Nobody"s Perfect Uwielbiam gdy. mort - blog

mort Nobody"s Perfect
Uwielbiam gdy dialog z nowo poznanymi osobami, gdzie później okazuje się że jednak cholernie zależy Ci na tej znajomości toczy się mniej więcej w sposób wyreżyserowany przez "moje ciche, skromne, psychopatyczne, mało-wielkie ja"
-Hej co u Ciebie?
W głowie natłok myśli który rozpierdala mnie od środka ..
Zawsze gdy się odzywam coś partacze ale co można spartaczyć w tak banalnym pytaniu ? Nosz kurde .. Pierwsze wrażenie od którego zależy cała reszta z mojej strony jest totalną porażką ... z serii chciałam dobrze a wyszło jak zawsze .. .
-Ok a u Ciebie?
Kolejne minuty milczenia .. Patrzysz na mnie w sposób przez który trace kontrole nad swoim ciałem ..Nogi odmawiają mi posłuszeństwa .. serce wali jak opętane, dłonie drżą, uśmiech mimowolnie otwiera mi usta.. oczy marzą..
Rozum podpowiada spław ją póki możesz .. serce mówi ciągnij ten bełkot dalej ..
-U mnie ok .. widzimy sie później..
I tak mija dzień za dniem .. Ten sam błędny dialog każdego dnia .. Zarówno Tobie jak i mi brakuje odwagi na kilka słów więcej .. Albo to ja za duzo sobie wyobrażam .. Żałosne lecz prawdziwe ..
2019-04-14 19:08 · dodaj komentarz
 KOMENTARZE (1) 
AniaMac Zaproś na kawę ;-)
2019-04-14 20:51

Witaj, Zaloguj się

mort w portalu

Ostatnio komentowane:

lesbijka Łódź. Przyjazna psycholożka
smaku Dzień dobry, chciałabym zapytać, jeśli można: jaka jest moja orientacja, jeśli jestem lesbijką i czy byłoby to oszukiwanie kobiet, gdyby mnie zobaczyły i stwierdziły, że jestem facetem?... opinia dodana 2019-05-27 21:18:35
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019