K-passion - blog - Marzec 2020

K-passion "kwarantanna w wielkim mieście" 

Tak jak w każdej życiowej sytuacji, tak i w okresie kwarantanny znajdziemy jakieś plusy i minusy. A dziś, w ten niespotykanie spokojny dzień, chciałabym napisać o plusach całej tej sytuacji z kwarantanną. 

Myślę, że każda z nas, o ile nie zabunkrowała się pięć metrów pod ziemią, raczej zauważyła, że mniej ludzi przechadza się ulicami, w centrach miast nie ma dzikich tłumów, a na drogach sporadycznie przejedzie jakiś samochód, czy zbłąkany rowerzysta - śmiało można powiedzieć, że jest jak na wsi. Oczywiście nie będziemy tutaj teoretyzować o różnicach życia, ponieważ temat jest nieco inny i chyba bardziej wszystkim znany, niż życie na wsi. 

Mianowicie chodzi o podróże samochodem - taak! te małe i duże, te do pracy i z pracy, te po zakupy - tam i z powrotem, do Azot i nazot, i gdzie tam jeszcze nas poniesie!

Ostatnimi czasy całą te nerwową atmosfere zza kółka zastąpiła cisza naszych czterech kątów, szum wiatru i śpiew ptaków zza okna, a niektórych nawet odwiedza gołąb Franek lol (kochanie mocno całuje). W każdym razie, ta kwarantanna to ukojenie nerwów - z prostej przyczyny, ponieważ nie ma korków! A wiadomo jak to bywa w tych korkach... 

Blondyna w aucie obok się zagapi na trzy sekundy, a ty już się drzesz - jak jeździsz tępy siwy łbie?! Albo ktoś jadący fordem nie dość, że wymusi pierwszeństwo, to jeszcze zamula - i ty już, cała potargana z wk#$%nia drzesz się - no jedź tym jeb#m rzęchem!! - to wtedy, gdy jedziesz lepszym samochodem. 

Inaczej to wygląda, kiedy okazuje się, że twój samochód nawet nie zajmuje ostatniego miejsca na światowej liście "top cars". A tu nagle taki niczemu winny dziadek, jadący "wypasionym" Porsche, w niedzielę do kościoła - myślisz sobie nie dość, że się wlecze to jeszcze środkiem drogi, a ty cisniesz za nim swoim bi-em-dablju i się gotujesz, mruczysz pod nosem - "auto dziad ma super, ale coś trzeba zawołać", no i szyba w dół! I na dziadka -  koze se przylep, na tego jeb#go konia! - pff PORSCHE! - pff czarny koń, qrwa! I jedzie stara łajza.. konia z furmanką niech sobie kupi, jak nie potrafi szybciej jeździć! - i tak całą trasę z punktu A do punktu B, bo każdy kto wyjedzie na drogę, oczywiście działa tobie na układ nerwowy. Wszak nikt nie jeździ lepiej, niż ty sama!
 KOMENTARZE (2) 
Franca43 lubię to! ;)
2020-03-31 22:00
brain_out ))))))
2020-11-22 21:51
K-passion Komedia nieromantyczna

Kolejny dzień, kolejna seria nowych ogłoszeń. Czytam jedno, drugie, trzecie...  - I mam wrażenie, że część z nich to nic innego, jak kopie poprzednich. Zastanawiam się czy niektóre panie, najpierw czytają wcześniejsze ogłoszenia, a później tworzą jakiś jeden zlepek wszystkiego, czy po prostu wszystkie czekają na tę samą kobiete. 

Wszystkie doskonale wiemy, że na portalu znajdziemy wszystko i wszystkich, tj. matki, żony i kochanki, anonimowych dawców spermy (za free), masochistę, który szuka les w celach jego dyscyplinowania, kolesia, który szuka lesbijki do, tzw. białgo związku (z dopiskiem "czas pokaże"), jakby koleś w ogóle nie ogarniał tematu. W całej tej kafeterii ogłoszeń brakuje tylko dawcy organów i handlarza ludźmi.

Biorąc powyższe pod uwagę, nikogo już nie powinny dziwić takie przyziemne wymagania jak: "bądż kobietą" lol - mimo, iż jest to portal dedykowany kobietom, jak zresztą sama nazwa i grafika wskazuje, to różne osoby mogą się przytrafić. 

Ale wracając do wymagań. Ostatnio najcześciej trafiam na ogłoszenia w stylu (nie dosłownie): bądź atrakcyjna, mądra, chuda, gruba, ślepa, głucha, możesz być kulawa, albo w ogóle bez szkitów, bądz kadłubkiem.. - ja cię przygarnę, tylko "miej zamknietą przeszłość!". Teraz siedzisz i się zastanawiasz - no jak zamkniętą? Przecież to jest oczywiste, chyba nie ma kobiety, która wyobraża sobie taką sytuację:

Poznałam kobietę na kk, wiadomo kolejność zawsze ta sama - mail, mail, mail, mail, telefon, whatsapp, facebook - zmień status - "w związku". Jedno spotkanie, drugie spotkanie, kino, wino, jeb do łóżka. 

(Scena intymna)

Leżę w łóżku ze swą lubą, i ma dojść do pierwszego zbliżenia - bip bip bziuum - przyszedł sms do lubej, trzy sekundy później - bip bip bziuum - kolejny sms do lubej. Myślę sobie "coż za jebany struś pędziwiatr tak się dobija". Po chwili moja miła pani oddzwania, do tego jebanego strusia - jak sie okazuje jej ex.

Cześć, tak.. tak.. jasne, nie ma sprawy. To poczekaj zrobię tylko dobrze tej mojej świeżynce, i wpadnę do ciebie. Po czym rozłącza telefon i pyta: "to w której szufladzie, skrywasz tego strapa?". 

- Słyszałaś to jebnięcie? To był dźwięk pryskającego czaru.
 KOMENTARZE (7) 
cat8lidzia lubię to! ;)
2020-03-08 00:23
freeberde Ten początek jest nie potrzebny, mogłaś napisać i wciąż możesz to zmienić - od "Poznałam kobiete na kk" i dalej jest świetne. To samo doświadczyłam, nie raz.
2020-03-08 01:14
chocoladee lubię to! ;)
2020-03-08 19:16
andaluzja_ona hahaha:)) dobre, no tego w takiej skali nie doswiadczylam. Ale zajawkę w skali mikro tak
2020-03-11 20:21
Tylkoniety lubię to! ;)
2020-03-15 07:13
Franca43 lubię to! ;)
2020-03-21 11:08
chocoladee Ha Ha Ha ....
2021-01-25 22:55
K-passion Instrukcja - pół żartem, pół serio. 

Pod lupę biorę nie tylko autorki ogłoszeń, ale i te o których zapewne wspomina sama autorka owego ogłoszenia, o którym mowa poniżej.

Słowem wstępu.

Zastanawia mnie, jaką trudność sprawia wielu kobietom określenie lokalizacji. Co ogłoszenie, to województwo "nieistotne", a miasto wpisują tylko nieliczne - chowacie się po kątach z nadzieją, że któraś was znajdzie? Czy to jest jakaś wasza gra wstępna, na zasadzie ja ci k#$a pokażę, tylko mnie znajdź!! No chyba, że się zgubiłyście - jestem zdolna w to uwierzyć. Ale w tym ostatnim przypadku powinnyście przyjść z mamą! 

Trafiłam ostatnio bardzo ciekawe ogłoszenie. Pięknie napisane - nie będę pisać dokładnie co, żeby nie robić reklamy. W każdym razie pani 40 lat wydaje się być rozsądna, bo w takim też tonie napisała ogłoszenie. Po czym na końcu dodała "nie odpowiem na maila z jednym, dwoma zdawkowymi zdaniami". 

Myślę sobie, że ja też nie lubię jak ktoś napisze pół zdania od czapy, na zasadzie "jest! zrobiłam pierwszy krok, wysłałam maila. Teraz ty!!!" - oczywiście wszystkie wiemy, że do odważnych świat należy. Ale faktycznie na takie maile, w którym jest wiecej wielokropków [...], niż liter nie chce się odpowiadać. Wracając do ogłoszenia owej, jak mniemam sympatycznej pani, zerknełam na województwo - nie ma, w treści zabrakło krótkiej informacji, nt. miasta/ wsi. I teraz co? Autorka nie życzy sobie maili z jednym zdaniem, a ty nie chcesz tracić czasu na poznawanie trzydziestu procent kobiet na portalu kk, tylko dlatego, żeby wytargać od każdej skąd jest - no przecież nie prowadzisz j$%ych statystyk. 

Normalnie się ciśnie na klawiature, żeby napisać to cholerne jedno zdanie, "skąd jesteś tajemnicza babo, bo nie uraczyłaś nas taką informacją w swoim, jakże zacnym anonsie". 

Tylko nie wiem, czy nie powstawiać tam kropki, po każdym słowie - cholera ale wyszłoby jako telegram, a nie e-mail. To może więcej kropek, tak z pięć, no może sześć - tak trochę więcej, ale nie za dużo, żeby czytelniczka (nasza autorka ogłoszenia) nie zmęczyła się, ale też, żeby nie miała za długich przerw w czytaniu, no i oczywiście, żeby miała to wrażenie (optyczne), że napisałam więcej niż jedno zdanie, żeby wyszło na takie - jakby to powiedzieć - bardziej rozbudowane. Okay. Kropek najebane, pisowni nie trzeba sprawdzać, za przecinki robią kropki - jest elegancko, mogę wysłać. Enter - jeb, poszło. 

Treść:

Witam...... 
Szukam do stałego zwionzku.... mam 34 lata 
Zkond klikasz......... miła pani.....:) 
 KOMENTARZE (7) 
kassandra111 hehe, to jeszcze nic, mnie najbardziej bawią ogloszenia " zapraszam na kawę (piwo, itd), a lokalizacja nieznana:)))
2020-03-04 22:57
dorota84 lubię to! ;)
2020-03-05 23:42
freeberde A dla mnie najważniejsze, żeby była informacja w ogłoszeniu: WZROST I WAGA. A to rzadziej jest niż lokalizacja, która akurat dla mnie jest nieistotna :) Każdy jest inny.
2020-03-07 01:01
cat8lidzia lubię to! ;)
2020-03-08 00:25
Tylkoniety lubię to! ;)
2020-03-15 07:10
Franca43 lubię to! ;)
2020-03-21 11:09
patria lubię to! ;)
2020-11-30 17:26
K-passion Bądź w szpilkach! - jak ja.

Lubię przeglądać ogłoszenia w poszukiwaniu tych - nazwijmy to innych, dziwnych, a zarazem śmiesznych.. I coraz częściej teraz trafiamy na takie z listą oczekiwań, w których autorki wymieniają, co powinna posiadać potencjalna kandydatka. Wśród najczęściej pojawiających się oczekiwań wymieniana jest kobiecość i wykształcenie (osobiście lubię kobiety inteligentne, atrakcyjne i wymagające, więc nie dziwią mnie tego typu anonse) ale pojawiają się również wymagania w stylu: "ja jestem taka, to ty też bądź taka.." I teraz, siedzę i się zastanawiam. Gdybym dziś szukała kobiety, to czy odważyłabym się odpisać autorce? 

Myślę sobie - wiążesz sie z taką i co dalej? Czy otrzymujejsz tygodniowy plan (grafik) z rozpiską, co i w który dzień powinnaś ubrać, żeby dopasować się do swojej pani. Jak pani w środę ubiera różowe szpilki, to ty masz założyć różowe majtki, a najlepiej żeby to był komplet ze stanikiem wszak góra i dół winna być spójna! - A nie, gacie moro i stanik ch#$% wie jaki. I biada ci tego dnia jak zapomnisz zawiązać różowej apaszki - oczywiście tylko w przypadku, gdy razem będziecie wychodzić z domu. 

Czasem jak tak się zastanawiam, to najprościej mają te z czarnym lateksem lub skórą w tle - no wiecie, te od tych przeseksownych domin (kobiet dominujących). Taka pani zdaje się nie wydziwia z kolorami, tylko jeb czarne szpilki, i ty jeb coś czarnego do tego (nie wiem co - jakiś knebel, uprząż czy, co tam pani wymyśli). I wszystko gra! A nie, założy jakieś tęczowe szpilki, ch#$% wie jak masz się do tego dopasować, nie wiesz czy zakładać peruke klauna, czy tylko się umalować. Ostatecznie wygląda to tak, wychodzicie na imprezę - ona: umalowana, pięknie pachnąca, kiecka wypasiona, łeb rozpierdolony na cztery siekiery, fryzura niczym Fran Fine (pol. wers. niania frania), i ty jakby dopiero co wypuścili cię z przytułku..

Idąc za myślą i mając na uwadze powyższe, gdybym dziś miała szukać kobiety na kk, to wymieniłabym kolory, które lubię ja, i które powinna lubić ona lol Oczywiście mogłaby dominować, byleby miała styl, klasę i nie dorabiałaby jako klaun w tęczowych szpilkach. 

Pamiętaj! kluczowe są te je#%ane szpilki!
 KOMENTARZE (3) 
cat8lidzia lubię to! ;)
2020-03-08 00:26
Tylkoniety lubię to! ;)
2020-03-15 07:12
Franca43 lubię to! ;)
2020-03-21 11:09
K-passion Śmieszne

Czytając ogłoszenia towarzystkie doszłam do ciekawej konkluzji. Większość z kobiet szukających pięknej i inteligentnej partnerki, w pierwszej kolejności powinny poszukać słownika. Włos jeży się na głowie! Napisała jedna z drugą, że są po studiach i takiej też kobiety oczekują. A ty patrzysz na treść, a tam ortografię i interpunkcję ch#$% strzelił. I napisała studentka (nie wiem co tam wystudiowała): "Panią Bi, meżatką i kobietą męskim podziękuję". - szanowna studĘtko, panie studĘtki (być może jesteś damą z Francji lol) - panią, meżatką i kobietą, to możesz być ty. Ewentualnie podziękować możesz kobietOM, paniOM oraz mężatkOM! 
Sugeruję również zapoznanie się z zasadami pisowni zaimków osobowych i dzierżawczych, ponieważ nagminne wyróżnianie siebie jest po prostu ŚMIESZNE! 

PS w jakim celu potrzebujecie "inteligentną kobietę" - czy ona ma obsługiwać waszą korespondencję? Jeśli tak, to trzymam kciuki, żeby nie zeszła po pierwszej wymianie wiadomości.
 KOMENTARZE (5) 
kassandra111 panie potrzebują inteligentnej kobiety, by odgadła, że oczekuje się od niej stroju Ewy :))))Po co j.bane szpilki? Zeby robić sobie obcasem dobrze?;)
2020-03-04 23:00
kassandra111 aha, tutaj panie z klasa??? Chyba Cie pogielo i Pan Bog opuscil;)
2020-03-04 23:01
cat8lidzia lubię to! ;)
2020-03-08 00:27
Tylkoniety lubię to! ;)
2020-03-15 07:13
Franca43 lubię to! ;)
2020-03-21 11:09

Ostatnio komentowane:

info HAH
Galindia Muzyka klubowa w Hell to klimatyczne miejsce. Polecam. opinia dodana 2021-05-06 13:41:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021