Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

AniaMac Czasem pisząc do kogoś wydaje mi się, że robię komuś przysługę.Liczę na szybką odpowiedź, uważając się za kogoś lepszego, bardziej wartościowego.Potem niecierpliwie odwracam role, pytając pokornie czy Ty uczynisz mi tę przysługę? cały wpis »
shadow16 ,,Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic"
Magiczny utwór. zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
Alias_Grace Zakochałam się w niej!!!!!!!!! Dwa słowa: Lea Vlamos zobacz film cały wpis + film »
AnnaMaj 22 km.
Zazdroszczę ludziom, którzy mają miłe usposobienie. Sama swój charakter określam jako taki trochę beznadziejny bardziej. Kiedyś, w beztroskiej naiwności, sądziłam, że nad jego wątpliwymi cnotami da się choć trochę popracować. Nie, nie da się. Moje prawdziwe ja wychodzi górą, dołem, z prawej, z lewej; a bokiem, to już najczęściej. ;) cały wpis i komentarze (6) »
smaku Uff... weekend. Dobrze, że ja też mam tak zawsze, jak w tej piosence. Nie ważne, czy słońce, czy deszcz, czy zawieruchy, gradobicie, zmiany klimatów, monsuny i wiatry pustynne, może być zmarźlina antarktyczna, obojętne dla mnie, oczywiste.
Liczy się, że to zawsze genialne przygody, co by nie było i jak, proste, oczywiste... pogoda jest zawsze tam gdzie ja, ciekawe, czy ona jest we mnie raczej, hmm... gdzie nie jestem czy kiedy, to i tak wszystko mi się podoba i fajnie mija czas, hmm... ważne,... zobacz film cały wpis + film »
uparciuszekk "Miłość nie jest krzykliwa i wulgarna.Miłość wybacza i chce obdarowywać." Piotr Kropisz [link] zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
cenizas Każdy początek posiada swój własny koniec.. zobacz film cały wpis + film »
freeberde Człowiek jest gatunkiem zwierzęcym, któremu Kultura nałożyła pewne zasady bycia, które to nakazują trzymać instynkty naturalne na uwięzi. Jednak ujście dla tej ogromnej energii seksualnej musi się znaleźć –- dlatego w każdym miejscu, gdzie zwierzę-człowiek zamieszkuje powinny być sklepy z erotycznymi gadżetami, z pornograficznymi filmami oraz magazynami. I w każdym miejscu, które zamieszkuje zwierzę-człowiek muszą być ogólnodostępne dla dorosłych: domy publiczne, prostytutki żeńskie i męskie,... zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
Awaria19 Przeterminowana
Patrząc ludziom w oczy
nadal wypatruje
odrobiny ciebie.
Ile czasu trzeba
żeby uwolnić się
od wspomnień o Tobie?
Ile jeszcze razy
doszukam się Ciebie
w gestach innych ludzi?
Przechodząc ulicą
poszukuje twarzy
podobnych do twojej.
Kiedy przestanę czuć
dotyk twojej ręki
na moim kolanie?

Kiedy mija termin
przeterminowania
miłości do ciebie? cały wpis i komentarze (4) »
Homoland5 Znowu nadeszła noc a wraz z nią bezsenność...
To jedyna wierna mi przyjaciółka, nigdy nie zawodzi...
Kiedy robi się ciemno ona przychodzi a wraz z nią te myśli...
Budzą się moje demony... To ciemne oblicze...
Chyba bardziej popieprzone niż te całe 50 twarzy Siwego...
Życie mnie przerosło już jakiś czas temu...
Za dużo lęków, za dużo dysfunkcji, za dużo fobii..
Zaburzony homo człowiek w społeczeństwie pełnym hejtu i nietolerancji...
Za każdym razem kiedy myślę,... cały wpis i komentarze (8) »
unnamed Telefon nie dzwoni, właściwie to dobrze, trudno by się było przekrzyczeć przez wiercące wiertarki i spadający tynk. Przejrzałam już całą archiwalną korespondencję mailową, ciągle nie potrafiąc zrozumieć na czym polega współpraca z ludźmi. Powinniśmy się dziś pakować, ale pudła nie dojechały, jak opowiadała w piątek Paulina, w firmie z kartonami również panuje nerwowa atmosfera i nie zdążyli ich wysłać. Siedzimy zasypani przedmiotami z kasy, którą od dziś też zaczynają remontować, i … ciastkami.... cały wpis »
KatyYoru Dziwnie jest troche jak się nie ma przyjaciół czy znajomych z ktorymi można by było gdzieś wyjść , ale jednak mam czas na oddanie się swoich fantazji cały wpis »
massagewarsaw Rifampicyna gruźlica gronkowce legioneloza bruceloza meningokoki leki sprzedam 600mg
Lek przeciwprątkowy, półsyntetyczny antybiotyk stosowany przede wszystkim w leczeniu zakażeń gruźliczych. Jest wskazany w leczeniu: wszystkich postaci gruźlicy, zarówno zdiagnozowanych po raz pierwszy, jak i zaawansowanych, przewlekłych i lekoopornych; leczenie w skojarzeniu z innymi lekami przeciwprątkowymi (izoniazydem, pirazynamidem oraz streptomycyną lub etambutolem); leczenie w skojarzeniu z co najmniej... cały wpis »
Lady_G ............. Często mówimy za dużo.. a czasem zbyt mało.. Przyszedł moment w moim życiu, że pragnę zawalczyć o siebie.. Ile razy podałyście się w swoim życiu? zobacz film cały wpis + film i komentarze (16) »

Ostatnio komentowane:

lesbijka Łódź. Przyjazna psycholożka
smaku Dzień dobry, chciałabym zapytać, jeśli można: jaka jest moja orientacja, jeśli jestem lesbijką i czy byłoby to oszukiwanie kobiet, gdyby mnie zobaczyły i stwierdziły, że jestem facetem?... opinia dodana 2019-05-27 21:18:35
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019