InkaInka - blog

InkaInka Nosz kufa, matka jednak sębuf nie myła. O, zgrozo i Hero! Skubana...i leci na mej szczoteczce, drze siem, sonsiafy nie wyspane klnom, nosz mać, patologia jakaś...

Sem polatałam sa tom mojom nowom szczoteczkom po sklepach. I mam w supermena, ale kręciiiiiii jak ten Owsik.. któraś zainteresowana, coś? Majle mego ma na profilu 😈👿😈 i piszta...😎

Wienc lona mówi, że kce dszeć ryja. To zech jom sabrała do łazienki a raczej łona mnie wepchneła. Na fuzku. Stanela rozkrokiem podciongajoc miniowkem, udami locierajac sie o mojom jednom renkem, ach, ta skura, wywinelo mi loczy, noz delikatna niczym wonsz, a biust swoj jedrny wsadziła mi we w galki i zaszeptała:
- to mi zdziro pokasz kosmos...

Prawiem zech semdlala. Taka wyposzczonom a tu taka najarano suko.
W majtach momentalnie srobil siem ocean. Ocean kiślu.
Jej szept, oddech, wilgotno mietko skura....plomiń w loczach, na jenzyku, drzenie fuzka, jejbkolan, sutki mi stanęly, goronco,oocchhh usmaszona sotałam na szyfca...a ta paczy mi bezczelnie glemboko w oczy i fargi oblizuje...ziemia zadrszala... eksplozja...huk...naparła na mnie, pojechalam zem w tył, jeeeb jeeeeb jeeeebb
tluczenie w drzwi...
-Wyłasta, bo siem zlejom w gaciem - wydarła sie matka.

O zesz mac!!!teraz...teraz???!!!! Nie!!!

Srodzona namientność wymieszała siem z chenciom mordu:czas przerznac sonsiafke i zarżnonć matkem!!!

Jedna cipa zaczela sie smiac a druga chlipac, ze chyba leci jej po udzie...

C.d.
 KOMENTARZE (2) 
kama899 Bez sensu
2019-04-05 12:37
InkaInka maruda
2019-04-09 23:02
InkaInka I zech my mieli imprę rządową. Normalnie balety sejmowe były takie, ze hej. Kufa, trzy wozy policyjne siem zjechały.
Nas obstawiać. Bronić. Czy co tam.
No mufiem wam, było jak pod sejmem.
Ja pitolem.

Wienc sonsiad wpadł mufionc, ze nuda i czas porzadzic, ze jak jest wymiana czasu, to my wodkom lamac bedziemy czasoprzestrzen, czy co on tam godoł. Po prostu został zagluszony bo matka uslyszala wodka tak siem rzucila na pomysla.
- Srobmy se bal przebierancow.
- Teraz???
-A co sztywni jesteście jakbyście kufa o brzozę zahaczyli. Siem przebieramy. Za pinokie. O mamy czapeczki z urodzin. Jeb na ryj i nochal jest.
- Ty to my fszystkie bedziem robić za ....- ryknol sonsiad ubawiony, ale nie dokończył, jak siem matka wpierdzieliła:
- Ty jusz nie kończ, bo każdy fie kto jest pinokiem.
Ubawiony sonsiad zamknol ryja i zaczol dzwonic i lopowiadac co ta piorunica ma mateczka wymyslila. Ale cicho sza, bo kaczki i te dziennikarskie to przeca żeć kufa mać nie spiom.
I tak chlejom my w dzisiatke i ten skurczybyk spod dfujki se zonke przyprowadzil, co ma cyca i dupencje, zech tylko na tej jednej rece gwizdzem a lona do mnie leco i mnie bierze pod włosa. Dziadyga jedna. Piekielna heteryca fie jak na mnie działa. No to ja jo smyrom jedna stopom o stopem a ta mnie po rence gladzi.
Wienc jej opowiadam zech se kupilam szczoteczkem elektryczna w przecenie i ze ja teraz jestem naj na klatce. Bo z duchem czasu cz iść, po te laury siegac a ta ze wciaz sienga po Wladziowi supę gotuje. Kufa krucyfiks. Piekna dupa a ta glupio. Wiec wracam szybko na szczoteczke i ze to tysz jest najtanszy masazer lechtaczki. Dresz ryja bo widzisz caly kosmos. Normalnie duch siem odryfa. Nie ufierzyla. To jom zabrala do lazienki.

Zqraz wam lopowiem co bylo dalej ale tyra matka drze siem w lazience. Kufa lona zebow nie myje, chyba ze ma takie frazliwe?
 KOMENTARZE (7) 
SylBi lubię to! ;)
2019-03-31 22:28
Alalina lubię to! ;)
2019-03-31 22:49
Alalina Jak Ty to robisz???
2019-03-31 22:50
indygooo lubię to! ;)
2019-04-01 13:22
InkaInka Ale co ja robiem? Tom szczoteczkom tak? Wpadnij do mnie to ci pokaszem😎😈
2019-04-01 16:31
Alalina 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂rnNie o to pytałam, ale - wymiatasz w kosmos. Zerio.
2019-04-01 20:58
InkaInka Muppety..śfinka w kosmosie???🙄🤔
2019-04-05 11:58
InkaInka - Ja pierdykam- matka sie rozbrechtała. Takie ha, cha, haaa, cha...
-A ciem co tak bafi?? -popatszyłam na nia spod byka. Łypnelam łokiem jak Bazyliszek.

Wkur-fiona-bylam, bo ni cholery mnie nikt nie chcial. Jedno łogłoszenie, drugiem i nic. A ja takam dobra, fraszliwa, kcąca podać jejecznicem do kołderki...
Ja zem nawet trzy koty se przygarnelam, by być bardziej lezbijska. Se plynu odmawiam, by to to nakarmić. Karma zamiast wina.
Buddyjska myśl mi kurna przyświeca..
I paprotkem zasadziłam, bo corki nie splodzem.
I w ogole. Poszlabym dywan trzepac, ale dyfanu ni mam ani trzepaczki. I mam tylkom tom jednom ręken, alem zaczelam ćwiczyc. Pompowac tom jednom renkom i nogom, a moja matuchna paczy i wyje jakby kocim gownem sie nacpala, zem gruba. Jezusicku...
-Ty alesz gruba...-biduje i wyje zaraza.
- że com?
- Grubaś jak ta Krycha z tivi co wpierdala sałtki w sejmie. Ja pierdykaaammm - i wyje i płacze i turla siem mnie po wersalce.

Podjechalam fozkiem pod lustro, a wlasciwie kawfalek lustra, bo jeblo, nie wytczymasz mego pikna. I spojszalam w nie głebokościom swych śrenic...
-Aaaaaa fuck mać! Matula, ja siem zrobila jak beka....kiedy? Ja pierdolę, dyć kaj żyć z takim cialem i ryjem...Matuchna, jedziem do Chochlandii, bo tu w tym kraju siem lottej pisdowstej atmosfery nie tylko tyje ale i chamieje. Taki klimat...bez sory. Nie kcem być jak Kryśka...nie kcem....mamo ratuj...ja ci bednem Julka czytać, tego Slowackiego,...Szopena grać zębami o brzeg butelki...

Buuuu, buuuu, buuuu jak Kryśka....siem kufa zabijem....noooo...a tak cwiczem i jem sałatem..

Mateczka przytulila, nalala do szklanki wina.
-cichaj mnie tu, cichaj, pij do konca...

Z piątku srobila siem niedziela.


Gruba bylam. Ale teraz, jak zech wytrzeżwiala, to lod sonsiadki ja pozyczylam Chodaka i byde nawalać.
Basta!
Ale siem najpierf dobrze wyrzygam po tych trunkach.

I logloszeniem dam. Nowe.Zem ideal a ty tez taka bondz. Taka słodka, taka glupiutka i tylko ze reke mna trzymoj i cqluj ino w policzek. Bo o love chodzi. Ni o seks. Nie napiszem , ze kcem sprawnej, napalonej na mnie dupy. Nie. Ooo napisze zem teatr lubiem. Film. O takie pierdoly szucem na fabika.

Nowa wiosna, nowa ja.
Nie bede jakims pis-dzielcem.
Ha!

A lustra mateczka przykryła. Ni cholery. Zero doła. Wiosna nadchodzi. Kir szucony.

Szukam milosci....ołjeee
 KOMENTARZE (6) 
Alalina lubię to! ;)
2019-03-25 20:35
Alalina Ratunku!!! rnWięcej.
2019-03-25 20:36
InkaInka Dyć sie drze, łotwieram łokna i mosz wincej tygo tlenu. No a jak mniej wcionsz to łusta łusta. Od mamusi. A co. Pirwsza pomoc. Mamusia zafsze jest pierwsza. Trenowała od PRL. Trzynasta gadzina magiczna.
2019-03-25 21:25
beta488 lubię to! ;)
2019-03-25 21:28
SylBi lubię to! ;)
2019-03-25 21:44
PorywWiatru lubię to! ;)
2019-03-25 22:44
InkaInka Rano wpadła Pe.z flaszkom.
Kurdeł paczaj - zaczęła drzeć ryła odrzwi - Karmel solony, widziata ty takom wódkem?
- Ja pierdykam - lej! - moja matuchna szybciejsza od apolla trzynaście, normalnie. Jużci stała ze szkłem.
Pe polała i siedziemy tak w trójkę a tu w tivi mufiom, ze pochwa to siedlisko diabła, że tam zło się mieści. i każda z nas zaczęła się drapać po swoim kroczu, jakby piekło.
A to dlatego te psi czarne syny tam grzebią u dziewczynek.
- No ale czego szukają w zadkach chłopięcych? - zadumieli my siem i wypili.
- Teraz to som czasy - ja pierdykam toć ja siem martwiła ze ty lesba a teraz siem ciesem, ześ nie jest zakonnicą czy tam księdzem. ..
Mamuśka jak co powie, to tylko leskem ocirać....
A dyc ty dała to ogłoszenie? - Pe jak sfykle ciekafa.
- Dałam – ale jednoręka cieszy siem powodzeniem tylko kurde w Las Vegas,
Matulka polała, kazała wychylić, usta łotarła rękom i mówi:
- ty sięm tam nie martw, może kiej jakiej tyż rękę ujebało i będziecie jako całość.
Za nadziejem my wypili, za nadziejem...
 KOMENTARZE (5) 
varicella Czego nie bedzie jok we wsi pedofila złapio? - mszy.
2019-03-20 18:16
Alalina lubię to! ;)
2019-03-21 16:36
Alalina Czekam na więcej.
2019-03-21 16:37
Alalina lubię to! ;)
2019-03-25 20:35
SylBi lubię to! ;)
2019-03-25 21:44
InkaInka I musiała ja żech iść łotej jednej nodze do sonsiada po jedną fajkę, ciul drugiej i tak by mi ni dał, bo jak nie zakurzem to nie zasnem, i łypnełam okiem, o, a tych mam dwoje, na jego zonkę. Warta grzechu, ach ten cyc. spod koronki. I te łydki ...i jej dobranoc kochanie z ust pelnych, pięknych, podcięło mi nogę, zjebałam sie ze schodów, ona zawsze mi to robi, sucz...i tak leże na dole pale i piszem, bo wstać nie mogem.
 KOMENTARZE (7) 
Alalina lubię to! ;)
2019-03-20 08:43
Alalina Usmiałam sje troszku
2019-03-20 08:45
Alalina Ale nie z jednej nogi, co to, to nie ja.
2019-03-20 08:46
InkaInka Oj nie ty ześ posządna. bo fiesz bo mie ma co siem śmiać. Czwarta rano sonsiad szedl na zmiane,światła nie zaświecił, nie przyzwyczajony bo i tak prondu w domu ni ma, i lazł ciulas po ciemku ijak mnie tym kopem nie obudzi to głowa mała. On siem drze, że trup, a ja s bulu. Co za cyrk. A sonsiad ten spod dwójki samiast ratować to drze ryja by zamknąć ryje a fszystkue psy rozczekały sie. mać a ja wcxoraj jak pierdykłam tak zasnełam, bo wstać nie mogłam a mateczka uwalona chrapała.Pewniakiem butelkę do końca wyntrombiła. A ja zniewolona widokiem cyca nie miałam sił się drzeć, zresztom tu bijom i krzyczom więc każdy ma to w dupie, Tragedia z tom jednom nogom, rekom.tragedia...
2019-03-20 10:24
Ofelia26 lubię to! ;)
2019-03-20 14:12
varicella lubię to! ;)
2019-03-20 18:12
SylBi lubię to! ;)
2019-03-25 21:45

Witaj, Zaloguj się

InkaInka w portalu

Archiwum BLOGA

Ostatnio komentowane:

lesbijka Łódź. Przyjazna psycholożka
smaku Dzień dobry, chciałabym zapytać, jeśli można: jaka jest moja orientacja, jeśli jestem lesbijką i czy byłoby to oszukiwanie kobiet, gdyby mnie zobaczyły i stwierdziły, że jestem facetem?... opinia dodana 2019-05-27 21:18:35
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019