terminatorka22 - blog

terminatorka22 Vide mój ponizszy, wcześniejszy wpis. Tak myślę, ż niekoniecznie te nicki wymienione ponizej to rózne osoby. Równie dobrze, a to nawet bardziej prawdopodobne, bo po co się dzielic kasą, adminki stworzyły wiele róznych tożsamości i pod róznymi nickami piszą posty, prowadzą blogi. Nawiasem mówiąc kilka z tych nickow poniżej zostało zalożonych w 2014, 2015, 2016. Ciekawe, nie?:))) haha"Boże, hej, wy, administratorki i akolitki (tak to się chyba nazywa?)trollujace, jakie to słabe wywoływać tematy, trzaskać odpowiedzi, byleby robić tłum i szum !.
Tak z ciekawości i dla zabawy poświeciłam chwile, by sprawdzić parę spamnicków z forum.
I tak średnia liczba postów na forum dziennie paru nicków znalezionych w jednym temacie:

zaufacodnowa 1,90 postów dziennie
wojtek ( to ta chamska i prostacka trollica (lub robiąca za chama na forum, bo ktoś musi podkręcić dyskusję)) 1,63 postów
gimmieverything 1,39
dobranocka14 0,91
dalida 0,63
biedronca 0,85

To dla przykładu.

Ile kasy biorą te nicki od właścicieli KK, żeby tu siedzieć tyle lat (w/w trollnicki siedzą od 8-5 lat) i nakręcać tematy i dyskusje?

O ogłoszeniach i aktywnych tam trollach, bootach itp. pisałam w poprzednim blogu.

Kiedyś może zerkne na najbardziej aktywne pseudoblogerki, które nie uczą się, nie pracują, a tylko stukają bloga ;)Muszę się zastanowić.... może i ja bym coś postukała na KK za kasę ? Absolut69, ile płacisz za 1 wpis? Potrafię pisać;)

Miłego wieczoru, trolle;) nara;)"
 KOMENTARZE (0) 
terminatorka22 Uwaga na DuzeK!!!!!!!!

haha, administratorka zaczyna robote jako DuzeK, by zainteresować uzytkowniczki. Teraz bedzie pisac opowiadania o swoich pseudorelacjach.

To juz było!!! W zeszłym roku było jakos podobnie, a w 2018 roku adma występowala pod nickami Bernanos i Desqueyroux. Modyfikowała w sposób obrzydliwy teksty żywcem przepisane z "Niebezpiecznych związków". Zdemaskowałam oba nicki, na to admy mnie zablokowały , a nicki Bernanos i Desqueyroux dalej funkcjonowały:)) Jeszcze wtedy wykazałam wielka naiwnośc,myślałam, że to ktoś spoza Administracji, dziwilam się, że mnie blokują, a nie oszustkę. Poczytajcie moj wpis na blogu z kwietnia 2018 poniżej, jak i wcześniejsze, jesli jesteście zainteresowane i chceie wiedzieć, co Was czeka, drogie, Panie:).Ale rok temu była powtórka z rozrywki i dzis się , haha, zaczyna od nowa:)) I jasne, że oszustki i manipulatorki nieudolnie nasladujące Prawo i S..two, beda snuły na blogu opowiesci zamiast w dziale Opowiadania, no i siebie przecież nie zablokują:))) Czuj duch, Panie:))) Przynajmniej, czytając, bądzcie świadomie, jak Was ciotki robią w... ciotę;)
 KOMENTARZE (0) 
terminatorka22 Boże, hej, wy, administratorki i akolitki (tak to się chyba nazywa?)trollujace, jakie to słabe wywoływać tematy, trzaskać odpowiedzi, byleby robić tłum i szum !.
Tak z ciekawości i dla zabawy poświeciłam chwile, by sprawdzić parę spamnicków z forum.
I tak średnia liczba postów na forum dziennie paru nicków znalezionych w jednym temacie:

zaufacodnowa 1,90 postów dziennie
wojtek ( to ta chamska i prostacka trollica (lub robiąca za chama na forum, bo ktoś musi podkręcić dyskusję)) 1,63 postów
gimmieverything 1,39
dobranocka14 0,91
dalida 0,63
biedronca 0,85

To dla przykładu.

Ile kasy biorą te nicki od właścicieli KK, żeby tu siedzieć tyle lat (w/w trollnicki siedzą od 8-5 lat) i nakręcać tematy i dyskusje?

O ogłoszeniach i aktywnych tam trollach, bootach itp. pisałam w poprzednim blogu.

Kiedyś może zerkne na najbardziej aktywne pseudoblogerki, które nie uczą się, nie pracują, a tylko stukają bloga ;)Muszę się zastanowić.... może i ja bym coś postukała na KK za kasę ? Absolut69, ile płacisz za 1 wpis? Potrafię pisać;)

Miłego wieczoru, trolle;) nara;)
 KOMENTARZE (8) 
Radio_voice lubię to! ;)
2020-10-14 05:48
Radio_voice Kocham dziś ten wpis.
2020-10-14 05:48
AniaMac Czuję się zbagatelizowane, tyle udostępniam, a nikt o mnie nie mówi 🤭 ja też mam dużo postów!!!
2020-10-14 07:36
roshen Szum się udał. Tłum niekoniecznie 😆
2020-10-14 13:18
diabbollina terminatorka22....podziwiam ze chce ci sie tak wszystko analizować i liczyć :) Chyba sie bardzo nudzisz w życiu :)
2020-10-14 16:08
6VII1945 jak coś to ja jestem chętna na wypłaty za prowadzenie bloga!
2020-10-14 17:51
terminatorka22 diabbollina, pomysl troche sama, jesli potrafisz;) toż liczę na pracę i kasę od administratorek! Chce zostać trollem!
2020-10-15 23:18
diabbollina termiatorka trolem juz jestes:)
2020-10-16 16:14
terminatorka22 PORTAL KK PADA

Drogie Panie, tak z doskoku, jako że zaglądam raz na jakis czas, policzyłam przed chwilą ogłoszenia z dnia 07.10.2020. Na 35 ogloszeń 21 to spamy od nickow znanych mi od dawna, i nie tylko mnie. Czyli teoretycznie 14 ogloszen pozostaje niby ok. Czyżby? Ano do tych 21 spamnickow nalezy dodac nowe nicki spamowe, stworzone niedawno, a które podpisuja sie pod pseudoogloszeniami.

W ramach doswiadczena (jak w szkolee;))razem z kolezanka napisałyśmy pod okolo 10 nickami sensowne odpowiedzi na kilka niby pseudo ogloszeń. Otrzymałyśmy na 9 naszych róznych adresów tę sama odpowiedź, po czym nicki pseudoautorek zamilkly.

Zdarza się również często, czego doświadczyły znajome, że w ogłoszeniach podawane są nieistniejące adresy mailowe.
Wniosek - gdyby odjąć wszystkie spamy, to dziennie byłoby zaledwie parę ogloszeń na KK.

Administratorki w desperacji, że portal pada, uruchomiły booty i trolle. Stukaja więc ogloszenia jak wyżej, pod róznymi nickami podkrecają dyskusję na forum, czasem agresywnie. To samo w dziale Blogi. Ciagle te same nicki piszą, niby chętne do kontaktu, przynajmniej tak w blogach deklarują, ale skontaktowac się z nimi nie da.

Portal Kobiety kobietom toczy sie po rowni pochylej, a dno tuż tuż.Delikatnego rąbnięcia życzę
 KOMENTARZE (4) 
roshen lubię to! ;)
2020-10-09 11:53
Adela35 lubię to! ;)
2020-10-10 17:27
andaluzja_ona lubię to! ;)
2020-10-13 18:10
andaluzja_ona no i wszystko dla mnie jasne
2020-10-13 18:11
terminatorka22 dla nie kumajacych o co mi chodzi w mich wpisach:

2018-04-27 16:01
Bernanos_bzdeta Owszem, nick nawiazujacy;) Pod nikiem "dzaneta" zdemaskowałam oszustwa i manipulacje Bernanos. Plagiatowała teksty, stworzyła kilka swoich nicków dodatkowych, jak Desqueyroux, z którymi prowadziła dialogi , pisała wyszukanymi tekstami (żywcem skopiowanymi-opisalam to w moim blogu załączając cytaty z blogu Bernanos i odpowiednie akapity z książki "Niebezpieczne związki"). Laski sie nabierały na jej pseudointelekt i romantyczne wyszukane wpisy, niejedna się zauroczyła. Znajoma mloda po życiowych przejściach opowiedziała mi, że zauroczona tą Bernanos zaczela z nią pisać, tamta ją bajerowała, ściemniała, uwodziła, obiecywala, młoda sie zabujała, chciala usłyszeć choćby glos Bernanos, na to ta ucieła kontakt. Mloda w depresji, bo odkryła, że B. inne mlode w tym samym czasie bajerowała. Na szczęście się dźwiga. Napiętnowałam Bernanos, szczególnie za te oszustwa i manipulacje, wtedy jej akolitki napisały skargę do administratorki, a tę dzanęte czyli mnie adminka zablokowała nawet nie czytając mojego blogu i dowodów hucpy czarno na bialym. I tyle. Bernanos była na tyle głupia, że nie zamilkła i sie nie poprawiła, tylko usilowała po mnie jeździc, co bylo głupim pomyslem;)Moje życiowe motto bowiem to: robta co chceta , nawet seks na KK i przeklinanie;), ale za oszustwa, manipulacje, tj. KRZYWDZENIE innych w jakimkolwiek stopniu i formie- KARA!!! Pozdro!
2018-04-27 16:40
 KOMENTARZE (2) 
wojtek ale co jej ta Bernanos obiecywała? były jakieś wyznania online czy tylko zwykła gadanina w sieci? dla mnie to jednak niepojęte zakochać się w meilach, nie uważasz?
2018-10-08 21:17
freeberde gadanina na forum - a listy prywatne to zupełnie co innego... O lalalalala oczywiście, że w pisaniu sie mozna zakochać... moglabym wymieniac i wymieniac moje milosci... pisarzy i poetow rozmaitych, calowalam ksiazki i spalam z nimi w lozku :)
2018-10-08 22:58
terminatorka22 Czasem zaglądam na ten portal i na blogi, i doszłam do pewnych wniosków. Pierwszy wniosek: Bernanos nie zniknęła, lecz tylko zmieniła nicka, bo nie da rady życ bez produkowania kitów.
Drugi wniosek: idealnie mi pasuje tu Pani Fejkowa jako ex ściemniara i manipulatorka Bernanos. Pisze tak samo, snuje podobne opowieści, na dodatek pojawila sie w tym miesiącu, kiedy zniknęła Bernanos -sprawdziłam we wpisach Bernanos na moim blogu.
Ech, sporo psychopatek wśród uzytkowniczek KK. Niereformowalne, bo psychopaty nie zmienisz.

UWAGA NA PANIA FEJKOWA!!! CZUJ DUCH!! INNYMI SLOWY-UWAZAJCIE
 KOMENTARZE (10) 
wojtek ale na co mamy uważać? rzuci na nas urok, czy jak? przed czym ty nas ostrzegasz?
2018-10-08 18:21
She_ No ja uważam! Nawet z psem się boję na spacer wyjść.
2018-10-08 19:50
freeberde Moje wpisy pani fejkowa usuwa – to tu napiszę. To jest też do tej full coś tam, i do tych które snuja opowiadania pisząc popularne imiona. Zróbcie taki eksperyment, po którym zrozumiecie, że tak się nie pisze... Użyjcie w swoich opowieściach swojego imienia, swojej siostry rodzonej, swojej Matki – jak są mężczyźni w tych opowiadaniach to użyjcie imienia brata rodzonego, kuzyna lub ojca... A następnie na Śniadaniu Wielkanocnym , na tym spotkaniu z rodziną odczytajcie tę swoją opowieść. Polecam też ustawić kamerę, która będzie nagrywać miny zgromadzonych gości... Tak, wojtek – pierwszy raz się z tobą nie zgadzam. To nie jest pisanie. To jest manipulacja emocjonalna. Dlatego to jest złe.
2018-10-08 19:57
terminatorka22 Nie wiecie o co chodzi z ex Bernanos a dziś- na to wygląda z PaniaFejkowa? Czemu warto sie pilnować i dzielic na 10 to co sie tu czyta u podobnych do niej? ( a myślę, ze byla tu na kilku nickach, nie tylko Pani fejkowa) to poczytajcie mojego bloga , a dla leniwych wyjasnienie jak ponizej:rn 2018-04-27 16:01rnBernanos_bzdeta Owszem, nick nawiazujacy;) Pod nikiem "dzaneta" zdemaskowałam oszustwa i manipulacje Bernanos. Plagiatowała teksty, stworzyła kilka swoich nicków dodatkowych, jak Desqueyroux, z którymi prowadziła dialogi , pisała wyszukanymi tekstami (żywcem skopiowanymi-opisalam to w moim blogu załączając cytaty z blogu Bernanos i odpowiednie akapity z książki "Niebezpieczne związki"). Laski sie nabierały na jej pseudointelekt i romantyczne wyszukane wpisy, niejedna się zauroczyła. Znajoma mloda po życiowych przejściach opowiedziała mi, że zauroczona tą Bernanos zaczela z nią pisać, tamta ją bajerowała, ściemniała, uwodziła, obiecywala, młoda sie zabujała, chciala usłyszeć choćby glos Bernanos, na to ta ucieła kontakt. Mloda w depresji, bo odkryła, że B. inne mlode w tym samym czasie bajerowała. Na szczęście się dźwiga. Napiętnowałam Bernanos, szczególnie za te oszustwa i manipulacje, wtedy jej akolitki napisały skargę do administratorki, a tę dzanęte czyli mnie adminka zablokowała nawet nie czytając mojego blogu i dowodów hucpy czarno na bialym. I tyle. Bernanos była na tyle głupia, że nie zamilkła i sie nie poprawiła, tylko usilowała po mnie jeździc, co bylo głupim pomyslem;)Moje życiowe motto bowiem to: robta co chceta , nawet seks na KK i przeklinanie;), ale za oszustwa, manipulacje, tj. KRZYWDZENIE innych w jakimkolwiek stopniu i formie- KARA!!! Pozdro!rn2018-04-27 16:40
2018-10-08 20:06
wojtek ja wciąż nie rozumiem... ktoś zakochał się w kimś kogo nawet nie widział i nie słyszał? tylko w meilach się zakochał??? a potem ten ktoś miał depresję bo nowe meile już nie przyszły? przecież to nie pojęte! ja nadal nie widzę nic złego w pisaniu blogów choćby o przysłowiowej d.. Maryny. przecież to tylko czyjeś internetowe gadanie. co to komu szkodzi nie wiem. ale uprzedzam! gdyby któraś miała zamiar zakochać się we mnie czytając moje bajdurzenia na forum to broń was panie boże!:-) nie zgadzam się na zakochiwanie się we mnie w żadnych internetach! ;-)
2018-10-08 21:16
wojtek freeberde.. ja uważam że właśnie użycie tych popularnych imion zapewnia bohaterkom takich wpisów anonimowość, a to dlatego że jak to mówią nie jednemu psu na imię burek. a po za tym to jednak nie sądzę aby lesbijek o imieniu ewa posiadających dziewczyne joannę i mających za sobą taką historię jak opisana przez panią fejkową historia ich znajomości było w polsce aż tak wiele :) przecież tam padają różne szczególy jak np. cytat wysłany w kierunku Fejkowej przez ewe z 2011 roku. serio uważasz że tysiące dziewczyn teraz zastanawiają się czy opowieść jest o nich? no ja nie sądze...
2018-10-08 21:35
freeberde chodzi własnie o to, żeby kazda ewa i kazda joanna to przeczytala i dotarła do tych szczegółów i sie zastanawiała.. czyli manipulacja, bo to popularne imiona... nikt tak nie wnika w czyjas opowiesc i nie pamieta takich pierdol, po co to komu, co to wnosi do twojego zycia ? Ja nic z tego pierdzielenia nie pamietam, ale tez nie wnikalam, bo mnie to odrzuca wlasnie... Listy personalne pisze sie prywatnie, a to jest blog publiczny. jesli to mialaby byc jakas literatura - a ma potencjal - to nie powinno byc imion, litery by wystarczyly J. E. lub wymyslic imiona ... Nie no - nie zgadzam sie wojtek - bo to ani list, ani nic - pierdzielenie... I powtarzam - zrob eksperyment - nazwij imionami swojej matki i jej siostry - i odczytaj to im... Nie czujesz z jakichs przyczyn o czym piszę... A co gdyby bylo twoje imie i twojej ex, z ktora bylas 10 lat - tak super dystans bys miala ???
2018-10-08 22:49
wojtek freeberde.. no właśnie nie czuję o co ci chodzi:) o użycie imion? a co jeśli to jednak zmienione imiona? jeśli prawdziwe imiona to np. Jolanta i Dżesika? :) a co jeśli cała ta historia jest fejkowa, zmyślona i nieprawdziwa? :) no serio serio nie wiem o co ten szum:) a jeśli to jest pierdzielenie jakiejś foremki to co w tym złego? każdy tu na forum pierdzieli. ty też :) ja też. ja to czasem tak pierdziele że głowa mała:) potem czytam to na trzeźwo i sama sobie się dziwię że to ja napisałam;) także luz.. no i nie zakochujmy się w pierdzieleniu czyimś! najpierw seks, na żywo!, a potem miłość ;)
2018-10-08 23:17
freeberde najpierw wzrost, waga, fotka... kilka fotek - a potem seks - a potem się zobaczy :)
2018-10-08 23:23
wojtek otóż to! ja jak nie dotknę, nie pomacam, to się nie zakocham ;) czego i wam zyczę słysząc historię że ludzie się w słowach zakochują :)
2018-10-08 23:27
terminatorka22 Aha, panie plagiatorki, bo jak widzę nowe sie pojawily. Gdy cytujecie kogos, to podawajcie autora, inaczej jestescie plagiatorkami =zlodziejkami. A ja nie cierpie nieuczciwosci
 KOMENTARZE (0) 
terminatorka22 Cudne jest to kopiuj -wklej- a więc do dzieła;)
Dzis na onecie i na interii ostrzegaja przed kleszczami: Oto co wyczytalam: ;)

Wiosna! sposób na kleszcze - glowny skladnik- BERNANOS
-------------------------------------------------------
Weź

- garść wpisow z bloga Bernanos
- 1/3 szklanki wody destylowanej
- 1 łyżka wódki
- 40 kropli dobrej jakości olejku eterycznego z geranium (dostępny w sklepach zielarskich, z naturalnymi kosmetykami, również przez internet)
- butelka z atomizerem (najlepiej z ciemnego szkła lub innego nieprzezroczystego materiału)

Wszystkie składniki wlej do buteleczki, energicznie wstrząśnij i ... gotowe! Płynem spryskuj odzież, włosy i skórę, a także swojego psa lub kota(jeśli jednak zauważysz, że zwierzę źle reaguje np. nerwowo się liże, kicha lub pojawiła się alergia skórna - zrezygnuj). Gdy zapach olejku ulatnia się, zastosuj ponownie. Płyn zachowuje swoje właściwości przez ok. 6 miesięcy.

Ja bym dodala: jak Cie swedzi lub swedzi twego psa lub kota zmniejsz dawke glownego skladnika !!!!!! :))))

Cytowane za: terminatorka22 (moj blog)
terminatorka22=bernanos-bzdeta = dzaneta, czyli jedna osoba na kilku nickach, bo nie szczepiona zarazila sie tu wielonickiem;))Szczepcie sie dziewczyny bo nie znacie na KK dnia ani godziny!!!;)
 KOMENTARZE (1) 
Bernanos_bzdeta terminatorko22, no naprawde rozwinelas sie intelektualnie i duchowo czytając moje wpisy;) Brawo ty!!;)Brawo my;)
2018-05-15 22:27
terminatorka22 Wiosna! sposób na kleszcze - glowny skladnik- BERNANOS

- garść wpisow z bloga Bernanos
- 1/3 szklanki wody destylowanej
- 1 łyżka wódki
- 40 kropli dobrej jakości olejku eterycznego z geranium (dostępny w sklepach zielarskich, z naturalnymi kosmetykami, również przez internet)
- butelka z atomizerem (najlepiej z ciemnego szkła lub innego nieprzezroczystego materiału)

Wszystkie składniki wlej do buteleczki, energicznie wstrząśnij i ... gotowe! Płynem spryskuj odzież, włosy i skórę, a także swojego psa lub kota(jeśli jednak zauważysz, że zwierzę źle reaguje np. nerwowo się liże, kicha lub pojawiła się alergia skórna - zrezygnuj). Gdy zapach olejku ulatnia się, zastosuj ponownie. Płyn zachowuje swoje właściwości przez ok. 6 miesięcy.
 KOMENTARZE (10) 
Adela35 Masz racje temp nieuczciwych.
2018-04-27 11:20
Bernanos_bzdeta uhahah Callisto1610, widze, ze obsesja zablokowania dzanety? Nowa Bernanos bez profilu pisze? Absolut6na9 nawet nie przeczytala bloga dzanety i czystych w nim dowodow tylko zablokowala Nicka na wniosek akolitek. I co z tego? Oszustka to oszustka, cbdu.
2018-04-27 15:33
Callisto_1610 Ja pisałam o Adeli, na którą wystarczy kliknąć, aby zobaczyć, że została zablokowana. A ty masz jakiś problem? Może chcesz o tym porozmawiać?
2018-04-27 15:41
Bernanos_bzdeta a to sorry. Ale za co zablokowana, bo to robi rożnicę? Bo dzaneta tez zostala wczoraj "sprzątnięta";) za adma za prawdę i fakty. Bernanos moze tez,za manipulacje i oszustwo, bo zniknela? Ale Desqueyroux=Bernanos dalej na KK hehe :))
2018-04-27 15:50
Bernanos_bzdeta dla tych co nie wiedzą: cbdu= co bylo do udowodnienia;))))))
2018-04-27 15:52
Callisto_1610 Spoko :-) Przy okazji sorki za ten komentarz o bełkocie - weź go usuń ok? Ale nie umiałam się połapać o co ci chodziło w tym wpisie?
2018-04-27 15:56
Callisto_1610 Piszesz do tej Bernanos... Ale ty też masz taki nick? I jeszcze jakaś dzaneta i Desqueyroux? Mogłabyś mi to streścić? Nie ogarniam tematu... I kto w końcu został zablokowany?
2018-04-27 16:01
Bernanos_bzdeta Owszem, nick nawiazujacy;) Pod nikiem "dzaneta" zdemaskowałam oszustwa i manipulacje Bernanos. Plagiatowała teksty, stworzyła kilka swoich nicków dodatkowych, jak Desqueyroux, z którymi prowadziła dialogi , pisała wyszukanymi tekstami (żywcem skopiowanymi-opisalam to w moim blogu załączając cytaty z blogu Bernanos i odpowiednie akapity z książki "Niebezpieczne związki"). Laski sie nabierały na jej pseudointelekt i romantyczne wyszukane wpisy, niejedna się zauroczyła. Znajoma mloda po życiowych przejściach opowiedziała mi, że zauroczona tą Bernanos zaczela z nią pisać, tamta ją bajerowała, ściemniała, uwodziła, obiecywala, młoda sie zabujała, chciala usłyszeć choćby glos Bernanos, na to ta ucieła kontakt. Mloda w depresji, bo odkryła, że B. inne mlode w tym samym czasie bajerowała. Na szczęście się dźwiga. Napiętnowałam Bernanos, szczególnie za te oszustwa i manipulacje, wtedy jej akolitki napisały skargę do administratorki, a tę dzanęte czyli mnie adminka zablokowała nawet nie czytając mojego blogu i dowodów hucpy czarno na bialym. I tyle. Bernanos była na tyle głupia, że nie zamilkła i sie nie poprawiła, tylko usilowała po mnie jeździc, co bylo głupim pomyslem;)Moje życiowe motto bowiem to: robta co chceta , nawet seks na KK i przeklinanie;), ale za oszustwa, manipulacje, tj. KRZYWDZENIE innych w jakimkolwiek stopniu i formie- KARA!!! Pozdro!
2018-04-27 16:40
Bernanos_bzdeta A biczem bożym ja będę ;)
2018-04-27 16:49
Bernanos_bzdeta sorki-jestem;)Czas na dlugi weekend, baj ol;)
2018-04-27 16:50

Witaj, Zaloguj się

terminatorka22 w portalu

Ostatnio komentowane:

info UFA
smaku Chyba muszę zacząć zwiedzać na jesieni te wszystkie kluby, bo zawsze sobie planuję gdzieś pójść, posiedzieć, wypić kawę, piwo, zapalić, ale nigdy nie można się zdecydować i zapomina... opinia dodana 2020-10-18 00:30:44
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Nie oglądaj się w stronę Sodomy - Vidal Gore
to nie ja maciekaczarnecki to jakis inny filipkosiba pozdrawiam
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020