Blogi Kobiety Kobietom

Jeśli chcesz blogować - stwórz swój profil

Nowe wpisy:

Cien_Aniola33 Uwazaj na to, co trujące. Uważaj na to, co może cię wykończyć (psychicznie). Zmiażdżyć.
~ Kaja Kowalewska cały wpis i komentarze (1) »
uparciuszekk 'Potrafię przyznać się do błędu, przeprosić i wiele wybaczyć. Niezwykle cierpliwy ze mnie człowiek i myślę, że moje granice tolerancji dla ludzkich zachowań sięgają bardzo daleko. Taki już ze mnie typ. Ugodowy. Czasami jednak zdarzy się - chociaż niezwykle rzadko - że ktoś uprze się na tyle, że te granice przekroczy. (...) Wtedy już nikogo nie przepraszam, jedynie samą siebie, że wcześniej byłam tak grzeczna, nazbyt wyrozumiała w stosunku do innych i zbyt mało honorowa w stosunku do siebie.' cały wpis i komentarze (4) »
AnnaMaj 6 km.
W końcu! W końcu porwałam się ma wznowienie treningów. Uff! Ciężko wrócić jak sobie człowiek pozwoli na odpuszczenie czegoś. Nie warto, stwierdzam. :)
Jak trening, to swobodny "galop" myśli. I tak sobie myślałam...
Czasem się człowiek tak uwikła, że nie potrafi złapać dystansu. Niefajny stan; stwierdzam.
Jeżeli ktoś chce być obecny w twoim życiu, jest w nim. Jeżeli nie chce, po prostu go nie ma.
Czasami stawiamy sobie wciąż i wciąż pytania, nie potrafiąc znaleźć... cały wpis i komentarze (1) »
cenizas "Czasami powinno się odchodzić. Czasami trzeba. Mimo, że rozstania zazwyczaj bolą. Ktoś wyrwał przecież kawałek Twojej duszy i trzyma ją w kieszeni, albo porysował sobą tak bardzo Twoje serce, że z każdym uderzeniem czujesz jego istnienie. I przez jakiś czas nie wiesz co masz ze sobą zrobić. Nie staniesz przecież po środku przestrzeni z wylewającymi się z duszy emocjami i nie będziesz spacerował z krwawiącym sercem zostawiając ślady uczuć w życiu tej osoby. Więc chowasz się w sobie, uciekasz,... cały wpis i komentarze (3) »
frick Te noce kiedy się budzisz i już wiesz ze nie zasniesz,
więc leżysz bezglosnie aż zdajesz sobie sprawę z tego że to twój własny oddech z loskotem odbija się od ścian burząc tę ciszę ciemną i zimną, wiec spłycasz go , nieświadomie zaczynasz go przerywać a ranek wydaje się nie nadchodzić. cały wpis »
AniaMac Ciasne rulony słów we mnie
Cisza wokół mnie. cały wpis i komentarze (3) »
westwind Niektóre dźwięki brzmią lepiej gdy wywodzą się z ciemności zobacz film cały wpis + film i komentarze (4) »
massagewarsaw Tinidazol sprzedam leki zakażenia pooperacyjne beztlenowe rzęsistkowica giardioza lamblioza pełzakowica posocznica ropniak
Tinidazol 500mg po 1.5zł.
Ważny 01.2023.
Opakowanie szpitalne pod nazwą TM Dazole, zawiera 500 tabletek. Odliczam do torebek strunowych dowolne ilości. Od 200 tabletek dołączam opakowanie i naklejkę.
Producent T Man Pharma Bangkok.
Wysyłka pobraniowa 20zł.
Pełne opakowanie 500 tabletek 400zł, włącza koszt pobraniowej.
Wysyłka lotnicza bezpośrednio... cały wpis »
diana21 Znów samotność,lecz nie wiem czy mam siłę by znów być zranionym zbyt duzo cierpienia ibulu było w moim życiu,jeśli jeszcze się zakocham chce dzielić swoje szczęście z ukochaną osobą wiedząc,że mnie wspiera we wszystkim.Milosc polega na zaufaniu a nie zabawie cały wpis i komentarze (2) »
basienka19 Mój blog to moje życie, a moje życi to przeglądanie się w lusterku. Szczególnie uwielbiam te lusterka kosmetyczne z podświetleniem [link] cały wpis i komentarze (2) »

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też jestem znaną lesbijką. Może kiedyś dopiszą mnie do list. Chciałabym mieć kiedyś certyfikat lesbijki i legitymację jakąś, jak dowód osobisty, żeby mieć to formalnie jakoś w urzędach... opinia dodana 2019-04-30 23:11:13
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019