Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

smaku Czasem wydaje mi się, że jestem piękna, jak Afrodyta z Asterixa i Obelixa - nie ma na świecie piękniejszej dziewczyny boskiej ode mnie, kurde... kto ma takie piękne ciało, uśmiech, włosy, mądrość, wszystko piękne i genialne, kurde... ale to piękne wszystko... Boże... gdybym mogła być tym, czym się czuję i uwielbiam, to byłabym Afrodytą z Asterixa i Obelixa, oczywiste... to muszę być ja, oczywiste... jak widać na obrazku zresztą, hmm... kurde, jaka jestem piękna i mądra, Boże... musiałabym przemyśleć,... cały wpis »
6VII1945 Miarą mojego postępu życiowego może być to, że zdałam wszystko w sesji letniej, a nie wrześniowej, a w zeszłym roku miałam wrzesień ze wszystkiego. cały wpis i komentarze (3) »
Verbum "Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać.
Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić.
Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać.
Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.''
William Shakespeare cały wpis »
celnik Masakra:) czego to się nie robi żeby zwrócić czyjąś uwagę.... Szok:) cały wpis »
AniaMac Jeśli ktoś będzie próbował odebrać Ci Twój środek, nie walcz. Jeśli rzeczywiście go odnalazłeś jest on nienaruszalny. Jedyne co to nie zapominaj kim jesteś. Głoś swoją prawdę. Zrezygnuj z ostateczności. Pozostań otwarty na innych. Pozwól innym być sobą. Nawet jeśli ma to oznaczać brak kontaktu. Rozmawiaj i słuchaj. Bądź uważny na siebie, ludzi, inne istoty żyjące oraz otaczający Cię świat. Otwórz swój umysł, ale serce pozostaw zamknięte. Domknij siebie tak by stać się pełnym. Tą pełnią siebie idź... cały wpis »
Lady_G Nie będę obok Ciebie.. ale zawsze w zasięgu wzroku.. cały wpis i komentarze (3) »
bladonaksiezycu Zaczerpnąć łyk niepokoju, aby rósł w gardle, aż do stanu udławienia. Gęstość zakotwiczonych ponad spojrzeniem chmur przywołał wspomnienie tego nietypowego utworu. Utworu wtłaczającego się w tętnice niepokojem przemijania. Rozwarstwiania się i łuszczenia niczym taśma, aż nagranie życia rozlatuje się na miliony urwanych dźwięków odchodzących w nierzeczywistość.
W 2001 r. William Basinski, chcąc zdigitalizować kolekcję starzejących się taśm z muzyką rozrywkową, zauważył, że taśma zaczęła nieco łuszczyć... zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
kaffe_ Ostatnio zafiksowana jestem na punkcie Rebeki.. zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
RedolentAer "Trzymaj się
z daleka ode mnie
bo na Twoją dwulicowość
mam alergię"
~ Beata Kuś cały wpis i komentarze (1) »
wyzia „Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego lecz bycie lepszym od tego kim samemu było się wcześniej.”
XIV Dalajlama cały wpis i komentarze (3) »
patria O wczoraj: "Las codziennie się zmniejszał, ale drzewa z uporem głosowały na siekierę, bo miała uchwyt z drewna" zobacz film cały wpis + film i komentarze (5) »
Radio_voice Znów wylądowałam nad morzem, znów sama. Szkoda, jednak po cichu liczę, że nasza znajomość przetrwa do września i będę mogła spacerować obok Ciebie, w ciszy podziwiając widok spienionych fal. Mamy dopiero czerwiec, a od początku roku już tyle się wydarzyło... Nie wiem jak u was, ale u mnie wszystko jest bardzo dynamiczne i zaskakujące, niestety nie zawsze pozytywnie. cały wpis i komentarze (3) »

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Radość seksu lesbijskiego - Newman Felice
ma może ktoś do sprzedania tą książkę ??

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020