Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

bez_drogowskazu Nie wypowiem sie prosze szanownych Pan na temat mojego zycia. Nie wypowiem sie, bo nie. Bo wszyscy robia to lepiej za mnie. Filmy, teksty piosenek, sztuka w teatrze, ksiazka na blacie, sasiadka, kolezanka, partia i nawet ta niedomknieta szafa. Wszyscy znaja sie na moim zyciu lepiej. A ja? Stoje i slucham. Na moje zezowate, kudlate szczescie mam dziure w glowie.
Co wpada uchem, drugim wypada. Co trzeba przegryzc, przegryze i splune. Co przelknac to przelkne a co odrzuce to moje. cały wpis »
Ekstrawersja ...
Odpowiedzi...
Nie ma już pytań
Są tylko same odpowiedzi
Ile bym dała kiedyś by je poznać
Odpowiedzi...
Nie wiedziałam, że mają taki gorzki smak cały wpis »
PorywWiatru Bądź Moim światłem w tunelu który rozświetli mi drogę,bądź moim słonce które ogrzeje mnie w zimnie przytuli promykiem, bądź moim motylem delikatnym, kolorowym ,bądź moim księżycem gwiazda planeta tak daleka i bliska ,bądź moja nuta przez która będą miała gęsia skórkę, bądź moja przyjaciółka kobieta... wsparciem nadzieja miłością tą jedyna na dobre i na złe.. bądź jeśli kiedyś będziesz... zobacz film cały wpis + film »
PaniFejkowa Ostatnio postanowiłam zmienić swoje nastawienie, poszukać nowych zajęć, by odciągnąć uwagę od bzdurnych czynności, które tutaj przyszło mi opisywać. Udało się. Dzięki temu zaczęłam jeszcze bardziej doceniać to, co trwa, mimo braku prawa bytu. A jednak. Wszystkie gwiazdy na niebie mówiły: "to się nie uda", a z tyłu głowy każda z nas miała pewne obawy wynikające z mnóstwa różnic, które, jak się okazało, nie zawsze dzielą. Trwamy, mimo stereotypów. Trwamy, choć liczby mówią inaczej. Trwamy,... cały wpis i komentarze (2) »
AniaMac Brałam wtedy Twoje ręce
i kładłam je sobie na twarz.
A skronie pulsowały gęściej,
gdy dłonie masowały lędźwie zobacz film cały wpis + film »
ante Ech, tęskni mi się za rowerowaniem we wschodniej części Polski. To zupełnie inny świat, inni ludzie. Jeszcze w pociągu życzliwi i pomocni rowerzyści. Lecz już samo lądowanie w mieście jakże mocno kontrastujące;):
Dotarłam do KRK po 22-giej, za późno, by kupić gdzieś bilet miejski, wsiadłam więc do tramwaju z nadzieja na kupno w automacie. Sporo ludzi siedziało w środku, rozglądam się, automat ze dwie długości wagonu dalej. Akurat wsiadł na kolejnym przystanku młody facet, tak koło 30, korzystam... cały wpis i komentarze (3) »
woda89 For one minute, walk outside, stand there in silence, look up at the sky and contemplate how amazing life is .. cały wpis »
smaku Czytałam ostatnio genialną książkę do medycyny, już skończyłam całą, wszystko wiem o organizmie ludzkim. Teraz będę mogła eksperymentować sobie, jak to wszystko działa.
W ostatnich rozdziałach napisali, że na początku dziecko jest jak robak, przez 6 tygodni, że nawet nie ma płci, ale już w kodzie genetycznym ma zapisane, czym będzie niedługo, ale 6 tygodni jest niczym w kwestii płci, hmm...
Z tego mam wniosek, że nie da się naturalnie przerobić faceta na kobietę, lub odwrotnie, bo to jest... cały wpis »
IgnoranceSound Dam Ci dobrą radę: zawsze miej nóż dobrze naostrzony, bo świat jest pełen niespodzianek i nie ma lepszej przed nim ochrony niż nóż dobrze naostrzony :D
Goodnight Folks! :D cały wpis i komentarze (8) »
laviah Będąc lesbijką, nie ma się zainteresowań, poza "oczami ukochanej" i zwracaniu uwagi na każdą zmianę mimiki tej drugiej. Będąc lesbijką, jest się w subkulturze lesbowania. cały wpis i komentarze (2) »
ammmi Drogi mają to do siebie, że czasem ponownie się schodzą. Niekiedy los daje nam drugą szansę i pozwala nam wrócić na tę samą ścieżkę. cały wpis i komentarze (5) »
NamietnyTaniec Wszystko czego dziś chcę...
Hmmm... czy my wiemy czego chcemy? zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
Skotopaska Wczoraj zmarła Aretha Franklin - brak słów, po prostu: Respect! zobacz film cały wpis + film i komentarze (2) »
est-her Co człowiek człowiekowi wyrządzić może to aż oczy bolą patrzeć. A mówiąc homo homini lupus bardzo obrażamy wilki. cały wpis »
owieczka00 Chcesz wejść do mojego życia??
Drzwi są otwarte. Chcesz wyjść??
Również są otwarte.
Mała prośba, nie stój w progu bezczynnie , bo blokujesz przejście innym. cały wpis i komentarze (1) »

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
Julia_ Doda opowiadała przecież, że swój pierwszy raz miała z dziewczyną :) opinia dodana 2018-08-13 20:32:07
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2018