Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

Lady_G Często miłość.. przegrywa z codziennością, z przyzwyczajeniami.. przegrywa z fobią, ale za przyjaciółkę ma przyszłość, z którą idzie wraz z nadzieją, pod ramię. cały wpis »
Monteee Powietrze ma zapach przeszłości.. cały wpis »
AniaMac Nie zamykaj się w swojej klatce emocjonalnej. Dziel się z ludźmi wokół Ciebie tym co Cię dotyka. Tym co Cię cieszy, co sprawia ból, rozczarowuje czy motywuje. Otwórz swoje serce. Przestań się poddawać wątpliwościom co do tego czy Twoje emocje są prawdziwe czy też nie. Jeśli wypływają one z Twojego serca, Twojego umysłu i Twojego ciała to nikt inny niż Ty sam nie ma takiej mocy by je podważyć. Obserwuj swoje emocje, panuj nad nimi, nie pozwalaj im się porywać, kontroluj je tak by w każdej chwili móc... cały wpis »
Homoland5 Dziś nie będzie tak miło...
Dziś nie mam hamulów..
Mysle, że dobrze wiesz kim jestem...
Tak do ciebie* kieruję swój przekaz...
Nie mylisz się to ja...
Osoba, której złamałaś życie...
Udawaniem kogoś kim nie jesteś...
Udawaniem bólu...
Udawaniem dobrej osoby...
Teraz wielce dobroduszna, "lubiącą ludzi"...
Spełniająca się zawodowo istoto(tak to nawet całkiem kulturalne określenie twojej*osoby)..
Spokojnie mogłabym cię*nazwać kreatura...
Pokusiłabym... cały wpis i komentarze (3) »
Radio_voice Miłość, miłość... Myślę, że każda czytająca te dwa słowa mimochodem przywołała kogoś w myślach. Przecież bardziej lub mniej skrycie kocha lub kochała każda z nas. Kobietę, rodziców, rodzeństwo, przyjaciół... Każda romantyczna relacja nas w jakiś sposób zmienia, buduje nas, lub wręcz przeciwnie, zabiera kawałki nas. Myślę, że każda z was wie o co chodzi. Moja poprzednia poważna relacja zabrała olbrzymi fragment mnie, czułam się jakbym była tylko ciałem z wielką pustką w środku. Jednak... Ta relacja... cały wpis i komentarze (4) »
wyzia Zastanawiałam się, jak długo jeszcze będę tak cierpieć. Może pewnego dnia, za kilkadziesiąt lat – jeśli ból miał zelżeć kiedyś na tyle, żebym mogła lepiej go znosić – uda mi się ze spokojem wspominać te kilka krótkich miesięcy składających się na najszczęśliwszy okres w moim życiu. Wspominać, wdzięczna za to, że poświęcono mi, choć trochę czasu. Że dano mi więcej, niż prosiłam, i więcej, niż na to zasługiwałam. Cóż, może pewnego dnia miało być mi dane tak to oceniać. cały wpis »
smaku Czasem zastanawiam się, oglądając fajne teledyski, filmy, obrazy, sztukę, etc. z dawnych czasów, czy osoby wtedy żyjące, gdyby znowu mogły być takie, jak kiedyś, to by chciały i chętnie żyły sobie dalej, jak wiecznie młode i pełne życia i energii, hmm...
To byłby sposób na prawdziwą nieśmiertelność chyba, że żeby być szczęśliwą w świecie realnym, jak w raju, a do tego móc żyć wiecznie, wystarczy być sobą - tą osobą, którą się lubi i czuje najlepiej i tylko tyle, hmm...
I można sobie żyć i... zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
AnnaMaj O km.
Uczę się wciąż i wciąż. Z przyjemnością zresztą. Dzisiaj na przykład dowiedziałam się, że moje przekonanie co do prawdziwości tego co poniżej, określa się jako syndrom bambiego.
„Dużą popularnością cieszy się maksyma, że miarą człowieczeństwa jest stosunek do naszych braci mniejszych. Pojawia się jednak pytanie, dlaczego miernikiem moralności jest coś, co wcale nie jest takie trudne? Nie jest bowiem sztuką kochać psa, dla którego jesteśmy całym światem. O wiele bardziej skomplikowane... cały wpis »
Whynot87 I can't stop the feeling
I've been this way before
But, with you I've found the key
To open any door
I can feel my love for you
Growing stronger day by day,
An' I can't wait to see you again
So I can hold you in my arms zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
Verbum "Ja tobą oddychać chcę i zaspokajać głód... " Cytat z piosenki, który jest idealną receptą na to jak stworzyć bardzo zły związek. Jak zadusić w nim partnerkę /partnera. Jak ograniczyć mu wolność. Jak uzależnić się od niego, odpychając przyjaciół i rodzinę... Zapomnieć o pasjach i przyjemnościach dla siebie... Zgodziła bym się, że uczucie to często pojawia się w pierwszej fazie związku,kiedy jest ta fascynacja i różowe okulary, kiedy nawet do toalety chce się iść razem... Ale żeby stworzyć... cały wpis i komentarze (4) »
patria Im jestem starsza tym bardziej wqrwia mnie to co się dzieje dookoła. Albo mądrzeję, albo jest zwyczajnie coraz gorzej. zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
Suzhou Gdybyż mieć taką Alexandrię Ocasio-Cortez w Polsce... zobacz film cały wpis + film »

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020