Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

smaku Znalazłam niechcący poprzez testy i zabawy i poznawanie świata, jak działa - genialny sposób na miłość i niekończące się przyjemności, chociaż na początku to może być straszne cierpienie i wyrzeczenia... ale warto to przemęczyć, zaręczam...
Otóż kiedyś już opowiadałam, że wytrzymałam 32 dni bez orgazmów... to jest kosmos rekord, nie do zrobienia przez nikogo na świecie, oczywiste, hmm...
No więc musiałam sobie odznaczać każdy jeden dzień, że wytrzymałam, ale dopiero rano, po przebudzeniu,... cały wpis »
patria W kontrascie do bieli za oknem. A moze nawet w parze. zobacz film cały wpis + film i komentarze (8) »
Verbum NIC NIE MOŻE WIECZNIE TRWAĆ
Pewien zdesperowany człowiek przyszedł do mnicha z zapytaniem:
- Powiedz mi co mam czynić? Jestem załamany. Straciłem pracę, syn mi się rozchorował i żona chce mnie opuścić.
Mnich po chwili zastanowienia odpowiedział:
- Gdy wrócisz do domu, napisz na kartce słowa: NIE ZAWSZE TAK BĘDZIE i połóż ją w widocznym miejscu - tak, abyś codziennie na nią spoglądał.
Człowiek zdziwił się tą radą, ale zrobił tak jak mu mnich poradził. Po miesiącu wrócił uradowany.... cały wpis i komentarze (8) »
Niko_idk Przypomniało mi się jak kilka miesięcy temu idąc z moim psem i matką po ulicy palnełam coś apropo pride month i matka popatrzyła na mnie zdziwiona. Wytłumaczyłam co to jest i zaśmiałam się, że być może będzie kiedyś prowadzić tam swoje dziecko. I chwila ciszy, ja przerażona, że palnełam zbyt dużo i w tym momencie moja rodzicielka mi mówi:"Co do *imie brata* jestem pewna że jest hetero ale ciebie już nie koniecznie". Po czym poszła dalej. Aha? cały wpis i komentarze (2) »
mrocznaiskierka Są ludzie, którzy nawet umarłego wyciągnęliby z grobu na spacer. Owszem. W taką pogodę. cały wpis i komentarze (1) »
Lady_G Niektórzy ludzie chcą, żebyśmy mówili to, co chcą usłyszeć, a nie prawdę.. dlatego często milczę. 🙃 cały wpis i komentarze (8) »
Radio_voice "To, co czuję jest dla Ciebie nieużyteczne, wiem. Ale kiedyś będziesz miał wiele rzeczy za sobą i mało przed sobą. Będziesz może szukał wśród wspomnienia jakiegoś oparcia, czegoś, od czego zaczyna się rachubę lub na czym się ją kończy. Będziesz już całkiem inny i wszystko będzie inne, i nie wiem, gdzie będę, ale to nieważne. (…) Pomyśl wtedy, że mogłeś mieć moje sny i głos i troski i nieznane mi jeszcze pomysły. I moją niecierpliwość i nieśmiałość, że w taki sposób mogłeś mieć świat po... cały wpis i komentarze (10) »
sys nie będzie szybkiego wpisu ;) zobacz film cały wpis + film »
piekna_noc87 Dla wszystkich Was Nowego Roku pełnego miłości :) zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
AniaMac Dzieciaki co dla Was w Nowym Roku, czego życzę również i sobie 😘 Odkrywania bezmiaru Wszechświata, nie że tak tylko nocą, ale bezczelnie w ciągu dnia, sięgania gwiazd z nieba i pakowania ich w reklamówki tak byście Wy i Wasi bliźni nie czuli się obco tu na Ziemii, kreowania rzeczywistości wokoło Was podług Waszych potrzeb, kreatywnych pomysłów nie tylko od święta, codziennie, ciepłych słów i czułych gestów byście mogli wzrastać w ich świetle, miłości nie z tej Ziemii, wielowymiarowej i bezwarunkowej,... cały wpis i komentarze (2) »
Dzaga40 ...Bez ciebie wszystko mi jedno
I czuję jakby mnie było pół
Uparta chmura nade mną
A chmura nade mną
Pozbawia mnie tchu
Przy tobie znika całe zło
Przez otwarte okna
Przy tobie oddycham
Zapominam się na chwilę
Ciebie więcej chcę, musi mi to przejść
I minąć mi miłość, i inne słowa
Nie potrzebuję słów, mówiłem ci to już
Dopłyną donikąd, to tylko słowa
Ciebie więcej chcę, musi mi to przejść
I minąć miłość, mijamy sobie... cały wpis i komentarze (2) »

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne W rosie podniecenia
jagielko wow...dawno nie czytałam nic bardziej podniecającego...:)super! opinia dodana 2021-01-03 20:48:58
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Bo to jest w miłości najstraszniejsze - Mueller Nicole
Czytana na chwilę po rozstaniu boli... \r\nPiękna, sensualna powieść- zapiski miłości,która minęła.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021