AniaMac - blog - Grudzień 2020

AniaMac Dzieciaki co dla Was w Nowym Roku, czego życzę również i sobie 😘 Odkrywania bezmiaru Wszechświata, nie że tak tylko nocą, ale bezczelnie w ciągu dnia, sięgania gwiazd z nieba i pakowania ich w reklamówki tak byście Wy i Wasi bliźni nie czuli się obco tu na Ziemii, kreowania rzeczywistości wokoło Was podług Waszych potrzeb, kreatywnych pomysłów nie tylko od święta, codziennie, ciepłych słów i czułych gestów byście mogli wzrastać w ich świetle, miłości nie z tej Ziemii, wielowymiarowej i bezwarunkowej, zaufania do życia, pozytywnej myśli, radosnego uśmiechu, żeby ich nie zabrakło, entuzjazmu, który wraz z wiekiem nie gaśnie, stałej łączności z własnym wewnętrznym dzieckiem, życia, postępowania w zgodzie ze sobą, tylko autentycznych i głębokich relacji wraz z wymianą energii, w równowadze dawania i otrzymywania, by głos intuicji nigdy Was nie zawodził, pomyślności dla Waszych działań, obfitości w każdej z dziedzin życia, spokoju i ciszy tak by pełniej odpoczywać, harmonii, stabilizacji, poczucia bezpieczeństwa każdego dnia, by już nie bić się z dniem wczorajszym, nie musieć łudzić się dniem jutrzejszym, a docenić to teraz. 😎💪😘❤️💜💚
 KOMENTARZE (5) 
vratislaviensis lubię to! ;)
2020-12-31 13:48
patria lubię to! ;)
2020-12-31 16:08
Elfkasia Aniu - Najpiękniejsze Życzenia Radosnego Spełnienia ...
2022-01-21 14:25
slowemniejednym lubię to! ;)
2022-01-23 10:16
Elfkasia lubię to! ;)
2022-01-26 19:33
AniaMac Za firankami rzęs w oknach z powiek dostrzec można to co w człowieku najpiękniejsze nagą ludzką duszę. Ciało jest przemijalne, a jego piękno nietrwałe. Dusza zaś jest ponadczasowa. Jest czymś pewnym i stałym, w co myślę warto inwestować jeśli już mowa o lokacji swoich uczuć. Ryzykiem jest lokować swoje uczucia w wartościach, które są przemijalne. Trudno wtedy o tak ważne poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. Jeśli już iść z kimś pod rękę to tylko z duszą. Dusza jest pewna. Dusza jest wieczna.Ciało w końcu obumrze, a dusza wciąż trwać będzie. Wasz związek pozostanie nietknięty, a kontakt nigdy się nie urwie. Pośród nielicznych zagubionych myśli, w środku wewnętrznej ciszy, pomiędzy wdechem, a wydechen, poprzez wymiary komunikować się możecie. Codziennie. Związek dusz, przypieczętowany jednym biciem serc. Tuż po drugiej stronie lustra, tylko z tą miłością do siebie na swoje idealne odbicie patrzeć. Zmieniać je tylko wpierw zmieniając siebie. A więc nim przecenisz człowieka, doceń jego duszę. Nim zainwestujesz swoje bogactwo uczuć pozwól by czas wskazał Ci odpowiednie miejsce aby z dwóch ciał z pasją zbudować dom. Jeden dom dla dwóch znajomych dusz nie obwarowany płotem warunków. Otwarty. Miłością.
 KOMENTARZE (2) 
Albowiem lubię to! ;)
2020-12-30 22:33
Elfkasia Nagie Dusze - Najcudowniej Pachną
2022-01-21 14:27
AniaMac Bezmyślna cisza, a tak rozsądna na wojnie słów, bo w niej pokoje dusz.
 KOMENTARZE (1) 
Elfkasia lubię to! ;)
2022-01-26 19:33
AniaMac Czego sobie i Wam życzę na te Święta, żywej niewymuszonej uważnej świadomej obecności bez zwad, niepotrzebnych kłótni, radosnego świętowania wśród najbliższych bądź samotnie, zdrowia by te wszystkie świąteczne smakołyki połknąć i nie cierpieć zbyt mocno, ciepłej, rodzinnej atmosfery wraz z wymianą dobroczynnej energii w szczerości serc i jasnych umysłów, prawdziwych życzeń i prezentów, które na Wasze twarze przywołają uśmiech, wilgotnych głębokich wyzwalających wzruszeń, otwartych serc i kojących bezpiecznych ramion, więcej uśmiechu, spokoju w duszy, poczucia bycia właściwym, wdzięczności za tą możliwość bycia tu i teraz, celebrowania każdej wyjątkowej chwili, niech Wszechświat Wam sprzyja, byście zawierzyli w boski plan, odnaleźli upragnioną wartość w życiu i potrafili się z tej nowo nabytej wiedzy cieszyć i dzielić się nią, odnalezienia w sobie niezmierzonych pokładów miłości do siebie i świata wokół, obfitej kreatywnej kreacji rzeczywistości wedle Waszych uczuć, myśli, działań, byście odnaleźli swoją własną ścieżkę i podążali nią w swoim tempie tam gdzie chcielibyście dotrzeć, jasnego nieba nad głową tak byście dostrzec mogli gwiazdy i księżyc, które swoją magią rozpuszczą każdą Waszą chandrę, byście byli tacy jacy jesteście i zmieniali się tylko dla siebie, abyście się spełniali w każdej chwili żyjąc po swojemu bez względu na Wasze otoczenie, poczuli w swojej wielowymiarowości jedność z całym stworzeniem i Wszechświatem, a w konsekwencji tą miłość bezwarunkową o której krążą legendy i na podstawie której nagrywa się filmy. Bądźcie pozdrowione siostry niech Wam się darzy! 😘❤️💚💜
 KOMENTARZE (10) 
piekna_noc87 Radosnych Świąt :)
2020-12-24 15:09
She_ Ja jestem matka, nie siostra 😎 Wesołych Świąt, Violetto. 😊🎄🎁☃️❄🌠
2020-12-24 15:09
Zakazany_owoc_ lubię to! ;)
2020-12-24 15:19
AniaMac Dziękuję piekna_noc87! Dziękuję MatkoSzi! 😂🤣
2020-12-24 16:32
amol72 Pogody ducha i miłych Świąt w zdrowiu i radości. I nie bój się kochać. Serdecznie pozdrawiam:)
2020-12-24 20:34
She_ 😎😂
2020-12-25 19:24
AniaMac Dziękuję Amolku 😘 staram się otwierać, a nie zamykać czakrę serca. Zatem, jeśli nie boję się kochać, nie boję się także żyć 😏. MatkoSzi, kiedy ten termin 7letni mija na nasze ponowne spotkanie? 🤓😎
2020-12-27 04:43
She_ 7 lat? 😮 Dopóki korona nie ustąpi. 😉
2020-12-27 12:56
She_ Masz ochotę na spotkanie? ;)
2020-12-27 17:51
AniaMac Ochotę mam zawsze 😈 tylko możliwości brak. Zdaje się jakiś chaos wtargnął do mojego życia i przycupnął na kolanach. Nocami marznę, bo zabiera mi kołdrę.
2020-12-27 19:52
AniaMac Bezpiecznie jest kochać i w tej miłości zawierzać i ufać swoim uczuciom niezależnie od postawy drugiej osoby. Jeśli kochasz to bezwarunkowo, to pozwalasz odchodzić i puszczasz drugą osobę, bo miłość jest wolnością, a nie posiadaniem. Niezależnie czy druga osoba odchodzi w materię czy w zaświaty ta pozorna rozłąka nie czyni wyrwy w Twojej miłości, ani też zdrada czy krzywdzące egoistyczne zachowania. Oczywiście, mogą one czynić wyrwę w zaufaniu do drugiej osoby, w Twoim wyobrażeniu na jej temat, w Twoim jej postrzeganiu ale nie w miłości, bo jeśli kochasz człowieka to takiego jakim jest niezależnie jaki jest, bądź jak postępuje, gdzie się obecnie znajduje. Miłość to także asertywność, umiejętność pożegnania drugiej osoby, zdystansowania się od niej w materii, brak zgody na zdradę, czy krzywdzące zachowania, manipulacje. Jeśli nie pozwalasz ludziom odchodzić i jednocześnie godzisz się na negatywne ofensywne działania w Waszej relacji, które odbierają Ci energię do życia to hamujesz wzrost, rozwój i wyciąganie nauki. Ludzie, którzy od nas odchodzą i Ci którym pozwalamy od nas odchodzić, już nigdy nie wrócą. Nie Ci sami, bo Ci którym pozwalamy wrócić są już inni, a Ci, którzy wracają nie zawsze zostaną przyjęci, nie jeśli nie pojmą nauki. Więc jeśli się z kimś rozstajesz to nie znaczy to wcale, że przestajesz kochać, znaczy to, że na równi w miłości do bliźniego stawiasz miłość do siebie samego.
 KOMENTARZE (1) 
Elfkasia lubię to! ;)
2022-01-26 19:34
AniaMac Przychodzi taki moment w życiu, że nie masz już ochoty wchodzić w interakcje z ludźmi, których z trudnością przychodzi Ci czytać, których treści musisz się domyślać, którzy wysyłają sprzeczne sygnały, a ich uśmiechy nie sięgają ich oczu. Masz dość słuchania z ich ust słów, które trudno ci przełykać, które nic wspólnego z obfitą duchową strawą nie mają, które miast odżywiać, pomimo, że pozwalają przeżyć, nie służą Twojemu wzrostowi. Ty pragniesz żyć w prawdzie, autentycznie, świadomie, nie wczoraj, ani nie jutro, dzisiaj, lubisz wiedzieć z czym i kim masz do czynienia. Chcesz tej nagości myśli, tej otwartości serca, tej wartkości słów, ukochałeś przepływ, nie lubisz tkwić w stagnacji. Szanujesz swoją energię. Tam gdzie brak jest równoważnej wymiany nie inwestujesz. Twoja rzeczywistość to obfitość, a nie pustka, to pokój, a nie wojna, to porozumienie, a nie konflikt, to bycie razem, a nie osobno, to przejrzystość, a nie tajemnica, to czułość, a nie chłód, to jedność, a nie brak kompatybilności, to obecność, a nie osamotnienie, to partnerstwo, a nie stosunek zależności, to miłość, a nie przyzwyczajenie, to wolność, a nie przymus, to życie, a nie gra pozorów.
 KOMENTARZE (0) 
AniaMac Jeśli ja to Ty, a Ty to ja. Uciekając przed Tobą, uciekam przed samą sobą.
 KOMENTARZE (1) 
Lady_G lubię to! ;)
2020-12-16 09:51
AniaMac Pewna część ludzi woli tkwić w swoim wyobrażeniu na temat rzeczywistości i znajdujących się w niej ludzi, niż podjąć wysiłek spojrzenia nań w świeżości chwili obecnej, w świetle uważności, innowacyjnie, bo świadomie, nie poprzez pryzmaty, uprzedzenia czy przeszłe doświadczenia. Woli siedzieć w swojej ciasnej umysłowej klatce gdzie wszystko wokół jest bezpieczne, bo znajome, rozpoznane, wyuczone. Na nic zdadzą się więc Twoje tłumaczenia, Twoja postawa, Twoje słowa czy działania, dla tych ludzi jesteś jedynie odbiciem w ich krzywym zwierciadle przez które oglądają świat wokół. Oni Cię nie widzą ani nie słyszą, co więcej, oni nie chcą Cię zobaczyć, ani usłyszeć.Jesteś jedynie jednym z wielu szarych obrazów, z którymi już zdążyli się zapoznać w swoim dotychczasowym życiu nie próbując ich od nowa pokolorować, flamastrami zupełnie nowego postrzegania.Oni są ubodzy. Nie stać ich na wprowadzenie koloru do swojego życia. Jedyne co możesz to zwyczajnie im współczuć. Spokojnie i w pokoju się z nimi pożegnać uprzednio pokazując im swój punkt widzenia, jeśli chcesz. Ty już się na nich nie gniewasz, ani nie złościsz, widzisz ich takimi jakimi są, niepełnosprawnymi. Pozwalasz sobie na bycie uważnym obserwatorem, który reaguje jedynie wtedy kiedy sam o tym zdecyduje. Miłością.
 KOMENTARZE (1) 
K-passion lubię to! ;)
2020-12-15 11:54
AniaMac Dzień w którym przestaniesz uzależniać swoje myśli, uczucia i działania od czynników zewnętrznych będzie dniem w którym poczujesz się wolny.
 KOMENTARZE (2) 
Lady_G lubię to! ;)
2020-12-12 18:59
Zakazany_owoc_ lubię to! ;)
2020-12-12 19:34
AniaMac Zanim powiesz, bo Ty... pomyśl co takiego Ja. Każdy człowiek, którego napotykamy na swojej drodze jest odzwierciedleniem nas samych. Nim więc kogokolwiek ocenisz, wpierw spójrz na siebie. O czym jest ta lekcja, która płynie dla Ciebie z możliwości obcowania z drugą osobą. Czym są Twoje wyobrażenia na temat drugiego człowieka, jak nie szansą na głębszy wgląd w siebie samego. W wielowymiarowym świecie wszyscy jesteśmy jednością, jesteśmy połączeni choć poprzez tak wiele lat życia w poczuciu wyobcowania od siebie nawzajem, od ludzi wokół nas może być nam trudno to sobie uzmysłowić. To jak postrzegamy świat wokół nas jest odbiciem tego jak postrzegamy siebie samych. To jak traktujesz innych, tak samo traktujesz siebie. To co Cię spotyka ma za zadanie pomóc Ci wzrosnąć, odnaleźć swoje własne światło, uzdrowić Cię, odnaleźć prawdę o sobie samym. Twoje życie to nieustanna lekcja o Tobie samym. Każdego dnia dzięki ludziom, których spotykasz, z którymi wchodzisz w interakcje, z którymi się żegnasz możesz dowiadywać się o sobie co raz więcej i pracować nad sobą. Każdego dnia, w każdej chwili, w każdym momencie Twojego teraz. To naprawdę wspaniałe, uświadomić sobie, że Ci wszyscy ludzie, którzy pojawiają się w Twoim życiu są po to byś odnalazł prawdę o sobie samym. Odnalazł siebie, którego zgubiłeś zaraz po tym jak zszedłeś na Ziemię próbując dopasować się do obowiązujących nań programów. Ucz się i korzystaj. Dziękuj i bądź wdzięczny, pracuj nad sobą, bo każdy człowiek na tej Ziemii jest Twoją bratnią duszą. I Twój przyjaciel i Twój wróg, i ta osoba, z którą czujesz prawdziwie boskie połączenie i Twój karmiczny partner. Każdy człowiek przychodzi po to by Ci pomóc, choć na różny sposób. Wzrastaj w wdzięczności i dziel się miłością. Kochaj.
 KOMENTARZE (5) 
Zakazany_owoc_ Pięknie napisane
2020-12-06 12:47
AniaMac Dziękuję 💜🙂🙃
2020-12-06 13:00
Lady_G lubię to! ;)
2020-12-06 15:53
onazamyslona lubię to! ;)
2020-12-06 15:57
MaudMagdalena lubię to! ;)
2020-12-07 20:25
AniaMac Jesteś magiczny. Ty kreujesz rzeczywistość wokół siebie podług pięknych wyrazów, którymi budujesz swoje piękne myśli o byciu właściwym i kompletnym, zjednoczonym z jednią, autentycznym i prawdziwym, szczerym sobą, korzystającym z intuicji, będącym w zgodzie z tym co Wszechświat dla Ciebie ma, byciu uważnym na swoje ciało, połączonym ze swoim duchem, idącym za głosem serca, podług pozytywnych emocji, które zapraszasz do swojego życia, które wspierasz by trwały jak najdłużej, którym pozwalasz się wydarzać dając im czas i swoją energię uważności, podług rozwijanej świadomości o celu Twojego istnienia jako jednostki, która wspiera jakością swojego życia, całą wspólnotę istot żywych, świat, podług swoich przemyślanych działań, tych, które owocują poczuciem harmonii i równowagi. Jesteś kowalem swojego losu, przejmujesz inicjatywę nad tym co wydarza się w Tobie, a w efekcie manifestuje się na zewnątrz Ciebie. Niczego Ci nie brakuje do szczęścia, jednakże by móc je mnożyć a w rezultacie dzielić się nim warto byś zmienił swoje nastawienie, o ile już tego nie zrobiłeś, w stosunku do pieniądza. Wiele się mówi o tym, że pieniądze szczęścia nie dają, ano same w sobie jako rzecz nabyta, epizodyczna i przemijająca nie, ale za to są świetnym narzędziem do tego by stwarzać to szczęście dla siebie, ludzi wokół Ciebie, wszystkich innych istot żywych, by rozwijać kreatywność, dzielić się pasją, odbudować Twoje życie na nowo, już z zupełnie inną energią, tym razem świadomą, tą która nie lubi pozostawać w zastoju, potrzebuję przepływu by móc owocować obfitością. Otwórz się na tę materialną część Twojego życia, którą pominąłeś kierując całą swoją uwagę aby wzrastać duchowo. Teraz jest pora na to by zrównoważyć energię jaką wkładasz w rozwój duchowy z tą jaką kierujesz ku materii, która przecież przynosi to bardzo ważne poczucie bezpieczeństwa, decydowania o własnym losie, niezależności, wolności. Powiedz tak dla pieniędzy, zrezygnuj z pewnych utartych schematów myślenia jakie nabyłeś w ciągu życia na ich temat, że pierwszy milion trzeba ukraść, że nie są ważne, że ich nie potrzebujesz. Otwórz się na przepływ pieniędzy w Twoim życiu. Powiedz tak, otwieram się. Potrzebuję pieniędzy, ale nie po to, żeby je trzymać w skarpetce, ale po to by inwestować w siebie, dla siebie, dla innych. Ty już masz plan w głowie na siebie w nowej rzeczywistości. Teraz jest czas na to byś zaczął go realizować. Nowa energia, nowy początek, nowe zarządzanie finansami, nowe projekty to to co zapraszasz do swojego życia. Już nie tylko w sobie i dla siebie, ale również na zewnątrz i dla innych. Twórz to co przynosi Ci przyjemność i szczęście, dziel się swoim hobby, swoją pasją, spraw by przynosiły one profity w postaci zupełnie świeżej energii do życia, pieniędzy, które chcesz mieć by dalej działać, rozwijać się dla siebie i innych, zyskaj niezależność i wolność, które tak nieodzowne w procesie duchowego przebudzenia. Oczywiście mógłbyś rzec, nie potrzebuję pieniędzy aby czuć się wolnym, a co z wolnością wyrażania siebie, wolnością tworzenia tego co już rodzi się w Twojej głowie, co z wolnością wyrażania się na swój własny sposób w branży jaka Tobie właśnie najbardziej pasuje? Tak, potrzebujesz pieniędzy. Otwórz się na nie, myśl o nich pozytywnie, kreuj, manifestuj je w swoim życiu, myślą, emocją i działaniem, puszczaj je w obieg, uczyń je narzędziem do tego by móc tworzyć więcej szczęścia, w swobodzie działania wyrażać siebie najpełniej, dzielić się owocami, jakie dzięki nim zasiejesz.
 KOMENTARZE (0) 
AniaMac Żaden człowiek nie jest w stanie oprzeć się sile pozytywnej energii jaką doń wysyłasz bez względu na jego własny stosunek do Twojej osoby. Ty masz taką moc by rozpuszczać nieprzychylne spojrzenia kierowane w Twoją stronę. Miłością. Wyrozumiałością. Otwartością. Współczuciem. Zrozumieniem. Zaufaniem. Uważnością. Samoświadomością. Starczy byś nie stawiał pomiędzy Wami blokady zbudowanej z niskiej energii do Ciebie wysyłanej, nie opierał się przeciwko prawdziwemu poznaniu drugiego człowieka w świeżości chwili obecnej, otworzył serce i wbrew temu co na zewnątrz zmierza w Twoim kierunku przyjął to i przetransformował w zamian wysyłając coś zupełnie odmiennego. Masz taką moc. Jesteś światłem. Możesz odeprzeć ciemność. Nie utożsamiając się z nią. Jesteś miłością niezależnie od tego co na zewnątrz Ciebie. Jesteś spokojem i harmonią. Kłótnie, niesnaski, rozłam i rozpad masz już za sobą. Ty już nie masz wrogów. Rozmawiaj, spróbuj dostrzec w drugiej osobie piękno, przyjrzyj się jej uważnie, nie powielaj jej schematu postępowania w stosunku do Ciebie. Zaskocz siebie i zaskocz drugą osobę. W świetle miłości przytul się do niej i powiedz : Widzę Cię.
 KOMENTARZE (3) 
Lady_G lubię to! ;)
2020-12-02 08:10
Zakazany_owoc_ lubię to! ;)
2020-12-02 19:22
MaudMagdalena lubię to! ;)
2020-12-07 20:26
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022