Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

Radio_voice Naszła mnie w nocy taka myśl, że ciekawe czy za parę lat przemknę Ci przez głowę. Czy gdzieś w biegu, w pracy lub w domu Ci się przypomnę. Że gdzieś kiedyś był ktoś, kto starał się Ciebie zrozumieć i nieco poznać. Jestem ciekawa czy np. Przypomni Ci o mnie jakaś książka, wiersz czy piosenka. Czy uśmiechniesz się do tej myśli i czy będziesz wtedy szczęśliwa, czy raczej poczujesz ukłucie smutku. A może jedno i drugie? Oby to jednak było miłe wspomnienie. Chyba za dużo analizuję. Czas spać. zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
K-passion Okropna chwila w której dowiadujesz się, że bliskie tobie życie powoli umyka i odchodzi w zapomnienie. Okropne chwile, kiedy widzisz ból i cierpienie.
Paskudne wszystkie dni - noce i poranki.
Kiedy w dzień zamykasz oczy, a w nocy nasłuchujesz. Budzisz się z poczuciem bezsilności i nagle uświadamiasz sobie, że to jest jeden wielki fatal error, a co gorsza - nikt nie ofiarował nam ekstra życia. zobacz film cały wpis + film i komentarze (5) »
smaku To bardzo fajna piosenka, opowiada o jakichś snach...
Ja mam zawsze własne, z reguły tylko erotyczne, oczywiste...
Całe życie oglądam tylko fajne rzeczy i gołe dziewczyny i sztukę...
... wszystko, co mi się podoba, ale nie czuję się wykorzystywana przez to...
... raczej cieszę się, że zawsze mam co oglądać w tym świecie...
... a nie ma szans mnie oszukać, ja zawsze wiem wszystko lepiej, oczywiste...
Ja mam rozum, nie ma szans mnie oszukiwać, ani wykorzystywać, oczywiste...
Proste...
...... zobacz film cały wpis + film i komentarze (2) »
Lady_G Stoję gdzieś,
w ciszy,
na pustkowiu uczuć,
na bezdrożach myśli,
stoję tam,
sama..
i czekam
na przypływ. cały wpis i komentarze (4) »
patria "There are no victories In all our histories, without love" zobacz film cały wpis + film i komentarze (6) »
AnnaMaj 12 km.
Zima piękna, ale cóż, minie. Będzie jeszcze piękniej i jakoś cieplej na sercu. Zima, choć piękna, zawsze kojarzy mi się z chłodem; pięknem i chłodem serca. A ja wiosnę wolę bardziej niż najpiękniejsze sople lodu. zobacz film cały wpis + film i komentarze (3) »
GwiazdNaszych94 Też dopada Was czasami uczucie pustki? Mimo że wszystko jest przecież dobrze? Że macie dach na głową, pracę, studia, rodzinę i przyjaciół? Że nic takiego się przecież nie dzieje? Ja tak mam. Właśnie teraz. Jak mogę pozbyć się tego uczucia? cały wpis i komentarze (4) »
InkaInka ding..ding..ding.... jaki zgon, łona mnie całuje a ja mam buddyjski odlot słysząc dzwony z buddyjskich świątyń.......o fuck, k&rwa......jej nagość, nasze jenzyki, smak warg, rozpalona piers z sutkiem co bryknał..umieram, dzwony pańskie mnie sięm we łbie bijom...ding, ding ding.. _ otfuszcie drzwi ktoś dzwoni, wyjdzice wreszcie z tej łazienki ------głos matki ocucił mnie, zę co????.....Odsunęłam dziefcze me.. - szlag kurwa ruch jak na farszwkim dforcu.
- kochanie...
- sranie, choćta do tfego... cały wpis i komentarze (7) »
Monteee "Patrz ponad to co widać" No to patrzę. cały wpis i komentarze (1) »

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne W rosie podniecenia
jagielko wow...dawno nie czytałam nic bardziej podniecającego...:)super! opinia dodana 2021-01-03 20:48:58
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021