Licze, ze mi pomozecie

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
ilona87krk
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2011, o 21:03

Licze, ze mi pomozecie

Post autor: ilona87krk » 20 gru 2011, o 21:14

Dla kogos moze smieszna, a dla mnie dosc krepujaca sprawa.
Mam 24 lata jestem z kobieta ktora jest troszke ode mnie starsza ale to chyba nie jest istotne. Przejde do sedna sprawy.
Jestesmy ze soba juz prawie rok i normalna sprawa jest to ze sypiamy ze soba. Razem mieszkamy.
Seks jak dla mnie i dla niej jest bardzo wazna sprawa. Nie ma dnia bysmy go nie uprawialy. Problem jest ze mna. Jest to moja pierwsza kobieta w ktorej sie zakochalam i co za tym idzie z ktora sypiam. Nigdy wczesniej nie mialam kobiety. Chba wstydze sie o tym powiedziec lekarzowi dlatego zdecydowalam sie napisac tutaj na forum. Za kazdym razem no moze bez przesady ale bardzo czesto kiedy uprawiam seks z moja dziewczyna ja krwawie. Nie jest to nie wiadomo jak obwite krwawienie ale jest. Jest to dla mnie strasznie krepujace nawet po prawie roku wspolnego mieszkania ze soba. Ona oczywiscie nic sobie z tego nie robi poniewaz jest bardzo zaangazowana w to co robi ale mi to odbiera pewnosc siebie. Czy myslicie ze powinnam isc do lekarza czy przyczyna lezy gdzie indziej? Mozecie mnie wysmiac badz nie ale chcialabym byscie mi pomogly. Dzięki Ilona
zielono_mi
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2011, o 20:55

Re: Licze, ze mi pomozecie

Post autor: zielono_mi » 20 gru 2011, o 22:52

Szczerze, nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby się śmiać.
Ja jednak radziłabym udać się po poradę do ginekologa, ponieważ jest wiele przyczyn, które mogłyby powodować krwawienia. Może być zbyt mała lubrykacja pochwy, nadżerka i wiele innych.
Przecież ginekolog, to lekarz jak każdy inny, a nie ma sensu się krępować podczas seksu czy odczuwać dyskomfort. Lepiej zobaczyć co się dzieje. Poszukaj może jakiegoś 'normalnego' (w sensie tęczowego) lekarza lub jeżeli boisz się niewłaściwej reakcji lekarza to opisz sytuację ze swojego punktu widzenia nie mówiąc o partnerce.
Poza tym jeśli rozwiązanie problemu krwawienia pomoże w lepszym seksie, to chyba warto?
sachmetztli
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 183
Rejestracja: 21 gru 2011, o 02:53

Re: Licze, ze mi pomozecie

Post autor: sachmetztli » 21 gru 2011, o 03:40

Cześć,
Przyznam ci się,że czasem też tak mam.Krwawienie nie jest zbyt obfite,ale niekiedy trwa nawet dwa dni.Nie wiem czym to może być spowodowane,ale podobnie jak ty zastanawiam się nad tym i szukam lekarza.Inną sprawą jest kiedy do niego pójdę:P Słyszałam,ze to może być nadżerka,ale powiedziała mi to koleżanka hetero na podstawie swoich doświadczeń ze swoim chłopakiem,tak więc nie wiem czy informacja może być przydatna. Wydaje mi się,że obie musimy odwiedzić w tej sprawie lekarza,bez tego chyba się nie obejdzie,a czy seks będzie lepszy,to się pewnie okaże:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
implant
super forma
super forma
Posty: 1280
Rejestracja: 29 maja 2008, o 02:00

Re: Licze, ze mi pomozecie

Post autor: implant » 21 gru 2011, o 09:16

Drogie Panie, do ginekologa trzeba iść i w ogóle nie ma dyskusji.
Natychmiast!
TueVekkia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 28 wrz 2011, o 00:31

Re: Licze, ze mi pomozecie

Post autor: TueVekkia » 21 gru 2011, o 09:32

Dokładnie ! Bez dyskusji !
Do lekarza proszę iść ! ;-) Tylko znaleźć dobrego ginekologa i koniecznie iść ;]
"Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo"
ilona87krk
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2011, o 21:03

Re: Licze, ze mi pomozecie

Post autor: ilona87krk » 21 gru 2011, o 23:52

A czy fakt, ze jestem dziewica ma na to wplyw? Na to krawienie podczas seksu z moja partnerka?
Awatar użytkownika
Ali99
super forma
super forma
Posty: 1540
Rejestracja: 21 gru 2009, o 11:07

Re: Licze, ze mi pomozecie

Post autor: Ali99 » 22 gru 2011, o 17:22

Nie nie ma zadnego wplywu. Skoro czesto krwawisz to cos jest bardzo nie w porzadku. Jak najszybciej idz do lekarza.
„Mam wrażenie, że wszyscy poza mną są bezwstydnie szczęśliwi, ale mam nadzieję, że tylko udają.”
Awatar użytkownika
Logister
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 11 paź 2011, o 18:09

Re: Licze, ze mi pomozecie

Post autor: Logister » 29 gru 2011, o 17:28

Dokładnie - do ginekologa koniecznie.
zielono_mi pisze:Poszukaj może jakiegoś 'normalnego' (w sensie tęczowego) lekarza lub jeżeli boisz się niewłaściwej reakcji lekarza to opisz sytuację ze swojego punktu widzenia nie mówiąc o partnerce.
Przecież nie musisz mówić, że sypiasz z kobietą.
ta informacja nie jest lekarzowi w ogóle potrzebna - krwawisz podczas seksu i tyle.
ODPOWIEDZ