Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

RedolentAer “Piekło jest wtedy, kiedy ludzie, których kochasz najbardziej na świecie, sięgają po twoją duszę i wyrywają ci ją. I robią to tylko dlatego, że mogą.”
~ Jess Rothenberg cały wpis i komentarze (1) »
Verbum "Wkrótce dzień dobiegnie końca, a wraz z nim jego troski. Jutro będziesz nowym sobą, dlatego też nie ma potrzeby się czymkolwiek martwić" cały wpis i komentarze (1) »
Monteee Nie pielęgnuj cierni. Podziwiaj piękno kwiatów. cały wpis i komentarze (6) »
AniaMac Gdyby jakiś ludzik był zainteresowany wynajmem pokoju na warszawskiej Woli to u mnie są wolne dwa po 900zł plus rachunki co 3 miesiące. Pokoje są duże, raczej z małą ilością mebli. Luksusów nie ma, jestem ja i moje dwie kocie przybłędy Wicia i Jadźka. Ze mną można się dogadać. Koty raczej chodzą po mieszkaniu ale pokoje są zamykane na klucz. Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam do kontaktu. Tylko pro LGBT+ oraz pro koty. Ja raczej więcej śpię, jestem w pracy lub w książkach niż imprezuję. Bywam... cały wpis »
6VII1945 Zapisałam się na półmaraton we wrześniu. Liczę na to, że się odbędzie i że nie będzie "drugiej fali zachorowań". Zaplanowałam sobie treningi i czuję determinację. Nawet jeśliby się nie odbył, to przebiegnę 21,0975 km we własnym zakresie. cały wpis i komentarze (3) »
Radio_voice Wiadomo, że każdy człowiek inaczej postrzega i doświadcza miłości. Dla każdego to inna definicja. Dla jednych miłość to tylko piękne ciało, dla innych umysł i bogate wnętrze, jeszcze inni lubią jedno i drugie. Sama długo zastanawiałam się nad tym, czym jest miłość, czy ja potrafię kochać i dlaczego? Po wielu latach takich wewnętrznych rozterek natrafiłam na książkę W. Myśliwskiego "traktat o łuskaniu fasoli" (polecam). Wg tej książki miarą miłości jest chęć odczuwania drugiego istnienia... cały wpis i komentarze (6) »
Skotopaska Dzisiaj - w ramach tarczy antykryzysowej (bla, bla, bla) - firma zmniejszyła nam pensję o 20%. Wysłałam więc naszej kadrowej SMS-a z pytaniem, czy jeżeli nakręcę jakieś domowe porno, żeby sobie dorobić, i wrzucę je do sieci - mogą mnie zwolnić?
Odpisała: "Żartujesz?".
Ufff - znaczy nie mogą :-D cały wpis i komentarze (12) »
PaniCogito Nie było mnie tutaj ponad rok. Chciałam nawet usunąć ten profil, ale jestem chyba zbyt sentymentalna. A dzisiaj obejrzałam świetny dokument „Miss Americana” i przypomniało się mi, że przecież mogę dodać tutaj jakąś piosenkę, jak to miałam w zwyczaju robić przez kilka lat. Także dzięki Taylor za inspirację. zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
007niebieska Cel ma sens wtedy gdy pomaga Ci rosnąć, a wzrastasz przez zdobywanie go, nie samo osiągnięcie :)
W drodze do celu możesz skonfrontować się z własnymi demonami, dowiedzieć się czegoś o sobie, coś zmienić, pójść dalej... cały wpis i komentarze (5) »
celnik Orteza lewego kolana , proszę nie nadwyrężać kolana kolana.... Hmm rower? Można?... Hm przecież i tak jest ustabilizowane...Tak może być tylko w ortezie😊😊😊jaka gwarancja produktu ahhh.,..🤔 cały wpis »
Dzaga40 Trzeba się przyzwyczaić, że ludzie, na których zależy nam najbardziej, czasem zwyczajnie odchodzą. Zostawiają Nas, Nasze życie, Nasze problemy, Nasze marzenia i plany... Nieważne nagle staje się dla nich to, że to właśnie dla Nich byliśmy gotowi poświęcić wszystko co mamy.
Dobrze byłoby pogodzić się z tym i zejść zwyczajnie na ziemię.
Tylko niektórzy z Nas są za bardzo...
Za szybko się przyzwyczajają..Za bardzo przywiązują.Za mocno ufaja.
I wtedy są bezsilni wobec swoich emocji i... cały wpis i komentarze (7) »

Ostatnio komentowane:

80kobiet Krystyna Janda
ama Przed Wajdą grała u Bardiniego w teatrze tv. Bardini zaangażował Jandę studentkę trzeciego roku szkoły teatralnej i w ciąży, do roli Maszy we wspaniałych, telewizyjnych Trzech siostrach... opinia dodana 2020-05-09 03:00:02
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020