Natalia_Romania - blog

Natalia_Romania Szukając formy po covidzie zostałam weganka i chyba o to chodzi. W szpitalu psychiatrycznym oddział abstynencji alkoholowej któraś wchodziła mi pod prysznic, ale ja jestem zakonnica blisko 40. Reszta w komentarzach. Czy można się kochać z borelioza? Z punktu widzenia nauki ktoś z porfiria nie lubi Słońca, czyli jest wampirem, a jak mają wampiry to uczą w filmach. Więc wampiry mają niesamowity instynkt przetrwania, jeśli nawet nie stanowią konstytucji.Natomiast bretarianizm jest to życie bez jedzenia i picia.
 KOMENTARZE (2) 
patria Tu moja rzekoma inteligencja zawodzi :D
2021-04-11 17:12
She_ Ja jestem w toku analizy, daję sobie szansę na pół roku. B-)
2021-04-11 17:38
Natalia_Romania Czy któraś z Was chce się wymienić Facebookiem?
 KOMENTARZE (7) 
prawda_w_oko Normalnie las rąk xD
2021-03-28 08:44
Natalia_Romania Dziękuję za miłe e maile. Nie wiem, kiedy odpiszę, bo byłam w szpitalu 2 miesiące.
2021-03-28 21:09
prawda_w_oko To nie pij tyle xD
2021-03-29 09:55
Natalia_Romania Dostałam leki przy których nie można pić alkoholu. Już 3 miesiące nie piję. Zapraszam też do Dry Fasting.
2021-03-29 15:19
Natalia_Romania Ale w szpitalu były same kobiety :)
2021-03-29 23:17
Blue44 "Prawda_w_czoko_oko" - a ty nie męcz już tego mikro ptaka przed kompem, impotencie Buahaha!
2021-04-10 03:04
Natalia_Romania Ktoś na mnie leci...
2021-04-10 20:29
Natalia_Romania Poland beautyful country, I love you!
 KOMENTARZE (6) 
varicella serio? Widzisz cos, czego ja nie umiem dostrzec ;-) trzymaj to, dziewczyno!!!
2021-03-24 19:46
sukkubami Haha
2021-03-24 20:17
Natalia_Romania Przepraszam, że nie odpisuję na maile, ale postaram się naprawić.
2021-03-24 20:59
Natalia_Romania Chodzi też o to, że jestem cała poturbowana atakami na mnie i mam szrame na twarzy i nie mam wszystkich zębów.
2021-03-24 21:31
patria W tym pięknym kraju pozbawili Cie zębów?
2021-03-24 21:45
She_ Może ten post jest ironiczny. :)
2021-03-24 22:11
Natalia_Romania Mialam covida, to znaczy dzisiaj mija 9 dzien kwarantanny w szpitalu w Szczecinie.Kazda przezywa to jakos inaczej, ale ja nie zycze nikomu tej choroby, horror...
 KOMENTARZE (2) 
vratislaviensis Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy.
2021-02-10 09:31
K-passion Szybkiego powrotu do zdrowia!
2021-02-10 17:28
Natalia_Romania Oddam sie na czesci.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania SUMOWANIE IMPULSOW - wyzwalanie pobudzenia przez podprogowe bodzce. S.i. przestrzenne zachodzi w wyniku podwyzszenia sily bodzca drazniacego nerw czuciowy. Powoduje to zwiekszenie liczby pobudzonych wlokien nerwowych, ktore z kolei przekazuja pobudzenie do wiekszej liczby synaps. "Mala encyklopedia medycyny" Panstwowe Wydawnictwo Naukowe PWN P.S. Porphyria Awareness Week
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania She has mashroom candida pink skin from russian forest means colonisation of strange organism: DJ Scxrlet Steele "Ultimate metal step". I love ancient Egypt, which is in Africa happy for sure, but uni said this types in blue dns Germany are not so cool and free like soil forms, which are big, strong and free. So this dns in PL are too, unlucky comment 2, uni said. OK, just countries of deep state are not FBI.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Doctors eat all year 1 litre milk every day and they look all year the same. Tatiana Spinu "Disco Electro"*********@#£®
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Nonnen can be this web 2, so if Nefertiti is type of Europe by Uni research in xxi century, Juda still asking: I dont understand, is it some fahrschule? Without sugar nhs uk pleases no farts from body as well like without restaurant food, what does almost nothing. Dear Juda, of course Europe is mainlly ancient Egypt super people and nice to be so old with you that time, that is why. Aha son of Benjamin Netanjahu sponsoring nazi recht milizien in Germany like always that is why, coz they need sponsors.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Dear bacteria, join me to stop eating sugar for one month, so this is not easy at all, when market is full of water&sugar. You cant eat even 0,05 g sugar. I dont want to sleep with bacteria. Ancient Egypt is face of bacteria. Stop it! You make people bad twice! You can look like save!
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Happy Birthday To You! Happy Birthday To You! YouTube: Vladtv clone. Kid Buu Says He"s a 2nd Generation Clone that Escaped from Cloning Facility (Part 1), so Downies Barbie needs help too :-)
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Sorry, that I represent like this my family, which one member died in Katyn and other member was russian diplomat in tsarin Katherine II court, but this is in IPN (Instytut Pamieci Narodowej) from where Spielberg takes inspirations. My girlfriend family member died in Katyn too. Still I hear in my shit work for hospital word pedophilen, but also for other workers there in hospital some people say there work only pedophilen. I hope Katyn will never happen again.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Hahaha, zamiescilam swoje zboczone zdjecie po joggingu, bo tak wyszlo.
 KOMENTARZE (1) 
freeberde Nie jest to ani zboczone zdjęcie ani nie wyglądasz na nim na faceta - a tak dużo o tym pisałaś.
2019-12-28 00:25
Natalia_Romania Jesli ktos zechcialby zrobic taki eksperyment. Otoz podobno rosnac mozna cale zycie, ale trzeba sie stosowac do nastepujacych warunkow naukowych: A.glodowka 24 h max 72 h, bo hormon wzrostu somatotropina sluzy do pobierania energii z tluszczu, a to dzieje sie podczas glodowki B.wedlug Malej Encyklopedii Medycznej PWN 1990 hormon wzrostu zwieksza sie pod wplywem obnizenia poziomu glukozy i wzrostu stezenia niektorych aminokwasow C.wysilek fizyczny z powtorzeniami D.sen
 KOMENTARZE (3) 
smaku lubię to! ;)
2019-12-26 21:23
smaku Polubiłem, bo ciekawy tekst, bardzo i raz wyjaśniając, każdy by wiedział, że NIE można rosnąć całe życie, to oczywiste. Chodzi o to, że kości w człowieku i w zwierzętach podobnie - rosną do momentu zwapnienia końcówek, kiedy całe się ukształtują. I wtedy takie "obrączki" na końcach kości długich zamiast przyrastać i rosnąć wzdłuż, w pewnym momencie wapnieją i kończą przyrastanie i koniec. Proste :) Można teoretycznie te obrączki, które prowadzą kość w rośnięciu na długość odnowić i zmiękczyć i spowodować, że się odwapnią i staną takie, jak w okresie rośnięcia organizmu, czyli "aktywować" te obszary, które robią przyrost kości długich, no ale to już eksperymenty nienaturalne, oczywiste... hormon wzrostu powoduje wzrastanie tylko niektórych elementów organizmu, na długość chyba, a natomiast inne hormony robią przyrost "w szerz"chyba. Czyli długość (wysokość) zależy od hormonu wzrostu, a rozrost od innych hormonów. Np. chłopak, który ma hormon wzrostu jest wysoki i szczupły, a nie robi się męski, jeśli nie ma hormonów męskich. A jeśli hormonu wzrostu ma mało, to robi się karzeł pokraczny, itp. - wszystko reguluje się różnymi związkami chemicznymi w organizmie, logicznie, rozumnie, maszynowo... jak genialny komputer programowalny. ;)
2019-12-26 21:29
freeberde Jeny jaki zakompleksiony debil: „chłopak wysoki i szczupły nie jest męski” - ja pierdolę.. Nie dość, że szowinista i rasista to jeszcze emanuje swoją chorobą małego - zupełnie jak Hitler. Ale głupie tutaj są laski, że coś takiego za co wszędzie dostałby w mordę - akceptują. Pewnie też chore - jak ten niedorozwinięty zbok.
2019-12-27 00:48
Natalia_Romania Ja jestem z polsko-niemiecko-rosyjskiej rodziny, bo byly zabory, czy rozbiory, a moja siostra urodzila rok temu dziecko albanskie. Ja nie zartuje. Dziecko bylo operowane w Oxfordzie. Od malego wszyscy chorujemy. Katyn tez byl czescia historii tej choroby. Lekarz stwierdzil, ze jestem Francuzka.
 KOMENTARZE (3) 
smaku lubię to! ;)
2019-11-07 19:58
smaku lubię to! ;)
2019-11-07 20:10
smaku Ale to śmieszne. :) "Wyznania i wspomnienia współczesnych pokoleń" z działu "Tragedie i podsumowania, wspomnienia, pamiętniki, testamenty i depresje pokoleniowe", bym to nazwała może, hmm... ciekawe. :) Akurat Niemców to ja nie lubię, uciekam i bronię się, jak od zarazy, zawsze i wiecznie, jak od żydów, oczywiste. 100% wirusy, jak dla mnie, od wieków, od starożytności, traktuję Niemców jak robactwo do wytępienia raz na wieczność, oczywiste. To naturalne jest dla ludzi, od wieków, oczywiste. Rosję lubię, bo Rosja to nasi przyjaciele od wieków, te same rasy ludzkie, słowiańskie, Rusek, to jak Polach, Lech czyli, i Czech na dodatek, każdy wie, oczywiste - jedna rodzina zawsze i niezmiennie, z jednej matki, oczywiste. Inne to germańskie, to robactwo zawsze, oczywiste. Arabowie to moi przyjaciele, bo ja też jestem zawsze szczęśliwa i żyję w domu Boga, czyli u siebie samej, proste, oczywiste. Wiecznie robię tylko porządki z robactwem na świecie, wiedząc, że po śmierci mogę śmiać się dalej i kontynuować, proste, oczywiste. :) Uwielbiam francuskie rzeczy, historię, literaturę, wszystko, co związane z Francją i Francuzami, bo to jak z mojej, tej samej rodziny, te same rasy, jak Polacy z mojej rodziny, ten sam język nawet mamy, tylko trochę inny, ale jednak ta sama mowa ludzka, nasza, oczywiste. Germańcy nam wleźli w granicę i teraz żeby łączyć rodziny własne, trzeba jechać przez Niemcy, ale przyjdzie czas, to się wypchnie z powrotem Niemców na wyspy gdzieś, do Wikingów i nigdy, wiecznie mają nie wracać, oczywiste. Francja musi mieć naturalną granicę z Polską na Odrze, a potem jakoś się dogadamy i podzielimy naszym landem wspólnym francusko-polskim w Europie. Gallowie czyli, czyli ludzie, wiadomo, w Asterixie można się nauczyć KTO jest KTO na świecie, przykładowo. U nas na naszych polskich landach byli Poganie, Celtowie, inne plemiona. To jak Gallowie pewnie, te same rasy ludzkie. A reszta? Nie wiem, nie znam się aż tak, dużo jest narodów, ważne, że człowiek zawsze rozpozna człowieka, reszta to żyd, albo germaniec, robactwo czyli i wirusy, to likwiduje się, jak nasi przyjaciel Arabowie wiedzą - od wieków tępią te zarazy, w końcu trzeba podokańczać porządki i odpocząć wreszcie na wieki. AmenDS. ;)
2019-11-07 20:11
Natalia_Romania "The Lion Woman" ("Lovekvinnen"): a norwegian girl suffers from an illness, that leaves her body and face completely covered in hair. Scar Away Silicone Daily. Peleryna. Julianna Awdiejewa. IPT - Infection Prevention Technologies. Dr. Seuss. Jennifer Rostock. Zeolites for catalysis, book 700 zl. Ivalina Minova. Petase enzyme. Nilotic. Nilotes. Fight for love.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Znalazlam tu taki profil massagewarsaw, gdzie sprzedaja podobno antybiotyki. Dostalam doxycycline tylko na 20 dni od lekarki na recepte. Tutaj na jakims profilu mozna kupic doxycycline i mnostwo innych lekow. Unidoxu tez dostalam za malo i nie wiem, jak zmusic lekarza rodzinnego na recepte na miesiac, bo mam przewlekla forme, ktora wymaga wedlug angielskiej recepty 8-12 tabletek dziennie, jesli zylo sie z choroba dluzej niz 4 lata.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Desmond jest 12-letnim aktywista LGBTQ i aspiruje do zostania Drag Queen. Odwiedza kluby dla gejow w tym wieku. Jest slawny. Jesli Drag Queen to jest queer dla wszystkich, to jak mozna sie dziwic, ze cos takiego sie dzieje. Cale zycie bylam na cos chora. Musialam sie sama zdiagnozowac. Dostalam skierowanie do Poradni Chorob Zakaznych, ale musze czekac 10 miesiecy. Jestem juz tak chora, ze zbadalam sie na HIV i na kile, i na bolerioze, i na psychoze, na schizofrenie. Jako dziecko mialam tylko podobno alergie na roslinnosc, a teraz wraz z wiekiem nie ma o tym mowy. Czy jest tu jakas lekarka, ktora wie, jak przetestowac sie na tyfus? Znam wielu emigrantow i jeden mial tyfus i byl z Czadu, z Afryki. Pokazywal mi swoje dziewczyny na Facebook i jedna byla studentka z Warszawy, bo on byl bardzo przystojny i czarny jak noc. Znam sie juz troche na chorobach tropikalnych. Niestety nadal nie wiem, jak sie zbadac na ten tyfus. Nie mam samochodu i poruszam sie autobusem z malej miejscowosci, ale pracuje w miescie. Jesli mozna byc zdiagnozowanym wczesniej, to bardzo dziekuje i podziwiam swiadomosc tak mlodych aktywistow LGBTQ.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Bylam w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepelnosprawnosci i po przebytych chorobach dostalam pierwsza grupe inwalidzka, stopien znaczny niepelnosprawnosci, czyli calkowita niezdolnosc do pracy i samotnego zycia. Powiem, ze nie jest to hiv. Nadal jednak pracuje i szukam pracy, nawet jesli mowia do mnie w pracy formy meskie czasownika "zrobiles". Ja czytalam, ze Drag Queen to jest queer dla wszystkich, ale nie znam sie na tym zagadnieniu i ignoruje, ze caly szpital cos mowi o lesbijce, suce, a caly swiat o Wehrmachcie, pilotce, carycy Katarzynie, Draculi i tak dalej, wiec jestem inwalidka.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Wedlug ksiazki "In the light of Amarna", wystawa "Im Licht von Amarna" DNS (DNA) Nefretiti czy Nefertiti jest typowe w Niemczech, P 47,2, ze sa to futurysci i tam byly pokazane tatuaze na plecach. Futurystyczna rola jest pierwszorzedowa. Najzywotniejsze sa formy gipsowe, ale lsnia tez w niebieskiej otoczce i serdecznie pozdrawiaja. Zyla ta forma tysiace lat nawet uzyto slowa niewola i wystawa dotyczyla 100-lecia badan nad Nefertiti.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Oczywiscie po nocach ludzie spali ze zwierzetami i to chyba sie na tym skonczy. Pozniej wszyscy maja czarne zeby, a krowa cala noc wyje, ze ten wielki koles wygladal jak penner i sie go cale miasteczko balo, gdzie on szedl.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Jest jeszcze inna metoda na kontynuowanie podrozy po 40 w swiecie CERN. Jest naukowiec, ktory biega po calym kraju i tak sie najadl strachu, ze arts, ze aliens inny naukowiec. To wspaniale, ze ktos biega po calej Szwajcarii. P 47,2 to ta bezzebna dzidzia system.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Na przyklad Chinki we Francji chodza z mapa i zaznaczaja na niej kazda ulice rozowym markerem, az obeszly cala wioske. To wyglada, jakby nikt nie mogl tego zatrzymac. Jesli w publikacji archeologicznej jest, ze DNS Nefretiti jest typowe i konczy sie 39 lat, to w tej samej publikacji jest P 47,2, ale Jej formy gipsowe zachowuja sile i wolnosc oraz pokazuja swoje inne oblicza.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Zajmuje sie tu zagadnieniem starosci i choroby. Chce wymyslic jakis koncept podrozowania na starosc. Chyba wymaga to wiecej kultury. Jesli wszyscy automatycznie maja mnie za faceta, to moze mysla, ze jestem transgender i czy mozna zyc po 40, bo w ksiazce naukowej bylo cos o tym, ze DNS Nefretiti jest typowa w Europie i zyla 39 lat. Wiec prawidlowe leczenie jest forma podrozy Jej po 40! Moze ktos zechce to zatrzymac, tak jak klub. Widzialam starsze kobiety globetrotting, ale mowily cos do siebie. Jesli dzwonie do czyjegos mieszkania, to nie chce pytac o nocleg. Nefretiti zyla tylko 39 lat, bo byla zniszczona chorobami w podrozy.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Znowu powiedziala do mnie w pracy meska forme czasownika zrobiles. Bede musiala zostac Drag Queen, bo tam bylo opisane, ze to sa najczesciej mezczyzni maksymalnie kobiecy. Ale to jak mnie zwolnia. Ta forma meska to sie powtarza. Znowu zlapie syfa. Bede spala w lesie, ale w metrze juz nie w podziemiu, bo zawsze wylaze brudna i natychmiast zmieniam ciuchy, ale jak dlugo tak mozna mowic do kobiety meskie czasowniki? Wiec jak Drag Queen rozkazala, ze sa queer dla wszystkich, to wie, co mowia. OK. Na pustyni moga byc soba. Fajnie jest na pustyni. Najwazniejsze, zeby inni byli wieksza sensacja. To pozniej napisze.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Czasami mysle, ze sie urodzilam w slamsie, chociaz moj ojciec byl vice dyrektorem. Czemu u nas jest napisane na drzwiach lekarza rodzinnego Poradnia Dzieci Zdrowych? W szkole byla czasami epidemia wesz. Mysle, ze teraz w Polsce jest lepiej. Dla mnie to juz jest za pozno na diagnoze. Ciagle sie spotykam z zolnierzami i profesor tlumaczyl w ksiazce, ze praktykanci farmacji dostawali od jednej firmy witaminy multi forte, bo nazwisko to personal kost aufgabe, a bez nazwiska mozna zwielokrotniac posiadanie, wiec mam nazwisko jak kibel i sie nie umiem zmienic, bo ktos mnie nigdy nie zdiagnozowal. Jesli moja dziewczyna byla w szpitalu, to tam tez nic sie nie dowiedzialysmy.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Dostalam skierowanie do Poradni Chorob Zakaznych, ale dopiero na maj 2020. Brat pomogl mi w diagnozie, bo badal sie wczesniej. Wiedzialam, ze na cos jestem chora, bo tyle fajnych dziewczyn mnie zapraszalo w obcych krajach, ale odmawialam. W sumie nie wiem, co mi jeszcze powiedza w tej Poradni Chorob Zakaznych, ale poniewaz dlugo nie moglam dostac antybiotyku, wiec w angielskiej recepcie doxycycline sa dawki po 8-12 tabletek dla przewleklej formy choroby i 40 kg, zeby zle nie zrozumiec, po co pisza tam o 40 kg, zeby miec szanse na lepsze zycie z czyms takim.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Polecam: Carla Haug, ale jak sie wpisze Carla Haug porno, to sa inne zdjecia, ale to umiesniona kobieta, ktora nie ma faceta i jestem Jej fanka. Natomiast nie wiem, czy Greta Thunberg jest "skinhead lesbian", ale na pewno jest aktywistka ekologiczna swiatowej slawy.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Przerwa na reklame. Nie wiem, badalam sie na hiv, ale nie mam, ale mialam za duzo bakterii i bralam doxycycline, to nawet na tyfus i malarie, bo kocham Afryke i bylam w Afryce. Kocham bardziej lasy, niz pustynie, ale lasy rosnace na piaskach to moja podroznicza specjalnosc. Kupilam flek zielony polskiej produkcji, bo ja chodze tylko w bomberkach. Najlepsze sa te z USA z Alpha Industries flyers VF NASA Sage Green.
 KOMENTARZE (0) 
Natalia_Romania Ten magazyn "Siegessaule" schwul-lesbische Stadtmagazins to widzialam tylko dwa razy, bo to jest gdzies tam dystrybucja w 700 miejscach i w jakims sklepie z uzywana odzieza to bylo, ale czytam w internecie wywiad z jedna z trzech lesb, ktore dozyly w Berlinie 70 lat, bo znalezli tylko trzy i jedna byla Polka po germanistyce pracujaca w poradni dla emigrantow. Mowi, ze to sa takie gay girls, ktore zyja dzieki wspolpracy z gejami, zeby miec prace albo nawet nazwala to prostytucja, zycie lesbijek w jej czasach, ze myslala, ze to choroba.
 KOMENTARZE (0) 

Ostatnio komentowane:

prasa Geje i lesbijki na celowniku firm z Wall Street
Darthmother Teraz będzie utwierdzony wizerunek osoby lgbt ktora nie zna się na tym co robi ale pracy nie straci ... opinia dodana 2021-04-01 11:46:09
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021