Lesbijki a praca w policji

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
Bett-P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:00

Lesbijki a praca w policji

Post autor: Bett-P » 17 wrz 2011, o 15:36

witam,
chciałabym sie tylko dowiedzieć czy to jest realne. może ktoś ma jakies znajome albo sam jest w takiej sytuacji.. słuzby mundurowe w Polsce niestety nie są przyjaźnie nastawione do osób homo. ja mimo wszystko chciałabym podjąć taką pracę.. czy warto?
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Dainty » 17 wrz 2011, o 16:33

To zawsze było moje marzenie. Skończyłam studia, poszłam do pracy i kiedy groziło mi nie przedłużenie umowy chciałam pójść do szkółki. Temat moich planów wypłynął przy mamie znajomej, która pracuje w policji i kiedy powiedziałam ile zarabiam powiedziała, że się tylko uszarpię a i tak kasa będzie mniejsza. Więc to wszystko zależy jak to wygląda u Ciebie. W wojsku dla specjalistów podobno mają dobre warunki, ale u mnie to odpadało bo za bardzo nie lubię totalnego podporządkowania.
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
Bett-P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Bett-P » 17 wrz 2011, o 16:41

Dainty pisze:To zawsze było moje marzenie. Skończyłam studia, poszłam do pracy i kiedy groziło mi nie przedłużenie umowy chciałam pójść do szkółki. Temat moich planów wypłynął przy mamie znajomej, która pracuje w policji i kiedy powiedziałam ile zarabiam powiedziała, że się tylko uszarpię a i tak kasa będzie mniejsza. Więc to wszystko zależy jak to wygląda u Ciebie. W wojsku dla specjalistów podobno mają dobre warunki, ale u mnie to odpadało bo za bardzo nie lubię totalnego podporządkowania.
jeśli chodzi o zarobki u mnie to powiem tak- mieszkam na podkarpaciu, więc stawki podkarpackie.. ale nie ma źle. Kasa w miare dobra.. ale tutaj chce tylko przepracowac jakis czas.. potem mam nadzieje sie przeniesc w lepiej płatne rejony.. i to tez jest moje marzenie.. w sumie nie widze sie w innym zawodzie.. bo jeśli o mnie chodzi to albo podporzadkowanie albo kompletna samowolka czyli życie freelancera ;)
i nie wiem co ze sobą zrobić teraz.. uf.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: zosia24 » 17 wrz 2011, o 16:54

ja bym zamieniła tytuł wątku z "Lesbijki a praca w policji", na "Kasa a praca w policji"
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Dainty » 17 wrz 2011, o 17:04

zosia24 pisze:ja bym zamieniła tytuł wątku z "Lesbijki a praca w policji", na "Kasa a praca w policji"
Znów się wychylasz?! :bije: Tak naprawdę to w każdej pracy mogą krzywo patrzeć na orientację. Ja nie pracuję w mundurówce ale nie ryzykowałabym autowania w pracy. Przecież w policji też można trafić na "światłych" ludzi a w psychotestach nie wiem czy może to wyjść... znajomi policjanci twierdzą, że nie...
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: zosia24 » 17 wrz 2011, o 18:19

Dainty pisze:
zosia24 pisze:ja bym zamieniła tytuł wątku z "Lesbijki a praca w policji", na "Kasa a praca w policji"
Znów się wychylasz?! :bije:
ała, moje oko :beksa: ... już drugie mi podbiłaś.

Tak naprawdę to w każdej pracy mogą krzywo patrzeć na orientację. Ja nie pracuję w mundurówce ale nie ryzykowałabym autowania w pracy. Przecież w policji też można trafić na "światłych" ludzi a w psychotestach nie wiem czy może to wyjść... znajomi policjanci twierdzą, że nie...
doskonale zdaje sobie sprawę jaka jest sytuacja w PL, więc po co mówić o swojej orientacji seksualnej?
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Bett-P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Bett-P » 17 wrz 2011, o 18:33

Dainty pisze:
zosia24 pisze:ja bym zamieniła tytuł wątku z "Lesbijki a praca w policji", na "Kasa a praca w policji"
Znów się wychylasz?! :bije: Tak naprawdę to w każdej pracy mogą krzywo patrzeć na orientację. Ja nie pracuję w mundurówce ale nie ryzykowałabym autowania w pracy. Przecież w policji też można trafić na "światłych" ludzi a w psychotestach nie wiem czy może to wyjść... znajomi policjanci twierdzą, że nie...

o właśnie o to mi chodziło.. czy bedac lesbijka mam szanse byc w policji. nie zamierzam całemu swiatu ogłaszac ze jestem lesbijka, tylko czy to w ogóle ma racje bytu..
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: piesn_smierci » 17 wrz 2011, o 19:55

Moja koleżanka jest policjantką, lesbijką tyż.
Nie ujawniła się w pracy, ale ją lubi (masochiści są wszędzie)
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
Dainty
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 816
Rejestracja: 31 sie 2005, o 00:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Dainty » 18 wrz 2011, o 00:12

piesn_smierci pisze:Moja koleżanka jest policjantką, lesbijką tyż.
Nie ujawniła się w pracy, ale ją lubi (masochiści są wszędzie)
Ja swoją też i też mam "mundurek: :wink: I pytałaś tą swoją koleżankę o psychotesty? Bo mnie to zaczęło nurtować czy faktycznie mogą "wykryć" homosiów? :scratch:
"Pamiętaj, tchórz umiera tysiąc razy.
Odważny umiera,Zawsze tylko raz!" ZxRx
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: piesn_smierci » 18 wrz 2011, o 08:48

Dainty pisze:
piesn_smierci pisze:Moja koleżanka jest policjantką, lesbijką tyż.
Nie ujawniła się w pracy, ale ją lubi (masochiści są wszędzie)
Ja swoją też i też mam "mundurek: :wink: I pytałaś tą swoją koleżankę o psychotesty? Bo mnie to zaczęło nurtować czy faktycznie mogą "wykryć" homosiów? :scratch:
Nie słyszałam żeby w policji w regulaminie był punkt mówiący o "zakazie homo" (wojsko to co innego)(chociaż może jestem niedoinformowana)
Testy są odnośnie wytrzymałości psychicznej, charakteru, zachowania w danych sytuacjach,wyszukiwanie psychopatów, uchybień od norm. Magluje się człowieka, żeby z tego tłumu znaleźć dobrego przyszłego policjanta, nie słyszałam żeby orientacja wypływała w teście.
czytając przymruż oko;-)
Agata1985
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 30 sie 2011, o 23:45

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Agata1985 » 18 wrz 2011, o 10:54

a ja znam dużo lesbijek pracujących w policji zarówno w terenie jak i przy papierkach
co ma jedno do drugiego ?
Awatar użytkownika
ofelka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 01:54

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: ofelka » 18 wrz 2011, o 11:02

Bett-P pisze: o właśnie o to mi chodziło.. czy bedac lesbijka mam szanse byc w policji. nie zamierzam całemu swiatu ogłaszac ze jestem lesbijka, tylko czy to w ogóle ma racje bytu..
a dlaczego byś miała nie mieć szans? skoro nie masz zamiaru mówić, że jesteś to w czym problem?

no chyba, że się boisz, że coś Cię zdradzi :>
I'm strange and I ain't gonna change
niemka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 149
Rejestracja: 3 sty 2007, o 00:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: niemka » 18 wrz 2011, o 16:05

Nikt nie pyta o orientacje przy "staraniu się",ale to jest b. homofobiczne środowisko, to fakt. Jednakże może się mylę, ale chyba w każdej innej pracy jest tak, że jak chcesz to nie mówisz z kim się spotykasz i tyle, co za problem? Wejda Ci do lozka? Między policjantami są takie 2 zasady : Zasada: 1) Chrońmy swoja prywatność, bo zawsze jakiś lizus to chetnie wykorzysta. 2) Zasada" W Policji nie ma przyjaciół".

P.S A tak wogóle znam sporo les w policji i we wojsku. Jeśli już ktoś o tym myśli niech wybierze wojsko. W Policji będziesz się użerać z hołotą ( uliczną i tą policyjną) za marną kasę, bez pleców na dobry awans poczekasz latam, albo skonczysz na rencie z nerwicą. Wojsko ma więcej dużo możliwości, lepiej dba o swoich żołnierzy i większy szacunek jest dla wojska. Polska to jakiś ewenement bo w Niemczech policje się raczej szanuje. Ogólnie powodzenia i życze dobrego (dla Ciebie wyboru). :D
niemka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 149
Rejestracja: 3 sty 2007, o 00:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: niemka » 18 wrz 2011, o 16:12

A jeszcze coś w Niemczech nie wiem czy wiesz że trzeba mieć obywatelstwo UE, nie musi byc niemieckie, aby tam iść do Policji i tam bardzo chcą Polaków w swoich szeregach , bo wiadomo zaraz po Turkach i Ruskich tworzymy tak zwany "zły element" ;-) To tylko takie info , jakby ktoś chciał do Bundespolizei :cool:
Awatar użytkownika
little_Di
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 105
Rejestracja: 12 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Kr/Rz

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: little_Di » 18 wrz 2011, o 20:49

Policja to moje plany na przyszlość.

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-s ... ji/4539963
kprez
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 8 sie 2010, o 23:42

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: kprez » 18 wrz 2011, o 21:01

Za mundurem panny sznurem! 8)

Macie może film "Chcę wstąpić do policji" ?
Widziałam jakieś pół godziny i szukam i szukam i szukam dalszej części.

http://www.youtube.com/watch?v=s8WAMOAplXQ
"Zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka..."
Awatar użytkownika
little_Di
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 105
Rejestracja: 12 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Kr/Rz

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: little_Di » 19 wrz 2011, o 10:52

Ja mam na płycie, szukać też możecie u reżyserki Agnieszki Mani na chomikuj.pl
Zachęcam do oglądnięcia.

http://chomikuj.pl/mania_agnieszka/Chc* ... do+policji
Bett-P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Bett-P » 19 wrz 2011, o 15:57

no czyli jest szansa.. nie jest zle..a ze w policji nie ma sie przyjaciół i dobrych znajomych to ja wieeem :)
monia1monia
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2011, o 11:55

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: monia1monia » 19 wrz 2011, o 20:08

Dziewczyno, praca w policji to nie przelewki. Jeżeli masz to coś i czujesz, że będziesz lubić tę robotę, będzie Ci ona sprawiać przyjemność i satysfakcję to startuj! Nawet grube miliony zarobione w pracy nie będą Cię cieszyć jeżeli nie będziesz jej lubić. To specyficzny zawód, nie każdy znosi to, że czasem dostaje się po dupie od swoich przełożonych. Ludzie na ulicy też dają popalić ale to wszystko można znieść. Ważne jest dobre nastawienie. Jeżeli lubisz pomagać ludziom, umiesz też stawiać ich do pionu to spróbuj. Co się martwisz testami, jak ich nie zdasz to i tak Cię nie przyjmą, więc w czym problem. Test to tyko test, nie ogłoszą światu jak go zdałaś. Kiedyś ktoś powiedział: znajdź sobie pracę, którą będziesz lubić, a nigdy nie będziesz musiał pracować. Powodzenia :D
Bett-P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Bett-P » 20 wrz 2011, o 00:58

monia1monia pisze:Dziewczyno, praca w policji to nie przelewki. Jeżeli masz to coś i czujesz, że będziesz lubić tę robotę, będzie Ci ona sprawiać przyjemność i satysfakcję to startuj! Nawet grube miliony zarobione w pracy nie będą Cię cieszyć jeżeli nie będziesz jej lubić. To specyficzny zawód, nie każdy znosi to, że czasem dostaje się po dupie od swoich przełożonych. Ludzie na ulicy też dają popalić ale to wszystko można znieść. Ważne jest dobre nastawienie. Jeżeli lubisz pomagać ludziom, umiesz też stawiać ich do pionu to spróbuj. Co się martwisz testami, jak ich nie zdasz to i tak Cię nie przyjmą, więc w czym problem. Test to tyko test, nie ogłoszą światu jak go zdałaś. Kiedyś ktoś powiedział: znajdź sobie pracę, którą będziesz lubić, a nigdy nie będziesz musiał pracować. Powodzenia :D
Lata spedzilam w harcerstwie-wiem, to troche glupie.. Ale struktura troche podobna.. No moze troszke.. Xd ale od zawsze chcialam to robić .. Czuje ze dam rade.. No moze mi sie tylko tak wydaje, mam 20 lat i moze sie nie znam.. Haha.. Ale chyba nic innego nie potrafie.. w czym problem. Test to tyko test, nie ogłoszą światu jak go zdałaś. Kiedyś ktoś powiedział: znajdź sobie pracę, którą będziesz lubić, a nigdy nie będziesz musiał pracować. Powodzenia :D[/quote]

Lata spedzilam w harcerstwie-wiem, to troche glupie.. Ale struktura troche podobna.. No moze troszke.. Xd ale od zawsze chcialam to robić .. Czuje ze dam rade.. No moze mi sie tylko tak wydaje, mam 20 lat i moze sie nie znam.. Haha.. Ale chyba nic innego nie potrafie..
Bett-P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Bett-P » 20 wrz 2011, o 00:59

Oj.. Cos sie poknocilo xd
kprez
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 8 sie 2010, o 23:42

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: kprez » 20 wrz 2011, o 10:36

A co powiecie o Straży Granicznej? Łatwiej się dostać, trochę lżejsza praca niż w Policji?
"Zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka..."
monikaf2
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2006, o 00:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: monikaf2 » 20 wrz 2011, o 15:25

Ja pracuję w straży pożarnej i też w mundurze (dość długi staż ale jeszcze dłuższy w związku) i jakoś żyję, nikt z buciorami nie wchodzi mi do łóżka, nikomu sie nie przechwałam z kim dzielę życie, a homofobów też nie brakuje. Praca jest z pewnością lżejsza niż Policji, gdzie na dobry początek 3 latka "biegasz" jako "Krawężnik", a później może coś. Też kiedyś chciałam tam pracować ale niestety nie zostałam przyjęta - bo to tylko kobieta była (nie powiedziano mi tego wprost - ale chodziło o płeć). Teraz widzę że troszkę się pozmieniało. Zapamiętaj - Nikomu nie musisz mówić z kim, dlaczego i po co. To jest Twoja osobista sprawa i tyle Nie robią przesłuchania na ten temat nawet u psychologa jak idziesz na badania wstępne. Zresztą orientacja nie ma tu nic do rzeczy, równie dobrze mogłabyś być związana z żonatym i co też byś miała jakieś wątpliwości? Póki co musimy sie jeszcze kamuflować i uważać w tym kraju, zanim nie będzie normalnie.
Bett-P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Bett-P » 20 wrz 2011, o 18:35

hmm.. bo mnie ogólnie interesuje praca w mundurze.. co polecacie? kto wie cos o strazy granicznej.?
kprez
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 8 sie 2010, o 23:42

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: kprez » 20 wrz 2011, o 19:39

Bett-P pisze:hmm.. bo mnie ogólnie interesuje praca w mundurze.. co polecacie? kto wie cos o strazy granicznej.?
Witaj w klubie :D
mundur :serce:
"Zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka..."
Bett-P
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:00

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: Bett-P » 20 wrz 2011, o 20:54

kprez pisze:
Bett-P pisze:hmm.. bo mnie ogólnie interesuje praca w mundurze.. co polecacie? kto wie cos o strazy granicznej.?
Witaj w klubie :D
mundur :serce:
Ale lubisz, czy pracujesz w mundurze, czy chcesz pracowac? Xd
Awatar użytkownika
piesn_smierci
super forma
super forma
Posty: 4148
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:00
Lokalizacja: poznań

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: piesn_smierci » 20 wrz 2011, o 21:10

Bett-P pisze:hmm.. bo mnie ogólnie interesuje praca w mundurze..
Stewardessa?
czytając przymruż oko;-)
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: babette » 20 wrz 2011, o 21:15

Straż Miejska lub agencja ochrony.
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: babette » 20 wrz 2011, o 21:18

Ooo, mam: PKP!
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
kprez
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 235
Rejestracja: 8 sie 2010, o 23:42

Re: Lesbijki a praca w policji

Post autor: kprez » 20 wrz 2011, o 22:42

Bett-P pisze:
kprez pisze:
Bett-P pisze:hmm.. bo mnie ogólnie interesuje praca w mundurze.. co polecacie? kto wie cos o strazy granicznej.?
Witaj w klubie :D
mundur :serce:
Ale lubisz, czy pracujesz w mundurze, czy chcesz pracowac? Xd
Chcę pracować. Akurat jestem na kierunku, który (mam nadzieję) przyda mi się w mundurówce.
babette pisze:Straż Miejska lub agencja ochrony.
Praktyki miałam w Straży Miejskiej, obecnie robię licencję ochroniarską.
"Zdobyć serce dziewczyny jest stosunkowo prosto. Zaczynamy od nacięcia wzdłuż linii mostka..."
ODPOWIEDZ