AnnaMaj - blog - Marzec 2019

AnnaMaj 0 km.
Weekend zapowiada się pracowity. I dobrze! Nie ma to jak spracować się do imentu i wyczyścić głowę z niepotrzebnych myśli.
Hmm...
Z tymi niepotrzebnym myślami to dziwna sprawa jest, nie?
Czy naprawdę są niepotrzebne? Skoro są niepotrzebne, dlaczego "dręczą"? Dlaczego nieprawdopodobnym jest pozbycie się z głowy jednych i zastąpienie ich innymi? Jeśli nie my, kto decyduje o tym, co siedzi w naszej głowie?
Tak wielu pytań nie stawiamy sobie... Może i dobrze. :)
 KOMENTARZE (2) 
Rebirth Z doświadczenia wiem, ze im bardziej ucieka się przed myślami tym szybciej wracają jak bumerang. Jak nie na jawie to we śnie.A po co są? Aby uświadomić nam nasze lęki, popełnione błędy lub pchnąć ku działaniu :).
2019-03-29 10:00
Filirefa Jeśli przychodzą myśli, których nie chcesz , przyglądam się im-niech płyną......
2019-03-30 22:25
AnnaMaj 0 km.
Nie lubię już miejskiej komunikacji.
To wcale nie jest zabawne. :(
Wczoraj postałam sobie czterdzieści minut na jednym przystanku, piętnaście na drugim, dziesięć na trzecim i cała sympatia mi przeszła. Sympatia od paru lat, taka bardziej teoretyczna zresztą. :)
Nie będę już marudzić stojąc grzecznie w korkach. Obiecuję! Lubię swój samochodzik, nawet korki polubię.
Staniu na przystankach mówię nie, zdecydowane nie!
 KOMENTARZE (5) 
Ewuska lubię to! ;)
2019-03-26 06:55
She_ Maruda. 😊
2019-03-26 08:09
biglove90 Kup motocykl nie będziesz stała w korku :) napewno w ciepłe dni
2019-03-27 07:41
buzi_zabci Rower?
2019-03-28 13:58
AnnaMaj W tym rzecz, że o rower właśnie chodzi. Musiałam go odstawić do corocznego przeglądu. :)
2019-03-28 18:13
AnnaMaj 0 km.
Ech!
Dzisiaj pierwszy dzień wiosny. :)
A ja dziś właśnie ułożyłam plan pierwszej górskiej włóczęgi. Pieniny! Cudowne miejsce na początek sezonu wędrówkowego. :)
Dla kontrastu, piosenka w jesiennych klimatach, ale jaka piękna. Prawda?
 KOMENTARZE (1) 
Hypatia79 lubię to! ;)
2019-03-23 11:02
AnnaMaj 6 km.
Jak się nie rozumie, że w życiu działa tylko zasada "quid pro quo", dochodzi, prędzej czy później do "qui pro quo".
Żeby nie było zbyt poważnie:
"(...) Szalala, zabawa trwa
Świat inny wymiar tutaj ma
Szalala, zabawa trwa
Więc tańczmy póki czas..."
 KOMENTARZE (0) 
AnnaMaj 0 km.
Pomyślałam sobie: o czym marzysz? Nie wiedziałam, że to takie trudne pytanie. Bagaż życiowych doświadczeń dziwnie skutecznie pozbawia nas zdolności do marzeń. :)
Nie o pieniądzach przecież. Pieniądze w moim życiu nigdy nie stanowiły jakiejś szczególnej wartości. Nie, nie jestem naiwna. Dobrze jest mieć pieniądze, ale jeśli przykłada się do ich posiadania zbyt wielką wagę, ludziom jest wciąż i wciąż za mało. Władza? To dopiero "jazda bez trzymanki". ;) Daje tak wiele, że trudno otrząsnąć się z emocji jakie daje. Najczęściej dopiero w momencie jej utraty, choć i wtedy niekoniecznie.
Dwa serduszka, cztery oczy? Tak...
Dla tego, na pewno warto żyć! :)
 KOMENTARZE (1) 
freeberde Władza daje wiele ??? A co daje władza ??? Opowiedz o tej "jeździe bez trzymanki", o tych emocjach władzy.. To interesujące... Opisz to, jeśli to czujesz, lubisz i rozumiesz, chętnie przeczytam. Tylko bez pomylenia władzy z pojęciem WOLNOŚCI, dla której granicą jest zawsze wolność drugiego człowieka :)
2019-03-11 22:38
AnnaMaj 6 km.
A wiosna już naprawdę przyszła. Wygląda z każdego zakamarka ścieżki nad wodą. Nie daje zapomnieć o sobie przy zajadaniu się miodem lawendowym. I każe wcześniej wstawać, bo już przed szóstą da się pobiegać. :)
 KOMENTARZE (0) 
AnnaMaj 6 km.
Wiosna! Dobry moment na to, by zaczynać w swoim życiu wszystko od nowa. :)
Nowe miejsce, nowi ludzie, nowe emocje. Dziwnie jest trochę tak, jeżeli wszystko co powyżej, było stałą w twoim życiu. Mówią: "Życie jest pełne niespodzianek". Jest. Ale i niespodzianki są różne. Niespodzianki... Czy niespodzianki kojarzą się Wam z emocjami pozytywnymi? Mnie nigdy nie kojarzyły się tak jednoznacznie. :)
 KOMENTARZE (2) 
smaku To straszny strach zaczynać wszystko od nowa, bo to jak zniknięcie całego świata i odszukiwanie od nowa, nie mając nic, tylko pustkę i wszystko i cokolwiek, co się spotka, jest znowu nowe... to uczucie jakby się nie istniało, to straszny strach, w zupełnie obcym, innym, nowym świecie, na dodatek bez niczego, nie mając nic, oczywiste... dla mnie niespodzianki są zawsze czymś ciekawym, nieoczekiwanym, co porusza mój zawsze stały, wiecznie znany, ten sam świat... wolę miłe niespodzianki, niż inne, oczywiste, ale czasem niemiłe niespodzianki pozwalają się obudzić trochę i odzyskać pewność, że ma się zawsze ten sam, stały i bezpieczny świat, nawet pomimo niespodzianek, obojętne jakich, proste, oczywiste...
2019-03-06 23:20
AnnaMaj To ciekawe co piszesz Smaku. Tak, to prawda. Niemiłe niespodzianki pozwalają zrozumieć jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w życiu. :) A zaczynanie wszystkiego od nowa? Nie, to niekoniecznie strach. Budowanie nowego daje wiele radości, ekscytacji, energii. Daje szansę na ułożenia inaczej, lepiej, wielu rzeczy. Tylko, widzisz Smaku, jeśli musisz zaczynać od nowa, to znaczy, że coś wcześniej udało ci się zrujnować. Jeśli coś udało się zrujnować, nie jesteś najlepszym budowniczym, prawda?
2019-03-07 09:39

Ostatnio komentowane:

80kobiet Sharon Stone
Sapioseksualna Moja szczenięca miłość 🙃 opinia dodana 2021-09-30 01:38:37
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021