Ranking wyciskarki styczeń 2017, str. 9

Ranking najlepsze wyciskarki, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-20

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Angel 7500
najniższa cena! w sklepie:4590,00 zł
cena w sklepie:4590,00 zł
cena w sklepie:4590,00 zł
cena w sklepie:4590,00 zł
cena w sklepie:4590,00 zł
Wyciskarka do soków Angel 7500 W odróżnieniu od wcześniejszego modelu Angel 5500, wyciskarka... pokaż opis »
Wyciskarka do soków Angel 7500 W odróżnieniu od wcześniejszego modelu Angel 5500, wyciskarka Angel 7500 wyposażona jest w automatyczne uruchamianie biegu wstecznego. W przypadku włożenia zbyt dużej ilości surowca mechanizm blokuje się, a automatycznie uruchamiający się tryb wsteczny umożliwia usunięcie nadmiaru surowca i wznowienie pracy urządzenia. Prezentujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 7500 to esencja idealnej wyciskarki, której producentem jest koreańska firma Angel Co.
Ltd. która od ponad 30 lat tworzy i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia. Urządzenie z całości zostało wykonane ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-304, która charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt użycia stali, ze względu na jej cechy wchodzenia w reakcje chemiczne z różnymi substancjami. Nic z tego, producent zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy: nie; niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz pięknego, stalowego wyglądu mamy urządzenie bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego na pewno żaden znajomy: nie; przejdzie obojętnie. Kolejną cechą tej unikalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez opatentowane dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem: etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków bardzo dokładnie zmiażdżony, aby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza. etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi przez moduł miażdżący, gdzie pod dużym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty" etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane przez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 8 sklepach »
Tribest GSE5000
najniższa cena! w sklepie:2290,00 zł
cena w sklepie:2330,00 zł
cena w sklepie:2330,00 zł
cena w sklepie:2480,00 zł
cena w sklepie:2990,00 zł
Dwu-ślimakowa wyciskarka do soków. Jest to najnowszy model z serii wyciskarek Green Star. Tribest Corp.... pokaż opis »
Dwu-ślimakowa wyciskarka do soków. Jest to najnowszy model z serii wyciskarek Green Star. Tribest Corp. wprowadził wiele usprawnień w porównaniu z poprzednimi modelami , udostępniając nam jedną z najlepszych wolnoobrotowych wyciskarek na rynku. Dwu-ślimakowa wyciskarka do soków. Jest to najnowszy model z serii wyciskarek Green Star. Tribest Corp. wprowadził wiele usprawnień w porównaniu z poprzednimi modelami , udostępniając nam jedną z najlepszych wolnoobrotowych wyciskarek na rynku. Wyciskarka dwuślimakowa Green Star Elite zaprojektowana została, aby wyciskała jak najwięcej soku z maksymalną zawartością cennych dla zdrowia witamin i składników odżywczych. Podobnie jak wszystkie nasze wyciskarki ślimakowe nadaje się do wyciskania traw pszenicznych i warzywach liściastych. Dzięki niej mamy większy uzysk soku i suchy miąższ. Regulacyjny otwór wylotowy błonnika jest łatwo dostępny z przodu urządzenia. Dzięki funkcji homogenizacji łatwo rozdrabnia żywność, produkuje puree, mrożone miazgi i masła orzechowe. Zalecamy, aby spróbować słodkości wyprodukowane z orzechów lub suszonych owoców. Nowa wyciskarka ślimakowa marki Tribest nadaje się do wyciskania praktycznie każdego surowca - począwszy od marchewek i jabłek aż po liście pszenicy i jęczmienia, ziół i naci z warzyw. Rewolucyjna konstrukcja zawiera podwójny spiralny układ z rotacją 110. Obr / min., która miele, wyciska i tłoczy włożone surowce, podczas gdy wypiera sok i miąższ oddzielnie. W ten delikatny sposób wytwarza minimalne ciepło, zatem cenne enzymy i witaminy są zatrzymywane w soku. Green Star Elite nie ma śruby (uwaga montaż głównej części Green Star 1000/3000 jest za pomocą dwóch śrub). Niewygodne ramiona mocujące zostały zastąpione prez zaczepy. Montaż i demontaż jest dzięki temu dużo łatwiejsza i szybsza. W wyposażeniu urządzenia znajdziemy również praktyczną tacę odciekową, dzięki której nie poplamimy blatu... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
83. Green Star GS2000
Green Star GS2000
najniższa cena! w sklepie:2220,00 zł
Wyciskarka do soków Green Star GS-2000 to jeden z flagowych model i znanej firmy Tribest. Pozwala przygotowywać... pokaż opis »
Wyciskarka do soków Green Star GS-2000 to jeden z flagowych model i znanej firmy Tribest. Pozwala przygotowywać znakomite soki z różnego typu warzyw i owoców, jak również homogenizować wszelkiego rodzaju sosy, musy i sorbety. Wyciskarka do soków Green Star GS-2000 to jeden z flagowych model i znanej firmy Tribest. Pozwala przygotowywać znakomite soki z różnego typu warzyw i owoców, jak również homogenizować wszelkiego rodzaju sosy, musy i sorbety. Wyciskarka do soków Green Star GS2000 Wyciskarka dawniej znana jako jako Green Life to flagowy model firmy Tribest. Wyciskarka soku Green Star GS2000 to następca modelu GL2000, który doposażono w sitko, tacę oraz w dodatkowe sito do miękkich owoców (wraz z regulatorem). Wyciskarka ta z niezwykłą wydajnością miażdży i kruszy warzywa i owoce dzięki dwu niezwykle mocnym wałkom ślimakowym. Cały proces odbywa się na wolnych obrotach (110obr/min), dzięki czemu w otrzymanym soku pozostają wszystkie witaminy oraz żywe enzymy. Sok otrzymany za pomocą tej wyciskarki charakteryzuje się najwyższą jakością a dzięki temu, że proces utleniania jest drastycznie zahamowany, sok pozostaje świeży znacznie dłużej. Wyciskarki Green Star zostały nagrodzone na przestrzeni lat wieloma nagrodami za swoją bezkompromisową jakość wykonania, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Model Green Star GS2000 wyposażony jest także w sito z większymi otworami przeznaczone do miękkich owoców (uzyskany sok jest bardziej gęsty) Wyciskarka do soków Green Star GS2000 wyposażona jest w dwa potężne wałki ślimakowe wykonane ze stali nierdzewnej, które miażdżą składniki oddzielając włókna w komorze wyciskania. Dodatkowo oba wałki posiadają rdzeń, który wykonany jest z materiałów magnetycznych oraz bio-ceramicznych. Zastosowanie tych materiałów umożliwia uzyskanie soku zawierającego maksymalną ilość minerałów oraz witamin. Dodatkowo... w 1 sklepie
84. Zelmer ZJP160
Zelmer ZJP160
najniższa cena! w sklepie:1098,00 zł
cena w sklepie:1098,00 zł
Wyciskarka ZELMER ZJP1600R JuiceMaker One Innowacyjna wyciskarka zapewniająca najwyższą jakość wyciskanych... pokaż opis »
Wyciskarka ZELMER ZJP1600R JuiceMaker One Innowacyjna wyciskarka zapewniająca najwyższą jakość wyciskanych produktów. Urządzenie wyposażone zostało w unikalny system wyciskania soku SES (Smart Extraction System), który pozwala na wydobycie większej ilości soku. Dzięki wyciskaniu na wolnych obrotach sok zachowuje maksymalne wartości odżywcze wyciskanych owoców, warzyw, ziół, a nawet liści i nasion. Możliwość wyciskania: w 2 sklepach
Bosch MCP72
najniższa cena! w sklepie:318,91 zł
cena w sklepie:318,91 zł
cena w sklepie:318,91 zł
cena w sklepie:408,00 zł
cena w sklepie:409,00 zł
Wyciskarka do cytrusów BOSCH o mocy 40 W. Praktyczna wyciskarka do cytrusów 2-w-1: po naciśnięciu przycisku,... pokaż opis »
Wyciskarka do cytrusów BOSCH o mocy 40 W. Praktyczna wyciskarka do cytrusów 2-w-1: po naciśnięciu przycisku, można serwować sok bezpośrednio z eleganckiej szklanej karafki, nadaje się dla dużych i małych ilości soku: dwie opcje wyciskania - dla dużej ilości do szklanej karafki oraz dla małych ilości bezpośrednio do małego zbiornika. Opis marketingowy:Doskonały design wśród wyciskarek cytrusowych będzie dodatkową ozdobą w Twojej kuchni. Praktyczna wyciskarka do cytrusów 2-w-1: Po naciśnięciu przycisku, można serwować sok bezpośrednio z eleganckiej szklanej karafki. Dla dużych i małych ilości soku: dwie opcje wyciskania - dla dużej illości do szklanej karafki oraz dla małych ilości bezpośrednio do małego zbiornika. Czyste miejsce pracy i łatwe czyszczenie: DripStop zapobiega kapaniu soku na Twój stół kuchenny. Wybrane elementy wyciskarki można myć w zmywarce.,Moc:40 W,Pojemność naczynia na sok:1 l,Funkcje użytkowe:dwukierunkowo obrotowy stożekmożliwość mycia w zmywarce,Zabezpieczenia:blokada kapaniapodkładka antypoślizgowa,Materiał obudowy:stal szlachetnatworzywo sztuczne bez dodatku BPA,Kolor:czarna,Długość kabla zasilającego:1 m,Napięcie zasilania:220-240 V,Waga urządzenia:1,88 kg,Waga z opakowaniem:2 kg,Wymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł):310x170x170 mm,Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):410x223x215 mm,Wyposażenie:pojemnik na sokpokrywa do przechowywaniapokrywa ochronnaszklana karafka,Strona www produktu:http://www.bosch-home.pl/produkty/drobny-sprzet-kuchenny/sokowirowki/MCP72GMB.html#tab2 więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Hurom HH
najniższa cena! w sklepie:1550,00 zł
cena w sklepie:1550,00 zł
cena w sklepie:1590,00 zł
cena w sklepie:1590,00 zł
cena w sklepie:1590,00 zł
Wyciskarka do soków Hurom HH Juicer HU-700 Premium (HH-DBG06) to najnowsza generacja... pokaż opis »
Wyciskarka do soków Hurom HH Juicer HU-700 Premium (HH-DBG06) to najnowsza generacja modeli Hurom na lato 2013 dostępna na rynku europejskim. Nowa wyciskarka do soków Hurom HU-700 to niezawodne i wytrzymałe urządzenie, o którym z ręką na sercu możemy powiedzieć, że potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyciskarka HUROM HH (HU-700) HH-EBE06 Burgundowy Wyciskarka do soków Hurom HH Premium (HH-EBE06) to najnowsza generacja modeli Hurom na lato 2013 dostępna na rynku europejskim. Wyciskarki do soków Hurom to ulubieńcy sklepu Puregreen. Poczynając od pierwszego modelu Hurom HU-100 do ostatnio dostępnego HU 400/500 obserwowaliśmy, jak części urządzenia są poddawane subtelnym ulepszaniom pod względem funkcjonalności, efektywności i wytrzymałości. W najnowszych modelach Hurom HU-600 i HU-700 nowe funkcjonalności i udoskonalenia są szczególnie widoczne: -oszałamiający design (Hurom HH to zwycięzca w kategorii Product Design w prestiżowym konkursie reddot design award 2013) -zatyczka nie-kapek w otworze wylotowym na sok - mniej bałaganu, dokładne odmierzanie porcji, funkcje mieszania i łatwiejsze czyszczenie -przemodelowane silikonowe wycieraczki nie pozwalają, aby zbyt dużo miąższu dostało się do soku -nowy, większy pojemnik na sok - 500 ml z podziałką do odmierzania dokładnych porcji soku przed podaniem -części wyciskające bez BPA -nowa pozycja części wyciskających ułatwiająca montaż -sitko do wyciskania wykonane z GE Ultem, które poradzi sobie zarówno z miękkimi owocami, jak i z twardymi owocami i warzywami -2 szczotki czyszczące do szybszego czyszczenia -10 letnia gwarancja na silnik i części dla urządzeń dla użytku domowego poręczny uchwyt, który nie występuje w modelach HU-600 Hurom HH (HU-700) Nowa wyciskarka do soków Hurom HU-700, zwana także ,,szefową", to niezawodne i wytrzymałe urządzenie do wyciskania soków przeznaczone... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
Zelmer CP2100
najniższa cena! w sklepie:97,51 zł
cena w sklepie:98,00 zł
cena w sklepie:109,00 zł
cena w sklepie:128,00 zł
cena w sklepie:128,00 zł
Wyciskarka do cytrusów o mocy 85 W, z 2 stożkami do wyciskania małych i dużych owoców, systemem automatycznego... pokaż opis »
Wyciskarka do cytrusów o mocy 85 W, z 2 stożkami do wyciskania małych i dużych owoców, systemem automatycznego włączenia i wyłączenia oraz z blokadą kapania. Wyciskarka do owoców ZELMER CP 2100 Elegancka, stalowa cytrusiarka CP2100, dzięki wyposażeniu jej w dwa wymienne stożki, pozwala uzyskać bogaty w witaminy sok z każdego cytrusa świata. Trwałość urządzenia gwarantuje zastosowanie stalowego sita i wytrzymałej obudowy ze stali szlachetnej. Aby urządzenie było komfortowe w obsłudze wyposażono je w schowek na stożki i pokrywę antykurzową. Wyciskarka do cytrusów posiada też blokadę kapania, dzięki której unikniesz zabrudzenia blatu i samego urządzenia. Zalety: moc 85W dwa stożki do różnej wielkości owoców schowek na stożki pokrywa chroniąca przed kurzem obudowa inox Gwarancja: 24 miesiące - producenta Kilka słów o marce : Zelmer to wiodący polski producent drobnego sprzętu AGD, m.in. odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, czajników oraz krajalnic. W asortymencie znajdują się również kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, żelazka, wagi i urządzenia do stylizacji włosów. Firma posiada duży udział w sprzedaży sprzętu AGD na rynkach zagranicznych, eksportując swoje produkty do 27 krajów świata. Zelmer jest w opinii konsumentów synonimem trwałości i niezawodności, a swoją markę buduje już od przeszło 60 lat. więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 5 sklepach »
Kenwood JE290
najniższa cena! w sklepie:94,00 zł
cena w sklepie:94,00 zł
cena w sklepie:105,00 zł
cena w sklepie:108,00 zł
cena w sklepie:113,00 zł
Wyciskarka KENWOOD-AGD JE 290 Wyciskarka Kenwood do cytrusów o mocy 40 W, pojemności wbudowanego pojemnika... pokaż opis »
Wyciskarka KENWOOD-AGD JE 290 Wyciskarka Kenwood do cytrusów o mocy 40 W, pojemności wbudowanego pojemnika na sok 1 l, ze zmiennym kierunkiem obrotów oraz z pokrywą chroniącą przed kurzem. Poczuj smak natury Odżywcze, pełne aromatu soki ze świeżych cytrusów? Z wyciskarką JE290 Kenwood to możliwe! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych napojach. Dzięki wyciskarce marki Kenwood uzyskasz smaczne, aromatyczne i orzeźwiające soki, które staną się nieodzownym składnikiem zdrowego śniadania oraz istotnym komponentem pełnowartościowej diety. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących aktywny tryb życia oraz zbilansowane żywienie. Nuta egzotyki w Twoim domu Urządzenia marki Kenwood to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, soki przygotowane w wyciskarce JE290 zyskują niepowtarzalny smak, zachowując naturalność. Świeżo wyciskane, pełne aromatu cytrusy stanowią prawdziwą bombę witaminową. Mogą również zostać wykorzystane jako baza do sosów czy marynat, nadając potrawom wyjątkowego egzotycznego charakteru. Praktyczna technologia Niezwykle wydajna wyciskarka do cytrusów od Kenwood to moc 40 W z możliwością dwukierunkowego działania silnika. Urządzenie wyposażono w funkcjonalny, przezroczysty pojemnik o pojemności 1 l oraz praktyczny separator miąższu ze stali nierdzewnej. Model JE290 zyskał też specjalny schowek na kabel. Z wyciskarką cytrusów marki Kenwood szybko i sprawnie przygotujesz idealne soki z pomarańczy, mandarynek, cytryn, limetek i grapefruitów. A wszystko to bez udziału cukru, barwników i konserwantów. Od teraz poranne wyciskanie soku stanie się przyjemnym rytuałem. Michel Moran ambasadorem Kenwood Uznany szef kuchni i doświadczony restaurator, autor bestsellerowych książek z przepisami oraz juror programów kulinarnych MasterChef i MasterChef Junior - Michel Moran - jest ambasadorem Kenwood w Polsce. Jego talent, elegancja,... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
Omega 8004
najniższa cena! w sklepie:1470,00 zł
cena w sklepie:1470,00 zł
cena w sklepie:1470,00 zł
cena w sklepie:1470,00 zł
- PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl Światowy lider... pokaż opis »
- PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl Światowy lider wśród jednoślimakowych wyciskarek soku. Wydajność, funkcjonalność i wygoda użytkowania.Wyciskarka do soków Omega 8004 (8224) świetnie poradzi sobie z każdym rodzajem surowca: od trudnych dla sokowirówek, owoców cytrusowych, warzyw liściastych i traw, do miękkich owoców jagodowych ( również "niewygodnych" dla niektórych urządzeń ) i twardych warzyw korzeniowych. Jest to więc wyciskarka w pełni uniwersalna. Wyciskarka do soków Omega 8004 (8224) jest znakomitym wyborem, jeżeli poszukujemy niekłopotliwego w użytkowaniu, wydajnego i niezawodnego urządzenia do regularnego wyciskania soku dla kilku osób. Zwłaszcza, gdy zamierzamy do tego korzystać z licznych, pożytecznych funkcji dodatkowych, jakie oferuje ( mielenie kawy i suszonych ziół i przypraw, formowanie makaronu, homogenizacja pokarmów dla dziecka, sorbety i inne ). Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl. - PREZENTY DO WYBORU - BEZPŁATNA DOSTAWA - Więcej informacji na stronie www.EUJUICERS.pl Światowy lider wśród jednoślimakowych wyciskarek soku. Wydajność, funkcjonalność i wygoda użytkowania.Wyciskarka do soków Omega 8004 (8224) świetnie poradzi sobie z każdym rodzajem surowca: od trudnych dla sokowirówek, owoców cytrusowych, warzyw liściastych i traw, do miękkich owoców jagodowych ( również "niewygodnych" dla niektórych urządzeń ) i twardych warzyw korzeniowych. Jest to więc wyciskarka w pełni uniwersalna. Wyciskarka do soków Omega 8004 (8224) jest znakomitym wyborem, jeżeli poszukujemy niekłopotliwego w użytkowaniu, wydajnego i niezawodnego urządzenia do regularnego wyciskania soku dla kilku osób. Zwłaszcza, gdy zamierzamy do tego korzystać z licznych, pożytecznych funkcji dodatkowych, jakie oferuje ( mielenie kawy i suszonych... w 4 sklepach
90. Omega EUJ808
Omega EUJ808
najniższa cena! w sklepie:2100,00 zł
cena w sklepie:2100,00 zł
cena w sklepie:2100,00 zł
cena w sklepie:2100,00 zł
cena w sklepie:2100,00 zł
Z rewolucyjną szybkością 43 obr./min, wyciska sok z produktów jeszcze skuteczniej, niż dotychczasowe... pokaż opis »
Z rewolucyjną szybkością 43 obr./min, wyciska sok z produktów jeszcze skuteczniej, niż dotychczasowe "low speed" sokowniki rolkowe. Mała prędkość obrotowa w połączeniu z nowym ślimakiem z dwoma nożami do krojenia zapewnia doskonałe wyciśnięcie produktów wejściowych. Ten wolny proces wyciskania zachowuje maksimum życiodajnych substancji, zmniejsza gromadzenie się ciepła, spowalnia utlenianie i poprawia trwałość uzyskanego soku. Ślimak do wyciskania z dwoma nożami krojącymi jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału GE-ULTEM, a wszystkie części sokownika Sana EUJ-808 są wolne od BPA. Odprowadzenie resztek z wyciskania do pojemnika na odpadki umożliwia ciągłe przetwarzanie przygotowanych produktów. Ze względu na to, że Sana Juicer by Omega EUJ-808 pracuje przy małych obrotach, zachowuje się bardzo cicho. Następną zaletą jest system automatycznego czyszczenia, który bez przerwy oczyszcza sitko podczas wyciskania produktów. Zapobiega to jego zapychaniu się, a po zakończeniu wyciskania oczyszczenie Sany jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Częścią kompletu Sany EUJ-808 jest grube sitko, dzięki któremu można uzyskać sok z większą zawartością miąższu. To grube sitko nadaje się także do przygotowania napojów z miękkich produktów takich, jak pomarańcze, ananasy albo porzeczka. W zestaw wchodzi:wyciskarka dwa sita - do czystego soku i do musów. pojemnik na sok pojemnik na odpady popychacz szczotka do czyszczenia w prezencie zestaw trzech pojemników próżniowych lub 100 stronicową książka "Przepisy na sok ...". Sana Juicer by Omega EUJ-808 jest nowoczesnym i wydajnym sokownikiem, który zostanie ukochanym elementem w Państwa kuchni. Najlepiej wyciska: jabłek, drobnych owoców, ziół, cytrusów, jagód ... Nie polecamy do: samych warzyw liściowych, większej ilości warzyw korzeniowych w 2 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016