PUŁAPKI DOROSŁOŚCI

Pełna typowego dla Skandynawii chłodno-absurdalnego humoru historia kobiety, która szuka sposobu zajścia w ciążę, a znajduje uczucie...
pulapka doroslosci
pulapka doroslosci
Venli, psycholożka zatrudniona w klinice leczenia bezpłodności, marzy o założeniu rodziny. Jej wieloletni partner Antero jest u progu kariery sportowej i obawia się, że pojawienie się dziecka mogłoby zaprzepaścić jego szanse. Z obawy przed utraceniem Venli oświadcza się jej, jednocześnie w tajemnicy poddaje się zabiegowi wazektomii. Zdesperowana Venla decyduje się skorzystać z usług kliniki, w której pracuje. Pomaga jej w tym Satu – lekarka, mająca przeprowadzić sztuczne zapłodnienie. Między kobietami rodzi się uczucie, które daje Venli zupełnie nową perspektywę na macierzyństwo i związki.

Pułapki dorosłości to film o odkrywaniu na nowo swojej seksualności, ale przede wszystkim to intrygujące studium problemów, z jakimi borykają się współczesne pary.
reżyseria: Aleksi Salmenperä; scenariusz: Aleksi Salmenperä, Pekko Pesonen; muzyka: Timo Hietala; zdjęcia: Tuomo Hutri; obsada: Minna Haapkylä, Kari-Pekka Toivonen, Minttu Mustakallio; gatunek: obyczajowy, LGBT; kraj: Finlandia, Szwecja; rok produkcji: 2004; czas trwania: 102 min.

Wybrane nagrody i festiwale: Jussy 2005 - Jussy Awards - najlepsza rola drugoplanowa (Minttu Mustakallio); FIPRESCI 2004 - Stockholm Film Festival (Aleksi Salmenperä); Rosebud 2004 - Verzaubert - International Gay & Lesbian Film Festival (najlepszy film)
Dagi
Data publikacji w portalu: 2011-02-24
www.rainbowcollection.pl
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

happyplus2011-02-24 14:52
Oj, strasznie nudny i niedobry ten film...

kafka2011-03-11 19:45
Nie jest taki strasznie zły ten film. Jest dość sympatyczny. Na pewno nie gorszy od ostatnich produkcji amerykańskich o tej tematyce. Wiadomo trochę inna kultury to i tempo filmu i temperament ich trochę inny.


Dopisywanie opinii, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

zoo
  NAPISZ DO NAS!  

Film jest sztuką emocjalnego i subiektywnego odbioru. Dlatego zapraszam Was do współtworzenia wraz ze mną tej strony. Przysyłajcie swoje recenzje filmów, które was poruszyły, które chcielibyście innym polecić.
Tematyka: Filmy dla lesbijek, filmy o lesbijkach, filmy z wątkami lesbijskimi, filmy LGBTQ.
Moj adres: dagzof@tlen.pl


NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!


Ostatnio komentowane:

news Donald Trump nie chce finansowania organizacji promujących aborcję za granicą
justsomebody10 Posługiwanie się przykładem N. Vujicica nie ma, moim zdaniem, większego sensu, bo to jest wyjątek na tle setek tysięcy niepełnosprawnych. Od dzieciństwa był otoczony opieką, wsparciem,... opinia dodana 2017-02-11 13:52:24
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Ciekawe opowiadania :) wciągające ! polecam.\r\n\r\nPS. Odsprzedam za pare groszy . Więcej info na @.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2017