Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

mrocznaiskierka W cierpieniu nie ma nic dobrego, ale ktoś, kto go doświadczył może przekuć swoje nieszczęście w miecz ścinający pędy niesprawiedliwości i tarczę ochronną. Amen. zobacz film cały wpis + film »
Radio_voice Nigdy nie chciałam mieć dzieci. Nie w tym rzecz, że dzieci nie lubię. Swoich siostrzeńców bardzo kocham, ale to jednak nie moje dzieciaki. Przerażał mnie poród i ten ogrom odpowiedzialności za czyjeś życie. Co, jeśli wychowam dupka? Albo, co gorsza, moje dziecko nie będzie mnie lubić lub kochać? I będzie twierdzić, że nie jest szczęśliwe? Nieeee, takie rzeczy to nie dla mnie. Wiązać się z kobietą, która ma dziecko? Również nie, w końcu odpowiedzialność ta sama. Jeśli, droga czytelniczko, dotarłaś... cały wpis i komentarze (3) »
slowemniejednym "Nie rozumiem, jak możesz mówić, że mnie kochasz. Nie znasz mnie prawie”.
Spróbuję Ci to opowiedzieć. Nie „wytłumaczyć”, bo z miłości się tłumaczyć nie będę, ale „opowiedzieć” właśnie.
Dla mnie nie jest ważne ile się znamy. Tak na marginesie – wcale nie tak mało. Mamy okruszki wspomnień, wspólnych sprzed lat. Mamy tysiące liter w mejlach, słów w rozmowach, wespół odpowiadamy za nadaktywność przysadek i potoki oksytocyny. To nie jest wcale takie nic.... cały wpis »
Sapioseksualna ...
Człowiek sukcesu to ktoś, kto potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, którymi inni w niego rzucają... zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
patria "Mam wciąż te same sny o nas.
Że daję radę i trzymam nas w dłoniach
Zapada zmierzch, znów czuję Ciebie.
Krew, noc, którą muszę pokonać, wiesz?" zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
Lady_G Gdyby ktoś czekał na mnie.. byłaby to piękna odmiana. cały wpis i komentarze (1) »
Umarla-dusza Słońce budzi mnie swym promieniem ciepła,
Tak jak Twój uśmiech na dzień dobry.
Daje mi tyle siły i pozytywnej energii,
Co poranna kawa z ciastkiem.
Twoje spojrzenie rozgrzewa moja dusze,
Tak jak myśl o spędzonej z Toba nocy.
Lecz czy poranek to nie noc,
A poranne słońce to nie jednocześnie jego zachód?
Przy Tobie tracę poczucie rzeczywistości,
Tak jak i kontrole nad własnym życiem.
Bo Tylko przy Tobie byłam sobą, czułam i rozumiałam... cały wpis i komentarze (2) »
Nieoczywista Wypruwając z siebie duszę...
usuwając ze środka resztki utraconej nadziei, bezlitośnie abortując bolesne skrzepy pamięci... o miłości życia, odrzuceniu, bezsilności.
Brnę bezwładnie na przód, nie czując już nic
z obłędem w głowie
pustką w oczach
Granica wytrzymałości.
A za zakrętem...
Brak troski, czekania, niepojętej tęsknoty.
Nadzieja na świeże wspomnienia wyparowała szybciej niż zdążyłam ją zagnieździć na nowo w swojej głowie.
Nikt już nie pyta czy "do... zobacz film cały wpis + film i komentarze (2) »
vacuitym The end of hope vol.2
Zapomniałam już (nie)szczęśliwie jak to jest, kiedy nieustannie towarzyszy ci ściśnięte gardło i uczucie kurczących się trzewi. Poszukując jakiejś ulgi, przydrożnego przystanku dla gonitwy myśli, szukasz czegoś, co stanie się chociaż podmuchem odebranego bezpieczeństwa. Tragikomiczne kompromisy względem zaspokajania własnych potrzeb - poczucie bliskości, dotykanie słowem, wibrujący głos zamienione na komunikat "aktywny 5 minut temu". Psychoza.
To już gdzieś... zobacz film cały wpis + film i komentarze (2) »
6VII1945 Skraj utracony

Kobieta, na której ogłoszenie odpowiedziałam, życzyła sobie, żeby mój wygląd opowiadał bardzo szczegółowemu rysopisowi. Ciemne włosy. Ciemne oczy. Mocno zarysowana żuchwa. Wzrost między 170, a 175. Pełne usta. Ciągle prosiła o kolejne zdjęcia. Zdjęcie w ciepłym świetle. Zdjęcie w zimnym świetle. Zdjęcie w półmroku. Zdjęcie na zewnątrz. Zdjęcie w sukience. Zdjęcie w spodniach i marynarce. Zdjęcie w bieliźnie.
Rewanżowała się. O jednostronnym wysyłaniu nie było oczywiście... cały wpis i komentarze (10) »
crazybirds Bądź jak kolorowy ptak jak ja :) polećmy razem przez życie...bądźmy razem pomimo wszystkiego co przed nami....i za nami. Niech nasze kolory życia będą jednym kolorem Miłości.... cały wpis »
usmiechoporanku SZUKAM CIEKAWEJ KOBIETY na 🦋WYSTAWĘ BANKSIEGO W WA-WIE🦋 🍀🦋 🦋🍀🦋 ...................Szukam ciekawej kobiety która mialaby ochotę pójść że mną na Wystawę Banksy w Warszawie w dniu 28 czerwca Oczywiście mam nadzieję że nasza znajomość się nie zakończy na tęj wystawie 😎💥 bo też i szukam do poważnej relacji Mam 53 lata. I szukam inteligentnej i silnej kobiety z charakterem. Nie mieszkam w Warszawie. Mieszkam w Kuj-Pom. Km w relacji... cały wpis »

Ostatnio komentowane:

info HAH
Galindia Muzyka klubowa w Hell to klimatyczne miejsce. Polecam. opinia dodana 2021-05-06 13:41:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021