Związek, niezwiazek

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Musinka00
początkująca foremka
początkująca foremka

Re: Związek, niezwiazek

Post autor: Musinka00 » 14 wrz 2021, o 20:17

Dziękuję dziewczyny za tyle dobrych słów, jesteście niesamowite. Naprawdę to co piszecie jest w większości prawdą. Ona wyprowadza się od 1 października, serce pęka mi na milion kawałkow, nie wiem jak dam sobie radę bez niej. Teraz jest w kinie z tym chłopakiem i z jego kolega. Mi nie pozwoliła iść, nie lubi jak wychodzę z jej znajomymi.
Dziękuję jeszcze raz i mam nadzieję że dam radę przeżyć "żałobę". Ona cały czas chce utrzymywać kontakt, nie wiem czy to mnie nie zabije, ale muszę ją mieć w swoim życiu żeby jakkolwiek żyć.
sinatra
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: sinatra » 14 wrz 2021, o 20:41

Musinka00 pisze:
16 sie 2021, o 21:20
... jeśli siły mi pozwolą to widywać się z nią jak najczęściej.
Nie rób tego sobie. To jest wciąż życie nadzieją, że będziecie razem, że Cię będzie kochać. A nigdy nie będzie. I będzie Cię dalej niszczyć, a Ty się dalej będziesz rozpadać.
Musinka00
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: Musinka00 » 15 wrz 2021, o 12:08

Miała iść tylko z nimi do kina na dwie godziny, wróciła po pięciu. W międzyczasie jak nie odbierała i nie odpisywała zniszczyłam kilka rzeczy w mieszkaniu z nerwów, upiłam się i płakałam. Nie poszłam do pracy ze względu na kaca i opuchnięte oczy. W nocy pamiętam że krzyczałam bardzo dużo, wyłam, a ona poszła spać do salonu. Też nie poszła do pracy, musiała wziąć urlop bo to ja ją wożę, a nie czułam się trzeźwa. Nie odzywa się do mnie, mówi że muszę zmienić jeśli w ogóle chcę być w jej życiu. Nie jestem sobą, z tych nerwów tracę rozum. To jakaś masakra co się ze mną dzieje.
Musinka00
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: Musinka00 » 15 wrz 2021, o 12:10

Ona wszystko mu pisze, skarży się na mnie. Opisała mu co działo się w nocy, on ją pociesza, to jakiś koszmar. Ja zawsze ją pocieszałam, a teraz ktoś musi ją pocieszać przeze mnie :cry:
april2828
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: april2828 » 15 wrz 2021, o 23:09

OBUDŹ SIE Z TEGO MARAZMU!!! POTRAFISZ WIERZE W CIEBIE...
goreka
natchniona foremka
natchniona foremka

Post autor: goreka » 16 wrz 2021, o 10:20

Stanęłabym na przeciwko Ciebie i potrzasnelabym tym Twoim ciałkiem tak, żebyś się obudziła. Wytrzymaj ten miesiąc jeśli musisz. Jak się wyprowadzi to zamknij ten rozdział. Zerwij kontakt. Tobie się w końcu ułoży. Ona w niczym Ci nie pomaga. To przeszłość. "Kiedy dzwoni przeszłość, nie odbieraj. Ona nie ma Ci nic nowego do powiedzenia!"
Zresztą uważam, ze to ona zerwie kontakt pierwsza, jak tylko ogarnie miejsce do spania. Teraz zachowuje pozory.
Serio, starą jestem, wiem co mówię.
ODPOWIEDZ