Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

Radio_voice Nie mogę spać i boli mnie głowa, pomimo wziętych 2 tabletek przeciebólowych. Też macie problemy ze snem? Ja właściwie od dawna. Podobno powodem jest zbyt wiele myśli w głowie. Overthinking, overtired, overstressed. Chyba każdy ma coś, jakieś traumy lub osoby, przez które ciężko jest zasnąć. Do tego jeszcze gwóźdź (do trumny) programu, czyli moje ulubione - koszmary. Daje nam to rollercoaster emocji i uczuć, przez który albo nie możemy, albo boimy się zasnąć. Stay awake. cały wpis »
piekna_noc87 Jeszcze tylko 11 godzin...
Dlaczego tak bardzo się denerwuje... cały wpis »
6VII1945 Czuję wielkie poruszenie każdym szczegółem swojego widoku z balkonu. Nie palę od 9 miesięcy, ale odruch wychodzenia na balkon w "chwilach papierosowych" jest zupełnie nie do powstrzymania. Po prostu chcę poczuć zimno, przyjrzeć się światłom - latarniom, oświetlonym oknom mieszkań, przesuwającym się reflektorom samochodów. Chcę się przyjrzeć szczegółom - kołyszącym się gałęziom rośliny na czyimś balkonie, kominowi, z którego sączy się dym. Dochodzę do przykrego wniosku, że palenie, choć... cały wpis i komentarze (1) »
Szumlisci Gdybym mogła zmienić czas i być bardziej stanowczą, by dać nam szansę? Nikt tego już nie wie. Czy bym zmieniła te słowa, które zraniły Cię do głębi? Pewnie tak, los jednak nie dał nam szansy dwa razy, nic się nie stanie więcej. Ile kobiet tyle losów. Jednakże powtarzalność zdarzeń pozwala poznać mechanizmy naszych wyborów bądź zaniechania. Właśnie zaniechania. Zamiast iść za pierwszym razem, myślimy, analizujmy. Po co. Stracimy coś za moment nie wiedząc o tym. cały wpis i komentarze (3) »
Monteee Rozstanie.. Teraz tylko lepiej. cały wpis »
patria Jesien to jednak nade wszystko stan umyslu. zobacz film cały wpis + film i komentarze (2) »
AnnaMaj 0 km.
Są piosenki niecnoty, kamienie milowe w naszym życiu. Mnie się przytrafiła taka. :) Z czasów chmurnych, z czasów durnych, z czasów gdy jeszcze wierzyłam, że wszystko mogę, chcę i powinnam. :) zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
Natalia_Romania She has mashroom candida pink skin from russian forest means colonisation of strange organism: DJ Scxrlet Steele "Ultimate metal step". I love ancient Egypt, which is in Africa happy for sure, but uni said this types in blue dns Germany are not so cool and free like soil forms, which are big, strong and free. So this dns in PL are too, unlucky comment 2, uni said. OK, just countries of deep state are not FBI. cały wpis »
Lady_G Spotykając ludzi na swojej drodze, zawsze myślałam, że spotykam ich po to, żeby im pomóc (po części tak było), ale to oni pomogli mi. Pomogli mi zrozumieć, pomogli mi przerodzić się z małego bezbronnego dziecka, w dojrzałą, pewną siebie kobietę. Pomogli mi zrozumieć innych ludzi, pomogli mi zrozumieć siebie. I za to wszystko chciałabym podziękować..
Aby kogoś zniszczyć wystarczy miłość i niewłaściwa osoba, ale i żeby kogoś odbudować wystarczy miłość i właściwa osoba. Aby jednak kochać siebie... cały wpis i komentarze (5) »
mrocznaiskierka O krok od sławy
Przeczuwałam, że ten dzień będzie wyjątkowy. W końcu jest Black Friday. Uporanie się na chwilę obecną z pracą, pełne wysycenie krwi tlenem i uwolnione po fizycznych ćwiczeniach endorfiny powodują haj. Nie, nie, teraz nie wolno ci usiąść przed komputerem, ulec zakupowym pokusom (zwłaszcza,że wszystko wydaje się wyjątkowo tanie, piękne oraz potrzebne). Na szczęście wolisz pozostać w ruchu. Nastawiasz odpowiednią piosenkę, podążasz (choć nie nadążasz) za rapowanym tekstem - to dobry... cały wpis »
kaffe_ Doświadczajmy, poznajmy, smakujmy i cieszmy się życiem .. życzę pozytywnej energii 🌈🎶🌼 zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
Verbum Pewnego dnia na swojej drodze stanęły prawda i kłamstwo.
-Dzień dobry - powiedziało kłamstwo.
-Dzień dobry - odpowiedziała prawda.
-Piękny dzień - powiedziało kłamstwo.
Wtedy prawda wychyliła się, by sprawdzić, czy to prawda. Była.
-Piękny dzień - powiedziała wtedy prawda.
-Jeszcze piękniejsze jest jezioro - powiedziało kłamstwo.
Wtedy prawda spojrzała w stronę jeziora i zobaczyła, że kłamstwo mówi prawdę i kiwnęła głową. Kłamstwo podbiegło do wody i powiedziało:
-Woda... cały wpis i komentarze (6) »
Lahais_Rochette ekscytuj się byle czym... a później weź z tym ślub. cały wpis i komentarze (2) »
terminatorka22 No i macie. Kobiety z natury są wredne wobec innych kobiet, chętnie podstawia nogę, w preciwienstwie, do facetów, którzy się wspieraja. Slyszałyście, by np. jeden facet nakablował żonie drugiego, że jest zdradzana?
A kobiety lesby to już totalne spaczenie, część rowno popierdolona. Na ostatnim proteście kobiet możecie sobie poogladać conajmniej batalion policyjnych suk-kobiet dajacych wpierdol dziewczynom, kobietom. Niektóre bez masek, inne z włosami wyłażacymi spod kasków, a jeszcze inne, mimo... cały wpis »
AniaMac Stosy słów w mojej głowie, które z nich uczynić żywymi, które zapalić jasną pochodnią uważności, którym pozwolić tworzyć myśli, jak je łączyć by przynosiły pożądany efekt, z którymi już się pożegnać, które wysłać w Wszechświat, którym pozwolić wyjść do ludzi, czy pozwalać im się wypuszczać, czy może skrupulatnie przebierać, a może uczynić dlań regał z podpisem na każdą okazję tak by łatwiej było po nie sięgać. Zacznę od pięknych intencji, ubiorę je w równie piękne słowa, pozwolę tym pięknym słowom... cały wpis i komentarze (2) »

Ostatnio komentowane:

info UFA
smaku Chyba muszę zacząć zwiedzać na jesieni te wszystkie kluby, bo zawsze sobie planuję gdzieś pójść, posiedzieć, wypić kawę, piwo, zapalić, ale nigdy nie można się zdecydować i zapomina... opinia dodana 2020-10-18 00:30:44
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Bo to jest w miłości najstraszniejsze - Mueller Nicole
Czytana na chwilę po rozstaniu boli... \r\nPiękna, sensualna powieść- zapiski miłości,która minęła.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020