Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

AnnaMaj 0 km.
Zawsze myślałam, że jeżeli ktoś mówi, że jest mu dobrze samemu, kłamie. Z różnych zapewne przyczyn. Kłamie, bo nie chce się przyznać, że jest mu źle samemu, kłamie, bo próbuje przekonać samego siebie. Ale nie. Jeśli ktoś mówi jak fajnie mu być samemu, mówi prawdę. On nie wie po prostu, nie przekonał się, jak dobrze w życiu samemu nie być. cały wpis »
monisiakarcz1 DLACZEGO STRACILAM NADZIEJE??? DLACZEGO NIE CHCĘ MI SIE ZYC? ZA DUZO CHYBA STRACILAM I ZADUZO POSWIECILAM DLATEGO TAK BOLI.... cały wpis »
unnamed Łaknęłam twego żaru jak ćma, która rozpościera skrzydła. Ogień. Twoje oczy płonęły.
Chciałam nas ukoić, a wznieciłam pożar. Zgasić brzask. Nim ćma ze zmęczenia oprze swe skrzydła o blask, który ją oślepił. cały wpis i komentarze (1) »
mamu Zielona Góra - Poznań Główny 27.10.2018r.
Znowu jadę do Ciebie pociągiem. Za oknem jesień czaruje paletą barw i bezchmurne, błękitne niebo. Bardzo lubię ten czas, czas tylko dla mnie. Nabieram dystansu do swojego życia. Znikają napięcia, lęki. Jestem tylko ja i czasoprzestrzeń. Właśnie rozpoczęłam nowy rozdział w moim życiu. Boję się i cieszę równocześnie. Czas najwyższy na zmiany. Taki tu spokój... zanurzam się w nim z przyjemnością... Za oknem umykający krajobraz tworzy nowy krajobraz. Jeszcze... cały wpis i komentarze (3) »
TomBoyGirls Do ideału mi daleko...Oj dość daleko ha ha ha ....No cóż jak nie ideał to....Brak ideału ale jednak jak dla siebie ideał...Nie jestem ideałem i daleko mi do niego...Ale czy inni to ideały... cały wpis »
Miriam2017 Związek? Nie wiem czy pragnę związku. W końcu związek automatycznie narzuca wzorzec wiązania się, kontraktu. Zdecydowanie bardziej pasuje mi słowo RELACJA...Lecz relacja to wyzwanie:
„W relacji jesteśmy nie po to, by partner wypełnił nam jakiś brak, zastąpił rodzica, czy wyświetlił nasze niedobory i ułomności (ale i wspaniałości).
Jesteśmy już w innym miejscu – świetnie znamy swoją ciemność i światło (a prościej: nasze dobro i nasze nikczemności), w mig rozpoznajemy nasze projekcje.
W... cały wpis i komentarze (7) »
Flightlessbird No a potem mnie dopadło. Okazało się, że ja tęsknie a on w sumie to nie i daj mi spokój, nie pisz do mnie więcej. Wjechało mi to odrzucenie na pełnej kurwie a dookoła nagle pusto.
- Małgorzata Halber cały wpis i komentarze (2) »
Skotopaska Ta jedna sztuka
Elizabeth Bishop

W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy;
tak wiele rzeczy budzi w nas zaraz przeczucie
straty, że kiedy się je traci - nie ma sprawy.

Trać co dzień coś nowego. Przyjmuj bez obawy
straconą szansę, upływ chwil, zgubione klucze.
W sztuce tracenia nie jest trudno dojść do wprawy.

Trać rozleglej, trać szybciej, ćwicz - wejdzie ci w nawyk
utrata miejsc, nazw, schronień, dokąd chciałeś uciec
lub chociażby... cały wpis i komentarze (9) »
Alias_Grace Może ktoś da ci więcej,
Będzie kochał goręcej,
Proszę, spróbuj, przekonaj się,
Ja mam czas, ja poczekam. zobacz film cały wpis + film i komentarze (19) »
smaku Ale mnie tu nie było dawno, o kurde! Dobrze, że wszystko tu jest nadal, po latach, ale czad. Muszę przejrzeć wszystko, co tu się działo... ostatnio coś o kalendarzach sobie rozmyślałam, hmm... właśnie widziałam jakiś czas temu na poczcie różne kalendarze na 2019 rok i aż mi się żal zrobiło i bardzo przykro, bo takie ładne właśnie, na każdy miesiąc, albo dzień nawet, na cały rok, z obrazkami, że ładne obrazki są na każdej stronie, w Styczniu, w Lutym i tak do Grudnia i jeszcze okładka no i to genialne.... cały wpis »
jablkoigruszka Kto sie zapisuje do "Wiosny" ?
Nowa partia Biedronia cały wpis i komentarze (6) »
JanBrechta Czy paniwiosenna to nasza bajka40 (ogloszenie dzisiejsze)? Tak pytam, nic zlego na mysli, bo już tyle tych ogloszeń w podobnym stylu było, że anons paniwiosennej od razu rzucil mi sie w oczy:)))) cały wpis i komentarze (4) »
frick Jakie życie potrafi być przewrotne.
Niby już dno bezdenne i czeluść ciemniejsza od węgla a jednak się odbiłam,
nawet nie wiem kiedy, ale to co się teraz dzieje chodź tak oszałamiające biorę w całości, analizuje ale nie oceniam.
Świat nie przestał mnie jednak zadziwiać.
Wszyscy zdiagnozowani wariaci to zajebiści ludzie,
a ci normalni są po prostu nie zdiagnozowani i przez to dużo tracą :-D cały wpis i komentarze (2) »
just_try1988 Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na każdy dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj.
M. K. cały wpis »
askakaska Moje myśli opiekują się Tobą.
Niezależnie czy bez Twojej,czy za Twoją zgodą.
Myśli...myśli
rozbiegane..szalone...niegrzeczne... i te ułożone.
Chciałabym pisać pięknie o miłości,tej cudownej,wzajemnej.
Co przenika aż do szpiku kości.
Która płynie w żyłach bardziej niż krew.
Tak bardzo bym chciała ubrać me myśli w słowa.
Te najpiękniejsze,najczulsze.
Opisać jak bardzo Cię pragnę,jak tęsknię za Tobą.
Przecież Cię czuję,a nie ma Cię.
Nie widzę,lecz czuję Twą... cały wpis i komentarze (1) »
AniaMac Boję się, że jak wyjadę to zapomnę jak pięknie pachniesz. cały wpis i komentarze (2) »
kpaxx Heiter o adresie : bajkaa40torunsk liczy Wasze ogloszenia wiec uwazajcie bo bedziecie policzeni:) a poźniej heitowani cały wpis »
NamietnyTaniec Kuszona melodyjnością szeptu Twych ust zatapiam się w marzeniach... Głośne bicie naszych serc zagłusza chaos w mojej głowie... Mój wzrok zniewala rozpalone ciało a ja zanurzam się w zapachu skóry który oplata mnie niczym sieć pajęcza... Dłonią szukam Twej uległości która otula znajomym ciepłem... już nie ma odwrotu i myślę że żadna z nas tego nie chce... Czuję jak ulegasz moim pieszczotom a mój oddech zapisuje się na Twojej skórze niczym w pamiętniku... zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
bajkaa40torunsk ahahahahahha żurawinka123 to bajkaa40? hahahaha ale jaja:)))))leżę:)))
dzięki, bajkAAA40
nasza bajkaa40 jako kpaxx ma rok urodzenia 1970 :))))) a jako żurawinka 1967 hahahaha cały wpis i komentarze (3) »

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
RysioPyyysio Mimo skali kampanii karnej żaden z Czeczenów nie zwrócił się do rosyjskich organów ścigania z oskarżeniem.😜 opinia dodana 2019-02-19 13:19:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019