smaku - blog - Grudzień 2018

smaku Dzień dobry wszystkim, chciałabym dzisiaj życzyć wszystkim koleżankom wszystkiego najlepszego na zbliżające się święta!

Nie wiem, czy będę tu jeszcze przed świętami, więc chciałabym mieć formalności z głowy, oczywiste, żeby potem nikt nie mówił, że zapomniałam, gdybym zapomniała, albo coś, oczywiste.

No więc dzisiaj sobie przypomniałam, no więc chciałam życzyć wszystkiego dobrego wszystkim.

Wszystkiego Najlepszego! I dużo zdrowia i radości i szczęścia i spełnienia marzeń i wszystkiego, co sobie kto życzy, to ja życzę, OK.

To na święta i na Nowy Rok od razu przy okazji i mam z głowy.

Fajnie, że tu moje konto jeszcze jest, tak sobie przypomniałam właśnie, super to jest. Fajnie, cieszę się, że tu mnie nie skasowali. Wiem, że nikt mnie nie lubi zawsze, to przynajmniej mnie tu nie kasują, cieszę się. Bardzo dziękuję wszystkim.

Już nie przeszkadzam, potem jeszcze może przyjdę, poczytać coś. Czad.

OK. To już uciekam. Najlepszego! Hej.

Ja.

P.S.

Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko dobrze... oby. Mam nadzieję. OK. To już nie przeszkadzam. Dzięki. Do napisania potem. Później jeszcze coś napiszę, zobaczę.
 KOMENTARZE (4) 
Alias_Grace Dziękuję i nawzajem smaku :-)
2018-12-21 15:34
Albowiem Wzajemnie "smaku". :-) Samych przyjemności w Nowym 2019 roku. Oczywiste. ;-)
2018-12-21 22:30
rozmaryn1 Wszystkiego dobrego:)
2018-12-22 08:15
smaku Dzięki wszystkim, to bardzo miłe, że ktoś życzy, lub odwzajemnia i przynajmniej widać. Najgorsze, kiedy nikogo nie ma, pusto, nikt nie reaguje, nikogo nie obchodzi, w ogóle, zero... to już jest koniec wtedy, załamka i koniec, Boże... dzięki, wszystkiego dobrego życzę i dziękuję również, oczywiste. Super, że ktoś mnie lubi. Cieszę się bardzo. Tez dużo przyjemności życzę, dla wszystkich, oczywiste. Potem napiszę, co u mnie...
2019-02-04 23:01

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
WitchyBay sztukJeden chyba właśnie słabo tutaj z moderacją,, opinia dodana 2021-09-02 14:58:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021