Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

RedolentAer Jeżeli kiedykolwiek Cię jeszcze spotkam..
Wyszepcze Ci jak bardzo Cię kochałam.. cały wpis i komentarze (4) »
Skotopaska To tylko słowo „nie”, któremu nadać
bagaż strzaskanych kości i wylanej krwi
potrafi nawet ciemność z twojej krwi i kości,
to nieświadome dzieło bólu (wszelkie prawa
zastrzelone), którego zakrwawione kopie,
czcionkami chłosty odbite od kości, arkusze
przeszyte nicią strzałów,
możesz co dzień podnosić z chodników zmęczonym
wzrokiem, wczytywać się w nie bezradnością rąk,
to tylko słowo „nie”, ostatnie słowo
w dziedzinie krwi - a poznasz... cały wpis i komentarze (2) »
Okocim [...] ty czy zauważyłaś tę bliznę, to piętno które na mnie zostawiłaś?
A wy, pozostali, zauważyliście swoje? Gdzie tam.Głowę daję, że nie.
Ponieważ większość z nich nie da się dostrzec gołym okiem. zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
AniaMac Ostatnio w pracy, sfrustrowany z powodu braku żarówek o wąskim gwincie, klient nazwał mnie jebaną lezbą i nie miał racji. Wieki już nikt ze mną seksu nie uprawiał. Nie wiedziałam czy mam już płakać, czy jeszcze śmiać się. cały wpis i komentarze (7) »
karo_dris Pod wpływem chwili, zupełnie nie wiem dlaczego tu wylądowałam. Właściwie wiem, czuję pustkę to ona mnie tu przyprowadziła. Mam poczucie, że rozrywa mnie na pół jakaś niemoc, żal, ból. Bliżej niezidentyfikowane zjawisko postanowiło zapuścić korzenie w moim ciele, siedzi i rośnie w siłę, a mnie zbiera się na płacz i czekam aż mnie zabije ta nadprzyrodzona siła.
Życie mam poukładane, wiem co i kiedy, wiem bo zapisuję!, bo czasem pamięć ulotna płata figle. Jednak chyba za mało tych spraw skoro... cały wpis i komentarze (10) »
Lady_G "Mam dwa mózgi. Nowoczesny i staroświecki. Nowoczesny szanuje Twoją wolność, upaja się tolerancją, wykazuje zrozumienie. Staroświecki chce mieć Cię na wyłączność, nie ma zamiaru się z nikim dzielić, podskakuje przy każdym niespodziewanym telefonie, wpada w popłoch na widok tajemniczego rachunku z restauracji, posępnieje, kiedy poczuje na Tobie jakiś nowy zapach, drży, kiedy zaczynasz dbać o kondycję, albo kupujesz nowe ubrania, nabiera podejrzeń, kiedy uśmiechasz się przez sen, czuje żądzę mordu... cały wpis i komentarze (7) »
Alias_Grace Trzeba przyznać, że PIS bije rekordy wszystkiego ever...
Zgodnie z planowanymi zmianami, organizacje prozwierzęce, straż miejska lub policja, mogłyby odebrać zwierzęta - m.in. krzywdzone, przetrzymywane w skrajnie złych warunkach, głodzone czy chore - dopiero po uzyskaniu odpowiedniej decyzji od powiatowego lekarza weterynarii, w której stwierdziłby on zasadność takiej interwencji.
Koalicja Dla Zwierząt zachęca do podpisania „Petycji przeciwko zlikwidowaniu prawnej ochrony zwierząt... cały wpis i komentarze (4) »
CameronAgnes Ktoś na mojej drodze dobrych ludzi stawia
Ktoś inny odchodzi
Raz jest lepiej, raz gorzej
Czasem ktoś mnie nie rozumie
Czasem to ja kogoś ranie
Dziś dostrzegam słońce w pochmurny dzień
I z każdym dniem coraz bardziej kocham życie cały wpis »
Cappy15 To nie będzie idealne życie Mała... to będzie życie trudne, burzliwe, z pełną odpowiedzialnością za nasze decyzje i to... jacy jesteśmy. cały wpis i komentarze (1) »
freeberde Islandia czy Norwegia ?
Natura czy Architektura ?
To jest pytanie, które sobie zadaję teraz. Ze względu na to, że ja nie jestem turystą - tylko jadę do Wybranego Miejsca z całym moim dobytkiem, z myślami osiedlenia się tam na zawsze - pytanie to ma większy ciężar. Bo ja przecież całe życie szukam Swojego Miejsca.
Islandia ma Oszałamiającą Naturę. Tam wiem, że doświadczę wielu Ekstaz. Bo ja kocham takie Puste Księżycowe Przestrzenie. Ale Islandia nie ma Wyższej Cywilizacji. Nawet stolica... zobacz film cały wpis + film i komentarze (12) »
smaku Zauważyłam jakiś czas temu, że ostatnie wpisy na blogu znikają, więc teraz zawsze sprawdzam, co mi zniknie, kiedy napiszę sobie nowy wpis jakiś. Akurat jest bardzo mądry tekst na temat wydawania poleceń, za chwilę zniknie. To, co w TV pokazują, że młodzi ludzie nawet się biją i zabijają, nawet dziewczyny - to już nawet nie do pomyślenia, oczywiste... horror jakiś współczesny, hmm... to właśnie z powodu zachowania, oczywiste. Nie wolno nikomu wydawać poleceń, ani zadawać pytań, co mówić atakować,... cały wpis »
Marlenaaa Dobrego dnia ;)
Nie obchodzi mnie, jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym najgłębiej tęsknisz i czy ośmielasz się marzyć o spełnieniu.Nie obchodzi mnie, ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy pozwolisz, by świat uznał Cię za szaloną i pogonisz za miłością, za marzeniem, za przygodą, która przywróci Ci życie.
Nie obchodzi mnie, jakie planety masz w kwadraturze do księżyca. Chcę wiedzieć,czy sięgnęłaś głębi swego smutku, czy pozwoliłaś, by otworzyły cię zdrada i kłamstwo, czy też zamknęłaś... cały wpis i komentarze (2) »
Nieoczywista Początek końca. To jest właśnie ten punkt, w którym tkwimy. Początek końca - wiele razy go przewidywałam, wnioskowałem, zakładałam, teraz czuję...
Odpływamy od siebie coraz dalej, w dwie różne strony... Inne obrazy na horyzoncie, inne postrzeganie świata, więź się zrywa, nić niedługo pęknie. Czy była prawdziwa? Czy rozciągała się tylko w moich marzeniach? Bez znaczenia... Struna w mojej głowie poruszana tak wiele razy, drgająca jak najczulszy radar, wybrzmiewająca o wyjątkowości tego co między... cały wpis i komentarze (6) »
from_eternity 2011 to był dobry rok,
miliony wspomnień
a w radiu Rihanka zobacz film cały wpis + film »

Ostatnio komentowane:

news Kobiety rządzą polskim kinem
smaku Kiedy coś tworzy się "w walce", żeby pokazać, że też się umie, to zasadniczo nie może takie coś mieć wartości, żadnej, a jedynie szmelc, oczywiste. Twórczość wynika z natury twórcy,... opinia dodana 2019-12-17 21:42:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Seks lesbijski. 101 pozycji - Schell Jude
Jeśli ktoś będzie w Amsterdamie to jest tam klub z imprezami dla kobiet. Gdy byłam to trafiłam na teatr...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020