Ranking Żelazka styczeń 2017, str. 2

Ranking najlepsze Żelazka, aktualizowany codziennie na podstawie popularności produktu w porównywarce cen nokaut.pl. Wygenerowany: 2017-01-18

Ustaw sortowanie:

Top 10 producenta:

Philips GC 4521
najniższa cena! w sklepie:259,03 zł
cena w sklepie:259,03 zł
cena w sklepie:328,00 zł
cena w sklepie:328,00 zł
cena w sklepie:349,00 zł
Żelazko parowe Philips Azur Performer stanowi połączenie dużej wydajności i łatwości użycia. Dzięki połączeniu... pokaż opis »
Żelazko parowe Philips Azur Performer stanowi połączenie dużej wydajności i łatwości użycia. Dzięki połączeniu funkcji Quick Calc Release ze stopą żelazka T-ionicGlide oraz automatycznym wyłączaniem można z łatwością uzyskać optymalne rezultaty prasowania. Moc 2600 W, zapewnia szybkie nagrzewanie się i skuteczną pracę oprócz tego żelazko ma optymalną wagę, przez co umożliwia łatwe prasowanie wszelkich tkanin. Żelazko parowe Philips Azur Performer stanowi połączenie dużej wydajności i łatwości użycia. Dzięki połączeniu funkcji Quick Calc Release ze stopą żelazka T-ionicGlide oraz automatycznym wyłączaniem można z łatwością uzyskać optymalne rezultaty prasowania. Moc 2600 W, zapewnia szybkie nagrzewanie się i skuteczną pracę oprócz tego żelazko ma optymalną wagę, przez co umożliwia łatwe prasowanie wszelkich tkanin. Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze przyjemny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4521 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, a sam proces będzie szybki i przyjemny. Rodzaje żelazekObecnie na rynku można znaleźć wiele typów żelazek. Masz z czego wybierać, więc przed wytypowaniem tego odpowiedniego, zastanów się w jakich sytuacjach będziesz go używać. W ofercie sklepów możesz natrafić na takie typy jak żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wszystko zależy od tego jak często i jak dużo prasujesz. Model GC 4521 firmy Philips to żelazko tradycyjne. WłaściwościNim kupisz żelazko, weź pod uwagę jakie właściwości oraz dodatkowe opcje posiada. Moc oraz regulacja temperatury są podstawowymi cechami, z jakimi trzeba się liczyć przy poszukiwaniu odpowiedniego żelazka. Aczkolwiek wiele z nich posiada również dodatkowe właściwości, które znacznie mogą ułatwić Ci prasowanie, np. różne typy stóp, blokadę kapania czy funkcję automatycznego... w 4 sklepach
Tefal FV 9747
najniższa cena! w sklepie:416,00 zł
cena w sklepie:488,00 zł
cena w sklepie:488,00 zł
Prasowanie to dla Ciebie mozolna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem.... pokaż opis »
Prasowanie to dla Ciebie mozolna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Tefal FV 9747, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu. Rodzaje żelazekRodzajów żelazek jest wiele. Nie będzie to najłatwiejszy wybór, jednak zastanów się czego oczekujesz od tego właściwego. W zależności od tego jak dużo i często będziesz prasować możesz wybierać spośród żelazek parowych, bezprzewodowych czy turystycznych. WłaściwościPrzeanalizuj różne dodatkowe opcje, występujące w żelazkach i zdecyduj się na najlepsze. Do standardowych cech żelazek można zaliczyć moc i regulację temperatury. Gdy jednak szukasz tego najlepszego dla siebie, również inne cechy mogą się liczyć. Należą do nich na przykład typ stopy, blokada kapania czy automatyczne wyłączanie urządzenia po pewnym czasie nieużywania. Urządzenie będzie szybciej gotowe do prasowania, gdy będzie miało większą moc. Dodatkowo, od tego parametru zależy też reakcja na zmniejszenie się poziomu temperatury, jak również wydajność wytwarzania pary. Temperatura, niezależnie od mocy, w większości żelazek posiada te same zakresy i oznaczana jest w ten sam sposób - kropkami. Trzy kropki oznaczają najwyższą temperaturę stopy urządzenia, nieprzekraczającą 200 stopni C. Dwie kropki pokazują temperaturę max. 150 stopni, a jedna - 110 stopni Celsjusza. PodsumowanieWłaściwe żelazko pomoże Ci szybciej i łatwiej uporać się z pogniecioną garderobą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Masz możliwość wyboru, nie tylko ze względu na szeroki zakres cen, ale również opcji, jakie posiadają. Przeanalizuj model FV 9747 firmy Tefal i zdecyduj czy to własnie on będzie dla Ciebie najlepszy. w 3 sklepach
Bosch TDA2365
najniższa cena! w sklepie:92,00 zł
cena w sklepie:92,75 zł
cena w sklepie:92,75 zł
cena w sklepie:92,75 zł
cena w sklepie:97,65 zł
Opis Produktu Chcesz aby prasowanie było czynnością łatwą i przyjemną? Żelazko BOSCH TDA 2365 jest urządzeniem,... pokaż opis »
Opis Produktu Chcesz aby prasowanie było czynnością łatwą i przyjemną? Żelazko BOSCH TDA 2365 jest urządzeniem, które pokaże Ci, że jest to możliwe. Wyposażono je w ceramiczną stopę pokrytą palladem. Płynna regulacja temperatury oraz regulowane wytwarzanie pary ułatwią każde prasowanie. Napełnianie woda jest wyjątkowo wygodne, dzięki dużemu wlewowi wody oraz dołączonemu pojemnikowi. Zbiornik na wodę ma 220 ml, Jest tu również możliwość prasowania parowego w pionie. Stałe wytwarzanie pary utrzymuje się na poziomie 22 g/min.
a silne uderzenie daje 80 g/min. Zastosowano tu także funkcję samooczyszczania oraz system antywanienny. Żelazko, 2200 W, stopa ceramiczna, emaliowana Palladium-glissée, wytwarzanie pary: 22/80, QuickFilling-łatwe napełnianie żelazka wodą, 3Anti-Calc, kolor: niebieski morski. SPECYFIKACJA TECHNICZNA: Moc: 2200 W maks.Stopa ceramiczna, emaliowana Palladium glisséeQuickFilling: łatwe napełnianie żelazka wodąRegulowane wytwarzanie pary: 22 g/minUderzenie pary: 80 g/minPionowe uderzenie paryStopnie wytwarzania pary (0/1/2)Płynna regulacja temperatury3-anticalc: funkcja samoczyszczenia selfclean, calc'n clean oraz wbudowany system anticalcŁatwy do zwinięcia kabel o długości 1.8 m z klamerką spinającąPrzezroczysty pojemnik na wodę (220 ml)Lampka kontrolnaSpryskiwacz GWARANCJA 2 Lata Wszystkie Urządzenia są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Do każdego zakupionego produktu dodajemy paragon lub fakturę vat. Opis Produktu Chcesz aby prasowanie było czynnością łatwą i przyjemną? Żelazko BOSCH TDA 2365 jest urządzeniem, które pokaże Ci, że jest to możliwe. Wyposażono je w ceramiczną stopę pokrytą palladem. Płynna regulacja temperatury oraz regulowane wytwarzanie pary ułatwią każde prasowanie. Napełnianie woda jest wyjątkowo wygodne, dzięki dużemu wlewowi wody oraz dołączonemu pojemnikowi. Zbiornik na wodę ma 220 ml, Jest tu również możliwość prasowania... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 11 sklepach »
Philips GC 4526
najniższa cena! w sklepie:267,8 zł
cena w sklepie:267,81 zł
cena w sklepie:286,58 zł
cena w sklepie:319,00 zł
cena w sklepie:329,00 zł
Żelazko Philips GC4526/20 Azur Performer Plus posiada wbudowany pojemnik na kamień, który umożliwia... pokaż opis »
Żelazko Philips GC4526/20 Azur Performer Plus posiada wbudowany pojemnik na kamień, który umożliwia efektywne odkamienianie. Stały strumień pary do 50 g/min. Dodatkowo końcówka Triple Precision: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki kształt, dlategp ułatwia prasowanie trudno dostępnych miejsc. Nie wszyscy lubimy prasowanie. Zajęcie to stanie się przyjemniejsze, jeśli dopasujesz narzędzie odpowiednio do swoich upodobań. Wybierz urządzenie Philips GC 4526. Pomoże Ci ono w walce z pogniecionymi ubraniami, a dzięki swojej funkcjonalności sam proces stanie się milszy. Rodzaje żelazekWybór żelazek jest spory. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów i typów, dlatego przeanalizuj swoje preferencje. Zależnie od ilości ubrań do prasowania masz do wyboru żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. WłaściwościPrzeanalizuj różne dodatkowe opcje, występujące w żelazkach i zdecyduj się na najlepsze. Do standardowych cech żelazek można zaliczyć moc i regulację temperatury. Gdy jednak szukasz tego najlepszego dla siebie, również inne cechy mogą się liczyć. Należą do nich na przykład typ stopy, blokada kapania czy automatyczne wyłączanie urządzenia po określonym czasie nieużywania. Urządzenie będzie szybciej gotowe do prasowania, gdy będzie miało większą moc. Dodatkowo, od tego parametru zależy też reakcja na zmniejszenie się poziomu temperatury, jak również efektywność wytwarzania pary. Temperatura, niezależnie od mocy, w większości żelazek posiada te same zakresy i oznaczana jest w ten sam sposób - kropkami. Trzy kropki oznaczają najwyższą temperaturę stopy urządzenia, nieprzekraczającą 200 stopni Celsjusza. Dwie kropki wskazują na temperaturę max. 150 stopni, a jedna - 110 stopni Celsjusza. PodsumowanieDobre żelazko to klucz do efektywnego prasowania. Dzięki niemu szybciej uporasz się z wygniecionymi ubraniami. Szeroki wybór tych urządzeń, nie tylko... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 10 sklepach »
Philips GC 4928
najniższa cena! w sklepie:413,24 zł
cena w sklepie:433,89 zł
cena w sklepie:446,99 zł
cena w sklepie:529,00 zł
cena w sklepie:529,00 zł
Żelazko parowe o mocy 3000 W, pojemności zbiornika na wodę 350 ml, ze stopą SteamGlide Plus, blokadą... pokaż opis »
Żelazko parowe o mocy 3000 W, pojemności zbiornika na wodę 350 ml, ze stopą SteamGlide Plus, blokadą kapania oraz z funkcją automatycznego wyłączania. Żelazko parowe Philips PerfectCare Azur GC4928/30(3000W /biało-fioletowy) Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze wdzięczny obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Philips GC 4928 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny. Rodzaje żelazekObecnie na rynku można znaleźć dużo typów żelazek. Masz z czego wybierać, więc przed wytypowaniem tego odpowiedniego, zastanów się w jakich sytuacjach będziesz go używać. W ofercie sklepów możesz znaleźć takie typy jak żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wszystko zależy od tego jak często i jak dużo prasujesz. WłaściwościAby dokonać właściwego wyboru żelazka, przyjrzyj się jego właściwościom. Istotnymi parametrami tego urządzenia są moc i regulacja temperatury. Jednak sprawdź także inne cechy, np. typ stopy oraz występowanie dodatkowych funkcji, takich jak blokada kapania, funkcja samoczyszczenia czy automatycznego wyłączania się. Żelazko posiadające większą moc, będzie nagrzewać się szybciej, tak więc szybciej będzie gotowe do pracy. Od jej wartości uzależniona jest także reakcja na zmniejszenie poziomu temperatury czy też efektywność wytwarzania pary. Niezależnie od poziomu mocy, żelazka posiadają mniej więcej ten sam zakres temperatur. Oznaczany jest on za pomocą punktów. I tak, jedna kropka to temperatura nie większa niż 110 stopni. Dwie kropki odpowiadają maksymalnej wartości 150 stopni, natomiast trzy - to wartość do 200 stopni Celsjusza. PodsumowaniePrasowanie będzie efektywniejsze, jeśli użyjesz niezawodnego sprzętu, który pomoże Ci w prasowaniu nawet najbardziej kłopotliwych zagnieceń. Dodatkowo, taki sprzęt będzie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 6 sklepach »
Tefal FV 3930
najniższa cena! w sklepie:135,29 zł
cena w sklepie:139,00 zł
cena w sklepie:139,00 zł
cena w sklepie:142,00 zł
cena w sklepie:148,00 zł
Opis Produktu Tefal Easygliss FV 3930 pozwala na szybkie i łatwe prasowanie dzięki niezrównanemu ślizgowi... pokaż opis »
Opis Produktu Tefal Easygliss FV 3930 pozwala na szybkie i łatwe prasowanie dzięki niezrównanemu ślizgowi po tkaninie. Stopa w technologii Durilium - niezrównany ślizg po tkaninie dla szybkiego i łatwego prasowania i doskonała odporność na zarysowania. System AutoStop - zwiększone bezpieczeństwo dzięki automatycznemu wyłączeniu pozostającego w bezruchu żelazka. Łatwość użycia - łatwe ustawienie dzięki automatycznemu dostosowaniu pary do temperatury. Żelazko Easygliss FV3930 charakteryzuje się stopą w technologii Durilium, która zapewnia najszybszy ślizg po tkaninie. Powłoka ta jest też wyjątkowo odporna na zarysowania. Żelazko to jest też bardzo łatwe w obsłudze, dzięki automatycznemu dostosowaniu ilości pary do wybranej temperatury. System Auto Stop automatycznie wyłączy żelazko jeśli pozostaje one w bezruchu przez dłuższy czas w zależności od pozycji. Funkcja Ani-Drip zapobiega kapaniu wody na prasowaną tkaninę i eliminuje ryzyko jej poplamienia. Stopa w technologii Durilium - niezrównany ślizg po tkaninie dla szybkiego i łatwego prasowania i doskonała odporność na zarysowania. System AutoStop - zwiększone bezpieczeństwo dzięki automatycznemu wyłączeniu pozostającego w bezruchu żelazka. Łatwość użycia - łatwe ustawienie dzięki automatycznemu dostosowaniu pary do temperatury. Stopa Ultragliss UltraglissTM/UltraglideTM Durilium technologia płyty Szybkie i łatwe prasowanie . Opis Produktu Tefal Easygliss FV 3930 pozwala na szybkie i łatwe prasowanie dzięki niezrównanemu ślizgowi po tkaninie. Stopa w technologii Durilium - niezrównany ślizg po tkaninie dla szybkiego i łatwego prasowania i doskonała odporność na zarysowania. System AutoStop - zwiększone bezpieczeństwo dzięki automatycznemu wyłączeniu pozostającego w bezruchu żelazka. Łatwość użycia - łatwe ustawienie dzięki automatycznemu dostosowaniu pary do temperatury. Żelazko TEFAL FV 3930 Easy Gliss - FV3930E0 Prasowanie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 9 sklepach »
17. Russell Hobbs 23590-56
Russell Hobbs 23590-56
najniższa cena! w sklepie:75,00 zł
cena w sklepie:84,22 zł
Russell Hobbs Żelazko Light & Easy 23590-56 Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych... pokaż opis »
Russell Hobbs Żelazko Light & Easy 23590-56 Prasowanie nie zawsze należy do najprzyjemniejszych zadań. Jednak, aby odpowiednio dbać o ubrania oraz schludnie wyglądać, trzeba je wykonywać. Pomoże Ci w tym właściwie dobrane żelazko. Russell Hobbs 23590-56 może być idealnym wyborem. Zapoznaj się z nim i zdecyduj czy to z pomocą tego urządzenia, jeszcze lepiej zadbasz o wygląd swoich ubrań. Rodzaje żelazekWybór odpowiedniego żelazka nie jest wcale taki prosty. Sklepy oferują wiele rodzajów i czasem trudno się zdecydować na konkretny. Zastanów się czego oczekujesz od tego sprzętu. Dostępne są takie rodzaje żelazek jak parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wybierz odpowiednie dla siebie, w zależności od ilości i częstotliwości prasowania. WłaściwościNim kupisz żelazko, weź pod uwagę jakie właściwości oraz dodatkowe opcje posiada. Moc oraz regulacja temperatury są podstawowymi cechami, z jakimi trzeba się liczyć przy szukaniu odpowiedniego żelazka. Aczkolwiek wiele z nich posiada również dodatkowe właściwości, które istotnie mogą ułatwić Ci prasowanie, np. różne typy stóp, blokadę kapania czy funkcję automatycznego wyłączania urządzenia. Za ich sprawą nie będziesz martwić się o plamy na garderobie czy ryzyko przypalenia jej. Żelazko z większą mocą szybciej będzie się nagrzewać. Od tego parametru zależą także takie cechy jak: reakcja na zmniejszenie poziomu temperatury, czy wydajność wytwarzania pary. Poziomy temperatur w żelazkach oznaczane są kropkami i w większości urządzeń odpowiadają tym samym wartościom. Trzy oznaczenia to temperatura maksymalnie do 200 stopni Celsjusza. Dwa odpowiadają wartości do 150 stopni, natomiast pojedynczy znak to temperatura do 110 stopni. PodsumowanieSzybciej i dokładniej wyprasujesz swoje rzeczy, gdy zdecydujesz się na zakup dobrego żelazka. Taki pewny sprzęt, da Ci gwarancję wysokiej jakości na lata. Przeanalizuj dokładnie czego oczekujesz... w 2 sklepach
18. Rowenta DW 5122
Rowenta DW 5122
najniższa cena! w sklepie:226,01 zł
Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić... pokaż opis »
Prasowanie nie dla wszystkich jest ulubioną czynnością. Z odpowiednio dobranym żelazkiem, możesz zamienić ten, nie zawsze ciekawy obowiązek, w zadanie dające satysfakcję. Z urządzeniem Rowenta DW 5122 żaden stos wygniecionych ubrań nie będzie dla Ciebie trudnością, a sam proces będzie szybki i przyjemny. Rodzaje żelazekObecnie na rynku można znaleźć wiele typów żelazek. Masz z czego wybierać, więc przed wytypowaniem tego właściwego, zastanów się w jakich sytuacjach będziesz go używać. W ofercie sklepów możesz trafić na takie typy jak żelazka parowe, bezprzewodowe czy turystyczne. Wszystko zależy od tego jak często i jak dużo prasujesz. WłaściwościZanim kupisz żelazko, weź pod uwagę jakie właściwości oraz dodatkowe opcje posiada. Moc oraz regulacja temperatury są podstawowymi cechami, z jakimi trzeba się liczyć przy szukaniu odpowiedniego żelazka. Aczkolwiek wiele z nich posiada również dodatkowe właściwości, które znacznie mogą ułatwić Ci prasowanie, np. różne typy stóp, blokadę kapania czy funkcję automatycznego wyłączania urządzenia. Za ich sprawą nie będziesz martwić się o plamy na garderobie czy ryzyko przypalenia jej. Żelazko z większą mocą szybciej będzie się nagrzewać. Od tego parametru zależą także takie cechy jak: reakcja na zmniejszenie poziomu temperatury, czy efektywność wytwarzania pary. Poziomy temperatur w żelazkach oznaczane są punktami i w większości urządzeń odpowiadają tym samym wartościom. Trzy oznaczenia to temperatura maksymalnie do 200 stopni C. Dwa odpowiadają wartości do 150 stopni, natomiast pojedynczy znak to temperatura do 110 stopni. PodsumowaniePrasowanie będzie efektywniejsze, jeśli użyjesz niezawodnego sprzętu, który pomoże Ci w prasowaniu nawet najtrudniejszych zagnieceń. Dodatkowo, taki sprzęt będzie Ci służył przez lata. Urządzenia te posiadają szeroki zakres cen. Jednak swój wybór uzależnij nie tylko od tego. Przede wszystkim zwróć... w 1 sklepie
Philips GC 2988
najniższa cena! w sklepie:169,46 zł
cena w sklepie:188,61 zł
cena w sklepie:188,62 zł
cena w sklepie:189,00 zł
cena w sklepie:199,00 zł
żelazko parowe, moc: 2400 W, pojemność zbiornika: 300 ml, stopa SteamGlide PRODUKT Z NADWYŻEK MAGAZYNOWCH.... pokaż opis »
żelazko parowe, moc: 2400 W, pojemność zbiornika: 300 ml, stopa SteamGlide PRODUKT Z NADWYŻEK MAGAZYNOWCH. KARTON ORYGINALNY MOŻLIWIE LEKKIE POGNIECENIA( LEŻAKI MAGAZYNOWE ) MOŻLIWE DELIKATNE ŚLADY KOSMETYCZNE BEZ WPŁYWU NA STAN TECHNICZNY I PRACĘ URZĄDZENIA . POSIADA WTYCZKĘ ANGIELSKĄ, PRZEJŚCIÓWKA GRATIS PRODUKT OBJĘTY JEST PISEMNĄ 12 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ FIRMOWĄ ------------------------------------------------------------------------- Philips żelazko GC 2988/80 Power Life Plus Żelazko Philips GC 2988/80 Power Life Plus pomoże w codziennej pielęgnacji ubrań. Stopa SteamGlide jest odporna na zarysowania, oraz gładko przesuwa się po tkaninie. Silny strumień pary (150 g) zapewnia szybkie i efektywne prasowanie. Dodatkowym atutem jest szybkie nagrzewanie dzięki mocy 2400 W. Ciągły strumień pary do 40 g/min.Silne uderzenia pary: 150 gPionowy strumień paryStopa SteamGlide odporna na zarysowania oraz gładko przesuwa się po tkaninieFunkcja Calc-Clean ułatwia usuwanie kamienia z żelazkaBlokada zapobiegająca kapaniu wody na prasowanie ubraniaŻelazko pozostawione bez nadzoru samo się wyłączaDuża podstawa zapewnia stabilnośćSzybkie nagrzewaniePojemność zbiornika na wodę: 300 mlDuży otwór wlewowyPrzewód zasilający o długości 2 mMoc: 2400 W PRODUKT Z NADWYŻEK MAGAZYNOWCH. KARTON ORYGINALNY MOŻLIWIE LEKKIE POGNIECENIA( LEŻAKI MAGAZYNOWE ) MOŻLIWE DELIKATNE ŚLADY KOSMETYCZNE BEZ WPŁYWU NA STAN TECHNICZNY I PRACĘ URZĄDZENIA . POSIADA WTYCZKĘ ANGIELSKĄ, PRZEJŚCIÓWKA GRATIS PRODUKT OBJĘTY JEST PISEMNĄ 12 MIESIĘCZNĄ GWARANCJĄ FIRMOWĄ ------------------------------------------------------------------------- Philips żelazko GC 2988/80 Power Life Plus Żelazko Philips GC 2988/80 Power Life Plus pomoże w codziennej pielęgnacji ubrań. Stopa SteamGlide jest odporna na zarysowania, oraz gładko przesuwa się po tkaninie. Silny strumień pary (150 g) zapewnia szybkie... więcej informacji, zdjęcia i porównanie cen w 7 sklepach »
20. Philips GC 4595
Philips GC 4595
najniższa cena! w sklepie:568,00 zł
cena w sklepie:568,00 zł
Prasowanie to dla Ciebie mozolna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem.... pokaż opis »
Prasowanie to dla Ciebie mozolna praca? Uprzyjemnij sobie ten obowiązek z odpowiednio dobranym żelazkiem. Przyjrzyj się urządzeniu Philips GC 4595, a może to właśnie dzięki niemu przekonasz się do prasowania i z zapałem będziesz podchodzić do tego procesu. Rodzaje żelazekRodzajów żelazek jest wiele. Nie będzie to najłatwiejszy wybór, jednak zastanów się czego oczekujesz od tego idealnego. W zależności od tego jak dużo i często będziesz prasować możesz wybierać spośród żelazek parowych, bezprzewodowych czy turystycznych. WłaściwościWybierając właściwe żelazko, przeanalizuj funkcje jakie posiada. Nie tylko moc czy regulacja temperatury są istotne przy kupowaniu żelazka. Uwzględnij również występowanie takich właściwości jak różne typy stopy, blokada kapania, która uchroni Twoje ubrania od plam z cieknącej wody, czy funkcja automatycznego wyłączania urządzenia, dzięki której nie przypalisz ulubionej bluzki czy spodni. Jeśli zdecydujesz się na urządzenie z większą mocą, szybciej przystąpisz do prasowania, a to za sprawą błyskawicznego nagrzewania. Ten parametr ma także znaczenie w przypadku reakcji żelazka na zmniejszenie poziomu temperatury, czy wydajności wytwarzania pary. Większość żelazek ma ten sam zakres temperatur, oznaczany przeważnie w postaci kropek. Jedna kropka świadczy o tym, ze stopa nie nagrzeje się bardziej niż 110 stopni Celsjusza, dwie informują o maksymalnej temperaturze do 150 stopni, natomiast 3, że temperatura nie przekroczy 200 stopni. PodsumowanieOdpowiednie żelazko pomoże Ci szybciej i łatwiej uporać się z pogniecioną garderobą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Masz możliwość wyboru, nie tylko ze względu na szeroki zakres cen, ale również opcji, jakie mają. Przeanalizuj model GC 4595 firmy Philips i zdecyduj czy to własnie on będzie dla Ciebie najlepszy. w 2 sklepach

Ostatnio komentowane:

news Prawa kobiet a Koran
vesania olicadiablica ma całkowitą rację. Szkoda że w Polsce nie mówi się o tym głośno, Użalamy się nad tym jaki ciężki los mają imigranci z krsjów muzułmańskich a zupełnie pomijamy to, jaki... opinia dodana 2017-01-14 16:00:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Na jej rozkazy - CHAUDIÈRE A.D. i CALIGO A.
Słabo. Dobrnęłam do 20 strony mało się przy tym nie topiąc w nadmiarze nic nie wnoszących słów. Żałuję,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2016