Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

teli Zawsze gdy jestem przeziębiona to nagle budzi się we mnie ta kreatywna strona...
Gorączkowy wiersz
-1-
Ty, która ma w sobie wszystkie żywioły
Dobrocią przebija anioły
Ja spragniona twego dotyku, zapachu i czułości
Podaruj mi szczyptę uśmiechu i miłości
Gdy w uścisku wędrują dłonie
Serce przyspiesza, pulsują skronie
Nagle porywa mnie sen
Gdzie uciekniesz gdy nastanie dzień? cały wpis i komentarze (2) »
frick Już wiem czym jest sens życia. To takie proste, takie oczywiste... takie porazajace i tak słabe zarazem, że aż się nie dziwie. cały wpis i komentarze (2) »
IAmNotAlone Nie tak dawno wujek wpadł do nas z niezapowiedzianą wizytą. Jak to zwykle bywa po długim nie widzeniu się miał nam sporo do opowiedzenia. I jak to również zwykle bywa, nie mógł pominąć kwestii polityki, a tym samym niezwykle napiętej ostatnimi czasy sytuacji związanej ze środowiskami LGBT. Ja, najmłodsza wśród zgromadzonych i wciąż "siedząca w szafie", przysłuchiwałam się tylko zaciętej dyskusji. W jednym narożniku - moja rodzicielka, jedyna znająca o mnie prawdę, broniąca praw osób LGBT... cały wpis i komentarze (1) »
Lady_G Dotknął mnie paraliż uczuciowy, od serca do duszy, tylko czasem mam przejaw czucia, w środkowym palcu 🙃 cały wpis i komentarze (4) »
DuzeK Świadomość to śmieszna Pani, która nachodzi nas znienacka. Uświadomiłam sobie, że nigdy o Ciebie i nikogo innego nie walczyłam. Przyjmowałam decyzję, którą ktoś podjął za dwóch. Dumnie niczym Lew odchodziłam bez żadnej skruchy. Dlaczego? Sama nie wiem, może myślałam, że ta druga osoba wie lepiej, a może z własnej dumy. Zawsze starałam się pokazać innym, że jestem skałą,silną kobietą, że oni stracili więcej ode mnie. Aktorstwo ma to w sobie, że zaczynamy się utożsamiać z odgrywaną rolą, którą sami... cały wpis i komentarze (4) »
czulybol Niic nie zatrzyma już jesieni, pragnę uśpić swą pamięć... zmysłom czujność odebrać.. by jakoś jesień tę przetrwać... Przetrwać "Ją"
Kochana...
🦋 zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
smaku Nie mam takich zachowań akurat, jak ten piosenkarz, ani gestów, ani głosiku, etc., bo ja jestem w miarę normalna lesbijka, zwyczajny człowiek, powiedzmy, no ale jednak, treść by odpowiadała dokładnie temu, jaka jestem, hmm... uwielbiam dziewczyny, kurde... hmm...
Super piosenka... lubię to, oczywiste... niezły rytm, świetnie to gra, niezły czad, kurde... to ma energię i rytm, genialne...
Inne muszę jeszcze poszukać takie fajne, czad...
Bardzo ładne dziewczyny występują w tych teledyskach,... zobacz film cały wpis + film »
Okocim ;)))Im ciezsze staje sie serce
tym silniejszy musi byc czlowiek
by je udzwignac... cały wpis i komentarze (1) »
freeberde Moja Mama Chrzestna całe życie była Nauczycielem języka obcego. Kilka lat temu rząd polski obniżył jej radykalnie emeryturę. Chciała cieszyć się na koniec życia przyzwoitym wynagrodzeniem, które wypracowała około 3000,-pln, które nie jest wcale wygórowane na życie w stolicy. Ale rząd polski ukradł jej połowę emerytury – co już nie jest do przeżycia w mieście, w którym się urodziła i całe życie mieszkała. Wiadomo na co te skradzione jej 1500 poszło, to przecież przekupienie 3 debili za 500+.
I... zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
Verbum Napisz, pogadaj, opowiedz o sobie i zapytaj co u mnie. Nie planuj ślubu po dwóch mailach i nie przeżywaj w nich związku. Bądź i przyjmuj drugiego takim jakim jest. Nie uciekaj po chwili... To nie musi prowadzić do związku, to może prowadzić do bardzo dobrej relacji . Nie miej w sobie strachu, chociaż pewnie doświadczenia masz różne . Spotkało Cię coś złego? Wyciągnij z tego lekcje ;-) Uwolnij się od przeszłości... Nie martw się przyszłością... Bierz to co jest tu i teraz , bo zaraz może być za późno... cały wpis i komentarze (5) »
pianoburn Z ostatniej chwili. Z polskiej, którą generalnie omijam...tu harmonia tekstu, muzyki, sensu. Ładne. Doceniam. zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
AnnaMaj 0 km.
Usłyszałam dziś w radio. Zapomniany już dawno przebój...
Hmm...
Czy można wracać? Czy warto wracać? Czy jest sens wracać? :) zobacz film cały wpis + film i komentarze (5) »
vacuitym Głęboka warstwa kurzu przykrywała to miejsce. Jest nieco lepkie, momentami posiniałe. Widać otarcia, zadrapania i - wydawałoby się patrząc przez pryzmat tamtych czasów - utracone nadzieje. Zbitek słów trudnych do przeżywania, skrzynka po brzegi kipiąca rozczarowaniem i bezradność. Tak, ta ostatnia - moja najwierniejsza przyjaciółka, od lat.
Czuje mrowienie na skroniach i lekki uśmiech,barwiący moje poliki na różowawy kolor. Soczewka projektuje retrospekcje - opieram się swoim ciałem o przeszkloną... cały wpis »
Ekstrawersja ...
Moja radość okupiona jest cierpieniem
Moje szczęście zaplątane gdzieś wśród drzew
A ich mądrość wskazuje potępienie
A me serce nie chce spalać się wśród łez cały wpis i komentarze (1) »
Zmienictenlos Mam ochotę płakać,płakać do tej pory,aż wyplacze wszystkie emocje i będę obojętna,obojętna na to wszystko co się dzieje i na wszystkich,jak większość,bo tak jest łatwiej ,bo tak można funkcjonować
A ja nie mogę,bo usycham w środku z każdym dniem co raz bardziej, nie widząc nadziei na lepsze jutro, nie widząc nadziei na nic
Szczęście?to coś,czego nie ma w moim słowniku,coś obcego i nieosiągalnego
Wszystko co mogę to dusić się z każdym dniem co raz bardziej,nie mogę zmienić już nic
Nie... cały wpis i komentarze (1) »
NamietnyTaniec Где-то огни,
Или это костры,
Или печаль моя.
Ночью луна,
Но не может она
Наши забыть слова.... zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
aliento "Ludzie znikają. Niezależnie od tego czy miłość przenosić miała góry.Znikają po tysiącach przegadanych nocach i cichych dniach.
Odchodzą, wynoszą się. Po prostu przestają trwać w tej samej rzeczywistości.
Bo nagle coś im się w życiu zmieniło. Nagle nie potrzebują Twoich słów, Twojego ciepła i wspólnego picia kawy. Musisz zrozumieć że tacy są ludzie." cały wpis i komentarze (6) »
Fasolka14 Czesc wszystkim Z Londynu i nie Tylko,wszystkie kobiety mile widziane cały wpis »
Taka89 „Szczęście nie polega na tym, że możesz robić, co chcesz, ale na tym, że chcesz tego, co robisz” zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »

Ostatnio komentowane:

news Prawie połowa Amerykanek nie żyje przez partnerów
smaku To chyba nie dziwne, że tyle kobiet zginęło, trudno, żeby w walce z kobietami ginęli faceci, to oczywiste, chyba, hmm... płeć kobieca jest zawsze i niezmiennie z natury, zasadniczo... opinia dodana 2019-11-22 21:17:23
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Za ile można by odkupić? Bo chyba po 30 zł. jest na rynku, to za drogo trochę, a bardzo spodobała mi...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019