polska tolerancja

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

polska tolerancja

Post autor: crystall » 9 gru 2011, o 11:52

Awatar użytkownika
tsundere
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 473
Rejestracja: 9 sty 2010, o 11:26
Lokalizacja: cztery ściany

Re: polska tolerancja

Post autor: tsundere » 9 gru 2011, o 13:23

czy kobieta może trafić do Nieba
czy mężczyzna może trafić do Nieba
czy Azjata może trafić do Nieba
czy leworęczny może trafić do Nieba
czy chory z zespołem Downa może trafić do Nieba
czy ksiądz może trafić do Nieba
czy Ty możesz trafić do Nieba
czy choleryk może trafić do Nieba
czy...

źle sformułowano samo zapytanie...ale pomijając kilka pierwszych wulgarnych czy agresywnych wypowiedzi, wiele osób odpowiedziało refleksyjnie...a kominiarz ujął mnie całkowicie :slonko:
Awatar użytkownika
gusto
super forma
super forma
Posty: 2531
Rejestracja: 10 paź 2005, o 00:00

Re: polska tolerancja

Post autor: gusto » 9 gru 2011, o 14:04

Kominiarz fajny chłopak :) Crystall, jesteś niepoprawna. Z polską tolerancją wcale nie jest tak źle. A o patriotyzmie na przykładzie Szwajcarów i klubu piłkarskiego, dość uniwersalnie i ciekawie, wypowiedział się Friedrich Durrennmatt w książce Labirynt. Budowanie wieży gdzieś koło trzechsetnej strony, książka jest dostępna w księgarniach, polecam.
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: polska tolerancja

Post autor: crystall » 9 gru 2011, o 14:29

dla mnie to nie jest tolerancja kiedy połowa pytanych osób zieje nienawiscia i mówi o rozstrzelaniu homo, wyzywa od gadów itp., a druga połowa łaskawie pozwala im życ a nawet bierze pod uwage ze taki "homoś" moze do nieba trafic, "bo to tez czlowiek" (tylko troche gorszy..), co tez nie jest jednak takie pewne bez uprzedniego nawrócenia sie zboczka ...
ładna mi tolerancja :?
Awatar użytkownika
tsundere
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 473
Rejestracja: 9 sty 2010, o 11:26
Lokalizacja: cztery ściany

Re: polska tolerancja

Post autor: tsundere » 9 gru 2011, o 14:45

wiesz crystall, pytanie o niebo ma charakter religijny, więc trudno doszukiwać się tolerancji tam, gdzie liczy się określony ład moralny. Oczywiście wszystko co zostało powiedziane jest niczym więcej jak indywidualną opinią każdego respondenta i nie ma żadnej mocy zbawienno-potępiającej. :wink:
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Re: polska tolerancja

Post autor: Lampi » 9 gru 2011, o 14:47

Dziwny dobór ludzi, czy wyselekcjonowane wypowiedzi?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ali99
super forma
super forma
Posty: 1540
Rejestracja: 21 gru 2009, o 11:07

Re: polska tolerancja

Post autor: Ali99 » 9 gru 2011, o 22:43

Okropne...
„Mam wrażenie, że wszyscy poza mną są bezwstydnie szczęśliwi, ale mam nadzieję, że tylko udają.”
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: polska tolerancja

Post autor: crystall » 10 gru 2011, o 00:01

ja sie dziwie skad w tych ludziach tyle nienawisci do homo. ja, odkad pamietam, nie mialam nic do homo, lubilam ich, nie szokowali mnie, a bylam wtedy jeszcze swiecie przekonana ze jestem hetero :) nie kumam tej nienawisci. nie kumam tego obrzydzenia nawet w kwestii niby "obrzydliwego" seksu analnego. mnie tez nigdy nie krecil anal, a nawet jako wczesna nastolatke brzydzil, ale nigdy z tego powodu nie nienawidzilam gejow. nie umiem tego zrozumiec.
ma_noki
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 168
Rejestracja: 6 sie 2008, o 02:00

Re: polska tolerancja

Post autor: ma_noki » 10 gru 2011, o 07:45

no ale to, ze do nawet do piekla nie powinni (śmy) trafić, bo zapaskudzą (imy), to gość mnie rozwalił !

A z drugiej strony, ten sam Kraków wybiera Panią Annę Grodzką do sejmu :)
Awatar użytkownika
przyjazna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 13 lip 2007, o 00:00
Lokalizacja: Ostrowiec

Re: polska tolerancja

Post autor: przyjazna » 10 gru 2011, o 08:03

Zachowujecie się tak jakby to co mówią tamci ludzie Was bardzo dziwiło. A w dodatku skupiacie się na negatywnych wypowiedziach. Ludzie mają różne podejście i nie przypuszczam, żeby jakakolwiek z tych wypowiedzi była dla Was jakąś nowością. Zamiast jęczeć nad nietolerancją i homofobią lepiej pochwalić osoby, które mówią, że orientacja seksualna nie ma żadnego znaczenia. Co najważniejsze cieszyć się że takie są i nie wstydzą się tego mówić publicznie.
Nie gryzę... no chyba, że to lubisz:P
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: polska tolerancja

Post autor: fleurdumal » 10 gru 2011, o 10:33

Ooooo, wróciła Crystall, ostoja tolerancji...a jak tam z kobietami po czterdziestce? Pójdą do nieba, czy niebo jest tylko dla pięknych, młodych i bogatych? :lol:
http://centaurus.org.pl/
pora
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 36
Rejestracja: 2 lip 2011, o 22:03

Re: polska tolerancja

Post autor: pora » 10 gru 2011, o 11:54

Nie no po czterdziestce, pewnie duuużo zdążyły nagrzeszyć niebo odpada :D Co do kwestii tolerancji, takie samo pytanie można by zadac odnosząc się do wielu osób, nie tylko homoseksualistów i odpowiedzi byłyby podobne. Nasi rodacy mają już coś takiego, że wiedzą lepiej nawet od tego u góry, a że nie tolerują wielu kwestii społecznych to dla mnie nic dziwnego. Z pewnością są przekonani o własnej nieomylności. Ale to ich głupota i problem.
Awatar użytkownika
Flimpe_L
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 851
Rejestracja: 29 sie 2010, o 13:41

Re: polska tolerancja

Post autor: Flimpe_L » 10 gru 2011, o 14:01

I gdzie tu bijący po oczach brak tolerancji? - ten film może dla nas nie powinien być zaskoczeniem, ale osobiście podciągam go pod propagandowy - na naszą korzyść. Uważam, że na odbiorcę, który tematem nie żyje na co dzień wpływa w ten sposób, że rozbija, choćby w małym stopniu, zakuty czarno-biały światopogląd. Wydawnictwo znak - dość obiektywny nośnik i skoro przedstawia materiał, w którym pokazane są też tolerancyjne postawy, nie tylko kominiarza, ale starszej pani z ławki, tego pana w czarnym berecie itd - może dać to ich równolatkom i współbraciom ograniczonym do myślenia. Wpływ niekorzystny wydaje mi się tu mniejszy :roll: . "pod mur i wystrzelać", "gady"? ludzie tego aż tak nie łykają. np - komentarz spod nagrania "Znamiennym jest, że wszyscy, którzy wypowiadają się negatywnie mają podejrzanie przepite oczka i noszą zużyte prochowczyki z PCK. Nic w życiu nie osiągnęli, to chociaż o "pedałach" się wypowiedzą."
Cała Polska Śpiewa Sąsiadom!;)
nando1975
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 00:00

Re: polska tolerancja

Post autor: nando1975 » 10 gru 2011, o 16:29

Lepiej widziec szklankę w połowie pełną jak w połowie pustą. Zastanawiam się jednak dlaczego większośc spośród przepytywanych to ludzie w wieku emerytalnym? Jak trafił się młody Kominiarz, który zostanie hitem tego filmiku to wypowiadała sie pozytywnie. Moja refleksja jest taka: bojkotują to czego nie znają i nie rozumieją, ponieważ tak łatwiej. Jak wszedł temat HIV każdy się strasznie bał. Ja w szkole zgłośiłam się na kurs by poznac lepiej tę chorobę i nauczyc się życ w społeczeństwie , w którym ta choroba istnieje. Później już w po 2000 roku pracowałam z ludź mi chorymi na Aids i patrzcie pobierając materiały biologicznie, często przytulenie, pocałunek w policzek i nic. Jestem zdrowa jak nikt. Do czego zmierzam.. Nie zastanawiajmy się nad tolerancją innych, uczmy ludzi poznawac nas. Wówczas diabeł nie będzie taki straszny. A poza tym nad faktem kto pójdzie do nieba nie nam ludziom się zastanawiac.
Na Gay Praide w 2000 roku prezydentka LGBT we włoszech Imma Bataglia podała taką wypowiedź: nie ważne czy mówią onas źle czy dobrze, ważne , że w ogóle o nas mówią, bo w ten sposób istniejemy. I zgadzam się z Nią w 100% od lat. Pozdrawiam
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: polska tolerancja

Post autor: crystall » 10 gru 2011, o 16:36

fleurdumal pisze:Ooooo, wróciła Crystall, ostoja tolerancji...a jak tam z kobietami po czterdziestce? Pójdą do nieba, czy niebo jest tylko dla pięknych, młodych i bogatych? :lol:
a Ty naprawde jestes taka mało lotna, że nie kapnelas sie jeszcze, ze wiele rzeczy pisze ironicznie i dla jaj (np. te teksty o "starych" czterdziechach)? czasem mi sie zachce byc trollem i trolluje sobie, dopóki mnie nie zbanuja, bo taka mam ochote. tyle razy juz to robilam, ze moglas sie juz kapnac, kiedy pisze serio a kiedy Was prowokuje.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: polska tolerancja

Post autor: fleurdumal » 10 gru 2011, o 16:43

Jesteś żałosna! (żartowałam, hihihi) :P
http://centaurus.org.pl/
niemamnicku
super forma
super forma
Posty: 1924
Rejestracja: 8 cze 2010, o 17:32

Re: polska tolerancja

Post autor: niemamnicku » 10 gru 2011, o 17:04

oj crystall w temacie o czterdziestkach pisałaś dużo, duuużo więcej i wykraczało to poza przeciętny trolizm. Ale fakt faktem sama tolerancją nie grzeszysz. I nie rozumiem czemu się oburzasz, bo w sumie gdy sama mówisz o rzeczach które cię nie dotyczą, które są ci obojętne, czy ich nie rozumiesz to mówisz z jakąś dozą wyższości, lekceważąco, z pogardą i wulgarnie nierzadko tylko dlatego bo ciebie to nie obchodzi. Trolizm nie trolizm, słowa mają moc i jak chcesz żeby o tobie dobrze mówiono to sama zacznij dobrze mówić o innych.
...
Awatar użytkownika
lena_b
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 262
Rejestracja: 19 gru 2009, o 19:14

Re: polska tolerancja

Post autor: lena_b » 10 gru 2011, o 20:08

Przede wszystkim tendencyjne pytanie. Nie było tam żadnego socjologa? Skoro pytanie jest czy ktoś tam pójdzie do nieba to z góry trzeba założyć, że zapytamy osoby wierzące, a wiadomo jaki stosunek ma religia do homoseksualizmu. Poza tym podejrzewam, że zdecydowana większość pytanych skojarzyła homoseksualistów jednoznacznie z gejami, bo jak zwykle lesbijka w Polsce jest ukrywana niczym kartoteka Wałęsy w IPNie.

Co do tolerancji.... Niestety to słowo zaczyna być swoją własną parodią, jak hmm na przykład feministki, które zostały narażona na niesławę i śmiechy przez kobiety, które wcale nie wiedzą czym feminizm jest, ale używają tego słowa do wyrażenia jakiejś irracjonalnej niechęci wobec mężczyzn. I taki mamy tu paradoks, że feminizm legnie w swoich własnych gruzach, łamie nogi w wykopanych przez kobiety dołach.
Oczy tej małej, jak dwa błękity. Myśli tej małej, białe zeszyty.
Awatar użytkownika
inge
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 537
Rejestracja: 23 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Re: polska tolerancja

Post autor: inge » 10 gru 2011, o 20:11

och boże boże
do jakiego znowu nieba? :D

a w ogóle to czemu temat brzmi "polska tolerancja"? polska = katolicka/chrześcijańska, czy że co? :wink:
"Wszystko zostało już powiedziane, ponieważ jednak nikt nie słucha, trzeba wciąż zaczynać od nowa."
André Gide
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: polska tolerancja

Post autor: zurawina32 » 10 gru 2011, o 20:38

Ok,Wy się tu rozczulacie nad jakimiś niedoinformowanymi niezbyt mądrymi typkami i przeżywacie te chamskie wypowiedzi jak żaba okres a ja Was zapytam tak:czy to,że sobie pogadacie coś Wam w ogóle da?Bo mnie nie i nie zwracam uwagi na prymitywnych ludzi i ich chamskie opinie.A Ty,Crystall,daj jakiś normalny temat a nie emocjonuj się byle czym.
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: polska tolerancja

Post autor: fleurdumal » 10 gru 2011, o 22:24

zurawina32 pisze:Ok,Wy się tu rozczulacie nad jakimiś niedoinformowanymi niezbyt mądrymi typkami i przeżywacie te chamskie wypowiedzi jak żaba okres a ja Was zapytam tak:czy to,że sobie pogadacie coś Wam w ogóle da?Bo mnie nie i nie zwracam uwagi na prymitywnych ludzi i ich chamskie opinie.A Ty,Crystall,daj jakiś normalny temat a nie emocjonuj się byle czym.
Abstrahując od tematu, który dla mnie też ma niewiele sensu: koń, jaki jest każdy widzi, to w TEN sposób - "czy to,że sobie pogadacie coś Wam w ogóle da?" można ukręcić łeb dosłownie każdej dyskusji, która nie tyczy się konkretów typu "dziś na obiad kurczak, czy pierogi" albo "kupujemy Tico, czy BMW". Tzw. akademickie dyskusje nie są złe, przeciwnie - dyskusja rozwija. Pod warunkiem, że nie jest jedynie pretekstem do nakręcania się, bicia piany, czy autolanserki.
http://centaurus.org.pl/
niemamnicku
super forma
super forma
Posty: 1924
Rejestracja: 8 cze 2010, o 17:32

Re: polska tolerancja

Post autor: niemamnicku » 10 gru 2011, o 22:33

według mojej opinii temat został założony przez crystall, tylko po to żeby sobie na kogoś po raz kolejny poutyskiwać i przy okazji poczuć się lepiej. Ledwo się temat zaczął a już poleciały epitety. To by było na tyle jeśli chodzi o rozmowę o tolerancji. Zresztą sama autorka prosiła aby traktować ją jak trolla.
...
Awatar użytkownika
tsundere
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 473
Rejestracja: 9 sty 2010, o 11:26
Lokalizacja: cztery ściany

Re: polska tolerancja

Post autor: tsundere » 10 gru 2011, o 22:53

a ja pamiętam niedawne tematy foremki założycielki i ten to jest dzień do nocy :podbite oczko:
crystall
super forma
super forma
Posty: 1195
Rejestracja: 27 gru 2008, o 01:00

Re: polska tolerancja

Post autor: crystall » 10 gru 2011, o 22:57

niemamnicku pisze:oj crystall w temacie o czterdziestkach pisałaś dużo, duuużo więcej i wykraczało to poza przeciętny trolizm. Ale fakt faktem sama tolerancją nie grzeszysz. I nie rozumiem czemu się oburzasz, bo w sumie gdy sama mówisz o rzeczach które cię nie dotyczą, które są ci obojętne, czy ich nie rozumiesz to mówisz z jakąś dozą wyższości, lekceważąco, z pogardą i wulgarnie nierzadko tylko dlatego bo ciebie to nie obchodzi. Trolizm nie trolizm, słowa mają moc i jak chcesz żeby o tobie dobrze mówiono to sama zacznij dobrze mówić o innych.
temat czterdziestek i kurtyzan jak najbardziej mnie dotyczy, gdyz moja ex byla wlasnie 40letnia kurtyzana :) jesli chodzi o tolerancje, to ja jestem bardzo tolerancyjna.
niemamnicku pisze:według mojej opinii temat został założony przez crystall, tylko po to żeby sobie na kogoś po raz kolejny poutyskiwać i przy okazji poczuć się lepiej. Ledwo się temat zaczął a już poleciały epitety. To by było na tyle jeśli chodzi o rozmowę o tolerancji. Zresztą sama autorka prosiła aby traktować ją jak trolla.
nie prosze o traktowanie mnie jak trolla tylko zwracam uwage niektorym co wrazliwszym foremkom, zeby nie brały sobie az tak do serca wszystkiego co pisze:)
fleurdumal pisze:
zurawina32 pisze:Ok,Wy się tu rozczulacie nad jakimiś niedoinformowanymi niezbyt mądrymi typkami i przeżywacie te chamskie wypowiedzi jak żaba okres a ja Was zapytam tak:czy to,że sobie pogadacie coś Wam w ogóle da?Bo mnie nie i nie zwracam uwagi na prymitywnych ludzi i ich chamskie opinie.A Ty,Crystall,daj jakiś normalny temat a nie emocjonuj się byle czym.
Abstrahując od tematu, który dla mnie też ma niewiele sensu: koń, jaki jest każdy widzi, to w TEN sposób - "czy to,że sobie pogadacie coś Wam w ogóle da?" można ukręcić łeb dosłownie każdej dyskusji, która nie tyczy się konkretów typu "dziś na obiad kurczak, czy pierogi" albo "kupujemy Tico, czy BMW". Tzw. akademickie dyskusje nie są złe, przeciwnie - dyskusja rozwija. Pod warunkiem, że nie jest jedynie pretekstem do nakręcania się, bicia piany, czy autolanserki.
bardzo madrze fleur, jestes nie tylko piekna ale i bardzo madra czterdziecha :-P
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: polska tolerancja

Post autor: jestemwloczega » 11 gru 2011, o 10:32

niemamnicku pisze:według mojej opinii temat został założony przez crystall, tylko po to żeby sobie na kogoś po raz kolejny poutyskiwać i przy okazji poczuć się lepiej. Ledwo się temat zaczął a już poleciały epitety. To by było na tyle jeśli chodzi o rozmowę o tolerancji. Zresztą sama autorka prosiła aby traktować ją jak trolla.
Czyli twierdzisz, ze crystall tęskni za mna he he he . Problem w tym, że już mi sie nie chce karmic trolla. teraz zajęta jestem dokarmiania piesków, bo akcja tylko do 19 grudnia http://tablica.pl/nakarm-psa/ranking
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
niemamnicku
super forma
super forma
Posty: 1924
Rejestracja: 8 cze 2010, o 17:32

Re: polska tolerancja

Post autor: niemamnicku » 11 gru 2011, o 12:17

jestemwloczega pisze:
niemamnicku pisze:według mojej opinii temat został założony przez crystall, tylko po to żeby sobie na kogoś po raz kolejny poutyskiwać i przy okazji poczuć się lepiej. Ledwo się temat zaczął a już poleciały epitety. To by było na tyle jeśli chodzi o rozmowę o tolerancji. Zresztą sama autorka prosiła aby traktować ją jak trolla.
Czyli twierdzisz, ze crystall tęskni za mna he he he . Problem w tym, że już mi sie nie chce karmic trolla. teraz zajęta jestem dokarmiania piesków, bo akcja tylko do 19 grudnia http://tablica.pl/nakarm-psa/ranking
O i na coś się ten wątek jednak przydał. :ok:
...
Awatar użytkownika
fleurdumal
super forma
super forma
Posty: 2645
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 00:00

Re: polska tolerancja

Post autor: fleurdumal » 11 gru 2011, o 13:22

jestemwloczega pisze:
niemamnicku pisze:według mojej opinii temat został założony przez crystall, tylko po to żeby sobie na kogoś po raz kolejny poutyskiwać i przy okazji poczuć się lepiej. Ledwo się temat zaczął a już poleciały epitety. To by było na tyle jeśli chodzi o rozmowę o tolerancji. Zresztą sama autorka prosiła aby traktować ją jak trolla.
Czyli twierdzisz, ze crystall tęskni za mna he he he . Problem w tym, że już mi sie nie chce karmic trolla. teraz zajęta jestem dokarmiania piesków, bo akcja tylko do 19 grudnia http://tablica.pl/nakarm-psa/ranking

:serce: :serce: :serce: :D
http://centaurus.org.pl/
Awatar użytkownika
jestemwloczega
super forma
super forma
Posty: 4605
Rejestracja: 22 maja 2010, o 07:46

Re: polska tolerancja

Post autor: jestemwloczega » 11 gru 2011, o 14:20

no tak fleur - ktos mnie tej miłosci do zwierzaczków nauczył - a ze nic to nie kosztuje to ryzykuje SPAMem nawet kosztem bana - bo gdyby kazda z nas tu codzien to robiła jestem w stanie dostac nawet 100 banów , bo warto. Bo pamietajmy - ten los tych psiaków to wina nas i tylko nas - ludzi bez wyobrazni, bez serca . . . wiec niech Ci z sercem i wyobrażnia robia KLIK raz dziennie - przeciez klikanie fajne jest :cool:
dla mnie jesteś smieciem, i nie podskakuj, stara .... bo cię załatwię ..... uważaj, zarazo ...... koralik
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: polska tolerancja

Post autor: zurawina32 » 11 gru 2011, o 16:31

fleurdumal pisze:
zurawina32 pisze:Ok,Wy się tu rozczulacie nad jakimiś niedoinformowanymi niezbyt mądrymi typkami i przeżywacie te chamskie wypowiedzi jak żaba okres a ja Was zapytam tak:czy to,że sobie pogadacie coś Wam w ogóle da?Bo mnie nie i nie zwracam uwagi na prymitywnych ludzi i ich chamskie opinie.A Ty,Crystall,daj jakiś normalny temat a nie emocjonuj się byle czym.
Abstrahując od tematu, który dla mnie też ma niewiele sensu: koń, jaki jest każdy widzi, to w TEN sposób - "czy to,że sobie pogadacie coś Wam w ogóle da?" można ukręcić łeb dosłownie każdej dyskusji, która nie tyczy się konkretów typu "dziś na obiad kurczak, czy pierogi" albo "kupujemy Tico, czy BMW". Tzw. akademickie dyskusje nie są złe, przeciwnie - dyskusja rozwija. Pod warunkiem, że nie jest jedynie pretekstem do nakręcania się, bicia piany, czy autolanserki.
Ok,masz rację,od nakręcania się jestem jak najdalsza.Właśnie dlatego zadałam pytanie czy taka dyskusja ma w ogóle sens?Wszak nie poszerza niczyjego horyzontu myślowego,opinie na temat homoseksualistów znamy wszystkie,a poza tym...nad czym tu rozprawiać?Nad ciasnotą umysłową ludzi?Na ten temat napisano już wiele tekstów,dumano nad przyczynami homo i ksenofobii i nic z tego nie wychodzi.Jeżeli nie ma rzetelnej wiedzy na temat homoseksualizmu, idea związków partnerskich jest wypaczana przez żądania"małżeństw",ado tego dochodzi swoisty strach przed "spedalaniem nieletnich"na dworcach kolejowych i na dodatek wplata się idee katolickiego nieba i piekła to czego się spodziewacie?Aplauzu?Poparcia dla"pedałów"i ich"małżeństw"?
zurawina32
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 470
Rejestracja: 24 maja 2008, o 02:00

Re: polska tolerancja

Post autor: zurawina32 » 11 gru 2011, o 16:47

A tak przy okazji-Crystall nie mieszaj pojęć i nie rób jeszcze większego bałaganu w temacie.Zadane przez Ciebie pytanie o patriotyzm w kontekście tytułu i linka NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PATRIOTYZMEM rozumianym jako pozytywne emocje wywoływane nazwą kraju i jego atrybutów takich jak godło i flaga narodowa oraz-np.- idee solidarnościowe czy Jan Paweł II.Jeśli już chciałaś sprowokować nas do wyrażenia zdania na temat nietolerancji i ograniczonych horyzontów umysłowych osób pytanych na temat homoseksualistów to powinnaś sformułować inaczej temat.
ODPOWIEDZ