Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

nadiaaaa Już wiem czemu Van Gogh
odciął sobie ucho
wczoraj w przypływie
bólu chciałam sobie
wyrwać zęba
tak mi zaczął
dawać w kość
że prawie to zrobiłam
cholerny ząb
trzeba było iść zawczasu
do dentysty
byłby spokój
może zapomniała bym
o problemach
to nie
czekać mi się zachciało
teraz mam skutki cały wpis i komentarze (2) »
Flightlessbird Czasem zamiast pić brudną wodę z kałuży lepiej poczekać chwilę i napić się dobrego wina. Jeśli masz mieć kiepski związek i partnera bez polotu, który jest bezwartościowym oparciem lepiej oprzyj się o ścianę.
Rafał Wicijowski cały wpis »
blackbird37 Noc wspomnień... Przed nowymi decyzjami, zmianami. Jesień nie jest taka zła, jesień to najlepsza pora roku na podejmowanie nowych kroków. Jesień i jej paradoks. Niby koniec, a jednak jakiś początek. Zabawne... Pora roku, której nie lubię, czas, który popycha moje życie do przodu. Jesień była granicą, za którą ciągnęła się wieczna ciemność. Jasna strona mocy przegrywała z ciemną. Tylko, że tkwiąc w nostalgii musiało rzucić mi się na oczy, bo kompletnie nie zauważałam pewnej cholernie ważnej rzeczy,... cały wpis i komentarze (5) »
uparciuszekk 'Lubiła prowokować intelektualnie.Od tego się zaczęło.Od słownych gier.Aluzyjek przemycanych zgrabnie w wypowiedziach.Lubię ten rodzaj igrania, to dotykanie siebie przez słowa.' [link] zobacz film cały wpis + film i komentarze (5) »
smaku W te jesienne, smutniejsze chwilami dni, kiedy widać, że cała natura i przyroda odchodzi w nieistnienie, jakby umierało wszystko i znikało, koniec życia normalnie i świata całego... początek końca... niedługo przykryje się wszystko śniegiem i zamrze w bezruchu i w nieistnieniu, zmrożone nicością...
... zastanawiałam się, jak miło spędzić ten ciekawy czas... jesień jest w końcu bardzo ciekawym okresem życia przyrody, hmm...
Wiem, co będę robiła w te jesienne dni, a przede wszystkim wieczory...
Najpierw... cały wpis i komentarze (1) »
AnnaMaj Zauważyłyście, że w życiu najczęściej jest tak, że albo nie dzieje się nic, albo wiele rzeczy naraz? Dlatego nigdy nie narzekam, gdy dzieje się „za wiele”. Cieszę się tym, tą chwilą. Staram się podołać wszystkiemu i nie przegapić niczego.
I druga z „życiowych mądrości”. Nie należy odkładać niczego „na później”. Za dzień, za miesiąc, jak zrobię to, skończę tamto. Nie wrócimy już do tamtej chwili, tamtego czasu. To już się nie uda. I będziemy mogli tylko żałować,... cały wpis i komentarze (6) »
Skotopaska Jak uszczęśliwić kobietę? To proste: "Uśmiechem, słowem, gestem..." - dopóki Jesteś 😘 cały wpis i komentarze (4) »
AniaMac Z coraz większą pogardą tylko w tej rzeczywistości bez Ciebie. cały wpis »
ammmi "Być może na tym polega miłość. Odrodzić się dla kogoś na nowo i być zupełnie blisko, na wyciągnięcie dłoni, otarcie skóry, dotknięcie opuszkami palców najczulszych miejsc (...). Tylko po to, żeby mieć świadomość, że jest szczęściem. A potem - potem minąć się zupełnie obco i wręcz brutalnie na uliczkach tej samej czasoprzestrzeni. Minąć się i już nie wrócić. Nie obejrzeć za siebie. Nie powiedzieć nic. Milczeć. I w ciszy próbować uratować coś, co już raz zostało stracone. Mając nadzieję, że drugi... cały wpis i komentarze (1) »
justsomebody10 Komu ta piosenka z lat 80. kojarzy się z pewnym znanym polskim przebojem sprzed lat? Czy takie naśladownictwo sytuuje się jeszcze poza granicami plagiatu? :) zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
TomBoyGirls Miała być Miłość!!! A była tylko Chwila.... cały wpis »
laviah Ostatnio w ogłoszeniach królują panienki bi "z kobietą to nie zdrada względem mojego Misiaczka" oraz szybkie randki.
Mam nowe faworytki, które rucha niewidzialny przyjaciel. Na takie panie "głosicielki słowa bożego" działa tylko jedno: SZATAN TEŻ CIĘ KOCHA I NA CIEBIE CZEKA :))) Skoro ktoś wierzy w ten RPG, trzeba dawać mu postacie z tej gry, innych nie rozumie :P Kato RPG, niewidzialni przyjaciele i jedyna słuszna prawda, wielki przeciwnik i zły seks, to są reguły tej chorej... cały wpis i komentarze (6) »
nawracajaca Człowiek jest istotą duchową. Nie ulega wątpliwości, że człowiek może uznać swoje życie za bezcelowe jeśli zapomni o swoim Stwórcy. Kto uznaję, że nie ma żadnego wymiaru duchowego jednoznacznie uznaje swoje życie za bezcelowe. Taki człowiek całą rzeczywistość będzie uważał jedynie za iluzoryczną i będzie czuł się upoważniony nadawać jej jak niby plastelinie, dowolne własne sensy.
Współcześnie podważa się istnienie Boga oraz tego, że samo istnienie człowieka ma wyższy cel. Ludzie wybierają dwie... cały wpis i komentarze (6) »

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
Julia_ Doda opowiadała przecież, że swój pierwszy raz miała z dziewczyną :) opinia dodana 2018-08-13 20:32:07
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2018