Zazdrość o mężczyzn

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Re: Zazdrość o mężczyzn

Post autor: Daslibe » 7 maja 2024, o 00:44

Clorocs pisze:
7 maja 2024, o 00:16
Każdy ma prawo do własnej opinii, jak i prawo do własnych decyzji i życia. 🤷‍♀️ Natomiast przepraszam, ale również odnoszę wrażenie, że Twoje posty są nieco napastliwe🙄. Podjęłyśmy dialog o niebinarnosci, a skończyło się na prostytucji, czy pedofili. Nie bardzo wiem, co ma jedno z drugim wspólnego. I uwaga taka. Młode kambodzanskie,,hybrydy,, częściej uwodzą mężczyzn, czy kobiety za pieniądze? Jaka jest Twoja opinia?
:lol: :lol:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Daslibe
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Daslibe » 7 maja 2024, o 00:49

Śmieje się z tych ,,młodych kambodzanskich hybryd" I z pytania .
A z resztą się zgadzam :)
regena
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: regena » 7 maja 2024, o 14:46

Taka niebinarność i zabawa ciałem była i jest normą w niektórych rejonach Azji ale okazało się że wcale nie wynikało to z natury człowieka.
Druga kwestia to opatrzenie z takimi hybrydami spowodowało że inni idą tą drogą sami z siebie nie koniecznie z przymusu. Szkoda że wychwyciłaś Daslibe tylko tą pierwszą wypowiedź a tej : że opatrzenie powoduje oswojenie z wieloma dewiacjami już nie.
Nie wszystko co proponują politycy i aktywiści jest dobre i nie trzeba tego łykać jako normę.
Propagowanie wręcz obecnie niebinarności , braku identyfikacji z płcią : mówienie o sobie ono , odgrywanie teatrzyków i zamienianie się rolami płciowymi uważam za pajacowanie, modę i przykrywkę dla wielu dewiantów - a takich nie brakuje. Nie chodzę na parady lgbt właśnie z tego powodu że rażą mnie chłopy w damskich strojach robiąc nam przy tym bardzo słaby PR. Stąd moje zniesmaczeniem tymi ludźmi .
Niektórzy chcą stworzyć nową normę ,a zagubione dzieciaki chłoną jak gąbkę teorie że wszystko jest dozwolone.

Clorocs tam gdzie byłam to właśnie z tymi hybrydami chodzili „zwykli” faceci. Tacy którzy zapewne mają tu rodzinę.
Nie uważam że pełnoletność jest momentem w którym możesz robić co chcesz szczególnie w tak drastycznych zmianach , mozg rozwija się najmocniej do ok 25 roku życia więc 18 latek nie jest dojrzałą biologicznie osobą.

Jak Cię zainteresowała historia Łukasza to poczytaj łatwo znaleźć. Namówili go inni trans bo uważali że bycie gejem jest złe , i lepiej poczuje się w ciele kobiety. Był zagubiony , nie akceptował swojej seksualności to uwierzył - tak w dużym skrócie że przekonanie kogoś nie jest takie trudne. Badania na korekte płci dostał od ręki .
Coraz więcej zniewieściałych gejów mówi że są panseksualni , też ciekawa teoria bo w praktyce spotykają się tylko z facetami . Dziwne być panseksualnym a wybierać jedynie swoją płeć. Ale nazwa ładna i taka bezpieczna , ładniejsza niż gej lub biseksualista.

Ostatni News z jego bloga „Brytyjska służba NHS zdrowia oficjalnie przyznała że płeć jest faktem biologicznym a nie żadnym konstruktem społecznym. Zgodnie z tym zakazano umieszczania mężczyzn którzy czują się kobietami na oddziałach kobiecych. Brawo ktoś w końcu idzie po rozum .
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 7 maja 2024, o 16:48

Skupiłaś się jednak bardzo na ,,lewackich,, poglądach, doszukując się realnego zagrożenia względem młodych ludzi. Chciałabym jednak nadmienić, iż w mojej opinii prawdziwym zagrożeniem są, byli i zapewne będą mężczyźni. Wystarczy zerknąć na statystyki policyjne. Rozboje, gwałty, pobicia. Przemoc, w każdej odsłonie, względem kobiet i dzieci. Naprawde, nie trzeba daleko szukać. Zadam Ci pytanie. Czy seks pomiędzy dwoma mezczyznami, osadzonymi więźniami, uważającymi się za osoby o orientacji heteroseksualnej, jest dewiacją? Wiesz, ja bardzo nie lubię spłycać rozmów o orientacji seksualnej, sprowadzajacych ją wyłącznie do aktów seksualnych. Takie rzeczy się dzieją każdego dnia, w każdym zakładzie karnym, czy w każdej armii świata.
regena
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: regena » 7 maja 2024, o 18:03

Myślę że jest zwierzęcym odruchem , ale jak za przyzwoleniem obu stron to ich sprawa.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 7 maja 2024, o 19:48

A na drabinie ewolucyjnej, to gdzie to jest?
regena
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: regena » 7 maja 2024, o 22:05

Może jednak odbije piłeczkę ;)
A uważasz że po wyjściu z więzienia będą się tym chwalić na prawo i lewo oraz przekonywać resztę społeczeństwa że to jest normalne ,fajne i polecają innym ?
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 7 maja 2024, o 22:42

Myślę, że wybiorą się na paradę równości i staną po drugiej stronie barykady🤭, rzucając cegłówkami, wyzywając uczestników od zboczeńców i dewiantow😁. A tak zupełnie poważnie. Przykro, gdy relacje międzyludzkie spłyca się do czynności seksualnych. Obraz kobiet w zwiazku z kilkudziesięcioletnim stażem, które w wyobrazeniach innych, nie robią nic innego, tylko ,,dokonują zamachu na moralność i godność człowieka,,, deprawując tym samym społeczeństwo. Doprawdy nie wiem, co komu przeszkadzają dwie bliskie sobie emocjonalnie i fizycznie, dorosłe kobiety.
graniapati

Post autor: graniapati » 9 maja 2024, o 19:43

Hej,
Może chodzi o mężczyzn z jakimi się wychowywałaś. Nic nie wspomniałaś o tym. Ja nie miałam okazji spotkać faceta z zasadami. Takiego który dba o rodzinę, dom. Dba o to, by każdy odzywał się do siebie z szacunkiem. Mój ojciec i brat nigdy nie byli dla mnie wzorem ani oparciem. Ciągle tylko rywalizacja, podcinanie skrzydeł. Powodowanie strachu przez dyscyplinowanie i groźby użycia siły. Może trzeba przebywać w gronie facetów którzy są na prawdę ok. Dbają o najbliższych. Mają pasje więc nie muszą szukać dominacji w zaciszu domowym, bo poza domem są kimś. Warto szukać takich mężczyzn.
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka

Post autor: Clorocs » 10 maja 2024, o 18:41

Ale dlaczego miałabym takich szukać i po co?🤔
Natalia7777

Post autor: Natalia7777 » 29 maja 2024, o 12:36

hej,
Każdy ma jakieś swoje demony i dobrze, że próbujesz się z nimi zmierzyć.
Te twoje lęki i porównywanie się mogą mieć różne źródła, czasem to jakieś dawne traumy, a czasem po prostu sposób, w jaki nas wychowano i co nam wpojono. Dobrze, że zapisałaś się na terapię, bo tam na pewno ktoś kompetentny pomoże ci to wszystko przepracować.
To, że rozpoznajesz swoje uczucia i emocje to już duży krok naprzód. niektórzy całe życie uciekają przed tym, co ich dręczy, a ty stawiasz temu czoła.
Ważne, żebyś teraz skupiła się na sobie i swoim zdrowiu psychicznym. To, że odrzuciłaś kogoś kiedyś, nie znaczy, że nie zasługujesz na miłość i szczęście. Terapia może ci pomóc zrozumieć, skąd biorą się te uczucia i jak sobie z nimi radzić.
Bądź dla siebie wyrozumiała i daj sobie czas. To długi proces, ale na pewno warto przez to przejść.

Pozdrawiam, Natalia 😊
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma

Post autor: gimmeeverything » 31 maja 2024, o 00:36

Iva97 pisze:
5 maja 2024, o 11:06
Nigdy nie byłam zazdrosna o inne kobiety ale o mężczyzn już tak. Odkąd pamiętam porównuję się do mężczyzn, czuję się od nich gorsza. Był okres w moim życiu kiedy w jakiś sposób chciałam im dorównać, upodabniałam się do mężczyzn nie tylko z wyglądu ale także dużo czytałam o tym co kobietom imponuje w mężczyznach i starałam się taka być.
Przez nieustanny lęk straciłam swoją szansę na naprawdę udany związek. Odrzuciłam cudowną kobietę tylko dlatego, że była biseksualna, nie byłam w stanie jej zaufać i poczuć się bezpiecznie.
Później poznałam kobietę, osobę poliamoryczną. Odkryłam, że nie przeszkadza mi kiedy spotyka się z innymi kobietami, czułam, że sama mogłabym być w związku z więcej niż jedną osobą ale pod warunkiem, że to by były tylko kobiety. nie wyszło nam, bo też była biseksualna i w jej życiu pojawił się mężczyzna, a tego nie mogłam zaakceptować, wróciły lęki, porównywanie się na każdym kroku.
Innym razem spotykałam się z lesbijką. Pech chciał, że bardzo lubiła penetrację, zawsze musiałyśmy używać wibratora. Przekonywała mnie, że to nie ma nic wspólnego z orientacją. Nie mogłam tego zaakceptować, pojawił się u mnie lęk, że brakuje jej penisa i szuka jakiegoś substytutu. Czułam się z tym okropnie i postanowiłam to zakończyć.
średnio to ogarniam = gdyby potrzebowała naturalnego penisa, nie chciałaby przecież, żebyś to Ty (kobieta) ją penetrowała - logiczne.

nie mam pojęcia co stanowi genezę Twojego problemu, natomiast z punktu widzenia lesby z wieloletnim stażem nie zazdroszczę mężczyznom penisa, bo:
- zostali wyposażeni przez naturę tylko w jedną (niekoniecznie optymalną) rozmiarówkę
- miewają problemy z (im)potencją
- zdarzają się im żenujące sprinty i/lub falstarty
- dążąc do wytrysku zaniedbują technikę
- generalnie technicznie są słabi
- muszą pamiętać o antykoncepcji
albo
o terminowym płaceniu alimentów.

kumpluję się z wieloma facetami, ale nigdy nie postrzegałam ich jako potencjalnych rywali - raczej koncentruję się na czerpaniu frajdy z szeregu możliwości, którymi - w przeciwieństwie do nich - jako "męska" :lol: lesbijka mogę dysponować, czego i Tobie (po uporaniu się z problemem) życzę.
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
odpoczatkuwr
początkująca foremka
początkująca foremka

Post autor: odpoczatkuwr » wczoraj, o 16:22

Bardzo dobrze że zapisałaś się na terapię. Być może masz jakiś nieprzepracowany temat. Trzymam kciuki żeby pomogło.
ODPOWIEDZ