Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

smaku Chwilami mam wrażenie, że czuję się, jak jakaś przestępczyni, przychodząc do młodych ludzi. Gadam, jak jakaś zwyczajna, normalna dziewczyna, młoda na dodatek, która dopiero poznaje sobie świat i planuje coś, żyje sobie jakoś, lubi ludzi i rozmawiać o czymkolwiek, o wszystkim, aby obojętne, oczywiste... liczy się, że jest z kim, to najważniejsze, oczywiste, a potem zaczynam się bać, czy nie jestem aby jakąś przestępczynią, bo wydaje mi się, że zachowując się wśród młodych naprawdę, czyli wiekiem,... cały wpis »
westwind Może i samotnie, ale z dobrą muzyką
[link] zobacz film cały wpis + film »
Cien_Aniola33 “Nie mam poczucia winy z tego powodu, że nie udzielam się społecznie, choć czasem mi to doskwiera, bo samotność jest bolesna. Gdy jednak ruszam między ludzi, mam wrażenie moralnego upadku – to tak, jakby szukać miłości w burdelu.”
~ Susan Sontag cały wpis »
cenizas Dzisiaj pożegnałam swojego 17 letniego czworonożnego przyjaciela..Oby tam gdzie teraz się znajduje, było mu o całe niebo lepiej..
"Tęczowy most Ta część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie. Wszystkie zwierzęta,... cały wpis i komentarze (1) »
NamietnyTaniec shadow dancer will you walk with me tonight
while my body lies so peaceful
we could walk a million miles before the day breaks
while the world is deeply sleeping zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
AniaMac Chciałabym czasem położyć się na trawie w betonowym mieście, ale betonowi ludzie mi na to nie pozwolą. Podsypią żwirem, zaleją betonem, skamienieję. cały wpis i komentarze (3) »
uparciuszekk [link] "Miłość w wieku dojrzałym jest jak bonus, jak wielka kumulacja, nagroda specjalna, której wielu już dawno nie wygląda. Taką niespodziankę ceni się bardzo i traktuje delikatnie, by jej nie uszkodzić, nie popsuć, nie zniszczyć."
— Anna Bimer zobacz film cały wpis + film i komentarze (8) »
shadow16 Kiedy przyjdzie dzień i zbudzi nasze ręce
Kiedyś może wszystko zmieni się... zobacz film cały wpis + film i komentarze (2) »
LauraP A takie włosy sobie zrobiłam w PlanetaUrody ostatnio :-)
[link] cały wpis »
Alias_Grace Zawsze mnie zadziwiało podobieństwo (nie tylko wizualne) obydwu par:
Rity i Witolda Gombrowiczów oraz Lauren Bacall i Humphrey‘a Bogarta...
[link]
[link] cały wpis »
AnnaMaj 6 km.
W końcu! W końcu porwałam się ma wznowienie treningów. Uff! Ciężko wrócić jak sobie człowiek pozwoli na odpuszczenie czegoś. Nie warto, stwierdzam. :)
Jak trening, to swobodny "galop" myśli. I tak sobie myślałam...
Czasem się człowiek tak uwikła, że nie potrafi złapać dystansu. Niefajny stan; stwierdzam.
Jeżeli ktoś chce być obecny w twoim życiu, jest w nim. Jeżeli nie chce, po prostu go nie ma.
Czasami stawiamy sobie wciąż i wciąż pytania, nie potrafiąc znaleźć... cały wpis i komentarze (1) »
frick Te noce kiedy się budzisz i już wiesz ze nie zasniesz,
więc leżysz bezglosnie aż zdajesz sobie sprawę z tego że to twój własny oddech z loskotem odbija się od ścian burząc tę ciszę ciemną i zimną, wiec spłycasz go , nieświadomie zaczynasz go przerywać a ranek wydaje się nie nadchodzić. cały wpis »

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też jestem znaną lesbijką. Może kiedyś dopiszą mnie do list. Chciałabym mieć kiedyś certyfikat lesbijki i legitymację jakąś, jak dowód osobisty, żeby mieć to formalnie jakoś w urzędach... opinia dodana 2019-04-30 23:11:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019