Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

Lady_G Choć w sumie może lepiej tak
Że teraz się będziemy
Tylko znać
Tylko znać
Trochę znać zobacz film cały wpis + film »
AniaMac Jeśli atakujesz siebie to tak jakbyś atakował swoje szczęście tu na Ziemii. Tym szczęściem jest Twoja relacja z samym sobą. Pełna wrażliwości, miłości, czułości, wyrozumiałości i akceptacji. cały wpis i komentarze (1) »
K-passion Niedziela, godzina trzynasta.
Odbierasz telefon, a przez słuchawkę ukochana melduje, że obiad jest już prawie gotowy. Nawet nie pytasz, co dobrego gotuje, bo przecież niedziela to dzień rosołu. Już czujesz tę cudowną woń warzyw, przypraw i ziół. Myślisz sobie, mmm perfekcyjna pani domu, zawsze posprzątane, wyprasowane, i ugotowane. Czego więcej od życia chcieć, kobieta jak wygrana.
Zadowolona wracasz do domu, i już od progu wita cię zapach, który w ogóle nie przypomina rosołu. Sama nie wiesz... zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
smaku Dziś na blogu jednej z koleżanek na naszym forum przeczytałam pytanie: "Czy ktoś potrafiłby rozkochać mnie w sobie?"...
Napisałam, że ja tak, to oczywiste. Gwarancja 100%, oczywiste.
No bo dla mnie wystarczy, że dziewczyna jest dziewczyną / kobietą, no to jak mogłabym nie rozkochać jej w sobie, kiedy ja kocham i uwielbiam? No więc właśnie...
Proste, oczywiste...
Jeśli jakaś kobieta lub dziewczyna na świecie czuje się niekochana i że nikt jej nie kocha, to ja na pewno kocham.... cały wpis »
Emocional83 Troszkę o mnie... Troszkę tego dużo, od dziecka czułam, że coś ze mną nie tak, że jestem inna niż moje koleżanki, nie lubiałam zabaw dla dziewczynek, bawiłam się i rozrabiałam z chłopcami, wtedy byłam sobą. Mając dwa lata, wiem z opowiadań mojej świętej pamięci mamy, że założyla mi śliczną błekitną sukieneczkę, kazała iść na dwòr, długo nie wychodziłam z klatki, zeszła więc na dół, a ja siedziałam na schodku i usilnie próbowałam zedrzeć z siebie tą niby śliczną błekitną sukieneczke. Miałam cudowną... cały wpis i komentarze (1) »
patria I need something human
And I need the touch :) zobacz film cały wpis + film i komentarze (2) »
codziennosc1221 Dzień jak codzień, niby nic nadzwyczajnego ale jednak. Wstajesz rano, przeglądasz się w lustrze i widzisz swoje włosy niczym piorun w rabarbar je#@ł, no ale co zrobić standardowa procedura. Poranny prysznic, dobra czarna kawa i kęs całkiem niezłego sernika, którego do kawy nie mogło zabraknąć. Siadasz przy stole logujesz się na swoją służbową pocztę, przeglądasz maile, ten nieistotny, ten się znowu czepia, tu znowu masz wszystko na wczoraj. Przez ilość maili, sama już nie wiesz od czego zacząć, więc... cały wpis i komentarze (2) »
plantmum Daj kobiecie trochę ciepła, a zobaczysz ile niepotrzebnych wątpliwości, poczucia niedoskonałości, nieufności w sobie nosi. Dołóż do tego słowa i obietnice, zobacz jak powoli zacznie się rozwarstwiać, okazywać swoje słabości.
Daj jej poczucie bezpieczeństwa, uwagę i czas, a zobaczysz, że i tak nigdy nie będzie Ciebie pewna.
Im więcej w nas pewności siebie, tym mniej. cały wpis i komentarze (2) »
hncft Jakoś tak ostatnio wolę unikać ludzi, dobrze czuję się w samotności, jestem swoim towarzyszem. cały wpis i komentarze (5) »
Umarla-dusza Idę przed siebie, widzę Ją.
Otula mnie spojrzeniem, jak księżyc nocą.
Zimnym, lecz upragnionym,
Gdy od wielu dni, miesięcy serce odbiera Ci sen.
To jej brak nie daje Ci spokoju,
Brak jej ciepła i dotyku powoduje lęk.
Lęk przed nicością, zapomnieniem,
Te krzywdy i ból, który zmienił wszystko.
A wszystko stało już sie niczym... cały wpis i komentarze (4) »
Xyzzx Przez ostatnie kilka lat najbardziej nie lubię okresu świątecznego.
Wtedy najbardziej odczuwam jak bardzo jestem dla Ciebie nieważna i jak beznadziejnie mi bez Ciebie… ale Tobie to jest chyba obojętne… cały wpis »
Lahais_Rochette “Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage.”
― Lao Tzu cały wpis i komentarze (1) »

Witaj, Zaloguj się

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022