Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

DUSHKAi Carpe Diem! Chwytaj dzień!
Kochana duszyczko,
nie jesteś tutaj by cierpieć,
wyjdź ze strefy komfortu,
bo ominie Cię życie!
Bądź jak motyl,
pozwól sobie wyjść z kokonu,
roztaczaj magię swoimi skrzydłami,
bądź balsamem na serce kogoś,
kto chce Ciebie i nie staraj się
tak bardzo rozmrozić serca,
które nie ma woli kochać,
bo nie od tego jesteś.
Bądź łagodna jak powiew letniego wiatru,
jak łyk chłodnej lemoniady w upalny dzień,
a... cały wpis i komentarze (1) »
Lady_G Znowu szare dni dopadły mnie
Ciało snuje się jak cień
Słowa bolą dziś jak dawniej idę
Ślady ust zmieniają się... zobacz film cały wpis + film »
AniaMac Dokąd ucieka Twoja energia? Podejmij decyzję. Podejmij decyzję wszędzie tam gdzie jeszcze się wahasz, wszędzie tam gdzie uciekasz, wszędzie tam gdzie czujesz, że jest to potrzebne, wszędzie tam gdzie Cię blokuje, tam gdzie zastój i stagnacja, brak przepływu. Podejmij decyzję, zrób to dla siebie, dla swojej energii, działaj, nigdy tak naprawdę nie będzie odpowiedniego momentu ażeby mieć pewność, że Twoja decyzja jest tą właściwą, działaj z intuicji, wiesz co masz robić, czujesz to, czujesz to wewnątrz... cały wpis i komentarze (2) »
gombrowicz zamiast muzyki, tym razem krótki film o 'lesbijskich mścicielkach' - kolektywie zrzeszającym homoseksualne kobiety założonym w 1993 roku w nowym jorku. ich odwaga i siła jest dla mnie czymś absolutnie pięknym. organizowanie spotkań, protestów, marszy, drukowanie plakatów, wewnętrzna edukacja członkiń kolektywu nt. aktywizmu ('lesbian avengers handbook') były głównymi działaniami grupy. symbolem mścicielek było jedzenie ognia - pierwszy raz akcja miała upamiętnić morderstwo dwóch homoseksualnych osób... zobacz film cały wpis + film i komentarze (2) »
verte72 "Zwycięzca bierze wszystko". Tak więc trzymam kciuki dzisiaj, Iga. Jeśli jednak przydarzyłaby się porażka w finale, to nie będzie tragedii. Z przegranej wyciąga się tylko pozytywne wnioski :);) PS Po przesłuchaniu kilku wersji zdecydowałam się jednak na oryginał ABBY ;) zobacz film cały wpis + film i komentarze (11) »
Zapach_Mysli Czasem w życiu różnie się układa. Poznajemy ludzi, którzy zmieniają nasz mały świat. Szczerość jest na wagę złota w dzisiejszych czasach. Tak ciężko przed kimś odsłonić wnętrze duszy. Dlaczego tak ciężko zaufać? Dlaczego tak ciężko uwierzyć? cały wpis i komentarze (2) »
19Margaret76 NEFFEX Music May 2022 4K 60 fps Sorround 7.1 miłego słuchania zobacz film cały wpis + film »
OnaSama4x Minął rok i 2dni, jeden z najtrudniejszych w moim życiu, a jednocześnie jeden z najpiękniejszych w pokonywaniu siebie...
Niemniej to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, by móc zacząć się znów szanować i na nowo w siebie uwierzyć...

Bo zasługuje na znacznie więcej, i od tej pory nie zmarnuję już ani jednej myśli, ani jednej łzy, ani jednej sekundy swojego życia na bycie opcją zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
snull Ten jeden.

Więc spotkałaś mnie na środku placu zabaw. Leżąca na trawie, łapiąca oddech, mocno zaciskałam powieki. Przed minutą spadłam z karuzeli, którą ktoś rozkręcił nazbyt intensywnie, a ja na jedną sekundę odważyłam się unieść obie ręce do góry, by w pełni zachwycić się jazdą.

Podbiegłaś, podniosłaś mnie z wysiłkiem, podparłaś ramieniem. Tłum gapiów przyklasnął i odetchnął z ulgą, że znalazła się ochotniczka z instant-apteczką pełną plastrów i maści na każdy rodzaj ran. Zawroty... cały wpis i komentarze (1) »
Czerwona83 Ale mnie wakacje wessały, ho, ho! :)
Tymczasem na śmierć zapomniałam, że na wattpad są już kolejne odcinki opowiadania o Ance :)
Najnowszy numer 11, tu: [link] ale nie czytaj, jeśli nie czytałaś wcześniejszych :)
PS dobrego dnia! cały wpis »
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022