Ranking wyciskarki styczeń 2017

Ranking najlepsze wyciskarki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-24

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Eldom PJ700
najniższa cena! w sklepie:587,03 zł
cena w sklepie:589,98 zł
cena w sklepie:589,99 zł
cena w sklepie:589,99 zł
cena w sklepie:592,58 zł
Wyciskarka Eldom PJ700 viigo Wyciskarka Eldom PJ700 viigo Wolnoobrotowa - dopracowana... pokaż opis »
Wyciskarka Eldom PJ700 viigo Wyciskarka Eldom PJ700 viigo Wolnoobrotowa - dopracowana do perfekcji- wytrzymała- wydajna, profesjonalna wyciskarka do soków- BPA Free - wolne od bisfenolu A- niezwykle cicha praca- 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę- wsteczny bieg- dotykowy panel sterujący- 9 zaprogramowanych trybów pracy- 3 prędkości pracy (45/50/55 obrotów/min) dostosowane do rodzaju przetwarzanych produktów- zatyczka wylotu soku- zatyczka wylotu pulpy- wzmocniony ślimak- ślimacznica pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą- do 30% więcej soku- niskie zużycie energii dzięki niewielkiej mocy 200W- pojemnik na sok o pojemności 1L- pojemnik na odpadki o pojemności 1L- mała tacka filtrująca - do filtrowania soku - zakłada się na pojemnik- popychacz- szczoteczka do czyszczenia w zestawie- antypoślizgowe stopki- wymiary wlotu (komina) - 4 x 3,5 cm- w prezencie 2 szklane słoiki o poj. 0,500 ml z uchwytem i słomką - idealne do picia świeżo wyciśniętych soków- moc: 200W- gwarancja 24 m-ce door to doorWymiary wyciskarki:wysokość - 42 cm, średnica podstawy - 19 cm Dotykowy panel sterujący:Hard - twarde produkty np. marchew, buraki itp.Medium - niezbyt twarde produkty np. jabłkaSoft - miękkie produkty np. winogronaMixed Juice - wyciskanie produktów o różnej twardościVegetable warzywa - w przypadku warzyw włóknistych np. seler naciowy, należy pociąć je na odcinki o długości ok 2 cm.Jam - bardzo miękkie produkty np. pomidory, truskawki Nuts milk - wyciskanie ,,mleka" z ziaren soi, orzeszków ziemnych, migdałów - produkty moczyć przez ok 8-12 godz, następnie partiami umieszczać razem z wodą w wyciskarceSalad - program przeznaczony do użytku z przystawką do szatkowania - przystawka obecnie niedostępna Washing płukanie - Urządzenie wykona 3 cykle (naprzemienne obroty... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
2. Berlinger MAX-400-W
Berlinger MAX-400-W
najniższa cena! w sklepie:870,00 zł
cena w sklepie:899,00 zł
WYCISKARKA MAX-400-W NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TO NAJNOWSZY MODEL 2015 WŚRÓD WYCISKAREK RENOMOWANEJ FIRMY BERLINGER... pokaż opis »
WYCISKARKA MAX-400-W NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TO NAJNOWSZY MODEL 2015 WŚRÓD WYCISKAREK RENOMOWANEJ FIRMY BERLINGER MAX SLOW JUICE SYSTEM TO PERFEKCYJNE URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA ŚWIEŻYCH, CAŁKOWICIE NATURALNYCH I POZBAWIONYCH SZTUCZNYCH DODATKÓW SOKÓW. WYPOSAŻONA W DUŻY OTWÓR WLOTOWY SPRAWIA ŻE ZNACZNIE SZYBCIEJ PRZYGOTUJESZ ULUBIONE SOKI. JEST ZDECYDOWANIE LEPSZA OD TRADYCYJNEJ SOKOWIRÓWKI. NADAJE SIĘ DO WARZYW LIŚCIASTYCH I ZIÓŁ, Z KTÓRYMI NIE RADZI SOBIE TRADYCYJNA SOKOWIRÓWKA. NIE TNIE I NIE ŚCIERA PRODUKTÓW PRZY POMOCY SZYBKO OBRACAJĄCYCH SIĘ OSTRZY, POWODUJĄCYCH WZROST TEMPERATURY POWSTAJĄCEGO SOKU I UTRATĘ WITAMIN, ALE POWOLI ZGNIATA I MIAŻDŻY OWOCE, WARZYWA I ZIOŁA, A NASTĘPNIE PRZECIERA MIAZGĘ PRZEZ SITO. DZIĘKI TAKIEMU PROCESOWI WSZYSTKIE ŻYCIODAJNE I WARTOŚCIOWE SKŁADNIKI POZOSTAJĄ W UZYSKANYM SOKU. WYCIŚNIĘTY SOK JEST BARDZIEJ GĘSTY I MNIEJ KLAROWNY, BOGATSZY W ENZYMY, WITAMINY I MINERAŁY. FILM NA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=98GCck1Ojmk&feature=youtu.be PRODUKT JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTAGWARANCJA 5 LAT !!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - NAJLEPSZY SERWIS W POLSCESILNIK INDUKCYJNY O DUŻEJ MOCY POZWALA NA PŁYNNĄ I RÓWNOMIERNĄ PRACE 220-240V 50/60 Hz MAX 400 W3 SITA DO SOKÓW, DO MUSÓW, SOKÓW GĘSTYCH, KOKTAJLI, DO LODÓW, MROŻONYCH DESERÓW, TOFU, MASŁA ORZECHOWEGOWOLNA OD BPADUŻY OTWÓR NA CAŁE OWOCETECHNOLOGIA MAX JUICE SYSTEM TO WOLNOOBROTOWY 2X TURBO SILNIK, KTÓRY WPRAWIA W RUCH MECHANIZM ZGNIATAJĄCY OWOCE I WARZYWA, WYCISKAJĄC Z NICH TO CO NAJLEPSZE.WYBIERAJĄC MAX JUICE SYSTEM, WYBIERASZ NATURALNY SMAK, AKSAMITNĄ KONSYSTENCJĘ I MNÓSTWO WITAMINULEPSZONA O ZATYCZKĘ WYPŁYWU SOKU POZWALAJĄC REGULOWAĆ JEGO STRUMIEŃ ORAZ MIESZAĆ SOK Z RÓŻNYCH SUROWCÓW W TRAKCIE JEGO WYCISKANIAWIĘKSZA WYDAJNOŚĆ I NIEPRZERWANA... w 1 sklepie
Hurom HT
najniższa cena! w sklepie:149,00 zł
cena w sklepie:2390,00 zł
cena w sklepie:2390,00 zł
cena w sklepie:2390,00 zł
cena w sklepie:2390,00 zł
Wyciskarka do soków Hurom HT - nieprzeciętny i nowoczesny wygląd w porównaniu do poprzednich modeli.... pokaż opis »
Wyciskarka do soków Hurom HT - nieprzeciętny i nowoczesny wygląd w porównaniu do poprzednich modeli. Smukły i nowoczesny kształt zapewnia więcej miejsca na przygotowanie składników. Zadbaj o zdrowie z najnowszym modelem wyciskarki Hurom II-giej generacji. Nowy bezszczotkowy silnik indukcyjny, obracający się z prędkością 42 obr./min - światowej klasy, opatentowana technologia wolnoobrotowego wyciskania soków zapewnia najwyższą jakość odżywczą. Wyciskarka Hurom pozwala na uzyskanie pysznego, świeżego soku bogatego we wszystko co najlepsze w naturze.Misa o pojemności 500ml. - umożliwia mieszanie kilku smaków, pomieści do 500 ml świeżego soku.Korek niekapek - dzięki nieprzepuszczalnemu korkowi wyciskarka wymiesza różnorodne składniki podczas wyciskania. Prosty w obsłudze, nie przecieka i łatwo się ją myje.W zależności od Twoich upodobań oraz składników wybierz między dwoma rodzajami sita z zestawu, wyprodukowanych ze stali nierdzewnej oraz mocnego ultemu. Aby uzyskać gładki, klarowny sok użyj sita o małych otworach, sito o dużych oczkach wyciśnie bardziej gęsty, bogatszy sok.Serce wyciskarki Hurom - solidny i trwały Wałek ślimakowy wykonany z ultemu. Opatentowany przez Hurom wałek ślimakowy zgniata i wyciska sok z owoców, również nasion i skórek zapewniając najwyższą wartość odżywczą.Manetka regulacji pulpy zapewnia maksymalną wydajność - niekwestionowana jakość odżywcza soków Hurom dzięki innowacyjnej manetce.Obrotowe szczotki - idealnie mieszają wszystkie składniki soku jednocześnie oczyszczając sito. Przedstawiamy Serię HT Nieprzeciętny, nowoczesny wygląd w porównaniu do poprzednich modeli. NOWY SILNIK II-GIEJ GENERACJI Silnik wyciskarki do soków Hurom HT pracuje z prędkością 43 obr/min. Mniejsza ilość obrotów to jeszcze mniejsza temparatura i dokładniejsze wyciskanie składników. UNIKALNY projekt obudowy Oryginalny, zaokrąglony kształt, tekstura oraz forma.... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
4. Berlinger MAX-500-W
Berlinger MAX-500-W
najniższa cena! w sklepie:475,00 zł
WYCISKARKA MAX-500-W WYCISKARKA BERLINGER MAX JUICE SYSTEM TO PERFEKCYJNE URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA... pokaż opis »
WYCISKARKA MAX-500-W WYCISKARKA BERLINGER MAX JUICE SYSTEM TO PERFEKCYJNE URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA ŚWIEŻYCH, CAŁKOWICIE NATURALNYCH I POZBAWIONYCH SZTUCZNYCH DODATKÓW SOKÓW. JEST ZDECYDOWANIE LEPSZA OD TRADYCYJNEJ SOKOWIRÓWKI. NADAJE SIĘ DO WARZYW LIŚCIASTYCH I ZIÓŁ, Z KTÓRYMI NIE RADZI SOBIE TRADYCYJNA SOKOWIRÓWKA. NIE TNIE I NIE ŚCIERA PRODUKTÓW PRZY POMOCY SZYBKO OBRACAJĄCYCH SIĘ OSTRZY, POWODUJĄCYCH WZROST TEMPERATURY POWSTAJĄCEGO SOKU I UTRATĘ WITAMIN, ALE POWOLI ZGNIATA I MIAŻDŻY OWOCE, WARZYWA I ZIOŁA, A NASTĘPNIE PRZECIERA MIAZGĘ PRZEZ SITO. DZIĘKI TAKIEMU PROCESOWI WSZYSTKIE ŻYCIODAJNE I WARTOŚCIOWE SKŁADNIKI POZOSTAJĄ W UZYSKANYM SOKU. WYCIŚNIĘTY SOK JEST BARDZIEJ GĘSTY I MNIEJ KLAROWNY, BOGATSZY W ENZYMY, WITAMINY I MINERAŁY. FILM NA YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=CPQrzyWHX-c&feature=youtu.be PRODUKT JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA GWARANCJA 36 MIESIĘCY !!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - NAJLEPSZY SERWIS W POLSCE TECHNOLOGIA MAX JUICE SYSTEM TO WOLNOOBROTOWY 2X TURBO SILNIK, KTÓRY WPRAWIA W RUCH MECHANIZM ZGNIATAJĄCY OWOCE I WARZYWA, WYCISKAJĄC Z NICH TO CO NAJLEPSZE. ULEPSZONA O ZATYCZKĘ WYPŁYWU SOKU POZWALAJĄC REGULOWAĆ JEGO STRUMIEŃ ORAZ MIESZAĆ SOK Z RÓŻNYCH SUROWCÓW W TRAKCIE JEGO WYCISKANIA WYBIERAJĄC MAX JUICE SYSTEM, WYBIERASZ NATURALNY SMAK, AKSAMITNĄ KONSYSTENCJĘ I MNÓSTWO WITAMIN WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ I NIEPRZERWANA PRACA 2 sita w zestawie WYCISKARKA PRACUJE NA NISKICH OBROTACH, NIE GENERUJE HAŁASU - JEST NIEMAL BEZGŁOŚNA NISKIE PREDKOŚCI NIE GENERUJĄ TEMPERATURY, DZIĘKI CZEMU SOK ZAWIERA ZNACZNIE WIĘCEJ WITAMIN NIŻ KIEDYKOLWIEK. SITO WYKONANE ZE SPECJALNEJ STALI - ZWIĘKSZAJĄC ILOŚĆ ZDROWEGO SOKU DODATKOWA BLOKADA PRZED URUCHOMIENIEM NIEPRAWIDŁOWO ZŁOŻONEGO URZĄDZENIA NOWY... w 1 sklepie
Zelmer ZJP1300
najniższa cena! w sklepie:749,00 zł
cena w sklepie:798,00 zł
cena w sklepie:798,00 zł
cena w sklepie:798,00 zł
cena w sklepie:798,00 zł
Wyciskarka do owoców, warzyw i ziół o mocy 250 W, z funkcją Reverse, systemem Smart Extraction oraz pojemnikami... pokaż opis »
Wyciskarka do owoców, warzyw i ziół o mocy 250 W, z funkcją Reverse, systemem Smart Extraction oraz pojemnikami na sok i miąższ.... Unikalna technologia wydobycia soku w zwolnionym tempie pozwala na osiągnięcie bardziej pożądany efekt.Pozyskany sok z owoców ma większą zawartość witamin dzięki delikatnemu systemowi wyciskania. Sita o 2 różnych wymiarach dziur daje możliwość wybroru pomiędzy przygotowaniem soku i smoothie. Dzieki cichej pracy silnika, urządzenie nie zaburzy domowego spokoju.2 rodzaje sit - do soku i smoothieWolna prędkość wyciskaniaWyjątkowo cicha praca silnika PODSTAWOWE INFORMACJE więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Matstone 6 in 1
najniższa cena! w sklepie:790,00 zł
cena w sklepie:790,00 zł
cena w sklepie:790,00 zł
cena w sklepie:790,00 zł
cena w sklepie:790,00 zł
Wyciskarka MATSONE 6w1 Burgund Wolnoobrotowa wyciskarka do soków j Matstone 6w1 umożliwia wyciskania... pokaż opis »
Wyciskarka MATSONE 6w1 Burgund Wolnoobrotowa wyciskarka do soków j Matstone 6w1 umożliwia wyciskania soków z rożnego rodzaju produktów. Doskonale radzi sobie z wyciskaniem wszelkiego rodzaju owoców i warzyw. Dzięki solidnej i mocnej konstrukcji wyciskarka do soków Matsone 6w1 ideealniewyciska sok z surowców trudnych do wyciskania tj. trawa pszeniczna Uniwersalna jedno-ślimakowa wyciskarka do soku Matstone 6 in 1 doskonale wyciska sok zarówno z warzyw takich jak marchew, pomidor czy seler, owoców cytrusowych, jabłek, jak również liści ziół - aloesu, pietruszki czy dziurawca. Sprawnie poradzi sobie nawet z trudną w obróbce trawą pszeniczną. Wyciskarka MATSONE 6w1 Burgund Wolnoobrotowa wyciskarka do soków j Matstone 6w1 umożliwia wyciskania soków z rożnego rodzaju produktów. Doskonale radzi sobie z wyciskaniem wszelkiego rodzaju owoców i warzyw. Dzięki solidnej i mocnej konstrukcji wyciskarka do soków Matsone 6w1 ideealniewyciska sok z surowców trudnych do wyciskania tj. trawa pszeniczna Wyciskarka do soków Matstone 6w1 Advanced w kolorze czarnym Najnowsza wyciskarka do soków z funkcją mielenia Matstone 6 in 1 Advanced czarny to nowoczesne i doskonałej jakości urządzenie przydatne w każdej kuchni, w której przygotowuje się codzienne posiłki z zachowaniem zasad zdrowego odżywiania. Dzięki naturalnym wyciskanym sokom każdy domownik zyskuje dużą porcję naturalnych witamin i związków mineralnych pozytywnie wpływających na ustrój oraz poprawiających urodę. Soki uzyskane dzięki temu rewolucyjnemu urządzeniu można przechowywać nawet do 72 godzin, a wciąż zachowują świeżość i wartości odżywcze. Wyciskarka jest jednym z najnowocześniejszych modeli w serii Matstone, różniącym się od swoich poprzedników wałkiem ślimakowym z ultemu, niezwykłego tworzywa o bardzo dużej trwałości przekraczającej stosowany dotychczas materiał aż ośmiokrotnie. Jest to również tworzywo... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
7. Eldom PJ600
Eldom PJ600
najniższa cena! w sklepie:549,00 zł
cena w sklepie:549,00 zł
cena w sklepie:549,00 zł
cena w sklepie:549,00 zł
Wyciskarka ELDOM PJ600 INTENSI Wolnoobrotowa - niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji-... pokaż opis »
Wyciskarka ELDOM PJ600 INTENSI Wolnoobrotowa - niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji- wytrzymała- wydajna, profesjonalna wyciskarka do soków- BPA Free - wolne od bisfenolu A- w komplecie trzy filtry ze stali nierdzewnej A - filtr z małymi oczkami, rzadki sok B - filtr z dużymi oczkami, gesty sok C - filtr do mrożonych owoców- niezwykle cicha praca- do 30% więcej soku- zestaw do robienia tofu- zatyczka wylotu soku- 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę- wsteczny bieg- tacka filtrująca - do filtrowania soku - zakłada się na pojemnik- wzmocniony ślimak- średnica wlotu (komina) - 4 x 2,5 cm- ślimacznica pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą- niskie zużycie energii: 150W- możliwość mycia w zmywarce drobnych elementów- pojemniki na odpadki o pojemności 1 litr- pojemnik na sok o pojemności 1 litr z tacką filtrującą- popychacz- antypoślizgowe stopki- wygodny uchwyt do przenoszenia- do użytku domowego- szczoteczka do czyszczenia w zestawie- kolor czerwony metalik- wymiary wyciskarki: wysokość-40cm, głębokość-27cm (z lejkiem oraz rączką), szerokość-17x22,5cm (szerokość podstawy)- moc: 150W- napięcie 230V~50Hz- gwarancja 24 m-ce door to door Słoik jest trendy - 2 słoiki GRATIS w zestawie Przedmiot, który ostatnimi czasy zrobił największą karierę w świecie designu, bez dwóch zdań byłby to on. Słoik. Najmodniejsze knajpy w słoikach serwują wszystko. Od drinków, po owsiankę, dipy i sałatki.Słoiki: nie; służą już tylko do przechowywania przetworów. Ostatnim wielkim hitem jest podawanie w nich wszelkich napojów, smoothie, koklajki, czy drinków. Wychodzimy więc naprzeciw i do naszych wyciskarek dodajemy oryginalne słoiki do picia. Posiadają solidne, wygodne ucho, kolorową, metalową pokrywkę i plastikową słomkę z której wyczarujecie ciekawe wzory. Elementy wyciskarki są... w 1 sklepie
Kuvings C9500
najniższa cena! w sklepie:2289,99 zł
cena w sklepie:2290,00 zł
cena w sklepie:2290,00 zł
cena w sklepie:2290,00 zł
cena w sklepie:2290,00 zł
Wyciskarka soku KUVINGS C9500 Whole Juicer Dostępne wersje kolorystyczne : burgund, srebrny, białyNajnowszy... pokaż opis »
Wyciskarka soku KUVINGS C9500 Whole Juicer Dostępne wersje kolorystyczne : burgund, srebrny, białyNajnowszy model wyciskarki Kuvings Whole Juicer C9500 dzięki swej ulepszonej technologii pozwala przygotowywać soki z każdego rodzaju owoców i warzyw bez konieczności krojenia ich co sprawia, że proces wyciskania jest niezwykle szybki i łatwy. Zalety wyciskarki KUVINGS C9500 :- Nowy ślimakNowy design ślimaka ( wydrążony środek i zmodyfikowana krawędż zewnętrzna ) sprawia, że pulpa gromadzi się w tejże właśnie wydrążonej części co powoduje, że nawet z najtwardszych owoców otrzymamy soki jeszcze bardziej klarowne i delikatne. Sam ślimak wykonany jest z niezwykle trwałego tworzywa Ultem'u stosowanego min. przez NASA. -Nowa misa Udoskonalony kształt misy a dokładniej wyeliminowanie silikonowych uszczelek z jej dolnej części całkowicie uniemożliwia występowanie jakichkolwiek wycieków a sam proces montażu i czyszczenia jest niezwykle prosty. Dodatkowym atutem w kwestii technologii jest zupełnie odmienny system przełożenia obrotów trzpienia wraz ze ślimiakiem na obroty koszyczka co sprawia, że zarówno ślimak jak i koło zębate o wiele mniej się zużywają. -Nowe sitkoDodatkowy punkt mocowania sitka oraz silikonowa uszczelka znajdująca się w dolnej jego części sprawia, że jakiekolwiek wycieki są wręcz niemożliwe a podczas procesu wyciskania nawet najtwardszych owoców czy warzyw sitko rusza się nieznacznie. Podobnie jak ślimak jest wykonane z Ultem'u. -Nowe wycieraczki silikonoweIch nowy design zdecydowanie pomaga w bardziej efektywnym mieszaniu soków gęstych, koktajli czy też lodów. -Nowy korek niekapekNowoczesny, metalowy wygląd korka i jego solidne mocowanie to kolejna zaleta tego modelu wyciskarki. To co otrzymujemy dzięki nowemu designowi modelu C9500:- bardziej delikatne i klarowne soki- zdecydowanie szybszy montaż oraz czyszczenie - przykłuwający wzrok nowoczesny wygląd... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Eldom PJ650
najniższa cena! w sklepie:893,21 zł
cena w sklepie:899,00 zł
cena w sklepie:983,00 zł
Wyciskarka ELDOM PJ650 silencio z silnikiem indukcyjnym AC- niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana... pokaż opis »
Wyciskarka ELDOM PJ650 silencio z silnikiem indukcyjnym AC- niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji- wydajna, profesjonalna wyciskarka do soków- wytrzymała, idealna do wyciskania soku z owoców, ziół, wszystkich warzyw np. bulwiastyh, liściastych- niezawodny, wolnoobrotowy silnik indukcyjny bezszczotkowy AC - prędkość pracy 43 obroty / minutę- BPA Free - wolne od bisfenolu A- w komplecie trzy filtry ze stali nierdzewnej A - filtr z małymi oczkami, rzadki sok B - filtr z dużymi oczkami, gęsty sok C - filtr do mrożonych owoców- zestaw do robienia tofu- niezwykle cicha praca- do 30% więcej soku- NIEKAPEK - zatyczka wylotu soku- 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę- wsteczny bieg- wzmocniony ślimak- średnica wlotu (komina) - 4 x 2,5 cm- ślimacznica pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą- niskie zużycie energii: 150W- możliwość mycia w zmywarce wszystkich zdejmowanych elementów- pojemniki na odpadki o pojemności 1 litr- pojemnik na sok o pojemności 1 litr z tacką filtrującą- tacka filtrująca - do filtrowania soku - zakłada się na pojemnik- popychacz- antypoślizgowe stopki- szczoteczka do czyszczenia w zestawie- kolor czerwony metalik, biały perłowy- Książka GRATIS Zdrowe soki - 101 przepisów na soki odchudzające i oczyszczające z toksyn- moc: 150W- napięcie 230V~50Hz- gwarancja 24 m-ce door to door Wyciskarka to innowacyjna technologia: wykorzystuje miażdżenie i tłoczenie. To wyciskanie zbliżone do mechanicznego. Wałek delikatnie wytłacza sok. Warzywa, owoce i zioła: nie; ulegają gwałtownemu cięciu, więc zachowują maksymalną ilość enzymów. Sokowirówka to przestarzała technologia: wykorzystuje ścieranie i tarcie. Za pomocą siły odśrodkowej, oddziela sok od pulpy, dlatego otrzymujesz mniej soku. Ponadto ścieranie powoduje podwyższenie temperatury. Podwyższona temperatura... w 3 sklepach
SKG 2088
najniższa cena! w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1499,00 zł
cena w sklepie:1695,00 zł
cena w sklepie:1695,00 zł
Gwarancja 10 lat door to door na silnik + części W razie potrzeby sprzęt jest odbierany przez kuriera,... pokaż opis »
Gwarancja 10 lat door to door na silnik + części W razie potrzeby sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce na koszt dystrybutora. Bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 240W Poradzi sobie bez problemu nawet z najtwardszymi warzywami jak seler czy burak. Duży otwór wrzutowy o średnicy 75mm Pozwala na wrzucanie warzyw i owoców w całości bez potrzeby krojenia na mniejsze cząstki. Wałek ślimakowy nowej generacji Wykonany z ULTEMU, materiału stosowanego do wytwarzania narzędzi chirurgicznych oraz przez NASA na promach kosmicznych. Dzięki zastosowaniu mikro rozdrabniaczy jego wydajność jest niesamowita. 2 sitka do soków Jedno do soków klarownych, drugie do soków z miąższem oraz smoothie. Sito do lodów Przygotowanie zdrowych lodów nigdy nie było tak proste. Nowoczesny design Zachwyci oko w każdej kuchni. Najwyższa jakość Potwierdzona certyfikatami CE, LVD, EMC, LFGB, ROHS, GE, UL, ETL. Zatyczka NIEKAPEK Spełnia 3 funkcje - dzięki niej: możemy mieszać sok z wielu produktów bezpośrednio w misie, możemy używać systemu FAST CLEAN, sok nie będzie kapał na blat, gdy zabierzemy pojemnik na sok. Wałek obraca się z prędkością 60 obr./min. Nie niszczy witamin, enzymów, neutrin oraz wartości odżywczych zawartych w warzywach i owocach. Wyciskarka posiada 2 biegi Do przodu oraz do tyłu. 30 min pracy bez konieczności wyłączania wyciskarki Silnik pozwala na pracę urządzenia przez 30 minut bez przerwy. Poręczny uchwyt Jest niezastąpiony przy przestawianiu urządzenia. Waga 7,4 kg System FAST CLEAN Znacząco ułatwia mycie urządzenia. BPA Free Wyciskarka jest wolna od bisfenoli, które są szkodliwe szczególnie dla dzieci.. Przyswajalność witamin Witaminy zawarte w soku wyciśniętym... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016