Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

Krainasmaku I znowu sie budze w śnie byłaś Ty..nie chce juz o Tobie myśleć daj mi żyć.. Chce znów sie usmiechac ale nie do Ciebie nie zaslugujesz na to żeby widziec jak jestem szczęśliwa.
Milego dnia cały wpis »
smaku Bardzo się cieszę, że zauważyłam, że z wiekiem i z czasem nadal nie przechodzi mi lubienie oglądania dziewczyn, co znajdę jakieś nowe zdjęcie na internecie, to znowu sobie muszę oglądać, to największe szczęście świata, że niektóre rzeczy się nie nudzą i nie przestają działać nigdy, hmm...
Kurde, gdyby mi minęła ochota na oglądanie dziewczyn, co mówić gołych, to nie miałabym po co żyć, ale już zupełnie, oczywiste...
Całe szczęście, nawet jesień jest niestraszna, ani depresje, bo muszę znaleźć... cały wpis »
Monteee Roztrzaskałam się o skały życia. Ty mnie poskładaj bo ja chcę żyć. cały wpis »
piekna_noc87 Zimno mi dziś... wiesz?
Dobranoc... cały wpis »
AniaMac Nie ulega wątpliwości, że pewne zmiany w życiu zależne są od czynników zewnętrznych tak jakby miały prowadzenie z góry. I choćby wydawało Ci się, że masz na nie wpływ siłą swojej kreacji, jedyne co tak naprawdę możesz to pozwalać im się wydarzać. Stanie w oporze do zmian, które przychodzą z zewnątrz nic tak naprawdę na dłuższą metę Ci nie przyniesie poza niepotrzebnymi zmartwieniami, opóźnianianiem procesu transformacji, z którego Ty do tej pory jeszcze nie zdawałeś sobie sprawy, a na który wpływ... cały wpis »
linianocnaRZ Czasem jak już myśle ze to wszystko jest tak jak powinno znów robisz coś, żebym nie zapominała, że mam dalej cierpieć.. mam tego już dość odejdź i bądź sobie z tą idealną osobą a mi daj żyć...męczysz... koszmarnie .. cały wpis »
nobody1974 pewna historia
Andżela
Każdy kiedyś spotkał na swojej drodze Andżelę. Jest energetycznym wampirem, arogancką suką lub aniołem, kiedy tylko zechce. Manipulantka i największy kłamca, to cała Andżela.
Nie jest ani ładna ani brzydka, przeciętna, jednak potrafi owinąć sobie wokół palca każdego, kto tylko zwróci na nią uwagę. Jest femme fatale, wykorzystując wszystkich, kto stanie na jej drodze. Bezinteresowna znajomość dla niej nie istnieje. Płeć nie ma znaczenia, gdyż jest otwarta na wszelkie... cały wpis i komentarze (1) »
Radio_voice "Z nami i naszymi murami jest tak, że sie boimy, wiemy, że to może boleć, że dopuszczanie kogoś do siebie to pewnie błąd, przy czym po prostu stoimy bezradnie, patrząc jak ta druga przez ten nasz mur przecieka. Jak powoli dostaje się na drugą stronę. Jak dociera do nas, powoli nas wchłania. I choćby niewiadomo co, to tej potrzeby bliskości drugiego człowieka obok, kogoś kto Cię zrozumie nawet bez słów... Tego za chuja z siebie nie wyrzucisz." cały wpis i komentarze (2) »
CiszyBezkres Czasami ludzie ranią.
Są tak omotani własnym bólem,
że zadają ciosy nie do zniesienia tym, którzy ich najbardziej kochają.
Taka jest chyba miłość, da się sama skrzywdzić nie chcąc skrzywdzić kogoś kogo pokochała.
Ktoś kto naprawdę kocha, będzie pragnął szczęścia tej drugiej osoby, tego aby w jej życiu wszystko ułożyło się dobrze. zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
kaffe_ Coś pobudzającego , energetycznego pod tą niedziele 🌸 zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
Natalia_Romania Doctors eat all year 1 litre milk every day and they look all year the same. Tatiana Spinu "Disco Electro"*********@#£® cały wpis »
RedolentAer "Przestań pukać do drzwi, których nikt nie otwiera. Bo ile można się upokarzać? Ile jeszcze warstw godności zdzierać?"
~ Tomasz Antosiewicz cały wpis i komentarze (2) »
Lady_G Zakochałam się znów.. w fotografii.
Przynajmniej zdjęcia, nikt mi nie odbierze.. a czas sprawi, że będzie cenniejsze.. choć jest bezcenne, jak chwila, w której zostało zrobione. Ludzie wiele potrafią zabrać, ale powinno się mieć sejf, o którym nikt nie ma pojęcia, a tam ulokować najpiękniejsze i najweselsze wspomnienia, to jest sekret, dlaczego nadal się uśmiecham. :) cały wpis i komentarze (3) »
6VII1945 ***
szukam cię w miejscach których nigdy nie odwiedziłyśmy.
w odbiciu lustra wypratuję nieznanej siebie - przecież
gdybyś tu była to byłabym kimś innym a nie tą
krwią skrzepniętą pod paznokciami. cały wpis i komentarze (5) »

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Kino
dorja To jest fajne :P opinia dodana 2020-08-31 00:16:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020