AnnaMaj - blog - Listopad 2016

AnnaMaj 6 km+32 km
Czas ucieka szybko. Za szybko. Brnęłam dzielnie przez błotniste ścieżki, rower brnął, nie mniej dzielnie, obok mnie. Jakże wiosenna pogoda, jakże wiosenne klimaty. Złapałam się na tym, że przez moment zastanowiłam się czy to aby nie wiosna. Ach! Cóż za zwariowany klimat! Same niespodzianki.
 KOMENTARZE (2) 
forward777 Wiosenna na maksa:)) I to jest wspaniałe:)
2016-11-23 17:00
ropuszka lubię to! ;)
2016-12-17 22:57
AnnaMaj 6 km.
Ludzie sprawiają, ze jest mi miło, wesoło. Ludzie sprawiają, że jest mi smutno, źle. Czy to źle czy dobrze, że tak bardzo zależę od innych?
Zimno! Ileż uroku ma w sobie siedzenie w domu przy takiej pogodzie! Siedzenie w domu… Taka fraza brzmiałaby dramatycznie gdyby nie cudowne ciepło domu.
„Nowy początek” okazał się ciekawą wizją początku, który jest końcem; końcem, który jest początkiem. Lubię filmy S-F, pod warunkiem oczywiście, że nie są prostacką strzelaniną w wersji kosmicznej. Heptadonty to trochę infantylny pomysł, ale światy równoległe, czas równoległy, jego względność? Ciekawe.
 KOMENTARZE (0) 
AnnaMaj 6 km.

Dzień wstał miły. Zadumałam się nad tym jak to jest, że niektórzy z taką łatwością odnajdują swoje ”drugie połowy”, a innym, mimo ogromnych wysiłków się to nie udaje.
Dlaczego? Czy te „sparowane istoty” są w czymś lepsze? Może to cechy charakteru decydują? Umiejętność „dogadania się” z tą drugą stroną, może odpowiedzialność za związek, za drugiego człowieka? Albo inaczej. Te „ustabilizowane” tkwią w związkach pomimo czegoś, wbrew? A te bardziej przebojowe szukają wciąż i wciąż innych, lepszych, ciekawszych, piękniejszych? A może jest tak, że te które chcą znajdują, a tym innym tylko się wydaje, że chcą? W końcu skakanie z kwiatka na kwiatek ma niewątpliwie swój urok.
 KOMENTARZE (1) 
no_eM Gdyby odpowiedzi były takie łatwe, pewnie nie byłoby Twoich pytań :) A w ostatnim zdaniu nie widzę tego uroku...
2016-11-05 17:20

Ostatnio komentowane:

80kobiet Sharon Stone
Sapioseksualna Moja szczenięca miłość 🙃 opinia dodana 2021-09-30 01:38:37
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021