Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

ladnakobieta Dziś nie będzię żadnego wpisu, ani sentencji, ani myśli z głębi serca.....Chciałam się z wami pożegnać nie wiem na jaki czas, ale myslę sobie, że w ten czas nie powinno mnie tutaj być. Popełniłam głupstwo, kolejne w swym dosrosłym zyciu a licze sobie 43 lata. Głupstwo podszyte miłoscią i uczuciem , którym obdarzyłam jedną z osób, które są tutaj z Nami. Nie powinnam była tego robić, ale czegóż się nie robi z miłosci.....Starałam się zapomnieć ale nie potrafię...Poczatkowo kiedy załozyłam profil i... cały wpis »
OnaSama3X .
"Nagle, świat się mieści w Twoich oczach..." zobacz film cały wpis + film »
ammmi "Z tego się wychodzi. Powoli, z trudem, ale się wychodzi. Zapominasz kształt ust, ciepło ciała, tembr głosu, kolor oczu i smak pocałunków. Powoli, z mozołem to, co się kiedyś wydawało wszystkim, znika na dnie pamięci i tylko wspólne zdjęcia przypominają, że kiedyś gdzieś. Miejsca, wydarzenia, żarty, spory - wszystkie wspólne chwile - zdają się tylko snem. I to takim sprzed lat. Czasem przez warstwy nowych zdarzeń przebije się coś z pradziejów i targnie sercem, ale coraz rzadziej. Coraz słabiej.... cały wpis i komentarze (4) »
AniaMac Najbardziej rozczarowująca rzecz na świecie?
Uświadomić sobie, że generalnie ludzie nie mają tyle czasu dla nas ile my potrafimy dla nich wygospodarować.Delikatne zderzenie naiwności co do poziomu relacji z rzeczywistością. Powierzchowność zgarnia główną wygraną.Nie należy jednak myśleć o podarowanych chwilach w kontekście poświęcenia,a jedynie zwiększyć szacunek do własnego czasu, ograniczyć niezadowalające znajomości i być VICEversa. cały wpis i komentarze (5) »
uparciuszekk 'Tańczyłem z paroma dziewczynami przypadkowymi, a potem z Tobą, i przypadkowość skończyła się, bo przecież my byliśmy tamtej nocy umówieni od lat..' Jeremi Przybora Jeden z moich ulubionych cytatów:) A piosenkę uwielbiam :) zobacz film cały wpis + film »
Bernanos Dziewczyny! Czy naprawdę nie uważacie, że administratorka powinna stanowczo reagować na krzywdy osób, które stają się na tym portalu przedmiotem oszczerstw tudzież pomówień i zwracają się do niej z prośbą o interwencję? Rozumiem, że wolimy urządzać sobie tutaj prywatne wojenki, "Modę na sukces" i "Trudne sprawy", zamiast metodycznie podejść do tego problemu? cały wpis i komentarze (1) »
AnnaMaj 3 km + 16 km.
Trzeba się spieszyć, chyba będzie burza. Lubię burze. Grozą przejmuje mnie potęga zjawiska, a jednocześnie jest w niej coś tak podniosłego i mistycznego aż cały zamierasz, by z namaszczeniem przeżywać te chwile. A w moim życiu nie ma burz. Cieszę się wiosną. :) cały wpis i komentarze (1) »
HoneyM86 Nie potrafię być daleko od Ciebie... Czuję się wtedy jakby ktoś mi coś zabrał... Nie potrafię być również zbyt blisko... Nie mogę... Z trudem powstrzymuję się by Cię nie dotknąć... Ciężko nie drgnąć z miejsca kiedy widzę, że czujesz podobnie... Dlaczego przy Tobie jest mi tak dobrze? Nie jestem sobą i mam wrażenie, że nie wiem co się ze mną dzieje... Jak zawieszona pomiędzy jednym a drugim światem. Boję się przyznać sama przed sobą, że znam doskonale to uczucie... Boję się skrzywdzić Cię bardziej...... zobacz film cały wpis + film i komentarze (6) »
myslicielka komu trzeba dać "w łape" żeby dostać szczęście ??? cały wpis i komentarze (9) »
Ewuska Leo F. Buscaglia w książce “MIŁOŚĆ. O SZTUCE OKAZYWANIA UCZUĆ“:
“Tak jak podczas każdej innej nauki, trzeba być nieustannie uważnym, czujnym, cierpliwym, spostrzegawczym, ufnym, wolnym od uprzedzeń, nie można się poddawać zniechęceniu. Trzeba chcieć eksperymentować, nieustannie oceniać wyniki i być elastycznym. Życie, doświadczanie całkowitego zanurzenia się w życiu, jest najlepszą lekcją miłości. Nawet najlepszy guru nie może nikomu sprezentować miłości. Może jedynie pomóc,... zobacz film cały wpis + film i komentarze (10) »
kwadracik "A ja
Ja bez Ciebie jak na pustyni kwiat
Tak samotnie w deszczu u nieba bram
Gdzie jesteś?
Bo Ty
W Twoich oczach wszystkie moje masz sny...
A ja razem z Tobą mogę zatrzymać czas..."
"Niebo bez Ciebie" cały wpis i komentarze (1) »
owieczka00 Zanim osądzisz mnie i moje życie, włóż moje buty,przejdź ścieżki życia,które ja przeszłam,przeżyj moje bóle,smutki,cierpienia. Wytrwaj tyle ile ja wytrwałam, upadnij tam, gdzie ja upadłam i podnieś się tak jak ja się podniosłam. Kiedy już naprawdę poznasz moje historie będziesz miał prawo żeby ocenić mnie i moje życie.. cały wpis i komentarze (3) »
sheen Dama Kameliowa, choreografia John Neumeier, muzyka Fryderyk Chopin, w roli Małgorzaty Gautier, moja największa sceniczna miłość, moja obsesja - Yuka Ebihara ❤ [link] cały wpis i komentarze (5) »
Parisienne38 Dziasiaj-w niedziele,22.kwietnia-wybieram sie do "starego" ogrodu zoologicznego,obok Jardin de Plantes (ogrodu roslinnego-ktory,niegdys sluzyl jako krolewska apteka,bo hodowano tu ziola na tysieczne dolegliwosci drugiego Bourbona,Ludwika XIII).Menazeria
powstala,tak "przy okazji" ale ja ja cenie wyzej niz supernowe zoo na peryferii,na skraju lasku Vincennes...W "moim,starym" zoo,przy dworcu Austerlitz sa binturongi,a w tym nowym nie ma.Binturong (Arctictis binturong)... cały wpis i komentarze (1) »
dzaneta A wiecie dlaczego przestrzegam przed BERNANOS? Swir mota i bajeruje mlode dziewczyny przez maile, jednoczesnie po kilka, a jak sie zaangazują to znika bez slowa i niszczy mlode. Przykład: znam mloda , pracuje w sklepie i zapisala się na studia zaoczne. Wyrwala się z rodziny alkoholika, tam przemoc non stop. bardzo wrazliwa i po przejściach. Bernanos sie jej spodobała, dala świrowi maila i sie zaczeło: jestes slodka, madra, cudna, dzielna no i tak dalej, granie na emocjach mlodej, która nigdy nie... cały wpis i komentarze (1) »
massagewarsaw Oferuję leki przeciwpasożytnicze na tasiemce, przywry, motylice, glisty.
- Prazykwantel Praziquantel Zentozide Opticide Distoside Cesol Wormicide 600mg od 2.5 zł/tabletka, 04.2020
- Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine 500mg od 2 zł/tabletka, 4 tabletki w blistrze, 01.2022
- Vermox Meben Mebendazole 100mg od 1zl/tabletka, 03.2020
- Zentel Albendazole Zenzera 200mg od 10zl/tabletka, 2 tabletki w opakowaniu, 12.2020
Leki są kupione w oryginalnym... cały wpis »
irysa Boże ten wiosenny nastrój mnie przerasta kwiatki ,słońce ,radość .....
......... wie z czego, ogółem dramat. A rutyna ta sama ..... !.....! .....! cały wpis i komentarze (1) »
est-her Oczekiwania to bardzo podstępni zabójcy ludzkiego szczęścia. Z drugiej strony jak można nie oczekiwać niczego? To mam być drewnem?? cały wpis i komentarze (4) »

Ostatnio komentowane:

tv Radical Something - "Pure" (Official Video)
carmenhazel lking towards coffee shop each day.na pair of.Make your own private packed meal.I know how little time every person have which explains why we tend to take the straightforward road... opinia dodana 2018-04-22 04:37:10
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2018