ante - blog

 KOMENTARZE (0) 
ante That`s it! Oh, yeah!:)))
 KOMENTARZE (0) 
 KOMENTARZE (0) 
ante Nie wiem jak przekleić link to youtuba. Polecam, jesli komuś się chce: Django Reinhardt, " Minor swing" to radość życia i radość istnienia!!!!:)))) Oh, yeah!!!
 KOMENTARZE (0) 
ante Django Reinhardt- "Minor swing"- radość życia:)) Oh, yeah!
 KOMENTARZE (0) 
ante On the road.
960km na rowerze po wschodniej górnej ćwiartce PL za mną. Miesiąc w trasie, solo, wyłącznie boczne drogi, gdzie nigdy sakwiarza mieszkańcy nie widzieli. Głowy obracały się za mną jak na sznurku. "Sama pani jedzie? Skąd? O Boże! Nie boi się pani?" :)
W tym parę dni off na odwiedzenie znajomych, wędkowanie. Poznanie nadzwyczaj interesujących ludzi, także obcokrajowców. Największym i najsympatyczniejszym plusem podróży solo jest błyskawiczne nawiązywanie kontaktu z ludźmi. I ciekawe spotkania, wydarzenia.

Najciekawsze i najbardziej motywujące/inspirujące wydarzenie: na skrzyżowaniu podrzędnych dróg, szutrowych i leśnych, na odludnym terenie między jednym a drugim lasem spotykam Niemca po 60-tce z dużym czarnym psem. Niemiec pcha wózek ze sprzętem biwakowym, jest ubrany w kraciasty kilt (w pierwszej chwili myślałam, że to Szkot), spod którego dokładnie widać protezę nogi. Podróżuje w ten sposób od dwóch tygodni, to jego pielgrzymka-jak nazywa podróż- do rodzinnego domu na Mazurach. I tak co roku od paru lat, a ciągnie go tam-jak powiedział - niewytłumaczalna tęsknota serca. Jego domu już nie ma, ale wystarczy mu, gdy siądzie na tym miejscu i patrzy na jezioro. Powiedział, że jego partnerka też tak ma-coś ją ciągnie do rodzinnego domu za polsko-rosyjską granicą. Mimo że miała trudności z wyjazdem, to udało jej się tam dotrzeć. Nie potrzebują niczego, tylko pobyć, powspominać, poczuć klimat. Rozmawiamy na tym końcu świata przez półtorej godziny i rozmawialibyśmy dalej, gdybym w końcu nie zaczęła trząść się z zimna i dzięki temu nie przypomniała sobie, że w ciągu najbliższych godzin popołudniowych muszę dotrzeć do jedynego w okolicy miejsca noclegowego. Dużo i długo by opowiadać:) Pozdro!:)
 KOMENTARZE (5) 
Alalina lubię to! ;)
2019-08-19 12:14
Alalina Marzę o takiej wyprawie. Cieszę się, że udają się innym :)
2019-08-19 12:15
ante Alalina, marzenia są przyjemne, ale realizacja marzeń o niebo przyjemniejsza. Bierz się do dzieła:)
2019-08-21 20:53
lacc19 lubię to! ;)
2019-08-23 10:22
lacc19 Super pomysł! Gratuluję odwagi i determinacji:)
2019-08-23 10:23

Witaj, Zaloguj się

ante w portalu

Archiwum BLOGA

Ostatnio komentowane:

erotyka Jak kochają się znaki zodiaku?
Zaufacodnowa Byczki, zawsze takie oddane i często po dupce dostają... Szyja, żadko daje tam komuś dojść... Tylko wybranej. Moja strefa, mój komfort, moje bezpieczeństwo. opinia dodana 2020-02-19 19:53:11
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020