Lesbijki a praca w policji

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Legion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 24 lip 2014, o 19:58

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Legion » 11 sie 2014, o 17:08

kolorowaneczka pisze:Kurcze, źle przeczytałam, zawsze na szybko. Racja, może tak być :)
W każdym razie jest takie stwierdzenie, że kobiety idą z powołania, a mężczyźni żeby podbić swoje ego. Wiadomo, nie szufladkując, bo nie lubię, ale coś w tym jest. Życzę wszystkim policjantkom pomyślnej służby państwu, udanych związków i jak najmniej problemów z homofobią.
:serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:

Dziękować.
W niebie brak wszys­tkich in­te­resujących ludzi.
Fryderyk Nietzsche
Awatar użytkownika
Lidia777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 398
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 00:00
Lokalizacja: UK

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Lidia777 » 14 sie 2014, o 12:09

służby państwu! tfu! nie bądź naiwna... Nie wiem jak to wyglada w Polszu ale ja sluze spoleczenstwu i nacodzien to mam doczynienia raczej z jego nizinami, a jak od czasu do czasu uda mi sie komus pomoc lub poganiac sie ze zbirami to mam jakas satysfakcje.
Summer me now summer my life away
Summon me on to another day
Awatar użytkownika
KickLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 16:07

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: KickLady » 6 paź 2014, o 23:32

NIe ma żadnych pytań na testach o orientację. Ewentualnie na rozmowie psycholog może podpytywać o relacje z innymi ludźmi ale można z tego się "wykpić" mówiąc bezosobowo o "drugiej połówce". Ja na swojej rozmowie odniosłam wrażenie, że pani psycholog też gra w naszej drużynie :D :mrgreen:
Awatar użytkownika
DanioXD
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2014, o 20:48

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: DanioXD » 7 paź 2014, o 14:23

Policja? Hmmm ja zamierzam iść do wojska, jak na razie jestem w lo na takim profilu. Potem studia no i służba. Mundur już mam, bo jak nie trudno się domyślić to szkoła mundurowa :3 pożdrooo :*
heyley13
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2014, o 18:07

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: heyley13 » 17 paź 2014, o 23:07

legion jesteś w służbie ?
heyley13
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2014, o 18:07

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: heyley13 » 17 paź 2014, o 23:11

hmm albo ktoś inny posiada jakieś sensowne wskazówki przed szkołą ?
rizza
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2014, o 12:46

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: rizza » 18 paź 2014, o 12:55

Moja bardzo ładna koleżanka jest lesbą i też pracuje w policji. Lubi tą pracę, jednak jej koledzy nie wiedzą że jest lesbą.
Awatar użytkownika
KickLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 16:07

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: KickLady » 10 lis 2014, o 00:06

Wskazówki przed szkołą hmm... Powiem tak - ja nie ujawiam się. Udaję hetero, trudno. Zbyt wiele do stracenia żeby się obnosić z tym. Jak już zeszło na tematy zwiazków to o swojej byłej mówiłam jak o facecie i tyle. W Policji byle pretekst jest dobry żeby kogoś udupić więc lepiej uważać i nie dostarczać ich nikomu.
sennemarzenia
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2014, o 22:05

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: sennemarzenia » 2 sty 2015, o 22:19

Cześć dziewczynki:-) jak już niedługo w końcu ubiorę upragniony mundur :cool: może powiecie coś o szkole? spotkałyście jakieś lesbijki? Obecnie jestem sama, może uda mi się znaleźć na szkole miłość swojego życia :D może napiszecie też coś o samych warunkach na szkole - czy ciężko z nauką, z zajęciami fizycznymi?
Awatar użytkownika
Anrey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2012, o 15:54

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Anrey » 5 sty 2015, o 09:25

U mnie w małym miasteczku są dwie policjantki lesbijki :D Podobno są razem, ale nic o ich przeszłości nie wiem, więc nie pomogę z tymi pytaniami :D
humanity is overrated.
breathee
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2014, o 21:45

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: breathee » 6 sty 2015, o 23:08

Również po ukończeniu szkoły chcę spróbować dostać się do policji.To moje marzenie :)
Gratuluje tym którym się udało!
Jeśli chodzi o samą szkółkę policyjną rozmawiając z kolegą,który był na szkółce i pracuje już w policji to ogólnie-szkółka policyjna jest jak szkoła.Sprawdziany,kartkówki-wszystko musi być zaliczone.Są oczywiście terminy na poprawki i tak dalej.
Ciężko jest ponoć jeśli chodzi o zajęcia fizyczne.Bieganie kilka km,bieganie z oponą na plecach (nie wiem czy to prawda,ale tak mówił :o ) itp
uczysz się jakiejś sztuki walki zależy też jaką wybierzesz,chwyty,samoobrona itp
myślę,że to wszystko też musi być później zaliczone podczas jakiegoś "sprawdzianu"
strzelnice,budowa broni,rodzaje broni itp wszystko nauczone i zaliczone powinno być :)
a efektem zaliczenia wszystkich testów,kartkówek po 6 miesięcznej szkółce policyjnej jest satysfakcja jej ukończenia no i upragniona praca w policji :)
chociaz po szkółce kolega miał jeszcze jakieś służby do odrobienia itp,ale nie wiem czy to obowiązuje każdego :)
Powodzenia!
sennemarzenia
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2014, o 22:05

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: sennemarzenia » 7 sty 2015, o 22:41

W moim miasteczku niestety nic nie słyszałam o policjantkach lesbijkach;-) mam nadzieję, że na szkole nie będzie aż tak bardzo ciężko jak niektórzy piszą. Na studiach sobie radzę, więc myślę, że na szkole też sobie jakoś poradzę, ze sprawnościowymi nie miałam nigdy problemów, więc może jakoś ogarnę :-)
pycek
Posty: 7
Rejestracja: 5 sty 2015, o 11:41

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: pycek » 8 sty 2015, o 10:46

Proszę o wszelkie pytania dotyczące szkoły policji, chętnie pomogę, temat znam od podszewki
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Wiosennagwiazda » 8 sty 2015, o 14:50

breathee pisze: a efektem zaliczenia wszystkich testów,kartkówek po 6 miesięcznej szkółce policyjnej jest satysfakcja jej ukończenia no i upragniona praca w policji :)
Dużo zapału :wink: oby, jak najdłużej! praca jednak szara i bura, jak ten mundur :wink:
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: TuriRuri » 8 sty 2015, o 14:54

Wiosennagwiazda pisze:
Dużo zapału :wink: oby, jak najdłużej! praca jednak szara i bura, jak ten mundur :wink:
Bury czy nie, ale ciagle mundur. A jak to powiadaja "Za mundurem panny sznurem" :cool: Pytanie tylko czy jest to wystarczajaca motywacja, na spedzenie dosc duzej czesci swojego zycia w owym mundurze, ze wszystkimi konsekwencjami z tym zwiazanymi :wink:
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Wiosennagwiazda » 8 sty 2015, o 15:04

dołączyłabyś się do sznura? :wink:

...trzeba umieć i lubić być "w służbie" :podbite oczko:
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: TuriRuri » 8 sty 2015, o 15:13

Wiosennagwiazda pisze:dołączyłabyś się do sznura? :wink:
By byc jedna z wielu? Nie, dziekuje :wink: Ale popatrzec i oko pocieszyc? Dlaczego by nie :cool:
Wiosennagwiazda pisze:...trzeba umieć i lubić być "w służbie" :podbite oczko:
I potrafic sie dostosowac do systemu i regul nim rzadzacych, czasami slepo, odkladajac swoje zdanie i odczucia na bok. Masz racje... trzeba umiec i lubiec :wink:
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
Summer_dream
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2013, o 08:42

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Summer_dream » 9 sty 2015, o 19:35

Ja również w razie potrzeby i jakichkolwiek pytań służę pomocą :) Temat znany także od podszewki. Jednocześnie w tym nowym roku wszystkim będącym w służbie i tym początkującym życzę spokojności, awansów i wytrwałości ;)
pycek
Posty: 7
Rejestracja: 5 sty 2015, o 11:41

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: pycek » 9 sty 2015, o 20:03

Dzięki, również życzę wytrwałości w służbie.
Długo w firmie?
Summer_dream
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2013, o 08:42

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Summer_dream » 9 sty 2015, o 20:45

A dziękuje ślicznie :) Ja w firmie zakorzeniona już parę latek..oczywiście ku chwale Ojczyzny ;) A koleżanka gdzie służy? Pozdrawiam
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Leatherpants » 18 sty 2018, o 14:13

Praca w policji jest ciężka delikatna kobieta bedzie mieć ciężki los. Jest duży stres,ciemna strona życia. Widzi się dużo cierpienia,wyzwisk itp Kobieta musi być mocna psychicznie i fizycznie. Na pewno są lesbijki w policji ,ale też nie przesadzajmy ,że wiele.
Awatar użytkownika
roober
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2018, o 09:21
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: roober » 19 sty 2018, o 13:08

Lesbijka i policja? No dlaczego by nie!!! Moja koleżanka pracuje w dochodzeniówce.
Bardzo dużo informacji o zamykaniu naczynek http://drkozicka.pl/arts/laserowe-zamykanie-naczynek/.
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Leatherpants » 19 sty 2018, o 14:01

Policjantki bardzo mi się podobają :-P Kiedyś dostałam mandat od cudownej policjantki z drogówki. Slicznie wyglądała w mundurze :-P Była blondynka i w kitce, sliczne oczy.
tuiteraz87
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2017, o 09:46

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: tuiteraz87 » 19 sty 2018, o 16:01

Ja tez zdawałam do policji ale dobre 12 lat temu. Dzięki Bogu nie dostałam się , szlam na żywioł. Z biegiem czasu widzę , że moja osobowość nie nadawałaby się do tego zawodu. Pozdrawiam koleżanki służące dla państwa
Awatar użytkownika
Idgi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 252
Rejestracja: 14 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: z Cichej Doliny

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Idgi » 19 sty 2018, o 21:54

tuiteraz87 pisze: Pozdrawiam koleżanki służące dla państwa
Czuję się pozdrowiona :mrgreen:
-Lubi Pani Bez?
-Tak, ale się boję.
porozmawiamy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2018, o 21:55

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: porozmawiamy » 28 sty 2018, o 21:59

Również czuję się pozdrowiona 8) Życzę wytrwałości tym kobietom,którym będzie dane w przyszłości trafić do szkoły policyjnej :wink:
kama0106
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2018, o 23:02

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: kama0106 » 3 wrz 2018, o 10:48

Ja jestem Policjantką od kilku lat i mogę powiedzieć, że w moim garnizonie nie miałam żadnego problemu z przyjęciem pomimo totalnej szczerości na rozmowach z psychologiem. Byłam już wtedy z moją obecną żoną i nie ukrywałam tego podczas rozmowy.
Nigdy nikt mi do tej pory nie robił żadnych problemów a wręcz udzielono mi 3 tygodniowego urlopu w okolicy ślubu i wesela.
Chcesz służyć w Policji?
Składaj papiery. O tym czy się dostaniesz zadecyduje to jakim jesteś człowiekiem a nie to z kim się spotykasz (o ile nie ma bogatej kartoteki ;)
Ps. Szkoła Policyjna to nie bajka;)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: dobranocka14 » 3 wrz 2018, o 11:11

kama0106 pisze:
3 wrz 2018, o 10:48
Ja jestem Policjantką od kilku lat i mogę powiedzieć, że w moim garnizonie nie miałam żadnego problemu z przyjęciem pomimo totalnej szczerości na rozmowach z psychologiem. Byłam już wtedy z moją obecną żoną i nie ukrywałam tego podczas rozmowy.
Nigdy nikt mi do tej pory nie robił żadnych problemów a wręcz udzielono mi 3 tygodniowego urlopu w okolicy ślubu i wesela.
Chcesz służyć w Policji?
Składaj papiery. O tym czy się dostaniesz zadecyduje to jakim jesteś człowiekiem a nie to z kim się spotykasz (o ile nie ma bogatej kartoteki ;)
Ps. Szkoła Policyjna to nie bajka;)
To doświadczenia z Polski?
Awatar użytkownika
Idgi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 252
Rejestracja: 14 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: z Cichej Doliny

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Idgi » 3 wrz 2018, o 22:29

dobranocka14 pisze:
3 wrz 2018, o 11:11
kama0106 pisze:
3 wrz 2018, o 10:48
Ja jestem Policjantką od kilku lat i mogę powiedzieć, że w moim garnizonie nie miałam żadnego problemu z przyjęciem pomimo totalnej szczerości na rozmowach z psychologiem. Byłam już wtedy z moją obecną żoną i nie ukrywałam tego podczas rozmowy.
Nigdy nikt mi do tej pory nie robił żadnych problemów a wręcz udzielono mi 3 tygodniowego urlopu w okolicy ślubu i wesela.
Chcesz służyć w Policji?
Składaj papiery. O tym czy się dostaniesz zadecyduje to jakim jesteś człowiekiem a nie to z kim się spotykasz (o ile nie ma bogatej kartoteki ;)
Ps. Szkoła Policyjna to nie bajka;)
To doświadczenia z Polski?
W Polsce raczej w sferze dość śmiałych marzeń :cry:
-Lubi Pani Bez?
-Tak, ale się boję.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: dobranocka14 » 3 wrz 2018, o 22:34

Idgi pisze:
3 wrz 2018, o 22:29
dobranocka14 pisze:
3 wrz 2018, o 11:11
kama0106 pisze:
3 wrz 2018, o 10:48
Ja jestem Policjantką od kilku lat i mogę powiedzieć, że w moim garnizonie nie miałam żadnego problemu z przyjęciem pomimo totalnej szczerości na rozmowach z psychologiem. Byłam już wtedy z moją obecną żoną i nie ukrywałam tego podczas rozmowy.
Nigdy nikt mi do tej pory nie robił żadnych problemów a wręcz udzielono mi 3 tygodniowego urlopu w okolicy ślubu i wesela.
Chcesz służyć w Policji?
Składaj papiery. O tym czy się dostaniesz zadecyduje to jakim jesteś człowiekiem a nie to z kim się spotykasz (o ile nie ma bogatej kartoteki ;)
Ps. Szkoła Policyjna to nie bajka;)
To doświadczenia z Polski?
W Polsce raczej w sferze dość śmiałych marzeń :cry:
Tak też sądziłam.
ODPOWIEDZ