Czy paniwiosenna to nasza bajka40. JanBrechta - blog

JanBrechta Czy paniwiosenna to nasza bajka40 (ogloszenie dzisiejsze)? Tak pytam, nic zlego na mysli, bo już tyle tych ogloszeń w podobnym stylu było, że anons paniwiosennej od razu rzucil mi sie w oczy:))))
2019-02-03 18:05 · dodaj komentarz
 KOMENTARZE (5) 
AuraLaura Oczywiście, że to ona. Tak samo jak i jablkoigruszka. Znowu spamuje na portalu.
2019-02-03 18:47
Alias_Grace Nie wiem, która z Was mnie bardziej przeraża - napalona grafomanka, czy kompulsywna prześladowczyni.
2019-02-04 08:46
JanBrechta Alias Grace, to sie lecz, bo Twoja reakcja nienormalna. A swoją drogą, gdy czytam Twoje rózne wpisy , to od razu przypomina mi się kreślenie "stara panna" Tak, jak sięgam pamięcią, stare ciotki i sasiadki nazywały niezamęzne 30+, zazwyczaj krytykancko nastawione do innych, zakompleksione, lecz odreagowujące pozą " ja wiem lepiej" i "ja wiem wszystko nalepiej", przemawiajace ex cathedra, ze skrzywiona, pogardliwą miną. Dzis już nie mowi się "stara panna", natomiast w jej miejsce pojawiło się "stara lesba", które to określenie znakomicie do Ciebie pasuje. "Stara" niekoniecznie odnosi się do wieku biologicznego, lecz do stanu umysłu. Wyluzuj, zejdź z tej katedry, rozejrzyj sie po swiecie. Troche pokory, siostro, weź na wstrzymanie, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. "Nie taki z Ciebie cud"
2019-02-04 20:52
Alias_Grace Zacznijmy od tego, że "norma" to pojęcie względne ;-) Poza tym Twoja obsesja na punkcie bajki40 jest dla mnie męcząca - więc skoro na tym portalu można komentować cudze wpisy - wyraziłam swoją opinię. Odnośnie luzu - myślę, że przyda się nie tylko mnie ;-) Na koniec - jesteś inteligentną dziewczyną, więc nie rozumiem, dlaczego jedynym tematem, który stale drążysz, są anonse wiadomej osoby. Nie podoba mi się szydzenie i hejtowanie, dlatego chciałam zaznaczyć swoje votum separatum. Pozdrawiam :-)
2019-02-05 08:58
AuraLaura Nie uważam aby to była obsesja.To jest zero tolerancji i akceptacji tego typu zachowań, jakie prezentuje bajkaa40.rnW tej chwili jeszcze :rnSKORPIONICAONArnMALACZAROWNICArnXYZZXrnJABLKOIGRUSZKArnPANIWIOSENNArnSpamuje nadal i robi błoto.Nikt o zdrowych zmysłach tu nie będzie wchodził. rnOna spamuje tymi durnymi ogłoszeniami już chyba wszystkie możliwe portale randkowe.Nawet poszukuje panów,których zasponsoruje żeby ją rozbudzili seksuanie,bo ona "lekko les" :DrnJak trzeba nisko upaść,żeby płacić za seks! Jeszcze facetowi.
2019-03-07 22:22

Witaj, Zaloguj się

JanBrechta w portalu

Archiwum BLOGA

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
RysioPyyysio Mimo skali kampanii karnej żaden z Czeczenów nie zwrócił się do rosyjskich organów ścigania z oskarżeniem.😜 opinia dodana 2019-02-19 13:19:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019