Czy paniwiosenna to nasza bajka40. JanBrechta - blog

JanBrechta Czy paniwiosenna to nasza bajka40 (ogloszenie dzisiejsze)? Tak pytam, nic zlego na mysli, bo już tyle tych ogloszeń w podobnym stylu było, że anons paniwiosennej od razu rzucil mi sie w oczy:))))
2019-02-03 18:05 · dodaj komentarz
 KOMENTARZE (5) 
AuraLaura Oczywiście, że to ona. Tak samo jak i jablkoigruszka. Znowu spamuje na portalu.
2019-02-03 18:47
Alias_Grace Nie wiem, która z Was mnie bardziej przeraża - napalona grafomanka, czy kompulsywna prześladowczyni.
2019-02-04 08:46
JanBrechta Alias Grace, to sie lecz, bo Twoja reakcja nienormalna. A swoją drogą, gdy czytam Twoje rózne wpisy , to od razu przypomina mi się kreślenie "stara panna" Tak, jak sięgam pamięcią, stare ciotki i sasiadki nazywały niezamęzne 30+, zazwyczaj krytykancko nastawione do innych, zakompleksione, lecz odreagowujące pozą " ja wiem lepiej" i "ja wiem wszystko nalepiej", przemawiajace ex cathedra, ze skrzywiona, pogardliwą miną. Dzis już nie mowi się "stara panna", natomiast w jej miejsce pojawiło się "stara lesba", które to określenie znakomicie do Ciebie pasuje. "Stara" niekoniecznie odnosi się do wieku biologicznego, lecz do stanu umysłu. Wyluzuj, zejdź z tej katedry, rozejrzyj sie po swiecie. Troche pokory, siostro, weź na wstrzymanie, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. "Nie taki z Ciebie cud"
2019-02-04 20:52
Alias_Grace Zacznijmy od tego, że "norma" to pojęcie względne ;-) Poza tym Twoja obsesja na punkcie bajki40 jest dla mnie męcząca - więc skoro na tym portalu można komentować cudze wpisy - wyraziłam swoją opinię. Odnośnie luzu - myślę, że przyda się nie tylko mnie ;-) Na koniec - jesteś inteligentną dziewczyną, więc nie rozumiem, dlaczego jedynym tematem, który stale drążysz, są anonse wiadomej osoby. Nie podoba mi się szydzenie i hejtowanie, dlatego chciałam zaznaczyć swoje votum separatum. Pozdrawiam :-)
2019-02-05 08:58
AuraLaura Nie uważam aby to była obsesja.To jest zero tolerancji i akceptacji tego typu zachowań, jakie prezentuje bajkaa40.rnW tej chwili jeszcze :rnSKORPIONICAONArnMALACZAROWNICArnXYZZXrnJABLKOIGRUSZKArnPANIWIOSENNArnSpamuje nadal i robi błoto.Nikt o zdrowych zmysłach tu nie będzie wchodził. rnOna spamuje tymi durnymi ogłoszeniami już chyba wszystkie możliwe portale randkowe.Nawet poszukuje panów,których zasponsoruje żeby ją rozbudzili seksuanie,bo ona "lekko les" :DrnJak trzeba nisko upaść,żeby płacić za seks! Jeszcze facetowi.
2019-03-07 22:22

Witaj, Zaloguj się

JanBrechta w portalu

Archiwum BLOGA

Ostatnio komentowane:

news Maria Skłodowska-Curie kobietą wszech czasów
smaku Ciekawe dlaczego? Nie znam zbytnio historii tej pani, ale znam ją na tyle, że dla mnie była badaczką, naukowcem, pracowała sobie jak naukowiec nad tym, co sobie wybrała, na dodatek... opinia dodana 2019-08-21 17:10:06
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019