Ranking wyciskarki luty 2017, str. 3

Ranking najlepsze wyciskarki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-02-24

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

21. Green Star GSE5000
Green Star GSE5000
najniższa cena! w sklepie:110,00 zł
cena w sklepie:2330,00 zł
Natychmiastowa wysyłka kurierem gratis (cała Polska) lub odbiór osobisty w naszych salonach. Green Star... pokaż opis »
Natychmiastowa wysyłka kurierem gratis (cała Polska) lub odbiór osobisty w naszych salonach. Green Star Elite Juicer GSE-5000 Najnowszy model Tribest - Green Star to udoskonalona wyciskarka do soków z dwoma wałami, a co za tym idzie jest to najlepsze, wolnowyciskające urządzenie do soków obecnie dostępne na rynku. Zmiany w wyglądzie estetycznym wyciskarki to nowoczesny, elegancki design, a także waga zmniejszona o 4 kilogramy w porównaniu ze starszymi modelami. Jednakże prawdziwe zmiany kryją się we wnętrzu urządzenia: 3-stopniowy proces wyciskania soków W 1920 r. doktor Max Garson badał wpływ świeżych soków na zdrowie ludzkie, co było impulsem dla jego córki do założenia organizacji non-profit, która zajmowała się alternatywnym, nietoksycznym sposobem leczenia chorób terapią Garsona. Jego badania pokazały, że mieszanie ze sobą pulpy jabłek i marchwi przed poddaniem ich wyciskaniu sprawia, iż kwas maleinowy zawarty w jabłkach absorbuje maksymalną ilość składników odżywczych z marchwi. Dzięki temu prostemu zabiegowi zwiększamy wartość odżywczą soku. Ponieważ terapia sokami jest skuteczniejsza, kiedy pulpa zostanie zmieszana przed wyciskaniem, a dostępna dotychczas wyciskarka, odpowiednia do tego zadania to NORWALK - niesamowicie drogie i dużych gabarytów urządzenie, sprawiło, iż niewiele osób mogło sobie na to pozwolić. Większość wyciskarek do soków działa dwustopniowo - miażdży, a następnie wyciska soki. Wyciskarka Green Star znalazła nowy, opatentowany trzeci stopień ekstrakcji soków, polegający na uprzednim mieszaniu surowca. Aby było to możliwe Green Star zastosował większy zestaw dłuższych walców, co sprawiło, iż surowiec może być mieszany i wyciskany przez dłuższy czas- co pozwala na efektywniejszą absorbcję składników odżywczych, oraz sprzyja uzyskaniu maksymalnej ilości soku o najwyższej ilości składników odżywczych. Nowe cechy Poza nowymi udoskonaleniami wymienionymi... w 2 sklepach
Hurom HW Pro
najniższa cena! w sklepie:8090,00 zł
cena w sklepie:8090,00 zł
cena w sklepie:8090,00 zł
cena w sklepie:8090,00 zł
cena w sklepie:8239,00 zł
Wyciskarka do soków Hurom HW Professional HW-SBE18 Najnowsza komercyjna wyciskarka do... pokaż opis »
Wyciskarka do soków Hurom HW Professional HW-SBE18 Najnowsza komercyjna wyciskarka do soków do zastosowań profesjonalnych w restauracjach, hotelach i juice barach (HoReCa). Naturalny smak i odżywianie poprzez powolne wyciskanie Pierwsza komercyjna wyciskarka do soków marki Hurom do zastosowań profesjonalnych w restauracjach, hotelach i juice barach (HoReCa). Hurom prezentuje profesjonalną wyciskarkę do soków. Większa trwałość: - wzmocniona obudowa ze szczotkowanej stali nierdzewnej - mocny silnik z funkcją zapobiegającą przegrzaniu przystosowany do ciągłej pracy Mocne i trwałe materiały Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów powstałych w procesie odlewu, wszystkie elementy są higieniczne i trwałe, a jakość najnowszego Hurom HW PROFESSIONAL doskonała.Całości dopełnia piękny wygląd urządzenia nagrodzony IF Design Award 2015. Bardzo duża misa Hurom HW Professional ma misę o pojemności jednego litra.Pozwala wycisnąć dużą ilość soku, bez konieczności opróżniania pojemnika.Dla porównania, wyciskarki do użytku domowego oferują pojemność tylko pół litra.Przezroczysty materiał misy pozwala dokładnie śledzić ilość płynu i dokładnie odmierzyć potrzebną ilość soku. Mocny silnik Nowoczesny, wzmocniony silnik umożliwia nieprzerwaną pracę niwelując możliwość przegrzania wyciskarki.Urządzenie przeznaczone do użytku domowego umożliwia ciągłą pracę jedynie przez ok 30min. Komercyjny Hurom HW PROFESSIONAL nawet po pięciu godzinach nieprzerwanego użytkowania, pozwala na kontynuację wyciskania bez obawy o przegrzanie silnika (zródło Hurom centrum R&D). Pomimo dużo większej mocy, nowy Hurom pracuje: tak; samo cicho jak dobrze znane wyciskarki domowe. Profesjonalny wałek ślimakowy Jeżeli wolnoobrotowa wyciskarka domowa, może zatrzymać się z powodu nadmiaru wyciskanych twardych składników w Hurom WH PROFESSIONAL: nie; nastąpi to szybko. Ulepszony, większy... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Gotie GSJ400
najniższa cena! w sklepie:325,57 zł
cena w sklepie:325,58 zł
cena w sklepie:328,00 zł
cena w sklepie:342,75 zł
cena w sklepie:365,00 zł
Gotie WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA GSJ-400R Mała i poręczna wyciskarka wolnoobrotowa. Dzięki zastosowaniu... pokaż opis »
Gotie WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA GSJ-400R Mała i poręczna wyciskarka wolnoobrotowa. Dzięki zastosowaniu silnika prądu stałego DC o mocy 150W, moment obrotowy wzmocniony przez przekładnię planetarną wyciśnie z owoców i warzyw co w nich najcenniejsze. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się wszędzie, a mycie jej: nie; stanowi żadnego problemu. Dostępna w czterech kolorach zaspokoi gusta niemalże każdego. Mała i poręczna wyciskarka wolnoobrotowa. Wyciskarka wolnoobrotowa TOPJUICER jest profesjonalnym urządzeniem służącym do wyciskania soków z większości warzyw i owoców. Dzięki wałkowi ślimakowemu o unikatowej konstrukcji, obracającemu się z prędkością 80 obrotów na minutę, produkty są miażdżone i wyciskane poprzez zbrojone pierścieniem wykonanym z żywic kompozytowych sito. Skuteczność działania wyciskarki wolnoobrotowej jest znacznie wyższa od tradycyjnych sokowirówek. Praca wyciskarki jest cicha, a czyszczenie bezproblemowe. Urządzenie o wyjątkowo wysokiej mocy 150W radzi sobie z większością warzyw i owoców, które wyciskane powoli nie tracą swoich wartości odżywczych. Wysoka jakość wykonania oraz wysokiej klasy wzornictwo dopełniają walorów urządzenia. Dzięki zastosowaniu silnika prądu stałego DC o mocy 150W, moment obrotowy wzmocniony przez przekładnię planetarną wyciśnie z owoców i warzyw co w nich najcenniejsze. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się wszędzie, a mycie jej nie stanowi żadnego problemu. Dlaczego warto pić świeże soki. Dzięki piciu soków możemy znacznie poprawić dotychczasowy sposób odżywiania. Wysoko wartościowe owocowo - warzywne soki to napoje, które nie zawierają tłuszczów ani białka, zawierają natomiast łatwo przyswajalne węglowodany. Łatwo są wchłaniane do krwi i nie obciążają przewodu pokarmowego ani przemiany materii. Pomocne są w regeneracji organizmu. Soki sklepowe poddane zostają pasteryzacji, celem przedłużenia ich terminu przydatności do spożycia. Wysoka... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Eldom PJ200
najniższa cena! w sklepie:348,00 zł
cena w sklepie:348,99 zł
cena w sklepie:349,00 zł
cena w sklepie:359,00 zł
cena w sklepie:399,00 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PJ200 - niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji- wytrzymała-... pokaż opis »
Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PJ200 - niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji- wytrzymała- wydajna, profesjonalna wyciskarka do soków- BPA Free - wolne od bisfenolu A- stalowa obudowa- niezwykle cicha praca- do 30% więcej soku- 2 kierunki pracy silnika- wsteczny bieg- sitko ze stali nierdzewnej- wzmocniony ślimak- ślimacznica pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą- niskie zużycie energii: 200W- możliwość mycia w zmywarce drobnych elementów- pojemniki na odpadki z pokrywką o pojemności 0,6 l- pojemnik na sok z pokrywką o pojemności 0,6l- popychacz- antypoślizgowe stopki- do użytku domowego- szczoteczka do czyszczenia w zestawie- w prezencie 2 szklane słoiki o poj. 0,500 ml z uchwytem i słomką - idealne do picia świeżo wyciśniętych soków- moc: 200W- napięcie 230V~50Hz- gwarancja 24 m-ce door to doorWymiary wyciskarki:- wysokość - 33 cm- głębokość - 32,5 cm- szerokość - 15,5 cm- średnica wlotu (komina) - 5 cm Słoik jest trendy - 2 słoiki GRATIS w zestawie Przedmiot, który ostatnimi czasy zrobił największą karierę w świecie designu, bez dwóch zdań byłby to on. Słoik. Najmodniejsze knajpy w słoikach serwują wszystko. Od drinków, po owsiankę, dipy i sałatki.Słoiki: nie; służą już tylko do przechowywania przetworów. Ostatnim wielkim hitem jest podawanie w nich wszelkich napojów, smoothie, koklajki, czy drinków. Wychodzimy więc naprzeciw i do naszych wyciskarek dodajemy oryginalne słoiki do picia. Posiadają solidne, wygodne ucho, kolorową, metalową pokrywkę i plastikową słomkę z której wyczarujecie ciekawe wzory. Elementy wyciskarki są wolne od bisfenolu A (BPA) Bisfenol A to związek chemicznego, który może mieć szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie. Dlatego temat wyeliminowania BPA z produktów jest tematem bardzo istotnym ze względu na nasze zdrowie. Dokonuj ŚWIADOMYCH zakupów. Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest lepsze od tradycyjnej sokowirówki?... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Eldom PJ400
najniższa cena! w sklepie:387,00 zł
cena w sklepie:387,00 zł
cena w sklepie:429,00 zł
cena w sklepie:449,00 zł
cena w sklepie:454,00 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400 - niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji-... pokaż opis »
Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PerfectJuicer PJ400 - niezwykle estetyczne wykonanie- dopracowana do perfekcji- wytrzymała- stalowa obudowa- do 30% więcej soku- cicha praca- zabezpieczenie SAFETY LOCK - dodatkowe zabezpieczenie podczas pracy- technologia HEAVY PRESS - ślimacznica wykonana z utwardzonych żywic pozwalająca na wyciskanie owoców i warzyw ze zdwojoną siłą- 2 kierunki pracy silnika - jeśli owoc lub warzywo się zablokuje, bez rozbierania urządzenia można cofnąć ślimacznicę- 80 obrotów na minutę- sitko posiada drobniejsze mikrootwory - ze stali nierdzewnej wzmocnionej pierścieniem z żywic- dodatkowe sito z większymi oczkami idealne do musów, Smoothie- zatyczka wylotu soku - NIEKAPEK- filtr ze stali nierdzewnej- niskie zużycie energii: 400W- pojemnik na odpadki o pojemności 1l- popychacz- w zestawie szczoteczka do czyszczenia- antypoślizgowe stopki- moc: 400W- napięcie 230V~50Hz- gwarancja 24 m-ce "door to door" Sitko o większych mikrootworach do musów i Smoothie Sito do musów, o większych mikrootworach, specjalnie dla wielbicieli gęstszych, bardziej "musowatych" soków. Świetnie nadaje się ono do sporządzania musów z truskawek, malin, kiwi, itp. oraz przecieru pomidorowego.Wielu klientów używa tego sita również do wyciskania soku z cytrusów.Pozwala nam na robienie pysznych i pożywnych musów, deserów, pomidorów, przecierów, oraz gęstych soków z większą ilością błonnika. Dlaczego urządzenie PerfectJuicer jest lepsze od tradycyjnej sokowirówki? Tradycyjna sokowirówka tnie i ściera produkty,: nie; nadaje się do warzyw liściastych i ziół, a szybko obracające się ostrza powodują wzrost temperaturypowstającego soku. Wolnoobrotowa wyciskarka PerfectJuicer miażdży owoce, warzywa i zioła, a następnie przeciera miazgę przez sito. Dzięki takiemu procesowi i specjalnemu, odpornemu na zużycie mechanizmowi wyciskającemu, wszystkie życiodajne i wartościowe składniki... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
26. Philips HR 1882
Philips HR 1882
najniższa cena! w sklepie:969,00 zł
cena w sklepie:969,00 zł
Wyciskarka do warzyw i owoców o mocy silnika 200 W, pojemniki na sok i odpady o pojemności 1.5 l, blokada... pokaż opis »
Wyciskarka do warzyw i owoców o mocy silnika 200 W, pojemniki na sok i odpady o pojemności 1.5 l, blokada kapania, wytrzymały silnik, który pozwala na pracę nawet przez 30 minut, bardzo cicha praca urządzenia, możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce. Wyciskarka do warzyw i owoców o mocy silnika 200 W, pojemniki na sok i odpady o pojemności 1.5 l, blokada kapania, wytrzymały silnik, który pozwala na pracę nawet przez 30 minut, bardzo cicha praca urządzenia, możliwość mycia poszczególnych elementów w zmywarce. w 2 sklepach
Gotie GSJ500
najniższa cena! w sklepie:430,5 zł
cena w sklepie:432,04 zł
cena w sklepie:432,04 zł
cena w sklepie:439,01 zł
cena w sklepie:459,00 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa jest profesjonalnym urządzeniem służącym do wyciskania soków z większości warzyw... pokaż opis »
Wyciskarka wolnoobrotowa jest profesjonalnym urządzeniem służącym do wyciskania soków z większości warzyw i owoców. Dzięki wałkowi ślimakowemu o unikatowej konstrukcji, obracającemu się z prędkością 80 obrotów na minutę, produkty są miażdżone i wyciskane poprzez zbrojone pierścieniem wykonanym z żywic kompozytowych sito. Skuteczność działania wyciskarki wolnoobrotowej jest znacznie wyższa od tradycyjnych sokowirówek. Praca wyciskarki jest cicha, a czyszczenie bezproblemowe. Urządzenie o wyjątkowo wysokiej mocy 400W radzi sobie z większością warzyw i owoców, które wyciskane powoli: nie; tracą swoich wartości odżywczych. Silnik urządzenia posiada szereg zabezpieczeń, dzięki czemu objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta. Wysoka jakość wykonania oraz wysokiej klasy wzornictwo dopełniają walorów urządzenia.... Typ:Wyciskarka wolnoobrotowa,Moc:400 W,Kolor:złoty,Prędkość obrotowa:80 obr/min,Pojemność zbiornika na sok:1 l,Pojemność zbiornika na odpadki:1 l,Napięcie zasilania:230 V,Strona www produktu:http://topjuicer.pl/produkty/wyciskarka-wolnoobrotowa-topjuicer-gsj-500g#.Vj4BBbcvfIU Wyciskarka wolnoobrotowa jest profesjonalnym urządzeniem służącym do wyciskania soków z większości warzyw i owoców. Dzięki wałkowi ślimakowemu o unikatowej konstrukcji, obracającemu się z prędkością 80 obrotów na minutę, produkty są miażdżone i wyciskane poprzez zbrojone pierścieniem wykonanym z żywic kompozytowych sito. Skuteczność działania wyciskarki wolnoobrotowej jest znacznie wyższa od tradycyjnych sokowirówek. Praca wyciskarki jest cicha, a czyszczenie bezproblemowe. Urządzenie o wyjątkowo wysokiej mocy 400W radzi sobie z większością warzyw i owoców, które wyciskane powoli: nie; tracą swoich wartości odżywczych. Silnik urządzenia posiada szereg zabezpieczeń, dzięki czemu objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta. Wysoka jakość wykonania oraz wysokiej klasy wzornictwo dopełniają walorów... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Angel 5500
najniższa cena! w sklepie:4190,00 zł
cena w sklepie:4950,00 zł
cena w sklepie:4950,00 zł
cena w sklepie:5090,00 zł
cena w sklepie:5190,00 zł
- PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Angel jest... pokaż opis »
- PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Angel jest pierwszą wyciskarką w całości wykonaną ze stali nierdzewnej, wykorzystującą dwuślimakową technologię wyciskania soku. Nie na darmo nosi miano Rolls Royce'a wśród wyciskarek. Ten wyjątkowy model jest najbardziej wydajną wyciskarką ze wszystkich do tej pory wyprodukowanych - potrafi wycisnąć maksymalną ilość soku z owoców i warzyw wraz z zawartymi w nich składnikami odżywczymi i enzymami, pozostawiając prawie suchy miąższ. Wyciskarka ta jest szczególnie polecana do wszelkich leczniczych diet i terapii sokowych (szczególnie terapii dr Gersona). Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Angel 5500 ze stali nierdzewnej Angel 5500 wyciskarka wolnoobrotowa ze stali nierdzewnej 5 LAT GWARANCJI NA SILNIK / 3 LATA GWARANCJI NA CZĘŚCI ZADZWOŃ DO NAS - ZAPYTAJ O LEPSZĄ OFERTĘ CENOWĄ! kontakt tel. 71 398 48 50 - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Angel jest pierwszą wyciskarką w całości wykonaną ze stali nierdzewnej, wykorzystującą dwuślimakową technologię wyciskania soku. Nie na darmo nosi miano Rolls Royce'a wśród wyciskarek. Ten wyjątkowy model jest najbardziej wydajną wyciskarką ze wszystkich do tej pory wyprodukowanych - potrafi wycisnąć maksymalną ilość soku z owoców i warzyw wraz z zawartymi w nich składnikami odżywczymi i enzymami, pozostawiając prawie suchy miąższ. Wyciskarka ta jest szczególnie polecana do wszelkich leczniczych diet i terapii sokowych (szczególnie terapii dr Gersona). Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. Najbardziej zaawansowana wyciskarka soków Super ANGEL 5500 Wyciskarka do Soków ze Stali Nierdzewnej Angelia 5500 Najlepsza z wyciskarek do terapii Dr. Maxa Gersona Wyciskarka Angel 5500 jest najbardziej zaawansowaną wyciskarką soków na świecie. Od... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
SKG 2059
najniższa cena! w sklepie:799,00 zł
cena w sklepie:799,00 zł
cena w sklepie:799,00 zł
cena w sklepie:799,00 zł
cena w sklepie:799,00 zł
Wyciskarka umożliwia wyciskanie soków, szatkowanie oraz krojenie na plastry warzyw i owoców, krojenie... pokaż opis »
Wyciskarka umożliwia wyciskanie soków, szatkowanie oraz krojenie na plastry warzyw i owoców, krojenie wędlin, przygotowywanie lodów, sorbetów, shake, mleka sojowego i orzechowego oraz przecierów dla dzieci. Wyciskarka umożliwia wyciskanie soków, szatkowanie oraz krojenie na plastry warzyw i owoców, krojenie wędlin, przygotowywanie lodów, sorbetów, shake, mleka sojowego i orzechowego oraz przecierów dla dzieci. Wyciskarka umożliwia wyciskanie soków, szatkowanie oraz krojenie na plastry warzyw i owoców, krojenie wędlin, przygotowywanie lodów, sorbetów, shake, mleka sojowego i orzechowego oraz przecierów dla dzieci. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Kalorik FE 1004
najniższa cena! w sklepie:549,00 zł
cena w sklepie:549,00 zł
cena w sklepie:549,00 zł
cena w sklepie:549,00 zł
Wyciskarka do owoców i warzyw o mocy silnika 240 W, 3-stopniowego proces wyciskania, dla uzyskania 100... pokaż opis »
Wyciskarka do owoców i warzyw o mocy silnika 240 W, 3-stopniowego proces wyciskania, dla uzyskania 100 % soku, jedna prędkość pracy + funkcja cofania, 2 pojemniki na sok i odpady, 2 rodzaje sit o różnej wielkości oczek, 2 rodzaje komór na duże i małe warzywa i owoce, niski poziom hałasu i drgań. Wyciskarka wolnoobrotowa z dużą wrzutnią FE1004 Wolnoobrotowa wyciskarka nowej generacji FE1004 z dużym otworem wsadowym, wykonana z wysokiej jakości materiałów, wyposażona w szereg innowacyjnych rozwiązań. Szeroki otwór wsadowy, który pomieści całe owoce i warzywa. Drugi wąski otwór na pokrojone składniki. Wolnoobrotowa wyciskarka soków pozwala uzyskać esencjonalny, gęstszy sok, z mikrodrobinkami owoców i warzyw. Innowacyjna metoda wygniatania soku sprawia, że produkty są powoli miażdżone, a dzięki temu wszystkie najcenniejsze składniki i witaminy pozostają w soku. Powolne obroty ślimaka nie naruszają struktury komórkowej owoców i warzyw. Dzięki tej metodzie, nie są one poddawane obróbce termicznej, wyciskany sok zachowuje maksymalną ilość witamin, błonnika i związków polifenolowych. w 4 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017