co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich ?

Dyskusje, wymiana opinii i doświadczeń na tematy związane z życiem kobiet kochających kobiety. Wsparcie dla potrzebujących.
ODPOWIEDZ
HeyJ
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2015, o 14:57

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: HeyJ » 12 sty 2015, o 15:56

azzardo-eta pisze:Co tak niezmiernie na mnie działa? Myślę, że oryginalność, intelekt, poczucie humoru i zniewalający zapach...oj, można się zakręcić.
Oh zapach, tak, tak. Oczywiście nie mówię o żadnej wodzie toaletowej, tylko o zapachu ciała, najlepiej po aktywności fizycznej ;p

Co do tematu, to myślę, że to ja jestem bardziej "męska" w związku, w większej mierze to ja podejmuję decyzje. Nie pociągają mnie w ogóle kobiety skrajnie męskie, wręcz odrzucają. Nie miałabym nic przeciwko dziewczynie, która by była charakterem do mnie podobna, ale najbardziej kręci mnie kobieta, która jest bardziej kobieca - choć nie skrajnie, która wygląda seksownie w dresie i spódniczce. Która ma dobry gust jeśli chodzi o bieliznę (uwielbiam!), która potrafi jednym spojrzeniem mnie zniewolić, sprawić, że chcę jej się oddać tu i teraz :) Można powiedzieć że na co dzień, to ja "rządzę", ale w łóżku zdecydowanie ona :roll: .
Awatar użytkownika
Cavalier
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 12 sty 2015, o 21:39

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Cavalier » 12 sty 2015, o 22:45

@Up witam w klubie :cool:
Mamy identyczne podejście do bab.
Czytaj moje posty w całości. Czasem pieprzę jak potłuczona ale później morał z tego wyniknie. Jestem chaotyczną osobą, wybacz :D
Nieznosna30
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2013, o 17:16

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Nieznosna30 » 27 sty 2015, o 10:38

Witam , wydaje mnie się że są kobiety męskie a bardziej kobieco sie zachowują i są kobiety kobiece zachowujące sie jak facet ;-) :D :evil: Ważne by twarz była sympatyczna ;-) POZdrawiam
takasamaaleinna
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2015, o 15:05

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: takasamaaleinna » 28 sty 2015, o 12:44

Fuck my life....
Nie kręcą mnie męskie. Ku :? wa w ogóle co to za określenie "męska lesba". Jeżeli będę chciała być z facetem to sobie znajdę takiego z penisem, a nie pseudo podobnego. :D Przez nie moja matka, kiedy dowiedziała się o mnie zrobiła aferę, bo wyobrażała sobie, właśnie taką lesbijkę. Męska, wulgarna lesba, która drze ryja na paradach równości i jest wielce zdziwiona, że nikt jej nie lubi i nie akceptuje. Ja sama ich nie lubię i nie akceptuje, a jestem lesbijka. Dopiero kiedy przyprowadziłam swoją dziewczynę do domu, moja matka zmieniła zdanie. " Oj dziecko ta Twoja dziewczyna to bardzo kulturalna i wykształcona osoba jest. I cale szczęście, że wygląda jak dziewczyna. Bo ja myślałam, że to będzie taka jak z tych parad.". Reasumując kobieta musi być kobieca, nie musi być pipą w stylu ' jakim mnie Boże stworzyłeś takim mnie masz", bo nie znoszę takich ludzi a zwłaszcza lasek. najlepiej, żeby miała silny charakter.
bylejaka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, o 15:33
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: bylejaka » 28 sty 2015, o 12:46

Popieram !!! wypowiedż poprzedniczki !! : :)
cieszę się, że jestem kobietą
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: zosia24 » 28 sty 2015, o 17:43

takasamaaleinna pisze:Fuck my life....
Nie kręcą mnie męskie. Ku :? wa w ogóle co to za określenie "męska lesba". Jeżeli będę chciała być z facetem to sobie znajdę takiego z penisem, a nie pseudo podobnego. :D Przez nie moja matka, kiedy dowiedziała się o mnie zrobiła aferę, bo wyobrażała sobie, właśnie taką lesbijkę. Męska, wulgarna lesba, która drze ryja na paradach równości i jest wielce zdziwiona, że nikt jej nie lubi i nie akceptuje. Ja sama ich nie lubię i nie akceptuje, a jestem lesbijka. Dopiero kiedy przyprowadziłam swoją dziewczynę do domu, moja matka zmieniła zdanie. " Oj dziecko ta Twoja dziewczyna to bardzo kulturalna i wykształcona osoba jest. I cale szczęście, że wygląda jak dziewczyna. Bo ja myślałam, że to będzie taka jak z tych parad.". Reasumując kobieta musi być kobieca, nie musi być pipą w stylu ' jakim mnie Boże stworzyłeś takim mnie masz", bo nie znoszę takich ludzi a zwłaszcza lasek. najlepiej, żeby miała silny charakter.
Dobrze, że choć dziewczynę kulturalną przyprowadziłaś, bo córki nie ma kulturalnej :cojest:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: dalidaa » 28 sty 2015, o 17:47

zosia24 pisze: Dobrze, że choć dziewczynę kulturalną przyprowadziłaś, bo córki nie ma kulturalnej :cojest:
Zosia :cool: aleś mnie ubawiła!!! :tancze: bravo :clap:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
noemimoabit
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 385
Rejestracja: 2 maja 2014, o 16:34

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: noemimoabit » 28 sty 2015, o 18:22

:clap:
Kiedy wy­daje się, że wszys­tko się skończyło, wte­dy do­piero wszys­tko się zaczyna.
Charlotte1108
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 16 lut 2014, o 22:49

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Charlotte1108 » 28 sty 2015, o 20:46

takasamaaleinna pisze:Fuck my life....
Nie kręcą mnie męskie. Ku :? wa w ogóle co to za określenie "męska lesba". Jeżeli będę chciała być z facetem to sobie znajdę takiego z penisem, a nie pseudo podobnego. :D Przez nie moja matka, kiedy dowiedziała się o mnie zrobiła aferę, bo wyobrażała sobie, właśnie taką lesbijkę. Męska, wulgarna lesba, która drze ryja na paradach równości i jest wielce zdziwiona, że nikt jej nie lubi i nie akceptuje. Ja sama ich nie lubię i nie akceptuje, a jestem lesbijka. Dopiero kiedy przyprowadziłam swoją dziewczynę do domu, moja matka zmieniła zdanie. " Oj dziecko ta Twoja dziewczyna to bardzo kulturalna i wykształcona osoba jest. I cale szczęście, że wygląda jak dziewczyna. Bo ja myślałam, że to będzie taka jak z tych parad.". Reasumując kobieta musi być kobieca, nie musi być pipą w stylu ' jakim mnie Boże stworzyłeś takim mnie masz", bo nie znoszę takich ludzi a zwłaszcza lasek. najlepiej, żeby miała silny charakter.
:clap:
bylejaka
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, o 15:33
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: bylejaka » 28 sty 2015, o 21:15

.... żenada... ten temat to kompletny absurd...
cieszę się, że jestem kobietą
azet
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 46
Rejestracja: 22 sty 2014, o 12:15

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: azet » 29 sty 2015, o 11:11

Reasumując kobieta musi być kobieca

No jasne. Ostatnio czytałam zdanie, że obowiązkiem kobiety jest się malować. Jak się nie maluje, to nie jest prawdziwą kobietą. Bardzo mądre, prawda?

Żadna kobieta nic nie musi. Mnie np. nudzą typowo kobiece dziewczyny i lubię patrzeć na te z własnym stylem, ubrane i zachowujące się ze smakiem i kulturą, nieprzegięte ani w stronę kobiecości, ani męskości.
A takiejsamejaleinnej współczuję takiego ograniczenia umysłowego.

W ogóle te wszystkie wymogi "bądź kobieca" mało dadzą. Można spotkać setki kobiecych, a nie mieć tego czegoś z nimi, tego flow, porozumienia. A można spotkać mniej kobiecą i się zakochać, bo będzie ta iskra. Zależy od człowieka, od Wnętrza. Nie od stylówki. To samo z biseksualnymi. Biegają niektóre lesbijki tylko za lesbijkami i nic. A stanie im na drodze biseks i o dziwo pyknie, jest miłość. Ale wcześniej - zero tolerancji dla WSZYSTKICH bisów, bo koleżanka koleżanki i brat siostry ma złe doświadczenia, no poza tym dziewczyny na forum napisały, że one są złe, więc nie lubię ich :cool:


Chcę tylko podkreślić, że RÓŻNIE W ŻYCIU BYWA i ograniczenia są złe.
Awatar użytkownika
fanta86
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 158
Rejestracja: 13 lip 2012, o 22:17

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: fanta86 » 29 sty 2015, o 11:56

azet pisze:
Reasumując kobieta musi być kobieca

No jasne. Ostatnio czytałam zdanie, że obowiązkiem kobiety jest się malować. Jak się nie maluje, to nie jest prawdziwą kobietą. Bardzo mądre, prawda?

Żadna kobieta nic nie musi. Mnie np. nudzą typowo kobiece dziewczyny i lubię patrzeć na te z własnym stylem, ubrane i zachowujące się ze smakiem i kulturą, nieprzegięte ani w stronę kobiecości, ani męskości.
A takiejsamejaleinnej współczuję takiego ograniczenia umysłowego.

W ogóle te wszystkie wymogi "bądź kobieca" mało dadzą. Można spotkać setki kobiecych, a nie mieć tego czegoś z nimi, tego flow, porozumienia. A można spotkać mniej kobiecą i się zakochać, bo będzie ta iskra. Zależy od człowieka, od Wnętrza. Nie od stylówki. To samo z biseksualnymi. Biegają niektóre lesbijki tylko za lesbijkami i nic. A stanie im na drodze biseks i o dziwo pyknie, jest miłość. Ale wcześniej - zero tolerancji dla WSZYSTKICH bisów, bo koleżanka koleżanki i brat siostry ma złe doświadczenia, no poza tym dziewczyny na forum napisały, że one są złe, więc nie lubię ich :cool:


Chcę tylko podkreślić, że RÓŻNIE W ŻYCIU BYWA i ograniczenia są złe.
Dokładnie. Wyjęłaś mi to z ust. Każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny. Nie można wymagać od innych, aby zachowywali się według kogoś uznania.
"Na zazdrość trzeba ciężko pracować. Litość dostajesz za darmo."
Awatar użytkownika
KobiecaPrzyjazn
super forma
super forma
Posty: 1538
Rejestracja: 4 lut 2014, o 22:38
Lokalizacja: mazowieckie

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: KobiecaPrzyjazn » 30 sty 2015, o 18:24

fanta86 pisze:
azet pisze: W ogóle te wszystkie wymogi "bądź kobieca" mało dadzą. Można spotkać setki kobiecych, a nie mieć tego czegoś z nimi, tego flow, porozumienia. A można spotkać mniej kobiecą i się zakochać, bo będzie ta iskra. Zależy od człowieka, od Wnętrza. Nie od stylówki. To samo z biseksualnymi. Biegają niektóre lesbijki tylko za lesbijkami i nic. A stanie im na drodze biseks i o dziwo pyknie, jest miłość. Ale wcześniej - zero tolerancji dla WSZYSTKICH bisów, bo koleżanka koleżanki i brat siostry ma złe doświadczenia, no poza tym dziewczyny na forum napisały, że one są złe, więc nie lubię ich :cool:


Chcę tylko podkreślić, że RÓŻNIE W ŻYCIU BYWA i ograniczenia są złe.
Dokładnie. Wyjęłaś mi to z ust. Każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny. Nie można wymagać od innych, aby zachowywali się według kogoś uznania.
:ok:
Jeśli czujesz, że jesteś fair - rób co chcesz! ;)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: odbicie » 30 sty 2015, o 21:10

takasamaaleinna pisze: (...)
Pała. Siadaj.

http://www.wsieci.pl/prod/news/large/sl ... u_1221.jpg
Awatar użytkownika
Rivaille
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:31

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Rivaille » 1 lut 2015, o 22:51

takasamaaleinna pisze:Jeżeli będę chciała być z facetem to sobie znajdę takiego z penisem, a nie pseudo podobnego. :D
So true. Męskie lesbijki są u mnie przegrane na starcie. Nawet gdybym spotkała taką ze świetnym charakterem, nic by z tego nie wyszło, bo najzwyczajniej mnie odrzucają, a wygląd jest dla mnie tak samo ważny jak charakter. Lubię kobiece dziewczyny, najlepiej w długich włosach, choć czasami podobają mi się też te w krótkich (Broń boże, nie mam tu na myśli irokezów, czy co tam jeszcze lesbijki wymyślają - a zwyczajne krótkie włosy). Bardzo ważne jest też dla mnie poczucie humoru, bo nie wyobrażam sobie, bym musiała egzystować z mrukiem, który każdy żart będzie przetwarzał w myślach 10 minut.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: dalidaa » 3 lut 2015, o 11:33

:totalnamasakra: Rozmowa osiąga poziom zero. Temat: "co bardziej lubicie" wskazuje na to, że wszystko jest kwestią gustu.

Jak widzę posty pt.:
Rivaille pisze:
takasamaaleinna pisze:Jeżeli będę chciała być z facetem to sobie znajdę takiego z penisem, a nie pseudo podobnego. :D
So true. Męskie lesbijki są u mnie przegrane na starcie. .
to mi się włos na głowie jeży i zaczynam żałować, że któraś z tych Panienek nie urodziła się typem męskim. Bo czasem człowiek nie ma wyboru: ma wąskie biodra, muskularne ręce, ot co. i od razu : "skreślona na starcie"... I nie chodzi o bycie : "pseudofacetem", bo są dziewczyny, które na takie pozują, ale jest grono takich, które taki mają typ urody i nic na to nie poradzą... Pretensje do genetyki... Ale wpadną tu zobaczyć co fajnego można w nich znależć (temat: co wolicie w męskich a co w kobiecych) i od razu dostają łatę faceta bez penisa lub babochłopa. Miałam nadzieję, że więcej tu osób o otwartych umysłach... A że takie dziewczyny czują się kobietami, ale nie mogą się ubrać w kieckę, bo będą wyglądać jak w przebraniu, to co to Was niekryte krytyczki obchodzi n'est-ce pas?

Przykro czytać takie posty i aż trudno stać z boku. Dokładanie łaty "faceta bez penisa" męskim lesbijkom jest jak twierdzenie, że ojciec gej to pedofil, a lesbijka nie lubi facetów, bo żaden facet jej "porządnie dobrze nie zrobił". Cholerne, raniące ludzi steretotypy.

Pomyślcie czasem zanim coś napiszecie, bo żal czytelniczek, serio.

PS: zanim posądzicie mnie o bycie babochłopem dorzucę tylko, że jestem kobieca, wolę kobiece, ale nie cierpię obrażania innych i ranienia ich uczuć bez powodu...
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
Rivaille
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:31

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Rivaille » 3 lut 2015, o 17:47

dalidaa pisze:
... i zaczynam żałować, że któraś z tych Panienek nie urodziła się typem męskim. Bo czasem człowiek nie ma wyboru: ma wąskie biodra, muskularne ręce, ot co. i od razu : "skreślona na starcie"...
To jest jedynie moje zdanie. Nawet jeżeli jakaś męska lesbijka nie miała nigdy większego wyboru, co do tego jak wygląda, a po przeczytaniu mojego komentarza poczuje się urażona, no to przepraszam bardzo - więcej dystansu do siebie. Całemu światu nie trzeba się podobać, a nie będę wymyślać zalet, co to by przypadkiem kogoś nie zranić, tym bardziej że temat ,,męskich'' dziewczyn potraktowałam ogólnikowo. Nawet mając taką urodę, można wyglądać kobieco, i nie mówię tu o noszeniu sukienek, spódnic. Ok, ktoś nie wygląda w nich dobrze, rozumiem. Ale to nie jest jeszcze dla mnie żaden powód do noszenia męskich ubrań oraz dobijania się taką fryzurą. Przez męską lesbijkę rozumiem też odmienny sposób bycia. No dobra, może nie każda z nich tak się zachowuje, a ja to generalizuję, ale większość z tych które spotkałam, tak właśnie się zachowywała.
dalissa
Posty: 4
Rejestracja: 4 lut 2015, o 13:20

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: dalissa » 4 lut 2015, o 13:25

agapoem pisze: każda myśląca osoba posiada coś takiego jak gusta, wie co jej się podoba i o tym pisze. Jak się chce to każdy wątek można nazwać bzdurnym
pozdrawiam

Zgadzam się. Ja np. wolę oczy kobiety, są bardziej zmysłowe.
why-so-serious
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2014, o 16:00
Lokalizacja: małopolskie

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: why-so-serious » 7 lut 2015, o 17:34

Rivaille pisze:
dalidaa pisze:
... i zaczynam żałować, że któraś z tych Panienek nie urodziła się typem męskim. Bo czasem człowiek nie ma wyboru: ma wąskie biodra, muskularne ręce, ot co. i od razu : "skreślona na starcie"...
To jest jedynie moje zdanie. Nawet jeżeli jakaś męska lesbijka nie miała nigdy większego wyboru, co do tego jak wygląda, a po przeczytaniu mojego komentarza poczuje się urażona, no to przepraszam bardzo - więcej dystansu do siebie. Całemu światu nie trzeba się podobać, a nie będę wymyślać zalet, co to by przypadkiem kogoś nie zranić, tym bardziej że temat ,,męskich'' dziewczyn potraktowałam ogólnikowo. Nawet mając taką urodę, można wyglądać kobieco, i nie mówię tu o noszeniu sukienek, spódnic. Ok, ktoś nie wygląda w nich dobrze, rozumiem. Ale to nie jest jeszcze dla mnie żaden powód do noszenia męskich ubrań oraz dobijania się taką fryzurą. Przez męską lesbijkę rozumiem też odmienny sposób bycia. No dobra, może nie każda z nich tak się zachowuje, a ja to generalizuję, ale większość z tych które spotkałam, tak właśnie się zachowywała.
Sto procent popieram Rivaille! Nikt nikogo nie skreśla za budowę ciała, czy też typ urody! Ale na boga, nie trzeba do bardziej męskiego typu obcinać włosów na amerykańskiego żołnierza, zakładać szerokich spodni, męskich koszulek i czapek z daszkiem!:-) dziewczęta typowo kobiece nawet w męskim stroju wyglądają kobieco, ale niestety natura nierówno dzieli i dziewczęta mniej kobiece muszą się bardziej postarac:-) i wcale nie potrzeba kilograma tapety, kiecki i szpilek. Także w zgodzie z Rivaille popieram, że bardzo męskie lesbijki są dla mnie nie do przełknięcia, kobieta musi wyglądać nas kobietę i wtedy mnie kręci! Sama nie należę do męskiego typu, chociaż kiecek raczej nie noszę i uważam że gdybym chciała faceta to bym go sobie znalazła,a nie meskopodobna lesbijke, ot co. Pozdrawiam i mam nadzieję, ze nikogo nie uraziłam!:-) nie taki mój zamiar.
motylem5555
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 189
Rejestracja: 6 cze 2014, o 22:41

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: motylem5555 » 16 lut 2015, o 18:57

zosia24 pisze:
takasamaaleinna pisze:Fuck my life....
Nie kręcą mnie męskie. Ku :? wa w ogóle co to za określenie "męska lesba". Jeżeli będę chciała być z facetem to sobie znajdę takiego z penisem, a nie pseudo podobnego. :D Przez nie moja matka, kiedy dowiedziała się o mnie zrobiła aferę, bo wyobrażała sobie, właśnie taką lesbijkę. Męska, wulgarna lesba, która drze ryja na paradach równości i jest wielce zdziwiona, że nikt jej nie lubi i nie akceptuje. Ja sama ich nie lubię i nie akceptuje, a jestem lesbijka. Dopiero kiedy przyprowadziłam swoją dziewczynę do domu, moja matka zmieniła zdanie. " Oj dziecko ta Twoja dziewczyna to bardzo kulturalna i wykształcona osoba jest. I cale szczęście, że wygląda jak dziewczyna. Bo ja myślałam, że to będzie taka jak z tych parad.". Reasumując kobieta musi być kobieca, nie musi być pipą w stylu ' jakim mnie Boże stworzyłeś takim mnie masz", bo nie znoszę takich ludzi a zwłaszcza lasek. najlepiej, żeby miała silny charakter.
Dobrze, że choć dziewczynę kulturalną przyprowadziłaś, bo córki nie ma kulturalnej :cojest:
:lol:
margi78
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 20 gru 2014, o 22:30

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: margi78 » 22 lut 2015, o 12:49

Moja kobieta jest z tych bardziej męskich, taki typ co od razu się rzuca w oczy. Zawsze w spodniach, z krótkimi włosami, ma charakterystyczny sposób chodzenia i mówienia. I przy tym wszystkim to jest najlepszy i najbardziej wrażliwy człowiek jakiego znam. Nie rozumiem tego negatywnego nastawienia do tego typu urody. Może sie podobać, może sie nie podobać, ale jakoś nie łapię aż takiej wrogości.
Awatar użytkownika
Herria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:00
Lokalizacja: wałcorW

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Herria » 22 lut 2015, o 14:37

dalidaa pisze:to mi się włos na głowie jeży i zaczynam żałować, że któraś z tych Panienek nie urodziła się typem męskim. Bo czasem człowiek nie ma wyboru: ma wąskie biodra, muskularne ręce, ot co.
Ależ można mieć wąskie biodra, muskularne ramiona i nawet jeszcze umięśnioną klatę z małymi piersiami ;) i mieć w sobie więcej kobiecości niż niejedna 100% heteroseksualna malowana lala.
Można też w drugą stronę - mieć delikatne subtelne krągłości, długie falujące włosy i aksamitny głos, a ubrać to wszystko w dziurawe dżinsy i męską koszulę - i wyglądać też bardzo pociągająco 8)
Co więcej, wydaje mi się że kobietom takie przemiany lepiej udają się niż mężczyznom, chociaż rozczulają mnie faceci przebierający się za kobiety. :-P

Najbardziej lubię zadbane, naturalne i szczęśliwe, z odpowiednim dystansem do siebie i do świata ;)
Awatar użytkownika
WA27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 151
Rejestracja: 17 sty 2015, o 13:22

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: WA27 » 22 lut 2015, o 21:13

[quote="dalidaa"]:totalnamasakra: Rozmowa osiąga poziom zero. Temat: "co bardziej lubicie" wskazuje na to, że wszystko jest kwestią gustu...etc." zgadzam sie z Toba:)


wiec wrocmy do tematu...:)

Ja lubie kobiety z pięknym czarujacym usmiechem ktore uwielbiaja sie w sukience, dresie szpilkach i trampkach.
Papier wszystko przyjmie.
Lilium
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2022, o 01:50

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich ?

Post autor: Lilium » 26 gru 2022, o 02:11

Mi się podobają kobiety balansujące pomiędzy tymi kobiecymi a męskimi, jeśli mówimy o stylu ubierania się.
Nie podobają mi się osoby, które wyglądają jak "klony", to co przyciąga moje oko to oryginalny styl, coś "swojego" a jednocześnie eleganckiego. Lekki makijaż spoko, ale tona szpachly? Nope. Sztuczność i pozerstwo? Nope.
Jakby to wytłumaczyć... fizycznie pociągają mnie te bardziej "kobiece" Panie tzn. dłuższe włosy, bardziej kobiece kształty figury, wcięcie w talii itd
+ to widać jak ktoś po prostu o siebie dba

Do całości jeszcze ładny uśmiech, ciepły głos, poczucie humoru i takie ciepło? Otwartość?



Widywałam też dziewczyny na ulicy, które ubiorem, stylem chodu, cała taką manierą bycia przypominały bardziej sebka spod bloku niż kobietę, jakiś łańcuch na szyji itd. no i takie coś totalnie mnie nie kręci.
Zuzu_3436
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 12 lis 2022, o 20:16

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Zuzu_3436 » 26 gru 2022, o 11:22

Herria pisze:
22 lut 2015, o 14:37
dalidaa pisze:to mi się włos na głowie jeży i zaczynam żałować, że któraś z tych Panienek nie urodziła się typem męskim. Bo czasem człowiek nie ma wyboru: ma wąskie biodra, muskularne ręce, ot co.
Muskularne ramiona czy wąskie biodra wcale nie odbierają kobiecości nawet w takim potocznych wyobrażeniu. Jest mnóstwo umięśnionych tancerek, łyżwiarek czy biegaczek, których żaden facet by nie pomylił z innym facetem. Krótkie włosy też nie czynią męską, mam na studiach dziewczynę, która ma krókie włosy i wygląda bardzo dziewczęco, tylko, że nie jest obcięta na jeża jak wielu facetów, no i ma delikatne rysy twarzy.

"jest grono takich, które taki mają typ urody i nic na to nie poradzą" - nie tylko typ urody, bo androgeniczna twarz to jedno, ale takie dziewczyny często swoją fryzurą, stylem, ubiorem zacierają granice między tym, co tradycyjnie kobiece i męskie, nie wiem ile z nich się tak autodefiunuje, ale wyglądają po prostu niebinarnie, co po prostu nie dla każdej jest atrakcyjne. Nie widzę w tym żadnej dyskryminacji, to tak jakbym ja miała pretensję do jakiejś dziewczyny, że nie jestem w jej typie, albo że nie potrafi się we mnie zakochać (bo z tym zakochaniem się jest podobnie do podobania się - niby można mieć jakiś typ, ale raczej rzadko kiedy ktoś nam się podoba ze względu na jakiś jeden czy kilka elementów wyglądu, raczej jest to po prostu całość, ogólnie wrażenie, współgranie wszystkiego w człowieku)
Zuzu_3436
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 12 lis 2022, o 20:16

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich

Post autor: Zuzu_3436 » 26 gru 2022, o 11:24

Strasznie to głupie, że nie da się tu edytować wpisów.
dalidaa pisze:to mi się włos na głowie jeży i zaczynam żałować, że któraś z tych Panienek nie urodziła się typem męskim. Bo czasem człowiek nie ma wyboru: ma wąskie biodra, muskularne ręce, ot co.
Muskularne ramiona czy wąskie biodra wcale nie odbierają kobiecości nawet w takim potocznych wyobrażeniu. Jest mnóstwo umięśnionych tancerek, łyżwiarek czy biegaczek, których żaden facet by nie pomylił z innym facetem. Krótkie włosy też nie czynią męską, mam na studiach dziewczynę, która ma krókie włosy i wygląda bardzo dziewczęco, tylko, że nie jest obcięta na jeża jak wielu facetów, no i ma delikatne rysy twarzy.

"jest grono takich, które taki mają typ urody i nic na to nie poradzą" - nie tylko typ urody, bo androgeniczna twarz to jedno, ale takie dziewczyny często swoją fryzurą, stylem, ubiorem zacierają granice między tym, co tradycyjnie kobiece i męskie, nie wiem ile z nich się tak autodefiunuje, ale wyglądają po prostu niebinarnie, co po prostu nie dla każdej jest atrakcyjne. Nie widzę w tym żadnej dyskryminacji, to tak jakbym ja miała pretensję do jakiejś dziewczyny, że nie jestem w jej typie, albo że nie potrafi się we mnie zakochać (bo z tym zakochaniem się jest podobnie do podobania się - niby można mieć jakiś typ, ale raczej rzadko kiedy ktoś nam się podoba ze względu na jakiś jeden czy kilka elementów wyglądu, raczej jest to całość, ogólnie wrażenie, współgranie wszystkiego w człowieku)
Aerial
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 11 paź 2021, o 22:27

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich ?

Post autor: Aerial » 27 gru 2022, o 09:33

Mi się wydawało, że wolę kobiece (ja noszę męskie ubrania i mam krótkie włosy), ale jak poznałam więcej lesbijek, to okazało się, że część tych męskich też mi się bardzo podoba. Ładnemu we wszystkim ładnie ;) Nie ważne, jaki mają styl czy zainteresowania, podobają mi się wrażliwe dziewczyny. A z tym, że męskie wyglądają czy zachowują się jak mężczyzna - no tak, ale kobiety jednak są ładniejsze dla lesbijki :) Z urody. Facet mógłby mieć ten sam styl i charakter, umawiałam się z takimi facetami, próbowałam, a to nie jest to. A może nie jest możliwe, żeby facet miał podobny charakter? Przy mężczyźnie czułam się inaczej. No ale mniejsza z tym, ciężko mi powiedzieć, co mi się podoba w kobiecych i w męskich dziewczynach, w kobiecych ubiór zwraca uwagę i jak już mówiłam, moim typem są wrażliwe, stereotypowo wiele dziewczyn lubiących nosić sukienki jest takie. A męskie nie muszą zwracać na siebie uwagi lub wyglądają świetnie w garniturze albo w sportowych ciuchach ;) Mucha nie siada.
Tyn
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2020, o 20:59

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich ?

Post autor: Tyn » 4 sty 2023, o 23:26

Cóż za piękny temat rzeka odżył! Pojęcia "męska" i "kobieca" lesbijka są nieco śmieszne, ale cóż... I tak wszystkie się nimi posługujemy i wiemy o co kaman. Czyli kwestia istnieje.
Lubię krótkowłose, stylizujące się na chłopka dziewczyny. I tylko takie. Najfajniejsza jest dla mnie właśnie mieszanina, albo nieokreśloność i niebinarność. A jednocześnie szaleję za typowo kobiecym atrybutem - piersiami. Czy skoro podobają mi się takie osoby, to za dobrą radą wielu lesbijek, mam "se iść znaleźć faceta, skoro chcę faceta"? No byłoby co najmniej dziwnie.
Sama mogę określić się jako niebinarna, "wybuczowałam" się nawet i taka najbardziej się sobie podobam.
Przekraczanie kulturowych schematów płci jest takie sexy!
Sympatyczna1974
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 304
Rejestracja: 8 lut 2022, o 08:03

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich ?

Post autor: Sympatyczna1974 » 5 sty 2023, o 10:00

Nie lubię kobiet kobiecych, przesadnie zrobionych, sztucznych i napompowanych. Nie lubię pomalowanych paznokci, mocnego makijażu, długich włosów i mini. Wyuzdanych po operacjach plastycznych i wystylizowanych brwi, sztucznych rzęs i wulgarnych ust które wyglądają jak… Dla mnie kobieta musi mieć to coś… Nie przyciągają mnie ludzie szarzy i sztampowi bez iskry, własnego stylu i tego czegoś. Nieważne czy to facet czy kobieta każdy musi mieć to coś inaczej dłuższej relacji z tego nie będzie. Myśle, że na pewnym etapie życia nie liczy się uroda i wygląd aż tak bardzo. Liczy się moment w którym coś nas przyciągnie i zatrzyma. A dalej to już nasza praca i wola czy chcemy to kontynuować. Lubię kobiety w butach sportowych typu jordany w krótkich włosach i tatuażach. Kiedyś podobały mi się dzieci kwiaty, eteryczne kolorowe i romantyczne. Ale teraz już mniej. W czasach liceum i studiów sama byłam kolorowym ptakiem i takie kobiety były wokół mnie. I wtedy nie pomyślałabym, że kiedykolwiek porwie mnie kobieta mająca dużo pierwiastków męskich, wyglądająca jak facet a cholernie kobieca zarazem
AlicjaLiddell
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 8 lut 2004, o 00:00

Re: co lubicie w bardziej kobiecych a co w bardziej męskich ?

Post autor: AlicjaLiddell » 7 sty 2023, o 12:43

Jestem kobieca o zdecydowanym, silnym i dominującym charakterze.
Moja jest wizualnie "męska" ale osobowość kompletnie nie.
Oczywiście w ujęciu stereotypów.
ODPOWIEDZ