF 800 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaPrezentowane urządzenie BF 800, to waga elektroniczna, która cechuje się dużą dokładnością pomiaru. Waga włączy się automatycznie, gdy tylko delikatnie ją pukniemy lub naciśniemy jej sensory. Sama również się wyłączy po kilku sekundach bezczynności. Dzięki temu, my zyskujemy czas, a waga jest w stanie dłużej pracować na jednym zestawie baterii. Za sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Beurer BF 800, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym domu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. Maksymalna waga przewidziana dla tego urządzenia to 180 kg. PodsumowanieUrządzenie oferuje funkcję pomiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, możemy mieć jeszcze lepszą kontrolę nad stanem swojego ciała. To świetna funkcja dla wszystkich, którzy skrupulatnie kontrolują swoje zdrowie, a także sportowców czy innych uprawiających czynnie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Bosch PPW 3401
najniższa cena! w sklepie:93,9 zł
cena w sklepie:93,9 zł
cena w sklepie:93,9 zł
cena w sklepie:109,99 zł
cena w sklepie:109,99 zł
Waga elektroniczna Bosch PPW3401 to urządzenie o doskonałym i ponadczasowym designie, które będzie ozdobą... pokaż opis »
Waga elektroniczna Bosch PPW3401 to urządzenie o doskonałym i ponadczasowym designie, które będzie ozdobą każdej łazienkI. Waga Bosch została zaopatrzona przez producenta w duży, czytelny wyświetlacz, który pozwoli Ci wygodnie dokonać pomiaru wagi. Wykonana jest ze specjalnego bezpiecznego szkła o grubości 8 mm, dzięki czemu jest niezwykle stylowa. Specjalne antypoślizgowe nóżki zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża, a tym samym zwiększają bezpieczeństwo obsługi. Teraz możesz być spokojniejszy o swoich najbliższych. Waga łazienkowa Bosch PPW4201 pozwala na pomiar wagi do 200 kg. Dokładność pomiaru wynosi 100 g. EasyStepOn System EasyStepOn polega na automatycznym włączeniu po wejściu na wagę. Teraz szybko i bez zbędnych komplikacji dokonasz pomaiaru swojej wagi.... Waga elektroniczna Bosch PPW3401 to urządzenie o doskonałym i ponadczasowym designie, które będzie ozdobą każdej łazienkI. Waga Bosch została zaopatrzona przez producenta w duży, czytelny wyświetlacz, który pozwoli Ci wygodnie dokonać pomiaru wagi. Wykonana jest ze specjalnego bezpiecznego szkła o grubości 8 mm, dzięki czemu jest niezwykle stylowa. Specjalne antypoślizgowe nóżki zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża, a tym samym zwiększają bezpieczeństwo obsługi. Teraz możesz być spokojniejszy o swoich najbliższych. Waga łazienkowa Bosch PPW4201 pozwala na pomiar wagi do 200 kg. Dokładność pomiaru wynosi 100 g. EasyStepOn System EasyStepOn polega na automatycznym włączeniu po wejściu na wagę. Teraz szybko i bez zbędnych komplikacji dokonasz pomaiaru swojej wagi. Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci się to z nową, nowoczesną wagą łazienkową Bosch PPW 3401. WprowadzenieSamoświadomość to istotna sprawa. Kontrolowanie wyglądu swojego ciała oraz rzeczywistej jego wagi, jest podstawą każdej diety oraz sportowego - czy w ogóle zdrowego - trybu życia. Warto więc, dla własnej... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
35. Camry CR 8118
Camry CR 8118
najniższa cena! w sklepie:46,49 zł
cena w sklepie:46,49 zł
Precyzyjna elektroniczna waga łazienkowa z udźwigiem maksymalnym 150 kg. Doskonały wybór dla sportowców,... pokaż opis »
Precyzyjna elektroniczna waga łazienkowa z udźwigiem maksymalnym 150 kg. Doskonały wybór dla sportowców, osób odchudzających się i innych osób dbających o masę ciała. Wykonanie z wytrzymałego szkła hartowanego zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i nadaje estetycznego wyglądu. Wysoka dokładność (100 g) pozwala na precyzyjny pomiar. Waga posiada funkcję zerowania wyniku oraz wskaźniki: przeciążenia i zużycia baterii. Automatyczne wyłączanie pomaga oszczędzać energię i zwiększa wygodę korzystania. Zaletą jest czytelny wyświetlacz, gwarantujący łatwy odczyt. Waga CAMRY CR 8118 Precyzyjna elektroniczna waga łazienkowa z udźwigiem maksymalnym 150 kg. Doskonały wybór dla sportowców, osób odchudzających się i innych osób dbających o masę ciał Precyzyjna elektroniczna waga łazienkowa z udźwigiem maksymalnym 150 kg. Doskonały wybór dla sportowców, osób odchudzających się i innych osób dbających o masę ciała. Wykonanie z wytrzymałego szkła hartowanego zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i nadaje estetycznego wyglądu. Wysoka dokładność (100 g) pozwala na precyzyjny pomiar. Waga posiada funkcję zerowania wyniku oraz wskaźniki: przeciążenia i zużycia baterii. Automatyczne wyłączanie pomaga oszczędzać energię i zwiększa wygodę korzystania. Zaletą jest czytelny wyświetlacz, gwarantujący łatwy odczyt. Waga CAMRY CR 8118 Precyzyjna elektroniczna waga łazienkowa z udźwigiem maksymalnym 150 kg. Doskonały wybór dla sportowców, osób odchudzających się i innych osób dbających o masę ciał Musisz określić wagę swojego ciała z dużą dokładnością? Ułatwi Ci to waga łazienkowa Camry CR 8118. WprowadzenieAby żyć zdrowo i cieszyć się dobrym wyglądem, warto mieć w domu solidną i dokładną wagę łazienkową, która pokaże gabaryty naszego ciała. Dzięki temu możemy kontrolować się i planować swoją formę żywienia. WyświetlaczZa sprawą dużego i wyraźnego wyświetlacza ciekłokrystalicznego możemy szybko i bezproblemowo... w 2 sklepach
36. Grundig PS 511
Grundig PS 511
najniższa cena! w sklepie:181,01 zł
Musisz kontrolować swoją wagę? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową Grundig PS 511. WprowadzenieŚwiadomość... pokaż opis »
Musisz kontrolować swoją wagę? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową Grundig PS 511. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym codziennie będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis wagi Grundig PS 511, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczWaga PS 511 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran LCD, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaPrezentowane urządzenie PS 511, to waga elektroniczna, która cechuje się dużą dokładnością pomiaru. Waga włączy się automatycznie, gdy tylko delikatnie ją pukniemy lub naciśniemy jej sensory. Sama również się wyłączy po kilku sekundach bezczynności. Dzięki temu, my zyskujemy czas, a waga jest w stanie dłużej pracować na jednym zestawie baterii. Za sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga Grundig PS 511, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym metrażu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. Maksymalna waga przewidziana dla tego urządzenia to 150 kg. W tej wadze kalibracja jest automatyczna. PodsumowanieDobra waga lazienkowa to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jest to pierwsze... w 1 sklepie
MPM Product MWA-04
najniższa cena! w sklepie:99,38 zł
cena w sklepie:103,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
cena w sklepie:119,00 zł
Waga elektroniczna z dodatkową funkcją analizy składu ciała. Po wprowadzeniu danych (wiek, wzrost) urządzenie... pokaż opis »
Waga elektroniczna z dodatkową funkcją analizy składu ciała. Po wprowadzeniu danych (wiek, wzrost) urządzenie podaje szacunkową zawartość tkanki tłuszczowej, kości, wody, masy mięśniowej oraz dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Określa także wskaźnik BMI. Masz problemy z wagą? Chcesz sprawdzać ciężar swego ciała? Dzięki nowoczesnej wadze łazienkowej MPM Product MWA-04. WprowadzenieAby żyć zdrowo i cieszyć się dobrym wyglądem, warto mieć w domu solidną i dokładną wagę łazienkową, która określi gabaryty naszego ciała. Dzięki temu możemy kontrolować się i planować swoją dietę. WyświetlaczModel MWA-04 zaopatrzony jest w wyraźny wyświetlacz LCD, który pokaże naszą wagę z dużą dokładnością. Ułatwia to codzienne korzystanie z urządzenia i pozwala szybko dokonywać pomiarów. Stanowi to nie tylko o wygodzie korzystania z urządzenia, ale także o jego praktyczności, którą docenimy np. rano, spiesząc się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaDzięki prostemu i minimalistycznemu designowi, a także małym wymiarom (niska waga i mała wysokość urządzenia), możemy bezproblemowo korzystać z wagi w domu, przechowując ją nie tylko w łazience. Właściwie każde miejsce będzie do tego odpowiednie. Pamiętajmy tylko o tym, aby korzystać z urządzenia - pomiaru naszej wagi - na płaskiej, niesprężystej powierzchni. Dzięki temu nie wypaczymy wyniku i waga określona przez urządzenie, będzie dokładna. PodsumowanieSolidna waga łazienkowa powinna znaleźć swoje miejsce w każdym domu. To nie jest tylko gadżet. To przede wszystkim urządzenie, z którego powinniśmy wszyscy korzystać raz na jakiś czas. Samokontrola pozwala na szybsze zapobieganie zgubnym skutkom braku ruchu. Zastanów się czy akurat MPM Product MWA-04, to urządzenie, które Ci odpowiada. w 4 sklepach
Eldom GWO220
najniższa cena! w sklepie:49,5 zł
cena w sklepie:54,99 zł
cena w sklepie:54,99 zł
cena w sklepie:54,99 zł
Elektroniczna waga osobowa GWO220 marki Eldom. Posiada ona szklaną platformę oraz wyświetlacz LCD. Waga... pokaż opis »
Elektroniczna waga osobowa GWO220 marki Eldom. Posiada ona szklaną platformę oraz wyświetlacz LCD. Waga wyposażona została we wskaźnik rozładowania baterii, a także wskaźnik przeładowania. Dokładność podziałki wynosi do 100 g natomiast maksymalna waga 150 kg. Model ten zasilany jest za pomocą baterii CR2032. Masz problem z wagą? Chcesz sprawdzać ciężar swojego ciała? Dzięki nowoczesnej wadze łazienkowej Eldom GWO220. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Warto więc, dla własnej wiedzy posiadać urządzenie, z którym na bieżąco będziemy mogli śledzić zrzucanie wagi, bądź jej wzrost. Przeczytaj opis wagi Eldom GWO220, sprawdź ceny w naszej wyszukiwarce i zdecyduj czy tego właśnie szukasz. WyświetlaczModel GWO220 zaopatrzony jest w wyraźny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który pokaże naszą wagę z dużą dokładnością. Ułatwia to codzienne korzystanie z urządzenia i pozwala szybko dokonywać pomiarów. Stanowi to nie tylko o wygodzie korzystania z urządzenia, ale także o jego praktyczności, którą docenimy np. rano, spiesząc się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaWaga Eldom GWO220 to elektroniczna waga łazienkowa dla domowych zastosowań, która jest nie tylko przydatnym, ale i urządzeniem często wymaganym w każdym domu. Waga posiada system automatycznego włączania i wyłączania. Wystarczy tylko ją delikatnie stuknąć, aby urządzenie się uruchomiło i było gotowe do działania. Po kilkunastu sekundach od dokonania pomiaru i bezczynności, urządzenie samo się wyłączy. Nie musimy także bać się o energooszczędność. Producent przewidział czas działania na jednej baterii na kilkaset ważeń. Dzięki prostemu i minimalistycznemu designowi, a także małym wymiarom (niska waga i mała grubość urządzenia), możemy bezproblemowo korzystać z wagi w domu, przechowując ją nie tylko w łazience. Właściwie każde miejsce... w 4 sklepach
AEG PW 4923
najniższa cena! w sklepie:46,6 zł
cena w sklepie:49,99 zł
cena w sklepie:50,00 zł
cena w sklepie:56,00 zł
cena w sklepie:59,00 zł
Waga łazienkowa AEG PW 4923 to wielofunkcyjna waga analityczna 5w1, która dodatkowo... pokaż opis »
Waga łazienkowa AEG PW 4923 to wielofunkcyjna waga analityczna 5w1, która dodatkowo mierzy zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość wody. Ma możliwość zapamiętania do 10 różnych użytkowników. Waga łazienkowa AEG PW 4923 to wielofunkcyjna waga analityczna 5w1, która dodatkowo mierzy zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość wody. Ma możliwość zapamiętania do 10 różnych użytkowników. Musisz kontrolować ciężar swojego ciała? Poznaj ile ważysz z wagą łazienkową AEG PW 4923. WprowadzenieAby kontrolować stan swojego zdrowia, warto mieć w domu dobrą, dokładną, wagę łazienkową. Dzięki niej możemy stale mieć pod kontrolą wagę swojego ciała, tym samym kontrolować zmiany swojego ciała. Zwróć uwagę na urządzenie AEG PW 4923. Przeczytaj opis, sprawdź ceny w sklepach i zdecyduj, czy takie urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednie. WyświetlaczWaga PW 4923 wyposażona jest w duży, wyraźny ekran ciekłokrystaliczny, który pozwoli Ci szybko sprawdzić stan wagi swojego ciała. Przydaje się to na co dzień, kiedy będąc w łazience, ważymy się, spiesząc się jednocześnie do pracy itd. Specyfikacja technicznaZa sprawą prostej linii i świetnej jakości wykonania, waga AEG PW 4923, to urządzenie idealnie wpasowujące się w każdej łazience. Dyskretne i po prostu ładne. Dzięki małej wysokości, możemy po skończonym ważeniu, schować nasze urządzenie pod szafkę, stoliczek czy nawet do szuflady. Właściwie nieistotne jest, czy będzie to łazienka czy pokój. Znajdziemy dla tego sprzętu miejsce w każdym domu. Dokonując pomiaru masy ciała, pamiętajmy o podstawowym wymogu dokładnego ważenia. Istotne jest, aby do pracy ustawić wagę na twardej, niesprężystej powierzchni tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar na sensorach wagi. Pozwoli nam to osiągnąć dokładny wynik. PodsumowanieDobra waga lazienkowa to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jest to pierwsze urządzenie, dzięki... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
40. Tristar WG-2422
Tristar WG-2422
najniższa cena! w sklepie:106,48 zł
Waga łazienkowa Tristar WG-2422 (przezroczysta-srebrna) Chcesz się dowiedzieć ile ważysz?... pokaż opis »
Waga łazienkowa Tristar WG-2422 (przezroczysta-srebrna) Chcesz się dowiedzieć ile ważysz? Masz problemy z wagą? Uda Ci się to z nową, nowoczesną wagą łazienkową Tristar WG-2422. WprowadzenieŚwiadomość swojej wagi to podstawa jakiejkolwiek diety, uprawiania sportu, czy zdrowego trybu życia - w ogóle. Aby w pełni poznać swój organizm i być pewnym jego przemianom, warto posiadać specjalistyczne urządzenie, które pozwoli nam kontrolować swój ciężar. Dlatego proponujemy zakup wagi łazienkowej Tristar WG-2422. Przeczytaj opis urządzenia i zdecyduj, czy spełnia Twoje oczekiwania. WyświetlaczProducent wyposażył model WG-2422 w duży i czytelny wyświetlacz LCD, dzięki czemu możemy szybko i łatwo co rano sprawdzać stan wagi swojego ciała. Dobry wyświetlacz to nie tylko kwestia wygody, ale i zaoszczędzenia czasu, głównie rano, gdy spieszymy się do pracy czy szkoły. Specyfikacja technicznaTristar WG-2422 to domowa, elektroniczna waga łazienkowa o dużej dokładności. Wygląd wagi może się podobać, jest prosta i funkcjonalna, bez zbędnych elementów czy kształtów. To dyskretne urządzenie, z którego schowaniem nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu. Czy to w łazience, czy nawet w pokoju. Dzięki niskiej wysokości, możemy ją zmieścić pod łóżkiem, szafką czy nawet w szufladzie. Używając jej, pamiętajmy jednak o jednym - aby dokonywać pomiaru ustawiając wagę na twardej, niesprężystej powierzchni. Dzięki temu unikniemy przekłamań i otrzymamy dokładny wynik. Maksymalne obciążenie dla wagi WG-2422 to 200 kg. PodsumowanieDobra waga łazienkowa powinna znaleźć się w każdym domu. To dzięki niej możemy kontrolować stan swojego ciała, co bezpośrednio przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. Zastanów się, czy waga Tristar WG-2422 to urządzenie, które chcesz mieć w domu. Przejrzyj ceny dzięki naszej wyszukiwarce i podejmij decyzję, która pomoże Ci utrzymać zdrowie przez długi... w 1 sklepie

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017