Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

smaku Ostatnio stwierdziłam, że istnieją osoby na świecie, które są świadome swojej mądrości... uważają swoją mądrość za głupotę... czy to jest mądre? Hmm... cały wpis »
Lady_G Kiedy już myślę, że moja głupota osiągnęła apogeum, to ona ze śmiechem daje mi do zrozumienia, że jest nieskończona. cały wpis i komentarze (2) »
jestbezpiecznie Jestem utalentowana w śnieniu. Czuję się z tym fajna i wyjątkowa, choć głośno przyznam to tylko tutaj. Taki talent: produkcja wyjątkowych snów. Niezbyt fajnie jest, gdy przychodzą te trudne, smutne i negatywnie dziwne. Nie wierzę w znaczenie snów choć mój tata powtórzył mi sto czterdzieści razy, że jak zęby to smierć; że babcia wyśniła zębami każdy z czterech zawałów dziadka i śmierć ze trzech ciotek. I jemu jak śnią się zęby to może nie smierć ale coś bardzo, bardzo złego. Dzwoni do mnie wtedy i... cały wpis i komentarze (1) »
just_try1988 Lata temu, gdy byłam młoda, tak jakby śniłam o dziewczynie. Czułam że ją znam, czułam, że była moja to było kiedyś ale teraz to już prawda.
Jestem zakochana w bajce, nawet pomimo tego, że każdego dnia zaczynamy kłótnie to nie obchodzi mnie, czy odejdę od zmysłów już jestem przeklęta.
Nie wiem, co robiłam kiedyś, teraz Ona jest bajką i stworzyła dla nas świat.
Każdej nocy się zakochiwałyśmy w sobie,
Nikt inny nie potrafił mnie bardziej zasmucić
Lecz nikt inny nie potrafił mnie... cały wpis »
slowemniejednym Jest siódma.
Dobrego dnia kochana. Tulę cię na dzień dobry, na dzień cały, zamykam w ramionach na chwilę, na dziś, na do widzenia. Ile by nie trwało zawsze za krótkie przytulanie, „pięknie wyglądasz” w rozespane ucho, pośpieszny buziak, lecę, muszę. Zamykasz za mną drzwi, pięknie wyglądasz, ja jak szczeniak sam na deszczu, kot ze Shreka bierze ode mnie lekcje mimiki. Noga za nogą, kurwa za kurwą pod nosem, bo i z jakiej racji, czemu nielogicznie, okrutnie i brutalnie muszę się od... cały wpis i komentarze (3) »
Umarla-dusza Jedno słowo może zranić jak nóż prosto w serce.
Jeden czyn pokaże kim jesteś,
Bardziej niż cała historia z Twojego życia.
Lecz to słowa z ust Twoich bliskich -
Mogą zniszczyć wszystko co jest we mnie dobre,
Bo nie znają a oceniają,
Nie przeżyli to co ja, a mówią jak mam żyć...
A żyje aby dać szczęście tylko Jej... cały wpis i komentarze (2) »
nikita1986Pozna Co jest ze mną nie tak? Wygląd - dobrze się z nim czuje i chyba jest ok bo w "realu" zwracam uwagę obu płci (jestem les jak co). Nie mam problemu z nawiązywaniem realnie relacji... a jednak gdy kładę nacisk na spotkanie w 4 oczy - w ogłoszeniu - nagle wszystko trafia szlag. Boisz się zadać pytania z maila w realnym świecie? Nie chcesz "tracić czasu"? Żenada. Jeśli poznawanie ludzi to dla Ciebie strata czasu to żałuję nawet tych maili. A jak szukasz ideału lub się boisz to po prostu... cały wpis »
Albatrosage O Wariatkach dla Wariatek :) - dobre słuchowisko ze zbrodnią w tle na jesienny wieczór!!! zobacz film cały wpis + film i komentarze (1) »
Xyzzx Dlaczego kiedy jest już dobrze kiedy jestem spokojna, ona zawsze coś odjebie… chcę być już silna, nie być zazdrosna, darować sobie i odejść… cały wpis i komentarze (6) »
jaydev "Catch me like a cold, tame me like a beast" zobacz film cały wpis + film »

Ostatnio komentowane:

lesbijka KIM SĄ TZW. SINGIELKI+?
shv69 Singielka z wyboru jest ok, gorzej jak partner wbrew jej woli taką ją uczyni. Potrzeba dużo czasu, by dostosować się do nowej sytuacji. Byłam w takim potrzasku, teraz wiem, że mogę... opinia dodana 2021-10-26 22:42:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021