Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: zosia24 » 16 wrz 2010, o 00:42

frick pisze:
zosia24 pisze:już jest 1997 różnicy głosów 8) ... szwaby mogą nam naskoczyć Obrazek Obrazek :lol:
Wiedziałam że mogę spokojnie jechać na opóźniony weekend, a Ty wszystko opanujesz :clap:
coś Ty, to nie ja, to wszystkie kobietki :faja:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: implant » 16 wrz 2010, o 07:56

zosia24 pisze:już jest 1997 różnicy głosów 8) ... szwaby mogą nam naskoczyć Obrazek Obrazek :lol:
Zośka, co to za wyrażenie "szwaby" proszę Cię miej szacunek do ludzi.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: zosia24 » 16 wrz 2010, o 08:20

implant pisze:Zośka, co to za wyrażenie "szwaby" proszę Cię miej szacunek do ludzi.
no co fajnie brzmi :roll:

Szwab - mieszkaniec historycznego regionu Niemiec (leżącego częściowo w kraju związkowym Bawaria i częściowo w Badenii-Wirtembergii) - Szwabii.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: implant » 16 wrz 2010, o 08:40

zosia24 pisze:
implant pisze:Zośka, co to za wyrażenie "szwaby" proszę Cię miej szacunek do ludzi.
no co fajnie brzmi :roll:

Szwab - mieszkaniec historycznego regionu Niemiec (leżącego częściowo w kraju związkowym Bawaria i częściowo w Badenii-Wirtembergii) - Szwabii.
Gdybyś napisała z dużej itery, to bym zrozumiała, i nie mydlij mi tu oczu :wink:
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: Joey » 16 wrz 2010, o 10:22

Wczoraj sprawdziłam taką rzecz:
wczytałam się w FAQ, a tam piszą, że głosować można na wiele par, ale tylko raz na jedną.
Dziś zaczęłam od sprawdzenia liczby oddanych głosów, potem zagłosowałam i co się okazało - zaraz potem było o 1 głos więcej. Oczywiście może to przypadek, bo ktoś nowy zagłosował w tym samym czasie, a może faktycznie da się głosować więcej niż raz...
Jeszcze zaeksperymentuję, kiedy ruch w sieci będzie mniejszy (tzn. gdy większość ludzi w naszej strefie czasowej już śpi).
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: frick » 16 wrz 2010, o 11:06

Joey pisze:Wczoraj sprawdziłam taką rzecz:
wczytałam się w FAQ, a tam piszą, że głosować można na wiele par, ale tylko raz na jedną.
Dziś zaczęłam od sprawdzenia liczby oddanych głosów, potem zagłosowałam i co się okazało - zaraz potem było o 1 głos więcej. Oczywiście może to przypadek, bo ktoś nowy zagłosował w tym samym czasie, a może faktycznie da się głosować więcej niż raz...
Jeszcze zaeksperymentuję, kiedy ruch w sieci będzie mniejszy (tzn. gdy większość ludzi w naszej strefie czasowej już śpi).
A mi sie właśnie wydaje że najlepiej atakować kiedy jest duży ruch, wtedy jest takie zamieszanie że głosy wskakują jeden za drugim, co nie znaczy że od razu są wyświetlane. Ale mimo to stosuję metodę zmiany przeglądarek, i nawet jak nalicza co drugi/trzeci głos to i tak zawsze coś, bo konkurencja nie śpi :wink:
Awatar użytkownika
Joey
super forma
super forma
Posty: 1349
Rejestracja: 11 cze 2003, o 00:00
Lokalizacja: Wawa

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: Joey » 16 wrz 2010, o 12:11

No ja też głosuję codziennie z 2 przeglądarek, ale chcę się przekonać, czy FAQ mówi prawdę.

Na pewno mówi w kwestii par już zaślubionych, co to chcą odnowić przysięgę :( Trza się będzie z żoną na obchody pierwszej zaobrączkowanej pięciolatki wybrać gdzie indziej, na własny rachunek :tort:
lingwistka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 27 maja 2010, o 21:39

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: lingwistka » 16 wrz 2010, o 16:01

:!: Drogie Panie, zwróćcie uwagę na parę Lau & Christina (Denmark). Pojawiła się dość nagle, bo pierwszy raz zanotowałam ją tuż przed "zatkaniem się licznika" we wtorek o ok. 14.30 na 13-miejscu z 976 głosami. Brak mi końca listy z poprzednich dni, więc nie wiem, kiedy się pojawiły. Tak jakby znikąd. Dziś, tj. 16-go ok. 15.30 mają już 2737 (przybyło im 1761) i mniej więcej po dobie od odetkania licznika są już na 4 miejscu. Chyba cała Skandynawia na nie głosuje. Ewa i Gosia w tym samym czasie dostały tylko 476, a Alex & Shantu 834. Jednocześnie różnica m. naszą i drugą parą stopniała do 1610. Dunki pną się w rankingu błyskawicznie i to one mogą okazać się groźne, a nie kochane "szwaby". Jeśli rzeczywiście można teraz głosować raz na jedną parę z jednego kompa, to czarno to widzę. Kilka razy do tej pory próbnie głosowałam na Svetlanę & Co z Rosji, ale dziś mój głos niczego nie zmienił - jest dalej 501. Może w trakcie zmieniły się reguły gry.

Trzeba jednak głosować tak jak do tej pory (codziennie, z różnych kompów, wszystkich zainstalowanych na nich przeglądarek, etc.). A przede wszystkim należy koniecznie zdobywać jak najwięcej nowych chętnych do głosowania. :!: Może Dunki to już wiedzą. Panie woutowane (i niewyoutaowane), muszą szukać sympatyczek i sympatyków. Mnie się już udało zdobyć trzy. Nie wiem, czy nie byłoby dobrze szukać ich także za granicą, np. w USA, dla których zdaje się jest niezależny plebiscyt z osobnym samolocikiem i (o ile ja to dobrze rozumiem) Ewa&Gosia nie jest dla nich konkurencją. (Jeśli chcecie zobaczyć, to można na niego przejść na dole ekranu "Change location to US", a z powrotem "… to EU".) :( :(
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: zosia24 » 16 wrz 2010, o 18:07

no właśnie, coś tu jest nie tak, ja też głosuję i nic się nie rusza. Oni coś oszukują, ehhh
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
ability
Posty: 5
Rejestracja: 2 maja 2007, o 00:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: ability » 16 wrz 2010, o 19:00

Macie racje coś tu jest nie teges. Próbowałam na różnych komputrów i licznik się nie rusza. W międzyczasie konkurencji z Dani skoczyło 30 głosów. Pytałam wujka google o tamte dziewczyny i jakoś ani widu ani słychu na necie więc nie rozumiem skąd to pospolite ruszenie....
Awatar użytkownika
selma1
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 978
Rejestracja: 20 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: zza morza

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: selma1 » 16 wrz 2010, o 19:45

Fakt, ze Dunki skoczyly gwaltownie do przodu. Tu chyba jakis chwyt komputerowy jest stosowany. Ale ja o czym innym. Glosowalam przed chwila z przegladarki IE i glos mi zaliczylo. Po chwili przeszlam na Mozille, zaglosowalam i nic.
Rozumienie wyklucza nienawisc.
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: frick » 16 wrz 2010, o 22:30

No to sie porobiło na głównej stronie nie wyświetla dziewczyn w pierwszym "oczku" czyżby to myk na hakerów ?
Awatar użytkownika
Eile
super forma
super forma
Posty: 1624
Rejestracja: 1 mar 2008, o 01:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: Eile » 16 wrz 2010, o 22:41

Biorąc pod uwagę, że rzeczywiście może można głosować tylko raz na parę, przewaga się zmniejsza, czasu coraz mniej, a rzesza blogowo forumowych internautów jest ograniczona trzeba opatentować jakiś nowy sposób promocji. Moje pomysły - 1. nakręcić film promocyjny i rozpuścić w sieci 2. zrobić z Wami fajny wywiad i spróbować go gdzieś puścić.
Awatar użytkownika
dubiduu
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 677
Rejestracja: 22 mar 2006, o 00:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: dubiduu » 16 wrz 2010, o 22:59

Eile- pomysł świetny tylko kurczę- to co się dzieje na tej stronie SAS przechodzi ludzkie pojęcie- albo maja hakera, albo bałagan albo specjalnie mieszają. :roll:
Awatar użytkownika
Eile
super forma
super forma
Posty: 1624
Rejestracja: 1 mar 2008, o 01:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: Eile » 16 wrz 2010, o 23:06

Ja już zaczęłam nawet się rozkręcać i mam wizualizację :)
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: frick » 16 wrz 2010, o 23:12

dubiduu pisze:Eile- pomysł świetny tylko kurczę- to co się dzieje na tej stronie SAS przechodzi ludzkie pojęcie- albo maja hakera, albo bałagan albo specjalnie mieszają. :roll:
Coś mi mówi że to bramka numer 3 a powodów możemy się jedynie domyślać:
-Bronią się przed hakerami
-Nabijają sobie frekwencję
-Robią zamieszanie żeby sprawdzić jak sobie z tym poradzimy :mrgreen:
Awatar użytkownika
dubiduu
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 677
Rejestracja: 22 mar 2006, o 00:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: dubiduu » 16 wrz 2010, o 23:55

Ja pierdziu (przepraszam moderację ale nie mogę się powstrzymać)....
To nie są DWIE DUNKI.... Przyglądałam się, opis przeczytałam, raz, drugi raz.... trzeci- zjadłam prawie monitor z wrażenia :?
To jest ON i ONA.... Lau-to facio a Christina to kobitka. :twisted:
Zrozumiałam nagle skąd ten fantastyczny lot....
Awatar użytkownika
abs_ik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 660
Rejestracja: 11 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: abs_ik » 17 wrz 2010, o 00:01

Kochane,
W związku z zamieszaniem na stronie SAS-u (teraz dla odmiany z wyświetlaniem kolejności w samolocie) mam do Was prośbę. Oczywiście nie wiemy, z czego dokładnie wynikają ich problemy (atak hakerów, za słabe serwery, zła strona itp.), ale na pewno nie działają one dobrze na uczciwość i przejrzystość konkursu.
Dlatego - kto ma chęć i ochotę - niech śle maile do polskiej rzeczniczki SAS - Anna.Lyczak-Czepukojc@sas.dk i pisze o tych problemach.
Dwie najistotniejsze rzeczy - strona zawiesiła się 14 września o 14, kiedy ukazał się tekst na Gazeta.pl i potem w innych portalach, po których lawinowo rosły nam głosy. Więc pewnie sporo na tym zamieszaniu straciłyśmy. Druga - dzisiejsza awaria, złe wyświetlanie par w samolocie. Dlatego proszę informujmy, że jest coś bardzo nie tak. Bardzo Wam z dziękujemy pomoc w tym zakresie!
Gosia i Ewa

@Eile
Bardzo dziękujemy za pomysły, wszelką pomoc przyjmiemy, odezwiemy się w sprawie szczegółów.
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: babette » 17 wrz 2010, o 00:18

lingwistka pisze:A, zapomniałam dodać, że stało się tak, kiedy z koleżanką "obleciałyśmy" wielokrotnie 6 kompów w robocie. Na siódmym wynik nie chciał się już zmienić. No i tak jest do tej pory. Przepraszamy. :oops:
frick pisze:Ale ze mnie oszukistka tsatsatsa :twisted: oderwałam 3 za jednym zamachem :mrgreen: :faja:
Joey pisze:No ja też głosuję codziennie z 2 przeglądarek, ale chcę się przekonać, czy FAQ mówi prawdę.

Na pewno mówi w kwestii par już zaślubionych, co to chcą odnowić przysięgę :( Trza się będzie z żoną na obchody pierwszej zaobrączkowanej pięciolatki wybrać gdzie indziej, na własny rachunek :tort:
Aerin pisze:
Jolaczek pisze:mi się udało ok 100 może więcej- i dalej bym mogła klikać ale nie wiem czy na bank je zalicza :/ bo zbyt pięknie to klikanie u mnie wygląda xD
może masz wyłączone ciasteczka
po wyczyszczeniu ciasteczek można głosować jeszcze raz :]

No, no, ależ ci Duńczycy Polandball oszukują...
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: frick » 17 wrz 2010, o 09:19

Nabijanie punktów to co innego, ale "przesadzanie" ludzi to już inny myk wskakujesz i z przyzwyczajenia klikasz a tu taki zonk :evil: (dobrze że zawsze sprawdzam)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: zosia24 » 17 wrz 2010, o 10:21

sprawdziłam, nie da się już wcale głosować :>
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
frick
super forma
super forma
Posty: 1734
Rejestracja: 7 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Z moim Szkrabkiem ;)

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: frick » 17 wrz 2010, o 10:50

No i jeszcze taki myk że Panów Tobiego & Camerona, którzy na głównej stronie wyświetlają się po najechaniu na pierwszą kropkę, nie ma na liście "Popular" :scratch:
Zosia da się, ale i tak ten #$%^ Denmarkt zaraz nas rozjedzie na zakręcie.
Awatar użytkownika
abs_ik
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 660
Rejestracja: 11 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: abs_ik » 17 wrz 2010, o 11:15

Ze strony SAS: It's a different order ;-) When the plane got "over booked", more couple than seats, the sort order changed according to newest. This is to give the new couples a fair playing field.

Tak że żadna awaria, po prostu dają szansę parom, które się później zarejestrowały. W sumie ma to sens, tylko wprowadza niezłe zamieszanie. :roll:
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: zosia24 » 17 wrz 2010, o 13:25

abs_ik pisze:Ze strony SAS: It's a different order ;-) When the plane got "over booked", more couple than seats, the sort order changed according to newest. This is to give the new couples a fair playing field.

Tak że żadna awaria, po prostu dają szansę parom, które się później zarejestrowały. W sumie ma to sens, tylko wprowadza niezłe zamieszanie. :roll:
jak to było? kto późno przychodzi...

jak dla mnie to tutaj nie ma żadnych zasad, hehe
a skoro nie ma zasad, to ja mam jeszcze jeden sposób, ale wykorzystam go dopiero w nocy, bo muszę sprawdzić czy działa :mrgreen:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
lingwistka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 27 maja 2010, o 21:39

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: lingwistka » 17 wrz 2010, o 15:15

No, no, ależ ci Duńczycy Polandball oszukują...[/quote]

Zebrałaś piękną kolekcję naszych cytacików, tylko co z niej wynika? Czy choćby jeden głos więcej?

1. Reguły głosowania nie były i nie są całkiem jasne. Czy można oddać jeden czy też wiele głosów dziennie, czy jeden w ogóle (tj. w ciągu całego miesiąca). Różne nasze "testy" wskazują raz na jedną, innym razem na inną rzekomą regułę. A jak rozumieć zatrzymywanie się licznika? Teraz okazuje się, że są jakieś bonusy dla latecomers. A może jest tak, jak pisze zosia24: "jak dla mnie to tutaj nie ma żadnych zasad, hehe."

2. Jeśli nasze, w sumie niewinne, triki i tak były ignorowane, a ponadliczbowe głosy nie były dodawane, to sobie tylko nieszkodliwie poklikałyśmy myszką. Hakerstwa nie popieram.

3. Nie łudźmy się, że gdzie indziej głosujący też nie próbują takich sztuczek, a może i innych. Jeszcze może będą takie 'numery', na które nigdy byśmy nie wpadły.

4. Trzeba zdobywać nowe głosujące. Ja dziś zdobyłam następną. A ona może zdobędzie dalsze. Babette, ale może to nie jest tak całkiem OK, bo ja nawet nie wiem, czy to lesbijki są. :wink:

PS. Lau to jest raczej duńskie nazwisko, chociaż pochodzi od imienia Laurentius (Laurenty, ros. Ławrentij). A jeśli ta Lau to facet, jak pisze dubiduu, to może mamy do czynienia z taką parą, jak Ania i Greta, które ostatnio wzięły ślub? Czy mogłyby startować w konkursie SAS? A może to po prostu para heteroseksualna, która chce się przelecieć do USA? :?
skinflower
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 14 lut 2010, o 15:07

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: skinflower » 17 wrz 2010, o 15:43

Lau to facet, Christina pisze o nim w rodzaju męskim. ale też pomyślałam o tym, że może to taka para.
lingwistka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 27 maja 2010, o 21:39

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: lingwistka » 17 wrz 2010, o 15:57

skinflower pisze:Lau to facet, Christina pisze o nim w rodzaju męskim. ale też pomyślałam o tym, że może to taka para.
Używany rodzaj nie musi jeszcze niczego oznaczać. Ale jeśli jest to para czysto heteroseksualna, to wyjaśnia, dlaczego tak szybko zdobywa głosy. Potem jednak może zostać zdyskwalifikowana. Tylko jak temu facetowi udowodnią, że np. udaje, że jest psychicznie kobietą?
Awatar użytkownika
dubiduu
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 677
Rejestracja: 22 mar 2006, o 00:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: dubiduu » 17 wrz 2010, o 17:25

Nikt nie zostanie zdyskwalifikowany za to, że jest heteroseksualny....
Zobaczcie najpierw regulamin- konkurs jest otwarty na wszystkich jednakże dobrze by było, żeby zgłaszały się pary homoseksualne. Kropka.
Nie zamykają się na pary hetero bo nie mogą tego zrobić, byliby oskarżeni o dyskryminację. Czy nam się to podoba, czy nie.
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: austin_alex » 17 wrz 2010, o 18:55

A nie możnaby wysłać ich gdziebądź bez multilotków, teletomboli i zdrapek ze superekspresu?
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Wyślijmy Gosię i Ewę na ślub !

Post autor: zosia24 » 17 wrz 2010, o 18:59

austin_alex pisze:A nie możnaby wysłać ich gdziebądź bez multilotków, teletomboli i zdrapek ze superekspresu?
można można, jak najbardziej, ale można też pokazać moherom co nie co :mrgreen:

p.s. nawet poszłam na katolickie forum żeby pomogli głosować :lol:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
ODPOWIEDZ