Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

Alias_Grace Pandemia dotyka każdego z nas, jednak oprócz ludzi tragiczną sytuację mają także zwierzęta w Zoo, dlatego Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew ogłasza PROMOCJĘ - i prosi o KUPOWANIE BILETÓW NA PRZYSZŁOŚĆ. Zakupione bilety ważne są na sezon 2020 oraz 2021, a kosztują jedynie 20zł/30zł. Dla nas to niewielki wydatek, a możemy uratować dzikie zwierzęta. [link]
Przy okazji - jeśli się nudzicie podczas kwarantanny, to zapraszam do wypełnienia ankiety na stronie Muzeum... cały wpis »
007niebieska Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania :) cały wpis i komentarze (1) »
AniaMac Piękna to była intryga. Mam nadzieję, że stać Was będzie za nią zapłacić. Bawcie się i pijcie moim kosztem. To nie Wy mnie zraniliście tylko moje wyobrażenie o Was. A więc Wam wybaczam. Jest to z pewnością dobra lekcja zaufania na przyszłość. Być może jestem dziwnym człowiekiem, ale nigdy nie bawię się czyimś kosztem ani nie udaje kogoś kim nie jestem. To tak cholernie boli. Szukać domu i go nie znaleźć. Zostać posądzonym o włóczęgostwo. Zostać skazanym bez sądu, wyroku i bez obrony. A te szufladki... cały wpis i komentarze (1) »
from_eternity "Jestem człowiek z księżyca.
Co jest po drugiej stronie, o to proszę nie pytać mnie". zobacz film cały wpis + film »
Cat_dealers 'Niedługo kupię dużo książek i będę je czytać. Wieczorami pójdę sobie do kina, a nocami będę słuchał deszczu spadającego na miasto. I tak będzie aż do wiosny. I aż do wiosny nie będę do nikogo mówił o miłości.'
;) zobacz film cały wpis + film »
Slvio_Hexia „Nie możesz”
Kiedy byłam mała, dziadek powiedział mi, że źle wsiadam na rower i nie mogę tak dłużej robić. Siadałam na siodełku a dopiero wtedy zaczynałam pedałować i ruszałam do przodu, natomiast mój dziadek stawał na pedale i kiedy rower już jechał, on przerzucał nogę nad ramą i siadał będąc już rozpędzonym. Efekt był taki sam - oboje jechaliśmy na rowerze. Z jakiegoś jednak powodu mój sposób wykonywania tej czynności był zły. Więc, jak przystało na kilkulatkę, śmiertelnie obraziłam... cały wpis i komentarze (3) »
Verbum Czas, który nastał, jest trudny dla większości z nas. Jeżeli potrzebujesz wsparcia, albo zwyczajnie chcesz porozmawiać to pisz : GG 70103653 cały wpis i komentarze (1) »
smaku Przypominają mi się młode czasy, kiedy byłam jeszcze dzieckiem, hmm... piękne światy, życie, widoki, plany, wszystko... piękne opowieści, filozofie, poezje... piękna przyszłość i marzenia... hmm... wiecznie, jak żywe, aktualne na dzisiaj, hmm... zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
michalswida Każda z linii produktów posiada wyróżniające ją cechy, opisane w katalogu i na stronach naszej witryny internetowej. Wybór najlepszego okna nie jest łatwy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak istotny jest wybór i zakup odpowiednich okien. Internetowy charakter naszej firmy i oszczędności na magazynie i lokalu oddajemy Tobie w postaci niższej ceny oferowanych produktów. Wierzymy, że po zapoznaniu się z naszą stroną skontaktujesz się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o materiałach,... cały wpis »

Ostatnio komentowane:

erotyka Fitness intymny kobiet
wiktoria19 Polecam fajną stronkę gdzie można zobaczyć filmy jeszcze przed premiera: filmowyhit.pl opinia dodana 2020-03-30 22:35:09
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020